Kā uzdāvināt ceļojumu – idejas un ieteikumi

09.12.2019

Dāvanu karte ceļojumam FromMe

 

Ceļošana mūsdienās ir kļūvusi daudz pieejamāka gan iespējamo lokāciju, gan draudzīgo cenu dēļ. Turklāt ceļošanai ir vairākas ne vien acīmredzamas, bet arī pat zinātniski pierādītas priekšrocības – paaugstināta laimes sajūta, lielāka spēja iemācīties ko jaunu, uzlabotas savstarpējās attiecības un aktīvs dzīvesveids. Tad kāpēc nepalutināt savus mīļos šogad ar veselību un labu pašsajūtu, uzdāvinot ceļojumu?

 

Veidi, kā uzdāvināt ceļojumu, ir dažādi. Šajā rakstā iepazīsties ar noderīgām idejām un ieteikumiem, kas ne vien palīdzēs saprast, kā uzdāvināt ceļojumu, bet arī piedāvās jau konkrētus ceļojumu veidus.

 

Dāvanu kartes dizains

 

Ceļojums, ko dāvanas saņēmējs izvēlēsies pats

Vislabākā dāvana, protams, ir tāda, ko dāvanas saņēmējs spēs izvēlēties pats. Tad vari būt drošs, ka ir veikta pareizā izvēle un dāvana noteikti izdevusies. Runājot par ceļojumiem, iespējams  arī uzdāvināt ceļojumu bez vēl nenoteikta galamērķa – šis lēmums tiek pilnībā atstāts dāvanas saņēmēja ziņā. Ceļojumu aģentūras dāvanu kartes ir labākais veids, kā pārsteigt kādu ar iespēju doties ceļojumā. 

 

Reizēm mēdzam sevi nobērt ar dažādiem darbiem un aizbildināmies ar to, ka ceļošanai gluži vienkārši nav laika un, ka jāgaida piemērots brīdis. Taču dažreiz viss, kas cilvēkam ir nepieciešams, ir iespēja. Ar šo dāvanu ceļojums jau būs dāvanas saņēmēja kabatā – atliek vien izvēlēties galamērķi un iemesla atteikumiem vairs nebūs. 

 

Ceļojuma aģentūras Remiro Travel dāvanu karte

Remiro Travel ir plaša spektra tūrisma aģentūra, kas piemeklēs ceļojumu jebkurai gaumei un iespējām. Ar šo dāvanu karti saņēmējs spēs izvēlēties kādu ceļojumu pa Baltiju un baudīt SPA atpūta kaimiņvalstu labākajās SPA viesnīcās, doties autobusu ceļojumos pa Eiropu vai doties avioceļojumos uz tādām valstīm kā Gruzija, Armēnija, Uzbekistāna, Itālija, Melnkalne, Grieķija, Albānija un daudzas citas.

 

Jēkaba Aģentūras dāvanu karte 

Jēkaba aģentūra ir vēl viena lieliska vieta, kas parūpēsies par līdz sīkākajai niansei noorganizētu ceļojumu pa dažādām pasaules malām. Uzņēmuma ceļojumu konsultantu un produktu menedžeru zināšanas, pieredze un entuziasms ir tas, kas raksturo Jēkaba Aģentūru. Tās klientiem piedāvā ceļojumus uz tuvākām un tālākām zemēm, iespēju rezervēt gan viesnīcas, gan aviobiļetes, kā arī individuālo ceļojumu maršrutu izstrādi. Šis ir ceļojums, kur par visu būs padomāts – dāvanas saņēmējam atliks vien baudīt. 

 

Izrauties no ikdienas var arī nebraucot tālu

Lai arī ceļošana šobrīd ir ļoti pieejama un pāris stundu laikā var aizbraukt gandrīz uz jebkuru pasaules malu, ne visi šo iespēju izmanto. Iespējams, tāpēc, ka trūkst laiks vai vienkārši nepatīk gari ceļojumi. Taču arī šajā gadījumā ceļošana ir iespējama – tāda, kas neaizņem veselu nedēļu laika un nenomoka vairāku stundu garos lidojumos un braucienos no punkta A uz punktu B. Tādā gadījumā piemērota dāvana būtu kāds konkrēts ceļojuma piedāvājums tepat kaimiņzemēs – Lietuvā un Igaunijā.

 

Arī šķietami līdzīgās blakus zemes spēj patiesi pārsteigt ar savu kultūru un neredzētajiem dabas skatiem. Tāpēc noteikti ik pa laikam vērts iegriezties Tallinā apskatīt vietējos ūdenskritumus vai aizbraukt uz kādu Lietuvā esošu atrakciju parku vai Japānas dārzu. Ir tik daudz, ko redzēt un no jauna atklāt arī tepat netālu no mūsu pašu mājām Latvijā. Tāpēc konkrēti ceļojumi ir vienlīdz jauka dāvana un veids, kā uzdāvināt skaistu un sajūtām bagātu ceļojumu.

 

Ceļojums diviem uz leduskritumiem un Tallina Orange Weekends

Īsti ziemīgs vienas dienas ceļojums diviem uz Tallinu uz Keilas un Jegalas leduskritumiem var izvērsties par pasakainu piedzīvojumu. Papildus šo burvīgo aizsalušo ūdenskritumu apskatīšanai ceļojumā ietilpst arī Marcipāna muzeja apmeklējums, kā arī Baltijas viduslaiku sirdi – pašu Tallinu. Ceļošana iemāca novērtēt skaisto apkārtni un parāda to, ka reizēm pēc tās nav jābrauc nemaz tik tālu. Arī tepat kaimiņu zemē gaida īsts ceļojuma un piedzīvojumu gars. 

 

Dinozauru parka un Apgāztās mājas apmeklējums Lietuvā

Dinozauru parka apmeklējums ir aizraujošs ceļojums, kas būs piemērots ģimenei. Šis konkrētais piedāvājums ir paredzēts 3 personām un tajā ietilpst Dinozauru parka apmeklējums, kā arī Apgāztās mājas piedāvātās atrakcijas. Jautrība ir garantēta gan lieliem, gan maziem. Kurš gan negribētu redzēt reāla izmēra dinozaurus? Kas to būtu domājis, ka tepat Lietuvā ir tik aizraujošas atrakcijas!

 

 

Interesanti ceļojumi tepat Latvijā

Un visbeidzot ceļošanas veids, ko reizēm mēdzam aizmirst vai uztvert par pašsaprotamu – mūsu pašu zemes apceļošana. Ir taču tik daudz, kas apskatāms arī tepat Latvijā. Katru gadu mūsu valsti apmeklē tūkstošiem tūristu, jo viņi uzskata šo valsti par apceļošanas vērtu. Un viņiem ir pilnīga taisnība un lielisks pamats tādām domām. Katrā Latvijas pilsētā ir kāds apskates objekts ar savu vēstures bagātību, skaistas dabas ainavas, plaši lauki un pļavas, dziļi ezeri un upes. 

 

Ekskursijas un ceļojumi tepat Latvijā ir lielisks ceļošanas veids un dāvana kādam, kas labprāt izzina apkārt esošo. Ir taču tik daudz nezināmā un vēl neatklātā lielajā galvaspilsētā Rīgā vai, piemēram, Latvijas pašos laukos – Latgalē. 

 

Ekskursija – Jūgendstils Rīgā

‘’Jūgendstils Rīgā’’ ir interesanta ekskursija no izklaides aģentūras Citāda Rīga mākslas un vēstures cienītājiem. Jūgendstils 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā aptvēra gan arhitektūru, gan citas mākslas jomas. Jūgendstils Rīgā dominēja neilgu laiku, bet atstāja ārkārtīgi spilgtus arhitektūras paraugus. Jūgendstilam raksturīgās iezīmes ir vijīgas līnijas un ģeometriski ornamenti. Rīgu sadalīja divos izteiktākos virzienos – dekoratīvajā un nacionāli romantiskajā jūgendstilā, ko iespējams izzināt šajā interesantajā ekskursijā, kas paredzēta 6 personām.

Ekskursija uz Latgali

Ekskursija uz Latgali ir paredzēta divām personām un tās laikā būs iespēja aizbraukt uz Latgales iecienītākajām vietām. Latgale ir vieta, kas pārsteidz ar vietējās kultūras atšķirību, ezeru bagātību, keramiķu talantu un viesmīlīgo uzņemšanu. Brauciena laikā dāvanas saņēmējs viesosies vienīgajā Baltijas Maizes muzejā, apmeklēs Aglonas baziliku, izstaigās koka skulptūru kompleksu – Karaļkalnu un apciemos Preiļu Leļļu karaļvalsti ar miniatūrpilīm, leļļu, elfu un rūķu galerijām.  

 

Padari svētkus priecīgākus un uzdāvini iespēju ceļot un izzināt ko jaunu. Ceļošana tomēr ļauj iepazīt apkārtējo pasauli, paplašināt redzesloku, uzlabot pašsajūtu un atklāt arī pašam sevi. Lai izdodas pārsteigt dāvanas saņēmēju ar piemērotu ceļojumu!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu