Dinozauru parka un Apgāztās mājas apmeklējums Lietuvā 3 personām

Uzņēmums: Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI
Personu skaits: 3
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Dāvana, kas būs lielisks iemesls ģimenei pavadīt piedzīvojumiem pilnu ceļojuma dienu kopā. Aizraujoša atpūta Lietuvā, Dinozauru parkā, kur visi varēs redzēt dabīga izmēra dinozaurus, mājas, kas apgāztas ar pamatiem uz augšu, kā arī izbaudīt dažādas atrakcijas, piemēram, karuseļus, 5D kino un elektromobiļus.

  8 ha teritorijā dāvanas saņēmēji redzēs 52 dabiskā izmēra dinozaurus, kuri bauro, pārvietojas un pat izšļāc ūdeni. Visas izklaides iekļautas biļešu cenā, tāpēc ģimene varēs izmēģināt arī 5D kino, elektroautomobiļus, ūdens velosipēdus, karuseļus, batutus un daudz ko citu.

  Parkā atrodas arī piknika vietas, picērija, grila kafejnīca un saldējuma kafejnīca, tāpēc parkā visi droši varēs remdēt arī izsalkumu, un baudīt piedzīvojumiem pilnu atpūtu visas dienas garumā. 
   
  Piedāvājumā ietilpst:
  • 3 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam un atrakciju izmantošanai (2 pieaugušie + 1 bērns 2-12 g.v.);
  • 3 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam (2 pieaugušie + 1 bērns).

  Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI atrodas skaistas dabas ielokā, Pušyno ielā 9, Radaiļos, tikai 7 km no Klaipēdas. 

Piedāvājumā ietilpst atpūta ģimenei DINO.LT RADAILIAI dinozauru parkā:

 • 3 biļetes Apgāztās mājas apmeklējumam (2 pieaugušie + 1 bērns 2-12 g.v.);
 • 3 biļetes Dinozauru parka apmeklējumam un tur esošo atrakciju izmantošanai (2 pieaugušie + 1 bērns).

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Dinozauru parks DINO.LT RADAILIAI dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu