Ko dāvināt darbiniekiem Ziemassvētkos

DĀVANAS

 

Izvēloties Ziemassvētku dāvanu darbiniekiem, ir svarīgi to sasaistīt ar domu, ko ar šo dāvanu vēlaties saviem darbiniekiem sniegt. Vairumā gadījumu tā ir pateicība par paveikto darbu gada laikā, bet šo domu var attīstīt un sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām, ko cenšaties iedzīvināt savā uzņēmumā.

Raksta turpinājumā iezīmējam vairākus piemērus, kā idejiski sasaistīt uzņēmuma vērtības ar dāvanas izvēli, bet pēc tam seko konkrēti Ziemassvētku dāvanu ieteikumi. 

 

Lai lasītu tieši Jums interesējošo raksta sadaļu, izmantojiet šīs saites:

 

Dāvanas darbiniekam sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām

Darba un privātās dzīves līdzsvars – ar dāvanu iespējams veicināt to, lai darbinieki Ziemassvētku brīvdienās un arī pēc tām pavadītu vairāk laika kopā savu ģimeni vai draugiem. Tie varētu būt dažādi atpūtas piedāvājumi vai galda spēļu dāvanu karte.


Veselīgs dzīvesveids – dāvanā izvēloties aktīvas atpūtas piedāvājumus vai dāvanu karti sporta preču veikalā, dosiet papildus pozitīvo impulsu izkustēties vai iegādāties ko vajadzīgu darbinieka sportiskajam hobijam.


Pēc labi padarīta darba pienākas laba atpūta – dažādi atpūtas un veselības piedāvājumi dod ļoti skaidru un saprotamu vēstījumu, ka ir pienācis laiks atpūsties un uzkrāt jaunus spēkus.


Svinēt labus rezultātus – dāvinot iespēju nopirkt ko skaistu vai izbaudīt kada restorāna piedāvājumu, parādīsiet, ka vēlaties dalīties priekā par gada labajiem rezultātiem. Tādā veidā motivēsiet darbiniekus censties arī nākotnē. Prēmija naudā pazudīs darbinieka ikdienas un svētku tēriņos, bet pasniegtā dāvana tiešām tiks izbaudīta.

 

Nepārstāt mācīties un uzzināt ko jaunu – dažādi oriģināli izklaides un atpūtas piedāvājumi dos iespēju uzzināt vai izbaudīt ko jaunu. Tie varētu būt, piemēram, izlaušanās istabu piedāvājumi jeb kvesti.

 

Lai dāvanu darbinieki saņemtu ar lielāku prieku un tā radītu jauku svētku sajūtu, iesakām to dāvināt komplektā ar kādu gardumu, svētku suvenīru vai uzņēmuma prezentreklāmu. Tādā veidā dāvanā būs gan kaut kas vērtīgs – dāvanu karte ko izbaudīt nākotnē. Tā ir kaut kas uzreiz baudāms – kaut kas rokā paturams, acij tīkams, apēdams vai izdzerams. Pieeju, kā veidot labus dāvanu komplektus kopā ar FromMe dāvanu kartēm, lasiet rakstā Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.

 

restorāni rīgā

 

FromMe dāvanu priekšrocības

FromMe dāvanu kartes ir labākā izvēle, ja nepieciešams ātrs risinājums personisku un vērtīgu dāvanu iegādei. Dāvanu kartes var iegādāties internetā un saņemt e-pastā 5 minūšu laikā. Tās izdrukājot, smuki salocot 3 daļās un ieliekot smukā aploksnē jūs 30 minūšu laikā būsiet sarūpējuši lielisku dāvanu saviem darbiniekiem. Papildiniet dāvanu ar kādu gardumu, un labāku dāvanu nemaz nevar vēlēties. Piedāvājam iesaiņot dāvanu karti ar klāt pievienotu šokolādi. 

 

Bet domājot par dāvanām, kas sasaistītas ar uzņēmuma vērtībām, atsevišķi vēlamies izcelt šādas priekšrocības:

  1. FromMe piedāvā plašu dāvanu izvēli, kas ietver gan atpūtas, izklaides vai veselības piedāvājumus, gan dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem zināmos un specializētos veikalos. Tādā veidā varam piemēroties katra konkrētā uzņēmuma vēlmēm un idejām.
  2. FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, kas dāvanu kartei piešķir īpašo domu, kāpēc šāda dāvana ir izvēlēta, un ko tās dāvinātājs vēlas pateikt. Būtiski, ka šis sveiciens ies kopā ar dāvanu karti no tās saņemšanas brīža līdz pat tās izmantošanai. Tāpat iespējams izvēlēties dāvanu kartes dizainu.
  3. Korporatīvajiem klientiem FromMe piedāvā uz dāvanu kartes izvietot uzņēmuma logo vai saukli, tādā veidā dāvanu vēl vairāk sasaistot ar tās dāvinātāju, jeb Jūsu uzņēmumu.
  4. Ja izvēlētā dāvana Jūsu darbiniekam tomēr neies pie sirds, dāvanu var samainīt pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu. Bet sniegtais vēstījums tomēr paliks atmiņā.
  5. Dāvanu karte ir derīga 1 gadu, taču derīguma termiņu pēc nepieciešamības iespējams arī pagarināt.

 

Vairāk par dāvanu kartes personalizāciju skatīt rākstā Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti, bet par uzņēmuma logo izvietošanu uz dāvanu kartes, lūdzam sazināties ar FromMe klientu konsultantiem.

 

Universālas dāvanu kartes darbiniekiem

Ir universālas dāvanas, kas ir atbilstošas plašam dāvanu saņēmēju lokam. Ar šādu dāvanas izvēli noteikti izdosies iepriecināt, atstājot galvenās dāvanas izvēli pašam dāvanas saņēmējam. 

 

Universālā FromMe karte ar plašu piedāvājumu klāstu

fromme karte

Piemērota dāvana, ja esat nolēmuši visiem darbiniekiem dāvināt vienādas dāvanas, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas ir FromMe karte. Šī dāvanu karte ir izmantojama pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, kuru klāstā ir zināmi veikali un atpūtas piedāvājumi visā Latvijā. Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos pie vairākiem FromMe partneriem, kas uzskaitīti šī raksta noslēdzošajā sadaļā.

Dāvanu karte ''Restorāni Rīgā''

dāvanu karte restorāni rīgā

Ikvienam gardēdim piemērota dāvana ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. To iespējams izmantot vienā no 10 iekļautajiem restorāniem, piemēram, FERMA, Andalūzijas suns, KOYA, Herbārijs u.c. Tā ir universāla dāvana, jo saņēmējs varēs to baudīt pēc saviem ieskatiem un paša izvēlētajā restorānā.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Ir patīkami sagādāt noderīgas Ziemassvētku dāvanas un vienlaikus svētku laikā atbalstīt savējos – pašmāju ražotājus un dizainerus. Ražots Latvijā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem – apģērba, rotaslietām, aksesuāriem u.c. Iespēja izvēlēties sev patīkamāko vienmēr ir labākā dāvana!

Dāvanu karte interneta veikalā

707.lv interneta veikals

Vislabākā vērtība šai dāvanai ir plašās izvēles iespējas. Kolēģi un darbinieki, saņemot šo dāvanu, varēs paši izvēlēties, kādu dāvanu sev uzdāvināt. Dāvanu karte interneta veikalā 707.lv ir lieliska izvēle, jo piedavājumā ir preces mājai un dārzam, tehnika, viss skaistumam un vesleībai, birojam un skolai utt.

 

 

 

 

FromMe dāvanu kartes

 

Citi dāvanu ieteikumi darbiniekiem

Gatavojot ieteikumus, ir piedomāts pie tā, lai dāvanas būtu vienlaikus gan vispārīgas, kas varētu patikt dažāda dzimuma un vecuma darbiniekiem, gan sniegtu konkrētu domu. Dāvanu kartēm iespējams izvēlēties vēlamo dāvanas summu, bet dāvanas saņēmējam tās dod iespēju izvēlēles atbilstošāko un tīkamāko piedāvājumu konkrētajā veikalā vai pie pakalpojuma sniedzēja.

 

Dāvanu karte galda spēļu veikalā 

braingames

Šī ir dāvana, kas iepriecinās ikvienu, jo šajā veikalā ir interesantas spēles un prāta mežģi, kas patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Šāda dāvana veicinās pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu ģimeni vai draugu loku. Brain Games veikala zinošie un draudzīgie darbinieki palīdzēs dāvanas saņēmējam izvēlēties ko saistošu un piemērotu ik katram.

Dāvanu karte gardām pusdienām vai vakariņām

dāvanu karte restorānā

Dāvanu karte kādā gaumīgā restorānā vai krodziņā būs dāvana, ko novērtēs daudzi. Citam tā būs iespēja aiziet un baudīt gardu maltīti, citam pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni vai draugiem, bet citam uzaicināt savu otru pusīti uz romantiskām vakariņām. Dāvana jebkurā gadījumā tiks saņemta ar prieku. FromMe restorānu un kavejnīcu piedāvājums.

Dāvanu karte dizaina preču vaikalā

cita rota

Atbalstot vietējos dizainerus un to ražojumus, dāvanu karte Cita Rota – latviskā dizaina preču un apģērbu veikalā varētu būt izvēle, kas patīkami iepriecinās un iedvesmos. Šajā veikalā ko jauku un noderīgu atradīs gan sievietes, gan vīrieši, jo piedāvājumā ir moderni apģērbi, cepures, bižutērija, rotas lietas un gaumīgas dizaina preces.

 

Aktīvā atpūta ziemā

Ziemai atbilstoša dāvana, kas iedrošinās doties ārā un labi pavadīt laiku svaigā gaisā, vienmēr ir laba ideja. Lielisku atpūtu gan ziemā, gan vasarā var baudīt Reiņa parkā, atpūtas parkā Rāmkalni vai slēpošanas bāzē Žagarkalns. Dāvanu karti ir iespējams izmantot visa gada garumā un pilnvērtīgi iztrakoties, labi pavadot laiku svaigā gaisā.

 

Dāvanu karte SPA salonā

Lieliska dāvana, ja saviem darbiniekiem vēlaties uzdāvināt relaksējošu atpūtu, kas pienākas pēc labi padarīta darba, ir dāvanu karte SPA salonā. Lieliska izvēle ir VSpa salons ar ļoti labām atsaukmsēm. Tas piedāvā SPA procedūras, veselības procedūras un masāžas, kā arī manikīra un pedikīra pakalpojumus. Tik pat lieliska izvēle ir arī skaistumkopšanas un relaksācijas salons Activ & SPA

Dāvanu karte SPA Hotel Ezeri Siguldā

Uzdāviniet iespēju īstai atpūtai no ikdienas steigas. SPA Hotel Ezeri laipnie darbinieki gaidīs dāvanas saņēmēju, lai piedāvātu izbaudīt pirts kompleksu ar baseiniem un SPA procedūras. Dāvanu karti var izmantot arī restorānā Gadalaiki un nakšņošanai jaukajā viesnīcā, tādā veidā izmantojot dāvanu nesteidzīgām brīvdienām gleznainā vietā.

 

Izlaušanās istabu pārbaudījumi

Šāda dāvanas izvēle aicinās Jūsu darbiniekus izmēģunāt ko jaunu, metīs izaicinājumu atrisināt dažādus uzdevumus un interesantā veidā liks izkāpt no komforta zonas. Tā ir aizraujoša izklaide kopā draugiem vai ar darba kolēģiem. FromMe katalogā ir daudz izlaušanās istabu kvesti

 

Dāvanu karte radošai izaugsmei 

Ja kolektīvā ir tikai sievietes, tad piemērota dāvana, kas veicinās katras personības izaugsmi un attīstību, būtu LadyClub radošo nodarbību dāvanu karte. LadyClub piedāvā dažādas radošās meistarklases un apmācības, piemēram, dekupāžu, gleznošanu, floristiku, dāvanu saiņošanu un citas nodarbības, kas ļauj attīstīt savus iekšējos radošos talantus.

Dāvanu karte sporta un ikdienas preču veikalā

sportland dāvanu karte`Aktīvam darba kolektīvam lieliska dāvana svētkos varētu būt veikala Sportland dāvanu karte. Ik pa laikam katram sportistam ir nepieciešams jauns sporta apģērbs, kāds apavu pāris vai sporta inventārs. 

 

 

VingroSev.lv veselības un fitnesa studijas dāvanu karte

vingrosev.lv dāvanu karteTurpinot aktīva dzīvesveida tematiku, laba dāvanas izvēle ir arī dāvanu karte no VingroSev.lv sporta studijas. To iespējams izmantot sporta treniņiem, ārstnieciskajai vingrošanai ar terapeitu, masāžām utt.

 

 

 

Šie ir FromMe komandas izvēlētie dāvanu piedāvājumi domājot, ko uzdāvināt darbiniekam Ziemassvētkos. Ja vēlaties, lai piedāvājam kādu piemērotu dāvanu tieši Jūsu vajadzībai vai situācijai, droši sazinieties ar mums zvanot 27243030 vai rakstot uz klienti@fromme.lv.

 

Visus Ziemassvētku dāvanu piedāvājumus skatīt sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

FromMe kartes piedāvājumu klāsts

Universālo FromMe karti var izmantot pie zemāk redzamajiem FromMe partneriem, kuru piedāvājums ir pieejams visā Latvijā - ne tikai lielveikalos lielajās pilsētās. Ja zemāk redzamo partneru lokā dāvanas saņēmējs nevar atrast sev kārotu vai piemērotu dāvanas izmantošanas iespēju, viņš FromMe karti var samainīt pret jebkuru citu FromMe dāvanu karti vai dāvanu kuponu.

FromMe karte partneri

 

Atpakaļ uz raksta sākumu

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu