Ko dāvināt darbiniekiem Ziemassvētkos

DĀVANAS

 

Izvēloties Ziemassvētku dāvanu darbiniekiem, ir svarīgi to sasaistīt ar domu, ko ar šo dāvanu vēlaties sniegt saviem darbiniekiem. Vairumā gadījumu tā ir pateicība par paveikto darbu gada laikā, bet šo domu var attīstīt un sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām, ko cenšaties iedzīvināt savā uzņēmumā.

 

Raksta turpinājumā iezīmējam vairākus piemērus, kā idejiski sasaistīt uzņēmuma vērtības ar dāvanas izvēli, bet pēc tam seko konkrēti Ziemassvētku dāvanu ieteikumi. 

 

Lai lasītu tieši jums interesējošo raksta sadaļu, izmantojiet saites:

 

Dāvanas darbiniekam sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām

Darba un privātās dzīves līdzsvars – ar dāvanu iespējams veicināt to, lai darbinieki Ziemassvētku brīvdienās un arī pēc tām pavadītu vairāk laika kopā savu ģimeni vai draugiem. Tie varētu būt dažādi atpūtas piedāvājumi vai galda spēļu dāvanu karte.


Veselīgs dzīvesveids – dāvanā izvēloties aktīvas atpūtas piedāvājumus vai dāvanu karti sporta preču veikalā, dosiet papildus pozitīvo impulsu izkustēties vai iegādāties ko vajadzīgu darbinieka sportiskajam hobijam.


Pēc labi padarīta darba pienākas laba atpūta – dažādi atpūtas un veselības piedāvājumi dod ļoti skaidru un saprotamu vēstījumu, ka ir pienācis laiks atpūsties un uzkrāt jaunus spēkus.


Svinēt labus rezultātus – dāvinot iespēju nopirkt ko skaistu vai izbaudīt kada restorāna piedāvājumu, parādīsiet, ka vēlaties dalīties priekā par gada labajiem rezultātiem. Tādā veidā motivēsiet darbiniekus censties arī nākotnē. Prēmija naudā pazudīs darbinieka ikdienas un svētku tēriņos, bet pasniegtā dāvana tiešām tiks izbaudīta.

 

Nepārstāt mācīties un uzzināt ko jaunu – dažādi oriģināli izklaides un atpūtas piedāvājumi dos iespēju uzzināt vai izbaudīt ko jaunu. Tie varētu būt, piemēram, izlaušanās istabu piedāvājumi jeb kvesti.

 

Lai dāvanu darbinieki saņemtu ar lielāku prieku un tā radītu jauku svētku sajūtu, iesakām to dāvināt komplektā ar kādu gardumu, svētku suvenīru vai uzņēmuma prezentreklāmu. Tādā veidā dāvanā būs gan kaut kas vērtīgs, gan arī kaut kas uzreiz baudāms – kaut kas rokā paturams, acij tīkams, apēdams vai izdzerams. Pieeju, kā veidot labus dāvanu komplektus kopā ar FromMe dāvanu kartēm, lasiet rakstā Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.

 

restorāni rīgā

 

FromMe dāvanu priekšrocības

FromMe dāvanu kartes ir labākā izvēle, ja nepieciešams ātrs risinājums personisku un vērtīgu dāvanu iegādei. Dāvanu kartes var iegādāties internetā un saņemt e-pastā 5 minūšu laikā. Tās var arī izdrukāt, skaisti iesaiņojot un pasniedzot fiziski. Papildiniet dāvanu ar kādu gardumu, un labāku dāvanu nemaz nevar vēlēties. 

 

Domājot par dāvanām, kas sasaistītas ar uzņēmuma vērtībām, izceļam šādas FromMe.lv priekšrocības:

  1. Plaša dāvanu izvēle – FromMe piedāvājumā ir visdažādākie atpūtas, izklaides un veselības piedāvājumi, kā arī dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem zināmos un specializētos veikalos. 
  2. Personalizējamas dāvanu kartes – iespēja tās papildināt ar sveiciena tekstu, kas dāvanu kartei piešķir īpašu vērtību, iespējams izvēlēties dāvanu kartes dizainu un papildināt karti ar gardu šokolādi.
  3. Uzņēmuma logo uz dāvanu kartes – korporatīvajiem klientiem FromMe piedāvā uz dāvanu kartes izvietot uzņēmuma logo vai saukli, tādā veidā dāvanu vēl vairāk sasaistot ar tās dāvinātāju.
  4. Izmantojama visā Latvijā – FromMe piedāvājumu lokā ir uzņēmumi no visas Latvijas, līdz ar ko arī dāvanu kartes var atrast katra reģiona iemītniekam.
  5. Dāvanu karti var samainīt – ja izvēlētā dāvana jūsu darbiniekam tomēr neies pie sirds, to var samainīt pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu.
  6. Termiņa pagarināšanas iespēja – dāvanu karte ir derīga 1 gadu, taču derīguma termiņu pēc nepieciešamības iespējams arī pagarināt.

 

Vairāk par dāvanu kartes personalizāciju skatīt sadaļā Dāvanu kartes noformējums, bet par uzņēmuma logo izvietošanu uz dāvanu kartes, lūdzam sazināties ar FromMe klientu konsultantiem.

 

Universālas dāvanu kartes darbiniekiem

Universālās dāvanas ir atbilstošas plašam dāvanu saņēmēju lokam. Ar šādu dāvanas izvēli noteikti izdosies iepriecināt, atstājot galvenās dāvanas izvēli pašam dāvanas saņēmējam. 

 

Universālā FromMe karte ar plašu piedāvājumu klāstu

fromme karte

Piemērota dāvana, ja esat nolēmuši visiem darbiniekiem dāvināt vienādas dāvanas, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas ir FromMe karte. Šī dāvanu karte ir izmantojama pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, kuru klāstā ir zināmi veikali un atpūtas piedāvājumi visā Latvijā. Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos pie vairākiem FromMe partneriem, kas uzskaitīti šī raksta noslēdzošajā sadaļā.

Dāvanu karte ''Restorāni Rīgā''

dāvanu karte restorāni rīgā

Ikvienam gardēdim piemērota dāvana ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. To iespējams izmantot vienā no 11 iekļautajiem restorāniem, piemēram, FERMA, Andalūzijas suns, Herbārijs u.c. Tā ir universāla dāvana, jo saņēmējs varēs to baudīt pēc saviem ieskatiem un paša izvēlētajā restorānā.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Ir patīkami sagādāt noderīgas Ziemassvētku dāvanas un vienlaikus svētku laikā atbalstīt savējos – pašmāju ražotājus un dizainerus. Ražots Latvijā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem – apģērba, rotaslietām, aksesuāriem u.c. Iespēja izvēlēties sev patīkamāko vienmēr ir labākā dāvana!

Dāvanu karte interneta veikalā

707.lv interneta veikals

Vislabākā vērtība šai dāvanai ir plašās izvēles iespējas. Kolēģi un darbinieki, saņemot šo dāvanu, varēs paši izvēlēties, kādu dāvanu sev uzdāvināt. Dāvanu karte interneta veikalā 707.lv ir lieliska izvēle, jo piedavājumā ir preces mājai un dārzam, tehnika, viss skaistumam un vesleībai, birojam un skolai utt.

 

 

Šie ir FromMe komandas izvēlētie dāvanu piedāvājumi domājot, ko uzdāvināt darbiniekam Ziemassvētkos. Ja vēlaties, lai piedāvājam kādu piemērotu dāvanu tieši Jūsu vajadzībai vai situācijai, droši sazinieties ar mums zvanot 27243030 vai rakstot uz [email protected].

 

 

Dāvana darbiniekiem ziemassvētkos

 

 

FromMe kartes piedāvājumu klāsts

Universālā FromMe karte būs lieliska dāvana, ko izmantot gan noderīgiem pirkumiem, gan arī kvalitatīvai atpūtai un savas veselības stiprināšanai.

 

Ar FromMe karti varēs iepirkties tādos Latvijā populāros veikalos kā sporta preču veikals Sportland, Mājai un dārzam, Timberland, Lauma Lingerie un daudzos citos. No atpūtas piedāvājumiem ir plašs SPA centru klāsts, kā arī, piemēram, Reiņa trase un Žagarkalns aktīvās atpūtas cienītājiem. Ar visiem uzņēmumiem, kuros varēs iztērēt savu saņemto FromMe karti, var iepazīties zemāk pievienotajā attēlā.

 

Ja nu tomēr zemāk redzamo partneru lokā dāvanas saņēmējs nevar atrast sev kārotu vai piemērotu dāvanas izmantošanas iespēju, atsaucīgais klientu serviss bez maksas dāvanu karti var apmainīt pret jebkuru no 300 partneru dāvanu kartēm. Esošo karti iespējams arī pagarināt, ja to laikā neizdodas izmantot.

 

fromme karte

 

Ar visiem FromMe Ziemassvētku dāvanu piedāvājumiem var iepazīties dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Savukārt jau atlasītas dāvanu idejas darbiniekiem atradīsi mūsu rakstā Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem.

 

 

Atpakaļ uz raksta sākumu

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu