Ko dāvināt darbiniekiem Ziemassvētkos

Dāvanas darbiniekiem

 

Izvēloties Ziemassvētku dāvanu darbiniekiem, ir svarīgi to sasaistīt ar domu, ko ar šo dāvanu vēlaties saviem darbiniekiem sniegt. Vairumā gadījumu tā ir pateicība par paveikto darbu gada laikā, bet šo domu var attīstīt un sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām, ko cenšaties iedzīvināt savā uzņēmumā.

Raksta turpinājumā iezīmējam vairākus piemērus, kā idejiski sasaistīt uzņēmuma vērtības ar dāvanas izvēli, bet pēc tam seko konkrēti Ziemassvētku dāvanu ieteikumi. Saistīti arī aprakstām, kā FromMe dāvanu serviss var Jums sniegt visatbilstošāko dāvanu izvēles un iegādes risinājumu.

 

Lai lasītu tieši Jums interesējošo raksta sadaļu, izmantojiet šīs saites:

 

Dāvanas darbiniekam sasaistīt ar uzņēmuma vērtībām

Darba un privātās dzīves līdzsvars - ar dāvanu variet veicināt, lai darbinieki Ziemassvētku brīvdienās un arī pēc tām pavadītu vairāk laika kopā savu ģimeni vai draugiem. Tie varētu būt dažādi atpūtas piedāvājumi vai galda spēļu dāvanu karte.


Veselīgs dzīvesveids - dāvanā izvēloties aktīvas atpūtas piedāvājumus vai dāvanu karti sporta preču veikalā, dosiet papildus pozitīvo impulsu izkustēties vai iegādāties ko vajadzīgu darbinieka sportiskajam hobijam.


Pēc labi padarīta darba pienākas laba atpūta - dažādi atpūtas un veselības piedāvājumi dod ļoti skaidru un saprotamu vēstījumu, ka ir pienācis laiks atpūsties un uzkrāt jaunus spēkus.


Svinēt labus rezultātus - dāvinot iespēju nopirkt ko skaistu, vai izbaudīt kadā jauka restorāna piedāvājumu, Jūs parādīsiet, ka vēlaties dalīties priekā par gada labajiem rezultātiem. Tādā veidā motivēsiet darbiniekus censties arī nākotnē. Prēmija naudā pazudīs darbinieka ikdienas un svētku tēriņos, bet dāvana tiešām tiks izbaudīta.

 

Nepārstāt mācīties un uzzināt ko jaunu - dažādi oriģināli izklaides un atpūtas piedāvājumi dos iespēju uzzināt vai izbaudīt ko jaunu. Tie varētu būt, piemēram, izlaušanās istabu piedāvājumi jeb kvesti.

 

Lai dāvanu darbinieki saņemtu ar lielāku prieku, un tā radītu jauku svētku sajūtu, iesakām to dāvināt komplektā ar kādu gardumu, svētku suvenīru vai uzņēmuma prezentreklāmu. Tādā veidā dāvanā būs gan kaut kas vērtīgs - dāvanu karte ko izbaudīt nākotnē, gan kaut kas uzreiz baudāms - kaut kas rokā paturams, acij tīkams, apēdams vai izdzerams. Pieeju, kā veidot labus dāvanu komplektus kopā ar FromMe dāvanu kartēm, lasiet rakstā Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.

 

 

FromMe dāvanu kartes

 

FromMe dāvanu priekšrocības

FromMe dāvanu kartes ir labākā izvēle, ja nepieciešams ātrs risinājums personisku un vērtīgu dāvanu iegādei. Dāvanu kartes var iegādāties internetā un saņemt e-pastā 5 minūšu laikā. Tās izdrukājot, smuki salocot 3 daļās un ieliekot smukā aploksnē jūs 30 minūšu laikā būsiet sarūpējuši lielisku dāvanu saviem darbiniekiem. Papildiniet dāvanu ar kādu gardumu, un labāku dāvanu nemaz nevar vēlēties!

 

Bet domājot par dāvanām, kas sasaistītas ar uzņēmuma vērtībām, atsevišķi vēlamies izcelt šādas priekšrocības:

  1. FromMe piedāvā vairāk kā 800 dažādas dāvanas, kas ietver gan atpūtas, izklaides vai veselības piedāvājumus, gan dāvanu kartes praktiskiem pirkumiem zināmos un specializētos veikalos. Tādā veidā varam piemēroties katra konkrētā uzņēmuma vēlmēm un idejām.
  2. FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, kas dāvanu kartei piešķir īpašo domu, kāpēc šāda dāvana ir izvēlēta, un ko tās dāvinātājs vēlas pateikt. Būtiski, ka šis sveiciens ies kopā ar dāvanu karti no tās saņemšanas brīža līdz pat tās izmantošanai.
  3. Korporatīvajiem klientiem FromMe piedāvā uz dāvanu kartes izvietot uzņēmuma logo vai saukli, tādā veidā dāvanu vēl vairāk sasaistot ar tās dāvinātāju, jeb Jūsu uzņēmumu.
  4. Ja izvēlētā dāvana Jūsu darbiniekam tomēr neies pie sirds, viņš dāvanu var samainīt pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu. Bet sniegtais vēstījums tomēr paliks atmiņā.

 

Vairāk par dāvanu kartes personalizāciju skatīt rākstā Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti, bet par uzņēmuma logo izvietošanu uz dāvanu kartes, lūdzam sazināties ar FromMe klientu konsultantiem.

 

Ziemassvētku dāvanu ieteikumi 

Gatavojot ieteikumus, ir piedomāts pie tā, lai dāvanas būtu vienlaikus gan vispārīgas, kas varētu patikt dažāda dzimuma un vecuma darbiniekiem, gan sniegtu konkrētu domu. Dāvanu kartēm Jūs varat izvēlēties vēlamo dāvanas summu, bet dāvanas saņēmējam tās dod iespēju izvēlēles atbilstošāko un tīkamāko piedāvājumu konkrētajā veikalā vai pie pakalpojuma sniedzēja.

 

Universālā FromMe karte ar plašu piedāvājumu klāstu

Piemērota dāvana, ja esat nolēmuši visiem darbiniekiem dāvināt vienādas dāvanas, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas. Šī dāvanu karte ir izmantojama pie populārākajiem FromMe partneriem, kuru klāstā ir zināmi veikali un atpūtas piedāvājumi visā Latvijā. Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos pie vairākiem FromMe partneriem. Visi partneri, pie kuriem var izmantot FromMe karti, redzami šī raksta noslēdzošajā sadaļā.
 

Dāvanu karte galda spēļu veikalā Brain Games

Dāvana, kas iepriecinās ikvienu, jo šajā veikalā ir interesantas spēles un prāta mežģi, kas patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Šāda dāvana veicinās pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar savu ģimeni vai draugu loku. Brain Games veikala zinošie un draudzīgie darbinieki palīdzēs dāvanas saņēmējam izvēlēties ko saistošu un piemērotu ik katram.
 

 

Dāvanu karte augstas klases restorānā Ferma

Iespēja aiziet uz labu restorānu un baudīt izsmalcinātus ēdienus radīs patiesu svētku sajūtu. Ne katrs ikdienā apmeklē šādas klases restorānus, tāpēc šāda dāvana daudziem cilvēkiem liks justies īpaši. Jāŗēķinās, ka šī restorāna dāvanu kartes minimālā summa ir 50 EUR.

 

 

Dāvanu karte gardām pusdienām vai vakariņām

Dāvanu karte kādā gaumīgā restorānā vai krodziņā būs dāvana, ko novērtēs daudzi. Citam tā būs iespēja aiziet un baudīt gardu maltīti, citam pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni vai draugiem, bet citam uzaicināt savu otru pusīti uz romantiskām vakariņām. Dāvana jebkurā gadījumā tiks saņemta ar prieku. FromMe restorānu un kavejnīcu piedāvājums.

 

Dāvanu karte dizaina preču vaikalā Cita Rota

2018. gads rit Latvijas 100 gadu jubilejas noskaņās, tāpēc dāvanu karte latviskā dizaina preču un apģērbu veikalā Cita Rota varētu būt izvēle, kas patīkami iepriecinās un iedvesmos. Šajā veikalā ko jauku un noderīgu atradīs gan sievietes, gan vīrieši, jo piedāvājumā ir moderni apģērbi, cepures, bižutērija, rotas lietas un gaumīgas dizaina preces.

 

 

Dāvanu karte rokas pulksteņu veikalā Timebar

Labs pulkstenis ir klasiska un simboliska dāvana par labiem darba rezultātiem. Gaumes ir dažādas, tāpēc labāk dāvināt dāvanu karti pulksteņu veikalā. Rokas pulksteņa funkcionālā nozīme ir mazinājusies, bet tā aizvien ir klasiska vērtība, ko nēsā kā ikdienas aksesuāru.  Dāvanu karte pulksteņu veikalā tiks ar patiesu prieku izmantota. Timebar piedāvā kvalitatīvus rokas pulksteņus dažādām gaumēm un dažādās cenas kategorijās.

 

Dāvanu karte slēpošanas bāzē Žagarkalns

Ziemai atbilstoša dāvana, kas iedrošinās doties ārā un labi pavadīt laiku svaigā gaisā. Žagarkalnā sniegs būs visu ziemu, tāpēc ir pilnīgi droši, ka dāvanu karti varēs izmantot. Dāvanu karti ir iespējams izmantot inventāra nomai, pacēlājam un instruktora pakalpojumiem.

 

 

Dāvanu karte ārstniecības un SPA salonā VSpa

Lieliska dāvana, ja saviem darbiniekiem vēlaties uzdāvināt relaksējošu atpūtu, kas pienākas pēc labi padarīta darba. VSpa ir salons ar ļoti labām atsaukmsēm. Tas piedāvā SPA procedūras, veselības procedūras un masāžas, kā arī manikīra un pedikīra pakalpojumus.

 

 

Dāvanu karte SPA Hotel Ezeri Siguldā

Uzdāviniet iespēju īstai atpūtai no ikdienas steigas. SPA Hotel Ezeri laipnie darbinieki gaidīs dāvanas saņēmēju, lai piedāvātu izbaudīt pirts kompleksu ar baseiniem un SPA procedūras. Dāvanu karti var izmantot arī restorānā Gadalaiki un nakšņošanai jaukajā viesnīcā, tādā veidā izmantojot dāvanu nesteidzīgām brīvdienām gleznainā vietā.

 

 

Izlaušanās istabu pārbaudījumi

Šāda dāvanas izvēle aicinās Jūsu darbiniekus izmēģunāt ko jaunu, metīs izaicinājumu atrisināt dažādus uzdevumus un interesantā veidā liks izkāpt no komforta zonas. Tā ir aizraujoša izklaide kopā draugiem vai ar darba kolēģiem. FromMe katalogā ir daudz izlaušanās istabu piedāvājumi. Ja šāda dāvana Jūs ieinteresēja, tad to varētu pasniegt šādā veidā: Uz kolektīvu tiek iegādātas darbinieku skaitam atbilstošs izaicinājuma istabu piedāvājumu skaits, un tās tiek izspēlētas laimes akā jeb loterijā. Šādā veidā dāvanu izloze notiks ar nelielu piedzīvojumu, un pēc tam darbiniekiem savstarpēji būs interesanti dalīties ar savu pieredzi un atsauksmēm.

Lidojums īstā lidmašīnas simulatorā pilotu skolā AvioService

Daudzi lidojot ar lidmašīnu ir aizdomājušies par to, kā būtu aiziet pie lidmašīnas pilota un pavērot, kā tur izskatās, un kā lidmašīna tiek vadīta. Daudziem bērnības sapnis ir kļūt par lidmašīnas pilotu, bet dzīve ir sniegusi citas profesijas izvēli. Šī būtu aizraujoša iespēja izbaudīt, kā ir apsēsties lidmašīnas pilota krēslā īstā pilotu apmācības simulatorā un vadīt lidmašīnu. Dāvanu var izmantot divatā, tādā veidā ir iespēja paņemt šajā piedzīvojumā līdzi arī kādu draugu vai kolēģi. Šo dāvanu var idejiski sasaistīt ar jaunu pieredzes iegūšanu, atbildības uzņemšanos un robežu pārkāpšanu.

Dāvanu karte 5D kino Look at Riga

Lielisks piedzīvojums, kuru vajadzētu izbaudīt katram rīdziniekam. Tā ir iespēja redzēt, cik skaista ir Rīga no putna lidojuma, traukties brīvā lidojumā virs Daugavas saulrieta laikā un ieskatīties acīs Brīvības pieminekļa “Mildai”. Kinoteātris piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā nepārtraukts lidojums, un tās noskatīšanās līdzinās reālam ceļojumam ar klātbūtnes efektu. 5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas.

Dāvanu karte radošai izaugsmei Lady Club

Ja kolektīvā ir tikai sievietes, tad piemērota dāvana, kas veicinās katras personības izaugsmi un attīstību, būtu LadyClub radošo nodarbību dāvanu karte. LadyClub piedāvā dažādas radošās meistarklases un apmācības, piemēram, dekupāžu, gleznošanu, floristiku, dāvanu saiņošanu un citas nodarbības, kas ļauj attīstīt savus iekšējos radošos talantus.

 

 

 

Šie ir FromMe komandas izvēlētie dāvanu piedāvājumi domājot, ko uzdāvināt darbiniekam Ziemassvētkos. Ja vēlaties, lai piedāvājam kādu piemērotu dāvanu tieši Jūsu vajadzībai vai situācijai, droši sazinieties ar mums zvanot 27243030 vai rakstot uz klienti@fromme.lv.

 

Visus Ziemassvētku dāvanu piedāvājumus skatīt sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

FromMe kartes piedāvājumu klāsts

Universālo FromMe karti var izmantot pie zemāk redzamajiem FromMe partneriem, kuru piedāvājums ir pieejams visā Latvijā - ne tikai lielveikalos lielajās pilsētās. Ja zemāk redzamo partneru lokā dāvanas saņēmējs nevar atrast sev kārotu vai piemērotu dāvanas izmantošanas iespēju, viņš FromMe karti var samainīt pret jebkuru citu FromMe dāvanu karti vai dāvanu kuponu.

FromMe karte partneri

 

Atpakaļ uz raksta sākumu

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu