Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunavai

19.08.2019

Dāvanu idejas Jaunavai

 

Jaunava ir Zemes zīme. Jaunavas zīmē dzimušajiem (22.08. - 22.09) piemīt augsti attīstīta precizitātes un kārtības izjūta, un itin bieži viņiem nākas to pretstatīt ikdienas dzīves nepilnībām un haosam. Jaunava labprāt rūpējas par apkārtējiem, tuviniekiem un draugiem. Jaunavas ir materiālisti un praktiķi, kuru neiepriecina tas, kas viņam nav vajadzīgs vai neinteresē.

 

Dāvanai Jaunavai ir jābūt praktiskai vai piemērotai viņas vēlmei. Jaunava novērtēs, ja jūs iepriekš pajautāsiet, ko uzdāvināt. Viņa pat var uzskaitīt jums dažādus variantus. Viņai tas nozīmēs rūpju un cieņas izrādīšanu no jūsu puses.

 

Raksta turpinājumā Jaunavas zīmē dzimušos pārsvarā uzrunāsim sieviešu dzimtē, taču ņem vērā, ka dāvanas ir piemērotas gan Jaunavām sievietēm, gan vīriešiem.  

 

Mazliet par to, kādas ir Jaunavas

Cenšoties visu izdarīt pareizi, Jaunava bieži vien pakļauj briesmām to, kas tai ir tiešām svarīgs. Tomēr Jaunavai piemīt spēcīgi izteikta nepieciešamība izmantot savas atlases spējas un informācijas apstrādes talantu, lai sevi un apkārtējo pasauli padarītu kvalitatīvāku un efektīvāku.

 

Jaunava pastāvīgi strādā, nesēž rokas klēpī salikusi pat atpūšoties. Ir spējīga uz pašaizliedzību, ko jebkurš cits cilvēks, paveicot ko līdzīgu, uzskatītu par lielu upuri. Jaunavai tas varētu likties loģiski, jo ir pieradusi ņemt vērā citu cilvēku intereses. Patiesībā viņa upurē sevi gan netiešā, gan bieži arī tiešā nozīmē.

 

Saskarsme ar Jaunavu var būt viegla un patīkama. Ja šajā cilvēkā virsroku ņem viņa dabas labā puse, viņš kļūst apbrīnojami uzmanīgs pret apkārtējiem. Arī savās vissliktākajās izpausmēs nezaudē spēju uzturēt draudzīgus kontaktus.

 

Daudzām Jaunavām jau no dzimšanas raksturīgs par visu raizēties. Šiem cilvēkiem jāiemācās dzīvi uztvert vienkāršāk un tik ļoti nesaspringt. Draugi un ģimene ir tie, kas var palīdzēt. Un nevis pārmest, ka Jaunava raizējas par niekiem, bet atbalstīt, dodot drošības sajūtu, ka viss būs kārtībā.

 

Kāda dāvana Jaunavai patiktu

Dāvanā Jaunava novērtē, pirmkārt, praktiskumu. Tas nenozīmē, ka iepriecināt viņu var tikai virtuves katliņu komplekts, tomēr dāvanai jābūt ar praktisku pielietojumu. Otrs, kas Jaunavu var iepriecināt – viņas gaumei un interesēm precīzi piemeklēta dāvana. Ja jūs zināt, ar ko jūsu apdāvināmā Jaunava nodarbojas, kādi ir viņas hobiji, ko viņa kolekcionē, kas viņai īpaši patīk, droši izvēlieties šāda veida dāvanu – tā viņu ļoti iepriecinās.

 

Šīs ir divas lietas, ko primāri vajadzētu ņemt vērā. Ja dāvana nebūs praktiski noderīga, pastāv liela iespēja, ka Jūsu dāvana tiks nolikta tālu no acīm vai pat izsviesta ārā. Jaunavai mājās ir jābūt kārtībai, tāpēc nevajadzīgām lietām tur nav daudz vietas. Uzminēt, ko dāvināt prasīgajai Jaunavai ir praktiski neiespējami, jo viņai ir diezgan savādas vēlmes. Tikai tuvākie cilvēki, kuri viņu ļoti labi pazīst, var “trāpīt mērķī”.

 

Tomēr izvēlēties dāvanu ir ļoti vienkārši – pietiek viņai par to pajautāt. Jūs taču nevēlaties dāvināt vienalga ko – Jaunava vislabāk zinās, kas viņai ir nepieciešams. Jaunava ar prieku izstāstīs, ko vēlētos saņemt. Viņasprāt, tā ir daudz labāk, nekā pēc tam mocīties ar nevajadzīgu dāvanu, kas piesārņo dzīvokli! Protams, ideālā variantā labākā dāvana Jaunavai ir pārsteigums. Neskatoties uz visu savu praktiskumu, dziļi dvēselē Jaunava par to sapņo. Tāpēc, ja jūs vēlaties pierādīt, ka esat viņai tuvi, tad mēģiniet iekļūt viņas dvēseles vēlmju slēptuvē un uzdāvināt viņai to, par ko viņa pat nebija sapņojusi!

 

Mums, kā dāvanu ekspertiem, ir jāskatās plaši. Tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Lasi šo rakstu, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt Jaunavai. Taču, ja meklē dāvanu pēc horoskopa un vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa

 

Idejas, meklējot dāvanu Jaunavām

Ziedi

Praktiskās Jaunavas attieksme pret grieztajiem ziediem ir vēsa – no vienas puses tie labi smaržo un piedod dzīvoklim mājīgāku izskatu, bet no otras – ātri sāks novīst. Tāpēc, ja vēlaties izdabāt Jaunavai, izvēlieties tikai tās puķes, kas ilgi nenozied.

 

Labs variants ir dzīvā puķe podā, ja jūs tiešām zināt, kura puķe Jaunavai patīk. Ja Jaunavai ir sava māja vai vismaz dzīvoklis ar lodžiju – uzdāviniet kādas daudzgadīgas puķes stādu un piemērotu puķupodu, kur to uzreiz iestādīt. 

 

Kultūras pasākumi un ceļojumi

Jaunava ir ne tikai praktiķe, bet arī estēte. Viņa priecāsies par biļetēm uz skaistu, emocionālu koncertu, muzeja apmeklējumu, braucienu uz Latvijas pilīm un muižām. Jaunava dievina klasiku, vēsturiskas ēkas, mākslas priekšmetus, gleznas, to īpašo noskaņu, ko rada vēstures elpa, māksla, estētika. Viņai patiks izrauties no savas praktiskās ikdienas un izbaudīt skaistumu.

 

Jaunava labprāt arī ceļo, bet ceļojumam jābūt ar komfortu. Labāk neaiciniet Jaunavu laivu braucienā vai pārgājienā uz mežu ar teltīm. 

 

Praktiskas dāvanas 

Praktiskai dāvanai vajadzētu būt tādai, kas padarīs Jaunavas mājokli mājīgāku, komfortablāku un racionālāku. Jaunava ir ļoti saimnieciska zīme, un viņa priecāsies par jebkuru sīkumu, kas atvieglos viņai dzīvi un mājasdarbus. Jaunava nevar ciest haosu un cīnās ar to visu dzīvi, tāpēc dāvana, kas palīdzēs sistematizēt lietas vai tās kopt, vienmēr noderēs.

 

Piemērotas praktiskās dāvanas Jaunavai varētu būt virtuves piederumi, lādīte diegiem, kārbiņa rotaslietām, grozs dzijai vai trauku paliknīšu komplekts. Vīriešiem turpretī visu to var attiecināt uz saimniecību, garāžu vai auto – arī tur ir jābūt tīrībai un kārtībai. Tā var būt kumode, skapītis ar daudzām atvilktnēm, mini putekļsūcējs vai kāds cits gadžets tīrības un kārtības uzturēšanai mājā vai automašīnā.

 

Gadžetu izvēlē esiet piesardzīgi. Ir gadžeti, kuru praktiskā vērtība un noderīgums neatbilst reklāmās aprakstītajai. Tad Jūsu dāvanas vieta, diemžēl, atradīsies Jaunavas miskastē. 

 

Jaunava bieži vien kaut ko kolekcionē vai aizraujas ar kaut ko. Ja jūs zināt, kas tas ir, nekad nekļūdīsieties ar priekšmetu Jaunavas kolekcijai vai kas var palīdzēt veidot, kopt un uzturēt šo kolekciju. Jaunavas mīl komfortu, tāpēc priecāsies par spilveniem dīvānam, paklāju koridoram vai vannas istabai, siltu, mīkstu pledu rudens vakariem ar grāmatu vai seriālu. 

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Parasti Jaunavai nepietiek laika sevis uzpošanai, tāpēc rotaslietās, tāpat kā apģērbā, viņa novērtē universālumu. Ja ar jūsu dāvināto kaklarotu vai rokassprādzi var doties ne tikai uz teātri, bet arī uz darbu, Jaunavai tā patiks! Tādēļ izvēlieties ne pārāk uzkrītošas lietas.

 

Jaunavai noteikti patiks dabīgie akmeņi, viņas favorīti ir tirkīzs, ametists, rubīns. Jaunavai kā Zemes zīmei tuvāks ir sudrabs, viņa dievina sudraba rokassprādzes, ķēdītes ar kuloniem. Jaunavu var iepriecināt arī latvju zīmes juvelierizstrādājumos. 

 

Jaunava novērtēs arī mākslas priekšmetus, dizaina lietas ar praktisku pielietojumu, piemēram, greznu svečturi, vāzi, galda vai stāvlampu, spoguli, sveces. Jaunava novērtēs skaistu, bet tajā pašā laikā praktisku somu, naudas maku. Viņai patiks arī ādas josta, liels lakats vai šalle. Vīrietim – ādas siksna, kaklasaite, šķiltavas, datorsoma, ādas maks. 

 

Tehnika un sadzīves priekšmeti

Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet Jaunavai jebko no sadzīves tehnikas, kas atvieglos viņai dzīvi un mājsaimniecības darbus. Visas dzīvokļa un lietu kopšanas ierīces (putekļsūcējs, trauku mazgājamā mašīna, ierīce apģērba tīrīšanai, tvaika gludeklis, pat gludināmais dēlis), virtuves un jebkura cita noderīga tehnika būs tieši laikā!

 

Jaunavu iepriecinās tehnika, kas palīdzēs viņai pamatdarbā (dators, diktofons). Jaunava pārāk neaizraujas ar jaunākajiem tehnikas izgudrojumiem, viņas kritērijs ir vienkāršība izmantošanā un praktiskums. Nedāviniet Jaunavai superģeniālu virtuves kombainu, viņa vairāk priecāsies par blenderi, kafijas dzirnaviņām, mikseri, ko var vienkārši ieslēgt, izslēgt un iztīrīt. 

 

Smaržas

Jaunava ir diezgan vienaldzīga pret parfīmu, tāpat kā pret visiem kosmētikas līdzekļiem kopumā. Izvēloties viņai aromātu, atcerieties, ka viņa dod priekšroku dabiskumam.

 

Šarmantajai Jaunavai piestāvēs un patiks svaigs, ilgstoši noturīgs un ļoti delikāts, tikko pamanāms aromāts ar dabas augu un ziedu motīviem – kvieši, pļauta zāle, fenhelis, citrusaugļi, īpaši greipfrūts, roze, kardamons, magnolija, orhideja, lilija, bergamote un mirres. Jaunava izvēlēsies pārbaudītas un dabiskas vērtības. 

 

Universālā dāvana 

Ja jūs tā arī neesat neko izvēlējies un nezināt, ko uzdāvināt Jaunavai, atcerieties, ka eksistē universāla dāvana Jaunavai: nauda vai dāvanu karte. Tas ir lielisks variants viņai, jo tādā gadījumā Jaunava pati varēs izvēlēties, ko gribēs, pēc savas gaumes!

 

Ja dāvanu karti var iegādāties, uzdāvināt un iemantot elektroniski, tāda īpaši iepriecinātu Jaunavu, kas piekopj vai atbalsta dzīves veidu bez atkritumiem (zero waste). Tādas varētu būt diezgan daudz Jaunavas.

 

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

FromMe dāvanu karte

Šis dāvanas variants noderēs, ja nebūs izdevies atrast piemērotu dāvanu savai apdāvināmajai Jaunavai. Ar dāvanu karti, ko Jaunava var izlietot pēc savas gaumes un vajadzībām. Šis ir drošais variants ar ko nekad “nenošaut garām”. 

FromMe dāvanu karte

 

Dāvanu karte kādā noderīgā veikalā

Ar šo dāvanu Jaunavai varēsiet trāpīt desmitniekā, jo Jaunava novērtēs, ka vēlaties sniegt ieguldījumu viņas mājīgumā un ikdienas komfortā. Bet vienlaikus Jaunava pati varēs izvēlēties tieši to, kas viņai nepieciešams vai interesēs.

Dāvanu kartes mājai un dārzam

 

Dāvanu karte hobija veikalā

Hobiji aizrauj un prasa jaunu lietu iegādi. Ja zināt, kas ir Jaunavas hobijs, droši izvēlēties šādu dāvanu karti, un jūsu Jaunava būs priecīga un aizkustināta, ka esat padomājis par viņas vēlmēm. 

Dāvanu kartes sportam un hobijam

 

Lidojums ar gaisa balonu

Tuvāk debesīm gaisa balonā Jaunava jutīsies izcili, ja vien varēs to baudīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Daudzas Jaunavas baidās no augstuma un viņai patīk atrasties stabili uz zemes, bet lidojumu viņa izbaudīs. 

Lidojums ar gaisa balonu

 

Dāvanu karte atpūtai kādā no Latvijas pilīm

Jaunava novērtēs vēstures elpu, klasiskās vērtības. Apvienojumā ar tuva cilvēka kompāniju un komfortu Jaunava izbaudīs atkāpi no ikdienas. 

Pilis un muižas dāvanu kartes

 

 

Dāvanu kartes apģērbam un aksesuāriem

Dodiet iespēju Jaunavai pašai izvēlēties kādu tieši viņai iepatikušos apģērbu, aksesuāru vai rotaslietu. Šī ir lieliska dāvana Jaunavai, jo, to nēsājot, viņa vienmēr atcerēsies, kas tieši viņai to dāvinājis. 

Apģērbu un aksesuāru dāvanu karte

 

Dāvanu karte laba pulksteņa iegādei

Precīzā, praktiskā Jaunava novērtēs šādu dāvanu, kas gan izskatīsies grezni, gan būs praktiski pielietojama un noderīga. Un aizvien pastāv iespēja pašai izvēlēties.

Pulksteņu dāvanu karte

 

 

Aicinājums doties ceļojumā

Jaunavai patīk ceļot. Aiciniet Jaunavu doties ceļojumā, un tam nebūt nav jābūt uz tālam un eksotiskām vietām – Jaunava spēs novērtēt jebkuru izraušanos no ikdienas un iespēju piedzīvot un redzēt ko jaunu. 

Ceļojumu dāvanu kartes

 

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Jaunavas sievietes ir juteklīgas un sensitīvas, tāpēc Jaunava labprāt pieņems šādu dāvanu no tuva vīrieša.

Apakšveļas dāvanu kartes

 

 

Dāvanu karte individuālam kreklam vai uzvalkam

Lieliska dāvanas ideja Jaunavai ir kas praktisks un ikdienā pielietojams kā uzvalku, kreklu un kostīmu individuāla šūšana. Jaunavu iepriecinās šāda praktiski eleganta dāvana – gan praktiskums, gan pārsteigums un elegance. 

Brun Atelier dāvanu karte

 

Rotas lietas no dabīgajiem akmeņiem

Jaunavu īpaši iepriecina dabīgie akmeņi. Parasti Jaunava labi zina sev piemērotos akmeņus, un varēs tos trast Nela Gems burvīgo rotaslietu piedāvājuma klāstā. Ieskaties akmeņu aprakstu sadaļā Nela Gems mājaslapā un izvēlies atbilstošākās rotas savai Jaunavai.

Nela Gems dāvanu karte

Radošie kursi

Jaunavai patīk mācīties, un viņa labprāt apmeklēs kursus, kur pagūt to, kas viņai ieinteresējis vai iepaticies. Par šādu dāvanu viņai būs pateicīga, un, kas zina, varbūt pēc laika jūs saņemsiet Jaunavas pašas gatavotu dāvanu, ko viņa radīs tieši jums, izmantojot savas jaunās prasmes. 

Radošo kursu dāvanu karte

Dāvanu karte mājai un dārzam

Šī dāvana būs vērtīga gan sievietēm, gan Jaunavām vīriešiem, jo praktiskums un skaistums ir vērtība visām Jaunavām. Uzdāvini jubilāram skaisti iekārtotu mājokli un ziedu pilnu pagalmu!

Dāvanu karte mājai un dārzam

 

 

Ko nedāvināt Jaunavām

Nekad nedāviniet Jaunavai bezjēdzīgas mīkstās mantiņas un suvenīrus! Tie tikai krāj putekļus un piesārņo dzīvokli un akurātajai Jaunavai sagādā vairāk rūpju, nevis prieku! Izņēmums var būt vienīgi tad, ja kaut ko no nosauktā Jaunava kolekcionē. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Jaunavai kā praktiskai būtnei pilnīgi pietiks ar pašu dāvanu un iesaiņojums ir tikai papildu vērtība. Pietiks, ja iesaiņojums būs gaumīgs un elegants. Jaunava nebūs apvainota par dāvanas pasniegšanu tradicionālajā dāvanu maisiņā vai oriģinālajā iepakojumā. 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu