Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa

17.12.2018

Dāvanu horoskops

Ja esi strupceļā ar dāvanas idejas atrašanu vai konkrētas dāvanas izdomāšanu, noderīgs varētu būt dāvanu horoskops - kādas dāvanas iesaka astrologi balstoties uz cilvēku horoskopa zīmi.

 

Latvijā gandrīz ikviens zin savu horoskopa zīmi un nereti zin savu apkārtējo cilvēku horoskopa zīmes. Tas arī lielākajiem skeptiķiem varētu būt kā apliecinājums, ka kaut kāda sasaiste starp horoskopa zīmi un cilvēka rakstura iezīmēm tiek novērota. Tātad, kāpēc gan nepaskatīties plašāk un ieklausīties, ko saka zvaigznes un kādu dāvanu izvēlēties pēc horoskopa zīmes. Horoskopu datumi ir ļoti nozīmīgi un ar tiem kļūdīties nevajadzētu. Tāpēc pārliecinies, ka meklē dāvanu atbilstoši pareizajai horoskopa zīmei.

 

Uzskatām, ka skatoties atvērti un plaši uz to, kāda dāvana varētu iepriecināt konkrēto cilvēku, ir iespējams atrast vislabāko dāvanu. Veids, kā skatīties plaši, ir salikt kopā savas zināšanas par konkrēto zilvēku, sajūtas par to, kas viņam varētu patikt un papildināt to ar ieteikumiem, kas varētu patikt konkrētajai horoskopa zīmei.

 

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Šajā rakstā esam apkopojuši pavisam īsu aprakstu dāvanu idejas zodiaka zīmēm un pie katras no tām esam pievienojuši arī saites uz paplašināto rakstu.

 

Rakstus esam sagatavojuši sadarbībā ar ilggadējo astroloģi un numeraloģi Līgu Elīzu Balodi.

 

Ja vēlies lasīt tikai par konkrētu horoskopa zīmi, tad seko noteiktai saitei pēc izvēles:

Auns 21.03. – 20.04

Vērsis 21.04. – 20.05.

Dvīnis 21.05. – 20.06.

Vēzis 21.06. – 20.07.

 Lauva 21.07. – 21.08.

Jaunava 22.08. – 22.09.

Svari 23.09. – 22.10.

Skorpions 23.10. – 22.11.

Strēlnieks 23.11. – 20.12.

Mežāzis 21.12. – 19.01.

Ūdensvīrs 20.01. – 18.02.

Zivis 19.02. – 20.03.

 

Dāvanu idejas pēc horoskopa zīmes

Dāvanu idejas Aunam

Horoskopu datumi zīmei Auns ir 21.03. - 20.04.

 

Auna zīmē dzimušajiem ir nepārvarama vēlme būt labākajam, būt kustībā, gūt jaunu pieredzi un izbaudīt piedzīvojumus. Tāpēc arī dāvanu izvēlē trāpīsiet desmitniekā, ja uzdāvināsiet kādu piedzīvojumu, kas saistās ar ātrumu, asām izjūtām vai izaicinājumu. Laba izvēle būs arī kaut kas skaists viņu garderobei, jo Aunam patīk izskatīties labi, izaicinājums varētu būt trāpīt viņu gaumes izvēlē. Dāvana Auna hobijam arī būs laba dāvana, ko viņš vai viņa novērtēs. Auns ļoti augstu vērtē kvalitāti, tāpēc gan apģērbam, gan hobijam iesakām izvēlēties dāvanu karti specifiskā veikalā, jo to, kas atbilsts viņa kvalitātes standartam, vislabāk zin pats Auns. Auniem sievietēm noteikti patiks rotas lietas, bet Auniem vīriešiem kaut kas viņu auto vai motociklam.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Aunam, un jau konkrētus dāvanu ieteikums rakstā Dāvanu idejas Auna zīmē dzimušajiem.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Aunam. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Brauciens ar ūdens motociklu

Ekstrēmists Auns labprāt izbaudīs adrenalīna medības ar ūdensmotociklu. Esiet gatavs doties viņam līdzi un sajust ātrumu! Ūdens motociklu iespējams noīrēt uz 40 minūtēm un lieliski iesākt sezonas ūdens izklaides.

Ūdens motocikla noma 40 min

 

Dāvanu karte hobijam

Veikalā “Ieroči” ir pieejams viss, ko varētu kārot Auna zīmē dzimis vīrietis.

Veikals  "Ieroči" dāvanu karte

Ja nu tomēr medības nav īstais hobijs, tad citas hobija lietas var pameklēt šeit:

Sportam un hobijam

Dāvanu karte modernā briļļu veikalā

Kurš Auns gan atteiksies no moderna aksesuāra, kas var celt viņa prestižu savās un apkārtējo acīs! Outlet Optika ir vieta, kur mode, krāsas, kvalitāte un zīmolu daudzveidība satiekas ar profesionalitāti.

Outlet Optika dāvanu karte

 

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Ugunīgie Auni allaž cenšas visur būt pirmie. Uzdāviniet savam jubilāram dāvanu no pulksteņu veikala, lai viņam tas vienmēr arī izdodas! Turklāt pulksteņi arī lieliski papildina tēlam un piešķir tam īpaši elegantu izskatu.

Pulksteņi dāvanu kartes

 

 

 

Dāvanu idejas Vērsim

Horoskopu datumi zīmei Vērsis ir 21.04. - 20.05. 

 

Šarmantie, nosvērtie un elegantie Vērša zīmē dzimušie cilvēki augstu novērtē komfortu, patīkamas sajūtas un praktiskas lietas. Balstoties uz šīm vērtībām arī varat piemeklēt piemērotu dāvanu. Viņi novērtēs ko skaistu un tajā pat laikā praktisku viņu mājoklim. Vēršiem patīk mūzika, tāpēc ielūgums uz kādu skaistu koncertu varētu būt laba dāvana. Nereti Vēršiem ļoti patīk gatavot, tāpēc viņi novērtēs kādu labu pavārgrāmatu, garšvielu komplektu vai restorāna dāvanu karti. Atcerieties, ka Vērši ļoti augstu vērtē cilvēciskās attiecības, tāpēc viņi sagaida personisku dāvanu.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vērsim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Vērsim. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Dāvanu karte restorānā Ferma

Latviska ēdienkarte, kvalitāte un baudījums garšas kārpiņām Vērša svētku dienu padarīs īpaši patīkamu! Restorāna apmeklējums ir kā svētki, kas liek sapucēties un baudīt skaistu vakaru. Kāpēc gan neuzdāvināt vēl vienus svētkus?

FERMA dāvanu karte

 

Austeru meistarklase

Austeru meistarklase ir stāsts par un ap austerēm. Iespējams, ka tieši Vērša dzimšanas diena ir diena, kad izmantot lielisko piedzīvojumu – šī ir īstā reize, kad pamēģināt pirmo austeri! Šādu dāvanu noteikti novērtēs arī jau zinoši austeru eksperti, kuri labprāt mielojas ar šo jūras velti.

Austeru meistarklase dāvanu karte

Mūzikas Centrs dāvanu karte

Ja Jūsu jubilāram Vērsim ir nerealizēta vēlme apgūt un spēlēt kādu mūzikas instrumentu – šī ir iespēja izpildīt viņa sapni. Kādam, kas bez mūzikas nespēj iedomāties savu ikdienu, šī būs labāka dāvana!

Mūzikas Centrs dāvanu karte
 

Praktiska dāvanu karte mājai un dārzam

Šāda dāvana dos iespēju Jūsu jubilāram Vērsim atrast savu īpašo rozes stādu un pašam to iestādīt! Turklāt dāvanu karte ļaus pašam jubilāram izvēlēties savai mājai vai dārzam visvairāk nepieciešamo.

Dārza darbi dāvanu karte

 

 

Dāvanu idejas Dvīnim

Horoskopu datumi zīmei Dvīnis ir 21.05. - 20.06.

 

Vienmēr aktīvais, sirsnīgais un kreatīvais Dvīnis novērtēs dāvanas, kas ļaus sajust draugu un iespējams arī tuvāko kolēģu mīlestību, atbalstīs viņu intereses, ļaus iemācīties vai izbaudīt ko jaunu. Laba doma ir uzdāvināt Dvīnim kādu piedzīvojumu, mākslas meistarklasi vai interesanta žurnāla abonamentu.


Laba dāvana Dvīnim arī varētu būt dažādi gadžeti, kas viņiem liks justies stilīgiem un mūsdienīgiem. Dvīņi ir viena no tām zīmēm, kuriem ļoti patīk ceļot, tāpēc viņi novērtēs dāvanas, kas ļaus gūt vēl labāku ceļošanas pieredzi – ceļotāju aksesuāri, gadžeti, GoPro, grāmatas par ceļojumiem, kuponi lidojumam. Atceries, ka ceļot var arī tepat Latvijā – tāpēc var uzdāvināt kādu interesantu ceļojumu uz kaimiņvalsti tepat Baltijā.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Dvīnim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Dvīņu zīmē dzimušajiem

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Dvīnim. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Dāvanu karte veikalā Pulsometrs

Savam Dvīnim–sportistam noteikti atradīsiet kādu piemērotu gadžetu, ar ko pastilot sporta nodarbībās citu sportistu priekšā. Pulsometrs piedāvā  plašu izvēli galvenokārt ar sporta pulksteņiem, kas piemēroti gan ikdienai, gan arī fitnesam ar iebūvētu GPS, soļu skaitītāju, miega uzraudzītāju un citām funkcijām.

Pulsometrs dāvanu karte
 

Dāvanu karte ceļojumu aģentūrā

Ceļojums labā kompānijā Dvīņu zīmes pārstāvi iedvesmos ilgam laikam. Šāda dāvana Dvīnim  tiks augstu novērtēta, jo ceļošanu viņš vērtē augstu. Jaunas pieredzes un citu kultūru iepazīšana Dvīnim ir ļoti interesanta!

Ceļojumu aģentūra dāvanu karte

 

Ekskursija Nepazīstamā Vecrīga

Ja ir iespēja atklāt Rīgu no cita skatu punkta un pārsteigt Dvīni, tad nekavējieties vērts to izmantot! Reizēm nav jābrauc nekur tālu projām, jo daudz jauna un vēl neiepazīta ir tepat mums tuvumā. Tāpēc arī ekskursija pa Rīgu būs izcils piedzīvojums.

Ekskursija Vecrīga dāvanu karte

 

Gleznošanas nodarbības

Pat tad, ja Dvīni daba nav apveltījusi ar gleznotāja talantu, jauni izaicinājumi iepriecinās Dvīņu zīmes pārstāvi! Gleznošana ir gan izaicinošs, gan arī mierīgs process. Tas trenē savaldību un ļauj radošajai iedvesmai virmot gaisā. 

Gleznošanas kursi dāvanu karte

 
 

 

Dāvanu idejas Vēzim

Horoskopu datumi zīmei Vēzis ir 21.06. - 20.07.

 

Atrast piemērotākās dāvanu idejas Vēzim varētu būt pagrūti. Vēzis nemēdz ļoti afišēt, kas viņu interesē, taču klusībā cer, ka ar dāvanu nenošausi greizi. Vēzim ir svarīgi, ka esi piedomājis pie dāvanas izvēles, un vēl labāk, ja būsi ieguldījis savu laiku dāvanas personalizācijā. Liec aiz auss – Vēzis ir melanholiķis, mēdz aizsapņoties un atcerēties pagātnes mirkļus. Sirsnīga dāvana Vēzim būtu saistīta ar skaistiem pagātnes mirkļiem, kas pavadīti kopā un iemūžināti fotogrāfijās. Tā varētu būt fotogrāmata vai skaists foto rāmis, kur Vēzim pašam ievietot kādas jaukas bildes.

 

Vēži augstu vērtē laiku, kas pavadīts kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Kas attiecas uz aktivitātēm, Vēzis augstāk novērtēs relaksējošas atpūtas piedāvājumus nevis aktīvās atpūtas piedāvājumus. Tāpēc piemērotāka dāvana būs arī restorānu dāvanu karte vai kādi SPA vai brīvdienu piedāvājumi divatā vai ar ģimeni.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vēzim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Vēzim. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Nakšņošana diviem un masāža greznajā Dikļu pilī

Šī dāvana dos iespēju Vēzim pabūt kopā ar savu tuvāko cilvēku un izbaudīt īpašu attieksmi un atmosfēru, kas noteikti viņam būs pa prātam. Dikļu pils ir viena no Latvijas skaistākajām un arī vēsturiskākajām pilīm. 

Dīkļu pils atpūta diviem

 

Dāvanu karte atpūtai ar ģimeni Esena dārzos

Ģimeniskais Vēzis būs laimīgs pavadīt dienu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem sakārtotā vidē, tāpēc par šādu dāvanu priecāsies visa Vēža saime. Esenas dārzi piedāvā izbaudīt tādas atrakcijas kā gaisa takas, SUP dēļi, laivas, velokarti, golfs, āra boulings un daudzas citas.

Atpūta Esenu dārzos
 

SPA & Beauty piedāvājums Viņai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA

Kurš gan nevēlas izbaudīt īpašas rūpes par sevi! Vēža sieviete ar prieku izmantos šādu piedāvājumu un būs pateicīga par šādu dāvanu. Tajā ietilpst ķermeņa pīlings, gaismas vai sāls istaba un skābekļa kokteilis, lai atpūšas gan ķermenis, gan prāts. 

SPA & Beauty piedāvājums

 

Dāvanu karte jaukam restorānam Jūrmalā

Vēzis ar baudu atpūšas un prot baudīt garšīgu ēdienu, tāpēc šāda dāvana Vēzim būs īpaši pa prātam. Grilbārs House of Light ir ģimeniska, ērta un atvērta vieta. Gaišais interjers ar mājīgajiem dizaina elementiem, vienlaikus vienkāršs un izsmalcināts.

Lighthouse dāvanu karte

 

 

Dāvanu idejas Lauvai

Horoskopu datumi zīmei Lauva ir 21.07. - 21.08.

 

Lauva ir sabiedriska būtne, kuras sirds ir plaša un silta. Lauva novērtēs kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas. Lauva īpaši novērtēs jebkuru labu, kvalitatīvu un izcila zīmola radītu tehnikas brīnumu. Ja gribi tikt cauri lētāk, tad izvēlies smalku servīzi vai gultasveļu (bet tad tikai no zīda, citādi Lauva var apvainoties).


Lauvām patīk izcelties un būt sabiedrībā, tāpēc piemērota dāvana būs dažādas biļetes uz pasākumiem. Lai izceltos, Lauva varētu būt gatava parakstīties uz kaut ko trakāku, kas varētu būt lidojums ar deltaplānu, lēciens ar izpletni vai izbrauciens ar kvadracikliem. Lauvām noteikti var dāvināt arī kvalitatīvas ēdamlietas vai dāvanu kartes izsmalcinātos restorānos.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Lauvai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Lauvas zīmē dzimušajiem
 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Lauvai. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Lidojums ar gaisa balonu 

Tuvāk Saulei gaisa balonā Lauva jutīsies izcili, ja vien varēs to baudīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Vienu pašu karali Lauvu gan neatstājiet, jo ne visiem Lauvām patīk atrasties virs zemes, bet lidojumu viņš izbaudīs. Šī noteikti būs lieta ar kuru pēc tam padižoties.

Lidojums ar gaisa balonu

Brīvdienas izsmalcinātā gaisotnē

Viss, kur ir vārds “izsmalcināts”, ir par Lauvu. Jūrmala, vasara, saule, smalka atmosfēra Lauvu iepriecinās. Tāpēc uzdāvini laisku atpūtu pie baseina un iespēju sevi palutināt ar saunas apmeklējumu. Šo dāvanu Lauva varēs izbaudī divu dienu garumā Hotel Jūrmala SPA.

Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte

Dāvanu karte atpūtai kādā no Latvijas pilīm

Uzdāvini Lauvai neaizmirstamu piedzīvojumu kādā no Latvijas pilīm vai muižām. Izvēlies starp SPA piedāvājumiem, ekskursijām vai romantiskām vakariņām. Karaliskais spožums senā pilī būs Lauvai īsti pa prātam, ja vien pils spēs piedāvāt ne tikai senatnes elpu, bet arī mūsdienīgu komfortu. 

Dāvanu kartes pilīs un muižās

Dāvanu kartes aksesuāriem vai hobija lietām

Tā kā Lauva novērtēs dārgu dāvanu, bet, pērkot dārgu dāvanu, būs sāpīgi, ja tā neatbildīs Lauva gaumei. Tāpēc dāvanu karte kādā veikalā var radīt īpašo “wow” sajūtu. Lauvai patiktu arī ieraudzīt lielāku summu uz dāvanu kartes, ja draugu lokā varat kopīgi iegādāties dāvanu.

Apģērbs un aksesuāri dāvanu kartes

 
 

Dāvanu idejas Jaunavai

Horoskopu datumi zīmei Jaunava ir 22.08. - 22.09.

 

Uzmanīgā Jaunava visvairāk novērtē dāvanas praktisko pusi – lieliska dāvana varētu būt sadzīves tehnika, gadžeti vai interjera priekšmeti, kas atvieglo ikdienas mājas darbus un palīdz uzturēt kārtīgu un strukturētu vidi. Tas pats attiecas uz rotaslietām – svarīgi ir dāvināt kaut ko praktisku un universālu, piemēram, auskarus, kuri var noderēt ne tikai ejot uz ballīti, bet arī uz darbu. Piemērota dāvana varētu būt arī kādas meistarklases saistībā ar mākslu, piemēram, gleznošanas vai dekupāžas nodarbības. Arī grāmatas par Jaunavu interesējošu tēmu varētu būt novērtēta dāvana, ko uzdāvināt Jaunavai.

 

Jaunavas noteikti novērtēs to, cik daudz pūļu esi ielicis dāvanas izvēlē un iesaiņojumā. Jaunava ir viena no tām horoskopa zīmēm, kas visaugstāk novērtēs kārtīgi un rūpīgi iesaiņotu dāvanu.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Jaunavai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunavai

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Jaunavai. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Radošie kursi

Jaunavai patīk mācīties, un viņa labprāt apmeklēs kursus, kur pagūt to, kas viņai ieinteresējis vai iepaticies. Par šādu dāvanu viņai būs pateicīga, un, kas zina, varbūt pēc laika jūs saņemsiet Jaunavas pašas gatavotu dāvanu, ko viņa radīs tieši jums, izmantojot savas jaunās prasmes. 

Radošo kursu dāvanu karte

Rotas lietas no dabīgajiem akmeņiem

Jaunavu īpaši iepriecina dabīgie akmeņi. Parasti Jaunava labi zina sev piemērotos akmeņus, un varēs tos trast Nela Gems burvīgo rotaslietu piedāvājuma klāstā. Ieskaties akmeņu aprakstu sadaļā Nela Gems mājaslapā un izvēlies atbilstošākās rotas savai Jaunavai.

Nela Gems dāvanu karte

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Jaunavas sievietes ir juteklīgas un sensitīvas, tāpēc Jaunava labprāt pieņems šādu dāvanu no tuva vīrieša.

Apakšveļas dāvanu kartes

 

 

Dāvanu karte kādā noderīgā veikalā

Ar šo dāvanu Jaunavai varēsiet trāpīt desmitniekā, jo Jaunava novērtēs, ka vēlaties sniegt ieguldījumu viņas mājīgumā un ikdienas komfortā. Bet vienlaikus Jaunava pati varēs izvēlēties tieši to, kas viņai nepieciešams vai interesēs.

Dāvanu kartes mājai un dārzam

 
 

 

Dāvanu idejas Svariem

Horoskopu datumi zīmei Svari ir 23.09. - 22.10.

 

Svari ir sirsnīgi un sabiedriski. Viņi priecāsies par dāvanu, ko esi uzdāvinājis, ja pats būsi atnācis un to pasniedzis. Viņi novērtēs, ja būsi to atsūtījis pa pastu ar sirsnīgu un personisku novēlējumu. Svariem patīk lietas, kas ir saistītas ar viņu apkārtējo vidi, kuri viņi jūtas labi. No materiālām lietām Svarus varētu iepriecināt lietas mājai vai apģērba aksesuāri no dabīgiem materiāliem. Novērtēti būs arī atpūtas piedāvājumi, kas ļauj izbaudīt dabu un draugu kompāniju, kā arī jaukas vakariņas vai koncerta apmeklējums draugu lokā.

 

Domājot par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Svariem, ir svarīgi atcerēties, ka tas labākais nav tas dārgākais - galvenais, lai tas ir no sirds. Pasniegšana varētu būt pat svarīgāka par pašu dāvanu.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Svariem, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Svariem.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Svariem. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Atpūta Rakšu kamieļu parkā

Atpūtas parka apmeklējums ar laba piedzīvojuma piegaršu – iespēja izvest pastaigā lamu un izjāt kamieļa mugurā. Noslēgumā arī kamieļmātes piena pankūkas ar saldējumu. Svari kopā ar savu tuvāko cilvēku izbaudīs šādu relaksējošu atpūtu dabā.  

Rakšu lielais ceļojums

 

Izbrauciens ar vēsturisko kuģīti pa Vecrīgu

Romantisks, mierīgs izbraukums ar kuģīti ar saktu uz mīļi, skaisto Vecrīgu piepildīs Rīgu mīlošu Svaru sirdi ar prieku un labsajūtu. Šis ir veids kā ieraudzīt skaisto, ko ikdienas steigā neievērojam un pietiekami daudz nenovērtējam. 

Vecpilsētas panorāmas reiss

 

Laiska atpūta Piena Muižā

Ļoti skaisti numuriņi ar vannu istabas vidū, dažādas peldes un SPA procedūras dos iespēju Svariem doties tālāk no lielpilsētas un izbaudīt mierīgu atpūtu. Šī ir dāvana, kas nepieciešama ikvienam, kura ikdiena ir steigas pilna. Laiks atpūsties un sevi palutināt.

Dāvanu karte Piena muižā

 

Deju kursi

Svariem patīk izskatīties skaisti un kustēties graciozi. Kas gan to var sniegt labāk nekā deju kursi? Izvēlies no vairākām dejām, ko iespējams apgūt – austrumu dejas vai ko klasiskāku, piemēram, valsi. Nekad nevar zināt, kad pienāks situācijā, kurā nāksies atstāt labu iespaidu par savu dejot prasmi.

Deju kursu dāvanu kartes

 

Dāvanu idejas Skorpionam

Horoskopu datumi zīmei Skorpions ir 23.10. - 22.11.

 

Vai Tu zini, kas tracina Skorpionu? Jautājums “Ko Tu vēlies svētkos saņemt”. Jo, visticamāk atbilde būs: “Neko!”. Taču idejas dāvanām nebūs tik grūti izdomāt, jo droši vari dāvināt visu – Skorpions spēj novērtēt gan sadzīves tehniku, gan rotaslietas, gan kādu interesantu lasāmvielu. Skorpioniem patīk lietas ar dziļāku vērtību, kas, iespējams, varētu saistīties ar misticismu, cilvēku psiholoģiju, vai latviskas lietas ar etniskajiem motīviem. Laba dāvana varētu būt kvesti, ko Skorpioniem patīk risināt sarežģītus uzdevumus - to atrisināšana viņiem sagādā patiesu prieku.

 

Skorpions ir tā horoskopa zīme, kura kā labu dāvanu novērtēs arī naudu un universālu dāvanu karti. Labāk gan iesakām izvēlēties kādu ar specifisku pirkuma mērķi. Labas dāvanu kartes varētu būt: dāvanu karte rotu veikalā, dābanu karte latvisku lietu veikalā, dāvanu karte Braingames. Ja attiecību tuvums atļauj, tad sieviete skorpions varētu augstu novērtēt dāvanu karti apakšveļas veikalā.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Skorpionam, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Skorpionam.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Skorpionam. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

BrainGames dāvanu karte

Skorpionam noteikti patiks dažādas stratēģiskās galda spēles un prāta mežģi. Tikai neriskējiet ar šādu dāvanu, ja pats neesat gatavs spēlēt kopā ar jubilāru. Visādi citādi – BrainGames dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana Skorpionam. 

Brain Games dāvanu karte

 

Knockout Barbershop apmeklējums

Skorpionu vīriešiem patīk labi izskatīties un patīk būt palutinātiem. Skorpions noteikti būs apmierināts ar sniegto kvalitāti, jo darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.

Knockout Barbershop dāvanu karte

Peintbols vai lāzertags

Skorpioniem patīk ieroči un cīņas – te viņš izpaudīsies pēc pilnas programmas. Ar šādu dāvanu ieraudzīsiet Skorpiona azartisko dabu. Peintbola dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo jubilārs pats izvēlēsies tās izmantošanas datumu un uzaicinās spēles dalībniekus. 

Peintbola dāvanu karte

Nauda vai dāvanu karte īpašam pirkumam

FromMe karte ir personalizējama dāvanu karte ar plašāko izmantošanas iespēju klāstu. Tā kā dāvanu kartei ir iespējams pievienot ļoti personisku sveiciena tekstu, iesaiņot sarkanā aploksnē, ko aizdarīt ar vaska zīmogu, šis ir iespējams labākais veids, kā Skorpionam pasniegt universālu dāvanu karti.

FromMe dāvanu karte

 

Dāvanu idejas Strēlniekam

Horoskopu datumi zīmei Strēlnieks ir 23.11. - 20.12.

 

Strēlnieks ir dzīves baudītājs, kam patīk visāda veida aktivitātes. Īpaši strēlniekiem patīk ceļot, tāpēc laba dāvana būs ceļojums - tas var būt gan eksursijas piedāvājums tepat Latvijā vai kaimiņvalstīs vai dāvanu karte ceļojumu aģentūrā. Strēlnieks ir tas, kam noteikti var dāvināt ekstrēmu aktivitāšu dāvanas, jeb dāvanas kas saistās ar piedzīvojumiem - lidojums ar turbīndēli, lidojums ar deltaplānu, izbrauciens ar ūdensmoci, kartingi, izbrauciens ar rodeļiem, lēciens ar gumiju u.t.t. Patiks arī mierīgāki piedzīvojumi, piemēram, izbrauciens ar SUP dēļiem pa Rīgas kanālu, izjāde ar zirgu dabā, laivu brauciens. Pie aktivitātēm noteikti var pieskaitīt arī biļešu dāvināšanu uz nozīmīgām sporta sacensībām vai mūzikas koncertiem.

 

Ja ceļojumu vai aktivitāti dāvināt nevēlaties, piemērota dāvana, ko uzdāvināt Strēlniekam, būs arī praktiskas dāvanas, kuras viegli var ievietot kabatā vai mugursomā. Kaut kas tāds, kas noderēs viņu iecerētajā ceļojumā vai citā piedzīvojumā.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Strēlniekam, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Strēlniekam.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Strēlniekam. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem sniedz īstas emocijas un azartu. Izvēlieties dāvanu karti kartingiem un sniedziet iespēju sacensties par to, kurš trasē uzrādīs labāko apļa laiku. Piedāvājiet Strēlniekam piedzīvojumu – un būsiet padarījis viņu laimīgu. Kāpēc gan lai piedzīvojums nenotiktu kartinga trasē!

Brauciens ar kartingiem

Šaušanas apmācība ar lokiem

Kā jau norāda pats zodiaka zīmes nosaukums – šī ir īstā Strēlnieka stihija! Dāvanu karte lokšaušanas nodarbībai ir lieliska izvēle, ja meklē dāvanu, kas radīs azartu, sacensību garu, kā arī ļaus izmēģināt ko jaunu un interesantu. 

Šaušanas apmācība

 

Nobrauciens ar bobsleja ragavām

Brauciens ar bobsleju ir lieliska dāvana Strēlniekam un ikvienam azarta un sporta mīļotājam. Nekas Strēlnieku nebaida – ja var mūsu bobslejisti olimpiādē, arī jubilārs Strēlnieks var! Šī ir iespēja Strēlnieka izmēģināt traukties pa trasi ar ātrumu 100km/h un atklāt sevī bobslejista talantu. 

Nobrauciens ar bobsleja ragavām

Kērlinga spēle ar draugiem

Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam – kērlingam. Kērlinga spēle ir vēl viens interesants piedzīvojums, ko bez jūsu dāvanas nez vai jubilārs Strēlnieks kādreiz izbaudītu. 

Kērlinga spēle

 
 

 

Dāvanu idejas Mežāzim

Horoskopu datumi zīmei Mežāzis ir 21.12. - 19.01.

 

Domājot par to, kas ir laba dāvana Mežāzim, ir jādomā par praktiskām lietām, kas Mežāzim palīdzēs gan mājas darbos, gan darbā. Bet dāvanai ir jābūt tādai, kas tiešām noderēs, jo ja izrādīsies, ka dāvana nenoder, un ir tuvu tam, lai izmestu miskastē, Mežādis būs ļoti sarūgtināts. Mežāsis ļoti augstu vērtē attiecības ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, tāpēc sagaida, ka viņi zinās, kas viņiem nepieciešams. Labas dāvanu idejas varētu būt uzdāvināt kaut ko no jaunajām tehnoloģijām, bet tas nevar būt AliExpress iegādāts gadžets – tam vajadzētu būt izcilas kvalitātes un no vislabākajiem ražotājiem. Otrs virziens ir praktiskas lietas ar antīku vērtību – kaut kas unikāls ar savu īpašo unikalitāti un vēsturi.

 

Mežāzis noteikti novērtēs arī dāvanu karti labā restorānā. Tā būs iespēja labā atmosfērā pavadīt laiku ar sev tuvākajiem cilvēkiem. Labs restorāns arī nodrošinās augstas kvalitātes ēdienkarti un labu apkalpošanu, kas Mežāzim ir tik svarīga.

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Mežāzim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Mežāzim.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Mežāzim. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Vakariņas glaunā restorānā

Uzdāviniet savam Mežāzim skaistu vakaru restorānā Ferma, LeSommet, Majorenhoff vai Jonathan SPA restorānā. Būs patīkami gan jums, gan jubilāram. Tikai neaizmirstiet par piemērotu puķu pušķi, ar ko greznot vakariņu galdu. 

 

 

Iespēja iemācīties kādu elitāru hobiju

Mežāzim patīk ekskluzīvas lietas un aizraušanās, kāpēc gan lai tā nebūtu niršana ar akvalangu, zirgu izjādes vai golfs, ko palīdzētu apgūt šāda dāvana.  Atliek vien izvēlēties dāvanas saņēmēja gaumei un dzīvesveidam atbilstošāko hobiju un sniegt iespēju to apgūt.

 

Uz auguma šūts uzvalks vai kleita

Nekas labāk par pēc mēra šūtu apģērbu nevairos Mežāzim savas vērtības apziņu. Šī dāvana noteikti būs Mežāzim pa prātam un izcels viņa izsmalcināto un profesionālo dabu. Skaists uzvalks noderēs jebkuram vīrietim gan ikdienā, gan īpašos notikumos un svētkos.

Bruni Atelier dāvanu karte

Slēpošanas kalna Žagarkalns dāvanu karte

Gan Mežāzim aktīvam ziemas sporta veidu cienītājam, gan Mežāzim, kurš vēl tikai vēlas apgūt skaisto prasmi slēpot, šī dāvana noteikti patiks. Žagarkalns ir viena no labākajām slēpošanas atpūtas bāzēm Latvijā un patiks gan lieliem, gan maziem.

Žagarkalna dāvanu karte

 

 

Dāvanu idejas Ūdensvīram

Horoskopu datumi zīmei Ūdensvīrs ir 20.01. - 18.02.

 

Ūdensvīriem patīk viss jaunais un modrenais. Viņiem patīk būt brīviem un nepiespiestiem, nodarboties ar nākotnes paredzēšanu un veidošanu. Ūdensvīriem patiks dāvanas, kas sniedz jaunu pieredzi, ļauj izbaudīt ko jaunu vai neparastu. Tāpēc laba dāvana būs dažādi piedzīvojumi, kvesti un meistarklases. Ūdnensvīriem patīk interesantas dāvanas, ar kādu īpašu pievienoto vērtību. Tie varētu būt dažādi moderni gadžeti, antikvāras lietas ar vēsturisku vērtību, rotaslietas no dabīgiem materiāliem ar ezotērisko vērtību vai īpašu stāstu.

 

Lasi vairāk par idejām, ko uzdāvināt Ūdensvīram, un jau konkrētus ieteikums dāvanām rakstā Idejas dāvanām, ko dāvināt Ūdensvīram.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Ūdensvīram. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Saullēkts purvā uz SUP dēļa

Ja vien jūsu apdāvināmais Ūdensvīrs nav tipiska Pūce, tad šāda dāvana atklās vai pamodinās jūsu Ūdensvīra romantisko dvēseli. Saulrieta vai saullēkta baudīšana uz SUP dēļa ir kas fantastiski skaists. 

Maģisks SUP brauciens diviem

 

Ceļojums uz zinātnes centru

Te nu jāsaka Mārtiņa Rītiņa vārdiem: “Kas var būt labāks par šo!” Zinātne, atklājumi uz brīnumu robežas ir Ūdensvīra saldais ēdiens. Ceļojums uz Tartu ir lielisks piedzīvojums gan lieliem, gan maziem. 

Zinātnes un izklaides diena

 

Kvestu istabas 

Iespēja izmantot savas prāta spējas, risināt āķīgus uzdevumus, lai sasniegtu mērķi, ir īstā dāvana Ūdensvīram, jo ar savu prātu un intuīciju Ūdensvīrs var izdarīt neiespējamo.

Kvesti jeb izlaušanās spēles

 

Dāvanu karte stādu audzētavā

Ūdensvīram, kuram pieder savs skaistumdārzs, iespēja izvēlēties jaunus stādus savam dārzam būs kā Vinnijam Pūkam medus pods! Tāpat noderēs arī visi citi dārza darbiem nepieciešamie aksesuāri. 

Dārza darbi – dāvanu kartes

 

 

Dāvanu idejas Zivīm

Horoskopu datumi zīmei Zivis ir 19.02. - 20.03.

 

Zivs zīmē dzimušos cilvēkus dzīvē vairāk vada jūtas un instinkti. Zivis pašas ļoti rūpējas, lai saviem tuvākajiem tiktu piemeklētas vissirsnīgākās, piemērotākās un personiskākās dāvanas. Līdz ar to, viņas sagaida līdzīgu attieksmi arī pretī no saviem līdzcilvēkiem. Meklējot dāvanu zivij ir vairāk jāieklausās sirdī. Zivīm vairāk patiks personiskas, intīmas vai romantiskas dāvanas. Iespējams, ka Zivs ir horoskopa zīme, kas visvairāk novērtēs dāvanu, kas ir pašu gatavota.

 

Lasi vairāk par idejām, kas varētu patikt Zivīm, un atrodi jau konkrētas dāvanu piedāvājumus rakstā Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Zivīm. Šajā sarakstā dažas lieliskas dāvanas ieskatam no galvenā raksta.

 

Relaksējoša šokolādes masāža

Neviens nespētu atteikties no šādas baudas – it īpaši Zivju zīmes jubilārs. Šokolādes masāža ne tikai relaksē, bet vienlaikus arī uzmundrina. Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina spriedzi, kā arī uzlabo garastāvokli.

Šokolādes masāža 60 min 

Pilnīga relaksācija ūdenī – floutings

Ūdens nenoliedzami ir Zivju stihija. Ja to apvieno ar meditāciju un relaksāciju, izklausās pēc ideālas dāvanas Zivju zīmes jubilāram. Floutings ir īpaša procedūra, kas nodrošina visātrāko un dziļāko mūsdienās zināmo relaksāciju un meditēšanu. Tā notiek īpaši aprīkotā floutinga baseinā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā. 

Floutings salonā Floating Universe

Floristikas meistarklase

Ja zināt, ka jūsu apdāvināmajai Zivtiņai patīk ziedi, radošas nodarbes un patīk radīt – šī dāvana būs gan pietiekami romantiska, gan praktiska. Ticiet – uz saviem svētkiem saņemsiet pašas Zivtiņas rokām veidotu dāvanu.

Floristikas meistarklase studijā Lady Club

 

Lidojums ar deltaplānu

Par šo dāvanu būs īpaši priecīgs Zivju vīrietis, kuram nav sveša vēlme pēc piedzīvojuma un skaistuma vienlaikus. 20 minūšu ilgs lidojums virs Rīgas sagādās neaizmirstamas emocijas un ļaus pavērot pislētu no putna skatījuma.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu