Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa

17.12.2018

Dāvanu horoskops

Ja esi strupceļā ar dāvanas idejas atrašanu vai konkrētas dāvanas izdomāšanu, noderīgs varētu būt dāvanu horoskops - kādas dāvanas iesaka astrologi balstoties uz cilvēku horoskopa zīmi.

Latvijā gandrīz ikviens zin savu horoskopa zīmi un nereti zin savu apkārtējo cilvēku horoskopa zīmes. Tas arī lielākajiem skeptiķiem varētu būt kā apliecinājums, ka kaut kāda sasaiste starp horoskopa zīmi un cilvēka rakstura iezīmēm tiek novērota. Tātad, kāpēc gan nepaskatīties plašāk un ieklausīties, ko saka zvaigznes saka kādu izvēlēties dāvanu pēc horoskopa zīmes. Horoskopu datumi ir ļoti nozīmīgi un ar tiem kļūdīties nevajadzētu, tapēc pārliecinies, ka meklē dāvanu atbilstoši pareizajai horoskopa zīmei.

Uzskatām, ka skatoties atvērti un plaši uz to, kāda dāvana varētu iepriecināt konkrēto cilvēku, ir iespējams atrast vislabāko dāvanu. Veids, kā skatīties plaši, ir saliekt kopā savas zināšanas par konkrēto zilvēku, sajūtas par to, kas viņam varētu patikt, un papildināt to ar ieteikumiem, kas varētu patikt konkrētajai horoskopa zīmei.

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Šajā rakstā esam apkopojuši pavisam īsu aprakstu dāvanu idejas zodiaka zīmēm un pie katras no tām esam pievienojuši arī saiti uz paplašināto rakstu - šobrīd tikai uz tām, kur rakstus esam izveidojuši. 

Rakstus esam sagatavojuši sadarbībā ar ilggadējo astroloģi un numeraloģi Līgu Elīzu Balodi.


Dāvanu idejas pēc horoskopa zīmes

Dāvanu idejas Aunam

Horoskopu datumi zīmei Auns ir 21.03. - 20.04.

Auna zīmē dzimušajiem ir nepārvarama vēlme būt labākajam, būt kustībā, gūt jaunu pieredzi un izbaudīt piedzīvojumus. Tāpēc arī dāvanu izvēlē trāpīsiet desmitniekā, ja uzdāvināsiet kādu piedzīvojumu, kas saistās ar ātrumu, asām izjūtām vai izaicinājumu. Laba izvēle būs arī kaut kas skaists viņu garderobei, jo Aunam patīk izskatīties labi, izaicinājums varētu būt trāpīt viņu gaumes izvēlē. Dāvana Auna hobijam arī būs laba dāvana, ko viņš vai viņa novērtēs. Auns ļoti augstu vērtē kvalitāti, tāpēc gan apģērbam, gan hobijam iesakām izvēlēties dāvanu karti specifiskā veikalā, jo to, kas atbilsts viņa kvalitātes standartam, vislabāk zin pats Auns. Auniem sievietēm noteikti patiks rotas lietas, bet Auniem vīriešiem kaut kas viņu auto vai motociklam.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Aunam, un jau konkrētus dāvanu ieteikums rakstā Dāvanu idejas Auna zīmē dzimušajiem.

 

Dāvanu idejas Vērsim

Horoskopu datumi zīmei Vērsis ir 21.04. - 20.05. 

Šarmantie, nosvērtie un elegantie Vērša zīmē dzimušie cilvēki augstu novērtē komfortu, patīkamas sajūtas un praktiskas lietas. Balstoties uz šīm vērtībām arī varat piemeklēt piemērotu dāvanu. Viņi novērtēs ko skaistu un tajā pat laikā praktisku viņu mājoklim. Vēršiem patīk mūzika, tāpēc ielūgums uz kādu skaistu koncertu varētu būt laba dāvana. Nereti Vēršiem ļoti patīk gatavot, tāpēc viņi novērtēs kādu labu pavārgrāmatu, garšvielu komplektu vai restorāna dāvanu karti. Atcerieties, ka Vērši ļoti augstu vērtē cilvēciskās attiecības, tāpēc viņi sagaida personisku dāvanu.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vērsim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem

 

Dāvanu idejas Dvīnim

Horoskopu datumi zīmei Dvīnis ir 21.05. - 20.06.

Vienmēr aktīvais, sirsnīgais un kreatīvais Dvīnis novērtēs dāvanas, kas ļaus sajust draugu un iespējams arī tuvāko kolēģu mīlestību, atbalstīs viņu intereses, ļaus iemācīties vai izbaudīt ko jaunu. Laba doma ir uzdāvināt Dvīnim kādu piedzīvojumu, mākslas meistarklasi vai interesanta žurnāla abonamentu.
Laba dāvana Dvīnim arī varētu būt dažādi gadžeti, kas viņiem liks justies stilīgiem un mūsdienīgiem. Dvīņi ir viena no tām zīmēm, kuriem ļoti patīk ceļot, tāpēc viņi novērtēs dāvanas, kas ļaus gūt vēl labāku ceļošanas pieredzi - ceļotāju aksesuāri, gadžeti, GoPro, grāmatas par ceļojumiem, kuponi lidojumam. Atceries, ka ceļot var arī tepat Latvijā - tāpēc var uzdāvināt kādu interesantu ceļojumu uz kaimiņvalsti tepat Baltijā.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Dvīnim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Dvīņu zīmē dzimušajiem

 

Dāvanu idejas Vēzim

Horoskopu datumi zīmei Vēzis ir 21.06. - 20.07.

Atrast piemērotākās dāvanu idejas Vēzim varētu būt pagrūti. Vēzis nemēdz ļoti afišēt, kas viņu interesē, taču klusībā cer, ka ar dāvanu nenošausi greizi. Vēzim ir svarīgi, ka esi piedomājis pie dāvanas izvēles, un vēl labāk, ja būsi ieguldījis savu laiku dāvanas personalizācijā. Liec aiz auss – Vēzis ir melanholiķis, mēdz aizsapņoties un atcerēties pagātnes mirkļus. Sirsnīga dāvana Vēzim būtu saistīta ar skaistiem pagātnes mirkļiem, kas pavadīti kopā un iemūžināti fotogrāfijās. Tā varētu būt fotogrāmata vai skaists foto rāmis, kur Vēzim pašam ievietot kādas jaukas bildes.

Vēži augstu vērtē laiku, kas pavadīts kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Kas attiecas uz aktivitātēm, Vēzis augstāk novērtēs relaksējošas atpūtas piedāvājumus nevis aktīvās atpūtas piedāvājumus. Tāpēc piemērotāka dāvana būs arī restorānu dāvanu karte vai kādi SPA vai brīvdienu piedāvājumi divatā vai ar ģimeni.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vēzim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem

 

Dāvanu idejas Lauvai

Horoskopu datumi zīmei Lauva ir 21.07. - 21.08.

Lauva ir sabiedriska būtne, kuras sirds ir plaša un silta. Lauva novērtēs kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas. Lauva īpaši novērtēs jebkuru labu, kvalitatīvu un izcila zīmola radītu tehnikas brīnumu. Ja gribi tikt cauri lētāk, tad izvēlies smalku servīzi vai gultasveļu (bet tad tikai no zīda, citādi Lauva var apvainoties).
Lauvām patīk izcelties un būt sabiedrībā, tāpēc piemērota dāvana būs dažādas biļetes uz pasākumiem. Lai izceltos, Lauva varētu būt gatava parakstīties uz kaut ko trakāku, kas varētu būt lidojums ar deltaplānu, lēciens ar izpletni vai izbrauciens ar kvadracikliem. Lauvām noteikti var dāvināt arī kvalitatīvas ēdamlietas vai dāvanu kartes izsmalcinātos restorānos.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Lauvai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Lauvas zīmē dzimušajiem
 

 

Dāvanu idejas Jaunavai

Horoskopu datumi zīmei Jaunava ir 22.08. - 22.09.

Uzmanīgā Jaunava visvairāk novērtē dāvanas praktisko pusi – lieliska dāvana varētu būt sadzīves tehnika, gadžeti vai interjera priekšmeti, kas atvieglo ikdienas mājas darbus un palīdz uzturēt kārtīgu un strukturētu vidi. Tas pats attiecas uz rotaslietām – svarīgi ir dāvināt kaut ko praktisku un universālu, piemēram, auskarus, kuri var noderēt ne tikai ejot uz ballīti, bet arī uz darbu. Piemērota dāvana varētu būt arī kādas meistarklases saistībā ar mākslu, piemēram, gleznošanas vai dekupāžas nodarbības. Arī grāmatas par Jaunavu interesējošu tēmu varētu būt novērtēta dāvana, ko uzdāvināt Jaunavai.

Jaunavas noteikti novērtēs to, cik daudz pūļu esi ielicis dāvanas izvēlē un iesaiņojumā. Jaunava ir viena no tām horoskopa zīmēm, kas visaugstāk novērtēs kārtīgi un rūpīgi iesaiņotu dāvanu.

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Jaunavai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Jaunavas zīmē dzimušajiem

 

Dāvanu idejas Svariem

Horoskopu datumi zīmei Svari ir 23.09. - 22.10.

Svari ir sirsnīgi un sabiedriski. Viņi priecāsies par dāvanu, ko esi uzdāvinājis, ja pats būsi atnācis un to pasniedzis. Viņi novērtēs, ja būsi to atsūtījis pa pastu ar sirsnīgu un personisku novēlējumu. Svariem patīk lietas, kas ir saistītas ar viņu apkārtējo vidi, kuri viņi jūtas labi. No materiālām lietām Svarus varētu iepriecināt lietas mājai vai apģērba aksesuāri no dabīgiem materiāliem. Novērtēti būs arī atpūtas piedāvājumi, kas ļauj izbaudīt dabu un draugu kompāniju, kā arī jaukas vakariņas vai koncerta apmeklējums draugu lokā.

Domājot par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Svariem, ir svarīgi atcerēties, ka tas labākais nav tas dārgākais - galvenais, lai tas ir no sirds. Pasniegšana varētu būt pat svarīgāka par pašu dāvanu.

 

Dāvanu idejas Skorpionam

Horoskopu datumi zīmei Skorpions ir 23.10. - 22.11.

Vai Tu zini, kas tracina Skorpionu? Jautājums “Ko Tu vēlies svētkos saņemt”. Jo, visticamāk atbilde būs: “Neko!”. Taču idejas dāvanām nebūs tik grūti izdomāt, jo droši vari dāvināt visu – Skorpions spēj novērtēt gan sadzīves tehniku, gan rotaslietas, gan kādu interesantu lasāmvielu. Skorpioniem patīk lietas ar dziļāku vērtību, kas, iespējams, varētu saistīties ar misticismu, cilvēku psiholoģiju, vai latviskas lietas ar etniskajiem motīviem. Laba dāvana varētu būt kvesti, ko Skorpioniem patīk risināt sarežģītus uzdevumus - to atrisināšana viņiem sagādā patiesu prieku.

Skorpions ir tā horoskopa zīme, kura kā labu dāvanu novērtēs arī naudu un universālu dāvanu karti. Labāk gan iesakām izvēlēties kādu ar specifisku pirkuma mērķi. Labas dāvanu kartes varētu būt: dāvanu karte rotu veikalā, dābanu karte latvisku lietu veikalā, dāvanu karte Braingames. Ja attiecību tuvums atļauj, tad sieviete skorpions varētu augstu novērtēt dāvanu karti apakšveļas veikalā.

 

Dāvanu idejas Strēlniekam

Horoskopu datumi zīmei Strēlnieks ir 23.11. - 20.12.

Strēlnieks ir dzīves baudītājs, kam patīk visāda veida aktivitātes. Īpaši strēlniekiem patīk ceļot, tāpēc laba dāvana būs ceļojums - tas var būt gan eksursijas piedāvājums tepat Latvijā vai kaimiņvalstīs vai dāvanu karte ceļojumu aģentūrā. Strēlnieks ir tas, kam noteikti var dāvināt ekstrēmu aktivitāšu dāvanas, jeb dāvanas kas saistās ar piedzīvojumiem - lidojums ar turbīndēli, lidojums ar deltaplānu, izbrauciens ar ūdensmoci, kartingi, izbrauciens ar rodeļiem, lēciens ar gumiju u.t.t. Patiks arī mierīgāki piedzīvojumi, piemēram, izbrauciens ar SUP dēļiem pa Rīgas kanālu, izjāde ar zirgu dabā, laivu brauciens. Pie aktivitātēm noteikti var pieskaitīt arī biļešu dāvināšanu uz nozīmīgām sporta sacensībām vai mūzikas koncertiem.

Ja ceļojumu vai aktivitāti dāvināt nevēlaties, piemērota dāvana, ko uzdāvināt Strēlniekam, būs arī praktiskas dāvanas, kuras viegli var ievietot kabatā vai mugursomā. Kaut kas tāds, kas noderēs viņu iecerētajā ceļojumā vai citā piedzīvojumā.

 

Dāvanu idejas Mežāzim

Horoskopu datumi zīmei Mežāzis ir 21.12. - 19.01.

Domājot par to, kas ir laba dāvana Mežāzim, ir jādomā par praktiskām lietām, kas Mežāzim palīdzēs gan mājas darbos, gan darbā. Bet dāvanai ir jābūt tādai, kas tiešām noderēs, jo ja izrādīsies, ka dāvana nenoder, un ir tuvu tam, lai izmestu miskastē, Mežādis būs ļoti sarūgtināts. Mežāsis ļoti augstu vērtē attiecības ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, tāpēc sagaida, ka viņi zinās, kas viņiem nepieciešams. Labas dāvanu idejas varētu būt uzdāvināt kaut ko no jaunajām tehnoloģijām, bet tas nevar būt AliExpress iegādāts gadgets - tam vajadzētu būt izcilas kvalitātes un no vislabākajiem ražotājiem. Otrs virziens ir praktiskas lietas ar antīku vērtību - kaut kas unikāls ar savu īpašo unikalitāti un vēsturi.

Mežāzis noteikti novērtēs arī dāvanu karti labā restorānā. Tā būs iespēja labā atmosfērā pavadīt laiku ar sev tuvākajiem cilvēkiem. Labs restorāns arī nodrošinās augstas kvalitātes ēdienkarti un labu apkalpošanu, kas Mežāzim ir tik svarīga.

 

Dāvanu idejas Ūdensvīram

Horoskopu datumi zīmei Ūdensvīram ir 20.01. - 18.02.

Ūdensvīriem patīk viss jaunais un modrenais. Viņiem patīk būt brīviem un nepiespiestiem, nodarboties ar nākotnes paredzēšanu un veidošanu. Ūdensvīriem patiks dāvanas, kas sniedz jaunu pieredzi, ļauj izbaudīt ko jaunu vai neparastu. Tāpēc laba dāvana būs dažādi piedzīvojumi, kvesti un meistarklases. Ūdnensvīriem patīk interesantas dāvanas, ar kādu īpašu pievienoto vērtību. Tie varētu būt dažādi moderni gadžeti, antikvāras lietas ar vēsturisku vērtību, rotaslietas no dabīgiem materiāliem ar ezotērisko vērtību vai īpašu stāstu.

 

Lasi vairāk par idejām, ko uzdāvināt Ūdensvīram, un jau konkrētus ieteikums dāvanām rakstā Idejas dāvanām, ko dāvināt Ūdensvīram.

 

Dāvanu idejas Zivīm

Horoskopu datumi zīmei Zivis ir 19.02. - 20.03.

Zivs zīmē dzimušos cilvēkus dzīvē vairāk vada jūtas un instinkti. Zivis pašas ļoti rūpējas, lai saviem tuvākajiem tiktu piemeklētas vissirsnīgākās, piemērotākās un personiskākās dāvanas. Līdz ar to, viņas sagaida līdzīgu attieksmi arī pretī no saviem līdzcilvēkiem. Meklējot dāvanu zivij ir vairāk jāieklausās sirdī. Zivīm vairāk patiks personiskas, intīmas vai romantiskas dāvanas. Iespējams, ka Zivs ir horoskopa zīme, kas visvairāk novērtēs dāvanu, kas ir pašu gatavota.

 

Lasi vairāk par idejām, kas varētu patikt Zivīm, un atrodi jau konkrētas dāvanu piedāvājumus rakstā Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem.

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu