Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa

22.11.2020

Dāvanu idejas - horoskopu zīmes

 

Ja esi strupceļā ar dāvanas idejas atrašanu vai konkrētas dāvanas izdomāšanu, noderīgi varētu būt dielūkoties, kādas dāvanas iesaka astrologi balstoties uz cilvēku horoskopa zīmi.

 

Latvijā gandrīz ikviens zin savu horoskopa zīmi un nereti zin savu apkārtējo cilvēku horoskopa zīmes. Tas arī lielākajiem skeptiķiem varētu būt kā apliecinājums, ka kaut kāda sasaiste starp horoskopa zīmi un cilvēka rakstura iezīmēm tiek novērota. Tātad, kāpēc gan nepaskatīties plašāk un ieklausīties, ko saka zvaigznes un kādu dāvanu izvēlēties pēc horoskopa zīmes. Atliek vien zināt cilvēka dzimšanas dienas datumu, lai dāvanu idejas meklētu atbilstošajai horoskopa zīmei.

 

Uzskatām, ka skatoties atvērti un plaši uz to, kāda dāvana varētu iepriecināt konkrēto cilvēku, ir iespējams atrast vislabāko dāvanu. Veids, kā skatīties plaši, ir salikt kopā savas zināšanas par konkrēto zilvēku, sajūtas par to, kas viņam varētu patikt un papildināt to ar ieteikumiem, kas varētu patikt konkrētajai horoskopa zīmei.

 

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Šajā rakstā esam apkopojuši pavisam īsu aprakstu dāvanu idejas zodiaka zīmēm un pie katras no tām esam pievienojuši arī saites uz paplašināto rakstu.

 

Rakstus esam sagatavojuši sadarbībā ar ilggadējo astroloģi un numeraloģi Līgu Elīzu Balodi.

 

Raksta saturs un katras horoskopa zīmes datumi

Spied uz attēla un nokļūsi konkrētās horoskopa zīmes aprakstā ar dāvanu ideju sarakstu.

 

Auns datumi no 21.03. līdz 20.04

Vērsis datumi no 21.04. līdz 20.05.

Dvīnis datumi no 21.05. līdz 20.06.

Vēzis datumi no 21.06. līdz 20.07.

Lauva datumi no 21.07. līdz 21.08.

Jaunava datumi no 22.08. līdz 22.09.

Svari datumi no 23.09. līdz 22.10.

Skorpions datumi no 23.10. līdz 22.11.

Strēlnieks datumi no 23.11. līdz 20.12.

Mežāzis datumi no 21.12. līdz 19.01.

Ūdensvīrs datumi no 20.01. līdz 18.02.

Zivs datumi no 19.02. līdz 20.03.

 

Katrai no horoskopa zīmēm esam izveidojuši atsevušķus rakstus, lai iezīmētu ne tikai katras horoskopa zīmes dāvanu ieteikumus, bet arī to, kā dāvanu labāk iesaiņot un pasniegt. Ir zīmes, kurām dāvanas iesaiņojumam ir liela nozīme. Tāpēc FromMe esam nodrošinājuši gan dāvanu kartes personalizācijas iespēju, gan iesaiņošanu un pasniegšanu īpašā kartītē ar šokolādi.

 

Dāvanas pasniegšana ar šokolādi

 

Dāvanu idejas pēc horoskopa zīmes

Turpinājumā katras horoskopa zīmes zīmes īss apraksts un dažas idejas dāvanām, Spied ievada attēla, lai lasītu plašāku aprakstu par katru horoskopa zīmi.

 

Dāvanu idejas Aunam

Dāvanas auniem

Horoskopu datumi zīmei Auns ir 21.03. - 20.04.

 

Auna zīmē dzimušajiem ir nepārvarama vēlme būt labākajam, būt kustībā, gūt jaunu pieredzi un izbaudīt piedzīvojumus. Tāpēc arī dāvanu izvēlē trāpīsiet desmitniekā, ja uzdāvināsiet kādu piedzīvojumu, kas saistās ar ātrumu, asām izjūtām vai izaicinājumu. Laba izvēle būs arī kaut kas skaists viņu garderobei, jo Aunam patīk izskatīties labi. Izaicinājums varētu būt trāpīt viņu gaumes izvēlē. Dāvana Auna hobijam arī būs laba dāvana, ko viņš vai viņa novērtēs.

 

Auns ļoti augstu vērtē kvalitāti, tāpēc gan apģērbam, gan hobijam iesakām izvēlēties dāvanu karti specifiskā veikalā, jo to, kas atbilsts viņa kvalitātes standartam, vislabāk zin pats Auns. Auniem sievietēm noteikti patiks rotas lietas, bet Auniem vīriešiem kaut kas viņu auto vai motociklam.

 

Konkrēti dāvanu piedāvājumi

Daži piemērotu dāvanu piedāvājumi Aunam no FromMe dāvanu kataloga.

 

Brauciens ar ūdens motociklu

brauciens ar ūdens motociklu

Ekstrēmists Auns labprāt izbaudīs adrenalīna medības ar ūdensmotociklu. Esiet gatavs doties viņam līdzi un sajust ātrumu! Ūdens motocikla noma 40 min ir piemērota dāvana īstam adrenalīna un ūdens mīļotājam. Ūdens motociklu iespējams noīrēt uz 40 minūtēm un lieliski iesākt sezonas ūdens izklaides.

 

Dāvanu karte hobijam

medniekiem un makšķerniekiem

Veikalā “Ieroči” ir pieejams viss, ko varētu kārot Auna zīmē dzimis vīrietis, tāpēc veikals  "Ieroči" dāvanu karte ir noderīgs pārsteigums jubilāram. Un ja nu tomēr medības nav īstais hobijs, tad citas hobija lietas var pameklēt sadaļā sportam un hobijam.

 

 

Dāvanu karte modernā briļļu veikalā

outlet optika

Kurš Auns gan atteiksies no moderna aksesuāra, kas var celt viņa prestižu savās un apkārtējo acīs? Outlet Optika dāvanu karte ļaus iegriezties vietā, kur mode, krāsas, kvalitāte un zīmolu daudzveidība satiekas ar profesionalitāti.

 

 

4Speed – moto ekipējums un rezerves daļas

moto ekipējums un rezerves daļas

Aizrautīgam Aunam, kuram patīk ātrums ir motosports ir ikdiena, noderēs 4Speed moto dāvanu karte. 4Speed veikals piedāvā iegādāties visu nepieciešamo motosezonas baudīšanai – gan rezerves daļas motociklam, gan vēju un lietu necaurlaidīgu apģērbu. 

 

 

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

pulkstenisUgunīgie Auni allaž cenšas visur būt pirmie, tāpēc pulksteņi dāvanu kartes ir lieliska izvēle. Uzdāviniet savam jubilāram dāvanu no pulksteņu veikala, lai viņam tas vienmēr arī izdodas! Turklāt pulksteņi arī lieliski papildina tēlam un piešķir tam īpaši elegantu izskatu.

 
 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Aunam, un jau konkrētus dāvanu ieteikums rakstā Dāvanu idejas Auna zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Vērsim

Dāvanas vērsim

Horoskopu datumi zīmei Vērsis ir 21.04. - 20.05. 

 

Šarmantie, nosvērtie un elegantie Vērša zīmē dzimušie cilvēki augstu novērtē komfortu, patīkamas sajūtas un praktiskas lietas. Balstoties uz šīm vērtībām arī varat piemeklēt piemērotu dāvanu. Viņi novērtēs ko skaistu un tajā pat laikā praktisku viņu mājoklim. Vēršiem patīk mūzika, tāpēc ielūgums uz kādu skaistu koncertu varētu būt laba dāvana. Nereti Vēršiem ļoti patīk gatavot, tāpēc viņi novērtēs kādu labu pavārgrāmatu, garšvielu komplektu vai restorāna dāvanu karti. Atcerieties, ka Vērši ļoti augstu vērtē cilvēciskās attiecības, tāpēc viņi sagaida personisku dāvanu.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas idejas dāvanām FromMe dāvanu kataloga, kas varētu patikt Vērsim.

 

Dāvanu karte restorānā Ferma

Latviska ēdienkarte, kvalitāte un baudījums garšas kārpiņām Vērša svētku dienu padarīs īpaši patīkamu! Restorāna apmeklējums ir kā svētki, kas liek sapucēties un baudīt skaistu vakaru. Kāpēc gan neuzdāvināt vēl vienus svētkus, uzdāvinot FERMA dāvanu karti?

 

Austeru meistarklase

Austeru meistarklase dāvanu karte ir stāsts par un ap austerēm. Iespējams, ka tieši Vērša dzimšanas diena ir diena, kad izmantot lielisko piedzīvojumu – šī ir īstā reize, kad pamēģināt pirmo austeri! Šādu dāvanu noteikti novērtēs arī jau zinoši austeru eksperti, kuri labprāt mielojas ar šo jūras velti.

 

Mūzikas Centrs dāvanu karte

Ja Jūsu jubilāram Vērsim ir nerealizēta vēlme apgūt un spēlēt kādu mūzikas instrumentu – mūzikas Centrs dāvanu karte ir iespēja izpildīt viņa sapni. Kādam, kas bez mūzikas nespēj iedomāties savu ikdienu, šī būs labāka dāvana!

 

 

INSERV.LV darba instrumenti

darba instrumentiINSERV.LV dāvanu karte būs lieliski piemērota dāvana saimnieciskam Vērsim, jo šis zīmols piedāvā iegādāties kvalitatīvus darba instrumentus gan mājai, gan dārzam. Instrumentiem vienmēr jābūt gatavībā, tāpēc jaunu, nopulētu un uzasinātu darba rīku nekad nevar būt par daudz.

 

 

Praktiska dāvanu karte mājai un dārzam

Dārza darbi dāvanu karte dos iespēju Jūsu jubilāram Vērsim atrast savu īpašo rozes stādu un pašam to iestādīt! Turklāt dāvanu karte ļaus pašam jubilāram izvēlēties savai mājai vai dārzam visvairāk nepieciešamo.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vērsim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Dvīnim

Dāvanas dvīnim

Horoskopu datumi zīmei Dvīnis ir 21.05. - 20.06.

 

Vienmēr aktīvais, sirsnīgais un kreatīvais Dvīnis novērtēs dāvanas, kas ļaus sajust draugu un iespējams arī tuvāko kolēģu mīlestību, atbalstīs viņu intereses, ļaus iemācīties vai izbaudīt ko jaunu. Laba doma ir uzdāvināt Dvīnim kādu piedzīvojumu, mākslas meistarklasi vai interesanta žurnāla abonamentu.


Laba dāvana Dvīnim arī varētu būt dažādi gadžeti, kas viņiem liks justies stilīgiem un mūsdienīgiem. Dvīņi ir viena no tām zīmēm, kuriem ļoti patīk ceļot, tāpēc viņi novērtēs dāvanas, kas ļaus gūt vēl labāku ceļošanas pieredzi – ceļotāju aksesuāri, gadžeti, GoPro, grāmatas par ceļojumiem, kuponi lidojumam. Atceries, ka ceļot var arī tepat Latvijā, tāpēc var uzdāvināt kādu interesantu ceļojumu uz kaimiņvalsti tepat Baltijā.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas idejas dāvanām FromMe dāvanu kataloga, kas varētu iepriecināt Dvīņus.

 

Dāvanu karte veikalā Pulsometrs

pulsometrs

Savam Dvīnim–sportistam noteikti atradīsiet kādu piemērotu gadžetu, ar ko pastilot sporta nodarbībās citu sportistu priekšā. Pulsometrs dāvanu karte piedāvā  plašu izvēli galvenokārt ar sporta pulksteņiem, kas piemēroti gan ikdienai, gan arī fitnesam ar iebūvētu GPS, soļu skaitītāju, miega uzraudzītāju un citām funkcijām.

 

Dāvanu karte ceļojumu aģentūrā

ceļojuma aģentūra

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte jeb ceļojums labā kompānijā Dvīņu zīmes pārstāvi iedvesmos ilgam laikam. Šāda dāvana Dvīnim tiks augstu novērtēta, jo ceļošanu viņš vērtē augstu. Jaunas pieredzes un citu kultūru iepazīšana Dvīnim ir ļoti interesanta!

 

 

Look at Riga 5D kino seanss

5D kino seanss

Dvīnim patīk izmēgināt ko jaunu, tāpēc 5D kino seanss varētu būt lielisks pārsteigums. 5D kinoteātris Look at Riga piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā ceļojums pa Rīgu vienmēr nemainīgi perfektos laika apstākļos. Līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, tiek apskatīti tās nozīmīgākie vēstures, mākslas un arhitektūras objekti no cita skatu punkta.

 

Gleznošanas nodarbības

meistarklasePat tad, ja Dvīni daba nav apveltījusi ar gleznotāja talantu, jauni izaicinājumi iepriecinās Dvīņu zīmes pārstāvi! Gleznošanas kursi ļaus izbaudī gleznošanu gan kā izaicinošu, gan arī mierīgu procesu. Tas trenē savaldību un ļauj radošajai iedvesmai virmot gaisā. 

 

 

 

Lasi v airāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Dvīnim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Dvīņu zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Vēzim

Dāvanas vēzim

Horoskopu datumi zīmei Vēzis ir 21.06. - 20.07.

 

Atrast piemērotākās dāvanu idejas Vēzim varētu būt pagrūti. Vēzis nemēdz ļoti afišēt, kas viņu interesē, taču klusībā cer, ka ar dāvanu nenošausi greizi. Vēzim ir svarīgi, ka esi piedomājis pie dāvanas izvēles, un vēl labāk, ja būsi ieguldījis savu laiku dāvanas personalizācijā. Liec aiz auss – Vēzis ir melanholiķis, mēdz aizsapņoties un atcerēties pagātnes mirkļus. Sirsnīga dāvana Vēzim būtu saistīta ar skaistiem pagātnes mirkļiem, kas pavadīti kopā un iemūžināti fotogrāfijās. Tā varētu būt fotogrāmata vai skaists foto rāmis, kur Vēzim pašam ievietot kādas jaukas bildes.

 

Vēži augstu vērtē laiku, kas pavadīts kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. Kas attiecas uz aktivitātēm, Vēzis augstāk novērtēs relaksējošas atpūtas piedāvājumus nevis aktīvās atpūtas piedāvājumus. Tāpēc piemērotāka dāvana būs arī restorānu dāvanu karte vai kādi SPA vai brīvdienu piedāvājumi divatā vai ar ģimeni.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Sirsnīgu dāvanu piemēri, kas varētu aizkustināt Vēžus, un likt viņiem justies īpašiem.

 

Nakšņošana diviem un masāža greznajā Mālpils muižā

Atpūta diviem Mālpils muižā dos iespēju Vēzim pabūt kopā ar savu tuvāko cilvēku un izbaudīt īpašu attieksmi un atmosfēru, kas noteikti viņam būs pa prātam. Mālpils muiža ir viena no Latvijas skaistākajām un arī vēsturiskākajām muižām, un tajā ir arī lielisks restorāns. 

 

Dāvanu karte atpūtai ar ģimeni Esena dārzos

Ģimeniskais Vēzis būs laimīgs pavadīt dienu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem sakārtotā vidē, tāpēc par šādu dāvanu priecāsies visa Vēža saime. Atpūta Esenu dārzos piedāvā izbaudīt tādas atrakcijas kā gaisa takas, SUP dēļi, laivas, velokarti, golfs, āra boulings un daudzas citas.

 

SPA & Beauty piedāvājums Viņai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA

Kurš gan nevēlas izbaudīt īpašas rūpes par sevi! Vēža sieviete ar prieku izmantos relaksējošo SPA & Beauty piedāvājumu un būs pateicīga par šādu dāvanu. SPA & Beauty piedāvājums palutinās ar ķermeņa pīlingu, gaismas vai sāls istabu un skābekļa kokteili, lai atpūšas gan ķermenis, gan prāts. 

 

Dāvanu karte jaukam restorānam Jūrmalā

Vēzis ar baudu atpūšas un prot baudīt garšīgu ēdienu, tāpēc šāda dāvana Vēzim būs īpaši pa prātam. House of light dāvanu karte ļaus iepazīt Jūrmalas Grilbāru House of Light, kas ir ģimeniska, ērta un atvērta vieta. Gaišais interjers ar mājīgajiem dizaina elementiem, vienlaikus vienkāršs un izsmalcināts.

 

Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči”

maizes ceptuve lāči

Ekskursija maizes ceptuvē Lāči kopā ar ģimeni vai draugiem ir lieliska izkaide, kas Vēzim noteikti varētu patikt. Ekskursijas laikā varēs aplūkot un uzzināt, kā tiek cepti Lāču gardie cepumi un maize, kā arī pašiem piedalīties kliņģera cepšanā.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Vēzim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Lauvai

Dāvanas lauvai

Horoskopu datumi zīmei Lauva ir 21.07. - 21.08.

 

Lauva ir sabiedriska būtne, kuras sirds ir plaša un silta. Lauva novērtēs kvalitatīvas un oriģinālas dāvanas. Lauva īpaši novērtēs jebkuru labu, kvalitatīvu un izcila zīmola radītu tehnikas brīnumu. Ja gribi tikt cauri lētāk, tad izvēlies smalku servīzi vai gultasveļu (bet tad tikai no zīda, citādi Lauva var apvainoties).


Lauvām patīk glaimi, patīk izcelties un būt sabiedrībā, tāpēc piemērota dāvana būs dažādas biļetes uz pasākumiem. Lai izceltos, Lauva varētu būt gatava parakstīties uz kaut ko trakāku, kas varētu būt lidojums ar deltaplānu, lēciens ar izpletni vai izbrauciens ar kvadracikliem. Lauvām noteikti var dāvināt arī kvalitatīvas ēdamlietas vai dāvanu kartes izsmalcinātos restorānos.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Īpašas dāvanas, kas noteikti patiks cēlajai Lauvai.

 

Lidojums ar gaisa balonu 

Tuvāk Saulei gaisa balonā Lauva jutīsies izcili, ja vien varēs to baudīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Vienu pašu karali Lauvu gan neatstājiet, jo ne visiem Lauvām patīk atrasties virs zemes, bet lidojumu viņš izbaudīs. Lidojums ar gaisa balonu noteikti būs piedzīvojums, ar kuru pēc tam padižoties.

 

Brīvdienas izsmalcinātā gaisotnē

Viss, kur ir vārds “izsmalcināts”, ir par Lauvu. Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte ir tas gadījums. Jūrmala, vasara, saule, smalka atmosfēra Lauvu iepriecinās. Tāpēc uzdāvini laisku atpūtu pie baseina un iespēju sevi palutināt ar saunas apmeklējumu. Garākam izbraucienam ārpus pilsētas uz burvīgajām Cēsīm iespējams doties arī uz Jonathan SPA Estate baudīt mierpilnu SPA un nakšņot modernā viesnīcas numuriņā.

 

Dāvanu karte atpūtai kādā no Latvijas pilīm

Uzdāvini Lauvai neaizmirstamu piedzīvojumu kādā no Latvijas pilīm vai muižām – atpūta pilīs un muižās. Izvēlies starp SPA piedāvājumiem, ekskursijām vai romantiskām vakariņām. Karaliskais spožums senā pilī būs Lauvai īsti pa prātam, ja vien pils spēs piedāvāt ne tikai senatnes elpu, bet arī mūsdienīgu komfortu. 

 

Lidojums ar paraplānu tandēmā

lidojums ar paraplānu tandēmā

Ekstrēmai Lauvai, kura izbauda lidojumus augstu gaisā un asas izjūtas, noteikti patiks lidojums ar paraplānu. Tas notiek instruktora pavadībā un Lauvai būs iespēja izvēlēties mierīgu lidojumu vai nedaudz īsāku, taču izjūtu piepildītāku – ar akrobātiskiem trikiem. 

 

 

Dāvanu kartes aksesuāriem vai hobija lietām

Tā kā Lauva novērtēs dārgu dāvanu, bet, pērkot dārgu dāvanu, būs sāpīgi, ja tā neatbildīs Lauva gaumei. Tāpēc apģērbu un aksesuāru veikalu dāvanu kartes var radīt īpašo “wow” sajūtu. Lauvai patiktu arī ieraudzīt uz dāvanu kartes kāda Latvijas zīmola nosaukumu, vai arī ja tiks saņemta Ražots Latvijā dāvanu karte, jo viņa priecāsies par iespēju atbalstīt savējos!

 
 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Lauvai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas Lauvas zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Jaunavai

Dāvanas jaunavai

Horoskopu datumi zīmei Jaunava ir 22.08. - 22.09.

 

Uzmanīgā Jaunava visvairāk novērtē dāvanas praktisko pusi – lieliska dāvana varētu būt sadzīves tehnika, gadžeti vai interjera priekšmeti, kas atvieglo ikdienas mājas darbus un palīdz uzturēt kārtīgu un strukturētu vidi. Tas pats attiecas uz rotaslietām – svarīgi ir dāvināt kaut ko praktisku un universālu, piemēram, auskarus, kuri var noderēt ne tikai ejot uz ballīti, bet arī uz darbu. Piemērota dāvana varētu būt arī kādas meistarklases saistībā ar mākslu, piemēram, gleznošanas vai dekupāžas nodarbības. Arī grāmatas par Jaunavu interesējošu tēmu varētu būt novērtēta dāvana, ko uzdāvināt Jaunavai.

 

Jaunavas noteikti novērtēs to, cik daudz pūļu esi ielicis dāvanas izvēlē un iesaiņojumā. Jaunava ir viena no tām horoskopa zīmēm, kas visaugstāk novērtēs kārtīgi un rūpīgi iesaiņotu dāvanu.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas dāvanu idejas, kas Jaunavai varētu likties jaukas, sirsnīgas un noderīgas. 

 

Radošie kursi

radošie kursiJaunavai patīk mācīties, un viņa labprāt apmeklēs kursus, kur pagūt to, kas viņai ieinteresējis vai iepaticies. Radošo kursu dāvanu karte iepriecinās un Jaunava noteikti būs pateicīga. Un, kas zina, varbūt pēc laika jūs saņemsiet Jaunavas pašas gatavotu dāvanu, ko viņa radīs tieši jums, izmantojot savas jaunās prasmes. 

 

Rotas lietas no dabīgajiem akmeņiem

Nela Gems dabīgo akmeņu rotaslietasJaunavu īpaši iepriecina dabīgie akmeņi, tāpēc Nela Gems dāvanu karte ir peimērota izvēle Parasti Jaunava labi zina sev piemērotos akmeņus, un varēs tos trast Nela Gems burvīgo rotaslietu piedāvājuma klāstā. Ieskaties akmeņu aprakstu sadaļā Nela Gems mājaslapā un izvēlies atbilstošākās rotas savai Jaunavai.


 

Dāvanu karte iemīļotam hobijam

hobijam

Jaunava novērtēs dāvanas, kas saistītas ar viņas interesēm. Dāvanu karte hobijam ir viena no tām dāvanām, ko saņemt ir ārkārtīgi iepriecinoši, kā arī noderīgi. Galu galā tikai pats hobija īpašnieks zina tieši to vienu lietu, kas viņa hobijam šobrīd ir visvairāk nepieciešams. 
 

 

Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Lauma Lingerie apakšveļaJaunavas sievietes ir juteklīgas un sensitīvas, tāpēc Jaunava labprāt pieņems šādu dāvanu no tuva vīrieša. Apakšveļas veikalu dāvanu kartes ir īpaša dāvana, taču skaista un izsmalcināta apakšveļa noteikti liek sievietei sajusties par sevi pārliecinātai. 

 

 

Dāvanu karte mājai un dārzam

mājai un dārzamAr dāvanu mājokļa labiekārtošanai Jaunavai varēsiet trāpīt desmitniekā, jo Jaunava novērtēs, ka vēlaties sniegt ieguldījumu viņas mājīgumā un ikdienas komfortā. Dāvanu kartes mājai un dārzam ir lieliska izvēle, jo vienlaikus Jaunava pati varēs izvēlēties tieši to, kas viņai nepieciešams vai interesēs.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Jaunavai, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunavai. Tur būs vairāk idejas arī vīriešiem Jaunavām.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Svariem

Dāvanas svariem

Horoskopu datumi zīmei Svari ir 23.09. - 22.10.

 

Svari ir sirsnīgi un sabiedriski. Viņi priecāsies par dāvanu, ko esi uzdāvinājis, ja pats būsi atnācis un to pasniedzis. Viņi novērtēs, ja būsi to atsūtījis pa pastu ar sirsnīgu un personisku novēlējumu. Svariem patīk lietas, kas ir saistītas ar viņu apkārtējo vidi, kuri viņi jūtas labi. No materiālām lietām Svarus varētu iepriecināt lietas mājai vai apģērba aksesuāri no dabīgiem materiāliem. Novērtēti būs arī atpūtas piedāvājumi, kas ļauj izbaudīt dabu un draugu kompāniju, kā arī jaukas vakariņas vai koncerta apmeklējums draugu lokā.

 

Domājot par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Svariem, ir svarīgi atcerēties, ka tas labākais nav tas dārgākais – galvenais, lai tas ir no sirds. Pasniegšana varētu būt pat svarīgāka par pašu dāvanu.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dāvanu idejas, ko Svari novērtēs un no sirds izbaudīs.

 

Atpūta Rakšu kamieļu parkā

Rakšu lielais ceļojums ar laba piedzīvojuma piegaršu – iespēja izvest pastaigā lamu un izjāt kamieļa mugurā. Noslēgumā arī kamieļmātes piena pankūkas ar saldējumu. Svari kopā ar savu tuvāko cilvēku izbaudīs šādu relaksējošu atpūtu dabā.  

 

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

radīts latvijā

Svariem patīk sirsnīgas dāvanas un jebkas, kas palīdzēs atbalstīt mazos ražotājus. Tieši tāpēc dāvanu karte Ražots Latvijā ir Svariem atbilstoša dāvana. Jubilārs pats varēs izvēlēties savu dāvanu un vienlaikus atbalstīt vietējos dizainerus.

 

 

Izbrauciens ar vēsturisko kuģīti pa Vecrīgu

Romantisks, mierīgs izbraukums ar kuģīti ar saktu uz mīļi, skaisto Vecrīgu piepildīs Rīgu mīlošu Svaru sirdi ar prieku un labsajūtu. Vecpilsētas panorāmas reiss ir veids kā ieraudzīt skaisto, ko ikdienas steigā neievērojam un pietiekami daudz nenovērtējam. 

 

 

Laiska atpūta Piena Muižā

Ļoti skaisti numuriņi ar vannu istabas vidū, dažādas peldes un SPA procedūras dos iespēju Svariem doties tālāk no lielpilsētas un izbaudīt mierīgu atpūtu. Dāvanu karte Piena muižā ir dāvana, kas nepieciešama ikvienam, kura ikdiena ir steigas pilna. Laiks atpūsties un sevi palutināt.


 

Pirts procedūras Lejasmārtiņos

Lejasmārtiņi pirts

Svari ir īsti siltuma cienītāji, kuri pirtī ietu gan ziemā, gan vasarā. Tāpēc vislabākā dāvana Svariem ir tieši pirts procedūras Lejasmārtiņos, kur iespējams izbaudīt dažādus pirts rituālus veselai miesai un veselam garam. 


 

Deju kursi

Svariem patīk izskatīties skaisti un kustēties graciozi. Kas gan to var sniegt labāk nekā deju kursi? Deju kursu dāvanu kartes ļaus izvēlēties no vairākām dejām, ko iespējams apgūt – austrumu dejas vai ko klasiskāku, piemēram, valsi. Nekad nevar zināt, kad pienāks situācijā, kurā nāksies atstāt labu iespaidu par savu dejot prasmi.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Svariem, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Svariem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Skorpionam

Dāvanas skorpionam

Horoskopu datumi zīmei Skorpions ir 23.10. - 22.11.

 

Vai Tu zini, kas tracina Skorpionu? Jautājums “Ko Tu vēlies svētkos saņemt”. Jo, visticamāk atbilde būs: “Neko!”. Taču idejas dāvanām nebūs tik grūti izdomāt, jo droši vari dāvināt visu – Skorpions spēj novērtēt gan sadzīves tehniku, gan rotaslietas, gan kādu interesantu lasāmvielu. Skorpioniem patīk lietas ar dziļāku vērtību, kas, iespējams, varētu saistīties ar misticismu, cilvēku psiholoģiju, vai latviskas lietas ar etniskajiem motīviem. Laba dāvana varētu būt kvesti, ko Skorpioniem patīk risināt sarežģītus uzdevumus - to atrisināšana viņiem sagādā patiesu prieku.

 

Skorpions ir tā horoskopa zīme, kura kā labu dāvanu novērtēs arī naudu un universālu dāvanu karti. Labāk gan iesakām izvēlēties kādu ar specifisku pirkuma mērķi. Labas dāvanu kartes varētu būt: dāvanu karte rotu veikalā, dābanu karte latvisku lietu veikalā, dāvanu karte Braingames. Ja attiecību tuvums atļauj, tad sieviete skorpions varētu augstu novērtēt dāvanu karti apakšveļas veikalā.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas dāvanu idejas, ko Sporpions varētu uzskatīt par saistošām un interesantām.

 

BrainGames dāvanu karte

BarinGames galda spēlesSkorpionam noteikti patiks dažādas stratēģiskās galda spēles un prāta mežģi. Tikai neriskējiet ar šādu dāvanu, ja pats neesat gatavs spēlēt kopā ar jubilāru. Visādi citādi – Brain Games dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana Skorpionam. 

 

 

Knockout Barbershop apmeklējums

Skorpionu vīriešiem patīk labi izskatīties un patīk būt palutinātiem, tāpēc Knockout Barbershop dāvanu karte ir īstā dāvana. Skorpions noteikti būs apmierināts ar sniegto kvalitāti, jo darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.
 

Peintbols vai lāzertags

PeintbolsSkorpioniem patīk ieroči un cīņas – te viņš izpaudīsies pēc pilnas programmas. Ar šādu dāvanu ieraudzīsiet Skorpiona azartisko dabu. Peintbola dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo jubilārs pats izvēlēsies tās izmantošanas datumu un uzaicinās spēles dalībniekus. 
 

Tattoo Imanta tetovēšanas salons

Tattoo Imanta

Par sevi pašpārliecinātam Skorpionam, kas labprāt savu ķērmeni rotā ar tetovējumu palīdzību, noderēs Tattoo Imanta dāvanu karte jaunam tetovējumam. Tetovēšanas salons Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums.

 

Nauda vai dāvanu karte īpašam pirkumam

FromMe dāvanu karteFromMe dāvanu karte ir personalizējama dāvanu karte ar plašāko izmantošanas iespēju klāstu. Tā kā dāvanu kartei ir iespējams pievienot ļoti personisku sveiciena tekstu, iesaiņot sarkanā aploksnē, ko aizdarīt ar vaska zīmogu, šis ir iespējams labākais veids, kā Skorpionam pasniegt universālu dāvanu karti.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Skorpionam, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Skorpionam.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Strēlniekam

Dāvanas strēlniekam

Horoskopu datumi zīmei Strēlnieks ir 23.11. - 20.12.

 

Strēlnieks ir dzīves baudītājs, kam patīk visāda veida aktivitātes. Īpaši strēlniekiem patīk ceļot, tāpēc laba dāvana būs ceļojums - tas var būt gan eksursijas piedāvājums tepat Latvijā vai kaimiņvalstīs vai dāvanu karte ceļojumu aģentūrā. Strēlnieks ir tas, kam noteikti var dāvināt ekstrēmu aktivitāšu dāvanas, jeb dāvanas kas saistās ar piedzīvojumiem - lidojums ar turbīndēli, lidojums ar deltaplānu, izbrauciens ar ūdensmoci, kartingi, izbrauciens ar rodeļiem, lēciens ar gumiju u.t.t. Patiks arī mierīgāki piedzīvojumi, piemēram, izbrauciens ar SUP dēļiem pa Rīgas kanālu, izjāde ar zirgu dabā, laivu brauciens. Pie aktivitātēm noteikti var pieskaitīt arī biļešu dāvināšanu uz nozīmīgām sporta sacensībām vai mūzikas koncertiem.

 

Ja ceļojumu vai aktivitāti dāvināt nevēlaties, piemērota dāvana, ko uzdāvināt Strēlniekam, būs arī praktiskas dāvanas, kuras viegli var ievietot kabatā vai mugursomā. Kaut kas tāds, kas noderēs viņu iecerētajā ceļojumā vai citā piedzīvojumā.

 

ziemassvētku dāvanu kartes

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas aizraujošas dāvanas, kas varētu patikt Strēlniekam un iekustināt viņa enerģinu un piedzīvojumu garu.

 

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem sniedz īstas emocijas un azartu. Izvēlieties dāvanu karti kartingiem un sniedziet iespēju sacensties par to, kurš trasē uzrādīs labāko apļa laiku. Piedāvājiet Strēlniekam piedzīvojumu – un būsiet padarījis viņu laimīgu. Kāpēc gan lai piedzīvojums nenotiktu kartinga trasē!

 

Šaušanas apmācība ar lokiem

Kā jau norāda pats zodiaka zīmes nosaukums – šī ir īstā Strēlnieka stihija! Šaušanas apmācība jeb dāvanu karte lokšaušanas nodarbībai ir lieliska izvēle, ja meklē dāvanu, kas radīs azartu, sacensību garu, kā arī ļaus izmēģināt ko jaunu un interesantu. 

 

 

Izjādes ar zirgiem

izjāde ar zirgu

Strēlniekam patiks arī mierīgi piedzīvojumi, no kuriem viens ir izjādes ar zirgiem. Zirgi ir tikuši pierādīti par dzīvniekiem, kuriem piemīt nomierinošas spējas. Tāpēc izjāde būs ne vien interesanta, bet ļaus arī saelpoties svaigu gaisu un atgūt mieru. 

 

 

Nobrauciens ar bobsleja ragavām

Nobrauciens ar bobsleja ragavām ir lieliska dāvana Strēlniekam un ikvienam azarta un sporta mīļotājam. Nekas Strēlnieku nebaida – ja var mūsu bobslejisti olimpiādē, arī jubilārs Strēlnieks var! Šī ir iespēja Strēlnieka izmēģināt traukties pa trasi ar ātrumu 100km/h un atklāt sevī bobslejista talantu. 

 

Kērlinga spēle ar draugiem

Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam – kērlingam. Kērlinga spēle ir vēl viens interesants piedzīvojums, ko bez jūsu dāvanas nez vai jubilārs Strēlnieks kādreiz izbaudītu. 

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Strēlniekam, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Strēlniekam.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

 

Dāvanu idejas Mežāzim

Dāvanas mežāzim

Horoskopu datumi zīmei Mežāzis ir 21.12. - 19.01.

 

Domājot par to, kas ir laba dāvana Mežāzim, ir jādomā par praktiskām lietām, kas Mežāzim palīdzēs gan mājas darbos, gan darbā. Bet dāvanai ir jābūt tādai, kas tiešām noderēs, jo ja izrādīsies, ka dāvana nenoder, un ir tuvu tam, lai izmestu miskastē, Mežādis būs ļoti sarūgtināts. Mežāsis ļoti augstu vērtē attiecības ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, tāpēc sagaida, ka viņi zinās, kas viņiem nepieciešams. Labas dāvanu idejas varētu būt uzdāvināt kaut ko no jaunajām tehnoloģijām, bet tas nevar būt AliExpress iegādāts gadžets – tam vajadzētu būt izcilas kvalitātes un no vislabākajiem ražotājiem. Otrs virziens ir praktiskas lietas ar antīku vērtību – kaut kas unikāls ar savu īpašo unikalitāti un vēsturi.

 

Mežāzis noteikti novērtēs arī dāvanu karti labā restorānā. Tā būs iespēja labā atmosfērā pavadīt laiku ar sev tuvākajiem cilvēkiem. Labs restorāns arī nodrošinās augstas kvalitātes ēdienkarti un labu apkalpošanu, kas Mežāzim ir tik svarīga.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dāvanu idejas, ko Mežāzis novērtētu kā labu un varbūt pat interesantu dāvanu.

 

Vakariņas glaunā restorānā

Uzdāviniet savam Mežāzim skaistu vakaru restorānā Ferma, Andalūzijas Suns, Majorenhoff vai Jonathan SPA restorānā. Būs patīkami gan jums, gan jubilāram. Tikai neaizmirstiet par piemērotu puķu pušķi, ar ko greznot vakariņu galdu. 

 

 

Iespēja iemācīties kādu elitāru hobiju

Mežāzim patīk ekskluzīvas lietas un aizraušanās, kāpēc gan lai tā nebūtu niršana ar akvalangu, zirgu izjādes vai golfs, ko palīdzētu apgūt šāda dāvana.  Atliek vien izvēlēties dāvanas saņēmēja gaumei un dzīvesveidam atbilstošāko hobiju un sniegt iespēju to apgūt.

 

Uz auguma šūts uzvalks vai kleita

Nekas labāk par pēc mēra šūtu apģērbu nevairos Mežāzim savas vērtības apziņu. Bruni Atelier dāvanu karte noteikti būs Mežāzim pa prātam un izcels viņa izsmalcināto un profesionālo dabu. Skaists uzvalks noderēs jebkuram vīrietim gan ikdienā, gan īpašos notikumos un svētkos.

 

Slēpošanas kalna Žagarkalns dāvanu karte

Gan Mežāzim aktīvam ziemas sporta veidu cienītājam, gan Mežāzim, kurš vēl tikai vēlas apgūt skaisto prasmi slēpot, Žagarkalna dāvanu karte noteikti patiks. Žagarkalns ir viena no labākajām slēpošanas atpūtas bāzēm Latvijā un patiks gan lieliem, gan maziem.

 

Dāvanu karte foto salonā

foto salonsMežāzim kā estētam un praktiķim reizē noteikti patiks iespēja gan pasūtīt bildes, kas sen nav attīstītas un sakārtotas foto albumā, gan iegādāties foto rāmīšus un kanvas skaistāko fotogrāfiju izvietošanai mājas interjerā. Tāpēc dāvanu karte foto salonā ir lieliska dāvana Mežāzim.

 

 

Lasi vairāk par dāvanu idejām, ko uzdāvināt Mežāzim, un jau konkrētus dāvanu ieteikumus rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Mežāzim.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Ūdensvīram

Dāvanas ūdensvīram

Horoskopu datumi zīmei Ūdensvīrs ir 20.01. - 18.02.

 

Ūdensvīriem patīk viss jaunais un modrenais. Viņiem patīk būt brīviem un nepiespiestiem, nodarboties ar nākotnes paredzēšanu un veidošanu. Ūdensvīriem patiks dāvanas, kas sniedz jaunu pieredzi, ļauj izbaudīt ko jaunu vai neparastu. Tāpēc laba dāvana būs dažādi piedzīvojumi, kvesti un meistarklases. Ūdnensvīriem patīk interesantas dāvanas, ar kādu īpašu pievienoto vērtību. Tie varētu būt dažādi moderni gadžeti, antikvāras lietas ar vēsturisku vērtību, rotaslietas no dabīgiem materiāliem ar ezotērisko vērtību vai īpašu stāstu.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas dāvanu idejas, ko Ūdesvīrs saņems ar prieku un sajūsmu.

 

Saullēkts purvā uz SUP dēļa

Ja vien jūsu apdāvināmais Ūdensvīrs nav tipiska Pūce, tad Maģisks SUP brauciens diviem atklās vai pamodinās jūsu Ūdensvīra romantisko dvēseli. Saulrieta vai saullēkta baudīšana uz SUP dēļa ir kas fantastiski skaists. 

 

 

Ceļojums uz zinātnes centru

Te nu jāsaka Mārtiņa Rītiņa vārdiem: “Kas var būt labāks par šo!” Zinātne, atklājumi uz brīnumu robežas ir Ūdensvīra saldais ēdiens. Zinātnes un izklaides diena ceļojumā uz Tartu ir lielisks piedzīvojums gan lieliem, gan maziem. 

 

 

Kvestu istabas 

Iespēja izmantot savas prāta spējas, risināt āķīgus uzdevumus, lai sasniegtu mērķi, ir īstā dāvana Ūdensvīram, jo ar savu prātu un intuīciju Ūdensvīrs var izdarīt neiespējamo. Kvesti jeb izlaušanās spēles ir īstais veids, kā labi pavadīt laiku un pierādīt savas prāta spējas draugiem vai ģimenei.

 

Vīna degustācija restorānā Taverna

vīna degustācija restorānā TavernaŪdensvīriem patīk vēsturisks un īpašs stāsts it visā, kas viņiem apkārt. Vīna degustācija restorānā Taverna būs īpašu stāstu apveltīts garšu baudījums. Kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā, nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību.

 
 

Dāvanu karte stādu audzētavā

Ūdensvīram, kuram pieder savs skaistumdārzs, iespēja izvēlēties jaunus stādus savam dārzam būs kā Vinnijam Pūkam medus pods! Dārza darbi – dāvanu kartes nodrošinās arī ar visiem citiem dārza darbiem nepieciešamiem aksesuāriem. 

 

 

 

Lasi vairāk par idejām, ko uzdāvināt Ūdensvīram, un jau konkrētus ieteikums dāvanām rakstā Idejas dāvanām, ko dāvināt Ūdensvīram.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu idejas Zivīm

Dāvanas zivīm

Horoskopu datumi zīmei Zivis ir 19.02. - 20.03.

 

Zivs zīmē dzimušos cilvēkus dzīvē vairāk vada jūtas un instinkti. Zivis pašas ļoti rūpējas, lai saviem tuvākajiem tiktu piemeklētas vissirsnīgākās, piemērotākās un personiskākās dāvanas. Līdz ar to, viņas sagaida līdzīgu attieksmi arī pretī no saviem līdzcilvēkiem. Meklējot dāvanu zivij ir vairāk jāieklausās sirdī. Zivīm vairāk patiks personiskas, intīmas vai romantiskas dāvanas. Iespējams, ka Zivs ir horoskopa zīme, kas visvairāk novērtēs dāvanu, kas ir pašu gatavota.

 

Konkrēti piedāvājumi no FromMe

Dažas dāvanu idejas, ko Zivis ar lielu prieku un baudu izmantos.

 

Relaksējoša šokolādes masāža

Neviens nespētu atteikties no šādas baudas – it īpaši Zivju zīmes jubilārs. Šokolādes masāža ne tikai relaksē, bet vienlaikus arī uzmundrina. Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina spriedzi, kā arī uzlabo garastāvokli.

 

Pilnīga relaksācija ūdenī – floutings

Ūdens nenoliedzami ir Zivju stihija. Ja to apvieno ar meditāciju un relaksāciju, izklausās pēc ideālas dāvanas Zivju zīmes jubilāram. Floutings salonā Floating Universe ir īpaša procedūra, kas nodrošina visātrāko un dziļāko mūsdienās zināmo relaksāciju un meditēšanu. Tā notiek īpaši aprīkotā floutinga baseinā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā. 

 

Floristikas meistarklase

Ja zināt, ka jūsu apdāvināmajai Zivtiņai patīk ziedi, radošas nodarbes un patīk radīt – Ffloristikas meistarklase studijā Lady Club šī dāvana būs gan pietiekami romantiska, gan praktiska. Ticiet – uz saviem svētkiem saņemsiet pašas Zivtiņas rokām veidotu dāvanu.

 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar motodeltaplānu īpaši priecīgu padarīs Zivju vīrieti, kuram nav sveša vēlme pēc piedzīvojuma un skaistuma vienlaikus. 20 minūšu ilgs lidojums virs Rīgas sagādās neaizmirstamas emocijas un ļaus pavērot pislētu no putna skatījuma.

 

 

Foto kursi

foto kursiTalantīgās un mistiskās Zivis ar augu terāriju iemācīsies izveidot pašas savu pasauli. Vai zināji, ka augu terārijos veidotās ekosistēmas ir pašpietiekamas? Tās praktiksi nav jālaista, un tām ir savs klimats - tas viss stikla pudelē!  ManaEkosistēma.lv dāvanu karte un veikalā atrodamie "dari pats" komplekti iemācīs zivīm jaunas prasmes, ļaus apgūt savas augu ekosistēmas izveidi un palūkoties uz lietām no cita skatu leņķa. Protams, zivs varēs izvēlēties arī no jau gatavām ekosistēmām, un sajūstināties par to, cik pašpietiekamas tās ir! 

 

Lasi vairāk par idejām, kas varētu patikt Zivīm, un atrodi jau konkrētas dāvanu piedāvājumus rakstā Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem.

 

Atpakaļ uz Horoskopu datumi.

 

Dāvanu kartes internetā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu