Dāvanu idejas Lauvas zīmē dzimušajiem

23.07.2020

Mazliet par to, kādas ir Lauvas

Lauvas dzimšanas dienas svin laikā no 21. jūlija līdz 21.augustam. Lauva ir Saules zīme. Lepnums, cieņa un drosme (apvienojumā ar bagātīgu dramatismu) – visas šīs īpašības lieliski raksturo visspilgtāko zodiaka zīmi. Par sevi Lauva ir augstās domās, viss, ko viņš dara, ir pareizi. Viss ir radīts Lauvas komfortam. Dāvanai Lauvai obligāti ir jābūt dārgai. Karaliskais Lauva pats dāvina tieši tādas dāvanas un sagaida no jums to pašu. Cēlsirdīgais Lauva piedos jums neveiksmīgu izvēli, bet sīkumainību un skopumu viņš nesapratīs.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Lauvām, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Lauvām

Lauva ir universāls spēka un vadonības simbols. Tas daudz liecina par šo zīmi, jo zvēru karalim piemīt iedzimta pašcieņa un aristokrātiskums. Lauva bieži vien sevi pasniedz kā augstdzimušu būtni. Patiesībā karaliskās īpašības slēpjas varoņa cienīgā konfliktā starp Lauvas cēlajiem nolūkiem un dabas instinktu skarbo spēku. Lauvas neieredz garlaicību un skumjas, nekad neapjūk un nenokar galvu.

 

Daudzi Lauvas ir spējīgi atklāti atzīt, ka dzīvo paši sev, nevis citiem. Tajā pašā laikā viņi vienmēr ir gatavi sniegt palīdzību tam, kuram tā ir vajadzīga, citādi viņi nevarētu cienīt paši sevi. Lai gan Lauvas ir ļoti dāsni, viņiem nepatīk dot, pirms viņi paši nav izlēmuši to darīt. Lauvām patīk būt dāsniem pēc savas iniciatīvas un ieskatiem. Lauvas gūst prieku dodot, un var justies morāli ievainoti, ja dāvana netiek novērtēta vai pareizi saņemta.

 

Dāvanai Lauvai ir jābūt greznai un īpašai

Lauvas daba ir tikpat plaša un devīga kā pati Saule. Tāpēc neesiet sīkumaini, izvēloties dāvanu Lauvai. Viņi to vienkārši nesapratīs. Dārga dāvana Lauvas acīs ir žests, kas izdarīts no visas sirds un dvēseles un nozīmē, ka jūs viņu patiešām cienāt. Lūk, kāpēc Lauvai tas ir tik svarīgi.

 

Dāvanai Lauvai obligāti ir jābūt izsmalcinātai, lai to varētu apbrīnot un izrādīt paziņām (kuru Lauvai ir daudz). Atcerieties, ka, izvēloties dāvanu Lauvai, jāvadās pēc formulas: “Labāk dārgs sīkums, nekā lēta garnitūra!” Lauvam nepatīk garlaicīgi toņi un noskaņa. Visam jābūt krāšņam, spilgtam un dzīvespriecīgam – gan dāvanai, gan dāvanas pasniegšanai, gan svinībām.

šokolādes dāvanu karte

Idejas, meklējot dāvanu Lauvai

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Lauvas zīmē dzimušajiem.

 

Kupli ziedu pušķi

Lauva dievina ziedus, turklāt dārgus un, vēlams, lielā daudzumā. Saņemt dāvanā “miljons sarkanu rožu” – tas ir par viņu. Jāpiebilst, ka rozes nav vienīgais iespējamais variants. Jebkuras dārgas, “cēlas”, kā arī eksotiskas puķes būs lieliska dāvana Lauvai. Un, atcerieties, pat ja Jūs dāvināt pavisam nelielu pušķi, tā iepakojumam ir jābūt greznam.

 

Prestiža apliecinājuma lietas

Lauvai vienmēr ir jāatrodas uzmanības centrā, un, protams, pašam pirmajam. Jebkuras dārgu zīmolu rotaslietas, zeltlietas, aksesuāri un parfīms varētu būt piemērota dāvana Lauvai. Tā varētu būt arī josta, atslēgu piekariņš, somiņa, smaržas, kas uzsvērs apkārtējiem viņa augsto sociālo statusu.

 

Lauva dievina justies kā patrons. Ja viņš jums ir izpalīdzējis kādā lietā, uzdāviniet viņam kaut ko, kas ir saistīts ar šo notikumu vai vismaz par to atgādina (piemēram, dārgu fotogrāfiju krāšņā rāmī vai gleznu uz pasūtījuma). Lauva būs sajūsmā!

 

Lauva dievina izbraucienus un sabiedriskos pasākumus. Tādēļ piemērotas dāvanu idejas Lauvām būs gājiens uz VIP klubu, biļetes uz prestižu pirmizrādi, ceļojums uz Maldivu salām, deju kursi, operas apmeklējums.

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Ja jūs esat izvēles priekšā, ko uzdāvināt Lauvai – glamūru aksesuāru vai sadzīves tehniku par to pašu naudu, tad labāk izvēlieties pirmo. Dāvanai nav jābūt praktiskai. Lauvu iepriecinās viss, kas izdaiļos viņa māju un izstaros greznību, izsmalcinātību, labklājību – dārgi nieciņi, gleznas, kristāls un porcelāns.

 

Lauvas stihija ir Saule, līdz ar to izvēlieties rotaslietas no saulainā zelta un Jūs nekļūdīsieties. Kas attiecas uz akmeņiem, tad ir jādāvina vai nu visdārgākie (dimanti, smaragdi), vai nedāviniet tos vispār. Tas, protams, mazliet pārspīlēti, bet būtība ir skaidra.

 

Tehnika un sadzīves priekšmeti

Neskatoties uz to, ka Lauvai praktiskas dāvanas nav tās piemērotākās, viņš pratīs novērtēt labu tehniku. Īpaši, ja tehnika ir no jaunākiem modeļiem, ar atšķirīgu vai stilīgu dizainu.

 

Lauvai patīk būt citu cilvēku sabiedrībā un centrā. Tāpēc viņam patiks dāvanas, kas ļaus izcelties. Prestižs mobilais telefons, fotoaparāts, kamera vai planšetdators varētu būt novērtētas dāvanas. Bet tajā pašā laikā Lauva varētu būt sajūsmā par modernu, spožu un uzkrītošu mobilā telefona vāciņu vai planšetes turētāju.

 

Lieliskas dāvanas Lauvas zīmē dzimušajiem varētu būt zīda gultas veļas komplekts, trauki no Ķīnas porcelāna, antikvāras mēbeles.

 

Pirts un SPA atpūta

Lauvas dievina pirti, tāpēc viņam noderēs arī pirts piederumi vai pati pirts, ja varat to viņam uzdāvināt! Karalis Lauva prot baudīt. Laiska atpūta SPA centrā, greznā viesnīcā vai komfortu nodrošinošā viesu mājā draugu un apbrīnotāju kompānijā Lauvai patiks tikpat ļoti, cik Maldivu salu saule kopā ar mīļoto cilvēku.

 

dāvanas pārim

 

Smaržas

Uguns stihija un Saules ietekme. Karaliskais Lauva atzīst tikai dārgus, modernus un spilgtus aromātus. Lauvas karaliskā pašapziņa pieprasa sacensties, būt valdonīgai un reizē drosmīgai un jūtīgai. Viņai svarīgi, lai kāds to apjūsmotu. Lauvai nederēs garlaicīgi aromāti, ar kuriem nevar pārsteigt citus. Augstu tiks novērtēts enerģētisks un kaisles pilns aromāts, kas pastiprina Lauvas spožumu. Ja Lauvai smaržu veikalā grūti izvēlēties, tad izvēli var ietekmēt koša, zeltaina mirdzuma rotāta smaržas kastīte vai flakons ar iespaidīgu korķi.

 

Smaržas kokteiļa pamatā vēlama kāda no šīm esencēm: jasmīns, orhideja, muskats, ābols, spēcīgas garšas augļi, intensīvas romiešu kumelītes, vaniļa, roze, aprikoze, asas garšvielas, piemēram, kanēlis, mimoza, kadiķis. Izvēlieties slavenu zīmolu aromātus un no pēdējām kolekcijām. Lauva novērtēs arī mūžīgo klasiku kā Chanel Nr. 5, un jebkuras cits smaržas, kas demonstrē viņa statusu un gaumi.

 

Nieciņi un suvenīri

Ja jums nepietiek naudas kam nopietnākam, tad nopērciet Lauvai nelielu suvenīru, bet obligāti pazīstama zīmola, no pēdējās kolekcijas. Lauvas ļoti mīl dārgus, prestižus aksesuārus un nieciņus, jo tie uzsver viņu labklājību un statusu. Pat ja Lauvai jau ir deviņi moderni atslēgu piekariņi, viņu patiesi sajūsminās arī desmitais.

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Lauvai. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonuTuvāk Saulei gaisa balonā Lauva jutīsies izcili, ja vien varēs to baudīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Vienu pašu karali Lauvu gan neatstājiet, jo ne visiem Lauvām patīk atrasties virs zemes, bet lidojumu viņš izbaudīs. Lidojums ar gaisa balonu noteikti būs lietas ar kuru pēc tam padižoties.

 

2. Pirts piedāvājums divatā

Pirts baudīšana diviemPirts baudīšana diviem ir īpaša pieredze. Lauva būs sajūsmā par šādu dāvanu, jo pirtis ir Lauvu stihija. Pirtī „Lejasmārtiņi” zinošie pirtnieki palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām emocijām, iegūt spēku, enerģiju un labu garastāvokli. 

 

 

3. Brīvdienas ar draugiem ar pārvietojamo pirti

Pārvietojamās pirts nomaPārvietojamās pirts noma dāvanu karte paredzēta, lai patiesi un mīļi varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Kur nu vēl labāk – pirts, kas pati ierodas pie Lauvas! Izcila dāvana pirti mīlošai horoskopa zīmei Lauvai.

 

 

4. Dāvanu karte golfa nodarbībām

Dāvanu karte golfamGolfs Viesturi dāvanu karte  25 hektāru lielajā laukumā ļaus savu izturību un acumēru pārbaudīt gan tiem, kas golfu vēl nekad nav spēlējuši, gan šī sporta veida profesionāļiem. Lauvas mīl visu, kas ir glamūrīgs, ekskluzīvs un ne visiem pieejams, tāpēc iespēja sevi izcelt golfa laukumā tiks augstu novērtēta.

 

5. Brīvdienas izsmalcinātā gaisotnē

Hotel Jūrmala SPAViss, kur ir vārds “izsmalcināts”, ir par Lauvu. Jūrmala, vasara, saule, smalka atmosfēra Lauvu iepriecinās. Tāpēc uzdāvini laisku atpūtu pie baseina un iespēju sevi palutināt ar saunas apmeklējumu. Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte ļaus šo dāvanu Lauvai izbaudīt divu dienu garumā Hotel Jūrmala SPA.

 

6. Dāvanu karte atpūtai kādā no Latvijas pilīm

Pilis un muižasUzdāvini Lauvai neaizmirstamu piedzīvojumu kādā no Latvijas pilīm vai muižām, uzdāvinot dāvanu kartes pilīs un muižās. Izvēlies starp SPA piedāvājumiem, ekskursijām vai romantiskām vakariņām. Karaliskais spožums senā pilī būs Lauvai īsti pa prātam, ja vien pils spēs piedāvāt ne tikai senatnes elpu, bet arī mūsdienīgu komfortu. 

 

7. Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

Restorāns FERMAVakars labu draugu lokā ar iespēju baudīt izsmalcinātu maltīti būs Lauvai patīkama dāvana. Restorāna FERMA dāvanu karte ir labākais, ko uzdāvināt izsmalcinātam gardēdim!

 

 

8. Dāvanu karte deju kursiem

Deju kursiLauva mīl izcelties un būt labākais. Dejas nodarbības ļaus iemācīties kādu jaunu deju, sajusties par sevi pārliecinātākam un noteikti garantēs labi pavadītu laiku. Ja zināt, ka jūsu Lauva mīl dejot,  deju kursi dāvanu kartes būs īsti piemērota dāvana. 

 

 

9. Kāda patīkama un baudāma masāžas procedūra

MasāžaLauvai patīk viss, kas sagādā baudījumu. Masāža noteikti apmierinās Lauvas prasību pēc laiska brīža, kad var ne par ko nedomāt, tikai baudīt. Relaksējoša dāvana kā masāžas dāvanu kartes izrāda rūpes un noteikti nepievils dāvanas saņēmēju.

 

 

10. Dāvana skaistuma procedūrām

Skaistumkopšanas dāvanu karteSkaistumkopšanas dāvanu kartes noderēs jebkurai Lauvai, jo visas Lauvas grib būt izcili skaistas, koptas, jaunas un pamanāmas. Izvēlies labāko dāvanu Lauvai no īpaši izmeklētiem SPA rituāliem, skaistumkopšanas procedūrām un skaistuma preču veikalu dāvanu kartēm.
 

 

11. Bārddziņa apmeklējums

Knockout Barber ShopSavukārt vīrietis Lauva novērtēs bārddziņa apmeklējumu. Tā ir vieta, kur vīrietim liek sajusties īpašam un izskatīgam. Rezultāts noteikti uzlabos Lauvas noskaņojumu un pašsajūtu - jo kas gan var būt svarīgāks par "spožu spalvu". Ja pats Lauva pats sev šādu dāvanu neatļautos uzdāvināt, uzdāviniet Jūs viņam šādu iespēju – sapucēties ar Knockout Barber Shop dāvanu karti.

 

12. Dāvanu karte tetovējumam

Tetovējums Tattoo ImantaLauvam viņa dzīves laikā gribēsies iegūt vismaz vienu tetovējumu, jo tas liek viņam justies pārliecinātākam. Lauva domā, ka tetovējums ikvienu padara atraktīvāku, tāpēc nebaidieties no šādas dāvanas Lauvai. Tattoo Imanta dāvanu karte tiks novērtēta.

 

 

13. Dāvanu kartes aksesuāriem vai hobija lietām

Apģērbi un aksesuāriTā kā Lauva novērtēs dārgu dāvanu, bet, pērkot dārgu dāvanu, būs sāpīgi, ja tā neatbildīs Lauva gaumei. Tāpēc apģērba un aksesuāru dāvanu kartes kādā veikalā var radīt īpašo “wow” sajūtu. Lauvai patiktu arī ieraudzīt lielāku summu uz dāvanu kartes, ja draugu lokā varat kopīgi iegādāties dāvanu.

 

 

Ko nedāvināt Lauvām

Nevajadzētu dāvināt Lauvai sadzīves priekšmetus, ja nu vienīgi tie ir no slavenu dizaineru pēdējām kolekcijām. Tasīšu komplekts no vietējā lielveikala viņu aizvainos. Neko lētu, vienkāršu, tradicionālu un no plaša patēriņa precēm Lauvam labāk nedāviniet – zaudēsiet cieņu viņa acīs!

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Lauva novērtēs ne tikai pašu dāvanu, bet arī tās noformējumu. Neekonomējiet uz dāvanas iesaiņošanu! Lauvam ļoti patiks, ja uz dāvanas būs uzrakstīts, uzzīmēts, iegravēts viņa vārds.

 

Lauvai svarīgi, kā dāvana tiek pasniegta, nevis iedota, nolikta vai piešķirta. Ir ļoti svarīgi, lai dāvanas pasniegšana notiek svinīgā gaisotnē. Šis ir tas retais gadījums, kad skaļas runas un pat patoss būs tieši laikā. Grozs ar ziediem, apkārt viesi puslokā ar Lauvu centrā, vēlams – sēžot izgreznotā krēslā, krāšņi iesaiņota dāvana, slavinošas runas darīs Lauvu patiesi laimīgu.

 

Vēl citas dāvanu idejas vari atrast dāvanu ideju rakstā Birthday gifts for Leo woman.

 

fromme dāvanu karte

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu