Piedzīvojumi uz ūdens – dāvana vīrietim vasaras baudīšanai

19.06.2023

piedzīvojumi uz ūdens dāvana vīrietim

 

Vasara ir sākusies pilnā sparā un brīvos brīžus ar vien vairāk vēlamies pavadīt pie ūdens. Piedzīvojumi uz ūdens ir ne tikai labs atpūtas veids, bet arī aktīva dāvana vīrietim vasaras baudīšanai. Ūdens priekus var uzdavināt ar dāvanu kartēm – izvēloties kādu aktīvās atpūtas uzņēmumu vai konkrētu piedāvājumu.

 

Kad vasara lutina ar karstu un saulainu laiku, tad visvairāk gribās atpūsties pie ūdens. Apvienot laisku sauļošanos ar peldēšanos vai aktīvāku atpūtu uz ūdens.

 

Šajā rakstā apkopoti dažādi uzņēmumi, kas nodrošina atpūtu uz ūdens:

 

Mūsu rakstā Dāvana vīrietim piedzīvojumi uz ūdens ir viena no iecienītākajām dāvanu izvēlēm. Īpaši vēla pavasara un vasaras sezonas gaviļniekiem.

 

 

Advaita Adventures

Mūsu pirmā izvēle ir uzņēmums Advaita Adventures, kas piedāvā gan aktīvu atpūtu uz ūdens, gan arī interesantus izbraucienus un pastaigas pa purvu. Viņu piedāvājumā ir plašs piedzīvojumu klāsts, kas kalpos par foršu dāvanu vīrietim, lai labi pavadītu laiku ar draugiem un ģimeni.

 

Advaita Adventures uzņēmums ir pilns ar aizraujošiem pārsteigumiem. Līdz ar to Advaita Adventures dāvanu karte nodrošina iespēju baudīt daudzveidīgu atpūtu, sākot no SUP dēļu braucieniem un purva pārgājieniem ar purva kurpēm līdz pat došanās neaizmirstamā ceļojumā uz Igauniju. 

 

Mūsu favorīti ir zemāk apkopotie Advaita Adventures dāvanu piedāvājumi.

 

Saulrieta pārgājiens purvā ar purva kurpēm diviem

saulrieta pārgājiens purvā

Pirmais dāvanu piedāvājums ir saulrieta pārgājiens purvā. Daudziem no mums braukšana uz purvu asociējas ar pastaigām pa speciāli izveidotām purva takām. Taču patiesībā purva skaistumu var izbaudīt arī interesantāk – uzvelkot kājās īpašās purva kurpes un dodoties aizraujošā pārgājienā ārpus ierastajām takām.

 

Konkrētais piedāvājums ir pieejams divām personām. Ir jārēķinās, ka šis pārgājiens aizņems aptuveni 3 stundas.

 

Tas notiks gida pavadībā, iespējams, nelielās cilvēku grupās. Iekļauts ir arī našķis un piedzīvojuma iemūžināšana skaistās bildēs. Saulrieta aspekts piešķir šim piedzīvojumam īpašu burvību. Pārgājiens maršruts noteikti tiks skaisti izplānots, lai saulrietu varētu baudīt no purva gleznainākās vietas. 

 

SUP saulriets purvā ar skaņas meditāciju diviem

sup skaņas meditācija

Līdzīgs piedzīvojums, kas arīdzan ļaus izbaudīt purva maģiju, ir SUP saulriets purvā ar skaņas meditāciju. Šajā piedāvājumā purva kurpes tiek nomainītas pret vizināšanos ar SUP dēļiem. Arī šī aktivitāte ir paredzēta divām personām, tāpēc tā varētu būt oriģināla dāvana vīrietim un viņa mīļotajai sievietei.

 

Iespējams, interesantākais šī piedzīvojuma pagrieziens ir skaņas meditācija, kas sekos izbraucienam ar SUP dēli.

 

Izbrauciens norisināsies gida pavadībā, un skaņas meditācija tāpat. Tas būs interesants atpūtas piedavājums, kas līdz šim nebūs mēģināts. Oriģināla dāvana vīrietim vasaras baudīšanai. Ja esi neziņā par to, ko dāvināt vīrietim svētkos, šādi piedzīvojumi uz ūdens ir lieliska ideja.

 

Romantiskas vakariņas uz kuģīša diviem 

romantiskas vakariņas uz kuģīša

Atpūtu uz ūdens, protams, var baudīt arī daudz mierīgāk. Labs piemērs ir izbrauciens ar kuģīti, kas tā vien sauc pēc romantikas baudīšanas ar savu mīļoto cilvēku. Šis piedāvājums ļaus pārim vizināties ar kuģīti pa Rīgas kanālu.

 

Lai pārvērstu šo par īsteni romantisku randiņu, iekļautas ir arī gardas vakariņas un šampanietis. Tāpēc šo dāvanas piedāvājumu drīzāk izvēlamies saukt par skaistu randiņu ar atpūtas elementiem. 

 

 

Vēl citus Advaita Adventures piedāvājumus, piemēram, izbraucienu ar džipu, atradīsi mūsu rakstā Kādu piedzīvojumu uzdāvināt vīrietim.

 

 

Boards You

Vēl viens uzņēmums, kura piedāvājumā ir aktīvi piedzīvojumi uz ūdens, ir Boards You. Viņu pamata piedāvājumā ir SUP dēļu īre, kas pieejama ne tikai baudīšanai uz vietas Carnikavā, bet arī līdzņemšanai.

 

Lieliskā Boards You dāvanu karte ļaus baudīt piedzīvojumus vairākās atrašanās vietād, tostarp, Carnikavā, Lielajā Ķemeru tīrelī, Smārdes purvā. Vai, kā jau minējām līdzņemšanas opcijā,  jebkurā no Latvijas upēm un ezeriem. 

 

Uzņēmuma īpašumā ir ap 60 dažādu SUP dēļu, kas piemēroti gan bērniem, gan iesācējiem, gan arī profesionāliem braucējiem. Ja tomēr interesē kāds precīzāks dāvanas piedzīvojums, skatāmies mūsu favorītus!

 

SUP piedzīvojums ar Boards You

sup piedzīvojums dāvana vīrietim

Boards You vērš uzmanību galvenokārt uz SUP piedzīvojumiem, jo tā ir oriģināla dāvana vīrietim vasaras baudīšanai. Katrs Boards You rīkotais SUP izbrauciens būs īsts emociju viesulis. Turklāt tā būs bauda gan acīm, gan garšas kārpiņām, jo katrā braucienā tiek nodrošināta arī garda maltīte. 

 

Interesantākais ir tas, ka uzņēmuma piedāvātajiem SUP maršrutiem ir visdažādākās grūtības pakāpes, kas piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem airētājiem. Tāpēc šo dāvanu var pārvērst gan par mierīgu ģimenes pasācienu, gan arī par trakulīgu piedzīvojumu ar aktīviem draugiem. Citas alternatīvas meklējamas SUP izbraucieni kategorijā

 

Pēc pasākuma saņemsiet skaistākos foto un video, ar kuriem varēsiet padalīties savos sociālajos medijos. Skaistu vasaras atmiņu veidošana ir pats labākais laika pavadīšanas veids!

 

Trīs upju Vadoņu salas ekspedīcija ar kajaku vai SUP dēli

boards you ekspedīcija sup

Šajā piedāvājumā jau priekšā stājas izvēles iespēja – doties aizraujošā ekspedīcijā ar SUP dēļiem vai kajakiem. Maršrutā ir trīs upes un viens ezers, piedzīvojuma laikā varēs apskatīt dažādas vietas sākot no skaistām villām līdz pat pamestām padomju laiku nometnēm.

 

Boards You uzņēmuma noorganizētā Trīs upju Vadoņu salas ekspedīcija ļaus baudīt Gaujas plašos ūdeņus un nomaļo Dzirnupi, kas pārsteigs ar kontrastiem, slūžām un līkločiem. Tā ir oriģināla dāvana vīrietim, kam aktīvā atpūta ir iecienītākais veids, kā atgūt enerģijas sparu un atpūsties.

 

Ekspedīcijas organizatori atzīst, ka jo īpaši skaistu šo piedzīvojumu padarīs Dzirnezers ar putnu balsīm, iekrāsotajām ezera salām un iespēju izkāpt pastaigā uz slavenās Vadoņa salas. 

 

Mega SUP pikniks uz ūdens

sup mega pikniks

Un visbeidzot, kur nu bez piedāvājuma īstenam gardēdim? MEGA SUP pikniks uz ūdens ir dāvanas ideja, kas garantē lieliskus iespaidus un pilnu vēderu. Izvēloties šo piedāvājumu, varēsiet ne tikai baudīt romantisku pikniku ar mīļoto vai aktīvu dienu kopā ar draugiem, bet arī piedzīvot relaksējošu dienu kopā ar ģimeni. Sākumā gan vajadzēs izvēlēties vienu no šiem 3 variantiem – romantiskais, ģimenes vai draugu.

 

Šis piedāvājums ir aktuāls kādā no Boards You izveidotajiem ūdenstūrisma maršrutiem Carnikavā. Arī šis maršruts ir universāls un piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.

 

Piedāvājumā būs iekļauts piknika grozs ar dažādiem gardumiem, maršruta karte un, protams, drošības inventārs un instruktāža.  

 

 

Richard Windsurfing Club

Tālāk apskatīsim uzņēmumu Richard Windsurfing Club. To vada vindsērfinga instruktors, Latvijas čempions vindsērfingā Rihards Akmentiņš. Papildus vindsērfingam, klubs piedāvā arī citas ūdens aktivitātes Ķīšezera krastā. 

 

Daži atpūtas veidi, ko nodrošina Windsurfing Club dāvanu karte, ir vindērfings, braucieni ar ūdens moci, piepūšamo pūsli, SUP dēli, airu laivām vai katamarānu. Vindsērfinga klubs piedāvā arī pirts laivas nomu. Katrs atradīs savai gaumei piemērotu aktivitāti, ko izmēģināt ar ģimeni vai draugu lokā.

 

Skatāmies mūsu iecienītākos piedāvājumus.

 

Pirts laivas noma Ķīšezerā

pirts laivas noma

Oriģināla dāvana vīrietim dzimšanas dienā ir noorganizēt pirts iespēju, taču ne kuru katru ierasto. Pirts laivas noma Ķīšezerā ir unikāls veids, kā apvienot atpūtu uz ūdens ar pirtī iešanu.

 

Piedzīvojums sniedz iespēju baudīt izbraucienu Ķīšezerā. Kur vēl redzēts, ka doties pirtiņā var no ezera vidus? Un pēc kārtīgas izkarsēšanās pirtiņā var uzreiz lēkt iekšā atvēsinošajā ezera ūdenī. Īstens vasaras piedzīvojums!

 

Šīs pirtiņas ietilpība ir 4-6 personas, taču kopējā laivas ietilpība ir līdz 10 cilvēkiem. Tāpēc var saorganizēt lielisku ballīti ar tuvākajiem draugiem vai izbaudīt dienu ģimenes lokā uz ezera. 

 

Kajaka noma visas dienas garumā Ķīšezerā

kajaku noma visai dienai

Vēl viens Richard Windsurfing Club piedzīvojums sniegs jubilāram iespēju no ūdens apskatīt Rīgu, Ķīšezeru, Vecmīlgrāvi, Juglu, Rīgas kanālu vai Zaķusalu. Tā ir forša iespēja uz visu dienu noīrēt kajakus un baudīt aktīvo atpūtu interesantā veidā.

 

Kajaki ir paredzēti izmantošanai bez īpašām priekšzināšanām, jo kajakam ir noslēgts un īpaši stabils korpuss, lai būtu droši un komfortabli ikvienam. Tāpēc Kajaku noma ir dāvana, kas piemērota teju ikvienam.

 

Droši iepriecini draugu ar superīgu dāvanu uz ūdens.

 

Ūdens motocikla noma Ķīšezerā, 20 min

ūdens motocikls

Aktīva atpūta uz ūdens var būt gan mierīga, gan ekstrēma. Ja supošanu un laivošanu vairāk pieskaitām pie mierīgas atpūtas, lai arī aktīvas, tad ūdens motociklu noma ir iespēja trakulīgākam piedzīvojumam. 

 

Brauciens ar ūdens moci 20 min ilgumā ir lieliska dāvana vīrietim svētkos, kas ļaus viņam kārtīgi iztrakoties pa Ķīšezeru. Tā ir pietiekami plaša teritorija, pa kuru izbraukāties un izklaidēties dažādos manevros. 

 

 

Ūdens motocikla noma Ķīšezerā ir ekstrēma dāvana dzimšanas dienā vai citos vasarā notiekošos svētkos, ar ko noteikti iepriecināsi dāvanas saņēmēju.

 

 

Rīga WAKE 

Veikboards ir vēl viens aktīvās atpūtas veids un sports, kas pēdējā laikā ir kļuvis īpaši populārs. Rīga WAKE atpūtas parks ir piemērots gan ekstrēmākas sajūtas cienītājiem, gan entuziastiem, kuri vēl tikai vēlas iemācīties braukt ar veikbordu. 

 

Rīga WAKE dāvanu karte ļaus izbaudīt vasaru visdažādākajos veidos, ne tikai veikojot. Te varēs arī ķert adrenalīnu uz ūdens, sērfojot, izmēģinot un apgūstot prasmes uz SUP dēļiem, kā arī nomāt veikborda māju, pirti, piknika un grila vietu.

 

Protams, varēs arī apgūt veikborda pamatus un iziet apmācības pie profesionāliem instruktoriem. 

 

Brauciens ar veikbordu aprīkotā trasē Zaķusalā diviem

Brauciens ar veikbordu

Pirmais piedāvājums no Rīga WAKE ir piemērots veikborda entuziastiem un veikot iemācīties gribētājiem. Atpūtas kompleksa izveidotajā trasē savus spēkus varēs izmēģināt ikviens gribētājs, jo veikparka instruktori iemācīs pirmos soļus uz ūdens gan iesācējiem, gan izstāstīs kļūdas pieredzējušiem braucējiem.  

 

Brauciens ar veikbordu ir piedāvājums, kas paredzēts divām personām. Dāvanu kartes saņēmēji stundas garumā varēs apgūt veikborda pamatus vai attīstīt jau izstrādātās iemaņas trasē.

 

Tas būs jautri pavadīts laiks un, iespējams, jauns vasaras hobijs. Veikbords ir aktivitāte, kas padodas labāk ar katru treniņa reizi. Tāpēc iesakām to izmēģināt, kad vien rodas iespēja!

 

Izbrauciens ar SUP dēli pa Daugavu diviem

Izbrauciens ar SUP dēli pa Daugavu

Tiem, kas priekšroku dod nedaudz mierīgākai, tomēr joprojām aktīvai atpūtai uz ūdens, patiks SUP izbrauciens pa Daugavu. Rīga WAKE piedāvā iespēju arī noīrēt SUP dēļus un doties izklaidē pa Rīgas upi. 

 

Piedāvājums ir paredzēts uz vienu stundu un ir piemērots divām personām. Tāpēc tā ir lieliska dāvana vīrietim svētkos vasaras baudīšanai. Piedzīvojumi uz ūdens vienmēr ir daudz aizraujošāki, ja līdzi var doties ar draugiem vai ģimeni.

 

Jāatzīmē, ka Rīga WAKE komandas profesionālie instruktori apmācīs un parādīs, kā vadīt vienkāršo un stabilo SUP dēli. Turklāt, ja būs nepieciešamība, dosies arī līdzi izbraukumā. Ņem vērā, ka sezona ilgst no 10. maija līdz 10. septembrim.

 

Kādi piedzīvojumi uz ūdens šovasar ir padomā tev?

 

oriģinālas dāvanas

 

Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu