Sieviešu diena – iepriecini viņu 8. martā!

Sieviešu diena tiek atzīmēta visā plašajā pasaulē. Šī ir iespēja pateikties sievietēm par viņu klātbūtni un pūlēm, kas ikdienas tiek veiktas no viņu puses. Šajā dienā sievietes var atpūsties un izbaudīt uzmanību, kas tiek veltīta viņām vien. 8. martā sievietes jo īpaši ir jāmīl – jāiepriecina. Tā ir diena, kad sievietēm tiek dota iespēja justies īpašām, mīlētām un lolotām, varētu pat teikt – kā dievietēm. Katru gadu 8. martā vīrieši dāvina ziedus un visādi citādi lutina sievietes. 

Lai arī katrā ģimenē vai attiecībās sievietes tiek sveiktas atšķirīgi, skaidrs ir viens - šajā dienā tiek sveiktas visas sievietes par to vien, ka viņas ir. Par to savukārt lielākoties būtu jāparūpējas stiprā dzimuma pārstāvjiem. Tieši 8.marta apsveikums no vīriešiem ir tas, kas padara sieviešu dienas svētkus īpašus. Šis uzmanības apliecinājums no stiprā dzimuma pārstāvjiem sievietēs ievieš prieku. Taču, vai jūs zināt, kas iepriecina sievietes? Sieviešu dienas apsveikuma klasika jeb tulpju pušķis ir lieliska dāvana, kas nekad nenoveco, tomēr varbūt padari šī gada 8.martu īpašāku. Pārsteidz savu sievieti ar kādu neparastu dāvanu karti no plašā FromMe.lv dāvanu sortimenta. 


Protams, viņas iepriecina mīļi vārdi un patiesas emocijas, rūpes un negaidīti pārsteigumi, bet ik pa reizītei nepieciešams arī kāds lielāks uzmanības apliecinājums un līdz ar to ir nepieciešamas jaunas idejas dāvanām.

Dažādas dāvanas sievietei Tu vari atrast arī FromMe.lv plašajā dāvanu klāstā. Tā var būt Tava mīļotā, darba kolēģe vai vienkārši laba draudzene – ikvienai ir nepieciešams neliels atgādinājums par to, cik viņa ir īpaša. Tev būs viegli orientēties piedāvātajā dāvanu klāstā, jo, cik īpašas ir sievietes, tik īpaša ir arī Sieviešu dienā, 8. martā veltītā sadaļa viņām.

Lai iepriecinātu, nevajag nemaz tik daudz. Sajūtas galvenokārt ir tās, ko sieviete vēlās – patiesas emocijas un neaizmirstamus mirkļus. Uzdāvini savai sievietei dāvanas, ko viņa patiesi novērtēs   – iespēju pavadīt vairāk laika kopā ar Tevipalutini viņu ar kādu masāžu vai vienkārši – pasaki viņai, cik viņa ir īpaša būdama sieviete. Izrādi viņai to! FromMe.lv – dāvanas no sirds!

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu