Aktīvā atpūta diviem - lieliska izvēle visos gadalaikos

09.06.2019
 

Meklē aktīvās atpūtas dāvanu idejas diviem, jeb ko uzdāvināt pārim? Dāvanu karšu centrs Fromme.lv ir apkopojis aktīvās atpūtas idejas, lai palīdzētu tev izvēlēties labāko dāvanu aktīvam pārim. Dažādus piedzīvojumus, kurus viņi atcerēsies vēl ilgi. 

Lai izlemtu, ko dāvināt, iesakām veikt nelielu izpēti, un padomāt, par kādu dāvanu viņi būtu priecīgi gan tās saņemšanas brīdī, gan to izmantojot. Ja tu dāvanas saņēmējus labi pazīsti, tad ir svarīgi arī ņemt vērā pāra jau līdz šim gūto pieredzi aktīvajā atpūtā un abu partneru raksturu. Uzzini, ko viņi jau ir darījuši, par ko sapņo, un ko gribētu atkārtot!

Izpēti sāc noskaidrojot, ko abi jau izmēģinājuši. Visvieglāk, protams, ir pajautāt viņiem, bet tas var atklāt dāvanas izvēli. Mūsdienās šim nolūkam lieliski noder sociālie tīkli. Tur var atrast bildes no pāra aktīvās atpūtas dienām, kā arī sazināties ar pāra draugiem un tuviniekiem. Viņi var būt lielisks informācijas un ideju avots tam, ko uzdāvināt pārim. Draugi zinās, par kādām aktivitātēm abi sapņojuši, un ko no tā īstenojuši. Tādējādi varēsi izvēlēties abu kārotos piedzīvojumus, lai svētkos tiktu uzdāvinātas tās aktīvās atpūtas dāvanu kartes, kuras viņi varētu kopīgi  izmantot, kad vēlētos.

Izvēlies piemērotu dāvanu

 

Dāvanu idejas pārim esam apkopojuši sādās grupās:

Vasarā

Ziemā

Visu gadu

Vasarā

Ziemā

Visu gadu

Aktīva atpūta diviem

Aktīvo atpūtu novērtēs pāris, kas mīl būt kustībā - doties piedzīvojumos, atklāt jaunas vietas, sajūtas un galvenais - nesēdēt brīvajā laikā mājās! Ja pārim ir bērni, laba izvēle varētu būt dāvanu karte atrakcijām, ko ģimene var izmantot kopā. Protams, vecāki arī mīl no bērniem šad tad atpūsties, tāpēc bērnu dalība nav obligāts nosacījums vecākiem.

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vasarā 

Vasarā labākā aktīvā atpūta ir pie dabas. Iekštelpu atpūtas vietas var apmeklēt visu gadu, bet vasaras piedāvātās iespējas tikai vienu sezonu gadā.

Maģisks saullēkts vai saulriets purvā ar SUP dēļiem

SUP Adventures zina, kā uzlādēt ar pozitīvām domām! Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, īpaši, ja laimējas tur būt brīdī, kad no purva ezera izvilināta neliela dūmaka.  SUP Adventures gids, kas pavadīs ekskursiju, parūpēsies arī par to, lai piedzīvojums tiktu iemūžināts, tāpēc pārim nebūs jāuztraucas par samirkušiem telefoniem vai fotokamerām.  

Izvēlies piedāvājumu: Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem

SUP piedzīvojums pilsētā

Ja purvs šķiet pārāk tālu no mājām, “RIGA WAKE Zaķusala” dod iespēju baudīt aktīvu atpūtu uz ūdens vien dažu minūšu braucienā no Rīgas centra. Izbrauciens ar SUP airu dēli pa Daugavas lokiem un salām būs burvīga dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, kas varēs izbaudīt vasaras sauli stundu garā izbraucienā pa upi.

Izvēlies piedāvājumu: Izbrauciens ar SUP airu dēli pa Daugavu divām personām

Romantiska atpūta jūras krastā un aizraujošs brauciens ar motorlaivu

Tiem, kas mīl jūras šalkoņu un zeltainu iedegumu, vislabākā un patīkamākā dāvana būs romantiska atpūta pie jūras krasta.  Pa dienu varēsiet doties izbraucienā ar kuteri un apskatīt Pāvilostu no jūras un Sakas upes, un 2 naktis pavadīt “Pāvilosta Marina” lauku atpūtas mājā.

Izvēlies piedāvājumu: Romantiska atpūta diviem pie jūras un kutera īre

Atpūta kamieļu un lamu parkā

Lieliska aktīvās atpūtas dāvana diviem cilvēkiem, kas sapņo par eksotiskām brīvdienām! Ja vēl nav sanācis apciemot kamieļus Ēģiptē, tad visu var paspēt tepat Latvijā. Rakši ZOO kamieļu parkā var  redzēt  ne tikai kamieļus - tur dzīvo vairāk kā 100 dzīvnieki, tostarp arī lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas, aitas, ēzeļi un trusīšu ģimenes.  Pāri tur sagaidīs ZOO apskate, spilvenbatuts, velokartu trase, ēzeļu safari, pastaiga ar lamu, kā arī izjāde ar kamieli. Pusdienās tiks pasniegtas 2 lielas kamieļpiena pankūkas, dzēriens un saldējums pēc izvēles. Ko vēl vairāk var vēlēties? 

Izvēlies piedāvājumu: Rakšu lielais ceļojums un gardas kamieļpiena pankūku pusdienas diviem

Trošu ceļš koku galotnēs un pirts kompleksa apmeklējums

Piedzīvojumu parks “Mežakaķis” piedāvā sportisku aktivitāti jeb virvju trasi Gaujas senlejas meža nogāzē. Uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprināti šķēršļi, kurus veido starp kokiem nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kā arī nobraucieni pa trosi. Tas būs neaizmirstam piedzīvojums, kuru izbaudīt kopā. Pēc tam pāri sagaidīs kārtīga atpūta Kaķīškalna pirts kompleksā, kur spēkus atgūt palīdzēs trīs pirtis, divas burbuļvannas un bārs, kurā varēsiet pasūtīt veldzējošus dzērienus. Tāpat varēsiet arī pasūtīt uzkodas, ar ko remdēt izsalkumu. Pēc kārtīgās sportošanas tas būs tieši tas, kas nepieciešams! 

Izvēlies piedāvājumu: Mežakaķa trase un pirts apmeklējums 2 personām Kaķīškalnā

Laivu brauciens diviem

Laivošana diviem pa Rīgas kanālu no piedzīvojumu organizācijas Lūzumpunkts būs dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, kuri vēlas Rīgu iepazīt no cita skatu punkta.

Tā ir aktīvā atpūta diviem Rīgā ar laivošanu un svaigu iespaidu piedevu Rīgas centrā. Iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesiem iepazīt pilsētu no sev neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa Rīgas kanālu, Daugavas ūdeņiem un iepazīstot tās līčus, kanālus un pietekas – vietas, kur industriālie galvaspilsētas skati mijas ar ūdeņu dabisko plūdumu un dabas svaigo zaļumu.

Izvēlies piedāvājumu: Laivošana diviem pa Rīgas kanālu - piedzīvojumu organizācija Lūzumpunkts

Golfa spēle un nakts viesu namā

Aktīva atpūta un romantiska nakts diviem– golfa spēle deviņu bedrīšu laukumā “Reiņa trasē” un nakšņošana viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā! Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” piedāvā lielisku atpūtu divām personām, kas vēlas uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam.

Izvēlies piedāvājumu: Golfa spēle un nakšņošana viesu namā “Reiņa trase” diviem

 
 
 
 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi ziemā

Gada aukstajā laikā ir vai nu jābauda ziemas prieki, vai arī jāmeklē glābiņš no aukstuma iekštelpās - atkarībā no tā, vai ziema lutina ar sniegu, un kā pāris mīl aktīvi atpūsties.

Ziemas prieki - randiņš uz kalna

Tiem, ka ir savs dēlis vai slēpes, novērtēs dāvanu karti pacēlāja nomai uz 3h Žagarkalnā. Īpaši, ja pacēlājs ir līdzās Baltijas labākajam snovparkam un dažādu grūtības pakāpju slēpošanas trasēm, kas piedāvā arī vienu no garākajiem nobraucieniem Latvijā. Tiem, kas ar slēpošanu vai snovbordu nav pazīstami, patiks, ja dāvanā tiks pasniegta slēpošanas instruktāžā un inventāra noma.

 

Izvēlies piedāvājumu: 3h biļete pacēlājiem brīvdienās Žagarkalna slēpošanas bāzē 

vai: Individuāla instruktora apmācība, inventāra un pacēlāja noma Žagarkalnā

SUP izklaides siltā baseinā

Ja biedē auksts ūdens, stiprs vējš vai jebkas cits, ko Latvijas laika apstākļi spēj piedāvāt, tad šī ir īstā vieta kur no tā visa patverties, jo SUP Akadēmijas baseinā visu gadu nav ne ziņas, ne miņas no vēja vai nokrišņiem, līdz ar ko atliek tikai baudīt SUP airēšanu! SUP akadēmijas vakarus vienmēr pavada arī jautri smiekli, skaļi plunkšķi, palīdzība gan iekrist ūdenī, gan tikt no tā ārā, kā arī mazas sacensības vai SUP POLO spēle.

Izvēlies piedāvājumu: Baseina SUP akadēmijas nodarbība, 2h

Sporta kompleksa plašās iespējas - no baseina līdz klinšu kāpšanai

Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksā aktivitāšu pārim netrūkst, tāpēc tā ir laba izvēle, ja vēlies atstāt izvēles brīvību, bet uzdāvināt ko aktīvai atpūtai pārim. Viņi kopā varēs apmeklēt baseinu, boksa treniņus, klinšu kāpšanas nodarbības, trenažieru zāli, jogas nodarbības vai ko citu no plašā piedāvājuma. Tāpat patīkam būs arī pirts apmeklējums pēc treniņiem. 

Izvēlies piedāvājumu: Ķīpsalas peldbaseins RTU dāvanu karte

 
 
 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi visām sezonām

Daži piedāvājumi neredz nekādus ierobežojumus - tos pāris var izbaudītneatkarīgi no tā, ko rāda termometra stabiņš un laika prognoze nedēļai.

Kopīgs treniņš un atpūta spa baseinu centrā

Tur varēsiet 2.5h garumā izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, aqua bāru un kaskādi. Ķermeni un garu sildīs piecas dažādas pirtis: romiešu pirts, somu pirts 110°C ar žadeīta akmeņiem, aromātiskā pirts, sāls pirts, somu pirts 80°C Pēc vai pirms Wellness Oasis apmeklējuma ķermeni kopīgi izaicināsiet trenažieru zālē. Veselā miesā vesels gars!

Krav Maga pašaizsardzības kursu abonements divām personām

Zini, kādu, kam mēdz būt bail, ejot pa tumšām ieliņām? Šī varētu būt labākā dāvana! Krav Maga treniņa metodes pamatā ir cilvēka dabisko reakciju pielāgošana pašaizsardzības paņēmieniem – tieši tāpēc iemaņas tiek apgūtas salīdzinoši īsā laikā. Pārim būs interesanti, un zināšanas noderēs dažādām dzīves situācijām. Abi jutīsies pārliecinātāk, un dāvanas saņēmējiem patiks praktiskās zināšanas, piemēram, kā izmantot sadzīves priekšmetus pašaizsardzībai, kā aizsargāties pret vairākiem uzbrucējiem vai pat kā aizsargāties pret bruņotiem draudiem vai uzbrukumu.

Izvēlies piedāvājumu: Krav Maga pašaizsardzības kursi – mēneša abonements divām personām

Kopīga niršanas apmācība

Vai šķiet, ka dāvanas saņēmēji ir kādreiz sapņojis iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Uzdāvini šīs dāvanu kartes, un viņi kopā varēs apgūt pamatzināšanas un iemācīties nirt zem ūdens. Praktiskās nodarbības laikā tiks veikta pirmā niršana zem ūdens pieredzējušu instruktoru vadībā. Pēc niršanas kursa beigšanas tiks izsniegts arī diploms, lai abi varētu atcerēties kopējo piedzīvojumu.  

Izvēlies piedāvājumu: Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Lāzertaga spēle

Šaušana ar lāzera stariem, slēpšanās no pretinieka un spriedze ir interesantākā aktīvās atpūtas dāvana diviem, jo tā pārsteigs ar izdomu! Lāzertaga spēle iepazīstinās tavu otro pusīti vai laulāto dzīves biedru ar aktīvu un aizraujošu izklaides veidu.

Izvēlies piedāvājumu: Lāzertaga spēle 2 personām

 
 

Izjāde diviem

Aktīvās atpūtas sapnis dāmām - izjāde diviem no Adventure Ride. Kura sieviete gan nav sapņojusi par princi staltā zirgā, un kurš vīrietis negribētu tāds būt. Nu viņa var ar savu karali kopā doties izjādē! Izjāde notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas, kas mijas ar paugurainu reljefu, un kuras dažkārt šķērso arī kāda stirna. 

Izvēlies piedāvājumu: Aktīva un romantiska izjāde diviem no Adventure Ride

 

Jautra orientēšanās spēle Rīgā 

Lai pāris pārbauda savu erudīciju un uzzina interesantus faktus par Rīgu! Dalība orientācijas spēlē Pilsētas labirinti – lieliska dāvana dieviem azartiskam cilvēkiem, kam patīk aktīva atpūta! Spēles laikā pārim būs jārisina dažādi uzdevumi un jāmin mīklas, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un sērfojot virtuālajā realitātē. 

Izvēlies piedāvājumu: Orientēšanās spēle "Pilsētas labirinti" 2 personām

 
 
 
 
 

Ekstrēmās atpūtas dāvanas

Ekstrēmās atpūtas dāvanas ir piemērotas lielākajiem karstgalvjiem - tiem, kas kopā gatavi doties visur un vienmēr! Tas var būt lielisks raktura treniņš katram no dāvanas saņēmējiem, kas stiprinās arī abu attiecības.

Piedāvājumi ekstrēmai atpūtai vasarā

Brauciens ar veikbordu 

Veikbords, jeb populāra aktīvā atpūta diviem pašā Rīgas centrā. Piedāvājumā ir  Veikparka instruktori ir pieredzējuši un profesionāli veikbordisti, kas iemācīs pirmos soļus uz ūdens gan iesācējiem, gan izstāstīs kļūdas pieredzējušiem braucējiem. Šī ir lieliska aktīvās atpūtas dāvana diviem cilvēkiem, kuriem patīk sacensību gars - abi varēs sacensties, kurš veikborda dēli pārvaldīs labāk. Protams, arī adrenalīna netrūks!

 

Izvēlies piedāvājumu: Brauciens ar veikbordu aprīkotās trasēs Zaķusalā divām personām

Kopā taukties pāri viļņiem ar ūdens motociklu

Adrenalīna bagāts brauciens ar ūdens motociklu 40 minūšu garumā, kurā var pievienoties arī draugi, ir īstā izvēle ātruma un adrenalīna cienītājiem. Ja dāvanas saņēmējus sajūsmina ātrums un nebaida ūdens, tad dāvanu karte ūdens motocikla nomai ir ideāli piemērota dāvana. Sniedziet patiesi jautras un neatkārtojamas emocijas uz ūdens, ko izbaudīt siltajos pavasara un karstajos vasaras mēnešos, traucoties pār ūdeni pretī saulei!
 
Izvēlies piedāvājumu: Ūdens motocikla noma 40 min

Baltijā lielākā slip'n'slide iekarošana

Baldones waterjump ir izcila atpūtas vieta ekstrēmo sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Slip’n’slide estakādi dāvanas saņēmēji varēs izmēģināt gan hidrotērpā, gan bez aprīkojuma - traukties lejā un izjust bezsvara stāvokli ar piepūšamajām ragaviņām vai arī tikai peldšortos/peldkostīmā. Tāpat dāvanas saņēmēji būs laipni aicināti tur grillēt gaļu, pērties pirtiņā, lēkāt pa batutu, pieņemt slackline balansēšanas izaicinājumu, uzspēlēt volejbolu vai vienkārši atpūsties foršā atmosfērā.

Izvēlies piedāvājumu: Baldones Waterjump dāvanu karte

Piedāvājumi ekstrēmai atpūtai ziemā

Ziemā jāizmanto ledus sniegtās iespējas - lai pāris dodas traukties lielā ātrumā pa ledu - jautājums tikai, vai ar galvu vai kājām pa priekšu, vai varbūt stāvus?

 

Bobslejs diviem

Viens nobrauciens ar bobsleju Siguldas bobsleja trasē divām personām - neaizmirstama, ekstrēma dāvana diviem. Traukšanos lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 100 km/h viņi atcerēsies katru ziemas olimpisko spēļu un pasaules čempionātu laikā.  Brauciens ar bobsleju lieliska ekstrēmās atpūtas dāvana diviem asu sajūtu un ziemas mīļotājiem.

Izvēlies piedāvājumu: Bobslejs diviem Siguldas bobsleja trasē

Skeletona izjūtas pārim Siguldas bobsleja trasē

Ja ir vēlme saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi" Siguldas bobsleja un skeletona trasē. Uz vēdera un braukt lejā pa trasi, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes, izbaudot 70-80 km/h lielu ātrumu.  Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Šī būs lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā. Atrakcijas diviem atrakciju parkā Varde - lieliska dāvana diviem aktīvas atpūtas cienītājiem!

Izvēlies piedāvājumu: Skeletona izjūtas nobraucienā diviem tūristu atrakcijā "Varde" Siguldas bobsleja trasē

Ziemas vindsērfings divatā vai ar draugiem

Vindsērfings ir lielisks veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli, un interesanta pieredze, kas noteikti radīs vēlmi vasarā spēkus iemēģināt arī ūdenī. Vindsērfinga apmācība notiek Daugavā, Rīgas HES akvatorijā, kur pāris varēs iekarot plašo ledus laukumu! Tā kā dāvanu karti var izmantot līdz pat 4 cilvēkiem vienlaicīgi, tā ir lieliska iespēja dubultrandiņa rīkošanai!

Izvēlies piedāvājumu: Ziemas vindsērfings un apmācība līdz 4 personām

 
 
 

Ekstrēmas atpūtas piedāvājumi visām sezonām

Ekstremā atpūta, kura pieejama visa gada garumā - tiem pāriem, kas nekad nezina, kad viņiem būs brīvs brīdis, bet ir vēlme pakutināt savus nervus.

Drifta Halle - galvu reibinoši manevri ar elektrisko drifta triciklu 2 personām

Krietna adrenalīna deva garantēta! Driftot abi varēs ar Latvijā ražotajiem WOLFTRIKE tricikliem, kas spēj traukties pat 50 km/h lielā ātrumā. Īpaši izstrādātā ritošā daļa ļauj kontrolēt vadāmību arī sānslīdes režīmā. Papildus WOLFTRIKE drifta tricikliem, bez papildus maksas pieejama arī vasaras terase, grili, bezmaksas kafija, ūdens un Monster Energy enerģijas dzērieni, galda teniss un citas galda un Xbox spēles. 

Izvēlies piedāvājumu: Elektrisko drifta triciklu noma 2 personām Drifta Hallē

Klinšu kāpšanas piedzīvojums tiem, kas nebaidās no gravitācijas

Klinšu kāpšana ir aizraujošs veids, kā divatā pavadīt aktīvu dienu. Un vai zināji, ka fiziskas aktivitātes ražo laimes hormonus? Izaicini abus pārbaudīt spēkus un paaugstināt laimes hormona daudzumu ķermenī, izmēģinot klinšu kāpšanu. Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss, kā arī atpūtas parks Avoti piedāvā iespēju apgūt klinšu kāpšanu divatā - ārpus telpām.

Izbrauciens ar kvadricikliem divām personām

Ja domā, kas varētu būt aizraujoša, ekstrēmas atpūtas dāvanu karte diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, izvēle noteiktti var būt brauciens ar kvadricikliem. Kvadriciklu ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot vairākus no apskates objektiem: PSRS armijas poligonu, seno Rīgas-Sanktpēterburgas ceļu, Gaujas stāvos krastus, Padomju armijas atstātos vēstnešus - kurgānus, tanku bedres un bunkurus. Kvadricikli un ekskursija ar tiem ir lieliska dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem!

Izvēlies piedāvājumu: Kvadricikli divām personām atpūtas parkā Leiputrija

 
 

Šīs un citas aktīvās atpūtas dāvanu idejas diviem un aktīvās atpūtas dāvanu kartes meklē FromMe.lv dāvanu piedāvājumos. Vēlam, lai tiek atrasta labākā aktīvās atpūtas dāvana diviem, un viņi to no sirds izbaudītu!

 

FromMe - dāvanas priekam un labsajūtai!

 

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu