Aktīvā atpūta diviem - lieliska izvēle visos gadalaikos

09.06.2019

 

Mīļas un iepriecinošas dāvanas sagādāšana nereti mēdz būt izaicinoša. Dāvanu izvēle veikalos ir milzīga, taču gribās izvēlēties ko patiešām piemērotu. Šis izaicinājums tikko dubultojās, ja vēlies uzdāvināt dāvanu pārim. Nu jau dāvanai ir jāatbilst divu cilvēku vēlmēm un interesēm.

 

Lai izlemtu, ko dāvināt pārim, iesakām veikt nelielu izpēt un padomāt par kādu dāvanu viņi būtu priecīgi gan tās saņemšanas brīdī, gan to izmantojot. Ja tu dāvanas saņēmējus labi pazīsti, tad ir svarīgi arī ņemt vērā pāra jau līdz šim gūto pieredzi aktīvajā atpūtā un abu partneru raksturu. Uzzini, ko viņi jau ir darījuši, par ko sapņo un ko gribētu atkārtot. Izpēti sāc noskaidrojot, ko abi jau izmēģinājuši. Visvieglāk, protams, ir pajautāt viņiem, bet tas var atklāt dāvanas izvēli. Mūsdienās šim nolūkam lieliski noder sociālie tīkli. Tur var atrast bildes no pāra aktīvās atpūtas dienām, kā arī sazināties ar pāra draugiem un tuviniekiem. Viņi var būt lielisks informācijas un ideju avots tam, ko uzdāvināt pārim. 

 

Dāvanu karšu centrs Fromme.lv ir apkopojis aktīvās atpūtas idejas, lai palīdzētu tev izvēlēties labāko dāvanu aktīvam pārim. Apskati dažādus piedzīvojumus, kurus viņi atcerēsies vēl ilgi un veic piemēroto izvēli. Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvanas pārim.

 

Izvēlies piemērotu dāvanu pēc sezonas

 

Dāvanu idejas pārim esam apkopojuši pēc to izmantošanas sezonas. Atpūta svaigā gaisā ir noderīga un patīkama dāvana, ko saņemt. Taču jāņem vērā, ka dāvanas izvēlē svarīga ir sezona. Uzdāvināt pārim izbraucienu ar ūdens motociklu decembrī, droši vien, nebūtu pati labākā ideja. Dāvanas saņēmējiem mēnešiem ilgi būtu jāgaida brīdis, kad dāvanas piedāvājumu saņemt.

 

Tāpēc esam izveidojuši dāvanu idejas pārim, kas sadalītas pēc sezonālajiem piedāvājumiem. Tāpēc šeit atradīsi dāvanas Ziemassvētkiem, kāzu jubilejām un gada dienām jebkurā gadalaikā.

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vasarā

Aktīvo atpūtu vasarā novērtēs pāris, kas mīl būt kustībā arī karstās vasaras dienās - doties piedzīvojumos, atklāt jaunas vietas, sajūtas un galvenais nesēdēt brīvajā laikā mājās. Ja pārim ir bērni, laba izvēle varētu būt dāvanu karte atrakcijām, ko ģimene var izmantot kopā. Esam atlasījuši īpaši aizraujošus dāvanu piedāvājumus, kas pāra vasaru padarīs neaizmirstamu.

 

Vasarā labākā aktīvā atpūta ir pie dabas. Iekštelpu atpūtas vietas var apmeklēt visu gadu, taču vasaras piedāvātās iespējas ir aktuālas tikai vienu sezonu gadā. Turklāt visi zemāk esošie piedāvājumi sniedz iespēju atpūsties un jautri pavadīt laiku pie ūdens, uz ūdens, gūstot skaistu iedegumu un elpojot svaigu gaisu. Šie dāvanu piedāvājumi ļaus sajust saules starus un baudīt vasaras sniegto siltumu.

 

Maģisks saullēkts vai saulriets purvā ar SUP dēļiem

SUP Adventures zina, kā uzlādēt ar pozitīvām domām. Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, īpaši, ja laimējas tur būt brīdī, kad no purva ezera izvilināta neliela dūmaka. Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem dāvanas piedāvājums siegs pozitīvas emocijas ikvienam. SUP Adventures gids, kas pavadīs ekskursiju, parūpēsies arī par to, lai piedzīvojums tiktu iemūžināts, tāpēc pārim nebūs jāuztraucas par samirkušiem telefoniem vai fotokamerām.  

SUP piedzīvojums pilsētā

Ja purvs šķiet pārāk tālu no mājām, “RIGA WAKE Zaķusala” dod iespēju baudīt aktīvu atpūtu uz ūdens vien dažu minūšu braucienā no Rīgas centra. Izbrauciens ar SUP airu dēli pa Daugavas lokiem un salām būs burvīga dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, kas varēs izbaudīt vasaras sauli stundu garā izbraucienā pa upi. “Riga Wake” komandas profesionālie instruktori apmācīs un parādīs, kā vadīt vienkāršo un stabilo SUP dēli, kā arī, ja būs nepieciešamība, dosies līdzi izbraukumā.
 

Esena Pārdaugavas dārzi dāvanu karte

Esena dārzi dāvanu karte  ir lielisks piedāvājums tiem, kas mīl aktīvo atpūtu. Ģimenēm ar bērniem Rīgā atvērta brīvdabas paradīze – Esena Dārzi! Iespējams izvēlēties no plaša aktivitāšu piedāvājuma, to starp, gaisa takas, laivas, SUP dēļi, velokarti, pludmales sporti, golfs u.c. aizraujošas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Saulainu pēcpusdienu iespējams patīkami pavadīt piknika vietā vai šūpuļtīklos laiskā pavēnī.
 

Atpūta kamieļu un lamu parkā

Lieliska aktīvās atpūtas dāvana diviem cilvēkiem, kas sapņo par eksotiskām brīvdienām ir Rakšu lielais ceļojums diviem. Rakši ZOO kamieļu parkā var  redzēt ne tikai kamieļus - tur dzīvo vairāk kā 100 dzīvnieki, tostarp arī lamas, alpakas un trusīšu ģimenes.  Pāri tur sagaidīs ZOO apskate, spilvenbatuts, velokartu trase, ēzeļu safari, pastaiga ar lamu, kā arī izjāde ar kamieli un pusdienas.

 

Pastaiga Esena dārzu gaisa takās darba dienā 2 personām

Esena gaisa takas pārbaudīs ikviena dāvanas saņēmēja drosmi. Pastaiga Esenu dārza gaisa takās izaicinās pāri un ļaus noskaidrot, vai būs pa spēkam pārvarēt visus šķēršļus, noturēties virvju pakāpienos, rāpties pāri alpīnistu sienai, un šķērsot virvju tiltiņus. Šķēršļu trasi kokos var iesākt ar  mazo apli, kurā ir 16 atrakcijas ar noslēdzošu 40 metru garu nobraucienu. Šī ir ieliska dāvana ģimenei. 

 

Laivu brauciens diviem

Laivošana diviem pa Rīgas kanālu būs izcila dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, kuri vēlas Rīgu iepazīt no cita skatu punkta. Tā ir aktīvā atpūta diviem Rīgā ar laivošanu un svaigu iespaidu piedevu Rīgas centrā. Iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesiem iepazīt pilsētu no sev neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa Rīgas kanālu un Daugavas ūdeņiem.

 

Golfa spēle un nakts viesu namā

Golfa spēle un nakšņošana viesu namā “Reiņa trase” ir lielisks piedzīvojums pārim. Aktīva atpūta un romantiska nakts diviem– golfa spēle deviņu bedrīšu laukumā “Reiņa trasē” un nakšņošana viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā! Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” piedāvā lielisku atpūtu divām personām, kas vēlas uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam.

 

Brauciens ar veikbordu 

Veikbords ir populāra aktīvā atpūta pašā Rīgas centrā. Brauciens ar veikbordu aprīkotās trasēs Zaķusalā ir aizraujošs laika pavadīšanas veids. Veikparka instruktori ir profesionāli veikbordisti, kas iemācīs pirmos soļus uz ūdens gan iesācējiem, gan izstāstīs kļūdas pieredzējušiem braucējiem. Šī ir lieliska aktīvās atpūtas dāvana diviem cilvēkiem, kuriem patīk sacensību gars un adrenalīns.

 

Kopā taukties pāri viļņiem ar ūdens motociklu

Adrenalīna bagāts brauciens ar ūdens motociklu 40 minūšu garumā, kurā var pievienoties arī draugi, ir īstā izvēle ātruma un adrenalīna cienītājiem. Ja dāvanas saņēmējus sajūsmina ātrums un nebaida ūdens, tad dāvanu karte Ūdens motocikla noma  ir ideāli piemērota dāvana. Sniedziet patiesi jautras un neatkārtojamas emocijas uz ūdens, ko izbaudīt pavasara un vasaras mēnešos.

 

Baltijā lielākā slip'n'slide iekarošana

Baldones waterjump ir izcila atpūtas vieta ekstrēmo sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Slip’n’slide estakādi dāvanas saņēmēji varēs izmēģināt gan hidrotērpā, gan bez aprīkojuma - traukties lejā un izjust bezsvara stāvokli ar piepūšamajām ragaviņām vai arī tikai peldšortos/peldkostīmā. Baldones Waterjump dāvanu karte ir iespēja iztrakoties un izjust bērnības priekus.

 
 
 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi ziemā

Gada aukstajā laikā ir vai nu jābauda ziemas prieki, vai arī jāmeklē glābiņš no aukstuma iekštelpās. Tas ir atkarīgs no tā, vai ziema lutina ar sniegu, un kā pāris mīl aktīvi atpūsties. Piesnigušu kupenu un stindzinoša gaisa pildīta ziema bieži vien iedveš vēlmi patverties no aukstuma un sildīties mājās pie kamīna. Arī karstās šokolādes malkošana pie kādas sezonas filmas ir lieliska ziemas nodarbe. Taču ne pārim, kas priekšroku dod aktīvajai atpūtai.

 

Ziema ir laiks, kad atgriezties bērnībā un izbaudīt ziemas priekus. Pat, ja tie nozīmē pikošanos, eņģelīša taisīšanu sniegā vai paša sniega vīra celšanu ģimenes lokā. Aktīvākam laika pavadīšanas veidam, iespējams, pāris labprāt nodotos ziemas sportu izbaudīšanai, piemēram, slidošanai un slēpošanai.

 

Ziemas prieki - randiņš uz kalna

Tiem, ka ir savs dēlis vai slēpes, novērtēs dāvanu karti 3h biļete pacēlājiem brīvdienās Žagarkalnā. Īpaši, ja pacēlājs ir līdzās Baltijas labākajam snovparkam un dažādu grūtības pakāpju slēpošanas trasēm, kas piedāvā arī vienu no garākajiem nobraucieniem Latvijā. Tiem, kas ar slēpošanu vai snovbordu nav pazīstami, patiks, ja dāvanā tiks pasniegta slēpošanas instruktāžā un inventāra noma.
 

Bobslejs diviem Siguldas bobsleja trasē

Viens nobrauciens ar bobsleju Siguldas bobsleja trasē divām personām - neaizmirstama, ekstrēma dāvana diviem. Traukšanos lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 100 km/h viņi atcerēsies katru ziemas olimpisko spēļu un pasaules čempionātu laikā. Bobslejs diviem bobsleja trasē ir lieliska ekstrēmās atpūtas dāvana diviem asu sajūtu un ziemas mīļotājiem.

 

Skeletona izjūtas pārim Siguldas bobsleja trasē

Ja ir vēlme saprast, ko nozīmē skeletons, lieliska dāvana ir Skeletona izjūtas nobraucienā "Varde". Braukt lejā pa trasi, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes, izbaudot 70-80 km/h lielu ātrumu. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norit arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Šī būs lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā. 
 

Ziemas vindsērfings divatā vai ar draugiem

Vindsērfings ir lielisks veids, kā viegli iemācīties pamatprincipus burāšanai ar vējdēli, un interesanta pieredze, kas noteikti radīs vēlmi vasarā spēkus iemēģināt arī ūdenī. Ziemas vindsērfings un apmācība notiek Daugavā, Rīgas HES akvatorijā, kur pāris varēs iekarot plašo ledus laukumu. Tā kā dāvanu karti var izmantot līdz pat 4 cilvēkiem vienlaicīgi, tā ir lieliska iespēja dubultrandiņa rīkošanai.
 

Brauciens ar sniega motociklu diviem

Brauciens ar sniega motociklu pa mežu kopā ar draugu vai draudzeni radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras atcerēsieties vēl ilgi. Svaigs gaiss un asas emocijas - lielisks veids, kā pavadīt burvīgu ziemas dienu. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā. Pirms izbrauciena pāris saņems instruktāžu un tiks iepazīstināts ar drošības noteikumiem. 

 

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi visām sezonām

Daži piedāvājumi neredz nekādus ierobežojumus - tos pāris var izbaudīt neatkarīgi no tā, ko rāda termometra stabiņš un laika prognoze nedēļai. Dāvana, kas ir piemērota visām sezonām nozīmē arī to, ka pāris savu dāvanu varēs izmantot jau uzreiz pēc tās saņemšanas. Savukārt tev būs daudz vieglāk atrast piemēroto dāvanu piedāvājumu tieši tā paša iemesla dēļ. Šie dāvanu piedāvājumi ir piemēroti pārim, kas ir gatavi doties un baudīt viņiem sniegtos piedzīvojumus uzreiz.

 

Esam apkopojuši dāvanu piedāvājumus, kas pārim ļaus izbaudīt brīvo laiku gan iekštelpās, gan ārā pie dabas. Šie piedāvājumi ne vien ļaus pārim pavadīt laiku kopā, bet sniegs iespēju parūpēties par savu izveicību, veselību, jaunu sajūtu un iespaidu gūšanu, kā arī nodrošinās ar atpūtu no ikdienas. 

 

Kopīgs treniņš un atpūta SPA baseinu centrā

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums pāri nodrošinās ar 2.5h ilgu iespēju izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, aqua bāru un kaskādi. Ķermeni un garu sildīs piecas dažādas pirtis: romiešu pirts, somu pirts 110°C ar žadeīta akmeņiem, aromātiskā pirts, sāls pirts, somu pirts 80°C. Pēc vai pirms Wellness Oasis apmeklējuma ķermeni kopīgi varēs izaicināt trenažieru zālē. Veselā miesā vesels gars!

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Vai šķiet, ka dāvanas saņēmēji ir kādreiz sapņojuši iemācīties nirt ar akvalangu un savām acīm aplūkot zemūdens pasauli? Uzdāvini Niršanas apmācības dāvanu karti un viņi kopā varēs apgūt pamatzināšanas un iemācīties nirt zem ūdens. Praktiskās nodarbības laikā tiks veikta pirmā niršana zem ūdens pieredzējušu instruktoru vadībā. Pēc niršanas kursa beigšanas tiks izsniegts arī diploms, lai abi varētu atcerēties kopējo piedzīvojumu.  

Aktīa un romantiska izjāde diviem

Aktīvās atpūtas sapnis romantiskam pārim ir Izjāde diviem no Adventure Ride. Kura sieviete gan nav sapņojusi par princi staltā zirgā, un kurš vīrietis negribētu tāds būt. Nu viņa var ar savu karali kopā doties izjādē. Izjāde notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas, kas mijas ar paugurainu reljefu, un kuras dažkārt šķērso arī kāda stirna. 

 

Jautra orientēšanās spēle Rīgā 

Lai pāris pārbauda savu erudīciju un uzzina interesantus faktus par Rīgu! Dalība Orientācijas spēlē Pilsētas labirinti – lieliska dāvana diviem azartiskiem cilvēkiem, kam patīk aktīva atpūta. Spēles laikā pārim būs jārisina dažādi uzdevumi un jāmin mīklas, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un sērfojot virtuālajā realitātē. 


 
 

Drifta Halles galvu reibinošie manevri ar elektrisko drifta triciklu 

Krietna adrenalīna deva garantēta ar dāvanu karti Elektrisko drifta triciklu noma. Driftot abi varēs ar Latvijā ražotajiem WOLFTRIKE tricikliem, kas spēj traukties pat 50 km/h lielā ātrumā. Īpaši izstrādātā ritošā daļa ļauj kontrolēt vadāmību arī sānslīdes režīmā. Papildus WOLFTRIKE drifta tricikliem, bez papildus maksas pieejama arī vasaras terase, grili, bezmaksas kafija, ūdens un Monster Energy enerģijas dzērieni, galda teniss un citas galda un Xbox spēles. 
 

Klinšu kāpšanas piedzīvojums diviem

Klinšu kāpšana 2 personām ar instruktoru ir aizraujošs veids, kā divatā pavadīt aktīvu dienu. Un vai zināji, ka fiziskas aktivitātes ražo laimes hormonus? Izaicini abus pārbaudīt spēkus un paaugstināt laimes hormona daudzumu ķermenī, izmēģinot klinšu kāpšanu. Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss, kā arī atpūtas parks Avoti piedāvā iespēju apgūt klinšu kāpšanu divatā - ārpus telpām.
 

Izbrauciens ar kvadricikliem divām personām

Ja domā, kas varētu būt aizraujoša, ekstrēmas atpūtas dāvanu karte diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, izvēle noteikti var būt Brauciens ar kvadricikliem. Kvadriciklu ekskursijas laikā būs iespēja aplūkot vairākus no apskates objektiem: PSRS armijas poligonu, seno Rīgas-Sanktpēterburgas ceļu, Gaujas stāvos krastus, Padomju armijas atstātos vēstnešus - kurgānus, tanku bedres un bunkurus. Kvadricikli un ekskursija ir lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem.

Brauciens ar kartingiem 2 personām

Braucieni ar kartingiem sniedz īstas emocijas un azartu. Tā ir iespēja sajust vēl neizjustu ātrumu. Izvēlies dāvanu karti Brauciens ar kartingiem un sniedz pārim iespēju sacensties par to, kurš trasē uzrādīs labāko apļa laiku. Uzdāvini piedzīvojumu - iespēju izbraukt ar elektrokartingiem GUNSnLASERS iekštelpu trasē un pavadīt lielisku pēcpusdienu!
 

Kvests "Disko dejotājs"

Diviem atjautīgiem cilvēkiem, kas labprāt risina mīklas un dažādus uzdevumus lieliska dāvana būtu kāds prātu izaicinošs kvests. Kvests ''Disko dejotājs'' liks dāvanas saņēmējiem atdzīvināt Džimmija sapni un visu Disko bāru. Uzdāviniet kvesta istabu 70. gadu stilā, un, iespējams, tieši dāvanas saņēmēji laimēs slepeno balvu no Džimmija.

 
 

Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase”

Reiņa trases dāvanu karte ir lieliska dāvana aktīvam pārim. Šajā atpūtas centrā iespējams brīnišķīgi pavadīt laiku gan ziemā, gan vasarā. Ziemā tur iespējams baudīt ziemas priekus izmēģinot dažādas slēpošanas trases. Savukārt gada siltajos mēnešos pāris var izmēģināt savus spēkus golfa spēlē un pēc tam atpūsties viesu mājā vai baudīt atpūtas centra skaisto dabu.

 
 
 
 

Šīs un citas aktīvās atpūtas dāvanu idejas diviem un aktīvās atpūtas dāvanu kartes meklē FromMe.lv dāvanu piedāvājumos. Vēlam, lai tiek atrasta labākā atpūtas dāvana diviem, un viņi to no sirds izbaudītu!

 

FromMe - dāvanas priekam un labsajūtai!

 

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu