Dāvana kāzu jubilejā – ko dāvināt un kā izvēlēties?

davana kazu jubileja

 

Kāzu jubilejas ir skaisti svētki, kuros godāt pāra mīlestību un atskatīties uz kopā pavadītajiem mirkļiem. Daudzi šajos svētkos izvēlas viens otru apsveikt ar mīļām dāvanām. Tāpēc mūsu uzdevums ir sniegt ieteikumus par to, kas tad īsti ir tā labākā un iecienītākā dāvana kāzu jubilejā.

 

Nolēmām vislielāko uzmanību vērst tieši uz kopā pavadīto laiku. Lai arī precēts pāris jau tā visu laiku ir kopā, bieži vien ikdienā pietrūkst tieši kvalitatīvi pavadīta laika divatā. Tādos gadījumos kāzu jubileja ir lielisks brīdis, kad nosvinēt kopā būšanu divatā.

 

Šajā rakstā esam apkopojuši idejiskas dāvanas kāzu jubilejā 3 kategorijās:

 

Konkrētas dāvanu idejas vari apskatīt mūsu rakstā Dāvanas kāzu jubilejā, kur apkopotas dažādas praktiskas dāvanu kartes, randiņu idejas, romantiskas atpūtas piedāvājumi un daudz kas cits.

 
 

Dāvanu pasniegšanas māksla

Mēs uzskatām, ka dāvanu pasniegšana ir sava veida māksla, ko ir iespējams apgūt. Īpaši tad, ja runājam par dāvanu kāzu jubilejā. Šādā gadījumā runa nav par naudas vērtību, bet gan par emocionālo pievienoto vērtību, kas ielikta izvēlētajā dāvanā. Labi pārdomāta kāzu jubilejas dāvana pārim var liecināt par mīlestību un cieņu pret savu partneri.

 

Lai atrastu labāko kāzu jubilejas dāvanu, iesakām ņemt vērā sava partnera intereses, vēlmes un sīkumus, ko viņi piemin ikdienas dzīvē. Pārdomā atmiņas, ko esat radījuši kopā, un padomā par to, kā šī dāvana var papildināt jūsu abu kopīgo pieredzi. Svarīgi ir arī saskaņot dāvanu ar jūsu laulības posmu – kaut ko tādu, kas simbolizē izaugsmi un dziļu sapratni.

 

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā

Šajā rakstā mēs īpašu uzmanību vēlamies vērst uz kvalitatīvi pavadītu laiku kopā – dāvanu kartēm, kas to spēj sniegt. Ieplānots laiks kopā ir labs veids, kā atpūsties un tajā pašā laikā uzņemt jaunu enerģijas lādiņu kopā ar savu mīļoto cilvēku. Ir svarīgi reizēm nodrošināt sevi ar vidi, kur nav apkārtējo ikdienas traucēkļu, kas liegtu iespēju pabūt divatā.

 

Šī nedalītā uzmanība viens otram rezultātā veicina dziļāku emocionālo saikni, ļaujot partneriem iesaistīties nozīmīgās sarunās, dalīties jaunā pieredzē vai vienkārši izbaudīt vienam otra klātbūtni. 

 

Kvalitatīvi pavadīts laiks ir kā tilts, kas satuvina pārus un vēlreiz apliecina viņu uzticību viens otram. Un dāvanas var būt labs veids, kā iepriecināt ar kādu patīkamu pieredzi, ko pāris varēs baudīt divatā.

 

Nākošajās sadaļās mēs esam apkopojuši dažus padomus par dāvanu idejām 3 kategorijās, kas, mūsuprāt, ir vissvarīgākā izvēle – romantiska atpūta divatā, piedzīvojumi un jauna hobija apgūšana.

 

davanas parim
 

Romantiska atpūta divatā

Romantisks laiks kopā ir katras ilgstošas un veiksmīgas laulības pamatā. Tā ir iespēja atkāpties no ikdienas rutīnas un pavadīt laiku kopā romantiskā gaisotnē. Turklāt to panākt nebūt nav grūti, jo labi pavadīts romantisks laiks kopā var būt kas tik vienkāršs kā, piemēram, kopīga SPA diena.

 

Romantika uztur dzirksteli attiecībās

Ir svarīgi atcerēties, ka arī laulībā jūs abi joprojām esat pāris. Ar katru gadu var rasties ar vien vairāk atbildību, īpaši tad, ja esat kļuvuši par vecākiem. Taču tad ir jo īpaši vērtīgi atcerēties, ka pirms vecākiem jūs esat arī pāris. Un par to ir jārūpējas, dodoties romantiskos randiņos divatā. 

 

Apzināti atvēlot laiku romantiskai kopā būšanai, pāris var pilnveidot savu saikni dažādos ikdienai svarīgos veidos – piemēram, uzlabot komunikācijas prasmes un sadzirdēt viens otru.

 

Romantiskas dāvanas piemēri

Mērķtiecīga kopā būšana nozīmē ne tikai atrašanos vienā telpā, bet arī iesaistīšanos aktivitātēs, kas veicina tuvību un prieku. Tāpēc ir vērtīgi romantisko laiku kopā ieplānot. Līdz ar ko romantiskas dāvanu kartes ir labs veids, kā uzdāvināt randiņu divatā. 

 

Lūk, daži piemēri!

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā, restorani riga

 

Pikniks svaigā gaisā vai romantiskas vakariņas restorānā. Baudīt maltīti divatā ir randiņu klasika – ļoti vienkārši un arī ļoti efektīvi. Balstoties uz pāra vēlmēm un kāzu jubilejas datumu, var izvēlēties vai nu doties uz kādu skaistu piknika vietu paēst dabā vai braukt uz kādu izsmalcinātu restorānu. Otrajam variantam vislabākā būs Restorāni Rīgā dāvanu karte ar izvēles iespējām.

 

Vēl viena romantiskas dāvanas iespēja varētu būt nedēļas nogales brauciens uz mājīgu naktsmītni un brokastīm. Tas varētu būt kāds atpūtas namiņš ar spa piedāvājumu, lai var lieliski pavadīt laiku. 

 

Tiem, kas novērtē mākslu, teātra izrādes vai koncerta apmeklējums var būt gan bagātinošs, gan romantiski iedvesmojošs piedzīvojums. 

 

Visbeidzot, saulrieta izbrauciens ar kuģīti vai gleznains lidojums ar gaisa balonu var pārvērst parastu vakaru par maģisku piedzīvojumu. 

 

Katra no šīm dāvanu kartēm nodrošina unikālu veidu, kā paust mīlestību, padziļināt savstarpējo saikni un nosvinēt attiecības.

 

originalas davanas

 

Oriģinālas dāvanas un piedzīvojumi

Tiem pāriem, kas ilgi nevar nosēdēt mierā un labprāt dodas meklēt piedzīvojumus, arī kāzu jubilejas dāvana būs saistīta ar kādu piedzīvojumu.

 

Jauni iespaidi un emocijas

Kāds oriģinālas atpūtas piedāvājums ir laba izvēle tāpēc, ka tas var stiprināt saikni starp partneriem, veicinot komandas darba un draudzības sajūtu. Piedzīvojums nav tikai aizraujošu piedzīvojumu meklēšana – tas nozīmētu arī izkāpt no savas komforta zonas un iepazīt pasauli kopā.

 

Katra kāzu gadadiena ir nozīmīgs pagrieziena punkts, kas iezīmē vēl vienu kopīgas dzīves un mīlestības gadu. Piedzīvojumu dāvana ir veids, kā šo īpašo notikumu atzīmēt unikālā un neaizmirstamā veidā. Atšķirībā no tradicionālām dāvanām piedzīvojumi rada paliekošas atmiņas, kuras jūs abi glabāsiet gadiem ilgi.

 

Oriģinālas dāvanas piemēri

Viena no mūsu pirmajām idejām ir doties kādā skaistā pārgājienā, lai iepazītu dabu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir pauguraina meža taka vai gleznains jūras piekrastes ceļš, pārgājieni piedāvā unikālu fiziskās aktivitātes un dabas skaistuma kombināciju. Tā ir iespēja atslēgties no digitālās pasaules un pievērsties tikai un vienīgi viens otra sabiedrībai.

 

Vēl viena piedzīvojumiem bagāta iespēja ir izbaudīt kādu ūdens sporta veidu. Tas varētu būt, piemēram, laivu izbrauciens vai brauciens ar ūdens močiem. Šīs aktivitātes ir ne tikai jautras un aizraujošas, bet arī sniedz iespēju kopā attīstīt jaunas prasmes.

 

Pāriem, kuriem patīk izbaudīt adrenalīnu, piemērotas dāvanas varētu būt izbrauciens ar kvadracikliem vai off road džipu. Šāda pieredze ir saistīta ar robežu pārvarēšanu un uzticēšanos vienam otram, radot spēcīgu emocionālu saikni.

 

Piedzīvojumu iekļaušana laulībā nozīmē radīt stāstus, ko stāstīt saviem bērniem un draugiem, kopā pārvarēt izaicinājumus un atklāt jaunas viens otra personības šķautnes. Katrs piedzīvojums ir nodaļa jūsu kopīgajā stāstā, kas bagātina attiecības ar aizrautību un prieku.

 

davanu karte hobijam

 

Jauna hobija apgūšana kopā

Vēl viens dāvanu virziens, kurā iesakām ielūkoties, ir kopīga hobija uzsākšana. Tas ir lielisks veids, kā veidot kopīgas intereses un kvalitatīvi pavadīt laiku kā pārim. Nodarbība ar kādu kopīgu hobiju veicinās komandas darbu, savstarpēju atbalstu un nodrošinās arī ar jautru, stresa mazinošu izklaidi abiem partneriem.

 

Kopīgs mērķis uz ko tiekties

Ja kāzu gadadienas dāvanā izvēlaties kopīgi uzsākt jaunu hobiju, tas ir aizraujoša piedzīvojuma sākums. Šāda pieeja jūsu īpašās dienas svinēšanai ir vērsta uz izaugsmi, saikni un kopīgas pieredzes prieku. 

 

Jauns hobijs sniedz jaunu pieredzi un atmiņas. Jūs abi mācāties un attīstāties šajā jaunajā nodarbē, tādējādi veltot laiku kopīgai aktivitātei. Rezultātā rodas labs iemesls izrauties no ikdienas un pavadīt laiku kopā, turklāt tajā pašā laikā arī atklājot jaunas aizraušanās.

 

Turklāt, apgūstot kaut ko jaunu kopā, bieži vien ir nepieciešama pacietība, iedrošinājums un atbalsts. Šis kopīgais mācīšanās process stiprina sadarbošanās mākslas veicināšanu attiecībās. 

 

Jauna hobija uzsākšanas idejas

Pirmā ideja kopīgam hobijam varētu būt dārzkopība vai mājokļa pagalma labiekārtošana. Tas ir miermīlīgs, patīkams un galu galā arī lietderīgs hobijs. Dārzkopība ļauj jums strādāt kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi, baudīt dabu un novērtēt sava darba augļus (vai ziedus!). Tas varētu būt vesels projekts, kā uzlabot savu mājvietu.

 

Vēl viena lieliska hobija izvēle ir kopīgas pavārmākslas nodarbības. Tās sniedz iespēju apgūt jaunas kulinārijas prasmes, eksperimentēt ar dažādām virtuvēm un kopā baudīt mājās gatavotus ēdienus. Gatavošana var būt rotaļīga, radoša nodarbe, kas uzlabo komandas darbu un komunikāciju.

 

Mākslinieciski noskaņotiem cilvēkiem varētu vairāk patikt tādi hobiji kā fotografēšanas nodarbības, keramikas, gleznošanas un citi radošie kursi. Kopīga mākslas radīšana ļauj izpausties un dalīties ar radošām idejām. Tas ir relaksējošs laika pavadīšanas veids un iespēja radīt taustāmas atmiņas par kopā pavadīto laiku.

 

Vēl var pamēģināt arī kādu aktīvāku hobiju. Deju nodarbības, piemēram, salsas, tango vai balles dejas, ir lieliski piemērotas pāriem, kas vēlas papildināt savas attiecības ar ritmu un fizisku saikni. Alternatīva var būt arī niršanas kursi vai kāds ekstrēmāks un ekskluzīvāks hobijs.

 

Izvēloties kopīgu hobiju, ir jāatrod prieks, jāmācās viens par otru ko jaunu un jārada kopīga pieredze, kas bagātina jūsu attiecības. Un ja tomēr negribi izvēlēties partnera vietā, laba dāvana ir apvienotā dāvanu karte hobijam. To saņemot, abi varēsiet izvēlēties kādā virzienā doties ar savu jauno hobiju. 

 

Personalizēta dāvanu karte

 

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja saprast, kas tavā gadījumā būs vislabākā dāvana kāzu jubilejā! 

 

Atgādināsim, ka pie mums dāvanu kartes var skaisti noformēt un sapucēt tā, lai tās būtu piemērotas arī visskaistākajiem un svarīgākajiem svētkiem!

 

Lai izdodas iepriecināt mīļoto cilvēku kāzu jubilejā!

 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu