Dāvanas kāzu jubilejā

04.04.2023

 

Kāzu jubileja ir nozīmīgi svētki un katram sveicējam savs iemesls ir īpašs. Vienam tā ir pateicība par kopīgi pavadīto laiku, iecietību, rūpēm, mīlestību. Otram tas ir mīlestības apliecinājums vai solījums mīlēt mūžīgi. Precētā pāra vedējiem tā ir iespēja pārim pasniegt dāvanu par uzticēšanos vadīt un būt klāt šai mīlestības pilnajā notikumā. Draugiem un radiem tā ir iespēja pasniegt kāzu jubilejas dāvanu kā apsveikumu par daudzajiem gadiem kopā. 

 

Dāvanas kāzu jubilejā atšķirsies no tā, kurš kuram to dāvina, kā arī kurā kāzu jubilejā. Dāvanu ideju ieteikumus esam sagrupējuši blokos, kas atbild uz šiem jautājumiem:

 

  • Kādas emocijas dāvanas pasniedzējs vēlas sniegt dāvanas saņēmējam?
  • Kas ir dāvanas pasniedzējs un saņēmējs?
  • Kurai kāzu jubilejai dāvana tiek meklēta?

 

Dāvanu idejas katrai no dāvināšanas situācijām esam apkopojuši šajā rakstā. Lai nokļūtu tieši pie tevis interesējošās tēmas, droši spied uz zemāk redzamajām saitēm, kas aizvedīs uz konkrēto raksta sadaļu.

 
Kādas emocijas vēlies pasniegt:
 
Kam vēlies pasniegt dāvanu kāzu jubilejā:
 
Kurā kāzu jubilejā nepieciešama dāvana:

 

 

Ko dāvināt kāzu jubilejā

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas kāzu jubilejai balstoties uz to, kādas sajūtas dāvanas sniedzējs vēlas uzdāvināt. Idejas dāvanām kāzu jubilejā esam aprakstījuši formā, it kā tā tiktu dāvināta precētajam pārim, ko pasniedz, piemēram, draugi, radi vai bērni.

 

Labākās FromMe dāvanas pārim

Sākumā esam apkopojuši labākās FromMe dāvanas pārim, ko var uzdāvināt kopīgai laika pavadīšanai kāzu jubilejas svinībās. Tās var kalpot gan par labu kāzu jubilejas dāvanu pārim, gan arī savai otrajai pusītei. 

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonuNeaizmirstams piedzīvojums, ko vajadzētu izbaudīt katram vismaz reizi dzīvē, ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir lieliska iespēja sajusties kā putnam debesīs un vērot skaisto Latvijas dabu. Pilnīgu divvientulību pārim apsolīt nevar, jo lidojumi norit nelielās cilvēku grupiņās. Taču cik skaisti būs dalīties savos iespaidos un emocijās vienam ar otru – iespējams, arī iegūt jaunus draugus!

Romantiskas vakariņas restorānā

vakarinas restoranaIr svarīgi izvēlieties restorānu, kas pēc iespējas atbilst pāra gaumei un ēdienu izvēlei. Labu restorānu dāvanu karšu piedāvājumu atradīsiet FromMe dāvanu kataloga sadaļā Restorānu dāvanu kartes. Savukārt, ja izvēli labprātāk sniegtu pārim pašam, tad laba dāvana ir Restorāni Rīgā dāvanu karte – derīga 11 dažādos restorānos Rīgā.

 

Īpaši universāla dāvana pārim

davana parim

Viens no universālākajiem piedāvājumiem no mūsu kataloga ir mūsu jaunā dāvanu karte Dāvana pārim. Tā iekļāuj iespēju atpūsties pēc pāra pašu vēlmēm – doties uz aktīvās atpūtas kompleksiem, uz restorāniem, uz fotosesiju, SPA viesnīcu vai pat braukt kopā uz kalnu. 

 

Pazust Priedēs – atpūta diviem Kurzemē

pazust priedes davanu karteMeklējot mierpilnu un romantisku atpūtu, iesakām pārim doties uz Pazust Priedēs atpūtas kompleksu Kurzemē. Tā ir moderna mājiņa, kur pāris varēs baudīt ērtu palikšanu, svaigu gaisu, kā arī izbaudīt arī nelielas spa procedūras. Vietiņa ir patiešām skaista un mierpilna, turklāt jūra ir vien dažu minūšu gājiena attālumā. 

 

 

Skaistus kopīgi pavadītus mirkļus

Tā ir dzīves patiesība, ka ikdienas steigā ne katram pārim izdodas pavadīt pietiekoši daudz laika divatā, lai izbaudītu romantiskus mirkļus. Kopīga pastaiga, nesteidzīgas sarunas un relaksējoša atpūta divatā ir svarīgas lietas, lai stiprinātos attiecības un mīlestības uguntiņa kvēlotu spožāk. Šīs ir lietas, ko iespējams uzdāvināt ar kādu romantisku brīvdienu piedāvājumu tepat Latvijā.

 

Tas varētu būt kāds īpašs atpūtas piedāvājums SPA centrā, romantiskas vakariņas vai nakšņošana elegantā viesnīcā. Labākos romantiskās atpūtas piedāvājumus esam apkopojuši atsevišķā rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

 

Greznu atpūtu būtu jauki pavadīt nesteidzīgās brīvdienās kādā no Latvijas pilīm vai muižām. Apkopojums ar piedāvājumu aprakstiem pieejams rakstā Latvijas pilis un muižas.

 

Piemērotu dāvanu skaistiem kopīgiem mirkļiem varēsiet atrast arī šajās dāvanu kategorijās:

 

 

Romantiski randiņi jaukām sarunām

Daudziem pāriem randiņi saistās ar laiku pirms kāzām vai pirms laika, kad piedzima bērni. Bērnu ienākšana ģimenē ienes zināmas izmaiņas dzīves ritmā un maina ikdienas prioritātes. Neskatoties uz to, ir svarīgi atrast laiku, ko pavadīt divatā vienam ar otru. Tāpēc ir jauki uzdāvināt dāvanu, kas pamudina tos doties kopīgā randiņā.

 

Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī

jaunmoku pils davanu karteAtpūta ir labākā dāvana, ko var saņemt svētkos. Īpaši, ja tā ir romantiska atpūta Jaunmoku pilī. Tā ir iespēja pārim sajusties kā karalim ar karalieni, nakšņojot glaunā pils viesnīcā, baudot sešu kārtu vakariņas un apmeklējot pils interesanto muzeju. Lieliska kopā būšana un atpūta no ikdienas ierastās rutīnas. 

 

Vīna terapija diviem Siguldā

spa atputa diviem hotel ezeriJa tiek meklēta spa atpūta pārim, tad Siguldā esošais SPA Hotel Ezeri ir vieta, ko apsvērt. Nu jau ar jaunu piedāvājumu – vīna terapija diviem. Pāri sagaidīs īpaša masāža, veikta ar īpašo vīna masāžas sviestu. Abiem būs pieejama arī VIP sauna, augļi un šokolāde, kā arī vanna pildīta ar vīna putām. Ja relaksācija ir tas, kas pārim ir nepieciešams, tad šis piedāvājums būs tieši laikā.

Koka kāzas Vienkoču parkā

vienkocu kazas davanu karte

Dāvana, kas ļaus izjust meža burvību un kokamatniecības maģiju, ir Koka kāzas Vienkoču parkā. Piedāvājumā iekļauta ekskursija. Pēc ekskursijas varēs izbaudīt pastaigu pa Vienkoču parka takām, kur daba un koka tēli viens otru papildina un uzbur stāstu par meža un teiksmu iemītniekiem, gan ļauj atskatīties vēsturē caur miniatūru ēku maketiem un vēsturiskām ēkām.

 

Vīna degustācija divatā

vina degustacijaJauka randiņa ideja pārim kāzu jubilejā būtu vīna degustācija divatā. Nobaudīt dažādas vīna šķirnes ar klāt pieskaņotām, gardām uzkodām ir lieliska kopā būšanas iespēja. Pats iespaidīgākais šajā piedāvājumā ir lokācija. Vīna degustācija noritēs smilšakmens alā, sveču gaismā. 

 

Austeru baudījums restorānā Buržujs

austeru baudijums burzujsJa vēlies pārim uzdāvināt romantisku un vienlīdz izsmalcinātu randiņu, tad dāvanu karte restorānā Buržujs būs tieši laikā. Restorāns atrodas Rīgas centrā un piedāvā gardu ēdienkarti ar dažādiem piedāvājumiem, ieskaitot austeru baudījumu. Šis būs nesteidzīgas atpūtas un baudīšanas vakars.

 

Neaizmirstama atpūta pārim namiņā “UpeNes”

upenes mājina atputa parimJa vēlies pārim uzdāvināt mieru un klusumu, tad atpūtas namiņš UpeNes ir īstā vieta. Tā ir jauka vietiņa Madonā, kas piedāvā palikt pa nakti labi iekārtotā namiņā ar lielu pagalmu. Atpūtas piedāvājumā iekļautas arī siltas brokastis un gardas vakariņas. Pāris varēs pakarsēties pirtiņā un ieiet kublā. Pa dienu varēs arī izstaigāties pa mežu un saelpoties svaigo gaisu.  

 

 

dāvanu karte restorāni rīgā ; restorani riga

 

 

Kopīgus piedzīvojumus krāsainām atmiņām

Ja vēlies pārim novēlēt skaistu un krāsainu dzīvi, tad laba doma ir uzdāvināt kādu īpašu notikumu, kas paliks košā atmiņā. Tā varētu būt dāvana kādam piedzīvojumam. Turpinājumā dažas konkrētas dāvanu idejas, kas varētu krāšņi iekrāsot pāra ikdienu.

 

SUP piedzīvojumi

fab adventureFAB Adventures piedzīvojumi – viņu piedāvājumā ir gan saullēkta baudīšana uz SUP dēļa Daugavas vidū kopā ar izbraucienu pa Rīgas kanālu agrā rīta agrumā, gan izbrauciens ar SUP dēli purvā, gan citi īpaši piedāvājumi, ko izbaudīt uz SUP dēļa interesantās un aizraujošās vietās. FAB Adventures prasmīgā komanda parasti arī parūpējas par to, lai īpašie mirkļi tiktu iemūžināti jaukās fotogrāfijās.

 

Izbrauciens diviem ar modernajiem balansa dēļiem

segway davanu karte diviemTautā nu jau iesaukti par SegWay transportiem, tie nodrošina foršu atpūtu pie dabas. sBalance ir pašbalansējošs, viegli lietojams transporta līdzeklis, ar kuru ir patīkami pārvietoties un tas ir ne tikai jautri, bet arī atmiņā paliekoši. Iepriecini pāri ar šādu iespēju – brauciens ar balansa dēļiem ir labs veids, kā kopīgi pavadīt laiku aktīvi un aizraujoši!

Kopīgs izbrauciens ar ūdens motociklu

Izbrauciens ar ūdensmotociklu – aizraujošs piedzīvojums, kas ļauj izbaudīt ātrumu un ūdeni vienlaikus. Un pats galvenais, ūdensmotocikla mugurā pāris var braukt kopā. Konkrētais piedāvājums ir ūdensmotocikla izbrauciens 40 minūšu garumā, kas ļaus aprast ar ūdensmotocikla vadīšanas specifiku, kā arī katram no sirds izbraukties . Šāda dāvana būs īpaši novērtēta pāriem, kam patīk aktīva atpūta, ūdens un ātrums.

 

Ceļojums brīvdienās

Brīvdienu ceļojums – jauks un interesants brīvdienu ceļojums vai ekskursija zinošu un atraktīvu gidu pavadībā ir lieliska dāvana, kas ļauj uzzināt un izzināt kaut ko jaunu, pavadīt laiku kopā, un iespējams iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienišķā un izbaudīt interesantus piedzīvojumus.

 

Rakši ZOO apmeklējums

raksi davanu karteRakšu kamieļu parka apmeklējums – tā būs iespēja interesanti, sirsnīgi un aktīvi pavadīt kādu jauku brīvdienu dodoties uz kamieļu parku Rakši. Uz turieni var doties gan divatā, gan ar draugiem, gan kopā ar bērniem. Priecīgi un apmierināti būs visi, gan lielie, gan mazie, jo piedāvājumā ir gan pastaiga kopā ar lamām, gan jāšana kamieļa mugurā, gan dažādas izklaides bērniem.

 

Laivošana diviem pa Rīgas kanālu

laivosana pa kanaluAktīvās atpūtas cienītājiem vismaz reizi vajadzētu pamēģināt doties laivošanas piedzīvojumā divatā. Ja pāris to jau ir izmēģinājis vai labprāt atklātu jaunu piedzīvojuma veidu, ko baudīt kopā, laivošana pa Rīgas kanālu ir forša dāvana svētkos. Lieliska alternatīva ir brauciens ar kajaku divatā. 

 

Deju kursi kopīgi pavadītam laikam

deju kursi Aktīvam pārim, kam patīk izmēģināt jaunas aktivitātes un apgūt kādu jaunu prasmi, īstā dāvana būs deju kursi. Tā ir lieliska iespēja atsvaidzināt savas dejošanas prasmes vai varbūt mesties pilnīgi jaunā izaicinājumā – apgūt kādu aizraujošu deju no nulles. Galvenais, ka kopā. 

 

Meistarklase maizes ceptuvē

Lāču kliņģera cepšana – lieliska dāvana visai ģimenei. Šo dāvanu novērtēs ģimenes, jo to var izbaudīt gan kopā ar bērniem, gan kopā ar vecākiem. Dāvana ietver gan ekskursiju maizes ceptuvē Lāči, gan kopīga kliņģera uzcepšanu. Tas ir tiešām vērtīgi un interesanti kopā pavadīts laiks, kas ir tik svarīgi katrai ģimenei.

 

Mega SUP pikniks uz ūdens

pikniks uz sup dela

Aktīva atpūta ģimenei, kuras laikā būs iespēja ne tikai baudīt uzkodas ar saviem mīļajiem, bet doties arī neaizmirstamā piedzīvojumā uz ūdens. Mega SUP dēļa piedzīvojums ļaus izbaudīt Carnikavas ūdenstilpnes vairāku stundu garumā.

 

 

Atgādināt par kopīgo un skaisto

Katra kāzu jubileja ir laiks, kad priecāties par to, cik daudz skaistu mirkļu ir pavadīts kopā. Protams, ne visas ir labas un skaistas dienas, un ne katra diena ir krāšņu piedzīvojumu pilna. Tas aicina atcerēties un iemūžināt īpašos mirkļus, un to var izdarīt uzdāvinot kādu no šīm dāvanām.

 

Fotodarbnīcas dāvanu karte

Dāvanu karte fotogrāfiju attīstīšanai ir lieliska dāvana, kas ļaus veidot ar vien jaunas atmiņas. Uzdāvinot dāvanu karti fotogrāfiju attīstīšanai, jūs aicināsiet pāri ļaut atmiņām nākt gaismā un priecēt ārpus telefona ekrāna. Dāvanu kupons derīgs arī skaistas kanvas iegādei. Tas ir aicinājums kādu no pāra skaistākām fotogrāfijām uztaisīt kanvas formātā un pielikti kādā no istabām pie sienas. 

 

Fotosesija mirkļa iemūžināšanai

Ģimenes fotosesija ir dāvana, kas ļaus veidot skaistas kopīgas bildes. Ir tik ierasts, ka bildes ikdienā tiek uzņemtas no telefoniem, bet tās parasti ir no selfija skatu punkta vai ne tajā labākajā kvalitātē. Fotosesijas pie pieredzējuša fotogrāfa skaiti iekārtotā foto studijā būs laba piemiņa par konkrēto dzīves posmu. Gadi skrien, un ir tik jauki, ka piemiņā paliek labas un kvalitatīvas bildes.

 

Kopīga attēla kanva, ko pielikt pie sienas

skaista kanva canvaswaySkaista dāvana, ko uzdāvināt pārim kāzu jubilejā, ir kanva ar kādu no viņu abu iemīļotākajām atmiņām. Kanvas ir ērts veids, kā attēlu izprintēt lieliskā kvalitātē un ērti pielikt pie sienas. CanvasWay dāvanu karte ļaus pārim pašam izvēlēties, kādu bildi izveidot, kā arī varbūt izvēlēties gleznas reprodukciju vai kādu citu mākslas veidu uz kanvas.

Jautra karikatūra humora cienītājiem

karikatura diviem davanu karteZināms, ka saticīgas laulības pamatā ir spēja abiem kopā kārtīgi izsmieties. Mēs ticam, ka laba humora izjūta ir tā, kas palīdz kopā pārvarēt grūtus brīžus. Ja arī pārim, kam tiek meklēta dāvana, humora izjūta darbojas uz visiem 100, tad, iespējams, tieši jautra karikatūra ir foršs dāvanas risinājums. 

 

 

Izbaudīt kopīgu vaļasprieku

Ja jūs ziniet, ka pārim ir kopīgs hobijs, tad viena no labākajām dāvanām ir uzdāvināt dāvanu karti kādā no konkrētā hobija specializētajiem veikaliem. Viņu kopīgais hobijs, iespējams ir viena no to stiprākajām saiknēm, un dāvana šajā virzienā to vēl ciešām stiprinās. Viņiem kopā būs jāizlemj, ko iegādāties, un pēc tam to izmantojot viņi atcerēsies par dāvanas pasniedzēju.

 

Dāvanu kartes makšķerniekiem

davanu karte makskerniekiemPārim, kam patīk doties kopīgā atpūtā pie dabas un ik pa laikam pamakšķerēt, lieliska dāvana būs kāda dāvanu karte makšķerniekiem. Ja šis ir pāra kopīgais hobijs, tad viņi noteikti labāk zinās, kas viņiem šajā jomā ir nepieciešams. Tikai un vienīgi pats makšķernieks zina, kas ir viņa hobijam labākā dāvana.

 

Outfish apģērbi makšķerniekiem un aktīvā sporta cienītājiem

outfish davanu karte apgerbamAktīvam pārim varētu noderēt arī Outfish apģērba dāvanu karte, kas pārim ļaus sagatavoties kopīgai atpūtai svaigā gaisā. Outfish veikalam ir īpaši labs piedāvājums tiem, kas meklē apģērbu aktīvam sportam vai makšķerēšanai. Protams, tas ļaus baudīt atpūtu dažādos laikapstākļos. Kā saka – nav nepiemērotu laikapstākļu, vien nepiemērots apģērbs!

Dāvanu karte motociklu braucējiem

davanu karte 4speedMotociklu braucējiem piemērota dāvana būs 4Speed dāvanu karte. Interneta veikala 4Speed piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai – no lietus un vēja aizsargājoši apģērbi, bruņas, ķiveres, cimdi, zābaki, somas, stiprinājumi un citi moto aksesuāri.

 

Dāvanu karte orientieristiem

davanu karte orientieristiemOrientēšanās ir specifisks sporta veids un hobijs, kas prasa pietiekamu ieguldījumu arī ekipējumā. Pāris, kas mīl šo sporta veidu, noteikti novērtēs tādu dāvanu kā dāvanu karte Osveikalā. Tur varēs iegādātie specializētus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru.

 

Dāvanu karte sportistiem

pulsometrs davanu kartePārim, kam patīk kopā sportot, noderīga dāvana būs Pulsometrs.lv veikala dāvanu karte. Pulsometrs ir uzņēmums, kas pārdod dažādus noderīgus gadžetus, kas uzlabo sportošanu un fiksē pieredzi. Vispopulārākie viņu gadžeti ir sporta pulksteņi, kas palīdz izsekot līdzi sporta treniņu gaitai un paveiktajam progresam.

 

Mākslas apvienojums ar vīna vakaru

vina gleznosanas meistarklase

Ja laulātais pāris labprāt kopīgi izbauda vairāk mierīgus hobijus, tad gleznošanas meistarklase varētu būt piemērota dāvana. Turklāt šī nav vienkārša gleznošanas nodarbība, jo pāris varēs malkot vīnu un meistarklases laikā tikt pie kopīgi izveidota mākslas darba. Kaut ko iemācīties, pamalkot vīnu un kopīgi izklaidēties – tā ir lieliska atpūta divatā!

Dāvanu karte mūziķiem

davanu karte muzikas veikalaJa tavs pāris, kuru vēlies apsveikt svētkos, ir mūziķi, tad viņiem noteikti noderēs dāvanu karte mūzikas veikalā. Arī šis ir pietiekami specifisks hobijs, lai vislabāk piemēroto dāvanu spētu izvēlēties tikai paši hobija īpašnieki. Saņemt dāvanu hobijam vienmēr ir patīkami, jo tas izsaka arī atbalstu pret pāra nodarbošanos un sirdslietu.

 

 

Patīkamu un baudāmu ikdienu

Reizēm jau nevajag neko elpu aizraujošu, krāšņu vai neatkārtojamu. Reizēm gribas uzdāvināt ko tādu, kas iepriecina ikdienā. Lai katra diena tiek papildināta ar kaut ko patīkamu un baudāmu.


Šīs ir dāvanu idejas praktiskām lietām, kas ļaus pārim iegādāties kaut ko noderīgu, kas ikdienā dos mazu kripatiņu prieka.

 

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

es milu kafiju davanu karteDāvanu karte kafijas aparāta iegādei, kas ar vienas pogas pieskārienu sniegs baudāmu rīta kafiju būs dāvana, kas iepriecinās pāri katru rītu. Šo dāvanu karti varēs arī izmantot iemīļotās kafijas vai tējas iegādei. Šādu dāvanu svarīgi pasniegt dāvanu kartes formātā, lai pāris pats ar izvēlēties viņu mājoklim piemērotāko.

 

Saskaņotas ūdens pudeles

udens pudele davanu karteLaba dāvana pārim, kas ikdienā būs noderīga, ir saskaņotas ūdens pudeles vai termokrūzes. Ūdens pudeles atgādinās ikdienā biežāk padzerties ūdeni, savukārt termokrūzes noderēs nesteidzīgai tējas vai kafijas baudīšanai ceļā. Ja vēlies, lai pāris pats izvēlas sev piemerotāko, tad laba būs UDENSPUDELE.LV dāvanu karte

 

Nakšņošana kempinga mājiņā Pasiekstes vējdzirnavās

naksnosana kempinga majina ventspili

Ne mazāk patīkams atpūtas piedzīvojums pāri sagaida Ventspilī. Nakšņošana kempinga mājiņā Pasiekstes vējdzirnavās ir iespēja izrauties no ikdienas steigas un kārtīgi atpūsties. Šī vieta kalpo par pierādījumu tam, ka kempinga mājiņas var būt patiesi elegantas un nodrošināt ar komfortablu atpūtu. No mājiņas pa logu paveras brīnišķīga ainava ar Pasiekstes vējdzirnavām.

Latvijā ražotas dāvanas

Dāvanu karte latviešu ražojumu veikalosUzdāviniet kādu no dāvanu kartēm sadaļas Ražots Latvijā veikalos, kas ļaus pārim iegādāties ko skaistu pašiem, viņu bērniem vai viņu dzīves videi. Tā būs dāvana, kas stiprinās viņu kopību, latvisko identitāti, un vienlaikus arī atbalstīs Latvijas ražotājus, kas stiprina mūsu latviskumu. Alternatīva ir Ražots Latvijā dāvanu karte, kas ļaus izvēli veikt pārim.

Praktiskas dāvanas dārza un mājas labiekārtošanai

Dāvanu karte dārza darbiemIr tik daudzas ģimenes, kurām ir svarīgi iekārtot savu piemājas apkārtni skaisti ziedošu, zaļu un smaržīgu, tāpēc dāvanu karte kādā no stādu audzētavām būs novērtēta dāvana, ko varēs izbaudīt vēl ilgi. Plaukstoši ziedi, ziedošas puķu dobes vai augļu koki ir paliekoša vērtība, kas iepriecinās vēl gadiem ilgi.

 

Izbrauciens ar jahtu

izbrauciens ar jahtuEkskluzīva dāvana, kas ir piemērota dāvana pārim apaļā kāzu jubilejā, ir brauciens ar jahtu. Tas ir divu stundu garš brauciens, kura laikā baudīt atpūtu un vēju matos. Var uzaicināt uz braucienu arī savus tuvākos draugus, baudot kopīgu atpūtu uz ūdens – mūzika, uzkodas un svaigs gaiss. 

 

Dāvanas aktīvai atpūtai

spa atputa divataLieta, ko ik katram pārim var vēlēt, ir veselība, možs gars un dzīvesprieks. Veids, kā to uzdāvināt ir dāvāt dāvanu karti kādām sportiskām nodarbēm. FromMe dāvanu katalogā tie varētu būt Ķīpsalas peldbaseins dāvanu karte, Citrus Spa dāvanu karte un Activ & SPA.

 

Atpūta ar nakšņošanu peldošā mājā

peldosa pirts majaKad aktīvā atpūta jau ir izbaudīta, tad mums ir vēl viens burvīgs relaksējošas atpūtas piedāvājums. Atpūta peldošā mājā ir interesants veids, kā baudīt mierpilnu atpūtu. Tā ir oriģināla lokācija – mājiņā ir viss nepieciešamais komfortam, arī iespēja baudīt pirtiņu. Piedāvājumā ir iekļautas arī airu laivas, kā arī iespēja uzgrillēt šašliku.

 

 

Kam tiek meklēta dāvana kāzu jubilejā

Domājot par dāvanas saņēmēju, kam tiek pasniegta kāzu jubilejas dāvana, esam idejas iedalījuši grupās, kad dāvanu pasniedz vīrs sievai, sieva vīram, kādi draugi vai radi pārim, vai arī bērni meklē dāvanu saviem vecākiem.

 

Katra no šīm dāvināšanas situācijām ir atšķirīga, tāpēc vēlējāmies uzvērt svarīgākās lietas atsevišķi. Konkrētas dāvanu idejas aicinām skatīt mūsu dāvanu izlasē FromMe dāvanu katalogā Kāzu jubilejas dāvanas.

 

Pasmelties dāvanu idejas, kas nav FromMe.lv piedāvājumā, var dāvanu ekspertu blogā Top Dāvanas – Dāvanas kāzu jubilejā.

 

 

Dāvana kāzu jubilejā sievai

Izvēloties kāzu jubilejas dāvanu sievai, pirmajos 20 kāzu jubilejās gados iesakām atcerēties par romantisko pieskārienu mīlestībā un dāvanās ko sniedzat mīlotajai sievai. Tās varētu būt skaistas dāvanas, kas apliecina mīlestību, vai dāvanas, kas aicina pavadīt skaistus mirkļus kopā.

 

Skaistas dāvanas, ko uzdāvināt sievai ir rotas, apakšveļa vai skaisti aksesuāri, par kuriem mīļota sieviete būtu sajūsmā. Šāda dāvana varētu būt sirsnīgas rotas, ko darinājuši vietējie Latviešu dizaineri – saraksts ar veikaliem.

 

Dāvanas, kas aicina pavadīt kopā skaistus mirkļus esam apskatījuši šajās raksta sadaļās:

 

Un galvenais neaizmirstiet par puķēm – svaigiem ziediem, ziediem podiņā vai skaistā gleznā.

 

Atpakaļ uz raksta sākumu un satura rādītāju

 

 

Dāvana kāzu jubilejā vīram

Iesakām vīram uzdāvināt dāvanu, kas izcels viņa vīrišķību un viņa nozīmi Jūsu dzīvē. Dāvanas, kas izceļ vīrišķību varētu būt saistītas ar viņa hobijiem, sportu un motoriem. Saņemot šādu dāvanu, vīrietis būs tik glaimots, ka būs gatavs visiem Jūsu kāzu jubilejas atzīmēšanas plāniem. Konkrētas dāvanu idejas skatīt sadaļā Izbaudīt kopīgu vaļasprieku.

 

Dāvana, kas uzpucē spalvas, būs kāds papildinājums viņu garderobei, ko vēlaties, lai viņš uzvilktu, kad dosieties kopīgās vakariņās, uz koncertu vai ceļojumā. Vīriešiem patīk, ka sieva rūpējas, lai viņi izskatās labi. Ne vienmēr viņi to izrāda un skaļi atzīst. Šajā sakarā arī dāvanu karte pulksteņu veikalā vai dāvanu karte apģērbu veikalā būs laba dāvana.

 

Laiks, kas pavadīts kopā labā un svinīgā noskaņojumā arī ir lieliska dāvana. Tās varētu būt arī vakariņas mājās divatā sveču gaismā, kuras pēc vēlmēm un iespējām var papildināt ar citām aktivitātēm pirms vai pēc vakariņām. Šīs aktivitātes varētu būt gan pastaiga gar jūru, izbrauciens ar kuģīti pa Daugavu, ar SUP vai laivu pa Rīgas kanālu. Visas iespējas pārcelt vakariņas arī uz citu vietu, kas var būt gan restorāns, gan kebabu baudīšana pie dabas. Visu šo apvijām ar centrālo notikumu vakariņas, jo nekas nav mainījies attiecībā uz to, ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu.

 

Konkrētas dāvanu idejas skatīt sadaļās:

 
 

 

 

Dāvana kāzu jubilejā pārim

Parasti draugi un radi precēto pāri ar kādu īpašu dāvanu apsveic lielajās un apaļajās kāzu jubilejās – tajās, kas dalās ar desmit. Mazajās kāzu jubilejās parasti vislabākā dāvana būs Jūsu pašu klātbūtne, kas tiks papildināta ar kādu ciema kukuli. Protams, labs žests būs uzdāvināt kādu jauku dāvanu.

 

Visas idejas, ko iesakām dāvināt pārim kāzu jubilejā esam apkopojuši šī raksta sākuma sadaļā, kur konkrētus dāvanu piedāvājumus šādās kategorijās:

 

Domājot par jau konkrētām kāzu jubilejām, piemēram, 10, 30 vai 50 gadu kāzu jubilejā lasi raksta turpinājumā.

 

 

Dāvana kāzu jubilejā vecākiem

Dāvanas vecākiem kāzu gadadienā ir kā pateicība par sniegto mīlestību un rūpēm. Bērni ir ģimenes īstenais auglis un kopīgi ieguldīto rūpju rezultāts. Apaļa kāzu jubileja ir īstais laiks, kad bērniem kopīgi sarūpēt kādu dāvanu, kas varētu būt sentimentāla un vērsta uz konkrētām lietām, ko vecāki ir piedzīvojuši, bet varētu būt arī vērsta uz to, ka vecāki ir pelnījuši vairāk atpūsties un vairs tik ļoti nesatraukties un nerūpēties.

 

Dāvanu idejas, kas vecākiem bus peimērotas kāzu jubilejā:

 

davanas parim kazu jubileja

Kurai kāzu jubilejai tiek meklēta dāvana

Lielākajā daļā ģimeņu tieši sievietes ir tās, kas veido gaisotni ap to, cik lieli svētki ir pāra kāzu jubileja. Citās ģimenēs, tas ir notikums, ko katru gadu atzīmē ar kādu pasākumu kopā ar tuvākajiem draugiem, citās tas ir iemesls ikgadējam randiņam vai skaistam ziedu pušķim, bet citās šādu dienu iespējams vispār neatzīmē.

 

 

Ko dāvināt ikgadējās kāzu gadadienās

Ir iegājies, ka pirmajā kāzu jubileju desmitgadē cenšas nosvinēt katru kāzu jubileju. To parasti pāris dara divatā vai tuvāko draugu un ģimenes lokā, kuru vidū ir arī vedēji. Īpašas dāvanas ikgadējās jubilejās netiek dāvinātas, un var iztikt ar kādu vīna pudeli, pašceptu kūku vai citiem gardumiem.

 

Ja vēlaties uzdāvināt kādu simbolisku dāvanu, tad tās bieži tiek sasaistītas ar kāzu gadadienu īpašajiem nosaukumiem, piemēram, “papīra kāzas”, “kokvilnas kāzas” u.t.t. Vienkāršas dāvanu idejas, kas sasaistītas ar katras konkrētās kāzu jubilejas īpašo nosaukumu ir apkopotas rakstā Kāzu jubileju nosaukumi un piemērotu dāvanu idejas.

 

 

Ko dāvināt 10 gadu kāzu jubilejā

Ja laulībā ir nodzīvoti jau 10 gadi, tas nozīmē, ka pāris savas attiecības ir pārbaudījis. Bet vienlaikus varbūt ir iestājies laiks jauniem pārbaudījumiem, kas saistās ar zināmu rutīnu. Ar savu kāzu dāvanu Jūs varat mēģināt attiecībās ienest kādas krāsainas nokrāsas. Šajā notikumā iesakām izvēlēties dāvanu, kura jums konkrētajām pārim liekas piemērotākā raksta sākumā apskatītajām emocijām, kādu vēlaties sniegt pārim.

 

Ja pāris ir aktīvi cilvēki, kas daudz strādā un daudz pavada laiku ar bērniem, tāpēc reti atrod laiku viens otram, uzdāviniet viņiem dāvanu, kas liks viņiem doties kādā kopīgā piedzīvojumā. Tādus atradīsiet raksta sadaļā Kopīgi piedzīvojumi. Šādam pārim piemērota būs arī dāvana, kas atgādina par kopīgo un skaisto, tādā veidā ļaus atgriezties atmiņās un novērtēt, cik kopā ir labi.

 

Daudziem pāriem šie ir svētki, uz kuriem tiek aicināts plašs draugu un radu loks, kas bija kāzās, kā arī draugi, kas iepazīti tikai pēc kāzām. Noteikti iesakām kādu kopīgu kāzu jubilejas dāvanu, tādā veidā radot iespēju uzdāvināt ko tiešām īpašu, kas varētu būt dāvanu karte ceļojumam vai īpašs brīvdienu piedāvājums.

davanu karte fromme

 

 

Ko dāvināt 30 gadu kāzu jubilejā

Ja pāris ir kopā jau 30 gadus, tad tas nozīmē, ka ir kaut kas spēcīgs, kas viņus saista kopā. Protams, tie ir bērni, viena dzīves vieta un, iespējams, kāds kredīts, bet ir kas vēl vairāk. Visticamāk tā ir kāda kopīga aizraušanās, kas ir kopīgu plānu virziens, kopīgu sarunu temats un kopīgs tēriņu iemesls.

 

Ja vēlaties pāri tiešām iepriecināt, tad iesakām domāt šajā virzienā. Tā varētu būt makšķerēšana, ceļošana, motocikli, dārza darbi, mājas iekārtošana, galda spēles vai kas cits. Dāvana šajā virzienā būs kā papildus enerģija viņu kopīgajam laika kavēklim, priekam un harmonijai. Ja paši par šo aizraušanos daudz nezināt, tad iesakām labāk izvēlēties dāvanu karti specializētā šī hobija veikalā, jo pērkot kaut ko konkrētu varat viegli aizšaut greizi.

 

 

Ko dāvināt 50 gadu kāzu jubilejā

50 gadu kāzu gadadiena ir ļoti īpašs notikums, jo tikai retais pāris spēj kopīgi nodzīvot 50 gadus. Šiem vajadzētu būt īpašiem svētkiem, gan pārim, gan visai ģimenei.

 

Attiecībā uz šiem svētkiem un dāvanas izvēli būtiska nianse ir tā, cik daudz bērnu un mazbērnu ir izaudzināts, cik liels ir radu un draugu loks. Ja tas ir salīdzinoši liels, tad kopā savākšanās jau paši par sevi būtu skaista dāvana un veidotos īsti svētki. Lai svētkus padarītu īpašus, būtu jauki  uzdāvināt kādu no klasisku kāzu būtiskiem atribūtiem. Tā varētu būt īpaša torte, muzikanti, kāds īpašs priekšnesums vai varbūt salūts.

 

atputa parim

Visas dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas kāzu jubilejā atradīsiet visas idejas, kas varētu būt laba dāvana kāzu jubilejā. Bet šajā rakstā esam piedāvājuši dažādus dāvanu tipus, kas varētu būt piemērota un sirsnīga dāvana kāzu jubilejā vecākiem, gan vīram, gan sievai. Izvēlies 10 gadu kāzu jubilejas dāvanas un citām gadskārtām paredzētās FromMe katalogā.

 

Kāzu jubilejā parasti sveicam gan viens otru, gan savus draugus un citus tuvos cilvēkus – kolēģus, paziņas, biznesa partnerus. Kāzu jubilejā pieņemts dāvināt ziedus un skaisti iesaiņotas dāvanas vai dāvanu kartes. Protams, ja dāvanu dāvini savai otrai pusītei, tad pie tās jāpiedomā īpaši un tā var būt gan kāda noderīga, gan, īpaši atbilstoši – romantiska atpūta pārim divatā.

 

Izmanto kādu no mūsu piedāvātajām dāvanu izlasēm kā sākumpunktu dāvanu izvēlei:

TOP dāvanu kartes

Dāvanas kāzu jubilejā

Romantiska atpūta divatā

Dāvanas sievietei

Dāvanas vīrietim

 

Vēlam patīkamu iepirkšanos! 

dāvanas pārim

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu