Dāvanas kāzu jubilejā

22.05.2019

 

Kāzu jubileja ir nozīmīgi svētki un katram sveicējam savs iemesls ir īpašs. Vienam tā ir pateicība par kopīgi pavadīto laiku, iecietību, rūpēm, nepiespiesto mīlestību. Otram tas ir mīlestības apliecinājums vai solījums mīlēt mūžīgi. Precētā pāra vedējiem, tā ir iespēja pārim pasniegt dāvanu par uzticēšanos vadīt un būt klāt, šai mīlestības pilnajā notikumā. Draugiem un radiem, tā ir iespēja pasniegt kāzu jubilejas dāvanu, kā apsveikumu par daudzajiem gadiem kopā. 

 

Dāvanas kāzu jubilejā atšķirsies no tā, kurš kuram to dāvina, kā arī kurā kāzu jubilejā. Dāvanu ideju ieteikumus esam sagrupējuši blokos, kas atbild uz šiem jautājumiem:

 

  • Kādas emocijas dāvanas pasniedzējs vēlas sniegt dāvanas saņēmējam?
  • Kas ir dāvanas pasniedzējs un saņēmējs?
  • Kurai kāzu jubilejai dāvana tiek meklēta?

 

Dāvanu idejas katrai no dāvināšanas situācijām esam apkopojuši šajā rakstā. Lai nokļūtu tieši pie Tevis interesējošās tēmas, droši spied uz zemāk redzamajām saitēm, kas aizvedīs uz konkrēto raksta sadaļu.

 
Kādas emocijas vēlies pasniegt:
 
Kam vēlies pasniegt dāvanu kāzu jubilejā:
 
Kurā kāzu jubilejā nepieciešama dāvana:

 

Ko dāvināt kāzu jubilejā

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas kāzu jubilejai balstoties uz to, kādas sajūtas dāvanas sniedzējs vēlas uzdāvināt dāvanas saņēmējam. Idejas dāvanām kāzu jubilejā esam aprakstījuši formā, it kā tā tiktu dāvināta precētajam pārim, ko pasniedz, piemēram, draugi, radi vai bērni. Bet tas nebūt nenozīmē, ka tā būtu mazāk slikta dāvana, ja to pasniedz vīrs savai mīļotajai sievai vai otrādi.

 

 

Skaistus kopīgi pavadītus mirkļus

Tā ir dzīves patiesība, ka ikdienas steigā ne katram pārim izdodas pavadīt pietiekoši daudz laika divatā, lai izbaudītu romantiskus mirkļus. Kopīga pastaiga, nesteidzīgas sarunas un relaksējoša atpūta divatā ir svarīgas lietas, lai stiprinātos attiecības un mīlestības uguntiņa kvēlotu spožāk. Šīs ir lietas, ko iespējams  uzdāvināt ar kādu romantisku brīvdienu piedāvājumu tepat Latvijā.

 

Tas varētu būt kāds īpašs atpūtas piedāvājums SPA centrā, romantiskas vakariņas vai nakšņošana elegantā viesnīcā. Ja vēl tas ir skaistā un gleznainā vietā, tad skaistas kopīgas brīvdienas būs garantētas. Labākos romantiskās atpūtas piedāvājumus esam apkopojuši atsevišķā rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

 

Greznai atpūtai būtu jauki pavadīt nesteidzīgas brīvdienas kādā no Latvijas pilīm vai muižām, kuras gaida atpūsties gribētājus. Apkopojums ar piedāvājumu aprakstiem pieejams rakstā Latvijas pilis un muižas.

 

Piemērotu dāvanu skaistiem kopīgiem mirkļiem varēsiet atrast arī šajās dāvanu kategorijās:

 

 

Romantisku randiņu jaukām sarunām

Daudziem pāriem randiņi saistās ar laiku pirms kāzām vai pirms laika, kad piedzima bērni. Bērnu ienākšana ģimenē ienes zināmas izmaiņas dzīves ritmā un maina ikdienas prioritātes. Neskatoties uz to, ir svarīgi atrast laiku, ko pavadīt divatā vienam ar otru. Tāpēc ir jauki uzdāvināt dāvanu, kas pamudina tos doties kopīgā randiņā – dāvanu karti restorānā.

 

Izvēlieties restorānu, kas pēc iespējas atbilst pāra gaumei un ēdienu izvēlei. Labu restorānu dāvanu karšu piedāvājumu atradīsiet FromMe dāvanu kataloga sadaļā Restorānu dāvanu kartes.

 

Ja pārim, kuram meklējat dāvanu, ir bērni, tad kopā ar dāvanu karti restorānā varat piedāvāt pieskatīt arī jauno paaudzi. Tā iespējams būs būtiskākā dāvanas daļa, īpaši tad, ja pārim ikdienā nav iespējas atstāt kam pieskatīt bērnus.

 

Jāatzīmē, ka dāvanu karte restorānā nav vienīgā iespēja romantiska randiņa noorganizēšanai. Ir iespēja arī uzdāvināt Romantisku zvaigžņu vērošanu vai Kino biļetes, piemēram.

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 

 

Kopīgus piedzīvojumus krāsainām atmiņām

Ja vēlies pārim novēlēt skaistu un krāsainu dzīvi, tad laba doma ir uzdāvināt kādu īpašu notikumu, kas paliks košā atmiņā. Tā varētu būt dāvana kādam piedzīvojumam. Turpinājumā dažas konkrētas dāvanu idejas, kas varētu krāšņi iekrāsot pāra ikdienu.

 

SUP piedzīvojumi

fab adventureFAB Adventures piedzīvojumi - viņu piedāvājumā ir gan saullēkta baudīšana uz SUP dēļa Daugavas vidū kopā ar izbraucienu pa Rīgas kanālu agrā rīta agrumā, gan izbrauciens ar SUP dēli purvā, gan citi īpaši piedāvājumi, ko izbaudīt uz SUP dēļa interesantās un aizraujošās vietās. FAB Adventures prasmīgā komanda parasti arī parūpējas par to, lai īpašie mirkļi tiktu iemūžināti jaukās fotogrāfijās.

 

Kopīgs izbrauciens ar ūdens motociklu

Izbrauciens ar ūdensmotociklu - aizraujošs piedzīvojums, kas ļauj izbaudīt ātrumu un ūdeni vienlaikus. Un pats galvenais, ūdensmotocikla mugurā pāris var braukt kopā. Konkrētais piedāvājums ir ūdensmotocikla izbrauciens 40 minūšu garumā, kas ļaus aprast ar ūdensmotocikla vadīšanas specifiku, kā arī katram no sirds izbraukties . Šāda dāvana būs īpaši novērtēta pāriem, kam patīk aktīva atpūta, ūdens un ātrums.

 

Ceļojums brīvdienās

Brīvdienu ceļojums - jauks un interesants brīvdienu ceļojums vai ekskursija zinošu un atraktīvu gidu pavadībā ir lieliska dāvana, kas ļauj uzzināt un izzināt kaut ko jaunu, pavadīt laiku kopā, un iespējams iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienišķā un izbaudīt interesantus piedzīvojumus.

 

Rakši ZOO apmeklējums

Rakšu kamieļu parka apmeklējums - tā būs iespēja interesanti, sirsnīgi un aktīvi pavadīt kādu jauku brīvdienu dodoties uz kamieļu parku Rakši. Uz turieni var doties gan divatā, gan ar draugiem, gan kopā ar bērniem. Priecīgi un apmierināti būs visi, gan lielie, gan mazie, jo piedāvājumā ir gan pastaiga kopā ar lamām, gan jāšana kamieļa mugurā, gan dažādas izklaides bērniem.

 

Koka kāzas Vienkoču parkā

vienkoču kāzas dāvanu karte

Dāvana, kas ļaus izjust meža burvību un kokamatniecības maģiju, ir Koka kāzas Vienkoču parkā. Piedāvājumā iekļauta ekskursija. Pēc ekskursijas varēs izbaudīt pastaigu pa Vienkoču parka takām, kur daba un koka tēli viens otru papildina un uzbur stāstu par meža un teiksmu iemītniekiem, gan ļauj atskatīties vēsturē caur miniatūru ēku maketiem un vēsturiskām ēkām.

 

Meistarklase maizes ceptuvē

Lāču kliņģera cepšana - lieliska dāvana visai ģimenei. Šo dāvanu novērtēs ģimenes, jo to var izbaudīt gan kopā ar bērniem, gan kopā ar vecākiem. Dāvana ietver gan ekskursiju maizes ceptuvē Lāči, gan kopīga kliņģera uzcepšanu. Tas ir tiešām vērtīgi un interesanti kopā pavadīts laiks, kas ir tik svarīgi katrai ģimenei.

 

 

 

Atgādināt par kopīgo un skaisto

Katra kāzu jubileja ir laiks, kad priecāties par to, cik daudz skaistu mirkļu ir pavadīts kopā. Protams, ne visas ir labas un skaistas dienas, un ne katra diena ir krāšņu piedzīvojumu pilna. Tas aicina atcerēties un iemūžināt īpašos mirkļus, un to var izdarīt uzdāvinot kādu no šīm dāvanām.

 

Fotodarbnīcas dāvanu karte

Dāvanu karte fotogrāfiju attīstīšanai ir lieliska dāvana, kas ļaus veidot ar vien jaunas atmiņas. Uzdāvinot dāvanu karti fotogrāfiju attīstīšanai, jūs aicināsiet pāri ļaut atmiņām nākt gaismā un priecēt ārpus telefona ekrāna. Dāvanu kupons derīgs arī skaistas kanvas iegādei. Tas ir aicinājums kādu no pāra skaistākām fotogrāfijām uztaisīt kanvas formātā un pielikti kādā no istabām pie sienas. 

 

Fotosesija mirkļa iemūžināšanai

Ģimenes fotosesija ir dāvana, kas ļaus veidot skaistas kopīgas bildes. Ir tik ierasts, ka bildes ikdienā tiek uzņemtas no telefoniem, bet tās parasti ir no selfija skatu punkta vai ne tajā labākajā kvalitātē. Fotosesijas pie pieredzējuša fotogrāfa skaiti iekārtotā foto studijā būs laba piemiņa par konkrēto dzīves posmu. Gadi skrien, un ir tik jauki, ka piemiņā paliek labas un kvalitatīvas bildes.

 

 

 

Izbaudīt kopīgu vaļasprieku

Ja jūs ziniet, ka pārim ir kopīgs hobijs, tad viena no labākajām dāvanām ir uzdāvināt dāvanu karti kādā no konkrētā hobija specializētajiem veikaliem. Viņu kopīgais hobijs, iespējams ir viena no to stiprākajām saiknēm, un dāvana šajā virzienā to vēl ciešām stiprinās. Viņiem kopā būs jāizlemj, ko iegādāties, un pēc tam to izmantojot viņi atcerēsies par dāvanas pasniedzēju.

 

Dāvanu kartes dažādu hobiju entuziastiem:

 

 

Patīkamu un baudāmu ikdienu

Reizēm jau nevajag neko elpu aizraujošu, krāšņu vai neatkārtojamu. Reizēm gribas uzdāvināt ko tādu, kas iepriecina ikdienā. Lai katra diena tiek papildināta ar kaut ko patīkamu un baudāmu.
Šīs ir dāvanu idejas praktiskām lietām, kas ļaus pārim iegādāties kaut ko noderīgu, kas ikdienā dos mazu kripatiņu prieka.

 

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

 

Dāvanu karte lieliska kafijas aparāta iegādei, kas ar vienas pogas pieskārienu sniegs baudāmu rīta kafiju būs dāvana, kas iepriecinās pāri katru rītu. Šo dāvanu karti varēs arī izmantot iemīļotās kafijas vai tējas iegādei.

 

 

Latvijā ražotas dāvanas

Dāvanu karte latviešu ražojumu veikalosUzdāviniet kādu no dāvanu kartēm sadaļas Ražots Latvijā veikalos, kas ļaus pārim iegādāties ko skaistu pašiem, viņu bērniem vai viņu dzīves videi. Tā būs dāvana, kas stiprinās viņu kopību, latvisko identitāti, un vienlaikus arī atbalstīs Latvijas ražotājus, kas stiprina mūsu latviskumu.

 

Praktiskas dāvanas dārza un mājas labiekārtošanai

Dāvanu karte dārza darbiemIr tik daudzas ģimenes, kurām ir svarīgi iekārtot savu piemājas apkārtni skaisti ziedošu, zaļu un smaržīgu, tāpēc dāvanu karte kādā no stādu audzētavām būs novērtēta dāvana, ko varēs izbaudīt vēl ilgi. Plaukstoši ziedi, ziedošas puķu dobes vai augļu koki ir paliekoša vērtība, kas iepriecinās vēl gadiem ilgi.

 

Dāvanas aktīvai atpūtai

Lieta, ko ik katram pārim var vēlēt, ir veselība, možs gars un dzīvesprieks. Veids, kā to uzdāvināt ir dāvāt dāvanu karti kādām sportiskām nodarbēm. FromMe dāvanu katalogā tie varētu būt Ķīpsalas peldbaseins dāvanu karte, Citrus Spa dāvanu karteActiv & SPA vai Jūrmala SPA dāvanu karte.

 

 

 

Kam tiek meklēta dāvana kāzu jubilejā

Domājot par dāvanas saņēmēju, kam tiek pasniegta kāzu jubilejas dāvana esam idejas iedalījuši grupās, kad dāvanu pasniedz vīrs sievai, sieva vīram, kādi draugi vai radi pārim, vai arī bērni meklē dāvanu saviem vecākiem. Katra no šīm dāvināšanas situācijām ir atšķirīga, tāpēc vēlējāmies uzvērt svarīgākās lietas atsevišķi. Konkrētas dāvanu idejas aicinām skatīt šī raksta sadaļā par idejām Ko dāvināt kāzu jubilejā vai varat doties uz tieši šim gadījumam atlasīto dāvanu izlasi FromMe dāvanu katalogā Kāzu jubilejas dāvanas.

 

 

Dāvana kāzu jubilejā sievai

Izvēloties kāzu jubilejas dāvanu sievai, pirmajos 20 kāzu jubilejās gados iesakām atcerēties par romantisko pieskārienu mīlestībā un dāvanās ko sniedzat mīlotajai sievai. Tās varētu būt skaistas dāvanas, kas apliecina mīlestību, vai dāvanas, kas aicina pavadīt skaistus mirkļus kopā.

 

Skaistas dāvanas, ko uzdāvināt sievai ir rotas, apakšveļa vai skaisti aksesuāri, par kuriem mīļota sieviete būtu sajūsmā. Šāda dāvana varētu būt sirsnīgas rotas, ko darinājuši vietējie Latviešu dizaineri – saraksts ar veikaliem. 

Dāvanas, kas aicina pavadīt kopā skaistus mirkļus esam apskatījuši šajās raksta sadaļās:

 

Un galvenais neaizmirstiet par puķēm – svaigiem ziediem, ziediem podiņā vai skaistā gleznā.

Atpakaļ uz raksta sākumu un satura rādītāju

 

 

Dāvana kāzu jubilejā vīram

Iesakām vīram uzdāvināt dāvanu, kas izcels viņa vīrišķību un viņa nozīmi Jūsu dzīvē. Dāvanas, kas izceļ vīrišķību varētu būt saistītas ar viņa hobijiem, sportu un motoriem. Saņemot šādu dāvanu, vīrietis būs tik glaimots, ka būs gatavs visiem Jūsu kāzu jubilejas atzīmēšanas plāniem. Konkrētas dāvanu idejas skatīt sadaļā Izbaudīt kopīgu vaļasprieku.

 

Dāvana, kas uzpucē spalvas, būs kāds papildinājums viņu garderobei, ko vēlaties, lai viņš uzvilktu, kad dosieties kopīgās vakariņās, uz koncertu vai ceļojumā. Vīriešiem patīk, ka sieva rūpējas, lai viņi izskatās labi. Ne vienmēr viņi to izrāda un skaļi atzīst. Šajā sakarā arī dāvanu karte pulksteņu veikalā vai dāvanu karte apģērbu veikalā būs laba dāvana.

 

Laiks, kas pavadīts kopā labā un svinīgā noskaņojumā arī ir lieliska dāvana. Tās varētu būt arī vakariņas mājās divatā sveču gaismā, kuras pēc vēlmēm un iespējām var papildināt ar citām aktivitātēm pirms vai pēc vakariņām. Šīs aktivitātes varētu būt gan pastaiga gar jūru, izbrauciens ar kuģīti pa Daugavu, ar SUP vai laivu pa Rīgas kanālu. Visas iespējas pārcelt vakariņas arī uz citu vietu, kas var būt gan restorāns, gan kebabu baudīšana pie dabas. Visu šo apvijām ar centrālo notikumu vakariņas, jo nekas nav mainījies attiecībā uz to, ka vīrietim mīlestība iet caur vēderu.

 

Konkrētas dāvanu idejas skatīt sadaļās:

 

 

 

Dāvana kāzu jubilejā pārim

Parasti draugi un radi precēto pāri ar kādu īpašu dāvanu apsveic lielajās un apaļajās kāzu jubilejās – tajās, kas dalās ar desmit. Mazajās kāzu jubilejās parasti vislabākā dāvana būs Jūsu pašu klātbūtne, kas tiks papildināta ar kādu ciema kukuli. Protams, labs žests būs uzdāvināt kādu jauku dāvanu.

 

Visas idejas, ko iesakām dāvināt pārim kāzu jubilejā esam apkopojuši šī raksta sākuma sadaļā, kur konkrētus dāvanu piedāvājumus šādās kategorijās:

Domājot par jau konkrētām kāzu jubilejām, piemēram, 10, 30 vai 50 gadu kāzu jubilejā lasi raksta turpinājumā.

 

 

Dāvana kāzu jubilejā vecākiem

Dāvanas vecākiem kāzu gadadienā ir kā pateicība par sniegto mīlestību un rūpēm. Bērni ir ģimenes īstenais auglis un kopīgi ieguldīto rūpju rezultāts. Apaļa kāzu jubileja ir īstais laiks, kad bērniem kopīgi sarūpēt kādu dāvanu, kas varētu būt sentimentāla un vērsta uz konkrētām lietām, ko vecāki ir piedzīvojuši, bet varētu būt arī vērsta uz to, ka vecāki ir pelnījuši vairāk atpūsties un vairs tik ļoti nesatraukties un nerūpēties.

 

Sentimentālās dāvanas būtu kaut kas, kas saistīts ar fotogrāfijām no pagātnes notikumiem. Foto attēlus var izmantot gan no ģimenes foto albūma, gan tādas kuras ir no bērnu personiskajiem krājumiem, ko, iespējams, vecāki vēl nav redzējuši. No foto attēliem var uztaisīt foto grāmatas, kanvas, gleznas, video, spilvenus un daudz ko citu. Galvenais, lai šai dāvanai ir jūtama bērnu pievienotā vērtība.

 

Ja ģimenē bērni jau ir izauguši un jau aizgājuši savās dzīves gaitās, tad ļoti piemērota dāvana būtu kāds interesants ceļojums vai dāvanu karte ceļojumu birojā. Tā būtu laba dāvana, kas būtu kā pateicība par visām kabatas naudām, ko vecāki ir devuši līdzi ceļojumos vai visiem ceļojumiem, kuros tie izvadājuši jūs.

 

Kurai kāzu jubilejai tiek meklēta dāvana

Lielākajā daļā ģimeņu tieši sievietes ir tās, kas veido gaisotni ap to, cik lieli svētki ir pāra kāzu jubileja. Citās ģimenēs, tas ir notikums, ko katru gadu atzīmē ar kādu pasākumu kopā ar tuvākajiem draugiem, citās tas ir iemesls ikgadējam randiņam vai skaistam ziedu pušķim, bet citās šādu dienu iespējams vispār neatzīmē.

 

 

Ko dāvināt ikgadējās kāzu gadadienās

Ir iegājies, ka pirmajā kāzu jubileju desmitgadē cenšas nosvinēt katru kāzu jubileju. To parasti pāris dara divatā vai tuvāko draugu un ģimenes lokā, kuru vidū ir arī vedēji. Īpašas dāvanas ikgadējās jubilejās netiek dāvinātas, un var iztikt ar kādu vīna pudeli, pašceptu kūku vai citiem gardumiem.

 

Ja vēlaties uzdāvināt kādu simbolisku dāvanu, tad tās bieži tiek sasaistītas ar kāzu gadadienu īpašajiem nosaukumiem, piemēram, “papīra kāzas”, “kokvilnas kāzas” u.t.t. Vienkāršas dāvanu idejas, kas sasaistītas ar katras konkrētās kāzu jubilejas īpašo nosaukumu ir apkopotas rakstā Kāzu jubileju nosaukumi un piemērotu dāvanu idejas.

 

 

Ko dāvināt 10 gadu kāzu jubilejā

Ja laulībā ir nodzīvoti jau 10 gadi, tas nozīmē, ka pāris savas attiecības ir pārbaudījis. Bet vienlaikus varbūt ir iestājies laiks jauniem pārbaudījumiem, kas saistās ar zināmu rutīnu. Ar savu kāzu dāvanu Jūs varat mēģināt attiecībās ienest kādas krāsainas nokrāsas. Šajā notikumā iesakām izvēlēties dāvanu, kura jums konkrētajām pārim liekas piemērotākā raksta sākumā apskatītajām emocijām, kādu vēlaties sniegt pārim.

 

Ja pāris ir aktīvi cilvēki, kas daudz strādā un daudz pavada laiku ar bērniem, tāpēc reti atrod laiku viens otram, uzdāviniet viņiem dāvanu, kas liks viņiem doties kādā kopīgā piedzīvojumā. Tādus atradīsiet raksta sadaļā Kopīgi piedzīvojumi. Šādam pārim piemērota būs arī dāvana, kas atgādina par kopīgo un skaisto, tādā veidā ļaus atgriezties atmiņās un novērtēt, cik kopā ir labi.

 

Daudziem pāriem šie ir svētki, uz kuriem tiek aicināts plašs draugu un radu loks, kas bija kāzās, kā arī draugi, kas iepazīti tikai pēc kāzām. Noteikti iesakām kādu kopīgu kāzu jubilejas dāvanu, tādā veidā radot iespēju uzdāvināt ko tiešām īpašu, kas varētu būt dāvanu karte ceļojumam vai īpašs brīvdienu piedāvājums.

dāvanu karte fromme

 

 

Ko dāvināt 30 gadu kāzu jubilejā

Ja pāris ir kopā jau 30 gadus, tad tas nozīmē, ka ir kaut kas spēcīgs, kas viņus saista kopā. Protams, tie ir bērni, viena dzīves vieta un, iespējams, kāds kredīts, bet ir kas vēl vairāk. Visticamāk tā ir kāda kopīga aizraušanās, kas ir kopīgu plānu virziens, kopīgu sarunu temats un kopīgs tēriņu iemesls.

 

Ja vēlaties pāri tiešām iepriecināt, tad iesakām domāt šajā virzienā. Tā varētu būt makšķerēšana, ceļošana, motocikli, dārza darbi, mājas iekārtošana, galda spēles vai kas cits. Dāvana šajā virzienā būs kā papildus enerģija viņu kopīgajam laika kavēklim, priekam un harmonijai. Ja paši par šo aizraušanos daudz nezināt, tad iesakām labāk izvēlēties dāvanu karti specializētā šī hobija veikalā, jo pērkot kaut ko konkrētu varat viegli aizšaut greizi.

 

 

Ko dāvināt 50 gadu kāzu jubilejā

50 gadu kāzu gadadiena ir ļoti īpašs notikums, jo tikai retais pāris spēj kopīgi nodzīvot 50 gadus. Šiem vajadzētu būt īpašiem svētkiem, gan pārim, gan visai ģimenei.

 

Attiecībā uz šiem svētkiem un dāvanas izvēli būtiska nianse ir tā, cik daudz bērnu un mazbērnu ir izaudzināts, cik liels ir radu un draugu loks. Ja tas ir salīdzinoši liels, tad kopā savākšanās jau paši par sevi būtu skaista dāvana un veidotos īsti svētki. Lai svētkus padarītu īpašus, būtu jauki  uzdāvināt kādu no klasisku kāzu būtiskiem atribūtiem. Tā varētu būt īpaša torte, muzikanti, kāds īpašs priekšnesums vai varbūt salūts.

 

Visas dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas kāzu jubilejā atradīsiet visas idejas, kas varētu būt laba dāvana kāzu jubilejā. Bet šajā rakstā esam piedāvājuši dažādus dāvanu tipus, kas varētu būt piemērota un sirsnīga dāvana kāzu jubilejā vecākiem, gan vīram, gan sievai. Izvēlies 10 gadu kāzu jubilejas dāvanas un citām gadskārtām paredzētās FromMe katalogā.

 

Kāzu jubilejā parasti sveicam gan viens otru, gan savus draugus un citus tuvos cilvēkus – kolēģus, paziņas, biznesa partnerus. Kāzu jubilejā pieņemts dāvināt ziedus un skaisti iesaiņotas dāvanas vai dāvanu kartes. Protams, ja dāvanu dāvini savai otrai pusītei, tad pie tās jāpiedomā īpaši un tā var būt gan kāda noderīga, gan, īpaši atbilstoši – romantiska atpūta pārim divatā.

 

Izmanto kādu no mūsu piedāvātajām dāvanu izlasēm kā sākumpunktu dāvanu izvēlei:

TOP dāvanu kartes

Dāvanas kāzu jubilejā

Romantiska atpūta divatā

Dāvanas sievietei

Dāvanas vīrietim

 

Vēlam patīkamu iepirkšanos! 

dāvanas pārim

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu