Dāvana puisim. Ko dāvināt puisim?

26.06.2018

Dāvana puisim

Ko dāvināt puisim, lai sagādātu šo prieku? Dāvana puisim var tikt izvēlēta atbilstoši dažādiem kritērijiem. Viens no variantiem ir šķirstīt dāvanu kataloga sadaļu dāvnas puisim un pēc sajūtām vērtēt, kas varētu būt piemērota vai varbūt pat oriģināla dāvana puisim.

 

Piedāvājam vēl dažus variantus, kā meklēt un izvēlēties labāko dāvanu.

 

Dāvana puisim pēc svinību iemesla

Pirms izvēlies dāvanu, svarīģi ir atbildēt uz sekojošo jautājumu – kādos svētkos vēlies apsveikt puisi? Katriem svētkiem bieži vien ir sava specifika, un līdz ar to arī dāvanas izvēle.

 

Dzimšanas dienas dāvana

Lai dāvana sagādātu prieku, tai jābūt personiskai. Dāvana puisim dzimšanas dienā var būt nedaudz traka – lidojums ar turbīndēli 12 metru augstumā vai 6 līdz 15 minūšu ilgs lidojums ar paraplānu būs ideāla dāvana puisim, kurš alkst pēc adrenalīna. Citas dāvanu idejas, ko uzdāvināt dzimšanas dienā.

 

Dāvanas vārda dienā

Arī dāvanas Vārda dienā var būt tikpat trakas, tomēr dāvana puisim var būt arī kopīga laika pavadīšana kopā ar draugiem – peintbols varētu būt aizraujoša izklaide, kas sagādās asas izjūtas 3 stundu garumā. Šādu aktivitāti gan vajadzētu saskaņot ar puiša draugiem. Oriģināla dāvana puisim varētu būt arī lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

 

Dāvanas izlaidumā

Ik gadu pienāk arī izlaidumu laiks, kad jāsagādā dāvana izlaidumā. Ikviens puisis būs priecīgs saņemt izlaidumā dāvanu – autovadītāju kursi B, lai iegūtu autovadītāja tiesības un varētu braukt, kur vien kāro! Iedvesmojoša dāvana varētu būt lidojums avio simulatorā.

 

Dāvana puisim pēc interesēm un hobija

Ja puisim patīk sportot, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā Aktīvā atpūta un sports, varēsi atrast dažādas dāvanas aktivitātēm un dāvanu kartes sporta preču veikalos. Universāla dāvana gan sportam, gan veselībai varētu būt Ķīpsalas peldbaseina dāvanu karte, ko var izmantot gan baseina apmeklējumam, gan klinšu kāpšanas sienai, bet pēc šīm aktivitātēm vēl var ieiet pirtiņā. Laba alternatīva varētu būt Welness Oasis piedāvājums baseina, trenežieru un pirts apmeklējumam.

 

Savukārt, ja puisi vairāk interesē dažādas tehnoloģijas, tad dāvanu karte – Suntažu observatorijas apmeklējums ar lielisko iespēju ielūkoties Visumā būs atbilstoša dāvana. Tik pat labi arī ekskursija uz zinātnes centru Tartu varētu būt interesanta dāvana puisim, kam patīk izzināt jaunas lietas un iepazīt jaunas vietas. Ceļojumi un ceļošana ir dāvana, kas sagādā prieku ilgākā laikā, jo atmiņas par ceļojumā pavadīto laiku paliek vēl ilgi pēc atgriešanās mājās.

 

Ja zini, ka atpūta un tikai un vienīgi atpūta spēs iepriecināt puisi svētkos, tad vari izvēlēties kādu jauku dienas spa piedāvājumu, ko izbaudīt kopā, vai restorāna dāvanu karti. Dāvanu karte restorānā ir brīnišķīga dāvana, jo ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu, un tas būs laiks, ko varēsiet pavadīt kopā jaukās sarunās. Lai restorāna izvēli atstātu pilnībā jubilāra paša ziņā, laba dāvanas izvēle ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. Ar to iespējams doties uz jebkuru no 10 sarakstā iekļautajiem restorāniem un labi paēst.

 

Ja puisim patīk makšķerēt, tad noteikti viņam vari uzdāvināt ar šo viņa hobiju saistītu dāvanu, ko atradīsi Dāvana makšķerniekam. Šī būs ne tikai praktiska dāvana, kādas vīriešiem pārsvarā patīk, bet arī kā apliecinājums tam, ka cieni viņa aizraušanos, un vēlies, lai viņš ir patiešām priecīgs un laimīgs.

 

Dāvanas, kas saistītas ar dažādiem hobijiem vari atrast FromMe sadaļā Dāvanas sportam un hobijam

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Ja vēlies atrast vēl idejas, ko dāvināt pusim ieskaties FromMe.lv sadaļā Dāvanas mīļotajam puisim, kur atradīsi ap 100 dažādu dāvanu, no kurām izvēlēties. Vēl vari ielūkoties dāvanu kataloga sadaļā Dāvana draugam.

Ceram, ka šīs dažas idejas Tev palīdzēs atrast vislabāko un piemērotāko dāvanu.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu