Dāvana puisim. Ko dāvināt puisim?

26.06.2018

Dāvana puisim

Ko dāvināt puisim, lai prieks par dāvanas saņemšanu būtu neviltots? Dāvanas puisim var tikt izvēlēta atbilstoši dažādiem kritērijiem. Viens no variantiem ir ielūkoties dāvanu kataloga sadaļa dāvana puisim un pēc plašā piedāvājuma apskatīšanas, atrast viss piemērotāko dāvanu idejas puisim. 

Vai, ja vēlies pasniegt dāvanu, kas sevī ietvers sajūtas, to padarīs par mīļu dāvanu puisim. Ieskaties - Laba dāvana puisim - ko uzdāvināt puisim.

Piedāvājam vēl dažus variantus, kā meklēt un izvēlēties labāko dāvanu.

 

Dāvana puisim pēc svinību iemesla

Ko uzdāvinat puisim? Pirms izvēlies dāvanu, svarīģi ir atbildēt uz sekojošo jautājumu – kādos svētkos vēlies apsveikt puisi? Katriem svētkiem bieži vien ir sava specifika, un līdz ar to arī dāvanas izvēle.

 

Dzimšanas dienas dāvana

Lai dāvana sagādātu neviltotu prieku, tai jābūt personiskai. Dāvana puisim dzimšanas dienā var būt nedaudz traka – lidojums ar turbīndēli 12 metru augstumā vai 6 līdz 15 minūšu ilgs lidojums ar paraplānu būs ideāla dāvana puisim, kurš alkst pēc adrenalīna. Citas dāvanu idejas, ko uzdāvināt dzimšanas dienā.

 

Dāvanas vārda dienā

Vārda dienā var pasniegt simboliskas dāvanas, tā var būtu dāvanu kartē kādā no iemīļotākajiem sporta preču veikaliem. Vai tik pat praktiska dāvana var būt dāvanu karte kādā no mājsaimniecības veikaliem. Oriģināla dāvana puisim varētu būt Tattoo Imanta tetovēšanas salons dāvanu karte.

Dāvanas izlaidumā

Ik gadu pienāk arī izlaidumu laiks, kad jāsagādā dāvana izlaidumā. Ikviens puisis būs priecīgs saņemt izlaidumā dāvanu, kas ļaus atcerēties par šo laiku  – rokas pulkstenis. Vai pēc nogurdinošajiem eksāmenim un pārbaudijumiem, laiku pavadīt kopā ar draugiem. Piedzīvojumu bagātā kvadraciklu brauciens.

 

Dāvana puisim pēc interesēm un hobija

Ja puisim patīk sportot, tad, ielūkojoties FromMe.lv sadaļā Aktīvā atpūta un sports, varēsi atrast dažādas dāvanas aktivitātēm un dāvanu kartes sporta preču veikalos. Universāla dāvana gan sportam, gan veselībai varētu būt Ķīpsalas peldbaseina dāvanu karte, ko var izmantot gan baseina apmeklējumam, gan klinšu kāpšanas sienai, bet pēc šīm aktivitātēm vēl var ieiet pirtiņā. Laba alternatīva varētu būt Ezeri SPA Hotel , kurā pēc SPA procedūrām var baudīt naktsmieru un bagātīgas brokastis. 

 

Savukārt, ja puisim vairāk interesē radīt lietas ar savām rokām vai salabot tās  – Inserv darba instrumentu veikalā, atradīs visu puisim "Ar zelta rokām". Tik pat laba dāvana puisim, kam patīk izzināt lietas ir ekskursijas, piemēram, uz Latvijas zilo ezeru zemi - Latgali. Ceļojumi un ceļošana ir dāvana, kas sagādā prieku ilgākā laikā, jo atmiņas par ceļojumā pavadīto laiku paliek vēl laiku pēc atgriešanās mājās.

 

Ja zini, ka atpūta un tikai un vienīgi atpūta spēs iepriecināt puisi svētkos, tad vari izvēlēties kādu jauku dienas spa piedāvājumu, ko izbaudīt kopā, vai restorāna dāvanu karti. Dāvanu karte restorānā ir brīnišķīga dāvana, jo ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu, un tas būs laiks, ko varēsiet pavadīt kopā jaukās sarunās. Lai restorāna izvēli atstātu pilnībā jubilāra paša ziņā, laba dāvanas izvēle ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. Ar to iespējams doties uz jebkuru no 10 sarakstā iekļautajiem restorāniem un labi paēst.

 

Ja puisim patīk makšķerēt, tad noteikti viņam vari uzdāvināt ar šo viņa hobiju saistītu dāvanu, ko atradīsi Dāvana makšķerniekam. Šī būs ne tikai praktiska dāvana, kādas vīriešiem pārsvarā patīk, bet arī kā apliecinājums tam, ka cieni viņa aizraušanos, un vēlies, lai viņš ir patiešām priecīgs un laimīgs.

 

Dāvanas, kas saistītas ar dažādiem hobijiem vari atrast FromMe sadaļā Dāvanas sportam un hobijam

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Ja vēlies atrast vēl idejas, ko dāvināt pusim ieskaties FromMe.lv sadaļā Dāvanas mīļotajam puisim, kur atradīsi ap 100 dažādu dāvanu, no kurām izvēlēties. Vēl vari ielūkoties dāvanu kataloga sadaļā Dāvana draugam.

Ceram, ka šīs dažas idejas Tev palīdzēs atrast vislabāko un piemērotāko dāvanu.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu