Romantiska atpūta diviem – sirsnīga dāvana pārim

06.02.2024

Dāvana pārim

 

Sev apkārt esošos tuvos un mīļos cilvēkus vienmēr vēlamies lutināt. Šo sajūtu izjūtam viss stiprāk pret mūsu otrajām pusītēm. Vislabākais veids, kā izrādīt savas rūpes pret mīļoto cilvēku, ir viņā ieklausīties un padarīt viņu laimīgu.

 

Zināms, ka viena no mīlestības valodām ir dāvanu dāvināšana. Tas ir lielisks veids, kā palutināt un pārsteigt savu otro pusīti. Stipru attiecību pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks divatā. Tas stiprina attiecības, ļauj nodoties nesteidzīgām sarunām un palīdz vispārīgi satuvināties.

 

Šajā rakstā apkopoti šādi romantiskas atpūtas piedāvājumi:

  1. Atpūta SPA diviem
  2. Romantiskas vakariņas
  3. Kopīgi piedzīvojumi

 

Pasniedz dāvanu iesaiņotu kartītē ar šokolādi. Tas padarīs dāvanas pasniegšanas brīdi par īpašu mirkli.

Dāvanu kartes dizains

 

 

SPA atpūta diviem – kopīgai atpūtai un relaksācijai

SPA ir lieliska dāvana ikvienam, kas pelnījis relaksējošu un nesteidzīgu atpūtu. Tā ir iespēja dienu vai divas veltīt enerģijas atjaunošanai. Uzdāvini kādu no FromMe piedāvātajiem SPA apmeklējumiem pārim un iepriecini savu otro pusīti ar kopīgu atpūtu divatā. Izraujieties no ikdienas steigas un izmantojiet šo iespēju pilnvērtīgi relaksēties un izbaudīt viens otra sabiedrību. 

 

Romantiska SPA atpūta diviem Baltvillā Baltezera krastā

baltvilla spa

Gleznainajā Pierīgas SPA viesnīcā Baltvillā dāvanas saņēmējus sagaidīs romantiska atpūta diviem Baltezera krastā. Romantiska SPA nakts diviem ir lieliska dāvana otrai pusītei, jo abi varēs izbaudīt romantisku nakti viesnīcā, relaksējošu muguras masāžu un mierīgas brokastis viesnīcas restorānā. Īpašu mieru abi varēsiet baudīt uz ceturtā stāva terases, kur iespējams skaisti un romantiski sagaidīt gan saulrietu, gan saullēktu.

 

"Pazust Priedēs" brīvdienu atpūtas komplekss ar mini-spa

pazust priedēs dāvanu karteJa gribās nozust abiem kopā uz pāris dienām, to var izdarīt Pazust Priedēs atpūtas namiņā. Ta ir mājīga vietiņa Kurzemē, pavisam īsas pastaigas attālumā no jūras. Te abi ar mīļoto varēsiet baudīt mieru, viens otra sabiedrību un arī kādas spa procedūras kopīgai atpūtai.

 

 

Sapņu pļava – izsmalcināta SPA atpūta pārim Siguldā

sapņu pļava spa

Piedāvājumu "Sapņu pļava" var izbaudīt Siguldā, mežu un ezera ieskautajā SPA Hotel Ezeri. Piedāvājums patiks kārtīgas atpūtas cienītājiem, kas pelnījuši tikai to labāko. Iepriecini mīļoto cilvēku ar izbraucienu ārpus pilsētas steigas. Ļaujieties aromātiskajām masāžām, pirts siltumam un džakuzi burbulīšiem. 

 

 

Sky House Riga – SPA atpūta penthausā

sky house spa penthausā

Sky House Riga piedāvā ekskluzīvu penthousa dzīvokli divos stāvos, ēkas "Metropolis" 22. - 23. stāvā, kā arī baudīt papildus vēl SPA piedāvājumus. Tā ir ekskluzīva atpūta, kas ir lieliska kāzu dāvana pārim vai apsveikums savai otrajai pusītei īpašos svētkos. Lieliskā Sky House SPA atpūta būs mirklis, ko pavadīt divatā un glauni atpūsties kopā.

 

Vīna terapija Siguldas SPA Hotel Ezeri

vīna terapija dāvanu karteSPA procedūra, kas ir unikāla un atšķirīga no citām, ir SPA Hotel Ezeri jaunais piedavājums – vīna terapija pārim. Tā ir aptuveni divu stundu ilga atpūta, kurā ietilpst telpa ar VIP saunu un džakuzi, kā arī iespēja baudīt masāžas ar vīna sviestu un vannu ar vīna putām. Eleganti un relaksējoši!

 

 

Atpūta Hotel Jūrmala SPA diviem ar nakšņošanu

hotel jūrmala spa dāvanu karte

Atpūta lieliskajā Hotel Jūrmala SPA diviem ir dāvanas piedāvājums, kas ļaus kārtīgi relaksēties. Tā ir iespēja nakšņot viesnīcas skaistajos un ērtajos numuriņos, kā arī izbaudīt saunas un baseina kompleksu. Brokastis no rīta, protams, ir iekļautas īpašajā piedavājumā. Tas viss pavisam netālu no Rīgas, garantējot iespēju iepazīt mūsu kūrortpilsētu Jūrmalu un doties skaistās pastaigās gar jūras krastu. 

 

SPA komplekts diviem no Old Riga SPA

spa komplekts diviem

Ja abi ar mīļoto labprāt rūpējaties par savu izskatu un baudāt relaksējošu atpūtu, tad SPA komplekts Old Riga SPA būs tieši laikā. Tā ir iespēja viens otru palutināt ar SPA atpūtu arī tad, ja nav daudz laika. Šis piedāvājums ir paredzēts divām stundām, kuru laikā izdosies atgūties no ikdienas steigas ar muguras masāžu, procedūru rokām un kājām, kā arī zivtiņu pedikīru. 

 

Floutinga procedūra pārim sveču gaismā

floutinga procedūra pārim

Ja meklē unikālas idejas romantiskai atpūtai divatā, viena no tām noteikti ir floutings. Floutinga istaba - tā ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti, efektīvi un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav nodarbojies ar jebkādām garīgām praksēm. Relaksējošais floutings pārim ir lieliska atpūtas iespēja, ja abiem ar mīļoto interesē garīgā prakse, meditācija un apziņas stāvokļa vērošana. Šī ir interesanta un arī romantiska dāvana diviem.

 

Atpūta diviem smalkajā Green Island

green island dāvanu karte

Vislabākā un patīkamākā atpūta diviem ir nakšņošana un ķermeņa procedūras Green Island. Atpūta diviem Green Island iekļauj nakšņošanu pārim lieliskā numuriņā un pirts procedūras pilnvērtīgai relaksācijai un labsajūtai. Tāpat pārim ir iespēja iegūt relaksējošu vai klasisku masāžu pēc izvēles. Mierpilna atpūta, ko baudīt divatā, ir patiesi romantiski.

 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe dāvanu kategorijā Romantiska atpūta diviem, kā arī rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

 

 

Romantiskas vakariņas – dāvanas gardēžiem

Romantiskas vakariņas diviem ir iecienītākais randiņš jau gadsimtiem ilgi un tas nav velti. Tā ir jauka iespēja pārim saposties, iziet ārā no mājas un baudīt vienam otra sabierību pie romantiska vakariņu galda. Vakariņu laikā varat nodoties nesteidzīgām sarunām, parunāt par to, kam ikdienas skrējienā nav bijis laika pievērst uzmanību. 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir derīga 12 dažādos restorānos, tāpēc tā ir lieliska izvēle – nav jāizvēlas dāvanas saņemēja vietā.

 

dāvanu karte restorani rīgā

 

Restorāns Zilā Govs dāvanu karte

Restorāns Zilā Govs dāvanu karteZilā Govs ir īstā vieta mājīgai un nesteidzīgai gaisotnei, kur iespējams nobaudīt un izgaršot moderno latviešu virtuvi. Restorāns atrodas valdzinošajā viduslaiku ēkā, vecpilsētā. Atbilstoši savam nosaukumam, restorāns piedāvā plašu steiku klāstu, kas tiek pagatavots pēc dažādām pagatavošanas metodēm. Līdz ar to Zilā Govs dāvanu karte pārim ļaus baudīt gardu maltīti un kopā būšanu. 

 

Restorāns FERMA dāvanu karte

davanu karte restorānā FERMA

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas. FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu par visai draudzīgām cenām.

 

Kozy Eats augu valsts restorāns

Kozy Eats augu valsts restorāns

Kozy Eats ir moderns restorāns Rīgas centrs, kura piedāvājumā ir augu valsts virtuve. Šeit var nogaršot visdažādākos ēdienus, ieskaitot, zupiņas, burgerus, vrapus, pašu ceptos saldumus un ne tikai. Ja pāris ir augu valsts virtuves cienītāji vai vienkārši jaunu vietu atklāšanas entuziasti, tad Kozy Eats dāvanu karte būs jauks sveiciens svētkos. 
 

Restorāns Gadalaiki dāvanu karte

restorāns gadalaiki dāvanu karte

Augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara Gadalaiki restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Gadalaiki ir viesnīcas SPA HOTEL EZERI restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Baudot izsmalcinātus ēdienus restorānā Gadalaiki, acis bauda ainavu aiz plašās stikla sienas - burvīgs dabas dzīvīgums, kā arī skats uz mežu un ezeru aizrauj elpu.

 

House of Light – restorāns, grilbārs

house of light dāvanu karte

Restorāns – grilbārs House of Light priecē savus apmeklētājus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem un izcilu servisu. Izmantojot House of Light dāvanu karti un baudot romantiskas vakariņas diviem,  varat nogaršot ēdienus no īpašās latviešu ēdienkartes. Interesanti, ka restorānam ir pašam sava kūpinātava, kurā tiek kurināta tikai malka no Latvijas laukiem, lai cienātu apmeklētājus ar svaigiem un gardiem kūpinājumiem.

B Bārs Restorāns dāvanu karte

B Bārs Restorāns dāvanu karte

B Bārs ir vieta, kur ir apvienots labs restorāns un moderns bārs ar DJ un dejām brīvdienās. Restorāna atrašanās vieta un skats uz Doma baznīcu piešķir vietai īpašu šarmu. B bārs dāvanu karte ļaus pārim baudīt gardus kokteiļus un ēdienus elegantā atmosfērā. 

 

 

Beef Room Riga dāvanu karte

Beef Room Riga dāvanu karte

Restorāna Beef Room Riga ēdienkartes pamatā ir ekskluzīvas kvalitātes liellopa gaļa, un citi sezonālie ēdieni, kuru gatavošanā tiek izmantotas sezonālas vietējās sastāvdaļas. Beef Room dāvanu karte ir lieliska dāvana pārim, jo šeit ir iespēja baudīt dažādu valstu virtuves ēdienus. Atmosfēra ir lieliska – kopā būšana būs izdevusies!

 

 

Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe katalogā Restorāni un kafejnīcas.

 

 

davana parim

Romantisks piedzīvojums diviem – pasaules un mīlestības izzināšanai

Ja tomēr esat pāris, kas labprātāk kopīgo laiku divatā pavadītu darot ko aizraujošu, tad iespējams labākā dāvana mīļotajam cilvēkam ir kāds kopīgs piedzīvojums.

 

Ieskaties FromMe sagatavotajā piedzīvojumu sarakstā un izvēlies atbilstošāko. Jo laiks ko pavadat kopā, ļaus iepazīt gan pasauli jums apkārt, gan vienam otru. 

 

 

Saulrieta reiss – romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga

brauciens ar kuģītiŠī ir lieliska ideja romantiskai atpūtai diviem vasaras sezonā, jo brauciens ar kuģīti Saulrieta reiss Vecrīga ļauj izbaudīt nesteidzīgu atpūtu divatā. Brauciena laikā abi varēsiet baudīt saules siltumu vai saulrieta burvību, atkarībā no izvēlētā reisa, kā arī sajust atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Uz kuģa klāja iespējams arī baudīt romantiskas vakariņas diviem.

 

Nakšņošana kempinga mājiņā Pasiekstes vējdzirnavās

Nakšņošana kempinga mājiņā Pasiekstes vējdzirnavās

Romantiska atpūta iespējama arī Pasiekstes vējdzirnavu kempinga namiņā, kas atrodas pavisam netālu no Ventspils. Mājiņas ļaus baudīt atpūtu pie dabas, joprojām paliekot pilnīgā komfortā. Kempinga mājiņas ir lieliski iekārtotas – gan funkcionāli, gan arī visai eleganti. Nakšņošana Pasiekstes vējdzirnavu kempinga namiņā varētu būt jauks pārsteigums mīļotajam cilvēkam.

 

Saulrieta vai saullēkta sagaidīšana uz SUP dēļiem

SUP saullēkts purvāBrīnišķīgs piedzīvojums, ko varēs atcerēties vēl ilgi. Tas ir kā ceļojums uz īpašu vietu, kas lielākajai cilvēku nav sasniedzama - baudīt saullēktu vai saules rietu uz SUP dēļa noslēpumainā purvā Rīgas pievārtē. Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā rīta agrumā vai pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus.

 

Atpūta pārim namiņā UpeNes

upenes namiņš dāvanu karteVel viena vieta, kur baudīt atpūtu divatā, ir namiņš UpeNes. Tas atrodas Madonā, namiņš ir mājīgi iekārtots, lai pārim būtu viss nepieciešamais atpūtai divatā. UpeNes namiņam ir liels pagalms, kā arī blakus skaists mežš, kur pastaigāties vai izīrēt riteņus izbraucienam. Netālu ir arī strausu ferma, kur patīkami pavadīt pēcpusdienu!

 

Romantiskā izjāde Jumpravmuižas parkā

Romantiskā izjāde Jumpravmuižas parkā

Izjādes ar zirgiem, fotosesija, atpūta laukos, un tas viss divatā – tā ir patiesi romantiska dāvana, ko izbaudīt pārim. Šī romantiskā izjāde Jumpravmuižas parkā garantēs labi pavadītu dienu kopā, svaigā gaisā, veidojot skaistas atmiņas fotoattēlu formātā. Tā ir arī lieliska kāzu dāvana, kā arī apsveikums visiem, kuriem patīk atpūta laukos, fotosesijas vai izjādes ar zirgiem. 

 

Rakši ZOO kamieļu parka apmeklējums

zoo parks rakši dāvanu karte

Rakši ir lieliska vieta, kur atpūsties ar mīļoto cilvēku dabā pie dzīvniekiem. Rakšu kamieļu parks piedāvā  redzēt  vairāk kā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, kazas, aitas, ēzeļus un trušus. Kamieļu parkā Rakši pieejama: ZOO apskate; spilvenbatuts; velokartu trase; ēzeļu safari; pastaiga ar lamu; izjāde ar kamieli; piknika vieta. Tāpēc diena noteikti izvērtīsies ļoti jauka un interesanta!

 

Atpūta Ludzā uz peldošās mājas

peldošā māja ludzā ar pirtiTā kā labākā dāvana pārim ir kopīga atpūta, klāt labprāt pievienojam arī nelielu ceļojumu. Ja brauciens uz Ludzu izklausās pēc patīkama brauciena, tad peldošā māja ar pirti būs tieši laikā. Tas ir ekskluzīvs un interesants piedāvājums, jo pāris varēs baudīt pilnīgu mieru. Uz peldošās mājas ir pieejams arī grils, tāpēc ezera vidū varēs uzgrillēt arī kādu šašliku! 

 

Lidojums ar gaisa balonu diviem

lidojums ar gaisa balonu diviem

Pārim, kam patīk piepildīt dzīves lielos sapņus kopā, lieliska dāvana varētu būt lidojums ar gaisa balonu diviem. Šī aktivitāte nereti ir viena no tām lietām, kas ir katra darāmo darbu sarakstā – tas ir jāizmēģina vismaz reizi dzīvē. Lidojums ilgst aptuveni stundu, kuras laikā būs iespēja vērot neaizmirstamus Latvijas dabas skatus. 

 

Pirtiņa pie dabas – pārvietojamās pirts noma

pirts noma dāvanu karte

Pārvietojamās pirtis ir burvīga ideja romantiskam vakaram divatā, kas nodrošina arī pilnvērtīgu atpūtu. Pārvietojamā pirts paredzēta, lai patiesi un mīļi varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Lai kur jūs dotos, pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli. Pārvietojamās pirts noma parūpēsies par visu nepieciešamo romantiskam vakaram divatā un pirts rituālu baudīšanai.

 

 

 

Šīs un citas idejas romantiskam vakaram divatā meklē FromMe.lv dāvanu karšu centra piedāvājumā Romantiska atpūta diviem. Lai izdodas atrast labāko katram pārim un katriem svētkiem! 

 

Citas dāvanu idejas smelies rakstos Romantiska atpūta ar nakšņošanu un Latvijas pilis un muižas ekskluzīvākai un karaliskai atpūtai.

 

Dāvana pārim

 

Reizēm gribās aizbraukt uz kādu SPA centru, kas ir klusumā un vēl neredzētā lokācijā, kur nav būts. Tad nu šādas vietas var apskatīt apvienotas vienā rakstā SPA atpūta Latvijas reģionos – SPA centri ārpus Rīgas.

 

Lai mierpilna atpūta!

 

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu