Romantiska atpūta diviem – sirsnīga dāvana pārim

02.06.2021

Dāvana pārim

 

Sev apkārt esošos tuvos un mīļos cilvēkus vienmēr vēlamies lutināt. Šī sajūta ir īpaši pastiprināta pret mūsu otrajām pusītēm. Vislabākais veids, kā izrādīt savas rūpes pret mīļoto cilvēku, ir viņā ieklausīties un padarīt viņu laimīgu.

 

Zināms, ka viena no mīlestības valodām ir dāvanu dāvināšana. Tas ir lielisks veids, kā palutināt un pārsteigt savu otro pusīti. Stipru attiecību pamatā ir kvalitatīvi pavadīts laiks divatā. Tas stiprina attiecības, ļauj nodoties nesteidzīgām sarunām un palīdz vispārīgi satuvināties.

 

Šajā rakstā apkopoti šādi romantiskas atpūtas piedāvājumi:

  1. Atpūta SPA diviem
  2. Romantiskas vakariņas
  3. Kopīgi piedzīvojumi

 

Pasniedz dāvanu iesaiņotu kartītē ar šokolādi. Tas padarīs dāvanas pasniegšanas mirkli par īpašu mirkli.

Dāvanu kartes dizains

 

 

SPA atpūta diviem – kopīgai atpūtai un relaksācijai

SPA ir lieliska dāvana ikvienam, kas pelnījis relaksējošu un nesteidzīgu atpūtu. Tā ir iespēja dienu vai divas veltīt enerģijas atjaunošanai. Uzdāvini kādu no FromMe piedāvātajiem SPA apmeklējumiem pārim un iepriecini savu otro pusīti ar kopīgu atpūtu divatā. Izraujieties no ikdienas steigas un izmantojiet šo iespēju pilnvērtīgi relaksēties un izbaudīt viens otra sabiedrību. 

 

Romantiska SPA atpūta diviem Baltvillā Baltezera krastā

Gleznainajā Pierīgas SPA viesnīcā Baltvillā dāvanas saņēmējus sagaidīs romantiska atpūta diviem Baltezera krastā. Romantiska SPA nakts diviem ir lieliska dāvana otrai pusītei, jo abi varēs iet izbaudīt romantisku nakti viesnīcā, relaksējošu muguras masāžu un mierīgas brokastis viesnīcas restorānā. Īpašu mieru abi varēsiet baudīt uz ceturtā stāva terases, kur iespējams skaisti un romantiski sagaidīt gan saulrietu, gan saullēktu.

 

Sapņu pļava – izsmalcināta SPA atpūta pārim Siguldā

Piedāvājumu "Sapņu pļava" var izbaudīt Siguldā, mežu un ezera ieskautajā SPA Hotel Ezeri. Piedāvājums patiks kārtīgas atpūtas cienītājiem, kas pelnījuši tikai to labāko. Iepriecini mīļoto cilvēku ar izbraucienu ārpus pilsētas steigas. Ļaujieties aromātiskajām masāžām, pirts siltumam un džakuzi burbulīšiem. 

 

 

Romantiska atpūta pārim ar nakšņošanu Piena muižā

Divu dienu atpūtas piedāvājums ar nakšņošanu Piena muižā divatā ir lielisks veids mirkļa apstādināšanai. Romantiska atpūta Piena muižā iekļauj ierašanos un iekārtošanos numuriņā, pēc kā uzreiz iespējams Kungu pirts kompleksa apmeklējums. Kungu pirts kompleksā ietilpst kamīntelpa, mitrā sauna, aromātiskā tvaika pirts un baseins ar pretstraumi. Tam seko romantiskas un nesteidzīgas vakariņas. 
 

Wellness Oasis apmeklējums Jūrmalā divām personām

Wellness Oasis apmeklējums diviem ir romantiska atpūta diviem ar veselību uzlabojošām aktivitātēm un relaksāciju pirtī. Atgūt enerģiju pāris varēs Hotel Jūrmala SPA saunu un baseinu centrā Wellness Oasis. Šī dāvana pārim ļaus izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, aqua bāru, kaskādi un piecas dažādas pirtis. Pēc tam  Wellness Oasis meistari palutinās katru no viesiem ar 2  SPA procedūrām.

 

SPA rituāls Saldais ķirsis pārim

Ja abi ar mīļoto labprāt rūpējaties par savu izskatu un baudāt relaksējošu atpūtu, tad SPA rituāls ''Saldais ķirsis'' ir īstais piedāvājums tiesi jums. Šī ir pilnīga relaksācija un SPA atpūtas baudīšana savienojumā ar skaistumkopšanas rituāliem. Ķiršu pīlings attīra ādu no uzkrātajiem sārņiem, toksīniem un atmirušām šūnām, vienlaicīgi barojot un mitrinot to. Uzlabo asinsriti un ādas tonusu, stimulē šūnu atjaunošanos. 

 

Ceļojums bezsvara stāvoklī pārim

Ja meklē unikālas idejas romantiskai atpūtai divatā, viena no tām noteikti ir floutings. Floutinga istaba - tā ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti, efektīvi un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav nodarbojies ar jebkādām garīgām praksēm. Izvēlies Ceļojums bezsvara stāvoklī pārim piedāvājumu, ja abiem ar mīļoto interesē garīgā prakse, meditācija un apziņas stāvokļa vērošana. Šī ir interesanta un arī romantiska dāvana diviem.

 

Atpūta diviem smalkajā Green Island

Vislabākā un patīkamākā atpūta diviem ir nakšņošana un ķermeņa procedūras Green Island. Atpūta diviem Green Island iekļauj nakšņošanu pārim lieliskā numuriņā un pirts procedūras pilnvērtīgai relaksācijai un labsajūtai. Tāpat pārim ir iespēja iegūt relaksējošu vai klasisku masāžu pēc izvēles. Mierpilna atpūta, ko baudīt divatā, ir patiesi romantiski.

 

 

Citus līdzīgus piedāvājumus meklē FromMe dāvanu kategorijā Romantiska atpūta diviem, kā arī rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

 

 

Romantiskas vakariņas – dāvanas gardēžiem

Romantiskas vakariņas diviem ir iecienītākais randiņš jau gadsimtiem ilgi un tas nav velti. Tā ir jauka iespēja pārim saposties, iziet ārā no mājas un baudīt vienam otra sabierību pie romantiska vakariņu galda. Vakariņu laikā varat nodoties nesteidzīgām sarunām, parunāt par to, kam ikdienas skrējienā nav bijis laika pievērst uzmanību. 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir derīga 10 dažādos restorānos, tāpēc tā ir lieliska izvēle – nav jāizvēlas dāvanas saņemēja vietā.

 

dāvanu karte restorani rīgā

 

Restorāns KOYA dāvanu karte

KOYA restorāns ir mūsdienīgs un brīvas atmosfēras restorāns industriālajā un radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Restorāna KOYA dāvanu karte īpaši patiks tiem, kas vēlas izbaudīt nesteidzīgas sarunas un pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, kura papildināta ar Āzijas garšu niansēm. 

 

Restorāns FERMA dāvanu karte

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums. Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā ik ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas. FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu par visai draudzīgām cenām.
 

Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga restorānā

Dāvanu kartes Bellevue Park Hotel Riga restorāns saņēmēji varēs baudīt romantiskas vakariņas diviem un šefpavāra īpašo sezonas piedāvājumu – starteri, pamatēdienu un desertu. Šī ir lieliska dāvana diviem gardēžiem, lai pavadītu romantisku vakaru kopā. Turklāt, restorāna dāvanu karte vienmēr būs laba dāvana, un sagādās baudu. 

 

Restorāns Gadalaiki dāvanu karte

Augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara Gadalaiki restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu. Gadalaiki ir viesnīcas SPA HOTEL EZERI restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Baudot izsmalcinātus ēdienus restorānā Gadalaiki, acis bauda ainavu aiz plašās stikla sienas - burvīgs dabas dzīvīgums, kā arī skats uz mežu un ezeru aizrauj elpu.

 

Kafejnīcas “Mierā” saldais fondjū vakars diviem 

Šī dāvana pārim ir veidota iedvesmojošam, mierīgam un baudāmam vakaram. Kad laiks nav jāskaita un pazūd steiga, jo ir tikai esošais mirklis, sarunas, baudāma atmosfēra, miers un harmonija. Kafejnīcas “Mierā” saldais fondjū vakars piedāvājumā iekļauts šokolādes fondjū diviem, augļi, rieksti, cepumi un citi našķi, kā arī 2 melnas kafijas. Šī ir romantiska dāvana pārim, kuram garšo saldumi.
 

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera

Ja tiek meklēta romantiska dāvana diviem gardēžiem, iesakām atpūtu Baltezera krastā četrzvaigžņu viesnīcā Romantiskas vakariņas diviem. Piedāvājumā ietilpst gardas vakariņas restorānā Baltvilla, kur viesi baudīs trīs ēdienus un glāzi vīna. Romantiska nakts viesnīcas numuriņā un brokastis nākamajā rītā ir iekļautas. Šī ir lieliska iespēja pārim nodoties vienam otra sabiedrības baudījumā.

 

House of Light – restorāns, grilbārs

Restorāns - grilbārs House of Light priecē savus apmeklētājus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem un izcilu servisu. Izmantojot House of Light dāvanu karti un baudot romantiskas vakariņas diviem,  varat nogaršot ēdienus no īpašās latviešu ēdienkartes. Interesanti, ka restorānam ir pašam sava kūpinātava, kurā tiek kurināta tikai malka no Latvijas laukiem, lai cienātu apmeklētājus ar svaigiem un gardiem kūpinājumiem.

 

 

Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe katalogā Restorāni un kafejnīcas.

 

 

Romantisks ceļojums diviem – pasaules un mīlestības izzināšanai

Ja tomēr esat pāris, kas labprātāk kopīgo laiku divatā pavadītu darot ko aizraujošu, tad iespējams labākā dāvana mīļotajam cilvēkam ir kāds ceļojums.

 

Ieskaties FromMe sagatavotajā ceļojumu sarakstā un izvēlies atbilstošāko. Kā jauna izzināšana ar savu otro pusīti ir patiesi romantiska laika pavadīšana kopā.

 

 

Saulrieta reiss – romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga

Šī ir lieliska ideja romantiskai atpūtai diviem vasaras sezonā, jo brauciens ar kuģīti Saulrieta reiss Vecrīga ļauj izbaudīt nesteidzīgu atpūtu divatā. Brauciena laikā abi varēsiet baudīt saules siltumu vai saulrieta burvību, atkarībā no izvēlētā reisa, kā arī sajust atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Uz kuģa klāja iespējams arī baudīt romantiskas vakariņas diviem.

 

Saulrieta vai saullēkta sagaidīšana uz SUP dēļiem

SUP saullēkts purvāBrīnišķīgs piedzīvojums, ko varēs atcerēties vēl ilgi. Tas ir kā ceļojums uz īpašu vietu, kas lielākajai cilvēku nav sasniedzama - baudīt saullēktu vai saules rietu uz SUP dēļa noslēpumainā purvā Rīgas pievārtē. Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā rīta agrumā vai pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus.

 

Izjāde ar zirgiem un fotosesija

Izjādes ar zirgiem, fotosesija, atpūta laukos, un tas viss divatā - tā patiesi romantiska dāvana, ko izbaudīt pārim. Izjāde ar zirgiem laikā uzņemtās bildes vienmēr glabās skaistās atmiņas par kopīgi pavadīto, romantisko dienu. Šī ir lieliska kāzu dāvana, kā arī visiem, kuriem patīk atpūta laukos, fotosesijas vai izjādes ar zirgiem. 

 

Rakši ZOO kamieļu parka apmeklējums

Rakši ir lieliska vieta, kur atpūsties ar mīļoto cilvēku dabā pie dzīvniekiem. Rakšu kamieļu parks piedāvā  redzēt  vairāk kā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, kazas, aitas, ēzeļus un trušus. Kamieļu parkā Rakši pieejama: ZOO apskate; spilvenbatuts; velokartu trase; ēzeļu safari; pastaiga ar lamu; izjāde ar kamieli; piknika vieta. Tāpēc diena noteikti izvērtīsies ļoti jauka un interesanta!

 

Romantiska zvaigžņu vērošana 

Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. StarSpace observatorijas Suntažos piedāvājumā ir lieliska, romantiska atpūta diviem - saskatīt visumu. Uzdāvini otrajai pusītei Romantiska zvaigžņu vērošana pāris pārbauda, vai iespējams redzēt amerikāņu karogu uz mēness, un saskaitīt zvaigznes?

 

Pirtiņa pie dabas – pārvietojamās pirts noma

Pārvietojamās pirtis ir burvīga ideja romantiskam vakaram divatā, kas nodrošina arī pilnvērtīgu atpūtu. Pārvietojamā pirts paredzēta, lai patiesi un mīļi varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Lai kur Jūs dotos - pie jūras, pļavā, pie upes, ezera, dārzā vai savas mājas pagalmā - pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli. Pārvietojamās pirts noma parūpēsies par visu nepieciešamo romantiskam vakaram divatā un pirts rituālu baudīšanai.

 

 

Šīs un citas idejas romantiskam vakaram divatā meklē FromMe.lv dāvanu karšu centra piedāvājumā Romantiska atpūta diviem. Lai izdodas atrast labāko katram pārim un katriem svētkiem! 

 

Citas dāvanu idejas smelies rakstos Romantiska atpūta ar nakšņošanu un Latvijas pilis un muižas ekskluzīvākai un karaliskai atpūtai.

 

Dāvana pārim

 

Reizēm gribās aizbraukt uz kādu SPA centru, kas ir klusumā un vēl neredzētā lokācijā, kur nav būts. Tad nu šādas vietas var apskatīt apvienotas vienā rakstā SPA atpūta Latvijas reģionos – SPA centri ārpus Rīgas.

 

Lai mierpilna atpūta!

 

 

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu