Romantiska atpūta diviem – populārākā dāvana pārim

Meklē romantisku dāvanu idejas diviem, jeb ko uzdāvināt pārim? Dāvanu karšu centrs Fromme.lv ir sagatavojis idejas romantiskai atpūtai divatā. 

Daži ieteikumi, kā izvēlēties dāvanu pārim

Kāds ir dāvanas pasniegšanas iemesls?

 
Dāvanas pasniegšanas iemesls un tematika būtiski ietekmē dāvanas izvēli. Ņem vērā, vai tā ir dāvana draugiem vai radiem kāzu jubilejā, vai kā dāvana dzimšanas dienā, kuru gaviļnieks varēs izmantot kopā ar partneri? Ja svētki ir tikai vienam no pāra, tad dāvanas izvēlē vairāk ņem vērā tieši jubilāra vēlmes -  galvenais, lai dāvana patīk viņam. 
 
Ja tā ir dāvana par Jāņu, Ziemassvētku vai citu svētku ballītes organizēšanu, ņem vērā sezonalitāti. Jāņos dāvanas vasaras sezonas atrakciju vai spa rituālu ar vasarīgu, romantisku noskaņu baudīšanai pārim divatā būs piemērotākas, nekā dāvanu karte slēpošanas trasē.

Izpēti, kādas ir viņu intereses

 
Mūsdienās šim nolūkam lieliski noder sociālie tīkli. Ja viņu Facebook profilos pie lapām, kuras viņi ir atzīmējuši ar “patīk”, pārsvarā atrodami restorāni un kafejnīcas, tad jau zināsi virzienu, kādā meklēt dāvanu. Ja viņi regulāri piedalās konkursos, paskaties, kādas balvas viņi vēlas iegūt - varbūt tā būs lieliska ideja dāvanai. Vari paskatīties ar citus profilus. Ja viņu Instagram profilā dominē ceļojumu bildes, droši meklē atbilstošas tematikas dāvanas, piemēram, ceļojumu aģentūru dāvanu kartes. Nebaidies papētīt arī LinkedIn profilu. Ja labi izdosies, atradīsies vairākas idejas romantiskai atpūtai divatā!

Aprunājies ar viņu draugiem un radiem

Draugi var būt lielisks informācijas un ideju avots tam, kādas dāvanas izvēlēties. Šeit īpaši informēti varētu būt arī tuvākie radi, piemēram, brāļi un māsas. Viņi varēs ieteikt, ko dāvināt, kā arī pateikt, kuras idejas romantiskam vakaram divatā ir tikko uzdāvinātas vai nemaz neietilpst gaidītāko dāvanu lokā. 

Tātad, ko izvēlēties pārim? 

Ņemot vērā ieriekš minētos ieteikumus, izvēlies romantisko dāvanu ideju kategoriju, kuras tematika būs atbilstoša pāra raksturam un dāvanas pasniegšanas situācijai.

SPA atpūta diviem -  kopīgai atpūtai un relaksācijai

1. Romantiska SPA nakts diviem Baltvillā

Gleznainājā Pierīgas spa viesnīca Baltvilla dāvanas saņēmējus sagaidīs romantiska atpūta diviem Baltezera krastā četrzvaigžņu viesnīcā un relaksējoša masāža Baltvilla spa. Pāris varēs izbaudīt romantisku nakti viesnīcā, relaksējošu muguras masāžu un mierīgas brokastis viesnīcas restorānā. Īpašu mieru abi varēs baudīt uz ceturtā stāva terases, kur iespējams skaisti un romantiski sagaidīt gan saulrietu, gan saullēktu.

2. Ceļojums bezsvara stāvoklī pārim - floutinga Istaba

 
Ja meklē unikālas idejas romantiskai atpūtai, viena no tām noteikti ir floutings! Atrasties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai. Ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un izbauda negaidītus un vieglus pieskārienus - tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem, tajā pašā laikā relaksējoties. Floutinga istaba - tā ir meditācijas mašīna, kas darbojas paātrināti, efektīvi un neatkarīgi no tā, vai cilvēks agrāk ir vai nav nodarbojies vai par dzirdējis par jebkādām garīgām praksēm. Ja abiem interesē garīgā prakse, meditācija un apziņas stāvokļa vērošana, tad šī ir interesanta un romantiska atpūta diviem, kas noteikti būs neaizmirstama!

3. Atjaunojošs City SPA Bordoux sarkanvīna SPA rituāls diviem

Iepriecini savus mīļos ar City SPA īpaši pārdomāto SPA rituālu un tā procedūrām. City SPA īpaši specializējas uz romantiskām pāru masāžām, tāpēc kopīgais skaistuma rituāls būs neaizmirstams. Rituāla galvenās sastāvdaļas jeb sarkano vīnogu ekstrakta  galvenā īpašība ir antioksidācija – sarkanajās vīnogās ir vielas, kas cīnās pret brīvajiem radikāļiem, attīra un atjauno šūnas. Relaksācija un atpūta pārim romantiskā gaisotnē savukārt tiek nodrošināta ar rituālā iekļautajām, relaksējošajām procedūrām.

4. Wellness Oasis apmeklējums divām personām + 2 dažādas SPA procedūras

Pilnvērtīga un romantiska atpūta diviem ar veselību uzlabojošām aktivitātēm un relaksāciju pirtī. Nodoties pilnīgai atpūtai un atgūt enerģiju pāris var Hotel Jūrmala SPA saunu un baseinu centrā Wellness Oasis. Šī dāvana pārim ļaus izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, aqua bāru un kaskādi un piecas dažādas pirtis. Pēc tam  Wellness Oasis meistari palutinās katru no viesiem ar 2 no Klasiskā dienas SPA izvēlnes procedūrām, pēc viesu izvēles.

5. Kapteiņu osta

 
Salacgrīvā, atpūtas kompleksā "Kapteiņu osta" pāris varēs lieliski atpūsties, izbaudot piejūras skaistumu un viens otra sabiedrību. Atpūtas kompleksa piedāvājumā ir daudzveidīga, romantiska atpūta diviem: nakšņošana, dažādas SPA procedūras, restorāna piedāvājumi; jahtas, burāšanas apmācības un citas aktīvās atpūtas aktivitātes. Atpūtas kompleksa, kas atrodas pie jūras dāvanu karte būs relaksējoša un patīkama dāvana ikvienam pārim, it īpaši, ja viņi mīl atpūtu pie jūras!. 

Romantiskas vakariņas - dāvanas gardēžiem

1.  Kafejnīcas “Mierā” saldais fondjū vakars diviem 

Romantiskas vakariņas diviem - tas var būt tikai deserts! Šī dāvana diviem ir veidota iedvesmojošam, mierīgam un baudāmam vakaram. Kad laiks nav jāskaita, kad steiga pazūd, jo ir tikai esošais mirklis, sarunas, baudāma atmosfēra, miers un harmonija. Piedāvājumā iekļauts šokolādes fondjū diviem, augļi, rieksti, cepumi un citi našķi, kā arī 2 melnas kafijas. Šī ir lieliska, romantiska dāvana pārim, kuram garšo saldumi!

2.  Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior restorānā

 
Dāvanu kartes saņēmēji varēs baudīt romantiskas vakariņas diviem un šefpavāra īpašo sezonas piedāvājumu – starteri, pamatēdienu un desertu. Šī ir lieliska dāvana diviem gardēžiem, lai pavadītu romantisku vakaru kopā.  Turklāt, restorāna dāvanu karte vienmēr būs laba dāvana, un sagādās baudu. 

3. Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera

Ja tiek meklēta romantiska dāvana diviem gardēžiem, iesakām atpūtu Baltezera krastā četrzvaigžņu viesnīcā un gardas vakariņas ar vīna glāzi restorānā Baltvilla. Gardas vakariņas divām personām restorānā Baltvilla, kurs viesi baudīs trīs ēdienus un glāzi vīna, romantiska nakts viesnīcas numuriņā un nākamajā rītā brokastis restorānā. Ko vēl gardēži var vēlēties? 

4. Maltīte restorānā "Rozalija" diviem

 
Romantisks vakars diviem un maltīte restorānā "Rozalija"  patiks tiem, kuri vēlas izzināt latgaliešu virtuvi. Prasmīgie pavāri un laipnie viesmīļi parūpēsies par to, lai tiktu pavadīts romantisks vakars divatā un pāris gūtu gastronomisku baudījumu patīkamā atmosfērā. Maltīti var apvienot ar SPA apmeklējumu, jo restorāns atrodas viesnīcā KOLONNA Hotel Rēzekne. 

5. BLIND DREAMS restorāns - vakariņas tumsā

Interesanta ideja romantiskam vakaram divatā ir vakariņas tumsā no restorāna  Blind DREAMS. Tas ir unikāls maltītes baudīšanas process un romantiska dāvana pārim absolūtā tumsā, izslēdzot redzes iespējas un paspilgtinot atlikušās četras maņas - dzirdi, garšu, smaržu un tausti. Vakariņojot divu stundu garumā, Jums mainīsies un pastiprināsies visas maņas.
 
Vakariņas notiek ļoti izsmalcinātā vietā - viesnīcas Hotel Roma Prezidenta apartamentos. Jūs sagaidīs un iepazīstinās ar vakara niansēm, un pavadīs līdz vakariņu vietai Blind DREAMS pārstāvis. Tālāk rūpes uzņemsies neredzīgs cilvēks un vakariņas gatavos Hotel Roma šefpavārs. Vakariņu ilgums - 2 h. Pēc restorāna Blind DREAMS vakariņām tumsā Jums būs iespēja brīdi pavadīt sveču gaismā. Blind Dreams restorāns vakariņas tumsā rīko sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrību un Hotel Roma.

6. Lihthouse - restorāns, grilbārs

Restorāns - grilbārs Lighthouse priecē savus apmeklētājus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem un izcilu servisu. Grilbāra Lighthouse saimnieki augstu vērtē ekoloģisku pārtiku, tāpēc izvēlas Latvijā iegūtas izejvielas, kā arī vietējo zemnieku, uzņēmēju audzētu un ražotu produkciju.
Restorānā - grilbārā Lighthouse, baudot romantiskas vakariņas diviem,  varat nogaršot ēdienus no īpašās latviešu ēdienkartes. Interesanti, ka restorānam ir pašam sava kūpinātava, kurā tiek kurināta tikai malka no Latvijas laukiem, lai cienātu apmeklētājus ar svaigiem un gardiem kūpinājumiem.

7. KARJALA bārs Rīgā - somu ēdieni

Bārs KARJALA ir vienīgais somu bārs Rīgā! Somu bārs KARJALA piedāvā izbaudīt garšīgus un sātīgus somu ēdienus - lieliska iespēja pārim pavadīt romantisku vakaru divatā, atcerēties kopīgo ceļojumu, vai sākt sapņot par nākamo! Ēdieni ir patiesi garšīgi un autentiski.  KARJALA somu bāra ēdienkartē ietilpst  arī liellopu gaļas steiks somu gaumē, ziemeļbrieža gaļa ar kartupeļu biezeni Somu bārs KARJALA ir īpašs ar to, ka piedāvā gaļas ēdienus un lasi, kas ir gatavoti uz īstām oglēm. Bārā var nobaudīt arī dažādus somu alus un citus dzērienus. Uzdāvini gardēdžiem Karjala bārs dāvanu karti - lai viņi kopā izbauda gardus ēdienus, lielisku atmosfēru un servisu!

8. Fei-Fei – restorāns

Tos pārus, kuriem patīk austrumu virtuve, noteikti iepriecinās dāvanu karte restorānā Fei - Fei. Tas ir izsmalcināts austrumu stila interjera restorāns, kas savas durvis ir vēris 2009. gadā. Restorānā Fei - Fei  vienmēr gaida gardākie austrumu ēdieni, mājīga atmosfēra un izcila apkalpošana. Izdari pareizu izvēli un uzdāvini iespēju  baudi  romantiskas vakariņas diviem restorānā Fei - Fei, jo šī ir izcila vieta, kur baudīt austrumnieciskus ēdienus, noskaņu un mieru. 

Romantisks ceļojums diviem - pasaules un mīlestības izzināšanai

1. Saulrieta reiss - romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem vai Rīgas panorāmas reiss ar kuģīti Vecrīga diviem

Šī ir lieliska ideja romantiskai atpūtai diviem vasaras sezonā, jo brauciens ar kuģīti ļauj izbaudīt nesteidzīgu atpūtu divatā. Brauciena laikā abi varēs baudīt saules siltumu vai saulrieta burvību, atkarībā no izvēlētā reisa, kā arī baudīt atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Uz kuģa klāja iespējams arī baudīt  romantiskas vakariņas diviem.

2. Romantiska zvaigžņu vērošana 2 personām 

Diennakts tumšajā laikā ir iespējams doties kruīzā pa naksnīgo Visumu, piestājot pie ievērojamākajiem objektiem, kuri tobrīd ir novērojami. StarSpace observatorijas Suntažos piedāvājumā ir lieliska, romantiska atpūta diviem - saskatīt visumu. Lai pāris pārbauda, vai iespējams redzēt amerikāņu karogu uz mēness, un saskaitīt zvaigznes?

3. Pirts muca, pārvietojamās pirts noma

Pārvietojamās pirtis ir burvīga ideja romantiskam vakaram divatā, kas nodrošina arī pilnvērtīgu atpūtu. Atpūta pirtī būs lieliska, romantiska dāvana visos svētkos Jums vai jūsu tuviniekiem. Pārvietojamā pirts paredzēta, lai patiesi un mīļi varētu baudīt pirts priekus jebkurā laikā un jebkurā vietā. Lai kur Jūs dotos - pie jūras, pļavā, pie upes, ezera, dārzā vai savas mājas pagalmā - pirts ir uzstādāma, kur vēlaties un tas neprasīs nekādu piepūli.
 
Pirtī ir viss nepieciešamais romantiskam vakaram divatā un pirts rituālu baudīšanai: malkas krāsns, divas lāvas, vanniņa un termometrs. Ir arī «atpūtas zona»  - atvērta pirts priekša ar diviem soliņiem, kur varēsiet kopīgi atvēsināties. Izvēlieties pirts piedzīvojumu - tā patiesi ir  romantiska atpūta diviem.

4. Izjāde ar zirgiem un fotosesija 2 personām

Izjādes ar zirgiem, fotosesija, atpūta laukos, un tas viss divatā - tā patiesi romantiska dāvana pārim. Izjādes laikā uzņemtās bildes vienmēr glabās skaistās atmiņas par kopīgi pavadīto, romantisko dienu. Šī ir lieliska kāzu dāvana, kā arī visiem, kuriem patīk atpūta laukos, fotosesijas vai izjādes ar zirgiem. 

5. Kinoteātra “Bize” apmeklējums diviem

 
 
Kinorandiņš – klasiska un joprojām aktuāla dāvana diviem! Ja pāris sapņo gan par mājīgu un siltu atmosfēru, gan filmu uz lielā ekrāna, tad jānāk uz kinoteātri “Bize”. Repertuārā skatāmas gan klasiskas vērtības, gan populāras jaunākās filmas, gan labs alternatīvais kino no visas pasaules. Ko romantiskam vakaram divatā piemērotu un  sevi interesējošu atradīs katrs kino mīlošs pāris.
 
Šīs un citas idejas romantiskam vakaram divatā meklē FromMe.lv dāvanu karšu centra piedāvājumā. Lai izdodas atrast labāko katram pārim un katriem svētkiem! 
 
 

 

 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Dāvanas kāzu jubilejā

Kāzu jubilejas dāvanas FromMe pieejamas plašā klāstā. Šeit atrodama gan dāvana kāzu ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu