Dāvanas draudzenei - ko dāvināt draudzenei?

Dāvana draudzenei! Draudzenēm parasti dāvanu izvēlēties ir samērā vienkārši, ja esi meitene, tomēr, ja esi puisis, tad dāvanas izvēle dažos gadījumos var sagādāt pat nelielas galvassāpes. Dāvana mīļotajai meitenei ir nopietna izvēle, jo ar to vēlies paust konkrētas emocijas. Ja arī esi meitene, tad dāvana draudzenei jāpiemeklē atbilstoši svinībām vai viņas hobijiem. Ko dāvināt draudzenei?

Tātad – kādas dāvanas dāvināt? 

Dāvana draudzenei atbilstoši svinību iemeslam

Dzimšanas dienas dāvana – kāpēc gan lai tas nebūtu šokolādes rituāls „Versailles”? Šī relaksējošā dāvana vai, piemēram, medus masāža veselības centrā Mā Re būs lieliska dāvana, kas vēstīs, cik ļoti Tev rūp viņas labsajūta.

Dāvanas Vārda dienā savukārt varētu būt auto foto orientēšanās sacensības, tādējādi nosvinot šos svētkus kopā ar draugiem. Auto foto orientēšanās sacensības ir aizraujoša izklaide visai ģimenei un draugiem ar vieglajiem auto. Kā nekā aktīvā atpūta vienmēr spēj sagādāt daudz pozitīvu emociju!

Dāvana Valentīndienā – ja esi puisis un vēlies pārsteigt mīļoto šajos svētkos, tad romantiska atpūta diviem Kučuru dzirnavās būs dāvana, kas sagādās daudz patīkamu laimes mirkļu Jums abiem. Viena nakts un brīnišķīgi pavadīts laiks šajā pasakainajā vietā, un Tu uz visu raudzīsies daudz gaišāk!

Dāvana Sieviešu dienā tikpat labi arī var būt ļoti romantiska – atpūta Piena muižā Berghof diviem. Lieliska dāvana, kas dos iespēju atpūsties divatā divu dienu garumā, izbaudot dažādas SPA procedūras.

Atbilstoši viņas interesēm

Ja Tavai draudzene vai mīļotā meitene ar lielāko prieku sporto, tad ielūkojoties FromMe.lv sadaļā – sportam. Tur Tu varēsi atrast dažnedažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, vingrošana sporta klubā Body Sport, tādējādi dāvinot prieku savai draudzenei.

Savukārt, ja Tavu draudzeni vairāk interesē māksla un dizains, tad dāvanu karte – gleznošana Terēzes Zaķes mākslas studijā būs kas vairāk par parastu dāvanu! Terēzes Zaķes mākslas skola piedāvā apgūt gleznošanas pamatus un iepazīstināt ar mākslas pamatiem.

Bet, kā zināms, meitenēm un sievietēm patīk arī skaistas fotogrāfijas, kāpēc lai Tu nebūtu tas vai tā, kura iepriecina savu draudzeni, uzdāvinot šo fantastisko iespēju? Fotosesija, grims, matu kopšana Yeko Photo studijā – profesionāla fotosesija, kas spēs atklāt Tavas draudzenes daiļo būtību no jauna!

Ja vēl aizvien nevari izlemt, ko dāvināt draudzenei, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas draudzenei vai dāvanas meitenei.

Jebkurā gadījumā, dāvana draudzenei patiks, ja dāvināsi to no sirds! FromMe.lv – dāvanas, kas sagādā prieku!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu