Dāvanas draudzenei - ko dāvināt draudzenei?

25.07.2017

dāvanas draudzenei

Labākās draudzenes bieži vien kļūst par ģimenes locekļiem. Tad arī svētkos vēlamies viņas iepriecināt ar kādu atbilstošu dāvaniņu.

 

Izvēlēties dāvanu savai draudzenei parasti ir samērā vienkārši, ja esi meitene. Tad jau noteikti zini, ko viņa gribētu un kas viņai nepieciešams. Tomēr, ja esi puisis, tad dāvanas izvēle dažos gadījumos var sagādāt pat nelielas galvassāpes. Dāvana mīļotajai meitenei ir nopietna izvēle, jo ar to vēlies paust konkrētas emocijas. Ja arī esi meitene, tad dāvana draudzenei jāpiemeklē atbilstoši svinībām vai viņas hobijiem.

 

Šajā rakstā lasi par to, kā izvēlēties savai draudzenei piemērotāko dāvanu. Reālas dāvanu idejas meklē rakstā Dāvana draudzenei.

 

Dāvana draudzenei pēc svētkiem

Sākumā ir svarīgi dāvanu piemeklēt pēc svētkiem. Katri svētki nes citus dāvināšanas paradumus. Piemēram, dzimšanas dienas un vārda dienas dāvanas var atšķirties – izvēles un arī cenas ziņā.

 

ūdens pudeles

 

Dzimšanas diena

Dzimšanas diena ir svētki, kad jubilāre ir pašā uzmanības centrā. Dzimšanas dienas dāvanā ir vērts ieguldīt nedaudz vairāk, jo tie ir svētki, kad svinam pašu draudzeni.

 

Piemērota dāvana varētu būt kāds atpūtas piedāvājums, piemēram, šokolādes rituāls vai pirts procedūras. Šī relaksējošā dāvana vai, piemēram, medus masāža veselības centrā Mā Re būs lieliska dāvana, kas vēstīs, cik ļoti tev rūp viņas labsajūta. 

Vārda diena

Dāvanas vārda dienā mēdz būt vairāk simboliskas. Tu vari draudzeni apsveikt, taču lielas un dārgas dāvanas nav nepieciešamas. Pietiek ar to, ka esi par viņu atcerējusies un apsveikusi ar kādu nelielu pusdienu randiņu, kino apmeklējumu vai kādu citu dāvaniņu.

 

Piemērota dāvana varētu būt, piemēram, auto foto orientēšanās sacensības, tādējādi nosvinot šos svētkus kopā ar draugiem. Auto foto orientēšanās sacensības ir aizraujoša izklaide visai ģimenei un draugiem ar vieglajiem auto. Kā nekā aktīvā atpūta vienmēr spēj sagādāt daudz pozitīvu emociju!

Valentīndiena

Valentīndiena ir mīlestības diena, taču apsveikt tajā var gan romantiski, gan arī draudzīgi. Ja esi puisis un vēlies pārsteigt mīļoto šajos svētkos, tad romantiska atpūta diviem būs dāvana, kas sagādās daudz patīkamu laimes mirkļu Jums abiem. Savukārt, ja esi meitene un abas ar draudzeni esat bez otras pusītes, padariet šo par foršu meiteņu dienu! 

Sieviešu diena

Dāvana Sieviešu dienā tikpat labi arī var būt ļoti romantiska – atpūta Piena muižā Berghof diviem ir lieliska dāvana, ja apsveic savu mīļoto draudzeni. Lieliska dāvana, kas dos iespēju atpūsties divatā divu dienu garumā, izbaudot dažādas SPA procedūras.

 

Savukārt, ja esi meitene un gribi apsveikt savu draudzeni, tad arī šie svētki ir tādi, kad izbaudīt sieviešu sabiedrību. Sarīkojat meiteņu ballīti vai dodieties kopīgi izbraucienā!

 

Citas dāvanu idejas meklē sadaļā Dāvanas sievietei.

 

ražots latvijā

 

Dāvanas pēc draudzenes interesēm

Labs veids, kā pārliecināties par veiksmīgi sagādātu dāvanu, ir padomāt par draudzenes interesēm un hobijiem.

 

Ja tava draudzene ar lielāko prieku sporto, tad ielūkojoties FromMe.lv sadaļā – sportam. Tur varēsi atrast dažādas dāvanas un dāvanu kartes, kā, piemēram, vingrošana sporta klubā, tādējādi dāvinot prieku savai draudzenei.

 

Savukārt, ja tavu draudzeni vairāk interesē māksla un dizains, tad dāvanu karte – gleznošanas mākslas studijā būs kas vairāk par parastu dāvanu! 

 

Bet, kā zināms, meitenēm un sievietēm patīk arī skaistas fotogrāfijas. Tad kāpēc lai tu nebūtu tā, kura iepriecina savu draudzeni, uzdāvinot šo fantastisko iespēju? Fotosesija, grims, matu kopšana – profesionāla fotosesija, kas spēs atklāt tavas draudzenes daiļo būtību no jauna!

 

 

Ja vēl aizvien nevari izlemt, ko dāvināt draudzenei, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas draudzenei vai dāvanas meitenei.

 

pēdējā brīža dāvanas

 

Jebkurā gadījumā, dāvana draudzenei patiks, ja dāvināsi to no sirds! FromMe.lv – dāvanas, kas sagādā prieku!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu