Sieviešu dienas dāvanu idejas mīļotajai sievai vai draudzenei

Ar ko tev saistās marts? Vairums atbild, ka ar tulpēm, pavasari un Starptautisko sieviešu dienu! Nevar nepiekrist – dienas palikušas daudz ilgākas, gaišākas un pavasarīgākas, uz ielām rosās tulpju pārdevēji ar košiem ziediem, un visapkārt arī sievietes uzplaukst kā puķes. Ziemas pelēkums ir garām, un modē atkal nāk košie pavasara toņi un kleitas.

Vīrieši, protams, to nevar nepamanīt, bet uzreiz prātā sāk raisīties arī ikgadējie jautājumi – kā pārsteigt savu mīļoto Sieviešu dienā? Kas būs labākā dāvana? Tulpes, romantiskas vakariņas, SPA dāvanu karte? 

 

 

Lai gan vīrieši izvēlas dažādas Sieviešu dienas dāvanas mīļotajām, protams, ka tulpes Sieviešu dienā ir klasiska dāvana. Taču saņemt vienu un to pašu dāvanu katru gadu ir garlaicīgi, jo viss šķiet pārāk paredzami. Aizraujoša dāvana būs no rīta saņemts klasiskais tulpju pušķis ar dāvanu karti vai noslēpumainu zīmīti: “Šajos svētkos vēlos dāvināt tev piedzīvojumu!”

Ļauj intrigai piepildīt viņas dienu – paziņo, ka par plānoto Sieviešu dienas piedzīvojumu pastāstīsi tikai vakarā, vai arī norādi, ka Sieviešu dienas dāvana tiks saņemta, piemēram, sestdien, un viņai jāsagatavojas, apģērbjoties atbilstošā, teiksim, sportiskā apģērbā. Norādītajā dienā aizved viņu saņemt Sieviešu dienas dāvanu  uz piedzīvojuma vietu, noslēpumu saglabājot līdz pat piedzīvojuma sākumam. Tava sagatavotā Sieviešu dienas dāvana viņai būs viss, par ko tava mīļotā spēs domāt, līdz uzzinās, ko tu esi ieplānojis - tādu Sieviešu dienas dāvanu  viņa noteikti neaizmirsīs nekad! 

Bet kāds tad būs piedzīvojums? FromMe.lv neapšaubāmi ir vieta, kur atradīsi dažādas  dāvanu kartes un idejas, kuras var būt 8. marta Sieviešu dienas dāvana un pārsteigums tavai  mīļotajai sievai vai draudzenei.

Romantiskas vakariņas

Laiks divatā ar savu mīļoto ir lieliska dāvana jebkuros svētkos - tāpēc piedāvājam Tev aizvest savu mīļoto sievieti romantiskās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu. Tā ir iespēja izbaudīt vienam otra sabiedrību romantiskā gaisotnē, vakaru piepildot ar sarunām un smiekliem. Un, protams, ar gardu maltīti kādā no FromMe piedāvājumā esošajiem restorāniem

 

Romantiskas trīs kārtu vakariņas restorānā Le Sommet

Ja skaists skats uz pilsētu Tev šķiet romantisks vakariņu papildinājums, tad šis piedāvājums ir lieliska dāvana, kas piemērota Tavai sirdsdāmai! Uzdāvini iespēju kopīgi doties romantiskās trīs kārtu vakariņās uz Bellevue Park Hotel Riga viesnīcas restorānu Le Sommet. Vakariņas varēsiet baudīt, vērojot ekskluzīvu pilsētas panorāmu no viesnīcas 11. stāva un malkojot piedāvājumā iekļautu vīna glāzi - kas var būt romantiskāks par to! 

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera 

Ja vēlies mīļotajai uzdāvināt ne vien romantiskas, bet arī nesteidzīgas vakariņas, pēc kurām varēsiet doties pastaigā gar ezeru un kopīgi baudīt pavasarīgo laiku, piedāvājam izvēlēties atpūtu Baltezera krastā. Apvienojiet gardas vakariņas restorānā Baltvilla ar nesteidzīgu atpūtu pie ezera un nakti četrzvaigžņu viesnīcā. Dāvanas piedāvājumā ietilpst nakts standarta divvietīgajā numuriņā, vakariņas, kas papildinātas ar vīna glāzi un, protams, brokastis nākošajā rītā. Uzdāvini mīļotajai sievietei kvalitatīvi pavadītu laiku kopā, kas ļaus atpūsties no ikdienas steigas un uz brīdi apstādināt laiku. 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Moderni iekārtoti un jauni restorāni ir neapšaubāmi lieliska izvēle romantiskām vakariņām, taču, tāpat kā tulpju pušķis katru gadu, mēdz zaudēt dāvanas saņemšanas procesā tik ļoti svarīgo pārsteiguma elementu. Ja kopīgas vakariņas ar mīļoto ir klasiska dāvana svētkos, piedāvājam šo procesu padarīt nedaudz iinteresantāku ar iespēju paviesoties Kurzemē un uz pāris stundām atgriezties viduslaikos Jaunpils pilī. Piedāvājumā iekļautas vakariņas un saldais divām personām. Pārsteidz mīļoto sievieti ar romantiku pilī sveču gaismā.

 

Dāvanas skaistumam un veselībai

Visiem zināms, ka katrai sievietei patīk rūpēties par savu skaistumu un ik pa laikam sevi palutināt ar kādu skaistumkopšanas procedūru. Tā kā sieviešu diena ir svētki, kad pret mīļoto sievieti ir jāizrāda īpašas rūpes, šī ir Tava iespēja palutināt mīļoto. Parādi mīļotajai sievietei, cik ļoti novērtē viņas klātbūtni un ikdienā veiktos darbus, uzdāvinot kādu no FromMe lieliskajām skaistumkopšanas dāvanu kartēm.  

 

Enerģiju atjaunojoša SPA kūre

Spa rituāls notiek sveču gaismā, romantiskas mūzikas pavadījumā, izmantojot ekoloģisku greipfrūtu un apelsīnu eļļu. Palutini mīļoto ar pilnvērtīgu atpūtu, kas atjaunos ikdienas steigā zaudēto enerģiju. Piedāvājumā ietilpst kāju, pēdu un roku eko pīlings, kam seko relaksējoša visa ķermeņa masāža. Pēc procedūras sievietes spēku atjaunos glāze svaigi spiestas greipfrūta un apelsīna sulas.

 

Wellness Oasis apmeklējums + muguras vai sejas masāža

Lieliska dāvana sievietei sieviešu dienā ir iespēja atpūsties vienatnē un izbaudīt relaksējošu SPA procedūru. Uzdāvini mīļotajai sievietei braucienu uz Jūrmalas atpūtas kompleksu Wellness Oasis Hotel Jūrmala SPA. Tava sieviete varēs nesteidzīgi atpūsties, izmantojot piedāvājuma iespējas sasildīties kādā no sešu veidu pirtīm, baudīt baseina vai burbuļvannas apmeklējumu un visbeidzot relaksēties ar 20 minūšu muguras vai sejas masāžu. 

Karsto akmeņu masāža

Patiesas mīlestības pamatā ir nesavtīgas rūpes par otru cilvēku. Izrādi mīlestības apliecinājumu mīļotajai sievietei ar ne vien relaksējošu, bet arī veselīgu karsto akmeņu masāžu. Šī ir lieliska dāvana ikdienā aizņemtai sievietei, kurai nepieciešams veltīt laiku atpūtai un relaksācijai. Palutini mīļoto sievu vai draudzeni ar terapeitiska efekta procedūru, kas atbrīvo ķermeni un prātu no stresa, noņem muskuļu sāpes, neitralizē negatīvo enerģiju. Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, rada garīgo un fizisko līdzsvaru.

Manikīrs ar gēla laku

Palutini mīļoto sievieti ar skaistu manikīru - koptas rokas un oriģināls vai, tieši otrādi, klasisks nagu dizains kalpos kā lielisks tēla papildinājums. Salons izceļas uz citu fona ar savu sirsnīgo un nepiespiesto gaisotni, kā arī prasmīgajām meistarēm. Piedāvājumā iekļauts manikīrs pēc sievietes izvēles un roku masāža. 

 

Pavasarīgs piedzīvojums

Sieviešu diena jeb 8. marts Latvijā parasti atnest pavasarīgu laiku. Kas var būt labāks par dāvanu, kas iekļauj atpūtu svaigā gaisā! Ja zini, ka Tava mīļotā sieviete priecātos par iespēju sieviešu dienu pavadīt ārpus telpām, tad šajā sarakstā esošās dāvanas būs lieliski piemērota dāvana sievietei sieviešu dienā

 

Brauciens ar jahtu Turaida

Jahta Turaida un brauciens ar jahtu patiks ikvienam. Tā ir lieliska iespēja pavadīt trīs stundas uz ūdens, jautrā kompānijā. Ļauj savai sievietei sajust vēju matos un uzdāvini viņai patiesa prieka pilnu pēcpusdienu ar Tevi un draugiem - kompānijas izvēle lai paliek dāvanas saņēmējas ziņā. Jahta uz klāja spēj uzņemt 8 - 12 viesus. Izbrauciens ar jahtu sākas Lielupē, no kurienes jahta Turaida dodas kruīzā pa jūras piekrasti un pa dabiski skaisto Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā.

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas

Ja Tava sieviete ir aktīvāka laika pavadīšanas piekritēja, kāpēc gan neuzdāvināt ko ekstrēmāku? Piedāvājam uzdāvināt lidojumu ar deltaplānu 20 minūšu garumā. Piedzīvojumu iespējams iemūžināt ar fotogrāfiju un pat video palīdzību. Uzdāvini sievietei iespēju apskatīt Rīgu no putna lidojuma skatu punkta un gūt neaizmirstamas emocijas.

Izjāde ar zirgu un fotosesija

Fotosesija ir lieliska dāvana sievietei, jo tā parāda, ka Tu novērtē viņas skaistumu un vēlies, lai arī viņa pati sajūt pelnīto uzmanību. Un kāpēc gan fotosesiju neapvienot ar silto pavasara laiku un nedoties uzņemt fotogrāfijas ārpus foto studijas - piedāvājam izvēlēties fotosesiju, kam piedāvājumā nāk izjāde ar zirgu. Šo dāvanu īpaši novērtēs sievietes, kas mīl dzīvniekus. Izjādes laikā varēs apskatīt apkārtnes skaisto dabu un baudīt nestaidzīgu atpūtu Daugavas krastā. 

 

Sieviešu diena ir laiks, kas atgādina, cik svarīgas ir sievietes un cik ļoti par tām ir jārūpējas. Ieskaties FromMe.lv piedāvātajās dāvanu karšu iespējās un idejās, lai atrastu piemērotāko dāvanu savai mīļotajai sievietei 8. martā – Sieviešu dienā! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu