Sieviešu dienas dāvanu idejas mīļotajai sievai vai draudzenei

dāvana sieviešu dienā

Marts ir brīnišķīgs laiks, kad sākas pavasaris, zied tulpes, čivina putni. Tas viss sauc pēc vēl vieniem skaistiem svētkiem – protams, pēc Sieviešu dienas. Nevar nepiekrist – dienas palikušas daudz ilgākas, gaišākas un pavasarīgākas, uz ielām rosās tulpju pārdevēji ar košiem ziediem, un visapkārt arī sievietes uzplaukst kā puķes. Ziemas pelēkums ir garām, un modē atkal nāk košie pavasara toņi un kleitas.

 

Vīrieši, protams, to nevar nepamanīt, bet uzreiz prātā sāk raisīties arī ikgadējie jautājumi – kā pārsteigt savu mīļoto Sieviešu dienā? Kas būs labākā dāvana? Tulpes, romantiskas vakariņas vai varbūt SPA dāvanu karte? 

 

FromMe.lv neapšaubāmi ir vieta, kur atradīsi dažādas dāvanu kartes un idejas, kuras var būt 8. marta Sieviešu dienas dāvana un pārsteigums tavai  mīļotajai sievai vai draudzenei. Šajā rakstā smelies iedvesmu un atrodi piemērotāko piedāvājumu!

 

Raksta saturs ir sekojošs:

 

 

Sievišķīgas dāvanu kartes

fromme dāvanas skaistumam

Reizēm ikdienas steigā, kad uzņemti pārāk daudz darbi un pienākumi, ātri vien sanāk nogurt. Tad arī negribas vairs pucēties un vispārējā pašsajūta rūk. Tādā gadījumā sieviete noteikti priecāsies par dāvanu, kas ļaus viņai uz brīdi atkal sajusties kā pasaules dievietei. Elegantai, sakoptai, par sevi pārliecinātai!

 

Eleganta sieviešu apakšveļa no Lauma Lingerie

sieviešu apakšveļa lauma lingerie

Kvalitatīva un eleganta apakšveļa ir katras dāmas lielākā rota. Tā uzreiz ļauj sievietei sajusties skaistai un par sevi pārliecinātai. Dāvanu karte skaistai apakšveļai ir lieliska dāvana, ko īpaši patīkami ir saņemt no sava mīļotā vīrieša svētkos. Turklāt dāvanu karte ļaus sievietei pašai veikt īsto izvēli un piemeklēt atbilstošus izmērus.

 

Sajūtām bagāta kosmētika no STENDERS 

stenders dāvanu karteKvalitatīva atpūta un sev pašai veltīts laiks reizēm ir viss, kas nepieciešams, lai atkal spētu sajusties kā dievietei. STENDERS piedāvājumā ir dažādi produkti – vannas bumbas, krēmi, putas, kas katrai sievietei ļaus sarīkot pašai savu SPA kūri mājās. Pēc smaržīgas burbuļvannas un pilnvērtīga miera sieviete jutīsies kā no jauna piedzimusi.

 

Mirdzošas rotaslietas no Goldlight Jewellery

goldlight jewellery rotaslietasSkaistu rotaslietu sievietei nekad nevar būt par daudz. Īpaši tad, ja rotaslietas ir mirdzošas un kvalitatīvas, kā no uzņēmuma Goldlight Jewellery. Piedāvātā izvēle ir plaša un te atradīsies piemērota rota ikvienas sievietes gaumei. Gan mirdzošas un apjomīgas rotas saviesīgiem pasākumiem, gan glītas rotaslietas ikdienai.

 

Stilīgs apģērbs no TRUDE

trude apģērbs ģimeneiTRUDE ir pašmāju dizaineru zīmols, kas rada kvalitatīvus un stilīgus apģērbus gan maziem, gan lieliem. Dāvanu karte no TRUDE varētu būt lieliska dāvana, kas sievietei pašai ļaus izvēlēties vēlamo. Turklāt šī varētu būt mīļa Sieviešu dienas dāvana visām ģimenes dāmām – arī pašām mazākajām. 

 

Latviski apģērbi un aksesuāri no Cita Rota

cita rota dāvanu karteCita Rota ir vēl viens pašmāju zīmols, kas koncentrējas uz produktiem ar latvisku noskaņu. Piedāvājumā ir dažādi apģērbi ar latviešu rakstu zīmēm un motīviem, kā arī rotaslietas ar valsts simboliem. Šeit varēs atrast dāvanu sievietei, kas vēlas oriģinālas rotaslietas, kas atgādina viņas dzimteni.

 

Kvalitatīva apakšveļa no Triumph

triumph apakšveļaTriumph ir vēl viens apakšveļas zīmols, kas rada burvīgu un izsmalcinātu apakšveļu sievietēm. Šeit iespējams atrast arī praktisku apakšveļu ikdienai, tāpēc izvēle tiešām ir piemēŗota katrai sievietei. Triumph veļai raksturīgs izsmalcināts un moderns stils, kurā atspoguļojas janākās modes tendences, kā arī kvalitāte un komforts.

 

Skaistumkopšanas centrs Kolonna

kolonna centrs dāvanu karte Kolonna ir dienas skaistumkopšanas centrs, kas neprasa pārāk daudz laika, lai sapucēties un no jauna justos labi. Tas ir labi piemērots arī aizņemtām sievietēm, kas dienas laikā spēj izbrīvēt vien stundu laika. Ienākot šajā skaistumkopšanas salonā, iespējams izbaudīt visdažādākās procedūras – jaunu frizūru un grimu, svaigu manikīru, kosmetologa procedūras, sejas masāžas utt.

 

 

Romantiskas vakariņas

Laiks divatā ar savu mīļoto ir lieliska dāvana jebkuros svētkos – tāpēc piedāvājam Tev aizvest savu mīļoto sievieti romantiskās vakariņās uz kādu izsmalcinātu restorānu. Tā ir iespēja izbaudīt vienam otra sabiedrību romantiskā gaisotnē, vakaru piepildot ar sarunām un smiekliem. Un, protams, ar gardu maltīti kādā no FromMe piedāvājumā esošajiem restorāniem

 

Romantisks austeru baudījums restorānā Buržujs

austeres buržujs diviem

Dāvanu karte restorānā Buržujs ļaus nodoties izsmalcinātam garšu baudījumam. Piedāvājums ir paredzēts divām personām, tajā ietilpst divas vīna glāzes, kā arī 12 austeres. Tās tiek saskaņotas ar gardām mērcītēm, kas ļaus nobaudīt dažādas garšas. Šis ir jauks veids, kā saposties un doties baudīt svētkus abiem kopā.

 

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā pie ezera 

Ja vēlies mīļotajai uzdāvināt ne vien romantiskas, bet arī nesteidzīgas vakariņas, pēc kurām varēsiet doties pastaigā gar ezeru un kopīgi baudīt pavasarīgo laiku, piedāvājam izvēlēties atpūtu Baltezera krastā. Gardas vakariņas restorānā Baltvilla apvienojot ar nesteidzīgu atpūtu pie ezera un nakti četrzvaigžņu viesnīcā, izdosies lielisks pārsteigums. 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Moderni iekārtoti un jauni restorāni ir neapšaubāmi lieliska izvēle romantiskām vakariņām, taču tie mēdz zaudēt pārsteiguma elementu. Ja kopīgas vakariņas ar mīļoto ir klasiska dāvana svētkos, piedāvājam šo procesu padarīt nedaudz interesantāku ar iespēju paviesoties Kurzemē un uz pāris stundām atgriezties viduslaikos Jaunpils pilī. Piedāvājumā iekļautas vakariņas un saldais divām personām. 

 

 

Dāvanas labai veselībai

sieviešu dienas dāvanas veselībai

Visiem zināms, ka katrai sievietei patīk rūpēties par savu skaistumu un ik pa laikam sevi palutināt ar kādu skaistumkopšanas procedūru. Tā kā sieviešu diena ir svētki, kad pret mīļoto sievieti ir jāizrāda īpašas rūpes, šī ir tava iespēja palutināt mīļoto. Parādi mīļotajai sievietei, cik ļoti novērtē viņas klātbūtni un ikdienā veiktos darbus, uzdāvinot kādu no FromMe lieliskajām skaistumkopšanas dāvanu kartēm.  

 

Enerģiju atjaunojoša SPA kūre

Spa rituāls notiek sveču gaismā, romantiskas mūzikas pavadījumā, izmantojot ekoloģisku greipfrūtu un apelsīnu eļļu. Palutini mīļoto ar pilnvērtīgu atpūtu, kas atjaunos ikdienas steigā zaudēto enerģiju. Piedāvājumā ietilpst kāju, pēdu un roku eko pīlings, kam seko relaksējoša visa ķermeņa masāža. Pēc procedūras sievietes spēku atjaunos glāze svaigi spiestas greipfrūta un apelsīna sulas.

Relaksējošs piedāvājums Viņai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA

jūrmala hotel spa viņaiLieliska dāvana sievietei sieviešu dienā ir iespēja atpūsties vienatnē un izbaudīt relaksējošu SPA procedūru Jūrmalas SPA viesnīcā. Šajā konkrētajā piedāvājumā ietilpst ķermeņa pīlings pēc izvēles un varavīksnes kapsula 45 min.; sāls istaba 40 min. vai saules gaismas istaba 20 min., kā arī skābekļa kokteilis. Jauka iespēja palutināt mīļoto sievieti ar pelnītu atpūtu.

Karsto akmeņu masāža

Patiesas mīlestības pamatā ir nesavtīgas rūpes par otru cilvēku. Izrādi mīlestības apliecinājumu mīļotajai sievietei ar ne vien relaksējošu, bet arī veselīgu karsto akmeņu masāžu. Šī ir lieliska dāvana ikdienā aizņemtai sievietei, kurai nepieciešams veltīt laiku atpūtai un relaksācijai. Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, rada lielisku garīgo un fizisko līdzsvaru.

Manikīrs ar gēla laku

Laba labsajūta no ārpuses – laba pašsajūta arī no iekšpuses. Koptas rokas un oriģināls vai, tieši otrādi, klasisks nagu dizains kalpos kā lielisks tēla papildinājums. Salons izceļas uz citu fona ar savu sirsnīgo un nepiespiesto gaisotni, kā arī prasmīgajām meistarēm. Piedāvājumā iekļauts manikīrs pēc sievietes izvēles un roku masāža. 

 

 

Pavasarīgs piedzīvojums

Sieviešu diena jeb 8. marts Latvijā parasti atnes pavasarīgu laiku. Kas var būt labāks par dāvanu, kas iekļauj atpūtu svaigā gaisā! Ja zini, ka tava mīļotā sieviete priecātos par iespēju sieviešu dienu pavadīt ārpus telpām, tad šajā sarakstā esošās dāvanas būs lieliski piemērota dāvana sievietei sieviešu dienā

 

 

Brauciens ar jahtu Turaida

Jahta Turaida un brauciens ar jahtu patiks ikvienam. Tā ir lieliska iespēja pavadīt trīs stundas uz ūdens, jautrā kompānijā. Ļauj savai sievietei sajust vēju matos un uzdāvini viņai patiesa prieka pilnu pēcpusdienu. Jahta uz klāja spēj uzņemt 8 - 12 viesus. Izbrauciens ar jahtu sākas Lielupē, no kurienes jahta Turaida dodas kruīzā pa jūras piekrasti un pa dabiski skaisto Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā.

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas

Ja Tava sieviete ir aktīvāka laika pavadīšanas piekritēja, uzdāvini ko ekstrēmāku. Piemēram, lidojumu ar deltaplānu 20 minūšu garumā. Piedzīvojumu iespējams iemūžināt ar fotogrāfiju un pat video palīdzību. Uzdāvini sievietei iespēju apskatīt Rīgu no putna lidojuma skatu punkta un gūt neaizmirstamas emocijas.

 

Izjāde ar zirgu un fotosesija

Fotosesija ir lieliska dāvana sievietei, jo tā parāda, ka tu novērtē viņas skaistumu un vēlies, lai arī viņa pati sajūt pelnīto uzmanību. Un kāpēc gan fotosesiju neapvienot ar silto pavasara laiku un nedoties uzņemt fotogrāfijas ārpus foto studijas – piedāvājam izvēlēties fotosesiju, kam piedāvājumā nāk izjāde ar zirgu. Šo dāvanu īpaši novērtēs sievietes, kas mīl dzīvniekus. Izjādes laikā varēs apskatīt apkārtnes skaisto dabu un baudīt nestaidzīgu atpūtu Daugavas krastā. 

Advaita Adventures piedzīvojumi purvos un uz ūdens

piedzīvojums no fromme

Sievietei, kas vēlētos aktīvi pavadīt laiku arī svētkos, laba dāvana varētu būt no Advaita Adventures. Dāvana un piedzīvojumi ir aktuāli visa gada garumā, kad iespējams doties pārgājienā pa purvu ar sniega kurpēm, braucienos ar laivām un SUP dēļiem u.c. Iekļautas arī brīnišķīgas brokastis! 

 

 

Sieviešu diena ir laiks, kas atgādina, cik svarīgas ir sievietes un cik ļoti par tām ir jārūpējas. Ieskaties FromMe piedāvātajās dāvanu karšu iespējās un idejās kategorijā Sieviešu dienas dāvanas, lai atrastu piemērotāko dāvanu savai mīļotajai sievietei 8. martā – Sieviešu dienā! 

 

 

fromme dāvanas

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu