Dāvanas spēlmaņiem - lieliem un maziem

02.12.2021

dāvanas spēlmaņiem

Mūsdienās spēļu koncepts ir ļoti plašs, jo katram spēles asociējas ar ko citu. Kādam tās ir galda spēles, bet jaunākajām paaudzēm tās visticamāk ir videospēles. Sajūtas, kas vieno visdažādāko spēļu veidus, visbiežāk ir cīņas spars, sacensības gars un kopā būšana. Tāpēc papildus iepriekš minētajām aktuālas ir arī cita veida spēles – piemēram, dārza spēles un kvesti.

 

Arī mūsu FromMe.lv piedāvājumā ir dažādi spēļu veikali, kas piedāvā savējos iepriecināt svētkos ar kādu aizraujošu dāvanu karti. Saņēmējs varēs izvēlēties sev kādu interesantu spēli, ko uzspēlēt brīvajā laikā ar draugiem vai ģimeni.

 

Šajā rakstā lasi vairāk par to, kā ar dāvanu karti spēlēm varam svētkos iepriecināt gan jauniešus, gan arī pieaugušos.

 

Spēlēt spēles ar prieku

Vienmēr svarīgi paturēt prātā, ka galvenais ir iesaistīties spēlēs ar prieku. Galu galā spēles var veidot pozitīvu ietekmi uz stratēģisko domāšanu, spēju sadarboties komandā un daudzos gadījumos uzlabot arī pacietību. 

 

Nereti dzirdam, ka daudzās ģimenēs vecāki cīnās ar to, ka bērni par daudz spēlē videospēles. Līdz ar to piedāvājam izmēģināt šo interesi nedaudz pārnest uz joprojām aktuālajām galda spēlēm, kas ļaus pavadīt laiku kopā ar ģimeni, kā arī mazāk laiku pavadīt pie ekrāniem. Jo vairāk spēlēsiet jautras un aizraujošas spēles, jo mazāk tiem interesēs agresīvās videospēles vai totalizators.

 

Vienlīdz svarīgi ir arī iesaistīties tajā, kas bērniem un jauniešiem patīk. Ja uzdāvināsiet viņiem kaut ko priekš videospēļu spēlēšanas, tad tas sniegs iespēju iesaistīties – apjautāties, ko izvēlēties, kā patīk tas, ko izvēlējās, iespējams uzspēlēt kopā utt. 

 

Aizraujošu dāvanu piedāvājums

Vislabākais veids, kā uzdāvināt spēli, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Lai spēle saņēmējam patiesi patiktu, vispraktiskākais risinājums ir ļaut jubilāram to izvēlēties pašam. Tad arī varēs pārliecināties par to, ka spēle patiešām tiek spēlēta un ar prieku izbaudīta.

 

Esam apkopojuši FromMe.lv piedāvājumā esošās dāvanu kartes, kas būs aizraujoša un interesanta dāvana taviem draugiem, ģimenes locekļiem un klasbesbiedriem. 

 

Brain Games – aktuālākās galda spēles visai ģimenei

brain games dāvanu karte

Brain Games ir pašmāju zīmols, kura piedāvājumā vienmēr ir visas aktuālākās galda spēles. Viņu piedāvājums iedalīts dažādās interesantas kategorijās, ļaujot klientiem atrast labākās stratēģiskās, klasiskās un arī galda lomu spēles. Īpaši cieņā ir viņu pašu izdotās galda spēles, to starp, Codenames, Black Stories, Pandemic, Catana un citas interesantas spēles.

 

Uzņēmuma Brain Games piedāvājums ir visai aktuāls dažādām vecuma grupām. Viņu klāstā pieejamās spēles atradīs gan paši mazākie, gan arī pieaugušie cilvēki. Līdz ar to dāvanu karte Brain Games veikalā ir lieliska izvēle visai ģimenei.

 

Tieši plašā piedāvājuma dēļ Brain Games dāvanu karte ir piemērotākais veids, kā kādam svētkos uzdāvināt galda spēli. Tu nekad līdz galam nevarēsi pārzināt jubilāru galda spēļu kolekciju, tāpēc dāvanu karte būs tieši laikā, lai nekļūdītos ar dāvanas izvēli. 

 

Games 4 You – plašs klasisko galda spēļu sortiments

games 4 you dāvanu karte

Vēl viena pašmāju uzņēmums, kura piedāvājumā ir aizraujošas spēles, ir Games4You.lv interneta veikals. Zīmols sākotnēji nodarbojās ar biljarda un novusa galdu tirdzniecību, taču šis process nu jau ir izaudzis līdz plašam visdažādāko spēļu piedāvājumam. Īpaši aktuāls uzņēmumam ir klasisko galda spēļu piedāvājums, kur plašā piedāvājumā atradīsi profesionālus šaha, nordi, dambretes, domino u.c. komplektus.

 

Games4You.lv ir īstā vieta, kur dāvanu karti izvēlēties uzdāvināt kādam biljarda ekspertam. Piedāvājums biljarda aksesuāru sadaļā patiešām ir milzīgs. Ekskluzīvākiem pirkumiem te iespējams atrast arī galda futbolu, gaisa hokeju un galda tenisu. 

 

Nevar aizmirst arī par pašiem mazākajiem, kurus var iepriecināt ar attīstošām spēlēm, kā arī ar eklsuzīvu elektroauto. Games4You.lv dāvanu karte ļaus iepriecināt visu ģimeni ar vērtīgām izklaides iespējām.

 

Smelies iedvesmu par konkrētām spēlēm, ko uzdāvināt vai izvēlēties sev pašam, rakstā TOP spēles Latvijā.

 

Kvesti – iespēja izbaudīt spēli iejūtoties stāstā

kvests pēc izvēles dāvanu karte

Kvests jeb izlaušanās istaba ir aizraujošs spēles veids, kas ļauj dalībniekiem patiesi iejusties dažādās lomās. Kvesti tiek organizēti tematiskās istabās, kas iekārtotas pēc konkrētā stāsta tematikas. Tas var būt pasaku mežš, labratorija, cietums u.c. lokācijas. Spēles galvenais mērķis ir atrast izeju no istabas vienas stundas laikā. Tas jāpanāk strādājot komandā, meklējot norādes un atslēgas.

 

FromMe.lv ir plašs dažādu kvestu piedāvājums, kur sev piemērotāko spēs atrast ikviens. Piemēram, kvests ‘‘Harijs Poters un slēgtā istaba’’ ļaus iejusties Harija Potera glābēju lomā. Kāds no Harija nelabvēļiem jūs ir ieslēdzis slepenajā Cūkukārpas istabā, lai viņš nepaspētu uz kalambola spēli. Tev kopā ar komandu ir jāpaspēj tikt ārā no istabas stundas laikā.

 

Vēl viens piemērs ir ‘‘Loterijas laupīšanas’’ kvests. Uzzinot, ka šajās brīvdienās Rīgā notiks liela loterija, kuras galvenā balva ir 1 miljons eiro, tu ar draugiem nolem iegūt visu laimestu sev. Bet ir viena problēma – tā vienkārši loterijas organizētāji šo naudu neatdos. Atliek tikai viens – viltīga aplaupīšana naktī. 

 

Šādu kvestu ir patiešām daudz un katrs no tiem atšķiras ar savu odziņu – stāstu, lokāciju un sarežģītības pakāpi. Izvēlēties kādu kvestu dāvanā var būt visai grūti, tāpēc aktuālākā ir Izlaušanās istaba pēc Tavas izvēles. Tā ir vienota dāvanu karte, kas ir derīga 5 dažādos kvestu uzņēmumos Latvijā. Saņēmējs pats varēs apskatīties visu zīmolu kvestus un izvēlēties, kuru apmeklēt.

 

Spēļu konsoles, spēles un aksesuāri 

707.lv dāvanu karte

Mūsdienās visaktuālākais spēļu veids, īpaši jaunākajām paaudzēm, ir videospēles. Balstoties uz to, vai jubilārs spēles spēlē datorā vai varbūt uz spēļu konsoles, var arī domāt tālāk par to, kādā formātā uzdāvināt kādu jaunu aizraujošu spēli.

 

Protams, ikvienam spēlēšanas veidam klāt nāk arī piemēroti gadžeti un aksesuāri. Ja spēles tiek spēlētas datorā, tad izšķirošs gadžets nereti ir augstas kvalitātes Razer austiņas, jaudīga tastatūra un pelīte. Labs šādu gadžetu piedāvājums ir pieejams interneta veikalā 707.lv.

 

707.lv interneta veikalā atradīsi dažādas spēles un piederumus konsolēm – Nintendo, Xbox un PlayStation. Plašās izvēles gadījumā jau atkal vērtīgāka būs 707.lv dāvanu karte, kas jaunietim pašam ļaus izvēlēties tīkamāko spēli vai piederumus.

 

 

Lai izdodas pavadīt vairāk laika kopā un darīt to ar aizraujošām spēlēm!

 

Mūsu FromMe.lv bloga sadaļā Dāvanu idejas esam apkopojuši vēl daudzus rakstus par dāvanu ieteikumiem dažādos svētkos un dažādiem saņēmējiem.

 

Vari apskatīties dāvanu idejas rakstos Oriģināla dāvana draugam un Dāvana draudzenei, lai zinātu, kā iepriecināt savus draugus svētkos.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu