Oriģināla dāvana draugam

22.02.2021

dāvana draugam

 

Savus tuvākos draugus svētkos vēlamies apsveikt, taču ne vienmēr tas ir tik vienkārši. Īpaši, ja ir jāapsveic draugs – vīrieši nereti mēdz apgalvot, ka viņiem nekas nav nepieciešams. Tāpēc esam apkopojuši noderīgas dāvanas, no kurām vismaz viena noteikti patiks tavam draugam.

 

FromMe vienmēr palīdzēs atrast un izvēlēties starp vairākiem simtiem iespēju. Piedāvājumā ir dāvanu kartes visdažādākajos svētkos un visdažādākajās kategorijās. Sākot ar aktīvo atpūtu un beidzot ar dažādām noderīgām dāvanu kartēm, kā uz apģērbu, makšķerēšanas piederumu veikaliem un daudz citas oriģinālas dāvanas.

 

Šīs un citas dāvanu idejas visas kopā varēsi apskatīt dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas draugam.

 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!

 

Aktivitātes ar draugiem

peintbols ar draugiem

Lieliska dāvana jebkuram aktīvam vīrietim ir labi pavadīts laiks kopā ar draugiem. Galvenais, lai tiek nodrošinātas aizraujošas aktivitātes. Piemēram, Peintbols ļaus labi pavadīt laiku ar draugiem, sadarboties komandās, sajust azartu un sacensību garu. To pašu var izbaudīt arī braucienā ar kartingiem – sacensību gars, jauda, ātrums un labi pavadīts laiks. Savukārt Drifta halle ļaus draugam izmēģināt braucienu ar elektrisko drifta triciklu. Jautrība garantēta!

 

Spēļu laiks

brain games dāvanu karte

Ja tavam draugam patīk pavadīt savu brīvo laiku spēlējot spēles, minot mīklas un citādi nodarbinot savu prātu, šajā sadaļā noteikti atradīsi kādu piemērotu dāvanu. Piemēram, dāvanu karte Brain Games veikalā būs noderīga, jo ļaus izvēlēties kādu interesantu galda spēli. Dāvanu karte Games 4 You veikalā būs ne tikai galda spēles, bet arī šautriņa,s biljardi, burvju triki utt. Un ja tomēr draugs labāk gribētu pavadīt laiku ar draugiem īstās dzīves spēlē, kvesti būs tieši laikā. 

 

Dāvanu karte hobijam

dāvana hobijam

Dāvana ar kuru vienmēr izdodas trāpīt mērķī, ir dāvana vīrieša hobijam. Tas izrādīs atbalstu pret viņa sirdslietu un ļaus savu hobiju pacelt nākošajā līmenī. Atliek vien saprast, kas draugam vislabāk patīk. Ja tā ir mūzika, tad noderēs dāvanu karte mūzikas veikalā. Ja tā ir makšķerēšana, tad noderēs dāvanu karte veikalā Ieroči – makšķerniekiem un medniekiem. Savukārt, ja draugam patīk sportot, tad viņam varētu patikt dāvanu karte kādā sporta preču un aprīkojuma veikalā.

 

 

dāvana hobijam

 

Dāvanu karte apģērbam

sportland dāvanu karte

Vīriešiem bieži vien ir grūti atrast dāvanu, jo viņi apgalvo, ka viņiem neko nevajag. Tad labākais veids, kā apiet dāvināšanas raizes, ir dāvanu karte apģērbam. Tas var būt viņa iemīļotākais veikals Sportland vai veikals Timberland. Īstenam sportistam varētu patikt arī dāvanu karte Adidas veikalā. Savukārt patriotam ar lielisku stila izjūtu noderēs dāvanu karte veikalā Latvietis. Labākais ir tas, ka draugs varēs izvēlēties sev nepieciešamās preces pats.

 

Dāvanu karte veselībai

ūdens pudele

Dāvana, kas izrādīs rūpes pret draugu, būs dāvana viņa veselības uzlabošanai. Laba izvēle ir VingroSev.lv treniņu abonements attālināti, kas pašlaik irīpaši aktuāli. Arī Medicīnas centrs ARS piedāvā gan ārstniecisko vingrošanu, gan arī cita veida veselības profilakses procedūras. Un, ja draugs šādas procedūras nepieņemtu, tad uzdāvini viņam ko praktisku, kas veselību atstās viņa paša ziņā – dāvanu karte ūdens pudelei. Tā ir stilīga dāvana, kas veicinās viņu ikdienā biežāk padzerties un līdz ar to arī justies labāk.

Restorānu piedāvājumi

andalūzijas suns

Mīlestība iet caur vēderu – arī draugu starpā. Forša dāvana, ko saņemt ir kāda restorāna apmeklējums, ko varēsiet baudīt kopā ar draugu vai arī viņš varēs tur aizvest savu otro pusīti romantiskās vakariņās. Lieliski restorāni, no kā izvēlēties, ir B BārsTex-Mex Republic restorāns vai, piemēram, Zilā govs. Vislabāk, protams, ir izvēlēties dāvanu karti Restorāni Rīgā, kas draugam ļaus pašam izvēlēties savu restorānu. Tajā iekļauti šie pieminēti un vēl vairāki forši restorāni, ko apmeklēt. 

 

 

 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

 

Īpašie piedāvājumi

šmakovka

Ja vēlies draugu pārsteigt ar patiesi oriģinālu dāvanu, tad šajā sadaļā to noteikti arī atradīsi. Pirmā iespēja ir Latgales šmakovkas degustācija, kur piedāvājumā iekļauta arī muzeja apskate un Hitlera bunkuru izpete gida pavadījumā. Ja vīrieti vairāk interesē uzkodas, nekā pati šmakovka, tad laba dāvana viņam varētu būt Gaļas piegāde uz mājām. Oriģināli un praktiski. Un vēl viens oriģinālas idejas piedāvājums ir dāvanu karte tetovējumam – lai draugs īsteno jau sen vēlamo tetovējumu!

 

Universāla dāvanu karte

fromme karte

Un, ja tomēr galīgi nekādas dāvanu idejas neraisās, vislabākā dāvana ir universāla dāvanu karte. Par universālu to padara milzīgā izvēles iespēja, kas dāvanas saņēmējam tiek uzdāvināta. Piemēram, dāvanu karte veikalā 707.lv ļaus draugam izvēlēties starp universālveikala cienīgu piedāvājumu – viss mājai, dārzam, hobijiem, veselībai, darbam, ceļojumiem utt. Savukārt universālā FromMe karte ļaus iegādāties jebkuru no šajā rakstā pieminētajiem piedāvājumiem. Izvēle ir drauga rokās uz visiem 100!

 

 

Piedāvājam izvēlēties vēl citas dāvanas starp mūsu sagatavotajām dāvanu izlasēm:

Dāvana draugam

Dāvanas vīriešiem

Aktīvā atpūta

Makšķerpiederumu veikali

Dāvanas pārim

TOP dāvanas

 

Gadījumā, ja nezini ko uzdāvināt, tad varbūt izvēlies universālo dāvanu karti FromMe karti – to draugs varēs izmantot pie visiem FromMe partneriem un pats izvēlēties, kā vēlas izmantot saņemto dāvanu. 

 

ātras dāvanas internetā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu