Tagad dāvanu kartes ir sirsnīgas un personiskas

16.12.2019

Sāvanu karte ar šokolādi

Lielākam dāvināšanas un dāvanas saņemšanas priekam piedāvājam īpašu dāvanu karšu pasniegšanas veidu – iesaiņotu kartītē kopā ar Skrīveru Saldumi šokolādi.

 

Dāvanu karte ar īpašu vērtību

Dāvanu karšu un dāvanu kuponu vērtība slēpjas tās izmantošanas noderīgumā vai īpašās emocijās, ko šī dāvana var sagādāt. Abas no šīm vērtībām ir vērstas uz nākotni – dāvanu karti pēc tās saņemšanas varēs izmantot noderīgiem pirkumiem, maltītei restorānā vai patīkamai atpūtai. Taču tas notiks nākotnē, tāpēc ir ierasts lūkot pēc idejām, kā dāvanas pasniegšanas mirkli padarīt interesantāku – kā tam piešķirt papildus emocijas. FromMe dāvanu karšu centrs to iesaka īstenot, personalizējot dāvanu karti ar īpašu sveicienu un iesaiņojot ar skaistu un gardu šokolādi.

 

Kas dāvanu karti pārvērš par īpašu dāvanu?

  1. Iesaiņojums, kas rada satraukumu.
  2. Garda šokolāde mirkļa baudījumam.
  3. Personisks sveiciens un apsveikums.
  4. Dāvana ir noderīga un pārdomāta.

 

Šis ir dāvanas maģiskais komplekts, kas FromMe dāvanu kartes padara par lielisku dāvanu.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

Lielisks dāvanas papildinājums

Zemāk iezīmējām dažas dāvināšanas situācijas, kurās dāvanu kartes iesaiņojums ar šokolādi būtu īpaši piemērots.

Praktiska dāvanu karte

Īpaši vērtīga vai ekskluzīva dāvana

Atpūta jaunmoku pilī

Ja padomā ir kāda īpaša dāvana, piemēram, ceļojums vai romantiska atpūta Latvijas pilīs vai muižās, būtu nepieciešams to arī īpaši pasniegt. Šādi piedāvājumi nav lēti, tāpēc tikai nedaudz palielinot dāvanas naudisko vērtību, tiks būtiski palielināta tās emocionālā vērtība – pārsteigums un prieks par saņemto dāvanu. Šāda dāvana būs piemērota mīļotajam cilvēkam, vecākiem vai pārim kāzu jubilejā.

 

Noderīga dāvana pasniegta ar odziņu

FromMe karte

Ja vēlaties kādam uzdāvināt noderīgu dāvanu, kas varētu būt universālā FromMe dāvanu karte, dāvanu karte hobija baudīšanau vai SPA centrā, tad papildus dāvanas noderīgumam būtu labi tai piešķirt kādu emocionālo vērtību. Iesaiņojot dāvanu karti ar skaistu un svētku noskaņu radošu šokolādi, dāvanai tiks piešķirts papildus svinīgums.

 

 

Gardums mirkļa baudījumam

Populāra dāvana ir restorānu dāvanu kartes, kas ir ērts veids, kā uzaicināt uz romantiskām vakariņām divatā vai kopā ar ģimeni, un noformēt to kā dāvanu. Idejiski tā ir solījuma dāvana jaukiem mirkļiem nākotnē, bet svētki ir šodien un tagad. Tāpēc ir jauki kopā ar gaidām par gardu maltīti kādā jaukā restorānā uzdāvināt arī gardu šokolādi.

 

Sarūpējot Ziemassvētku dāvanas no tālienes

Dāvanas no ātzemēm

Ziemassvētku laiks lielākajai daļai cilvēku ir diezgan steidzīgs, tāpēc nereti dāvanas tiek meklētas pēdējā pirmssvētku nedēļā. Tēpēc riskanti ir paļauties, ka dāvanu sūtīšana no ārzemēm atnāks laikā. Tāpēc labi ir izvēlēties dāvanas, ko iegādāties internetā, un dāvanu rūķi FromMe dāvanu ekspertu personā tās iesaiņos īpašā svētku noformējumā. FromMe sirsnīgās sajūtu dāvanas vai noderīgās dāvanu kartes iesaiņotas ar skaistu šokolādi būs labākā izvēle. Nogādāsim tās saņēmējam ar pasta, pakomātu vai kurjeru piegādes servisiem.

 

Dizaina un šokolādes veidi

Lai pasniegtu dāvanu karti komplektā ar šokolādi, šobrīd piedāvājam divus kartiņas un divus šokolāžu veidus.

 

Viens no tiem ir īpaši piemērots Ziemassvētkiem, kurā iesaiņojuma kartītes motīvs ir ar eglītēm un sniegpārsliņām, ko papildina Skrīveru Saldumi īpašā Ziemassvētku sērijas baltā šokolāde (zaļā krāsā) ar ķirbju sēklām.

Otrs iesaiņojuma kartītes dizains ir FromMe ierastos toņos, un šokolāde ir augstas kvalitātes tumšā šokolāde ar ķiršu gabaliņiem.

 

Šokolādes kartiņas varianti

Ja vēlaties dāvanu kartes kartiņu komplektēt citā kombinācijā, tad lūdzam sazināties ar FromMe konsultantu, zvanot 27243030 vai rakstot uz [email protected]. Ja vēlaties pasūtīt vairāk par 20 dāvanu kartēm, tad varam piedāvāt vēl citus šokolāžu veidus.

 

Ieteikumus kā dāvanu karti pasniegt kā personisku dāvanu esam apkopojuši rakstā Kā dāvanu kartei piešķirt īpašu vērtību. Vairāk detaļas par dāvanu kartes noformēšanas iespējām skatīt Dāvanu kartes noformējums.

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu