Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī vietējos, kas vēlas tajās skaisti atpūsties. Pilis ir atjaunotas un labprāt uzņem viesus, lai tos palutinātu ar karalisku atpūtu, romantiku un mieru. Romantiska atpūta diviem muižās un pilīs ir klasiska izvēle, kas kaut reizi jāizmēģina katram.

 

Visi atpūtas piedāvājumi zemāk minētajās pilīs atrodami arī FromMe.lv dāvanu servisa kataloga sadaļā dāvanas pārim. Raksta turpinājumā uzzini vairāk par to, ar ko lepojas šīs Latvijas pilis un muižas, un kādas iespējas atpūsties tās piedāvā.

 

Rakstā aplūkosim atpūtas piedāvājumus no Latvijas skaistākajām muižām un pilīm:

 

FromMe dāvanu kartes noformējums

 

 

Jaunpils pils – viduslaiku pils Kurzemē ar īpašu gaisotni

jaunpils pils

Ja vēlaties pārsteigt ar viduslaiku auru un atmosfēru, tad Jaunpils pils ir īstā vieta atpūtai. Tā ir viduslaiku pils Kurzemē, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem dāvanas saņēmējs varēs kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni. Katru gadu augusta pirmajā sestdienā pils pagalmā tiek rīkoti ikgadējie Jaunpils Viduslaiku svētki, kuru laikā notiek gan bruņinieku cīņas par pils dāmas uzmanību, gan amatnieku tirdziņi, koncerti un izrādes. 

 

Jaunpils pils piedāvājumi

Viduslaiku mielasts un izklaides, teatralizēas, informatīvas ekskursijas, viduslaiku stila apartamenti un muzeja apmeklējums būs lieliska atpūta diviem cilvēkiem vai ģimenei, kas novērtē dzīves burvību. Jaunpils pils piedāvā arī laulību ceremonijas un kāzu izklaides, svinības, semināru un banketu organizēšanu, romantisku atpūtu divatā, pasākumu vadīšanu.

 

Zemāk uzskaitīti konkrēti dāvanu piedāvājumi, bet FromMe piedāvājumā ir arī Jaunpils pils dāvanu karte, kas ļaus izbaudīt brīvdienas viduslaiku noskaņās izvēloties pēc pašu vēlmēm.

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām

Jau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem. Dāvanas saņēmējam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums. Pils ķēkša saimnieki piedāvā rukša cepeti ar medus glazūru, vīnā gozētus cāļu stilbus, vārītus pelēkos zirņus, kūpinājumu mērci, zaļumu buntes, svaigu un skābētu gurķu bļodas, siera rituli un balto sēklu maizi. Desertā tiek piedāvāti mandeļu cepumi, žāvēti augļi un ogas, ābolkūka ar putotu krējumu. 

Ģimenes ekskursija "Pirmie soļi galmā" 2 pieaugušajiem un 2 bērniem Jaunpils pilī

Piedāvājumā “Pirmie soļi galmā” ietilpst teatralizēta ekskursijas programma ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos, leģendu un seno ieroču iepazīšanu, veiksmes monētas izkalšanu. Papildus stāstiem tiks pārbaudītas mazo jaunkundžu un topošo bruņinieku viesošanās laikā iegūtās iemaņas, saņemot arī attiecīgu apbalvojumu. Noslēgumā katrs ekskursijas dalībnieks varēs piemiņai izkalt savu veiksmes monētu.

 

Nakšņošana, vakariņas un ekskursija "Viduslaiku sapnis divatā"

Romantiska nakšņošana Jaunpils pils apartamentos, baronu cienīga maltīte viduslaiku mūzikas un sveču gaismā un ekskursija ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos. Tā ir iespēja iejusties Jaunpils barona un baroneses lomā un viduslaiku gaisotnē baudīt vakaru divatā. Ietērpti greznajos viduslaiku tērpos viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas atpūtai. Naktsmieru pāris baudīs Barona vai Viduslaiku istabā. Tam sekos vakariņas viduslaiku gaumē. 

 

 

Jaunmoku pils – kluss, pakalniem ieskauts arhitektūras šedevrs

jaunmoku pils

Klusā, pakalniem ieskautā pils Kurzemē – Jaunmoku pils ir īpaša vieta atpūtai un svētkiem.  Šī pils ir Latvijas arhitektūras šedevrs, kurā mājo sava leģenda. Pils ir uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa projekta, lai kalpotu par Rīgas mēra Džordža Armitsteda medību pili.

 

Jaunmoku pils piedāvājums

Mūsdienās Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, Jaunmoku pils kļuvusi par vienu no atpazīstamākajām un romantiskākajām atpūtas vietām Latvijā.

 

Pašlaik Jaunmoku pils piesaista apmeklētājus ar ekskursijām, pils muzeju, pils viesnīcu, restorānu "Liepaleja", pils suvenīru un grāmatu veikaliņu. Visus šos pakalpojumus varat apmaksāt ar Jaunmoku pils dāvanu karti, kas to padara par lielisku dāvanu pārim, vecākiem vai mīļotajam.

 

Izbaudi šīs pasakainās vietas burvību arī tu – Jaunmoku pils ir vieta, kur saplūst laiks, daba, mūzika un atpūta. 

 

Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī

Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī – 3 ēdienu vakariņas, nakšņošana luksusa numurā ar masāžas vannu un meža muzeja apmeklējums. Baltajā salonā tiek piedāvāta iespēja nobaudīt gardas vakariņas kamīna gaismā, kur tiek garantēta lieliska gaisotne. Lai pilnībā relaksētos, Jaunmoku pils piedāvā pēc vakariņām baudīt šampanieti numuriņā. 

 

 

Atļaujies šo karalisko romantiku un atpūtu un izbaudi Jaunmoku pils auru. Romantiska atpūta diviem – lieliska izvēle ikvienos svētkos!

 

 

Piena muiža Berghof – izmeklēta atpūta dvēseles jaunībai

piena muiža

 

Peldoties piena upē, izbaudi burvīgu atpūtu un atgūsti jaunību! Piena muižā iespējams izbaudīt vēsturisko atmosfēru un gūt neaizmirstamas emocijas.  Piena muiža – Berghof piedāvā ļauties nesteidzīgai atpūtai un izsmalcinātai nakšņošanai Kungu mājā. Muižas viesi aicināti izbaudīt arī peldi Kungu pirts baseinā, siltu pienu ar medu pirms gulētiešanas saldākam miegam un kafiju ar sviestmaizi brokastīs – tas viss iekļauts numuriņu cenā.

 

Piena Muižā var palutināt miesu un dvēseli ar atjaunojošiem, dziednieciskiem Piena SPA skaistuma un pirtī iešanas rituāliem, kā arī ļauties sportiskām aktivitātēm tenisa kortos un sporta laukumā. Muiža Kurzemē, Skrundas novadā, savu stāstu sākusi 1539. gadā, kad Kurzemes bīskaps Hermanis piešķīris lēni Johanam Rennem, un uzsākta muižas būvniecība. Piena muižas īpašnieku lokā, kopš tās uzcelšanas, bijis gan Prūsijas ģenerālmajors un kambarkungs, gan bruņinieki, baroni un pat advokāts. 

 

Piena muižas piedāvājumi

Greznās Piena muižas – Berghof svinību zāles var būt lieliska vieta svinībām un atpūtai. Tur iespējams sarīkot viesības, jubileju, pieņemšanu, kāzas vai citu saviesīgu pasākumu. Piena muiža ir maģiska vieta īpašajai dienai, kad Tavas dzīves karaliskais mirklis pārtop par muižas vēstures lappusi.

 

Piena muzejā dzīvo Baltijā vienīgā runājošā govs Venta ar teliņu Druvi, kas būs interesanti arī ģimenēm ar bērniem. Piena muižā atrodas arī Piena muzejs un katru gadu vasarā tiek rīkoti arī Piena svētki. Zemāk uzskaitīti Piena muižas piedāvājumi pāriem, Ja tie neatbilst Jūsu iecerētajai dāvanai, tad piemērota var būt Piena muižas dāvanu karte, kas ļaus izvēlēties sniegtos pakalpojumus konkrētās dāvanu kartes vērtībā.

 

Tikai tu un es – piena vannas pelde pārim

piena vannas pelde pārim

Nesteidzīga atpūta divvientulībā ir labākā dāvana, ko sniegt sev mīļam cilvēkam. Piena muižā obligāti ir jāizmēģina viņu slavenās piena vannas peldes, nu jau šo procedūru ir iespējams baudīt arī ar savu otro pusīti. SPA piedāvājuma ''Piena vannas pelde pārim'' ilgums ir 1 stunda, kas ietver pēc izvēles īsta lauku piena vannas peldi vai alus vannas peldi. 

Lauku muižas romantika 

Piedāvājumā Lauku muižas romantika ietilpst īsta lauku piena vannu pelde diviem muižas Piena SPA saloniņā vienas stundas garumā. Iekļautas arī vakariņas romantiskā noskaņā Piena muižas „Rožu krodziņā” 35.00 EUR vērtībā, kā arī nakšņošana divvietīgā Piena muižas numuriņā. 

 

 

RESTORĀNI RĪGĀ dāvanu karte ; restorani riga

 

 

Pegasa pils pašā Jūrmalas centrā

pegasa pils jūrmalā

SPA viesnīca un restorāns ar nosaukumu “Pegasa Pils” atrodas Baltijas jūras pērles pašā centrā – kūrortpilsētā Jūrmalā. Vien pāris metru attālumā no slavenākās Jūrmalas ielas – Jomas ielas. Pilij blakus atrodas no koncertzāle “Dzintari”, kur notika tik ļoti populārais starptautiskais dziedātāju konkurs JAUNAIS VILNIS, un tikai 50 metru attālumā ir arī Rīgas līča pludmale. 

 

Pegasa pils piedāvājums

Šeit ikvienam viesim tiek piedāva iespēja nesteidzīgi atpūsties no pilsētas steigas un izbaudīt visu to labāko. Lai arī viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā, tā garantē mieru un relaksāciju ērti iekārtotos numuriņos, kā arī piedāvā visai daudzveidīgas SPA iespējas. Ja vēlies uzdāvināt atpūtu rosīgajā kūrorta pilsētā, tad Pegasa pils dāvanu karte ir lielisks apsveikums svētkiem atpūtniekiem.

 

Romantiska atpūta Pegasa Pilī ar vakariņām

romantiska atpūta pegasa pilīRomantiska atpūta Hotel Pegasa Pils, pašā Jūrmalas sirdī ir lieliska dāvana otrajai pusītei vai pārim kāzu jubilejā. Dāvanā ietilpst vienas nakts izmitināšana Superior klases numuriņā Pegasa pilī, kā arī vakariņas 25 EUR vērtībā un brokastis nākošajā rītā. Lieliska atpūta ir garantēta, it īpaši jau tāpēc, ka apkārt ir tik plašas izklaides un atpūtas iespējas.

Romantiska atpūta Jūrmalā ar gardām uzkodām numuriņā

pegasa pils uzkodas numuriņāPegasa pils piedāvā vēl vienu tik pat skaistu un romantisku atpūtas piedāvājumu. Atpūta ar uzkodām numuriņā ir lieliska dāvana Valentīndienā, kā arī kāzu jubilejā. Romantisko atpūtu lieliski var papildināt ar nesteidzīgu piejūras baudīšanu vai kultūras pasākumu apmeklēšanu. Piedāvājumā iekļauta nakšņošana superior double numuriņā, kā arī brokastis numuriņā.

 
 
 

Mālpils muiža – izcils klasicisma arhitektūras piemineklis

 mālpils muiža 

Muiža pie Rīgas - vien 50 km attālumā no tās. Mālpils muiža ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve. Muiža tika atjaunota, maksimāli saglabājot tās vēsturisko, klasicisma stilam raksturīgo arhitektonisko veidolu. Krāšņais interjers ir papildināts ar antīkām klasicisma un bīdermeijera stila mēbelēm – kumodēm, krēsliem, dīvāniem un spoguļiem –, kā arī ar latviešu vecmeistaru gleznām, vēsturisku klavesīnu, svečturiem un citām vērtīgām greznumlietām. Mālpils muiža ir vieta, kur vēsture apvienojas ar mūsdienām un pārsteidz ar romantiskas atmosfēras piesātinājumu.

 

Mālpils muižas piedāvājumi

Muižā ir pieejami 22 izsmalcināti numuriņi, no kuriem katrs ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Mansarda numuros valda īpaša gaisotne – tos caurvij ozolkoka simtgadīgās sijas. Muižas viesiem pieejamas arī telpas pasākumu rīkošanai. Muižas plašās un greznās zāles ir kā radītas dažādu pasākumu rīkošanai – lieliska vieta kāzu svinību organizēšanai. Visiem viesiem pieejami izbraucieni ar velosipēdiem. Mālpils muižas viesi var doties aktīvā, izzinošā vai romantiskā braucienā ar Elektra ērtajiem velosipēdiem pa Mālpils apkārtni, līdzi ņemot īpaši sagatavotu ceļvedi.

 

Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā

Romantisku atpūtu diviem piedāvā  “Sudraba” sajūtu vakars Mālpils muižā. Piedāvājumā ietilpst nakšņošana muižas standarta dizaina numurā. Muižas saimnieki būs parūpējušies par sveču gaismu, romantiskas noskaņas radīšanai. Augļu plate un dzirkstošais vīns tiks servēts numurā pirms vai pēc vakariņām. Iekļautas vakariņas Mālpils muižas gardēžu restorānā 30 EUR vērtībā un bagātīgas brokastis. Piedāvājumā iekļauta arī muižas apskate.

Zelta sajūtu vakars Mālpils muižā

Zelta sajūtu vakara iedāvājumā ietilpst nakšņošana muižas luksusa numurā, kurā atpūtu iedvesmos virmojošā sveču gaisma, kas uzturēšanos padarīs īpaši romantisku.Tiks nodrošināta arī augļu plate un dzirkstošais vīns, kas tiek servēts numurā pirms vai pēc vakariņām, un vakariņas Mālpils muižas gardēžu restorānā 40 EUR vērtībā. Saldākam miegam – relaksējoša vanna sveču gaismā. No rīta tiks pasniegtas bagātīgas brokastis muižas restorānā vai numurā.

Dimanta sajūtu vakars Mālpils muižā

Mālpils muižas “Dimanta” sajūtu vakars vēsturiskajā ēkā padarīs mīļoto cilvēku īpašo dienu vēl neaizmirstamāku. Piedāvājumā ietilpst romantiska atpūta diviem un nakšņošana muižas jaunlaulāto numurā. Dimanta sajūtu vakara piedāvājumā iekļautas vakariņas Mālpils muižas gardēžu restorānā 50 EUR vērtībā. Saldākam miegam – relaksējoša vanna sveču gaismā. No rīta tiks pasniegtas bagātīgas brokastis muižas restorānā vai numurā.

 

Piedāvājuma izvēlei pārim lieliska dāvana būs arī Mālpils muižas dāvanu karte – lai saņēmējs piedāvājumu izvēlas pats.

 
 
 

Sventes muiža – gleznains miers un mūsdienīgas ērtības

  sventes muiža 

Sventes muiža Latgalē ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota viesnīca un kura atrodas prom no pilsētas steigas, gleznainā Daugavpils novadā. Restaurētās grāfa muižas gaisotne, kas papildināta ar mūsdienīgām ērtībām, ir lieliska vieta atvaļinājumam, romantiskām brīvdienām, komandējumiem vai svinīgiem pasākumiem. 

 

2009. gada 9. februārī viesnīca Sventes muiža saņēma Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas sertifikātu par atbilstību četru zvaigžņu standartam. Pašreiz viesnīca viesiem piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu ar izsmalcinātiem ēdieniem, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu, telpas semināriem un konferencēm, kā arī banketus dažādiem svinīgiem pasākumiem. Ievērības cienīgs un intriģējošs Sventes muižas apskates objekts ir blakus izvietotais mašīnu un kara tehnikas muzejs. Bērni novērtēs īpašo rotaļu laukumu muižas pagalmā.

 

Sventes muiža piedāvā

Skaistās Sventes muižas piedāvājumā ir viesnīcas numuriņi, kur katrs nosaukts par godu vienam no 12 gada mēnešiem no “Janvāra” līdz “Decembrim” un kuri ir īpaši ar izvēlētā gadalaika stilu un gaisotni. Numuri ir apgādāti ar visām ērtībām, lai atpūta izvērstos lieliska. Sventes muižas restorāna ēdiens gatavots, ievērojot klasiskās Eiropas virtuves tradīcijas. Tā mierīgā atmosfēra ļaus aizmirst par steigu un pilnvērtīgi izbaudīt jautru svētku gaisotni, vai ieslīgt romantiskā noskaņojumā. 

 

Atpūta diviem Sventes muižā ar brokastīm un Kara tehnikas muzeja apmeklējumu

Piedāvājumā ietilpst atpūta diviem Sventes muižā – nakšņošana pārim divvietīgā numuriņā, gardas brokastis muižas restorānā, Kara tehnikas muzeja apmeklējums, veldzējošas peldes viesnīcas āra baseinā un bezrūpīgas pastaigas parkā un sarunas lapenītēs. Šī ir lieliska dāvana pārim, kas vēlas pavadīt nedēļas nogali mierīgā ceļojumā ar odziņu. Uzdāvini skaistu atpūtu, kuru baudīt kopā!

 

Romantiska atpūta diviem Sventes muižā ar vakariņām

Romantiska atpūta diviem ir skaists piedzīvojums, kurā ietilpst nakšņošana pārim divvietīgā numuriņā, kā arī romantiskas vakariņas muižas restorānā vai burbuļvannas, krievu un turku pirts apmeklējums. No rīta pāri sagaidīs gardas brokastis. Brīvajā laikā pāris varē baudīt veldzējošas peldes viesnīcas āra baseinā, un doties bezrūpīgas pastaigaā parkā un atpūsties lapenītēs. Ja pārim būs vēlēšanās, tur pat pie muižas ir arī retro automašīnu un kara tehikas muzejs, kurā redzami īpaši mašīnbūves šedevri.

 

Šī ir lieliska dāvana pārim. Uzdāvini skaistu atpūtu, kuru baudīt kopā! Ja pieminētie piedāvājumi neatbilsts Jūsu iecerēto pakalpojumu klāstam, piemēram, meklējat dāvanu ģimenei, tad piemērota izvēle būs Sventes muižas dāvanu karte.  

 

 

Mārcienas muiža – smalkas istabas un ārstnieciskais SPA

mārcienas muiža

Kopš 13. gs. beigām Mārciena bija baronu Tīzenhauzenu dzimtas īpašums. No 19.g.s.vidus Mārcienas īpašnieks bija barons Voldemārs fon Maidels. Vidzemes vidienē viņš radīja izcilu neorokoko stila šedevru, greznāko pili Baltijā. Latvijas Valsts Vēstures muzejā saglabājušās unikālas ārskata un interjera fotogrāfijas. Mārcienas muiža celta nedaudz vēlāk kā saimnieciska vienība un medību muiža.

 

Mārcienas muiža atrodas Vidzemes novadā, 150km attālumā no Rīgas. Tā atrodas gleznainā vietā pie ezera. Muiža celta jau 1860. gadā un šodien piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas – tajā ietilpst gan viesnīca, gan hostelis un arī kotedža. 

 

Mārcienas muižas piedāvājumi

 Mārcienas muiža labprāt sagaida viesus un iepriecina tos ar patīkamu atpūtu izsmalcinātajos viesnīcas numuriņos. Bez nakšņošanas muiža piedāvā vēl dažādus atpūtas piedāvājumus, kas pārskatāmāk uzskaitīti zemāk. 

 
 

SPA atpūta un ārstnieciskie rituāli

mārcienas muižas spa

SPA zonā Mārcienas muižā viesu atpūtai ir pieejams peldbaseins, saunas un uz terases izvietota burbuļvanna. SPA tiek piedāvātas dažādas procedūras, kurās tiek izmantotas biomehāniskās stimulācijas ierīces, kas var palīdzēt ārstēt dažādas veselības problēmas, piemēram, muguras un locītavu sāpes. Viesiem tiek piedāvātas arī daudzveidīgas sejas kopšanas procedūras un ķermeņa masāžas. Viss, kas nepieciešams mierpilnai atpūtai, tiek atrasts šeit.

Lielisks muižas restorāns

mārcienas muižas restorānsViesnīcas restorānā viesi var baudīt tradicionālus latviešu virtuves un Eiropas virtuves ēdienus, kuru gatavošanā ir izmantoti vietējie bioloģiskie produkti. Vasarā viesiem tiek piedāvāta iespēja ieturēt maltītes verandā un parkā, kur tiek spēlēta klasiskā mūzika. 

 

 

Burvīga apkārtne pastaigām un citām aktivitātēm

mārcienas ezersAp muižu ir skaista apkārtne un ezers, kur iespējams baudīt nesteidzīgu peldi. Vasarā tiek piedāvātas sekojošas izklaides iespējas – krokets, nūošana, šūpoles, pastaigu takas, bērnu laukums, slidkalniņš ezerā. Par maksu iespējams izīrēt SUP dēļus, laivas, makšķeres. Ziemā piejama 3 km distanču slēpošanas trase pie muižas.

 

 

Dikļu pils – miera oāze netālu no teiksmām apvītā Zilākalna

dikļu pils

Pils Vidzemē netālu no Valmieras un teiksmām apvītā Zilākalna. Tieši tur atrodas Dikļu pils un, kad pilsētas duna un rosība nogurdinājusi miesu un garu, dzīvesprieku un romantiku vislabāk atjaunot tās senā parka gaisotnē, kas ir viens no skaistākajiem Latvijā. Jāpiebilsts, ka Dikļu pils restorāns ir atzīts par vienu no TOP30 labākajiem restorāniem Latvijā.

 

Dikļu pils piedāvājumi

Dikļu muižas kungu mājā iekārtota izsmalcināta četru zvaigžņu superior viesnīca, kas ir bagātīga ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma mēbelēm, grezniem kamīniem un krāsnīm, skaistiem aizkariem un izcilu Latvijas mākslinieku gleznām. Pils SPA meistaru vieglās un prasmīgās rokas ļaus baudīt izcilas sajūtas, kamēr Dikļu pils gardēžu restorāns parūpēsies par garšas kārpiņām. Vajadzīga vien mīļotā cilvēka klātbūtne, par pārējo parūpēsies laipnais un profesionālais Dikļu pils personāls. 

 

Īpaši romantiski piedāvājumi pāriem

Tas, kā Dikļu pilī netrūkst, ir romantiska atpūta diviem. Tā ir iespēja baudīt mieru un viesmīlību romantiskā atpūtā kopā ar mīļoto cilvēku. Viens no piemēriem ir viņu ipašais rožu SPA rituāls: maiga un relaksējoša masāža ar rožu masku visam ķermenim, viegla galvas masāža, samtaina rožu-piena kāju vanniņa, procedūras noslēgumā aromātiskas tējas baudīšana. Parasti šādiem piedāvājumiem vēl seko arī svētku vakariņas gardēžu restorānā un nakšņošana greznajos pils numuriņos. 

Nakšņošana izsmalcinātajā Dikļu pils viesnīcā

Dikļu pilij ir arī sava īpaši greznā viesnīca, kur palikt pa nakti. Nakšņošana diviem greznajā Dikļu pilī būs lieliska atpūta pārim, kas ļaus aizmirsties. Tā ir iespēja lieliski atpūsties, sajūtoties kā karalim ar karalieni. No rīta viesus sagaida arī bagātīgas brokastis pils verandā uz saimnieka rēķina. Jāpiebilst arī tas, ka Dikļu pils apkārtne ir skaisti iekārtota. tur ir iespējams sajusties kā pasakā, dodoties romantiskās pastaigās un baudot dabas klātbūtni.

Relaksējoša SPA atpūta Dikļu pilī diviem

Dikļu pils Dabas SPA ir vēl viens iemesls noteikti apciemot šo skaisto un eleganto pili. Te viesiem ir pieejama īpaša SPA atpūtas zona. Piedāvājumā ir dažādi SPA rituāli un jau īpasi sagatavoti piedāvājumi tiem, kas vēlas izbaudīt veselu sajūtu komplektu. Pie rituāliem ir iespējams baudīt dažādas masāžas, sejas procedūras, ķermeņa ietīšanu, pīlingu un daudzus citus relaksējošus piedāvājumus. Dikļu pils ir vieta, kur doties sevi kārtīgi palutināt vai uzdāvināt šo prieku kādam citam.

 

 

Svētku pils Daugavas krastā

svētku pils

Svētku pils aicina uz ikdienu palūkoties uz svētkiem – ne vienmēr ir nepieciešams iemesls atpūsties un baudīt dzīvi. Šī burvīgā pils ir īpaši radīta vieta pasākumiem, svinībām un kāzām, kur pārdomāta katra detaļa un nianse, lai katrs viesis justos īpašs un ikkatrs pasākums tiktu īstenots vislabākajā kvalitātē un uzmanībā.

 

Svētku pils atrodas vien rokas stiepiena attālumā no Rīgas, līdz ar to lokācija ir viegli pieejama. Jau pēc attēla vien ir iespējams noprast, ka apkārtne ir mierpilna vieta. Te varēs baudīt skaistu dabas mieru un saulrieta izkrāsotās debesis.

 

Peldošā pirts

peldošā pirtsSvētku pils darbojas kā liels viesu nams, kas piedāvā dažādas aktivitātes, to starp, arī lielu svētku, piemēram, kāzu svinēšanu. Taču tik pat labi šeit var baudīt arī atpūtu pie dabas, piemēram, viņu esošajā pirts mājiņā uz ūdens. Pirtiņa ir iekārtota kā atsevišķa kempinga mājiņa, kur palikt pa nakti ģimenītei 2 pieaugušo un 2 bērnu sastāvā. 

 

Romantiska atpūta divatā

romantiska atpūtaTāpat svētku pils nav svešiniece romantiskas atpūtas veidošanā. Šī ir lieliska vieta, kur uzdāvināt nesteidzīgu, kvalitatīvu kopā būšanu savai otrai pusītei vai pārim svētkos. Romantiskajā piedāvājumā ietilpst nakšņošana pils numuriņā, šefpavāra Ingusa Zandberga individuāli gatavotas vakariņas trīs kārtās un brokastis. 

 

Privātās vakariņas

svētku pils privātās vakariņasĒdienam Svētku pilī ir īpaša nozīme, jo tiek piedomāts par katru mazāko detaļu. Uz Svētku pili var doties arī gastronomiskā piedzīvojumā kā galvenajā gala mērķī. Tiek piedāvāta iespēja baudīt privātās vakariņas, kur šefpavārs pagatavos 5 kārtu izsmalcinātas vakariņas, kas no vienas personas izmaksās 85 EUR.

 

 

Kuru no šiem piedāvājumiem Latvijas pilīs un muižās izvēlies Tu? Ja vēlies vēl paturpināt labākā piedāvājuma meklēšanu, tad rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu esam apkopojuši īpašus piedāvājumus pāriem, kas ļaus baudīt relaksējošu atpūtu prom no ikdienas. Lai veicas labākās dāvanas un atpūtas meklējumos.

 

Ja varam kā palīdzēt dāvanas izvēlē, tad zvani FromMe dāvanu ekspertiem 27243030. Ar prieku palīdzēsim!

 

 

Ieskaties rakstā Latvijas pilis un muižas, kur ir apkopotas skaistākās pilis un muižas visā Latvijā. Sarakstā iekļautas gan pilis ar SPA iespējām, gan bez. Reizēm ir tik forši aizbraukt ekskursijā uz pili, to izstaigāt ar gidu un labi pavadīt dienu!

 

Dāvanas pārim

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu