Idejas dāvanām - dāvanu idejas

ideja davanai

 

Tuvojoties svētkiem atkal meklējat idejas dāvanām, jo vēlaties no sirds iepriecināt sev tuvos — draugus, kolēģus un ģimenes locekļus?

 

FromMe.lv atbilde ir oriģināla un tai pašā laikā praktiska dāvana. Praktiska? Šoreiz nedaudz netradicionālā izpratnē! Neuztraucieties, nepiedāvāsim Jums kā dāvanu idejas virtuves piederumus, pavārgrāmatas, tamborēšanas komplektus vai ķermeņa kosmētiku. Šoreiz uz dāvanu idejām piedāvājam paskatīties no cita skatpunkta.

 

Dāvanu idejas sports un aktīvā atpūta

Vai Jūsu draugs, paziņa vai kolēģis šogad ir piedalījies kādā no tik populārajiem maratoniem? Varbūt Jūsu apsveicamā mērķis ir nākamgad piedalīties maratonā vai uzsākt kādu citu sportisku aktivitāti?

 

Tad nu šajos gadījumos Fromme.lv kā unikālas idejas dāvanām piedāvā Sportland dāvanu karte, kas būs lieliska un universāla dāvanu izvēle. Tiem, kas aizrāvušies ar sportu, sportisku gadžetu, sporta apģērba vai aksesuāru noteikti nebūs par daudz.

 

Sportland dāvanu karte - dāvanu idejas

 

Ja dāvanu plānojat pasniegt personiski, padomājiet par oriģinālu pasniegšanas veidu, piemēram, ar paštaisītu medaļu vai ierāmējiet dāvanu karti kā diplomu. Turklāt dāvanu karti var izmantot 12 „Sportland” veikalos visā Latvijā.

 

Dāvanu idejas pārim - davanas pārim

Lai iepriecinātu pāri, nevajag daudz. Jau pati ideja, ka dāvana ir domāta pārim, lai pavadītu laiku kopā, ir īsta dāvana.

 

Aizņemtiem kārumniekiem noteikti patiks iespēja izrauties no ikdienas un kaut stundu pavadīt kafejnīcā „Mierā”, kur var baudīt gardas kūkas un mājas vīnu. Varbūt kopā ar kafejnīcas „Mierā” dāvanu karti piedāvājiet pārim izpildīt kādu uzdevumu, piemēram, lai viņi viens otram pasūta kūkas un pārliecinās par to, cik labi pazīst viens otra gaumi.

 

Mierā dāvanu karte - dāvanu idejas

 

Vēl lieliskas idejas dāvanām pārim būs atpūta ārpus ikdienas, tāpēc iesakām Sventes muižas dāvanu karte.Tā būs arī iespēja pārim doties mazā ceļojumā, ja pāris dzīvo netālu no Daugavpils. Skaistā un elegantā ēka jau pati par sevi ļaus aizmirsties un baudīt tikai konkrēto mirkli un romantiku.

 

Sventes muiža dāvanu karte dāvanu idejas

 

Vēl daudzi citi atpūtas piedāvājumi Latvijas pilīs un muižās apkopoti rakstā Apceļo Latijas pilis un muižas.

 

Dāvanu idejas sievietēm - dāvana sievietei

Lai arī dejas dāvanām, kas saistītas ar sievietes skaitumu ir ierastas, tomēr skaistumkopšanas procedūras vienmēr sagādās pozitīvas emocijas — relaksējošas SPA procedūras, masāžas, ūdens procedūras vai sejas kopšanas pakalpojumi ir gluži kā miniatvaļinājums, ko varat uzdāvināt sievietei, kas to patiesi ir pelnījusi. Izvēlieties ko neikdienišķu, piemēram, veselības centra „Helios” dāvanu karti vai neaprakstāmi skaisto Elisange SPA – miera un harmonijas oāze dāvanu karte. Ja to pasniegsiet personiski, protams, neaizmirstiet dāvanai pievienot ziedus, kas vēl vairāk pastiprinās pozitīvās dāvināšanas un saņemšanas emocijas.

 

Helios veselības un skaistuma centrs dāvanu karte

 

 

Dāvanu idejas atpūtai pie dabas

Idejas dāvanām vīrietim parasti sagādā visavairāk raižu. Tāpēc, ja Jūsu draugs, kolēģis vai ģimenes loceklis, kam vēlaties pasniegt dāvanu, mīl pavadīt laiku pie dabas, tad izvēlieties dāvanu karti, kas ar to saistīta!

 

Ja dāvanas saņēmējam patīk makšķerēt, tad makšķerēšanas piederumu veikala SALMO dāvanu karte būs trāpījums tieši desmitniekā. Tādējādi dāvanas saņēmējs jutīsies patiesi saviļņots vismaz trīs reizes: saņemot dāvanu karti un plānojot pirkumu, dodoties uz veikalu un izvēloties jaunos makšķerēšanas piederumus un, protams, dodoties makšķerēt un izmēģinot jauniegādātās lietas.

 

Pāriem, draugiem vai ģimenēm, kam patīk kopā pavadīt laiku pie dabas, lieliskas idejas dāvanām ir izjāde zirgu sētā „Klajumi” Latgalē. Izjādi iespējams baudīt patiesi svaigā gaisā, piemēram, dabas parkā, kur pastāv liela iespējamība sastapt arī meža zvērus. Turklāt nav nozīmes, vai dāvanas saņēmējs ir iesācējs, amatieris vai jau pieredzējis jātnieks, „Klajumu” personāls apmācīs un parūpēsies par drošību, nodrošinot dāvanas saņēmējam un viņa kompānijai pieredzējušu instruktoru, kā arī speciāli apmācītus, paklausīgus zirgus visas izjādes laikā.

 

Vai ir nepieciešamas vēl dāvanu idejas? Apskatiet FromMe.lv TOP dāvanas vai meklējiet dāvanu pēc saņēmēja, dāvanu kategorijām vai svētkiem!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu