Idejas vecmeitu ballītei - kā svinēt, ko dāvināt

Vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte ir svarīgs un neatņemams notikums katras līgavas dzīvē. Gatavošanos kāzām gribas nosvinēt ar savām vistuvākajām draudzenēm. Ja vecmeitu ballītes organizēšana ir uzticēta vislabākajām draudzenēm, tad ideju apmaiņa un cītīga gatavošanās var tikai sākties!

 

Lai šis laiks paietu pēc iespējas mierīgāk un organizētāk gan līgavai, gan arī ballītes organizētājiem, vērts padomāt par visām iespējamajām detaļām. 

 

Fromme dāvanu komanda ir sagatavojusi vērtīgus padomus un lieliskas dāvanu idejas vecmeitu ballītes aktivitātēm. Ceram, ka iedvesmosim Tevi noorganizēt vislabāko ballīti!

 

Raksta saturs ir sekojošs:

 

 

Ko ņemt vērā pirms vecmeitu ballītes organizēšanas

vecmeitu ballīte

Pirms ķeries klāt ballītes organizēšanai un plānošanai, atceries, ka tā ir viena no īpašākajām dienām līgavas dzīvē. Viņa savu vecmeitu ballīti atcerēsies vienmēr, tāpēc ir svarīgi parūpēties par to, lai katra detaļa ir viņas cienīga. Ņem vērā sekojošas lietas.

 

Līgavas raksturs

Katra līgava ir unikāla. Viņa var būt maiga un kautrīga vai arī tā sieviete, kura ir jautra un vienmēr ballītes dvēsele. Lai arī kāda pēc rakstura būtu līgava, plānojot aktivitātes vecmeitu ballītei, ir svarīgi ievērot viņas vēlmes. Jāizvēlas tās idejas vecmeitu ballītei, kuras viņai sagādās prieku, nevis milzīgu stresa devu.

 

Līgavas personība

Izvēloties ballītes tematiku, svarīgi ņemt vērā līgavas hobijus un personību. Ja viņa mīl sapucēties un tematiskās ballītes nav viņai sveša lieta, tad kāpēc gan nerīkot tematisku ballīti? Ja viņai ir svarīgi justies komfortabli un publiska ālēšanās nav tas, ko viņa iedomājas iztēlojoties lieliski pavadītu dienu, tad tas nav arī tas, ko viņa sagaida no vecmeitu ballītes.

 

Izveidojiet sarakstu, kurā būs apkopotas idejas vecmeitu ballītei. Tās var būt sportiskas aktivitātes, īpašs kino seanss speciāli viņai veidotā gaisotnē, līgavas SPA rituāls, kāda noslēpuma atrisināšana, radoši piedzīvojumi vai kas tāds, kas liks viņai izkāpt no savas komforta zonas. 

 

Aksesuāri un detaļas īpašai atmosfērai

Visi ir redzējuši vecmeitu ballītes bildes vai dāmu pulciņus uz ielām. Viņas vienmēr ir saskaņotas – vai nu tā ir apģērbu tematika, aksesuāri vai speciāla atribūtika bildēm. Katrā ziņā ir vērts padomāt par kādu vienotības zīmi, kas atšķirs dāmas no pūļa un izcelsies fotogrāfijā.

 

Izplāno maršrutu

Ja ir vēlme ballīti svinēt nedaudz tālāk no mājām, ir vērts padomāt par labu maršrutu. Lai izvairītos no dienas pavadīšanas mašīnā, vecmeitu ballīšu rīkošanai lieliski noder vietas, kuru tuvumā var baudīt dažādas aktivitātes. Piemēram, var apmesties vietā, no kuras ērti var nokļūt uz visām tuvumā plānotajām atrakcijām, vai arī ieplānot, lai tās būtu pa ceļam.

 

 

Kā svinēt vecmeitu ballīti

vecmeitu ballīte

 

Kad ir pārdomāts, kāds ir līgavas raksturs un vēlmes, ir laiks izvēlēties vēlamās dāvanu idejas vecmeitu ballītei un aktivitātes. Esam sadalījuši idejas pēc vairākām noskaņām, tev atliek tikai izvēlēties piemērotāko, lai smeltos idejas.

 

Labs veids, kā jau iepriekš visu sagatavot un nopirkt, ir ar FromMe dāvanu kartēm. Tad atliks tikai tās uzrādīt un par piedzīvojumiem un aktivitātēm būs samaksāts.

 

 

 

Skaistuma un SPA rituāli vecmeitu ballītei

spa vecmeitu ballītē

SPA apmeklējums vecmeitu ballītē ir ļoti skaista ideja, taču jāņem vērā, ka šī aktivitāte var izvērsties salīdzinoši dārga. Zemāk dažas lieliskas idejas.

 

SPA un baseinu centra apmeklējums

Laba iespēja nedaudz ietaupīt ir līgavai izvēlēties kādu SPA procedūru vai masāžu, kamēr pārējās izbauda laiku SPA centra pirtīs un baseinos. Pēc masāžas līgava piebiedrosies draudzenēm baseinā un visas varēs turpināt kopīgi atpūsties uz uzsaukt tostu par līgavu baseina bārā!

 

Līgavas pirts rituāls

 

Lielisks risinājums vecmeitu ballītei ir īrēt viesu namu ar pirti, kurā visas kopā piedalās īpaša līgavas pirts rituāla izpildē. Rituāla vadīšanu var uzticēt īpašai pirts meistarei, piemēram, veikt to lauku atpūtas kompleksā Gravas, sertificētās pirtnieces vadībā. Arī pašas ballītes organizatores var pastudēt literatūru par pirts tradīcijām un rituāliem līgavām, un rituālu vadīt pašas.

 

 

Vecmeitu ballītes aktivitātes ar īpašu noskaņu

vecmeitas

Līgavas vecmeitu ballīti saista ar draudzeņu  kopā būšanu un tāpēc ir svarīgi, lai tā būtu kvalitatīva un sirsnīga. Esam apkopojuši vairākas aktivitātes, kas vecmeitu ballīti padarīs par aizraujošu!

 

Pikniks dabā

Vecmeitu ballīte nesteidzīgā gaisotnē ir iespējama arī daudz netērējoties. Lieliska ideja nesteidzīgai atpūtai kopā ir pikniks svaigā gaisā. Piknika norises vieta var būt jebkur – kādas draudzenes piemājas dārzā, mežā, pie upes vai ezera, skatu tornī, pie jūras utt. 

 

Pikniks ir lieliski apvienojams arī ar citām aktivitātēm, kas ieplānotas. Piemēram, pikniku pie ūdens iespējams lieliski apvienot ar vecmeitu ballīti pludmalē. Piknika rīkotājām iespējams radoši izpausties ar dekorācijām, ēdiena izvēli un pat norises vietu. Idejas vecmeitu ballītes piknikam var būt arī saistītas arī ar tematiku, piemēram, pikniks Francijas stilā. Visām dāmām nepieciešams uzposties kā francūzietēm, un arī ēdiena un vīna izvēle būs pieskaņota.

 

Protams, iespējams arī doties uz izsmalcinātu restorānu, kur iesākt burvīgo vakaru savu vislieliskāko sieviešu klātbūtnē. Tad nu dāvanu karte Restorāni Rīgā ir jauka dāvana līgavai, jo viņa varēs izvēlēties no 10 restorāniem, kur izbaudīt savu vecmeitu ballīti. 

 

restorāni rīgā

 

Vecmeitu ballīte ar šampanieti uz kuģīša

Visas kopā uz skaista kuģīša, paceļot tostus par līgavu un baudot saules rotaļas uz ūdens. Tas ne tikai ir skaists mirklis, ko iemūžināt fotogrāfijās, bet arī sajūta, kuru visas vēlēsies saglabāt mūžam. Tur pat Rīgas centrā šādu iespēju pavadīt vecmeitu ballīti piedāvā Kuģītis Vecrīga, bet netrūkst arī citu mājīgu kuģīšu. 

 

Diena uz jahtas

Ja vecmeitu ballīte netiek svinēta vairāku desmitu draudzeņu pavadībā, tad mazākam lokam būs piemērota arī jahta. Brauciens ar jahtu būs elegants piedzīvojums brīvā dabā, kur sajust vēju matos, saskandināt šampanieša glāzes un uztaisīt skaistas fotogrāfijas.

 

Kino seansa ballīte vakarā

Īpašu noskaņu omulīgam vecmeitu ballītes vakaram var radīt, noorganizējot īpašu kino seansa ballīti. Izbaudīt skaistu draudzeņu vakaru un dažādas pidžamu ballītes cienīgas atrakcijas – runājot, daloties iespaidos, kopīgi noskatoties laulību tematikai atbilstošu filmu un izbaudot draudzību. Iespējams arī pasākumu rīkot kinoteātrī. Vairums mazo kinoteātru, piemēram, kino Bize, piedāvā telpu īri ar iespēju skatīties pašu dāmu izvēlēto filmu, kā arī turpināt ballīti kinoteātra telpās.

 

Aizraujošs kvests

Vēl viena lieliska izklaide ir kopīgs vecmeitu kvests, kas stundas laikā būs jāiziet. Tā būs iespēja līgavai kopā ar vecmeitām iejusties īpašās lomās un darboties kopā, lai izlauztos no istabas. Būs jāseko norādēm, jāmeklē atslēgas un jārisina mīklas. 

 

Jaunu tetovējumu iegūšana

Ja līgavai patīk tetovējumi un viņa īpašos notikumos labprāt izrotā savu ķermeni ar jaunu mākslas darbu, tad, iespējams, lieliska dāvana pirms kāzām viņai būtu tikt pie vēl viena skaista tetovējuma. Dāvanu karte tetovējumam padarīs šo dienas daļu ērtu un ātru. Un līgavai noteikti būs prieks!

 

Vizināšanās limuzīnā

Kad vēl izbaudīt braucienu ar limuzīnu, ja ne savā vecmeitu ballītē? Tas varētu būt fantastisks veids, kā pārvietoties visām kopā un iedzert šampanieti. Brauciens ar limuzīnu ar visām savām labākajām draudzenēm noteikti būs skaistu atmiņu vērts!

 

 

Meistarklases vecmeitu ballītēm

saldumu meistarklase

Mūsdienās ir pieejamas visdažādākās meistarklases. Ja plānotas latviskas kāzas, varēs atrast arī pastalu un ārstniecisko ziežu darināšanas meistarklases.

 

Make-up meistarklase

Grims ir svarīgs katrai sievietei, īpaši kāzu dienā. Gan līgavai, gan līgavas māsām jāizskatās apburoši, tāpēc vecmeitu ballītē varētu novadīt jau laicīgu sagatavošanos grima meistarklases veidā. Kopīga grima uzklāšanas meistarklase, piemēram, pie eko vizāžistes Lindas Vesates palīdzēs kopīgi apgūt un, iespējams, pieņemt lēmumu par kāzu grima izvēli lielajai dienai. 

 

Saldumu meistarklase

Pieejamas daudz un dažādas saldumu meistarklases – eklēriem, kūkām un citiem našķiem, kuras apgūstot līgavai būs iemaņas, lai ieviestu tradīciju vīru katrā kāzu jubilejā pārsteigt ar vecmeitu ballītes laikā apgūto.

 

Vecmeitu ballītē iespējams apmeklēt Laimas šokolādes muzeju, veicot dažādu uzdevumu izpildi un pat video filmēšanu, lai iemūžinātu atmiņas. Muzejā iespējams noorganizēt radošo šokolādes darbnīcu, izgatavojot īpašu konfekšu izlasi, kuru  iepakos īpašā kārbā. Vēl var izvēlēties šokolādes meistarklasi no Caps un pagatavot gan šokolādes tāfelītes, gan konfektes. Līgava vēlāk varēs baudīt kopā radīto un atcerēties skaistos mirkļus.

 

Rotaslietu darināšana

Rotaslietu darināšanas meistarklases būs lielisks sākums vecmeitu ballītei, jo visas dāmas varēs izgatavot saskaņotus aksesuārus. Daudzas dāmas izvēlas veidot dekoratīvus kroņus vai vainagus no ziediem, spalvām, kristāliņiem un citiem materiāliem. Izgatavotos kroņus meitenes valkā visu dienu kā vienotības simbolu un līgava var pat izvēlēties kroni uzvilkt arī kāzu dienā.

 

Loku šaušanas meistarklase

Vecmeitu ballīte var būt arī viduslaiku stilā, kad vērts apgūt tādas prasmes kā loku šaušanu un metamo ieroču pārvaldīšanu. Nodarbības notiek, izmantojot profesionālu aizsargaprīkojumu un inventāru. Pirms tām – instruktāža drošības tehnikā. Šī noteikti ir oriģināla vecmeitu ballītes izklaide!

 

 

Sportiskas un ekstrēmas aktivitātes vecmeitu ballītei

lāzertags dāvanu karte

Ja līgava ikdienā labprāt piekopj aktīvu dzīvesveidu, tad arī viņas vecmeitu ballīte jāietur šādā stilā. Tā ir oriģināla pieeja vecmeitu ballītei, kas visām draudzenēm ļaus izbaudīt dažādas aktivitātes. Daži piemēri apkopoti zemāk.

 

Vecmeitu lāzertaga spēle

Vecmeitu ballīte ir svarīgs notikums un  to ir nepieciešams pavadīt jautrā un pozitīvā gaisotnē. Ja ir vēlme ieplānot ko sportisku un adrenalīnu iesaistošu, lāzertags būs lieliska aktivitāte vecmeitu ballītei. Spēles laikā jums būs jāpilda tematiskas misijas un īpaši piemeklēti uzdevumi – garlaicīgi nebūs un intriga saglabāsies visas spēles garumā. 

 

Ūdens prieku baudīšana Aktīvās Atpūtas Centrā

Ja vēlaties mierīgas aktivitātes vecmeitu ballītēm pie ūdens, tad iesakām SUP dēļus, bet ekstrēmākām dāmām – ūdensslēpošanu vai braucienus uz piepūšamā pūšļa, ko velk motorlaiva. Aktīvās Atpūtas Centrs Baltezera krastā piedāvā apgūt mākslu izklaidēties uz ūdens. Pie reizes dāmas varēs baudīt skaisto apkārtni pie Baltezera, kā arī pēc tam atgūt spēkus un pacelt tostu par līgavas jaunapgūtajām prasmēm, mielojoties Baltvilla restorānā.

 

Izbrauciens ar baikeri – pārsteigums vecmeitu ballītē 

Lieliska ideja vecmeitu ballītei – izbrauciens uz motocikla īsta baikera vadībā! Ja vēlies īpaši pārsteigt vecmeitu, uzdāvini vēl nebijušas emocijas izbraucienā pa Rīgu kopā ar pieredzējušu baikeri! Izbaudot ātrumu, asas izjūtas un adrenalīnu, kāzu dienas gaidīšana vairs neliksies tik stresa pilns piedzīvojums.

 
 
 

 

Ceram, ka šīs vecmeitu ballītes dāvanu idejas noderēs un ballīte būs lieliska! Atceries, lai arī kas notiktu ballītē, galvenais, lai valdītu pozitīva atmosfēra – tad arī atmiņas par piedzīvoto būs pozitīvas.

 

Reizēm vecmeitu ballītes beigās tiek pasniegtas dāvanas. Tādā gadījumā ieskaties kategorijā Vecmeitu ballītes dāvanas un atrodi ko tādu, kas visiem sagādās prieku. Vēl idejas rakstā Idejas vecmeitu ballītei.

 

Vēl labas dāvanu idejas noteikti atradīsi kategorijā Kāzu dāvanas.

 

Lai skaista ballīte! 

 

Dāvanu kartes internetā
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu