Idejas vecmeitu ballītei - kā svinēt, ko dāvināt

Vecmeitu ballīte

 

Vecmeitu ballīte ir svarīgs notikums līgavas dzīvē. Ja vecmeitu ballītes organizēšana ir uzticēta vislabākajām draudzenēm, tad sākas lielais ideju un iedvesmas meklēšanas piedzīvojums. Fromme.lv dāvanu karšu centra komanda ir sagatavojusi padomus un lieliskas dāvanu idejas vecmeitu ballītes aktivitātēm. Ceram, ka iedvesmosim Tevi noorganizēt vislabāko ballīti!

 

Svarīgi ņemt vērā līgavas raksturu

 

Katra līgava ir unikāla. Viņa var būt maiga un kautrīga vai ari tā sieviete, kurai vienmēr patīk jautrība un ballītēs viņa jūtas kā zivs ūdenī. Varbūt viņa ir atklājēja, kas vienmēr tiecas radīt ko unikālu, nebijušu un negaidītu. Varbūt perfekcioniste, kurai ir svarīgi zināt katru detaļu, iespējamo ķibeli, izplānot piemērotāko apģērbu katrai situācijai un zināt rezerves plānu gadījumam, ja pēkšņi pārsteidz nevēlami laikapstākļi.

 

Lai arī kāda pēc rakstura būtu līgava, plānojot aktivitātes vecmeitu ballītei, ir svarīgi ievērot viņas vēlmes un izvēlēties tās idejas vecmeitu ballītei, kuras viņai sagādās prieku, nevis milzīgu stresa devu.

 

Ņem vērā, kāda ir līgavas personība

 

Līgavas personība un hobiji ir jāņem vērā, izvēlēties ballītes tematiku. Ja viņa mīl uzposties, un tematiskās ballītes nav viņai sveša lieta, tad kāpēc gan nerīkot tematisku ballīti? Ja viņai ir svarīgi justies komfortabli, un publiska ālēšanās nav tas, ko viņa iedomājas, iztēlojoties lieliski pavadītu dienu, tad tas nav arī tas, ko viņa sagaida no vecmeitu ballītes.

 

Izveidojiet sarakstu, kurā būs apkopotas idejas vecmeitu ballītei. Izvēlieties aktivitātes, kuras viņai patīk, lai atpūstos un pavadītu brīvo laiku. No tā arī varēsiet izvēleties un tālāk attīstīt lieliskas idejas vecmeitu ballītes scenārijam un aktivitātēm.

 

Tās var būt sportiskas aktivitātes, īpašs kino seanss speciāli viņai veidotā gaisotnē, līgavas spa rituāls, kāda noslēpuma atrisināšana, radoši piedzīvojumi vai kas tāds, kas liks viņai izkāpt no savas komforta zonas. Varbūt kāda meistarklase? Ja viņai tuva kādas valsts kultūra, arī to var izmantot - vai nu mācīties no karstasinīgo spāņu vecmeitu ballītes tradīcijām, pašu latviešu vecmeitu rituāliem, vai smelties idejas no austrumu kultūras vai amerikāņiem.

 

Aksesuāri un detaļas un īpašai atmosfērai

 

Visi ir redzējuši vecmeitu ballītes bildes vai dāmu pulciņus uz ielām. Viņas vienmēr ir saskaņotas - vai nu tā ir apģērbu tematika, aksesuāri vai speciāla atribūtika bildēm. 

 

Katrā ziņā, ir vērts padomāt par kādu vienotības zīmi, kas atšķirs dāmas no pūļa, izcelsies fotogrāfijās un liks visām justies īpašām. Ja vecmeitu ballītes laikā ir plānots veikt dažādus uzdevumus, piemēram, uz ielām, tad īpaši tērpi arī palīdzēs dāmām atslābināties, jo uzreiz būs redzams, ka dāmas veic vecmeitu ballītes aktivitātes, nevis vienkārši ālējas. Idejas vecmeitu ballītes tērpiem vari atrast internetā, jo dāmas labprāt dalās ar savām idejām.

 

Izplānot maršrutu

 

Ja ir vēlme ballīti svinēt nedaudz tālāk no mājām, ir vērts padomāt par labu maršrutu. Kura dāma gan vēlētos pavadīt savu vecmeitu ballīti mašīnā, nepārtraukti braucot no vienas vietas un nākamo? Ir svarīgi izplānot maršrutu, lai tas būtu pēc iespējas ērtāks, un puse dienas nepaietu braucot.

 

Lai izvairītos no dienas pavadīšanas mašīnā, vecmeitu ballīšu rīkošanai lieliski noder vietas, kuru tuvumā var baudīt dažādas aktivitātes. Piemēram, var apmesties vietā, no kuras ērti var nokļūt uz visām tuvumā plānotajām atrakcijām, vai arī ieplānot, lai tās būtu pa ceļam.

 

Ko darīt vecmeitu ballītē?

 

Tagad, kad ir pārdomāts, kāds ir līgavas raksturs un vēlmes, ir laiks izvēlēties vēlamās dāvanu idejas vecmeitu ballītei un aktivitātes. Esam sadalījuši idejas pēc vairākām noskaņām, Tev atliek tikai izvēlēties piemērotāko, lai smeltos idejas!

 

Skaistuma un spa rituāli vecmeitu ballītei

Spa apmeklējums vecmeitu ballītē ir skaista ideja, bet ja spa vēlas apmeklēt visas dāmas, tad šī aktivitāte var būt salīdzinoši dārga.

 

Spa un baseinu centra apmeklējums

 

Laba iespēja nedaudz ietaupīt ir līgavai izvēlēties kādu spa procedūru vai masāžu, kamēr pārējās izbauda laiku spa centra pirtīs un baseinos. Pēc masāžas līgava piebiedrosies draudzenēm baseinā, un visas varēs turpināt kopīgi atpūsties uz uzsaukt tostu par līgavu baseina bārā!

 

Līgavu pirts rituāls

 

Lielisks risinājums vecmeitu ballītei ir īrēt viesu namu ar pirti, kurā visas kopā piedalās īpaša līgavas pirts rituāla izpildē. Rituāla vadīšanu var uzticēt īpašai pirts meistarei, piemēram, veikt to lauku atpūtas kompleksā Gravas, sertificētās pirtnieces vadībā. Arī pašas ballītes organizatores var pastudēt literatūru par pirts tradīcijām un rituāliem līgavām, un rituālu vadīt pašas.

 

Iespējams arī izdomāt pašām savu līgavu rituālu, ar dažādām kosmētiskajām procedūrām un pēršanos ar jasmīniem, lai palīdzētu līgavai sagatavoties kāzām. 

 

Vecmeitu ballītes aktivitātes ar īpašu noskaņu

Līgavas vecmeitu ballīti saista ar draudzeņu  kopā būšanu, un ir svarīgi, lai tā būtu kvalitatīva un sirsnīga.
 

Pikniks

 

Vecmeitu ballīte nesteidzīgā gaisotnē ir iespējama arī daudz netērējot. Lieliska ideja nesteidzīgai atpūtai kopā ir pikniks. Piknika norises vieta var būt jebkur - kādas draudzenes piemājas dārzā, mežā, pie upes vai ezera, skatu tornī, pie jūras vai pat iekštelpās, omulīgi iekārtojoties uz segām.

 

Pikniks ir lieliski apvienojams ar citām aktivitātēm, kas ieplānotas, jo to var noorganizēt gandrīz jebkur. Piemēram, pikniku pie ūdens iespējams lieliski apvienot ar vecmeitu ballīti pludmalē. Sākumā kopīgi sauļoties, ēst, baudīt pludmales priekus, izmēģināt kādu ūdens atrakciju un saulrietā doties peldēt kailām, lai justu īpašu, sievišķīgas enerģijas auru.

 

Piknika rīkotājām iespējams radoši izpausties ar dekorācijām, ēdiena izvēli un pat norises vietu. Idejas vecmeitu ballītes piknikam var būt arī saistītas arī ar tematiku, piemēram, pikniks Francijas stilā. Visām dāmām nepieciešams uzposties kā francūzietēm, un arī ēdiena un vīna izvēle būs pieskaņota.

 

Protams, iespējams ari doties uz izsmalcinātu restorānu, kur iesākt burvīgo vakaru savu vislieliskāko sieviešu klātbūtnē. Tad nu dāvanu karte Restorāni Rīgā ir jauka dāvana līgavai, jo viņa varēs izvēlēties no 10 restorāniem, kur izbaudīt savu vecmeitu ballīti. 

 

restorāni rīgā

 

Vecmeitu ballīte ar šampanieti uz kuģīša

 

Visas kopā, uz skaista kuģīša, paceļot tostus par līgavu, un baudot saules rotaļas uz ūdens. Tas ne tikai ir skaists mirklis, ko iemūžināt fotogrāfijās, bet arī sajūta, kuru visas vēlēsies saglabāt mūžam. Tur pat Rīgas centrā šādu iespēju pavadīt vecmeitu ballīti piedāvā Kuģītis Vecrīga, bet netrūkst arī citu mājīgu kuģīšu un jahtu. 

 

Kino seansa ballīte vakarā

 

Īpašu noskaņu omulīgam vecmeitu ballītes vakaram var radīt, noorganizējot īpašu kino seansa ballīti. Izbaudīt skaistu draudzeņu vakaru un dažādas pidžamu ballītes cienīgas atrakcijas, runājot, daloties iespaidos, kopīgi noskatoties laulību tematikai atbilstošu filmu un izbaudot draudzību! Tas īpaši piestāvēs mierīgām līgavām, kuras pa dienu jau ir piedzīvojušas citas aktivitātes, un vēlas pavadīt vakaru mierīgā gaisotnē, kā arī tām līgavām, kuras jau ir jaunās māmiņas godā, un vēlas būt tuvumā atvasītei.

 

Iespējams arī pasākumu rīkot kinoteātrī. Vairums mazo kinoteātru, piemēram, kino Bize, piedāvā telpu īri, ar iespēju skatīties pašu dāmu izvēlēto filmu, kā arī turpinot ballīti kinoteātra telpās.

 

Meistarklases vecmeitu ballītēm

Mūsdienās ir pieejamas visdažādākās meistarklases. Ja plānotas latviskas kāzas, varēs atrast arī pastalu un ārstniecisko ziežu darināšanas meistarklases.

 

Make-up meistarklase

 

Grims ir svarīgs katrai sievietei, īpaši kāzu dienā. Gan līgavai, gan līgavas māsām jāizskatās apburoši.

 

Kopīga grima uzklāšanas meistarklase, piemēram, pie vizāžistes Jolantas Reihmanes, palīdzēs kopīgi apgūt un, iespējams, pieņemt lēmumu par kāzu grima izvēli lielajai dienai. Tas lieliski noder, ja līgava plāno pati uzklāt savu kāzu make-up, vai ir lūgusi draudzenei sevi uzpost. Pat ja līgavu kāzu dienā grimēs profesionālis, pašai līgavai ir jāzina, ko viņa vēlas, un jāprot to izstāstīt.

 

Saldumu meistarklase

 

Pieejamas daudz un dažādas saldumu meistarklases - eklēriem, kūkām un citiem našķiem, kuras apgūstot, līgavai būs iemaņas, lai ieviestu tradīciju vīru katrā kāzu jubilejā pārsteigt ar vecmeitu ballītes laikā apgūto.

 

Vecmeitu ballītē iespējams apmeklēt Laimas šokolādes muzeju, veicot dažādu uzdevumu izpildi un pat video filmēšanu, lai iemūžinātu atmiņas. Muzejā iespējams noorganizēt radošo šokolādes darbnīcu, izgatavojot īpašu konfekšu izlasi, kuru  iepakos īpašā kārbā. Līgava vēlāk varēs baudīt kopā radīto un atcerēties skaistos mirkļus. Tā pat vecmeitu ballīšu piedāvājumā iekļauta arī līgavaiņa zīmēšana ar šokolādi uz vafeļu lapām. Tā būs jautra atrakcija, un sagādās daudz smieklu un pārsteigumu.

 

Rotaslietu darināšana

 

Rotaslietu darināšanas meistarklases būs lielisks sākums vecmeitu ballītei, jo visas dāmas varēs izgatavot saskaņotus aksesuārus. Daudzas dāmas izvēlas veidot dekoratīvus kroņus vai vainagus no ziediem, spalvām, kristāliņiem un citiem materiāliem. Izgatavotos kroņus meitenes valkā visu dienu, kā vienotības simbolu, un līgava var pat izvēlēties kroni uzvilkt arī kāzu dienā.

 

Sportiskas un ekstrēmas aktivitātes vecmeitu ballītei

Vecmeitu lāzertaga spēle

 

Vecmeitu ballīte ir svarīgs notikums un  to ir nepieciešams pavadīt jautrā un pozitīvā gaisotnē. Ja ir vēlme ieplānot ko sportisku un adrenalīnu iesaistošu, lāzertags būs lieliska aktivitāte vecmeitu ballītei. Spēles laikā jums būs jāpilda tematiskas misijas un īpaši piemeklēti uzdevumi – garlaicīgi nebūs un intriga saglabāsies visas spēles garumā. Turklāt, lāzertaga spēle nebeigsies ar zilumiem no bumbiņām, jo bumbiņas nemaz netiek izmantotas - viss notiek ar lāzeriem un aprīkojumu, kas sāk vibrēt, ja lāzera trieciens ir saņemts. 

Protams, katrai kārtīgai ballītei piederas arī uzklāts galds, kur gan spēles gaitā, gan pēc tās veldzēt slāpes un izsalkumu. Tādēļ droši vediet savas uzkodas un dzērienus, tur pat ir pieejama vieta, kur pēc spēles varēsiet turpināt kopīgi svinēt.

 

Ūdens prieku baudīšana Aktīvās Atpūtas Centrā

 

Ja vēlaties mierīgas aktivitātes vecmeitu ballītēm pie ūdens, tad iesakām SUP dēļus, bet ekstrēmākām dāmām - ūdensslēpošanu vai braucienus uz piepūšamā pūšļa, ko velk motorlaiva. Aktīvās Atpūtas Centrs Baltezera krastā piedāvā apgūt mākslu izklaideties uz ūdens, pārbaudot savus spēkus un ķerot adrenalīnu. Līgavai  pienāksies individuāla apmācība ar speciālu inventāru.  Pie reizes dāmas, izbaudot vecmeitu ballīti un ūdens priekus, varēs baudīt skaisto apkārtni pie Baltezera, kā arī pēc tam atgūt spēkus un pacelt tostu par līgavas jaunapgūtajām prasmēm, mielojoties Baltvilla restorānā.

 

Izbrauciens ar baikeri - pārsteigums vecmeitu ballītē 

 
Lieliska ideja vecmeitu ballītei – izbrauciens uz motocikla īsta baikera vadībā! Ja vēlies īpaši pārsteigt vecmeitu, uzdāvini vēl nebijušas emocijas izbraucienā pa Rīgu kopā ar pieredzējušu baikeri! Izbaudot ātrumu, asas izjūtas un adrenalīnu, kāzu dienas gaidīšana vairs neliksies tik stresa pilns piedzīvojums.
 
Ceram, ka šīs vecmeitu ballītes dāvanu idejas noderēs, un ballīte būs lieliska! Atceries, lai arī kas notiktu ballītē, galvenais, lai valdītu pozitīva atmosfēra - tad arī atmiņas par piedzīvoto būs pozitīvas.

 

Dāvanu kartes internetā
 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu