Izlaiduma dāvanas un to idejas – pārejas un pieaugšanas laiks

11.07.2021

 

Protams, ziedi ir ierastākā dāvana jebkurā izlaidumā, tomēr, ja vēlamies pasniegt kaut ko vairāk, rodas šaubas un neziņa. Kādas ir labākās dāvanas izlaidumā? Ko uzdāvināt absolventam?

 

Bērnudārza izlaidums

Šis ir pats pirmais izlaidums. Mazais absolvents ir pabeidzis savu pirmo mācību iestādi un ir sagatavojies spert soli tuvāk skolnieka statusam. Lai iepriecinātu mazo absolventu, protams, dāvinām ziedus, bet kādas ir labākās dāvanas bērnudārza izlaidumā?

 

 • Rotaļlietas – par šo dāvanu visvairāk priecāsies pats mazais absolvents. Vai tie ir bakugani, lego vai transformeri zēniem vai jaukas lelles, leļļu māja meitenēm – rotaļlietu klāsts ir ļoti plašs, un vecāki noteikti zina, par ko mazais būtu sajūsmā. Protams, vislabāk zinās pats bērns, tāpēc ieteicams uzdāvināt kāda rotaļlietu veikala dāvanu karti.
 • Skolas piederumi – penāļi, zīmuļi, dažādas krāsas vai skolas soma – arī patiks mazajam absolventam, jo gribēsies ātrāk iet skolā un izmēģināt jaunās rakstāmlietas. Lieliska izvēle var būt kāds simbolisks nieciņš un dāvanu karte kancelejas preču veikalā, jo bērni tomēr ir kaprīzi - ja uzdāvināsi konkrētu somu, viņi var paziņot, ka konkrētai modelis viņiem nepatīk. 
 • Juvelierizstrādājumi – nozīmīte ar bērnudārza emblēmu, kuloniņš ar gravējumu vai ķēdīte bērnam būs lieliska piemiņas lieta no pirmsskolas laika.
 • Mobilais tālrunis – pamatskolas gaitas ir patstāvīgāks posms nekā bērnudārzs, tāpēc pirmais mobilais tālrunis būs ļoti noderīga dāvana izlaidumā./

Vairāk dāvanu idejas bērniem meklē kategorijā - bērniem dāvanas.

 

Pamatskolas izlaidums

Šis izlaidums ir pamats turpmākajai bērna izglītībai, tāpēc šajā izlaidumā tīnim jādāvina lietas, kas palīdzēs izvēlēties nākamo mācību novirzienu, vidusskolu, ģimnāziju, arodskolu vai koledžu.

Pamatskolas izlaiduma labākās dāvanas:

 • Bagiju noma - uzdāvini iespēju bērnam pašam vadīt savu motorizēto transporta līdzekli! Bagiji ir aprīkoti ar drošības jostām un tiek nodrošināta arī ķivere. jaunietis varēs iztrakoties, braucot pa īpaši ierīkotām smilšu trasēm.
 • Nauda – bērns jau mācēs izvērtēt prioritātes un ieguldīt saņemto naudu kādā nākotnē noderīgā lietā.
 • Dāvanu kartes – ja tomēr vēlies norādīt, kādā jomā esi iecerējis dāvanu, bet vēlies saglabāt tīnim izvēles brīvību, dāvanu karte būs lieliska izvēle.
 • Literatūra – dažādas grāmatas, gan izglītojošas, gan vārdu krājumu pilnveidojošas, ir izlaidumu klasiskā dāvana. Ja tīnis labprāt lasa un ir iespēja, ka uzdāvināsi grāmatu, kas jau ir izlasīta, labāk dāvini dāvanu karti kādā grāmatnīcā.
 • Ceļojums – izvēlēties turpmāko mācību virzienu ierastajā vidē, iespējams, nav vienkārši, tāpēc ceļojumā absolventam ir iespēja iepazīt citu valstu kultūru un atpūsties no saspringtā mācību procesa izlaiduma gadā.

Vairāk dāvanu idejas jauniešiem meklē kategorijā - jauniešiem dāvanas.
 

Vidusskolas, ģimnāzijas, arodskolas un koledžas izlaidums

Šis ir nākamais solis jaunieša izglītības procesā. Šis daudziem jauniešiem ir izšķirošais gads, kad izlemt, vai turpināt mācības augstskolā vai tomēr ne. Daži izvēlas izlaist gadu un turpināt mācības vēlāk, bet aizvien vairāk jauniešu apzinās, cik svarīga ir izglītība, un dodas studenta dzīves iepazīšanā. Dāvanas vidusskolas izlaidumā ir līdzīgas pamatskolas izlaiduma dāvanām.

 • Drifta Halle dāvanu karte - lai jaunietis iztrakojas ar draugiem, izbaudot driftu ar elektriskajiem tricikliem! Patiks gan zēniem, gan meitenēm.
 • Lielākas naudas summas.
 • Nopietnākas grāmatas.
 • Tālāki ceļojumi - absolvējot 12. klasi, jaunietis jau parasti ir 18 gadus vecs - tas nozīmē, ka ceļojumā viņš var doties arī patstāvīgi, piemēram, kopā ar draugiem vai māsīcu. Lētāka iespēja, ja absolventam nav savas automašīnas, bet ir tiesības, uzdāvināt iespēju mašīnu uz pāris dienām iegūt "savā īpašumā" - lai jaunietis dodas ar draugiem pāris dienu izbraucienā, piemēram, uz kempingu pie jūras, vai pat braucienā uz ārzemēm.
 • Runājot par mašīnām - daži vecāki izvēlas saviem nu jau pietiekami pieaugušajiem bērniem izlaidumā dāvināt pirmo automašīnu vai iespēju pielikt kādu summu jaunieša vasarā nopelnītajai naudai, lai kopīgi iegādātos labāku automašīnu. Šādas norunas arī disciplinē jaunieti un liek tiekties pēc mērķa.
 • Lieliska dāvana jaunajam studentam būtu portatīvais dators, jo studiju laikā tas lieti noderēs.

Vairāk dāvanu idejas izlaidumam meklē - izlaiduma dāvanas.
 

Augstskolas izlaidums

Šis liek studentam apzināties sevi kā speciālistu un uzsākt darba gaitas, vai turpināt spēcināt savu profesionālo zināšanu bāzi, turpinot studijas. Jo augstāka izlaiduma pakāpe, jo nopietnākas dāvanas dāvinām jaunajam speciālistam.

 • Ūdens motocikla noma 40 minūtēm - pēc saspringtā bakalaura vai maģistra darba izstrādes jaunietis ir pelnījis kārtīgu atpūtu saulē! Protams, ar draugiem atpūta ir jaukāka, tāpēc 40 minūšu laikā paspēs izbraukāties gan absolvents, gan viņa draugi.
 • Portfelis vai ādas mape ir ļoti laba dāvana absolventam, kura darbā varētu noderēt lietišķi aksesuāri.
 • Nauda vai dāvanu kartes, piemēram, kādā elektro tehnikas veikalā, lai jaunais profesionālis varētu palutināt sevi ar ko jaunu.
 • Juvelierizstrādājumi – gredzeni, ķēdītes, aproces, kuloni ar vai bez gravējuma, kas saglabās atmiņas par studiju laiku.
 • Dažādu veidu profesionālā vai izklaides literatūra.
 • Restorāni Rīgā dāvanu karte – iespēja doties uz restorānu turpināt svinēt svētkus, izvēloties uz kuru no 10 restorāniem doties.
 • Rakstāmlietas – kvalitatīvas un skaisti iesaiņotas.
 • Personas vizītkartes ir lieliska dāvana, jo tās noderēs, iepazīstoties ar dažādiem cilvēkiem, kā arī meklējot darbu.

 

restorāni rīgā

 

Interesantas un aizraujošas dāvanu idejas meklē rakstā Ko dāvināt absolventam? Lieliskas idejas izlaiduma dāvanām

Lai izdodas atrast piemērotāko izlaiduma dāvanu - iespējams tā būs kāds 900 piedāvājumiem, ko piedāvā FromMe.lv!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu