Kam visbiežāk pērkam Ziemassvētku dāvanas?

Viena no Ziemassvētku galvenajām tradīcijām, ap ko norit šie svētki, ir dāvanas. Un ne vien dāvanu saņemšana, bet arī to dāvināšana citiem parasti sniedz prieku. Lai arī iepirkšanās process svētku laikā mēdz būt satraucošs un reizēm haotisks, tas līdz šim nav mainījis dāvināšanas tradīciju. Ieteikums, kas vienmēr jāņem vērā, ir savlaicīga dāvanu sagatavošana. Tad gatavošanās svētkiem būs izdevusies.

 

Nav noslēpums, ka īstās un vienīgās dāvanas atrašana mēdz sagādāt grūtības. Reizēm, pat ja meklē dāvanu tuviniekam dzimšanas dienā, nespēj saprast, ko lai uzdāvina. Tad Ziemassvētku iepirkšanās process varētu sagādāt vēl lielākas rūpes - pēkšņi dāvanas ir jāatrod visiem apkārtējiem cilvēkiem. Šajā posmā parasti arī sākas satraukums un panika. Neziņa par to, ko kam uzdāvināt. Apsveikt ar šiem burvīgajiem svētkiem taču gribās visus!

 

Un tomēr ne vienmēr tas ir nepieciešams. Ziemassvētki tiek vērtēti kā ģimenes svētki. Dāvanu idejas atrodi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas. Taču šajā rakstā mēs, kā dāvanu eksperti, esam apkopojuši informāciju par to, kam Ziemassvētkos parasti pērkam dāvanas. Iespējams, šī būs ne vien interesanta, bet arī tev noderīga informācija. 

 

Kam dāvināt Ziemassvētku dāvanas?

Ziemassvētku dāvanu pasniegšana simbolizē prieka apmaiņu, rūpes par dāvanas saņēmēju, tradīciju uzturēšanu, siltuma un pozitīvu domu nodošanu. Apzināti vai nē, bet katru gadu mēs izvērtējam, kurus cilvēkus apsveikt. Taču kam visbiežāk izvēlamies dāvināt šīs sajūtas un emocijas? 

 

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Dzimšanas dienās, vārda dienās, pirmajās skolas dienās - jebkuros svētkos bērni gaida dāvanas vairāk par citiem. Tieši tāpat ir arī Ziemassvētkos. Kaut gan, šķiet, ka bērnu acīs Ziemassvētki ir lielākais dāvanu laiks visa gada garumā. Visi lielveikali tiek rotāti ar svētku virtenēm un spožajām gaismiņām, visapkārt skan Ziemassvētku dziesmas. Ziemassvētku tradīcija iekļauj svētku eglīti zem kuras kuplajiem zariem tiek noslēpti veseli dāvanu kalni. Kas var būt aizraujošāks par to! 

 

Svētku noskaņa tiek veidota jau vairākus mēnešus pirms svētkiem. Visa šī gatavošanās, pantiņu mācīšanās, Ziemassvētku vecīša gaidīšana... Protams, ka bērni ir tie, par kuriem šajos svētkos iedomājamies visvairāk. Kuru gan vēl tik ļoti iepriecinātu zem eglītes atrasta saldumu paciņa?

 

Ziemassvētku dāvanas ģimenei

Uzreiz nākamie dāvanu saņēmēji šajos svētkos noteikti ir ģimene un tuvie cilvēki. Tieši viņi ir tie, kas šos svētkos padara īpašus. Nav nekā svarīgāka par visu ģimeni, kas sanākusi uz kopīgu mielastu svētku vakarā. 

 

Ziemassvētki ir īstais laiks, kad pateikt paldies tuviniekiem par ikdienā pavadīto laiku kopā. Par izpalīdzību ikdienas darbos, nezūdošo atbalstu un vienkārši kopā būšanu. Mēs labprāt iepriecinām ģimeni ar vērtīgām un nozīmīgām dāvanām. Protams, labākā dāvana Ziemassvētkos ir tāda dāvana, kas izrāda rūpes. Ja tavs ģimenes loks ir īpaši plašs un visiem sagādāt dāvanas nav iespējams, rīkojies radoši. Izveido skaistu apsveikumu, kas ir no sirds. Uzraksti dzejoli, uztaisi apsveikuma kartiņu vai uzdāvini kaut ko tādu, ko varēsiet izmantot kopīgi.

 

Dāvanu idejas Ziemassvētkiem meklē FromMe kategorijā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ziemassvētku dāvanas draugiem

Uzreiz pēc ģimenes mēs Ziemassvētkos domājam par saviem tuvākajiem draugiem. Bieži vien draugi laika gaitā pārtop par ne mazāku vērtību kā ģimene. Daudziem tieši draugi ir cilvēki, kas ikdienā ir blakus visvairāk. Viņi spēj atbalstīt svarīgos dzīves mirkļos, kā arī dalīties ar tev nepieciešamajiem padomiem. 

 

Turklāt nereti tieši draugiem atrast dāvanas ir visvienkāršāk. Jūs vieno kopīgas intereses, humora izjūta un visbiežāk arī dzīves vērtības. Tieši tāpēc izvēlamies apdāvināt tuvākos draugus Ziemassvētkos. Pateikt viņiem paldies par draudzību un atbalstu grūtībās.

 

Ja tomēr meklē jaunas dāvanu idejas draugiem, ieskaties FromMe kategorijās Dāvanas draudzenei un Dāvanas draugam.

 

 

Ziemassvētku dāvanas kolēģiem un partneriem

Arī darba vide ir svarīga ikvienam. Ar darba kolēģiem un partneriem tomēr pavadām daudz laika ikdienā. Tāpēc pieņemts apveikt arī darba kolēģus, darbiniekus, partnerus un nereti arī klientus. Tas liecina par to, ka tev rūp kopīga sadarbība. Un šāds žests noteikti iepriecinās darba kolektīvu un veicinās attiecību uzlabošanu.

 

Dāvanas kolēģiem izvēlies rūpīgi. Tām nav jābūt lielām un dārgām dāvanām - pietiek ar jauku apsveikumu. Galvenais ir saglabāt profesionālu attieksmi un tajā pašā laikā veltīt siltu svētku novēlējumu. Lai arī ikdienā ar kolēģiem pavadām tik daudz laika kopā, bieži vien atrast piemērotu davanu kolēģim ir ļoti grūti. Galvenais iemesls tam ir tāds, ka pazīstam viņus vien darba atmosfērā. Tāpēc smelies iedvesmu un ieklausies padomos kā atrast labākās dāvanas kolēģiem, lasot rakstu Dāvanas kolēģiem.

 

Ja vēlies Ziemassvētkos apsveikt arī sadarbības partnerus un klientus, lieliskas dāvanu idejas atrodi rakstā Ziemassvētku dāvanu idejas klientiem un partneriem.

 

Ziemassvētku dāvanas internetā

Brīžos, kad nezinām, ko iesākt, palīgā nāk internets. Tas ir mūsdienās aktuālākais glābiņš teju jebkurā situācijā. Nebūt citādāk nav arī Ziemassvētku dāvanu meklējumos. Ir tik daudz mājaslapas ar rakstiem, ieteikumiem un lieliskām dāvanu idejām. Nu jau iespējams internetā noskatīt ne tikai dāvanu idejas vien, bet arī atrast un iegādāties dāvanas interneta veikalos.

 

Pirmssvētku satraukums un neziņa par piemēroto dāvanu mēdz sagādāt lielas galvassāpes. Mūsu rīcībā esošā informācija liecina par to, ka visbiežāk internetā meklējam dāvanu idejas noteiktiem cilvēkiem. Tieši šie ir cilvēki, kuriem vēlamies uzdāvināt jauku dāvanu, taču bieži vien netiekam galā bez nelielas palīdzības.

 

Dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos ir pirmā meklētākā vienība internetā. Noteikti par šiem meklēšanas rezultātiem ir atbildīgas sievietes. Viņas labprāt rūpējas par saviem vīriešiem un patiesi vēlas tos iepriecināt. Un kāpēc gan nepajautāt internetam kādu padomu?

 

Atrast piemērotu dāvanu vīrietim ir izaicinoši jebkuros svētkos. Parasti dāvanas, ko vīrieši mēdz saņemt, ir praktiskas un noderīgas dāvanas. Tās var būt saistītas ar vīrieša hobijiem un interesēm. Taču Ziemassvētkos gribās uzdāvināt ko īpašu. Protams, Ziemassvētkos glābj fakts, ka dāvanai ir jābūt no sirds. Tādēļ noteikti nav jāmeklē lielākā un dārgākā dāvana. Un tomēr gribās uzdāvināt ko iepriecinošu. Tāpēc cerībā atrast lielisku dāvanu vīrietim, visbiežāk meklējam palīdzību interneta ārēs.

 

Ja arī tu esi līdzīgā situācijā šogad, meklē iedvesmu un ieskaties FromMe kategorijā Dāvanas vīrietim.

Ja meklē dāvanu mīļotajam vīrietim, tad izvēlies uzdāvināt ko romantisku. Izbaudiet svētku laiku kopā ar piemērotiem FromMe davanu piedāvājumiem kategorijā Dāvana mīļotajam.

 

Ko dāvināt vecākiem Ziemassvētkos?

Visai bieži internetā tiek meklētas arī Ziemassvētku dāvanu idejas vecākiem. Tā kā Ziemassvētki ir vispiemērotākais laiks pateikt paldies, visvairāk to ir pelnījuši vecāki. Tieši tāpēc reizēm ir tik grūti atrast atbilstošu dāvanu, kas iepriecinātu abus vecākus. Noderīgus padomus un reālus dāvanu piedāvājumus meklē rakstā Ko dāvināt vecākiem.

 

Iesakām dāvināt vecākiem ko ar atpūtu saistītu. Gada noslēgums ir lieliski piemērots laiks, lai pilnvērtīgi atpūstos un saņemtos spēkus jaunam gadam. Iespējams, vecākus iepriecinātu dāvanas, kas saistītas ar viņu hobijiem. Idejas, ko uzdāvināt vecākiem, meklē kategorijās Dāvanas mammai un Dāvanas tētim.

 

Ko dāvināt kolēģiem Ziemassvētkos?

Atrast līdzsvaru starp profesionālu un sirsnīgu dāvanu ir visai grūti. Tāpēc dāvanu meklējumi kolēģiem mēdz sagādāt grūtības. Neapsveikt nemaz būtu nepieklājīgi, taču arī lielas dāvanas var likt kolēģiem sajusties neērti. Īpaši, ja nepazīsti kolēģus pietiekami labi, lai zinātu piemērotas dāvanas ideju. Tieši tāpēc arī šī ir lieta, kas visvairāk tiek meklēta internetā tuvojoties Ziemassvētkiem.

 

No uzņēmuma puses piemērotu dāvanu atrašana darbiniekiem ir tik pat sarežģīts uzdevums. Katram uzdāvināt individuālu dāvanu šķiet neiespējami. Tāpēc iecienīts apsveikšanas veids svētkos ir visiem darbiniekiem vai kolēģiem uzdāvināt vienādas dāvanas. Taču kā lai liek katram darbiniekam un kolēģim sajusties novērtētam un īpašam? Tāpēc esam veikuši pētījumu, kas noskaidro darbinieku domas par vienādām dāvanām. Pētījuma rezultātus apskati rakstā Visiem darbiniekiem vienādas dāvanas.

 

Vairāk idejas meklē FromMe kategorijā Dāvanas kolēģiem.

 

 

Novēlam, lai Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās ir ērta, patīkama un sagādā prieku gan jums, gan dāvanu saņēmējiem!

Tavs dāvanu karšu centrs

FromMe.lv 

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu