Dāvana vecākiem – ko dāvināt vecākiem, lai patiesi iepriecinātu viņus!

Ko dāvināt vecākiem kāzu jubilejā vai kādos citos, nozīmīgos svētkos? Tā var būt pelnīta atpūta, laika pavadīšana kopā, vai arī aktīvās atpūtas dāvana, lai padarītu viņu ikdienu aizraujošāku. Izvēles iespēju ir daudz, tāpēc mēs, FromMe dāvanu karšu centrs, esam sagatavojuši idejas dāvanām abiem vecākiem, kā arī katram atsevišķi!

 

Lai būtu vieglāk izlemt, ko dāvināt vecākiem, dāvanas sagrupējām pēc 3 veidiem:

 

Dāvanas mammai

 

Mammas novērtē dāvanas, kuras ir pārdomātas. Tas nozīmē, ka tas, ko tu izvēlēsies dāvināt, vienmēr tiks atzinīgi novērtēts, ja pasniedzot dāvanu uzsvērsi, kāpēc esi izvēlējies dāvināt tieši to, ko dāvini!
 
Šie bija tikai daži no piemēriem. Citas dāvanu idejas atradīsi dāvanu kategorijā dāvanas mammai. Papildus iedvesmu vari smelies arī mammām īpaši veltītajos rakstos “Idejas, ko dāvināt mammai” vai “Dāvanas mammai - ko dāvināt mammai dzimšanas dienā, vārda dienā un citos svētkos”.
 

Dāvanas tētim

 

Tēti ir tik dažādi! Dažiem labākā dāvana būtu dāvanu karte mašīnas pulēšanai, lai tā spīdētu un laistītos, bet citiem atkal kārojas saņemt dāvanā ko pārsteidzošāku. Tāpēc arī dāvanu iespējas ir plašas. Ja tētis ir pēc dabas mierīgs, kā arī ikdienā ļoti smagi strādā, uzdāvini viņam pelnītu atpūtu. Ja šķiet, ka viņam dzīvē noderētu nedaudz adrenalīna, uzdāvini ko ekstrēmāku. Piemēram:
 
Šīs un citas idejas dāvanām tēviem atradīsi FromMe dāvanu sadaļā dāvanas tētim, kā arī rakstā “Lieliskas idejas dāvanai tētim - un ko tu dāvināsi tēva dienā?”.

Dāvanas abiem vecākiem 

 

Vecākiem vari dāvināt visu, kas ir piemērots baudīšanai divatā. Vecāki novērtēs kopīgu atpūtu, jo viņi ir smagi strādājuši, lai audzinātu Jūs, un nu viņiem ir laiks atpūsties. 
Idejas dāvanām:
 

Dāvana vecākiem var tikt izvēlēta arī pēc viņu interesēm

Ja aktīvā atpūta ir viena no Tavu vecāku mīļākajām nodarbēm, tad viņiem varētu patikt aktīvās atpūtas dāvanu idejas, kuras liks viņu elpai aizrauties, vai arī vienkārši sagādās skaistus mirkļus, atrodoties kustībā!
 

Dāvanā ceļojums

Ja Tavus vecākus sajūsmina ekskursijas un ceļojumi, tad dāvanu karte ceļojumam būs laba dāvana. Izvēlies tos pēc cenas, vai arī pēc ceļojuma distances.
 

Mīlestība iet caur vēderu - arī vecākiem!

Ir cilvēki, kurus vairāk par visu iepriecina garda maltīte restorānā. Ja Tavi vecāki ir vieni no viņiem, tad, ielūkojoties FromMe.lv dāvanu sadaļā restorāni, kur varēsi izvēlēties no vairākiem piedāvājumiem. 
 
Iespējas, ko dāvināt vecākiem svētkos ir ļoti plašas. Tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vecākiem un izvēlies, Tavuprāt, vispiemērotāko dāvanu svētkos!
 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu