Dāvana vecākiem – ko dāvināt vecākiem, lai patiesi iepriecinātu viņus!

Ko dāvināt vecākiem Ziemassvētkos, dzimšanas dienā, kāzu jubilejā vai kādos citos, nozīmīgos svētkos? Tā var būt pelnīta atpūta, laika pavadīšana kopā, vai arī aktīvās atpūtas dāvana, lai padarītu viņu ikdienu aizraujošāku. Tikpat piemērota dāvana varētu būt noderīga dāvanu karte veikalā, kur iegādāties skaistas lietas mājai vai iemīļotam hobijam.

Izvēles iespēju ir daudz, tāpēc FromMe dāvanu ekspertu komanda ir sagatavojusi idejas dāvanām abiem vecākiem, kā arī katram atsevišķi. Dāvanu idejas, kurām nosaukumā ir "dāvanu karte" ir dāvanu kartes ar maināmu dāvanas vērtību, bet pārējie ir konkrēti piedāvājumi.

 

Lai būtu vieglāk atrast vajadzīgo, dāvanu ieteikumus sagrupējām:

 

Dāvanas mammai

 

 

Lai saprastu, ko dāvināt mammai ir jāpadomā, kas ir tā emocija, ko vēlies sniegt. Jāatceras, ka mammas novērtē dāvanas, kuras ir pārdomātas - lai viņai nerodas sajūta, ka nopirkta pirmā lieta, kas bija plauktā. Tas nozīmē, ka tas, ko tu izvēlēsies dāvināt, vienmēr tiks atzinīgi novērtēts, ja pasniedzot dāvanu uzsvērsi, kāpēc esi izvēlējies dāvināt tieši to, ko dāvini! FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, tāpēc būtiska daļa no dāvanas būs tas, ko uz tās uzrakstīsi. Jauku apsveikuma pantiņu atradīsi Apsveikuma pantiņi.

Dāvanu idejas atpūtai 

Dāvanu karte restorānā

Uzdāvini iespēju izmēģināt vai iemācīties ko jaunu

Noderīgas dāvanas

  • Rožlejas – stādu audzētava dāvanu karte būs lieliska dāvana, ja mamma lielāko daļu sava brīvā laika rušinās pa puķu dobēm. Viņa noteikti jau zin, ko izvēlēties.
  • Dāvanu karte veikalā Muhamors priecēs mammu, kurai patīk gaumīgi iekārtot māju, un kurai patīk latviskas un dabīgas lietas. Veikalā var atrast arī dažādas pirts lietas.
  • STENDERS dāvanu karte ir praktiska dāvana ar īpašu noskaņu, ko var dāvināt dažādos svētkos. STENDERS piedāvā gan kosmētiku, gan vannas lietas, lai ikdienai piešķirtu īpašu smaržu.
  • Metropole optika dāvanu karte būs noderīga dāvana, kuru varēs izmantot jaunu briļļu vai saulesbriļļu iegādei.

Oriģinālas dāvanu idejas mammai

 
Šie bija tikai daži no piemēriem. Citas dāvanu idejas atradīsi dāvanu kategorijā dāvanas mammai
 

Dāvanas tētim

 

Tēti ir tik dažādi - daudziem labākā dāvana būtu kautkas noderīgs un praktisks, bet citiem atkal kārojas saņemt dāvanā ko pārsteidzošāku. Ja tētis ir pēc dabas mierīgs, kā arī ikdienā ļoti smagi strādā, uzdāvini viņam pelnītu atpūtu. Ja šķiet, ka viņam dzīvē noderētu nedaudz adrenalīna, uzdāvini ko ekstrēmāku.

Praktiskas un noderīgas dāvanas tētim

Noderīgas dāvanas hobijam

  • SALMO dāvanu karte iepriecinās jebkuru maksšķernieku, jo šī hobija īpašniekiem vienmēr ir padomā kāds jauns pirkums.
  • Veikala Ieroči dāvanu karti novērtēs ik viens tēvs, kam sirdij tuvas ir medības, makšķerēšana vai vienkārši būšana pie dabas.
  • OSveikals dāvanu karte iepriecinās tēvus, kam pie sirds ir orientēšanās sports.
  • Sportland dāvanu karte ir dāvana, kurā tēvs varēs atrast gan ikdienas apgērbu, gan sporta tērpu visdažādākajiem sporta veidiem.

Dāvanu idejas atpūtai

Izbaudīt ko jaunu un interesantu

Pa īstam vīrišķīgas dāvanas

 

Šīs un citas idejas dāvanām tēviem atradīsi FromMe dāvanu sadaļā dāvanas tētim, kā arī rakstā “Lieliskas idejas dāvanai tētim - un ko tu dāvināsi tēva dienā?”.

Dāvanas abiem vecākiem 

 

Ir reizes, kad gribas vecākiem dāvanu uzdāvināt abiem kopā. Tās, protams, ir kāzu gada dienas, bet tikpat labi tā varētu būt arī Ziemassvētku dāvana. Dāvana vecākiem galvenokārt varētu tikt saistīta ar iespējām kopā pavadīt vairāk laiku - tā teikt, piešķirt dzīvei vairāk krāsas. Vecāki novērtēs kopīgu atpūtu, jo viņi ir smagi strādājuši, lai audzinātu Jūs, un nu viņiem ir laiks atpūsties. Ja aktīvā atpūta ir viena no Tavu vecāku mīļākajām nodarbēm, tad viņiem varētu patikt aktīvās atpūtas dāvanu idejas, kuras liks viņu elpai aizrauties, vai arī vienkārši sagādās skaistus mirkļus, atrodoties kustībā.

 

Relaksējoša atpūta kopā

Kopīgs restorāna apmeklējums

Brīvdienu ceļojums

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vecākiem

 

Iespējas, ko dāvināt vecākiem svētkos ir ļoti plašas. Tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vecākiem un izvēlies, Tavuprāt, vispiemērotāko dāvanu svētkos!

 
 

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu