Dāvana vecākiem – ko dāvināt vecākiem, lai patiesi iepriecinātu viņus!

23.10.2018

Ko dāvināt vecākiem Ziemassvētkos, dzimšanas dienā, kāzu jubilejā vai kādos citos, nozīmīgos svētkos? Tā var būt pelnīta atpūta, laika pavadīšana kopā, vai arī aktīvās atpūtas dāvana, lai padarītu viņu ikdienu aizraujošāku. Tikpat piemērota dāvana varētu būt noderīga dāvanu karte veikalā, kur iegādāties skaistas lietas mājai vai iemīļotam hobijam.

 

Izvēles iespēju ir daudz, tāpēc FromMe dāvanu ekspertu komanda ir sagatavojusi idejas dāvanām abiem vecākiem, kā arī katram atsevišķi. Dāvanu idejas, kurām nosaukumā ir "dāvanu karte" ir dāvanu kartes ar maināmu dāvanas vērtību, bet pārējie ir konkrēti piedāvājumi.

 

Lai būtu vieglāk atrast vajadzīgo, dāvanu ieteikumus sagrupējām:

Dāvanas mammai

 

 

Lai saprastu, ko dāvināt mammai ir jāpadomā, kas ir tā emocija, ko vēlies sniegt. Jāatceras, ka mammas novērtē dāvanas, kuras ir pārdomātas - lai viņai nerodas sajūta, ka nopirkta pirmā lieta, kas bija plauktā. Tas nozīmē, ka tas, ko tu izvēlēsies dāvināt, vienmēr tiks atzinīgi novērtēts, ja pasniedzot dāvanu uzsvērsi, kāpēc esi izvēlējies dāvināt tieši to, ko dāvini! FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, tāpēc būtiska daļa no dāvanas būs tas, ko uz tās uzrakstīsi. Jauku apsveikuma pantiņu atradīsi Apsveikuma pantiņi.

Dāvanu idejas atpūtai

Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāža būs jauka dāvana, ja mammai mēdz salt - viņa novērtēs šīs procedūras siltumu. Uzdāvini siltu masāžu, un sasildi viņas sirdi, izrādot rūpes par viņas veselību un labsajūtu! 

 

 

Brūkleņu SPA procedūra visam ķermenim

Brūkleņu SPA procedūra visam ķermenim, 60 min būs dāvana, kas ļaus patiesi relaksēties un izbaudīt burvīgu SPA procedūru. Brūklenes ir rudens ogas, tāpēc dāvana ir īpaši piemērota, ja īpašie svētki, kad sveiksi mammu, ir rudenī. Ja rudens nav aktuālā sezona, ņem vērā, ka brūklenēm ir antiseptiska, dziedējoša un tonizējoša iedarbība, tās attīra organismu no kaitīgām vielām un to iesaka organisma stiprināšanai un sargāšanai no brīvajiem radikāļiem, kas liek mums novecot un nogurt.

Saunas un baseina apmeklējums kompleksā Wellness Oasis

Saunas un baseina apmeklējums kompleksā Wellness Oasis būs kā atgādinājums par to, ka arī viņa ir pelnījusi rūpes un patīkamu atpūtu. Viņa vienmēr ir nesavtīgi rūpējusies par savām atvasēm, un turpina to darīt joprojām, bet nu Tev ir iespēja parūpēties arī par viņas labsajūtu un veselību!

 

 

Dāvanu karte restorānā

Restorāna FERMA dāvanu karte

Restorāna FERMA dāvanu karte dos iespēju uzposties, aiziet uz smalku restorānu un palutināt garšas kārpiņas. Restorāns FERMA lepojas ar izsmalcinātu vīnu izlasi, debešķīgu ēdienu garšu un izsmalcinātu interjeru. 

 

 

Restorāna Andalūzijas Suns dāvanu karte

Restorāna Andalūzijas Suns dāvanu karte ļaus izbaudīt sātīgu maltīti reizē ar kādu no Latvijā plašākās džina dzērienkartes pārsteidzošajiem kokteiļiem. Interesanti, ka Andalūzijas Suns piedāvā arī ēdienkarti četrkājainajiem mīluļiem, tāpēc tur droši var doties kopā ar savu mīluli!

 

Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte

Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte aicinās mammu doties nelielā izbraucienā uz Siguldu, un pie viena izbaudīt gardu maltīti skaistā vietā. No restorāna paveras lielisks skats uz Siguldas pusē tik slaveno mežu ainavu un ezeriņu. Tas dod iespēju vērot gadalaikus visā to krāšņumā, kamēr tiek baudītas gardas vakariņas.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Uzdāvini iespēju izmēģināt vai iemācīties ko jaunu

Vīnu degustācija restorānā Taverna

Latvijas vīnu degustācija diviem restorānā Taverna būs lieliska dāvana mammai, ja viņa mīl baudīt dzīvi un vīnu kopā ar draudzenēm vai mīļoto. Turklāt, vīns, ko servē kāds cits, vienmēr garšo labāk, nekā pašu sarūpētais.

 

 

Zirgu izjādes nodarbība

Zirgu izjādes nodarbība dos iespēju piepildīt jau no bērnības loloto sapni par izjādi! Ja domā, ka izjādei nepieciešams jaunības spars un vingrums, tu maldies, jo Anglijas karaliene Elizabete II izjādēs dodas vēl 92 gadu vecumā.

 

 

Deju nodarbības

Arthur Murray Franšīzes deju studijas dāvanu karte būs aicinājums izbaudīt deju burvību.  Tā ir lieliska iespēja nodoties veselīgai atpūtai lielisku cilvēku kompānijā! Uz nodarbībām viņa var iet kad kopā ar savu pārinieku, gan vienatnē, un atrast savu deju partenri tur. 

 

Dāvanu kartes noformējums

 

Noderīgas dāvanas

Stādu audzētavas dāvanu karte

Rožlejas – stādu audzētava dāvanu karte būs lieliska dāvana, ja mamma lielāko daļu sava brīvā laika rušinās pa puķu dobēm. Viņa noteikti jau zin, ko izvēlēties. Arī ziemas laikā dāvana iepriecinās - viņa varēs iegādāties ziedus, kas ziemā priecēs viņu telpās, un pavasarī varēs tikt iestādīti dobītēs vai balkona puķu podos.

 

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem priecēs mammu, kurai patīk gaumīgas un mirdzošas rotas. Tās ir kvalitatīvas un pieejamas visdažādākajos modeļos un krāsās, ar iespēju veikt pirkumu arī interneta veikalā, tāpēc nebūs obligāti jābrauc uz veikalu izvēlēties - pirkumu varēs nesteidzīgi veikt arī mājās. 

 

STENDERS dāvanu karte

STENDERS dāvanu karte ir praktiska dāvana ar īpašu noskaņu, ko var dāvināt dažādos svētkos. STENDERS piedāvā gan kosmētiku, gan vannas lietas, lai ikdienai piešķirtu īpašu smaržu. Šo varētu saukt par Latvijas dāvanu klasiku, jo to priecājas saņemt jebkura sieviete.

 

Dāvanu karte optikā Metropole

Metropole optika dāvanu karte būs noderīga dāvana, kuru varēs izmantot jaunu briļļu, lēcu vai saulesbriļļu iegādei. Optikā metropole atrodamas brilles ikdienai, lasīšanai, darbam ar datoru un pat īpaši briļļu stikli auto vadīšanai, lai samazinātu apžilbšanas riksu un  pat uzlabotu redzamību sliktu laikapstākļu gadījumā. 

 

 

Oriģinālas dāvanu idejas mammai

Profesionāla fotosesija

Profesionāla fotosesija no Viva Studio būs dāvana, kas ļaus justies īpaši sievišķīgai. Iespējams, ka viņa to izmantos kopā ar ģimeni - skaistas bildes kopā būs labākā dāvana, par ko priecāties vēl ilgi.

 

 

Zvaigžņu vērošana

Suntažu observatorijas apmeklējums 2 personām ir interesanta dāvana, kas ļaus ieskatīties zvaigznēs. Vai viņa kādreiz būs redzējusi zvaignes tik tuvu, turklāt ar zinošiem zvaigžņu zinātniekiem līdzās? Tas būs izglīojošs un neaizmirstams piedzīvojums, ko viņa atcerēsies katru reizi, kad pavērsies naksnīgajās debesīs.

 

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva un oriģināla dāvana, ko var uzdāvināt uz lielākiem svētkiem - tas noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu. Lidojums notiks kopā ar citiem pasažieriem, tāpēc tā būs lieliska iespēja ne tikai piedzīvot aizraujošāko lidojumu savā mūžā, bet arī gūt jaunus draugus, ar ko debesīs uzsaukt šampānieša tostu.

 
 
 
Šie bija tikai daži no piemēriem. Citas dāvanu idejas atradīsi dāvanu kategorijā dāvanas mammai
 

Dāvanas tētim

 

Tēti ir tik dažādi - daudziem labākā dāvana būtu kautkas noderīgs un praktisks, bet citiem atkal kārojas saņemt dāvanā ko pārsteidzošāku. Ja tētis ir pēc dabas mierīgs, kā arī ikdienā ļoti smagi strādā, uzdāvini viņam pelnītu atpūtu. Ja šķiet, ka viņam dzīvē noderētu nedaudz adrenalīna, uzdāvini ko ekstrēmāku.

Praktiskas un noderīgas dāvanas tētim

Mājai un Dārzam dāvanu karte

Mājai un Dārzam dāvanu karte patiks praktiskajiem tētiem, kuri mīl remontēt un labiekārtot mājokli, dārzu vai citu no saviem īpašumiem, piemēram, vasarnīcu vai garāžu. Īsāk sakot, tā ir īstā dāvana, ja viņš vēlas uzlabot vidi, kurā dzīvo!

 

 

Timebar dāvanu karte

Pulksteņu veikala Timebar dāvanu karte dos iespēju tētim nopirkt sen kārotu, kvalitatīvu pulksteni. Labs pulkstenis ir ne tikai praktisks aksesuārs, bet arī prestiža simbols. Turklāt, investējot kvalitatīvā pulkstenī, ir skaidrs, ka tas arī kalpos ilgāku laiku, tādā veidā veidosies arī emocionāla piesaiste - pulkstenis var pat kļūt par dārglietu, ko nodot nākamajām paaudzēm. 

Zoocentrs dāvanu karte

Zoocentrs veikala dāvanu karte būs laba dāvana tētim, kuram suns reizēm šķiet svarīgāks par visu pārējo. Protams, neaizmirsīsim arī par citiem mīluļiem - kaķiem, putniem, grauzējiem, zivtiņām un rāpuļiem. Katrā ziņā, savu mīluļu iepriecināšana viņam sagādā lielu prieku, kas rezultējas gandarījum un piepildījuma sajūtā. 

 

Noderīgas dāvanas hobijam

SALMO makšķernieku veikala dāvanu karte

SALMO dāvanu karte iepriecinās jebkuru makšķernieku, jo šī hobija īpašniekiem vienmēr ir padomā kāds jauns pirkums. Labā ziņa ir tāda, ka ja viņam netrūks ekipējuma, mājās netrūks gardu zivju, ko ēst! Tāpēc iepriecini tēti, un pie reizes investē nākotnes maltītēs!

 

Mednieku un makšķernieku veikals Ieroči

Veikala Ieroči dāvanu karti novērtēs ik viens tēvs, kam sirdij tuvas ir medības, makšķerēšana vai vienkārši būšana pie dabas.

 

 

 

Orientēšanās veikala dāvanu karte

OSveikals dāvanu karte iepriecinās tēvus, kam pie sirds ir orientēšanās sports. Veikalā atradīsies noderīgas lietas gan tiem, kas skrien, gan dodas orientēties uz veslosipēda, tā skaitā arī sporta uzturs. 

 

 

Sportland dāvanu karte

Sportland dāvanu karte noderēs, lai tēvs iegādātos gan ikdienas apgērbu, gan sporta tērpu visdažādākajiem sporta veidiem. Protams, veikalā atordams arī sporta inventārs visām sezonām!

 

 

Dāvanu idejas atpūtai

Pārvietojamas pirts noma 

Pārvietojamās pirts nomas dāvanu karte varētu būt labs pārsteigums un iespēja izbaudīt pirts priekus tieši tur, kur viņš vēlas - kaut vai meža biezoknī, vai blakus kādam no Latvijas skaistākajiem ezeriem. Izcila dāvan tētim, kurš mīl pavadīt laiku labā kompānijā, kārtīgi atpūšoties!

 

Pēdu masāža

Taizemes pēdu punktu masāža Jelgavā būs patīkama dāvana, kuru tētis ļoti novērtēs, jo pats, iespējams, nesadūšotos sevi ar šādu procedūru palutināt. Masāža atslābina, rada spēka pieplūdumu un labvēlīgi regulē iekšējo orgānu funkcijas. Ne velti šo masāžu iemēlējuši vīrieši un sievieties visā pasaulē.

 

Tex-Mex restorāna dāvanu karte

Tex-Mex restorāna dāvanu karte ļaus tētim aiziet kārtīgi pamieloties nepiespiestā gaisotnē. Restorāna meistardarbs ir izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi. Vai var būt vēl labāka maltīte?

 

 

Sātīgs viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām dos iespēju tavam tētim pie labi bagātīgi klāta galda sajusties kā īstam baronam. Jau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Tavam tēvam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums, ko baudīt kopā ar sev tuvu cilvēku.

Izbaudīt ko jaunu un interesantu

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums lidmašīnas simulatorā ļaus izbaudīt ko jaunu un nebijušu - īstas sajūtas lidmašīnas pilota krēslā. Katrs zēns ir reiz sapņojis apr iespēju vadīt lidmašīnu, un nu ir iespējams uzdāvināt reālu iespēju sapni piepildīt. Šo piedzīvojumu viņš atcerēsies katru reizi, kad redzēs debesīs lidmašīnu, vai arī dosies ceļojumā!

 

 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas jau dos iespēju pa īstam pacelties debesīs un izbaudīt putna lidojumu. Lidojuma laikā tiek uzņemts arī video klips un bildes, tāpēc atmiņas par lidojumu tiks iemūžinātas, un tās varēs saglabāt, lai palielītos par savu drosmi un piedzīvojumiem.

 

Golfa nodarbība ar treneri

Individuāla golfa nodarbība ar treneri golfa klubā “Viesturi” dos iespēju iemācīties ko jaunu, un iespējams iegūt sev veselīgu hobiju. 

 

 

 

Pa īstam vīrišķīgas dāvanas

Dāvanu karte vīriešu frizētavā

Knockout Barber Shop dāvanu karte - palutini viņu ar modernu matu griezumu un koptu bārdu. Kopts vīrietis ir daudz pārliecinātāks. Ļauj viņam justies kā savā labākajā formā!

 

 

 

InServ.lv dāvanu karte

InServ.lv darbarīku interneta veikala dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas būs noderīga ik vienam, kas strādā. Piedāvājumā ir visdažādākie darba rīki un darba apģērbs, drošības ekipējums. Dāvanu karti var izmantot jebkurā vietā Latvijā, jo pasūtījumu var veikt internetā.

 

Brauciens ar kvadriciklu

Brauciens ar kvadriciklu ir dāvana, kas patiks jebkuram tēvam, kam patīk braukt. Braucien notiks Rīgā, īpašā meža zonā, kurā ir daudzveidīgs reljefs, tā skaitā kārtīgas smilšu zonas. Braucienā pievienosies arī gids, kurš brauks līdzās ar savu kvadriciklu un izvadās pa visaizraujošākajām vietām, un dos padomus, lai pārvarētu sarežģītus šķēršļus. Tā ir kārtīga izlaušanās no ikdienas, kas sniegs arī krietnu daļu adrenalīna! Ziemas laikā ir iespējams doties izbraucienā ar sniega motociklu.

 

 

Šīs un citas idejas dāvanām tēviem atradīsi FromMe dāvanu sadaļā dāvanas tētim, kā arī rakstā “Lieliskas idejas dāvanai tētim - un ko tu dāvināsi tēva dienā?”.

Dāvanas abiem vecākiem 

 

Ir reizes, kad gribas vecākiem dāvanu uzdāvināt abiem kopā. Tās, protams, ir kāzu gada dienas, bet tikpat labi tā varētu būt arī Ziemassvētku dāvana. Dāvana vecākiem galvenokārt varētu tikt saistīta ar iespējām kopā pavadīt vairāk laiku - tā teikt, piešķirt dzīvei vairāk krāsas. Vecāki novērtēs kopīgu atpūtu, jo viņi ir smagi strādājuši, lai audzinātu Jūs, un nu viņiem ir laiks atpūsties. Ja aktīvā atpūta ir viena no Tavu vecāku mīļākajām nodarbēm, tad viņiem varētu patikt aktīvās atpūtas dāvanu idejas, kuras liks viņu elpai aizrauties, vai arī vienkārši sagādās skaistus mirkļus, atrodoties kustībā.

 

Relaksējoša atpūta kopā

Kopīgs restorāna apmeklējums

Brīvdienu ceļojums

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vecākiem

 

Iespējas, ko dāvināt vecākiem svētkos ir ļoti plašas. Tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vecākiem un izvēlies, Tavuprāt, vispiemērotāko dāvanu svētkos!

 
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu