Dāvana vecākiem – ko dāvināt vecākiem, lai patiesi iepriecinātu viņus!

23.10.2018

dāvanas vecākiem fromme

Meklējot dāvanas vecākiem, vēlamies viņiem uzdāvināt ko atbilstošu, noderīgu un arī iepriecinošu. Taču katros svētkos aktuāls kas cits. Tad nu ko dāvināt vecākiem Ziemassvētkos, dzimšanas dienā, kāzu jubilejā vai kādos citos, nozīmīgos svētkos?

 

Tā var būt pelnīta atpūta, laika pavadīšana kopā vai arī aktīvās atpūtas dāvana, lai padarītu viņu ikdienu aizraujošāku. Tikpat piemērota dāvana varētu būt noderīga dāvanu karte veikalā, kur iegādāties skaistas lietas mājai vai iemīļotam hobijam.

 

Izvēles iespēju ir daudz, tāpēc FromMe dāvanu ekspertu komanda ir sagatavojusi idejas dāvanām abiem vecākiem, kā arī katram atsevišķi. Dāvanu idejas, kurām nosaukumā ir "dāvanu karte" ir dāvanu kartes ar maināmu dāvanas vērtību, bet pārējie ir konkrēti piedāvājumi.

 

Lai būtu vieglāk atrast vajadzīgo, dāvanu ieteikumus sagrupējām:

 

 

Dāvanas mammai

dāvanas mammai

 

 

Lai saprastu, ko dāvināt mammai ir jāpadomā, kas ir tā emocija, ko vēlies sniegt. Jāatceras, ka mammas novērtē dāvanas, kuras ir pārdomātas - lai viņai nerodas sajūta, ka nopirkta pirmā lieta, kas bija plauktā. Tas nozīmē, ka tas, ko tu izvēlēsies dāvināt, vienmēr tiks atzinīgi novērtēts, ja pasniedzot dāvanu uzsvērsi, kāpēc esi izvēlējies dāvināt tieši to, ko dāvini!

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu, tāpēc būtiska daļa no dāvanas būs tas, ko uz tās uzrakstīsi. Jauku apsveikuma pantiņu atradīsi Apsveikuma pantiņi.

 

Dāvanu idejas atpūtai

Vislabākās atpūtas iespējas, ko uzdāvināt mammai, ir patīkama un relaksējoša atpūta. Lielisks variants ir relaksējošs spa apmeklējums, ko viņa varēs baudīt gan vienatnē, gan kopā ar mīļoto cilvēku.

 

Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāža būs jauka dāvana, ja mammai mēdz salt – viņa novērtēs šīs procedūras siltumu. Ņemot vērā katra cilvēka individuālo temperatūras sajūtu, akmeņi tiek uzsildīti līdz pat 50 grādu temperatūrai. Uzdāvini siltu masāžu un sasildi viņas sirdi, izrādot rūpes par viņas veselību un labsajūtu! 

 

Brūkleņu SPA procedūra visam ķermenim

Brūkleņu SPA procedūra visam ķermenim būs dāvana, kas ļaus patiesi relaksēties un izbaudīt burvīgu SPA procedūru. Brūklenes ir rudens ogas, tāpēc dāvana ir īpaši piemērota, ja īpašie svētki, kad sveiksi mammu, ir rudenī. Ja rudens nav aktuālā sezona, ņem vērā, ka brūklenēm ir antiseptiska, dziedējoša un tonizējoša iedarbība, tās attīra organismu no kaitīgām vielām un to iesaka organisma stiprināšanai un sargāšanai.

Saunas un baseina apmeklējums kompleksā Wellness Oasis

Saunas un baseina apmeklējums būs kā atgādinājums par to, ka arī viņa ir pelnījusi rūpes un patīkamu atpūtu. Viņa vienmēr ir nesavtīgi rūpējusies par savām atvasēm, un turpina to darīt joprojām, bet nu tev ir iespēja parūpēties arī par viņas labsajūtu un veselību. Pirtiņā varēs kārtīgi pasildīties un pēcāk laiski atpūsties baseina peldē.

 

 

Dāvanu karte restorānā

Došanās uz restorānu ir labs veids, kā atpūsties un sevi palutināt ar gardu maltīti. Mamma varēs skaisti sapucēties un baudīt vakaru pilnīgā mierā.

 

Restorāna FERMA dāvanu karte

FERMA dāvanu karte dos iespēju uzposties, aiziet uz smalku restorānu un palutināt garšas kārpiņas. Restorāns FERMA lepojas ar izsmalcinātu vīnu izlasi, debešķīgu ēdienu garšu un izsmalcinātu interjeru. Šī vieta ir lieliski piemērota nesteidzīgai maltītei, romantiskam randiņām un latviešu zemes garšas izbaudīšanai.

 

Restorāna Andalūzijas Suns dāvanu karte

Andalūzijas Suns dāvanu karte ļaus izbaudīt sātīgu maltīti reizē ar kādu no Latvijā plašākās džina dzērienkartes pārsteidzošajiem kokteiļiem. Interesanti, ka Andalūzijas Suns piedāvā arī ēdienkarti četrkājainajiem mīluļiem, tāpēc tur droši var doties kopā ar savu mīluli!

 

Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte

Restorāna "Gadalaiki" dāvanu karte aicinās mammu doties nelielā izbraucienā uz Siguldu, un pie viena izbaudīt gardu maltīti skaistā vietā. No restorāna paveras lielisks skats uz Siguldas pusē tik slaveno mežu ainavu un ezeriņu. Tas dod iespēju vērot gadalaikus visā to krāšņumā, kamēr tiek baudītas gardas vakariņas.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

Uzdāvini iespēju izmēģināt vai iemācīties ko jaunu

Apgūt kādu jaunu prasmi vienmēr ir interesanti un noderīgi. Ja tavai mammai patīk vēl aizvien mācīties un pārsteigt citus ar savām prasmēm, tad jauns hobijs varētu būt laba dāvana!

 

Vīnu degustācija restorānā Taverna

Vīnu degustācija restorānā Taverna būs lieliska dāvana mammai, ja viņa mīl baudīt dzīvi un vīnu kopā ar draudzenēm vai mīļoto. Turklāt, vīns, ko servē kāds cits, vienmēr garšo labāk, nekā pašu sarūpētais. Kopš seniem laikiem ir uzskats, ka laba vīna lietošana mērenā daudzumā, nodrošina ilgu mūžu, modru prātu un labu veselību.

 

Zirgu izjādes nodarbība

Zirgu izjādes nodarbība dos iespēju piepildīt jau no bērnības loloto sapni par izjādi! Ja domā, ka izjādei nepieciešams jaunības spars un vingrums, tu maldies, jo Anglijas karaliene Elizabete II izjādēs dodas vēl 92 gadu vecumā. Turklāt zirgi izstaro harmoniju un mierpilnu enerģiju, tāpēc šāda atpūta svaigā gaisā būs varens piedzīvojums!

 

Deju nodarbības

Arthur Murray deju studijas dāvanu karte būs aicinājums izbaudīt deju burvību. Tā ir lieliska iespēja nodoties veselīgai atpūtai lielisku cilvēku kompānijā! Uz nodarbībām viņa var iet kad kopā ar savu pārinieku, gan vienatnē, un atrast savu deju partenri tur. 

 

Dāvanu kartes noformējums

 

Noderīgas dāvanas

Bieži vien nezinām, ko vecaki visvairāk novērtētu svētkos. Reizēm nākas arī sastapties ar frāzi, lai svētkos viņiem neko nedāvina. Tad neatliek nekas cits, kā uzdāvināt noderīgu dāvanu – tā iepriecinās un vienlaikus arī noderēs ikdienas darbos un sadzīvē!

 

Stādu audzētavas dāvanu karte

Rožlejas – stādu dāvanu karte būs lieliska dāvana, ja mamma lielāko daļu sava brīvā laika rušinās pa puķu dobēm. Viņa noteikti jau zin, ko izvēlēties. Arī ziemas laikā dāvana iepriecinās - viņa varēs iegādāties ziedus, kas ziemā priecēs viņu telpās, un pavasarī varēs tikt iestādīti dobītēs vai balkona puķu podos.

 

Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Nela Gems rotaslietas ar Swarovski kristāliem priecēs mammu, kurai patīk gaumīgas un mirdzošas rotas. Tās ir kvalitatīvas un pieejamas visdažādākajos modeļos un krāsās, ar iespēju veikt pirkumu arī interneta veikalā, tāpēc nebūs obligāti jābrauc uz veikalu izvēlēties - pirkumu varēs nesteidzīgi veikt arī mājās. 

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā fromme

Mūsu pašu Latvijā ir skaisti dizaineru veikumi – rotaslietas, apģērbi, trauki utt. Ja arī tavai mammai patīk atbalstīt vietējos ražotājus, tad apvienotā dāvanu karte Ražots Latvijā ir laba dāvanas izvēle. Mamma varēs šo dāvanu karti izmantot pie 12 dažādiem ražotājiem un iegādāteis to, ko viņa pati vēlas.

 

STENDERS dāvanu karte

STENDERS dāvanu karte ir praktiska dāvana ar īpašu noskaņu, ko var dāvināt dažādos svētkos. STENDERS piedāvā gan kosmētiku, gan vannas lietas, lai ikdienai piešķirtu īpašu smaržu. Šo varētu saukt par Latvijas dāvanu klasiku, jo to priecājas saņemt jebkura sieviete.

 

Dāvanu karte optikā Metropole

Metropole optika dāvanu karte būs noderīga dāvana, kuru varēs izmantot jaunu briļļu, lēcu vai saulesbriļļu iegādei. Optikā metropole atrodamas brilles ikdienai, lasīšanai, darbam ar datoru un pat īpaši briļļu stikli auto vadīšanai, lai samazinātu apžilbšanas riksu un  pat uzlabotu redzamību sliktu laikapstākļu gadījumā. 

 

 

Oriģinālas dāvanu idejas mammai

Šajā sarakstā esam apkopojuši foršas dāvanas, kas mammu pārsteigs un ļaus viņai izmēģināt ko jaunu. Oriģinālas dāvanas sniedz lieliskas sajūtas, ko tik ātri neaizmirsīs!

 

Profesionāla fotosesija

Profesionāla fotosesija Viva Studio būs dāvana, kas ļaus justies īpaši sievišķīgai. Iespējams, ka viņa to izmantos kopā ar ģimeni – skaistas bildes kopā būs labākā dāvana, par ko priecāties vēl ilgi. Lieliska iespēja sapucēties un sajusties patiesi skaistai.

 

 

Romantiska zvaigžņu vērošana

Suntažu observatorijas apmeklējums ir interesanta dāvana, kas ļaus ieskatīties zvaigznēs. Vai viņa kādreiz būs redzējusi zvaignes tik tuvu, turklāt ar zinošiem zvaigžņu zinātniekiem līdzās? Tas būs izglīojošs un neaizmirstams piedzīvojums, ko viņa atcerēsies katru reizi, kad pavērsies naksnīgajās debesīs.

 

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva un oriģināla dāvana, ko var uzdāvināt uz lielākiem svētkiem – tas noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu. Lidojums notiks kopā ar citiem pasažieriem, tāpēc tā būs lieliska iespēja ne tikai piedzīvot aizraujošāko lidojumu savā mūžā, bet arī gūt jaunus draugus, ar ko debesīs uzsaukt šampānieša tostu.

 
 
 
Šie bija tikai daži no piemēriem. Citas dāvanu idejas atradīsi dāvanu kategorijā dāvanas mammai
 

Dāvanas tētim

dāvanas tētim

 

Tēti ir tik dažādi– daudziem labākā dāvana būtu kaut kas noderīgs un praktisks, bet citiem atkal kārojas saņemt dāvanā ko pārsteidzošāku. Ja tētis ir pēc dabas mierīgs, kā arī ikdienā ļoti smagi strādā, uzdāvini viņam pelnītu atpūtu. Ja šķiet, ka viņam dzīvē noderētu nedaudz adrenalīna, uzdāvini ko ekstrēmāku.

 

Praktiskas un noderīgas dāvanas tētim

Vīrieši ir vislielākie praktiķi, tāpēc, lai nenošauut greizi ar dāvanas izvēli, vienmēr topā būs kāda praktiska dāvana. 

 

InServ.lv dāvanu karte

InServ.lv darbarīku interneta veikala dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas būs noderīga ik vienam, kas strādā. Piedāvājumā ir visdažādākie darba rīki un darba apģērbs, drošības ekipējums. Dāvanu karti InServ var izmantot jebkurā vietā Latvijā, jo pasūtījumu var veikt internetā.

 

Mājai un Dārzam dāvanu karte

Mājai un Dārzam dāvanu karte patiks praktiskajiem tētiem, kuri mīl remontēt un labiekārtot mājokli, dārzu vai citu no saviem īpašumiem, piemēram, vasarnīcu vai garāžu. Īsāk sakot, tā ir īstā dāvana, ja viņš vēlas uzlabot vidi, kurā dzīvo. Mājai un dārzam veikalā vienmēr atradīsies kaut kas nepieciešams, ko iegādāties!

 

Timberland apavu un apģērbu veikals

timberland apavi dāvanu karte

Timberland ir pasaules līderis augstākās kvalitātes apavu, apģērbu un aksesuāru projektēšanā, ražošanā un tirdzniecībā. Visvairāk tas zināms ar kvalitatīviem apaviem, kas īpaši noderīgi rudens un ziemas sezonās. Timberland dāvanu karte uzdāvinās tētim foršus un labus apavus!

 

Dāvanu karte vīriešu frizētavā

Knockout Barber Shop dāvanu karte – palutini viņu ar modernu matu griezumu un koptu bārdu. Kopts vīrietis ir daudz pārliecinātāks un ar šādu dāvanu karti tu tētim ļausi justies kā savā labākajā formā. Viņa paša izvēlē būs sakopt bārdu vai iegūt jaunu matu griezumu, vai abus kopā!

 

Zoocentrs dāvanu karte

Zoocentrs veikala dāvanu karte būs laba dāvana tētim, kuram suns reizēm šķiet svarīgāks par visu pārējo. Protams, neaizmirsīsim arī par citiem mīluļiem - kaķiem, putniem, grauzējiem, zivtiņām un rāpuļiem. Katrā ziņā, savu mīluļu iepriecināšana viņam sagādā lielu prieku, kas rezultējas gandarījum un piepildījuma sajūtā. 

 

 

Noderīgas dāvanas hobijam

Ja tētim ir kāds iemīļots hobijs, tad vislabākā dāvana būs dāvanu karte viņa hobija attīstīšanai. Viņš pats varēs izvēlēties sev nepieciešamo un no tavas puses tiks izjusts atbalsts!

 

SALMO makšķernieku veikala dāvanu karte

SALMO dāvanu karte iepriecinās jebkuru makšķernieku, jo šī hobija īpašniekiem vienmēr ir padomā kāds jauns pirkums. Labā ziņa ir tāda, ka ja viņam netrūks ekipējuma, mājās netrūks gardu zivju, ko ēst! Tāpēc iepriecini tēti ar iespēju nepieciešamo makšķerēšanas gadžetu krājumu papildināt pašam, un pie reizes investē nākotnes maltītēs!

 

Mednieku un makšķernieku veikals Ieroči

Veikala Ieroči dāvanu karti novērtēs ik viens tēvs, kam sirdij tuvas ir medības, makšķerēšana vai vienkārši būšana pie dabas. Piedāvājumā ir preces medībām: ieroči, patronas, aksesuāri, ieroču remonts. Kā arī preces makšķerēšanai: makšķeres un spiningi, spoles, vizuļi un vobleri, barība, maksķernieku aksesuāri.

 

Orientēšanās veikala dāvanu karte

OSveikals dāvanu karte iepriecinās tēvus, kam pie sirds ir orientēšanās sports. Veikalā atradīsies noderīgas lietas gan tiem, kas skrien, gan dodas orientēties uz veslosipēda, tā skaitā arī sporta uzturs. Viss, kas nepieciešams pārliecinošai skriešanai, ir atrodams šajā veikalā.

 

Sportland dāvanu karte

Sportland dāvanu karte noderēs, lai tēvs iegādātos gan ikdienas apgērbu, gan sporta tērpu visdažādākajiem sporta veidiem. Protams, veikalā atrodams arī sporta inventārs visām sezonām. Ja tētis ir aktīvā dzīvesveida piekritējs, tad Sportland veikala dāvanu karte būs noderīga dāvana,

 

 

 

Dāvanu idejas atpūtai

Arī tētim ik pa laikam noteikti gribās paslinkot un atpūsties no darbiem. Tad nu šajā sarakstā ir dāvanu idejas, kas ļaus tētim patīkami atpūsties.

 

Pārvietojamas pirts noma 

Pārvietojamās pirts nomas dāvanu karte varētu būt labs pārsteigums un iespēja izbaudīt pirts priekus tieši tur, kur viņš vēlas - kaut vai meža biezoknī, vai blakus kādam no Latvijas skaistākajiem ezeriem. Izcila dāvan tētim, kurš mīl pavadīt laiku labā kompānijā, kārtīgi atpūšoties!

 

Pēdu masāža

Taizemes pēdu punktu masāža būs patīkama dāvana, kuru tētis ļoti novērtēs, jo pats, iespējams, nesadūšotos sevi ar šādu procedūru palutināt. Masāža atslābina, rada spēka pieplūdumu un labvēlīgi regulē iekšējo orgānu funkcijas. Ne velti šo masāžu iemēlējuši vīrieši un sievieties visā pasaulē.

 

Tex-Mex restorāna dāvanu karte

Tex-Mex restorāna dāvanu karte ļaus tētim aiziet kārtīgi pamieloties nepiespiestā gaisotnē. Restorāna meistardarbs ir izcilu grilētas gaļas ēdienu izvēle – nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi. Vai var būt vēl labāka maltīte?

 

 

Sātīgs viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī 2 personām dos iespēju tavam tētim pie labi bagātīgi klāta galda sajusties kā īstam baronam. Jau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Tavam tēvam Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums, ko baudīt kopā ar sev tuvu cilvēku.

 

Izbaudīt ko jaunu un interesantu

Interesantas un oriģinālas dāvanas, kas ļaus izmēģināt ko jaunu un piedzīvot aizraujošas sajūtas, ir domātas drosmīgiem un entuziastiskiem tētiem!

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums lidmašīnas simulatorā ļaus izbaudīt ko jaunu un nebijušu – īstas sajūtas lidmašīnas pilota krēslā. Katrs zēns ir reiz sapņojis apr iespēju vadīt lidmašīnu, un nu ir iespējams uzdāvināt reālu iespēju sapni piepildīt. Šo piedzīvojumu viņš atcerēsies katru reizi, kad redzēs debesīs lidmašīnu, vai arī dosies ceļojumā!

 

 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu jau dos iespēju pa īstam pacelties debesīs un izbaudīt putna lidojumu. Lidojuma laikā tiek uzņemts arī video klips un bildes, tāpēc atmiņas par lidojumu tiks iemūžinātas, un tās varēs saglabāt, lai palielītos par savu drosmi un piedzīvojumiem.

 

Brauciens ar kvadriciklu

Brauciens ar kvadriciklu ir dāvana, kas patiks jebkuram, kam patīk braukt. Brauciens notiks Rīgā īpašā meža zonā, kurā ir daudzveidīgs reljefs, tā skaitā kārtīgas smilšu zonas. Braucienā pievienosies arī gids, kurš brauks līdzās ar savu kvadriciklu un izvadās pa visaizraujošākajām vietām, un dos padomus, lai pārvarētu sarežģītus šķēršļus. Ziemas laikā ir iespējams doties izbraucienā ar sniega motociklu.

 

 

Šīs un citas idejas dāvanām tēviem atradīsi FromMe dāvanu sadaļā dāvanas tētim, kā arī rakstā “Lieliskas idejas dāvanai tētim – un ko tu dāvināsi tēva dienā?”.

 

Dāvanas abiem vecākiem 

dāvanas vecākiem

 

Ir reizes, kad gribas vecākiem dāvanu uzdāvināt abiem kopā. Tās, protams, ir kāzu gada dienas, bet tikpat labi tā varētu būt arī Ziemassvētku dāvana. Dāvana vecākiem galvenokārt varētu tikt saistīta ar iespējām kopā pavadīt vairāk laiku – tā teikt, piešķirt dzīvei vairāk krāsas.

 

Vecāki novērtēs kopīgu atpūtu, jo viņi ir smagi strādājuši, lai audzinātu Jūs, un nu viņiem ir laiks atpūsties. Ja aktīvā atpūta ir viena no Tavu vecāku mīļākajām nodarbēm, tad viņiem varētu patikt aktīvās atpūtas dāvanu idejas, kuras liks viņu elpai aizrauties, vai arī vienkārši sagādās skaistus mirkļus, atrodoties kustībā.

 

Lieliskas dāvanas abiem vecākiem atradīsi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Relaksējoša atpūta kopā

Vispatīkamāk ir atpūsties kopā ar savu mīļoto cilvēku. Ja taviem vecakiem varētu patikt kāds relaksējošās atpūtas veids – SPA procedūra, SPA brīvdienas vai pirts rituāls, tad šajā sarakstā atradīsi meklēto. 

 

 

Kopīgs restorāna apmeklējums

Restorāna apmeklējums ir klasisks randiņš, ko ikdienā vecāki noteikti vairs pietiekami bieži nepiekopj, tāpēc šī ir īstā iespēja viņiem šādu randiņu uzdāvināt. Abi varēs skaisti saposties un baudīt viens otra sabiedrību. 

 

  • Restorāns Herbārijs – augu piepildīta miera oāze, kur baudīt gardus kokteiļus un romantisku randiņu.
  • Majorenhoff restorāns – patiks gan tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem, gan eksotisku garšu meklētajiem. 
  • Ilkrogs –  omulīga vieta, kur Rīgā kopīgi pavadīt laiku, baudot gardu un sātīgu ēdienu. 
  • Restorāns KOYA – īpašs restorāns radošajā Andrejsalā ar nepiespiestu gaisotni un skatu uz saulrietu.
  • Blind Dreams vakariņas tumsā – iespēja baudīt vakariņas tumsā un pieredzēt ko vēl neizbaudītu.
  • Restorāni Rīgā – ja nevari izdomāt, kurš restorāns patiks, ar šo dāvanu karti ļauj izvēlēties vecākiem pašiem.

 

Brīvdienu ceļojums

Ja vecākiem ir vairāk brīva laika, tad vislabākā ir atpūta, ko izbaudīt ilgāk par vienu vakaru. Kopīgs brīvdienu ceļojums ļaus ieraudzīt jaunas vietas un izbaudīt kvalitatīvu laiku kopā.

 

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vecākiem

Aktīviem vecākiem, kam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā, vienmēr noderīgs būs aktīvās atpūtas piedāvājums. Ņemot vērā svētku sezonu, izvēlies piemērotako dāvanu – slēpošanu kalnos ziemā, bet ūdens priekus vasarā. Vai arī universālu dāvanu, kas aktīva visu gadu, kā, piemēram, izjādi ar zirgu!

 

 

Iespējas, ko dāvināt vecākiem svētkos ir ļoti plašas. Tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas vecākiem un izvēlies, Tavuprāt, vispiemērotāko dāvanu svētkos!

 

dāvanas pārim

 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu