Korporatīvā dāvana no uzņēmuma

FromMe dāvanu karte klientiem

FromMe.lv dāvanu serviss piedāvā korporatīvās dāvanas dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, jubilejās un citos svētkos. FromMe dāvanu kartes ir īpašas ar savu personisko pieeju un plašo piedāvājumu dažādās jomās.

 

FromMe klienti dāvanu piedāvājumus novērtē kā vērtīgu dāvanu saviem kolēģiem, darbiniekiem, biznesa partneriem un klientiem. Tā ir iespēja uzņēmuma prezentācijās un korporatīvajos pasākumos saviem klientiem un kolēģiem sarūpēt lieliskas dāvanas, kas iepriecina un sniedz gandarījumu.

 

Galvenā ir sajūta, ko vēlamies dot – izbaudīt mirki, uzkrāt spēkus vai dāvināt mirkli atpūtas. Jūs varat apsveikt sadarbības partnerus, apbalvot sporta spēļu dalībniekus un uzvarētājus pasākumos, kuriem esiet sponsors. Saviem kororatīvajiem klientiem piedāvājam iespēju uz dāvanu kartēm pievienot uzņēmuma logo, kas dod lielāku sasaiti ar dāvanas sniedzēju. Par to vairāk lasi rakstā Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem.

 

Korporatīva dāvana, kas veicina turpmāko sadarbību

 

Korporatīvās dāvanas atšķiras gan izmērā, gan to izmantošanas veidā. Nav noslēpums, ka vairums no tām jau ir ierastas un redzētas – apdrukāti T-krekli, USB atmiņas dažādās formās, lietussargi, peles paliktņi, interjera dekori u.c. nieciņi. Nu jau tev ir iespēja uzdāvināt noderīgas dāvanu kartes ar sava uzņēmuma logo un personīgo sveicienu. Tā prezentēs tavu uzņēmumu un radīs labu augsni turpmākai sadarbībai.

 

 

Dāvanu karte kolēģu apsveikšanai

Veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka dāvanu karte ir vispopulārākā un iecienītākā dāvana kolēģu apsveikšanai. 62% no kopējā aptaujas dalībnieku skaita minēja, ka vismaz vienu reizi saviem kolēģiem ir uzdāvinājuši dāvanu kartes. Tas, savukārt, nozīmē, ka, pārdodot sava uzņēmuma dāvanu kartes internetā, tu vari nopelnīt papildus ienākumus. Tāpat arī iegūt jaunus klientus savam uzņēmumam.

 

Dāvanu karte ir universāla dāvana, ko izmantot arī lietišķos gadījumos. Turklāt tai nebūt nav jābūt garlaicīgai vai paredzamai, jāspēj tikai atrast piemērotais veikals vai pakalpojums, kas kolēģiem sniedz pēc iespējas lielāku izvēles iespēju. Piemēram, FromMe karte ir lieliska izvēle, jo tā ļauj izmantot pakalpojumu pēc saviem ieskatiem – kāds vērtīgs pirkums, spa brīvdienas, lietas mājai un dārzam, aktīvā atpūta utt. 

 

Populāra izvēle dāvanai ir arī Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir viena dāvanu karte, kas ļauj saņēmējam izvēlēties starp 10 dāžādiem populāriem restorāniem Rīgā. Dāvanu karti var tērēt pa daļām līdz iztērēta visa tās vērtība, tāpēc to var izvēlēties arī lielākā vērtībā, ja biznesa partneris ir īpaši nozīmīgs.

 

Un laba izvēle ir arī dāvanu karte ūdens pudelei – īpaši, ja darba kolektīvs atbalsta zaļu ikdienu un plastmasas atkritumu samazināšanu ikdienā. Katram būs iespēja izvēlēties sev patīkamāko pudeli.

 

 

restorani riga davanu karte

 

Kad dāvināt korporatīvās dāvanas?

 

Korporatīvās dāvanas sadarbības partneru uzņēmumiem Tu vari pasniegt dažādos gadījumos, piemēram:

 • kā pateicību par lielisku sadarbību;
 • sadarbības partneru uzņēmuma jubilejā;
 • Ziemassvētkos vai Jāņos;
 • kā apsveikumu par sadarbības partneru uzņēmuma panākumiem;
 • kā balvu par uzvaru vai dalību Tevis rīkotajos sadarbības partneru sporta svētkos u. c.

 

Ja izvēlies pasniegt dāvanu visam sadarbības partneru uzņēmumam kopumā, tad pārliecinies par to, lai dāvana būtu atbilstoša lieluma. Tā, lai katrs uzņēmuma darbinieks saņemtu nelielu pārsteigumu. Piemēram, torte ar Tava uzņēmuma logo sporta svētkos būs ļoti laba dāvana sadarbības partneriem, jo katrs uzņēmuma darbinieks varēs priecāties par šo dāvanu. Noteikti jāpievieno pie uzņēmuma korporatīvās dāvanas apsveikuma kartīti un vizītkartes. Vērtīgāku dāvanu karti vari pasniegt kā dāvanu sadarbības galvenajiem veidotājiem un tiem, no kuriem ir atkarīgs, lai sadarbība turpinātos.

 

Gadījumā, ja korporatīvo dāvanu pasniedz kā balvu konkursā, uzdāvinot konkursa uzvarētājam uzņēmuma dāvanu karti, Tu radīsi iespēju iegūt jaunus klientus. Tev jānodrošina lielisks serviss. Tad klienti radīs pozitīvu rezonansi, kas Tavam uzņēmumam noteikti nāks par labu.

 

Visbiežāk pasniegtās korporatīvās uzņēmumu dāvanas

Ja uzņēmums korporatīvās dāvanas pasniedz kā suvenīrus, tad populāras mazās korporatīvās dāvanas, neskaitot paša uzņēmuma produkciju, ir:

 • t-krekli,
 • somas un lietussargi ar apdrukām;
 • USB atmiņas un atslēgu piekariņi;
 • saldumi ar uzņēmuma logo;
 • ūdens pudeles un termokrūzes;
 • vizītkaršu etvijas, pildspalvas un biroja piederumi. 

 

Šādas suvenīru tipa korporatīvās dāvanas lieliski noder dažādām situācijām, kad dāvanai ir jābūt simboliskai, un tas ir sava veida mārketinga veids. Tomēr, ne visos gadījumos ar šādām korporatīvajām dāvanām pietiks. Piemēram, noslēdzot vērtīgu līgumu ar jaunu partneri, uzdāvināt savas firmas lietussargu vai cepuri būtu muļķīgi.

 

Tāpēc eleganta, personalizēta dāvanu karte ir lieliska opcija korporatīvajai dāvanai, kuras izmantošanas laikā partneris varēs izmantot vai nu Jūsu firmas pakalpojumus, vai arī izvēlēties no gandrīz 1000 FromMe.lv piedāvātajām dāvanu kartēm tieši to, kas partneri interesēs visvairāk. 

 

ātrākā dāvanu piegāde

 

Izvēlies korporatīvās dāvanas veidot kopā ar FromMe.lv. Tās būs dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret dāvanas saņēmēju. FromMe.lv vari piedāvāt gan sava uzņēmuma dāvanu kartes, gan atrast citu mūsu partneru dāvanas un dāvanu kartes visām dzīves situācijām - dzimšanas dienām, vārda dienām, Ziemassvētkiem, jubilejām, kā arī uzņēmuma pasākumiem.

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu