Korporatīvā dāvana no uzņēmuma

FromMe.lv dāvanu serviss piedāvā korporatīvās dāvanas dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, jubilejās un citos svētkos. Mūsu dāvanu kartes ir īpašas ar savu personisko pieeju un plašo piedāvājumu.

FromMe dāvanu karte klientiem

FromMe klienti dāvanu piedāvājumus novērtē kā vērtīgu dāvanu arī saviem darbiniekiem, biznesa partneriem un klientiem. Tā ir iespēja uzņēmuma prezentācijās un korporatīvajos pasākumos saviem klientiem un partneriem sarūpēt lieliskas dāvanas, kas iepriecina un sniedz gandarījumu.

 

Galvenā ir sajūta, ko vēlamies dot - izbaudīt mirki, uzkrāt spēkus vai dāvināt mirkli atpūtas. Jūs varat apsveikt sadarbības partnerus, apbalvot sporta spēļu dalībniekus un uzvarētājus pasākumos, kuriem esiet sponsors. Saviem kororatīvajiem klientiem piedāvājam iespēu uz dāvanu kartēm pievienot uzņēmuma logo, kas dod lielāku sasaiti ar dāvanas sniedzēju. Par to vairāk lasi rakstā Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem.

 

Turpmāku sadarbību veicinoša korporatīvā dāvana

 

Korporatīvās dāvanas atšķiras gan izmērā, gan to izmantošanas veidā un vairums jau ir ierastas un redzētas. Apdrukāti T krekli, USB atmiņas dažādās formās, lietussargi, peles paliktņi, interjera dekori u.c. Ierasts, ka korporatīvās dāvanas sadarbības partneriem dāvina pildspalvas un atslēgu piekariņus ar uzņēmuma logo. Taču tagad Tev ir iespēja uzdāvināt noderīgas dāvanu kartes ar sava uzņēmuma logo un personīgo sveicienu.

 

Ja vēlies dāvināt korporatīvo dāvanu, kas palīdzētu nodrošināt turpmāku sadarbību, izvēlies partneriem pasniegt sava uzņēmuma dāvanu karti. Tā prezentē Tavu uzņēmumu un nodrošina turpmākās sadarbības iespējas arī pēc līdzšinējās sadarbības izbeigšanas.

 

Dāvanu kartes uzņēmumiem palīdz ne tikai uzturēt klientu plūsmu un atvieglot klientu dāvanu izvēli, bet tā ir arī lieliska korporatīvā dāvana.  

 

Dāvanu karte kolēģu apsveikšanai

Veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka dāvanu karte ir vispopulārākā un iecienītākā dāvana kolēģu apsveikšanai. 62% no kopējā aptaujas dalībnieku skaita minēja, ka vismaz vienu reizi saviem kolēģiem ir uzdāvinājuši dāvanu kartes. Tas, savukārt, nozīmē, ka, pārdodot sava uzņēmuma dāvanu kartes internetā, piemēram, FromMe.lv, Tu vari nopelnīt papildus ienākumus. Tāpat arī iegūt jaunus klientus savam uzņēmumam.

 

Informāciju par citām interneta pārdošanas metodēm, ņemot vērā Tavu uzņēmuma biznesa modeli, lasi rakstā „Kā pelnīt vairāk no pārdošanas internetā?”.

 

Kad dāvināt korporatīvās dāvanas?

 

Korporatīvās dāvanas sadarbības partneru uzņēmumiem Tu vari pasniegt dažādos gadījumos, piemēram:

 • kā pateicību par lielisku sadarbību;

 • sadarbības partneru uzņēmuma jubilejā;

 • Ziemassvētkos vai Jāņos;

 • kā apsveikumu par sadarbības partneru uzņēmuma panākumiem;

 • kā balvu par uzvaru vai dalību Tevis rīkotajos sadarbības partneru sporta svētkos u. c.

 

 

Ja izvēlies pasniegt dāvanu visam sadarbības partneru uzņēmumam kopumā, tad pārliecinies par to, lai dāvana būtu atbilstoša lieluma. Tā, lai katrs uzņēmuma darbinieks saņemtu nelielu pārsteigumu. Piemēram, torte ar Tava uzņēmuma logo sporta svētkos būs ļoti laba dāvana sadarbības partneriem, jo katrs uzņēmuma darbinieks varēs priecāties par šo dāvanu. Noteikti jāpievieno pie uzņēmuma korporatīvās dāvanas apsveikuma kartīti un vizītkartes. Vērtīgāku dāvanu karti vari pasniegt kā dāvanu sadarbības galvenajiem veidotājiem un tiem, no kuriem ir atkarīgs, lai sadarbība turpinātos.

 

Gadījumā, ja korporatīvo dāvanu pasniedz kā balvu konkursā, uzdāvinot konkursa uzvarētājam uzņēmuma dāvanu karti, Tu radīsi iespēju iegūt jaunus klientus. Tev jānodrošina lielisks serviss. Tad klienti radīs pozitīvu rezonansi, kas Tavam uzņēmumam noteikti nāks par labu.

 

Visbiežāk pasniegtās korporatīvās uzņēmumu dāvanas

Ja uzņēmums korporatīvās dāvanas pasniedz kā suvenīrus, tad populāras mazās korporatīvās dāvanas, neskaitot paša uzņēmuma produkciju, ir:

 • t-krekli,

 • cepures,

 • somas un lietussargi ar apdrukām;

 • pulksteņi un kalendāri;

 • USB atmiņas un atslēgu piekariņi;

 • fotorāmīši;

 • saldumi ar uzņēmuma logo;

 • kaklasaites;

 • aproču pogas;

 • vizītkaršu etvijas, pildspalvas un biroja piederumi. 

 

Šādas suvenīru tipa korporatīvās dāvanas lieliski noder dažādām situācijām, kad dāvanai ir jābūt simboliskai, un tas ir sava veida mārketinga veids. Tomēr, ne visos gadījumos ar šādām korporatīvajām dāvanām pietiks. Piemēram, noslēdzot vērtīgu līgumu ar jaunu partneri, uzdāvināt savas firmas lietussargu vai cepuri būtu muļķīgi.

 

Tāpēc eleganta, personalizēta dāvanu karte ir lieliska opcija korporatīvajai dāvanai, kuras izmantošanas laikā partneris varēs izmantot vai nu Jūsu firmas pakalpojumus, vai arī izvēlēties no gandrīz 1000 FromMe.lv piedāvātajām dāvanu kartēm tieši to, kas partneri interesēs visvairāk. 

 

Izvēlies korporatīvās dāvanas veidot kopā ar FromMe.lv. Tās būs dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret dāvanas saņēmēju. FromMe.lv vari piedāvāt gan sava uzņēmuma dāvanu kartes, gan atrast citu mūsu partneru dāvanas un dāvanu kartes visām dzīves situācijām - dzimšanas dienām, vārda dienām, Ziemassvētkiem, jubilejām, kā arī uzņēmuma pasākumiem.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu