Ziemassvētku dāvanas iegāde – stress zem āmuļiem

Laika trūkuma dēļ nopirktas ikgadējās sveces, zeķītes vai piparkūkas, protams, ir jauka dāvana, tomēr Tu negūsi tik daudz prieka, kā dāvinot kaut ko tiešām saņēmējam noderīgu. Un Ziemassvētku galvenā doma taču ir dāvāt prieku, vai ne?

Kā lai sagādā skaistas dāvanas tuvajiem un mīļajiem tad, kad nemaz nav laika staigāt pa lielveikaliem?

Šajā gadā Latvijā lielu vietu ieņēmušas dažādas interneta dāvanu mājaslapas un kolektīvās iepirkšanās portāli, tādēļ paredzams, ka lielu daļu no zem eglītes atrodamajām dāvanām iegādāsimies tieši ar dažādu portālu palīdzību.

Uzdāvināt dāvanu karti Ziemassvētkos?

Ja šī dāvanu karte ļauj baudīt kādu nebijušu piedzīvojumu, kādu relaksējošu procedūru vai saņemt sen kārotu lietu, kāpēc ne? Dažiem, protams, šāda pieeja šķitīs bezpersoniska, bet ļaujiet man uzskaitīt pozitīvos aspektus šāda veida dāvanas iegādē:

Laika ietaupīšana

Ja Tu esi izlēmis, ka šī gada Ziemassvētku dāvanas iegādāsies internetā, lai ietaupītu laiku, Tu noteikti esi uz pareizā ceļa. Internetā dāvanu Tu varēsi iegādāties ar dažu klikšķu palīdzību. Patiesībā internetā Tu vari iegādāties dāvanas visiem mīļajiem cilvēkiem ļoti ātri! Tu taču negribi laika trūkuma dēļ paķert pirmo, kas lielveikalā gadās pa rokai?

Pirmssvētku stresa samazināšana

Līdz ar milzu laika patēriņu un klīšanu pa lielveikaliem rodas arī šaubas un neziņa. Un šī kombinācija noved pie stresa. „Palikušas vairs tikai pāris nedēļas, bet man vēl nav nopirktas dāvanas lielākajai daļai mīļo cilvēku…” Šīs ir pilnīgi nevajadzīgas domas pirmssvētku laikā. Patiesībā šis laiks Tev būtu jāpavada kopā ar ģimeni un mīļajiem, nevis saspringtā solī klīstot pa lielveikalu. Dāvana Ziemassvētkos nāk no sirds, tādēļ, jo mazāk stresa Tu saisti ar šo dāvanu, jo vairāk prieka Tu uzdāvini.

Plaša izvēle un lieliski dāvanu ieteikumi

Dāvanu portālos dāvanas sagrupē, lai Tev būtu vieglāk atrast labāko izvēli katram dāvanas saņēmējam. Portālu vadība arī domā par to, lai Tev būtu ērtāka iepirkšanās, tādēļ liela daļa labāko dāvanu portālu piedāvā Tev sazināties ar konsultantiem. Tagad Tu vari jautāt, ko labāk uzdāvināt brāļa mazajai meitiņai vai kāda būtu labākā dāvana draudzenei.

Labs prāts Tev un Taviem mīļajiem

Tu esi iegādājies dāvanas internetā, samazinājis savu pirmssvētku stresa līmeni līdz minimumam vai vispār to neizjūti. Tagad Tu vakaros pēc darba esi kopā ar ģimeni, neesi norūpējies un priecājies, kā deg adventes svecītes. Internetā iegādātās dāvanas Tev piegādās, vai arī Tu veltīsi vienu vakaru, lai aizbrauktu tām pakaļ. Tagad Tu vari izdomāt, kā tās sirsnīgāk un personiskās iesaiņot, jo šī nodarbe noteikti liks Tev sajust svētku tuvošanos.

Protams, izvēle vienmēr ir katra paša rokās. Es šogad izmēģināšu dāvanas Ziemassvētkos iegādāties internetā Fromme.lv. Veltīšu laiku dāvanu iesaiņošanai un Ziemassvētku gardumu gatavošanai. Dosimies pastaigā uz mežu un sagādāsim kādu dāvanu arī meža zvēriem. Pastāsti arī Tu, kādas idejas Ziemassvētku dāvanām Tev radušās!

Nekas tik ļoti nepasaka „es tevi mīlu”, kā kopā pavadīti, neaizmirstami brīži. Lai Tev silti un sirsnīgi Ziemassvētki un pasakainiem brīnumiem bagāts Jaunais gads!

Idejas sirsnīgām Ziemassvētku dāvanām:

  • Pudele laba karstvīna un siltas zeķes
  • Gardumu grozs
  • Labas grāmatas – romāni, dzejoļu krājumi, noveles…
  • Silts pleds no dabiskiem materiāliem
  • Paštaisītas čībiņas un labu tēju kolekcija
  • Cukurvates automāts – nemaz nav dārgi un ļoti oriģināla dāvana
  • Dažādas dāvanu kartes vai dāvanu komplekti – saņēmējs varēs izvēlēties sev labāko dāvanu pats
  • Biļetes uz kultūras pasākumiem
  • Ceļojums uz kalnu slēpošanas kūrortu
  • Ragaviņas mazajiem u. c.

FromMe dāvanas un FromMe dāvanu kartes - dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju.

fromme.lv atradīsi dāvanas un dāvanu kartes Ziemassvētkos, Ziemassvētku dāvanas sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei, bērnam, brālim, māsai.

Kad nezini, ko uzdāvināt, FromMe.lv karte būs labākā dāvana!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu