Ziemassvētku dāvanas iegāde – stress zem āmuļiem

ziemassvētku dāvanas

Ja Ziemassvētku dāvanu vietā laika trūkuma dēļ jau atkal nopirktas ikgadējās sveces, zeķītes vai piparkūkas, protams, tā ir jauka dāvana, tomēr tu negūsi tik daudz prieka, kā dāvinot kaut ko tiešām noderīgu. Ziemassvētku galvenais nodoms ir dāvināt citiem prieku un mūsdienās to iespējams darīt ar ko sirsnīgu un universālu – dāvanu karti.

 

Šajā gadā Latvijā lielu vietu ieņēmušas dažādas interneta dāvanu mājaslapas un kolektīvās iepirkšanās portāli, tādēļ paredzams, ka lielu daļu no zem eglītes atrodamajām dāvanām iegādāsimies tieši ar dažādu portālu palīdzību ar skaistu un sirsnīgu dāvanu karti. FromMe.lv dāvanu karti iespējams padarīt vēl personiskāku ar skaisti iesaiņotu aploksni, sveiciena tekstu un gardu šokolādi.

 

Visas mūsu piedāvātās dāvanas atradīsi sadaļā Ziemassvētku dāvanas, taču šajā rakstā esam atlasījuši labākos piedāvājumus tev un tavai ģimenei.

 

Zemāk varēsi izlasīt vairāk par sekojošajiem tematiem:

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti Ziemassvētkos.

Citi sirsnīgu dāvanu ieteikumi.

 

fromme dāvanu kartes

 

 

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti Ziemassvētkos?

Dāvanu kartes ar katru gadu tiek izvēlētas ar vien biežāk. Šī ir lieliska dāvanas izvēle, kas ļauj ietaupīt dāvanu sagādāšanas laiku, atbrīvot no svētku stresa un izpatikt ikvienam dāvanas saņēmējam. Par šiem un citiem iemesliem, kāpēc dāvanu karte ir lieliska Ziemassvētku dāvana, lasi raksta turpinājumā.

 

Laika ietaupīšana

Ja Tu esi izlēmis, ka šī gada Ziemassvētku dāvanas iegādāsies internetā, pirmā priekšrocība ir tava laika ietaupīšana. Internetā varēsi iegādāties dāvanas ar dažu klikšķu palīdzību – īpaši tad, ja zini, kādā kategorijā dāvana tiek meklēta. FromMe.lv ir pieejamas dažādas kategorijas, kas atvieglos dāvanas meklējumus – relaksējoša atpūta, aktīvā atpūta, hobiji, restorāni, ceļojumi, skaistumkopšana utt. Kad dāvana ir iegādāta, to varēsi saņemt savā e-pastā pāris minūšu laikā vai arī saņemt skaisti izdrukātu Rīgas centrā, ofisā vai ar piegādi 1-3 darba dienu laikā.

Pirmssvētku stresa samazināšana

Līdz ar milzu laika patēriņu un klīšanu pa lielveikaliem rodas arī šaubas un neziņa. Šī kombinācija savukārt noved pie stresa, jo gribās, lai uzdāvinātā dāvana tiek izmantota, nevis krāj putekļus plauktā. Tā vietā, lai pirmssvētku laiks tiktu pavadīts stresā par dāvanām, tev būtu jāpavada laiks kopā ar ģimeni un mīļajiem, nevis saspringtā solī klīstot pa lielveikalu. Dāvana Ziemassvētkos nāk no sirds, tādēļ jo mazāk stresa tu saisti ar šo dāvanu, jo vairāk prieka tu uzdāvini.

Plaša izvēle un lieliski dāvanu ieteikumi

Izvēle tiešām ir plaša, tāpēc iespējams iegādāties, ko vien sirds kāro. Praktiskam vīrietim noderēs dāvanu karte hobija veikalā vai kādā interneta veikalā, kur iespējams iegādāties visu mājoklim, jaunu elektroniku, lietas automašīnai, fisam u.c. Piedzīvojumu ķērājam dāvanu atradīsi sadaļā Oriģinālas dāvanas – lidojumi augstu gaisā, aktīvā atpūta, dāvanu karte tetovējumiem utt. Ja vēlies uzdāvināt tādu dāvanu, kas ir gan sirsnīga, gan lietišķa, tad labs variants ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir derīga 10 dažādos restorānos, tāpēc gan kolēģi, gan ģimene varēs izvēlēties sev piemērotāko maltītes vietu jaukam vakaram.

Labs prāts tev un taviem mīļajiem

Ja esi iegādājies dāvanas internetā, tad visticamāk esi samazinājis savu pirmssvētku stresa līmeni līdz minimumam vai vispār to neizjūti. Tagad tu vakaros pēc darba esi kopā ar ģimeni, neesi norūpējies un priecājies, kā deg adventes svecītes. Ziemassvētku dāvana galvenais mērķis ir dāvināt tās ar labu nodomu un laba vēlējumiem. Ja pats jutīsies labi un mierīgi, to sajutīs arī apkārtējie.

Personiskas dāvanas

Nereti mēdz uzskatīt, ka dāvanu kartes nav gana personiska dāvana, taču tā nebūt nav. Sākot ar dāvanu kartes izvēli līdz pat tās iesaiņojumam ir tik daudz iespēju šo dāvanu padarīt sirsnīgu un mīļu. Tu vari izvēlēties dāvanu kartes dizainu, aploksni, kā arī savu personīgo Ziemassvētku sveicienu, kas iepriecinās gan dāvanas saņemšanas, gan arī izmantošanas brīdī.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

 

Citi sirsnīgu dāvanu ieteikumi 

Protams, dāvanu izvēle vienmēr ir katra paša rokās. Ja arī neizvēlēsies dāvanu karti, ir vairākas citas dāvanas, kas ir mīļas un noderīgas. Dažas jaukas idejas esam apkopojuši sarakstā zemāk.

 

Idejas sirsnīgām Ziemassvētku dāvanām:

  • Pudele laba karstvīna un siltas zeķes.
  • Gardumu grozs – vari sacept smaržīgus cepumus vai keksiņus mājās pats.
  • Labas grāmatas – romāni, dzejoļu krājumi, noveles…
  • Silts pleds no dabiskiem materiāliem, kas sildīs ziemas vakaros.
  • Siltas čībiņas un labu tēju kolekcija.
  • Cukurvates automāts – nemaz nav dārgi un ļoti oriģināla dāvana.
  • Biļetes uz kultūras pasākumiem, kino utt.
  • Ceļojums uz kalnu slēpošanas kūrortu vai kādu atpūtas parku.
  • Ragaviņas mazajiem dāvanu saņēmējiem.

 

FromMe dāvanas un FromMe dāvanu kartes ir dāvanas ar nozīmi. Tās pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret FromMe.lv dāvanas saņēmēju – sievai, vīram, draugam, draudzenei, sievietei, vīrietim, mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, kolēģim, kolēģei, bērnam, brālim, māsai.

 

Kad nezini, ko uzdāvināt, FromMe.lv karte būs labākā dāvana ikvienam svētkos!

 

ātrākā piegāde svētkos

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu