Dāvana tētim, dāvanas

07.04.2017

dāvanas tētim

Tētis ir svarīgs cilvēks mūsu katra dzīvē, ko svētkos vēlamies apsveikt un iepriecināt. Tomēr īstās dāvanas izvēle ne vienmēr ir tā skaidrākā. Bieži nomoka jautājums – kāda var būt labākā dāvana tētim dzimšanas dienā?

 

Šajā rakstā esam apkopojuši dažas populāras dāvanas tētim vārda dienā, dzimšanas dienā, Ziemassvētkos un citos svētkos. Te ietilpst gan sports, gan makšķerēšana, gan atpūta, gan arī citas dāvanu kartes. Ja meklē ko dāvināt tētim, ieskaties zemāk šajā rakstā un noteikti atradīsi kādu labu ideju.

 

Dāvana tētim svētkos

Dāvana tēvam ir vieglāk atrodama, kā sākotnēji var likties, ja sāk meklējumus ar pareizo virzienu! Šeit apkopotas dāvanas tēta hobijam, ikdienas atvieglošanai, kā arī aktīviem piedzīvojumiem.

 

Salmo dāvanu karte ir piemērota dāvana ikvienam makšķerniekam. Šeit iespējams atrast noderīgas preces makšķerēšanas sezonai un dāvanu karte ir piemērotākā dāvana, jo tikai tētis pats zinās, kas viņa hobijam ir nepieciešams.

 

Sportland dāvanu karte ir laba dāvanas ideja sportiskam un aktīvam tētim. Viņš tad arī varēs pats iegādaties nepieciešamāko. Tas var būt jauns treniņu apģērbs vai sporta ekipējums.

 

Alus degustācija ir dāvanas ideja, kas piemērota īstenam alus mīlim. Šis piedzīvojums ir paredzēts 2 personām, piedāvājumā iekļauta alus degustācija un piemērotas uzkodas restorānā Taverna.

 

Atpūta diviem Citrus spa Jēkabpilī ir romantiska un relaksējoša dāvana, ko var uzdāvināt tētim ar mammu. Viņiem tiks sniegta iespēja izrauties no ikdienas un kārtīgi atpūsties, baudot laiku kopā.

 

Veikals Ieroči dāvanu karte noderēs tad, ja tētim patīk gan makšķerēt, gan medīt. Te iespējams iegādāties visu nepieciešamo hobija pilnveidošanai un gatavībai dabā jebkādos apstākļos.

 

Brīvdienas divatā  viesnīcā Baltvilla ir vēl viena romantiska dāvana, ko tētis varēs izbaudīt kopā ar savu otro pusīti. Piedāvājumā iekļauta nakšņošana viesnīcā, SPA atpūta un gardas vakariņas restorānā.

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir dāvana tētiem, kas vienmēr gribējuši izmēģināt roku lidmašīnas vadīšanā. Šis simulators ļaus aizlidot uz jebkuru pasaules lidostu ar jebkādiem laikapstākļiem pēc izvēles.

 

Makšķernieku paradīze dāvanu karte ir vēl viena izvēle tētim makšķerniekam. Šeit iespējams arī iegūt konsultāciju, ja tētis pats vēlas izveidot zivju dīķi, kur regulāri makšķerēt.

 

Hotel Jūrmala Spa dāvanu karte pilnvērtīgai atpūtai pašā kūrort pilsētas centrā. Nesteidzīgas pastaigas gar jūru un relaksējošas SPA procedūras ir dāvana, kas tētim nozīmēs daudz.

 

Restorāni Rīgā ir universāla dāvanu karte, kas tēti pārsteigs ar plašu izvēli. Saņemot šo karti, viņš pats varēs izvēlēties vakariņu lokāciju no 10 restorāniem. 

 

F romMe karte ir universāla dāvana ar kuru iespējams izvēlēties jebkuru dāvanu no augstāk minētām un desmitiem vēl citu dāvanu atpūtai, hobijiem, ikdienai, darbam, ceļošanai utt.

 

restorāni rīgā

 

Cerams, ka tev izdevās atrast kādu piemērotu dāvanas ideju. Skaties vairāk idejas, ko uzdāvināt tētim dāvanu kataloga kategorijā dāvanas tētim. FromMe piedāvā vairākus simtus dāvanas tētim, atliek tikai izvēlēties piemērotāko.

 

Vēl noderīgas dāvanu idejas atradīsi rakstos Dāvanas vīrietim un Dāvana hobijam

 

Lai izdodas no sirds iepriecināt!

 

dāvana hobijam

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu