Kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle?

02.08.2022

dāvanu kartes hobijam

 

Hobiji ir ļoti dažādi un pavisam kopā to ir tik daudz, ka nevar nemaz saskaitīt. Katram tuviniekiem, draugam un mīļotajam cilvēkam noteikti ir kāds vaļasprieks, kas brīvajā laikā sagādā prieku un sniedz atpūtas sajūtu. Vislabākā dāvana hobija īpašniekam ir noderīga dāvanu karte sava hobija attīstīšanai.

 

Ar dāvanu karti hobijam iespējams iepriecināt, sniegt noderīgu dāvanu un arī izrādīt savu atbalstu hobija īpašniekam, kas ir ne mazāk svarīgi. Par to, kāpēc dāvanu karte hobijam ir labākā dāvana cilvēkam ar vaļasprieku, lasi šajā rakstā.

 

Rakstā izveidotas divas galvenās sadaļas:

 

 

Labākās dāvanu kartes hobijam no FromMe piedāvājuma

Dažiem būtiskākajiem un populārākajiem hobijiem, kā makšķerēšanai, medīšanai un sportam, esam atlasījuši noderīgas dāvanu kartes no plašā FromMe.lv sortimenta.

 

Salmo – veikalu tīkls makšķerniekiem

salmo dāvanu karte

Ikvienam vīrietim makšķerniekam Salmo dāvanu karte būs lielisks apsveikums svētkos, kas ļaus pēc vēlmēm un nepieciešamības iegādaties noderīgākos gadžetus. Salmo veikali atrodas Rīgas centrā, Juglā, kā arī pārdaugavā. Veikala plašais piedāvājums noteikti ļaus makšķerniekam izvēlēties īsto dāvanu!

 

Ieroči – veikalu tīkls medniekiem un makšķerniekiem

ieroči dāvanu karte medniekiem

Dāvanu karte medību veikalā ir praktiska un universāla dāvana, jo tajā iespējams atrast noderīgo gan makšķerniekam, gan arī medniekam. Veikali atrodas sekojošās pilsētā – Rīga, Daugavpils, Dobele, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Talsi, Ventspils. Dāvanu karti veikalā Ieroči iespējams izmantot visā Latvijā, tāpēc dāvanas saņēmējs varēs ērti izvēlēties sev tuvāko veikalu. 

OSveikals – orientēšanās sportam un pārgājieniem

osveikals

OSveikalā iespējams iegādāties visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību – specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. Veikals atrodas Teikā, taču OSveikals dāvanu karte ērti izmantojama arī interneta veikalā. 

 

4Speed – viss motocikliem un to braucējiem

4speed dāvanu karte

4Speed veikalā ir pieejams viss nepieciešamais drošas motosezonas baudīšanai sākot ar  lietus un vēja aizsargājošiem apģērbiem, bruņām, ķiverēm, cimdiem, zābakiem, somām līdz moto rezerves daļām u.c. moto aksesuāriem. Dāvanu karte 4Speed derīga interneta veikalā, kā arī 2 Rīgas veikalos Brīvības Gatvē un Pārdaugavā.

 

Sportland – veikals visa veida sportam un atpūtai pie dabas

spirtland dāvanu karte

Sportland ir viens no populārākajiem sporta preču veikaliem Latvijā un to filiāles ir ērti izvietotas visās lielākajās pilsētās – Rīga, Daugavpils, Jelgava, Liepāja, Valmiera (Valleta), Ventspils. Rīgas veikali atrodas sekojošos tirdzniecības centros – Alfa, Domina, Galerija centrs, Mols, Rīga Plaza, Spice, Olympia, Origo. Sportland dāvanu karte ir lieliska dāvana ikvienam sportistam!
 

Pulsometrs – sporta pulksteņi, kā arī citas lietas skriešanai

pulsometrs dāvanu karte frommePulsometrs.lv dāvanu karte ir lieliska dāvana veselīgā dzīvesveida piekritējam. Pulsometrs.lv komanda pārliecinās par to, lai saviem klientiem piedavātu tikai labākos zīmolus un preces – sporta pulksteņus, GoPro kameras, bezvadu austiņas utt. Iepirkties iespējams internetā vai uz vietas veikalā Barona kvartālā. 

 

Braingames – aizraujošas galda spēles

braingames galda spēleGalda spēles ir aizraujošs hobijs, ko izbaudīt gan bērnībā, gan arī pieaugušam esot. Braingames dāvanu karte ļaus izvēlēties jubilāram vēl nepiederošu, jaunu galdaspēli, ko brīvajā laikā uzspēlēt ar draugiem vai ģimeni. Dāvanu karti iespējams izmantot interneta veikalā vai uz vietas veikalos Barona kvartālā, Rīga Plazā vai Alfā. 

 

UDENSPUDELE.LV – ūdens pudeles, termokrūzes un termosi

udenspudele.lv termosiUDENSPUDELE.LV ir pašmāju zīmols, kas piedāvā iegādāties ūdens pudeles, termokrūzes un termosus, kas ir īpaši noderīgs pirkums daudzo hobijos. Katram makšķerniekam noderēs karsta tēja termosā un katram sportistam noderēs pašam sava sporta ūdens pudele. Dāvanu karte UDENSPUDELE.LV veikalā būs izdevusies dāvana ikvienam.

Mūzikas centrs – visdažādākie mūzikas intrumenti

mūzikas centrs dāvanu karteJa mēģini atrast dāvanu kādam mūziķim, tad skaidrs, ka dāvana, kas ļaus savu hobiju pacelt nākošajā līmenī ir īstā izvēle. Dāvanu karte Mūzikas centrā sniegs iespēju iegādāties kādu jaunu instrumentu, audio vai apskaņošanas tehniku. Papildus interneta veikalam, uzņēmumam ir arī fiziski veikali sekojošajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā, Ventspilī.

 

 

Vīrieša lielākais hobijs nereti ir tieši garšīgi paēst, tāpēc arī kāda omulīga restorāna apmeklējums var būt lieliska dāvana svētkos. Pārliecinies par to, ka atrodi kādu stilīgu restorānu ar lielām porcijām, gardiem ēdieniem un labu alus dzērienkarti – dāvana noteikti būs izdevusies. Restorāni Rīgā dāvanu karte iekļauj vairākus šādus restorānus, no kuriem vīrietis varēs izvēlēties pats.

 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

 

6 iemesli, kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska dāvana

Ja bērnībā savus hobijus atklājam apmeklējot dažādus pulciņus un nodarbības, tad, pieaugot, sākam ar vien vairāk saprast, kas mums patiešām sagādā prieku. Un to redzam arī citos – kuram hobijs ir sezonas aktivitāte, ikvakara brīvā laika pavadīšanas veids vai pat sacensību līmeņa vaļasprieks.

 

Rakstā zemāk esam uzskaitījuši 6 iemeslus, kāpēc dāvanu karte hobijam ir laba izvēle:

  1. Dāvanu karte hobijam ir noderīga
  2. Hobijs dara laimīgu
  3. Motivācija savu hobiju vienmēr attīstīt
  4. Hobijā svarīgs apkārtējo atbalsts
  5. Nekad nebeidzams vajadzību saraksts
  6. Īsto pirkumu spēj veikt tikai pats hobija īpašnieks

 

 

1. Dāvanu karte hobijam ir noderīga

Galvenais iemesls, kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska dāvana, ir tās noderīgums. Ja zini dāvanas saņēmēja hobiju un uzdāvini viņam piemērotu dāvanu karti, tad šis būs izdevies apsveikums. Hobija īpašnieks spēs pilnveidot savas prasmes vai iespējas – kas nu kuram hobijam ir vairāk atbilstošs.

 

Turklāt, dāvinot dāvanu karti hobijam, var iepriecināt dažādas saņēmēju grupas. Šo dāvanu var dāvināt gan ļoti labi pazīstamiem un tuviem cilvēkiem, gan arī tiem, ko tik labi iepazīt nav izdevies. Piemēram, kolēģiem, paziņām un attāliem radiniekiem. Šos cilvēkus arī gribam iepriecināt kādos kopīgos ģimenes vai korporatīvajos pasākumos, un, ja ir zināma cilvēka aizraušanās, tad dāvana hobijam noteikti iepriecinās. 

 

 

2. Hobijs dara laimīgu

Hobijs dzīvi padara interesantāku. Cilvēkiem, kuriem ir kāds sev mīļš hobijs, parasti ir nācies iegūt patiešām interesantas pieredzes, kas vēlāk pārtop par amizantiem un aizraujošiem stāstiem. Papildus priekam, ko iespējams iegūt no hobija, tas darbojas arī kā lielisks stresa samazinātājs. Mirklī, kamēr esam aizņemti ar savu vaļasprieku, spējam atslēgties no visiem ikdienas satraukumiem un darāmajiem darbiem. Šķiet, tas arī ir galvenais iemesls ieviest savā dzīvē hobiju.

 

Domājot par piemērotu dāvanu dažādos svētkos, pirmais un galvenais mērķis ir ar dāvanas palīdzību iepriecināt. Un kas var būt labāks par to, lai tiešā nozīmē uzdāvinātu kādam prieku? Bieži vien novērojam, kā mums tuvi cilvēki aizraujas ar dažādām nodarbēm un to, cik lielu laimes sajūtu viņiem sagādā vaļasprieks.

 

Iespējams, tas ir tavs vīrs, kurš, beidzot atbrīvojies no ilgi uzkrātā darbu saraksta, nedēļas nogali nolēmis pavadīt dabā, kaut kur pie ezera pilnīgā mierā makšķerējot. Vai, iespējams, tā ir tava mamma, kas gaida agru pavasari, lai pēc iespējas ātrāk spētu atgriezties piemājas dārziņa rušināšanā un jaunu zaļumu audzēšanā. Šīs ir tās lietas, kuras piedzīvojot, izjūtam milzu prieku, kas izstaro ne vien mūsos pašos, bet ir redzams arī visiem apkārt esošajiem. 

 

dāvana hobijm

 

 

3. Motivācija savu hobiju vienmēr attīstīt

Šis ir attiecināms uz visiem hobija veidiem – to vienmēr gribām attīstīt un padarīt labāku. Interesantāku, aizraujošāku, piepildošāku. Un tieši tas mūs padara arī iecietīgākus, liek pilnveidoties arī pašiem. Ne visi hobiji ir domāti savstarpējai sacensībai, kā, piemēram, dažādi sporta veidi. Taču katram hobija veidam piemīt labāka, ātrāka, interesantāka un, vienkāršiem vārdiem sakot, labāka versija.

 

Ja iemīļotais hobijs ir, teiksim, motosports – skaidrs, ka tas ir visai dārgs hobijs, ko pastāvīgi nepieciešams kopt un uzlabot. Padarīt ātrāku, jaudīgāku un izturīgāku. Tādā gadījumā dāvanu karte hobijam būs ļoti noderīgs ieguvums, kas sniegs nepieciešamos līdzekļus hobija attīstībai.

 

Tas attiecināms uz dažādiem un pat šķietami parastiem hobijiem – gleznošanai vienmēr noderēs jaunas un kvalitatīvas otas, lasīšanai vienmēr būs jāsagādā jaunas un interesantas grāmatas, skriešanai vienmēr būs noderīgs laika apstākļiem piemērots apģērbs utt.

 

 

4. Hobijā svarīgs apkārtējo atbalsts

Atsevišķi hobiji spēj savest kopā līdzīgi domājušus cilvēkus un iegūt jaunus draugus. Tieši caur kopīgām interesēm, kas parādās hobijā, cilvēki spēj patiesi sadraudzēties un kopīgi pavadīt brīvo laiku. Taču tik pat svarīgi ir sajust atbalstu par savu hobiju no sev tuviem cilvēkiem. 

 

Tas nenozīmē, ka visai ģimenei un draugiem ir jābūt ieinteresētiem vienā hobijā. Tas, droši vien, nebūtu nemaz iespējams. Taču atbalsts un apziņa, ka tuvinieki tavu hobiju atbalsta un vēlas, lai tev izdodas to pilnveidot, ir lieliska sajūta. Tāpēc vien ir vērts padomāt par dāvanu, kas spēs uzlabot dāvanas saņēmēja vaļasprieku. Rezultātā var tikt uzlabotas arī savstarpējās attiecības, jo atbalsts pret personīgo aizraušanos tiešām var nozīmēt daudz. 

 

 

5. Nekad nebeidzams vajadzību saraksts

Hobija attīstīšana bieži vien nozīmē labāku aprīkojumu, kvalitatīvus piederumus, piemērotu apģērbu utt. Katram hobijam ir kāda lieta, kas konstanti jāpērk vēl un vēl, kas mēdz izbeigties, sasmērēties, nolietoties. Hobija attīstībai nepieciešamo vajadzību saraksts šķiet nekad nebeidzams. Ar dāvanu kartes palīdzību šo sarakstu noteikti izdotos samazināt. 

 

Kārtīgam medniekam vajadzību sarakstā noteikti ietilpst jauni ieroči, to remonts vai patronas. Makšķerniekiem nekad nevar būt par daudz vizuļu, krāsainu pludiņu un auklas. Abus šos hobijus apvieno atpūta brīvā dabā, kurai nepieciešams laika apstākļiem atbilstošs, silts un vēju necaurlaidīgs apģērbs, dažādi aksesuāri. Orientēšanās vai skriešanas hobijiem vienmēr noderēs jauns kompass vai skriešanas apavi. 

 

Lai attīstītu savu hobiju un justos labāk, ik pa laikam ir nepieciešamas jaunas lietas. Nav noslēpums, ka hobijā ir jāiegulda līdzekļi. Jo nopietnāk un profesionālāk šis hobijs tiek piekopts, jo lielāks arī ir vajadzību saraksts.

 

 

6. Īsto pirkumu spēj veikt tikai pats hobija īpašnieks

davana hobijam

Par to, kāpēc dāvināt hobijam noderīgas lietas, jau esam noskaidrojuši. Taču, kāpēc dāvināt tieši dāvanu karti hobijam? Atbilde ir pavisam vienkārša – kurš vēl, ja ne pats hobija īpašnieks, spētu izvēlēties sev piemērotāko dāvanu. Pat ja mums zināms cilvēka iemīļotais hobijs, ne vienmēr tik vienkārši ir iedomāties tieši to vienu lietu, kas viņam šobrīd ir visvairāk nepieciešama.

 

Ieejot makšķernieku veikalā, acis iet uz visām pusēm no lietu pārpilnības. Turklāt visi makšķerēšanas aksesuāri ir tik maz un tik specifiskos izmēros, ka bail pat mēģināt trāpīt ar īsto izvēli. Nemaz nerunājot par dārgākiem hobijiem kā motosportu. Tajā tiek ieguldīti milzu līdzekļi un šķiet pat muļķīgi mēgināt ko nopirkt pašam – bez jebkādām zināšanām par dāvanas saņēmēja hobija būtību. 

 

Tieši tāpēc, lai nekļūdītos un dāvana neizvērstos par ko aplamu, vērts izvēlēties vienkāršāko variantu. Dāvanu karte hobija īpašniekam pašam ļaus iegādāties to, ko viņa sirds kāro un kas šobrīd viņam ir visvairāk nepieciešams.

 

Vēl ar hobiju nesaistītas dāvanas varēsi atrast mūsu rakstā Dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai pilno dāvanu klāstu hobijiem apskatīt katalogā Dāvanas hobijam

 

Lai izdodas pārsteigt hobija īpašnieku ar lielisku atbalstu un noderīgu dāvanu!

 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu