Oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas no FromMe dāvanu kataloga tuvam cilvēkam

ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētkos bieži vien gribās palutinās savus mīļos ar aizraujošu dāvanu – kaut ko oriģinālu un negaidītu. Taču vai ir iespējams noteikt, ko var uzskatīt par oriģinālu dāvanu? Mēs katrs esam tik atšķirīgi ar saviem uzskatiem, vērtībām, gaumi un domāšanu. Kas vienam šķiet īpašs, citam var būt ikdienišķs un parasts. Tieši šī ir viena no dilemmām, ar ko saskaras cilvēki, kad viņiem nepieciešams atrast oriģinālas Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem – mīļotajam cilvēkam, draugiem, ģimenei, kolēģiem u.c.

 

Kā lai zina, kas ir un nav oriģināls? Vienu mēs varam teikt droši – dzēriena pudele, saldumi, apģērbs vai dažādas iekārtas nudien nav nekas oriģināls. Taču, ja vēlies atrast ko patiesi īpašu, lai pārsteigtu un iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku, “FromMe.lv” ir sagatavojis idejas, kuras vari apskatīt sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ieskaties mūsu izveidotajā sarakstā TOP oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas. Pārsteidz tuviniekus ar patiesi aizraujošām dāvanām. Citas dāvanu idejas meklē mūsu sadaļā Oriģinālas dāvanas.

fromme dāvanas

1. Ziemīgā izjāde ar zirgu 

izjade ar zirgu

Oriģināla dāvana Ziemassvētkos ir izjāde ar zirgu. Tā ir aktivitāte, kas ir pieejama visa gada garumā, tāpēc saņēmējs varēs izvēlēties, vai izmēģināt ziemīgu izjādi vai pagaidīt pavasari vai vasaru. Mūsu kategorijā ir pieejami dažadi piedāvājumi dažādās vietās. Tā kā šīs var būt gan romantiska dāvana otrajai pusītei, gan arī oriģināls piedzīvojums kopā ar visu ģimeni.

2. Brauciens ar sniega motociklu

brauciens ar sniega moci

Brauciens ar sniega motociklu ir lielisks izklaides veids sporta cienītājiem. Tā ir iespēja izbaudīt ziemu komplektā ar ātrumu. Sniega motocikla brauciens ir paredzēts 1-2 personām un stundu ilgā brauciena maršruts ir pa mežu. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā, tāpēc nav jāsatraucas par pieredzes trūkumu. Līdzīgas dāvanas meklē Fromme kategorijā Dāvanas vīrietim.

3. Apvienotā dāvanu karte hobijam

davanu karte hobijamVēl viena oriģināla dāvana vīrietim vai sievietei ir mūsu apvienotā dāvanu karte hobijam. Tā ir lieliska dāvana ikvienam, kam ir kāda iecienīta aizraušanās, jo tikai pats hobija īpašnieks zina, kas viņam ir vajadzīgs. Šajā dāvanu kartē ir apvienoti dažādi veikali hobijiem – sportošanai, muzicēšanai, makšķerēšanai, medīšanai, slēpošanai, veikošanai un citiem. 

4. Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums augstu debesīs ir piedzīvojums, ko vismaz reizi dzīvē nepieciešams izbaudīt ikvienam. Ja arī citi lidojuma veidi ir pieejami vien gada siltajā sezonā, tad lidojums ar gaisa balonu ir pieejams visu cauru gadu. Dāvanas saņēmējs varēs pēc izvēles baudīt sniegotas ziemas skatus, rudens lapas, plaukstošu pavasari vai zaļo vasaru.

 

5. Kvests – slepenā istaba pēc izvēles

kvests dāvanu karte

Kvesti ir aizraujošas prāta spēles, kuru laikā ir jārisina mīklas, jāseko norādījumiem un jāmeklē dažādi priekšmeti. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tiem, kas grib patverties no aukstuma un izbaudīt aizraujošas aktivitātes iekštelpās. Tad kvesti ir piemērots izklaides veids. Iesakām kvestu pēc izvēles – apvienotot dāvanu karti, kas piedāvā dažādus kvestus. 

6. Restorāni Rīgā – restorāna apmeklējums pēc izvēles

restorani riga davanu karte

Lieliska Ziemassvētku dāvanas ideja ir arī Restorāni Rīgā dāvanu karte, ko izmantot 11 dažados restorānos Rīgā. Saņēmējs pats varēs izvēlēties uz kuru no restorāniem doties. Piedāvājumā ir tādas vietas kā restorāns FERMA, Vairak Saules restorāni visā Rīgā, augu valsts virtuves restorāns Kozy Eats, Miro restorāns, MUNCH Barbecue un citi. 

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

7. Tattoo Imanta dāvanu karte

tetovējuma dāvanu karteLai iesāktu jauno gadu ar pārmaiņām, Tattoo Imanta dāvanu karte ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tetovējumu entuziastam. Šī dāvana ir piemērota tiem, kas jau kādu laiku domā par tetovējuma izveidi. Atbalsti šo lēmumu un uzdāvini iespēju uzdrīkstēties un izrotāt savu ķermeni.

 

8. Erotiskā fotosesija

erotiskā fotosesijaZiemassvētki ir īstais laiks uzdāvināt dāvanu, kas palīdzēs iesākt jauno gadu ar jaunu pārliecības vilni. Ja kāds no apdāvināmajiem tev tuviem cilvēkiem vienmēr labprāt gozējas fotokameras priekšā, iespējams lieliska dāvana ir Erotiskā fotosesija. Tā ir iespēja ieraudzīt pašam sevi no citas puses, pārkāpt pāri sevis norobežotajai komforta zonai un sajusties lieliski. 

9. Karikatūru studija

karikatūra dāvanu karte

Ziemassvētkos ierasts dāvināt apsveikuma kartiņas, taču bieži vien tās ar katru gadu paliek arvien garlaicīgākas un garlaicīgākas. Karikatūru studija karikatūristi.lv ir radusies, lai radītu unikālas un pārsteidzošas karikatūras, kas iepriecinātu Tevi un Tavus draugus. Apvienojoties nozares labākajiem speciālistiem, ir izveidojusies karikatūras studija karikatūristi.lv.

10. Peintbols parkā Bušas

peintbols dāvanu karte

Peintbols parkā Bušas domāts tiem, kam patīk aktīva atpūta un peintbols.  Peintbols ir komandas spēle, kas ļauj izbaudīt kopības sajūtu, pildot dažādus spēles scenārijus. Un kāpēc gan neizbaudīt šo spēli arī ziemā – pa sniega kupenām un piesnigušiem mežiem. Piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc šo spēli iespējams izbaudīt ar tuvākajiem draugiem un aktīvi pavadīt laiku.

 

Lai dāvanu karti padarītu īpašāku, pievieno tai klāt kādu papildinājumu. Labas idejas ir sirsnīgi apsveikuma pantiņi, svētku gardumi, pašcepti saldumi un piparkūkas, joku dāvanas vai kas cits. 

 

Rakstā Dāvanas aktīvam vīrietim ziemā atradīsi vēl citas vērtīgas dāvanu idejas ar aktīvās atpūtas piedāvājumiem.

 

fromme dāvanas

 

Ceram, ka tev šīs idejas noderēs, lai iepriecinātu savus mīļos Ziemassvētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu