Kas ir oriģināla Ziemassvētku dāvana un, kur to atrast?

Vai ir iespējams noteikt, ko var uzskatīt par oriģinālu dāvanu? Mēs katrs esam tik atšķirīgi, ar saviem uzskatiem, vērtībām, gaumi un domāšanu. Kas vienam šķiet īpašs, citam var būt ikdienišķs un parasts. Tieši šī ir viena no dilemmām, ar ko saskaras cilvēki, kad viņiem nepieciešams atrast oriģinālas Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem – draugiem, ģimenei, kolēģiem u.c.

Kā lai zina, kas ir un nav oriģināls? Vienu mēs varam teikt droši – dzēriena pudele, saldumi, apģērbs vai dažādas iekārtas nudien nav nekas oriģināls. Taču, ja vēlies atrast ko patiesi īpašu, lai pārsteigtu un iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku, “FromMe.lv” ir sagatavojis idejas, kuras vari izmantot!

Niršana ar akvalangu (2,5 h) klubā “DeepDive”

Ja tev šķiet, ka ar šo aktivitāti nodarbojas tikai eksotiskajās zemēs, kur vienmēr valda vasara, tad rūgti maldies. Arī pie mums Rīgā, iespējams izbaudīt, kāda sajūta ir atrodoties zem ūdens. Nodarbība ilgst 2,5 h stundas, un tā ir pieejama apmeklētājiem visu cauru gadu.

3600 individuālā fotosesija

Šie foto tiks uzņemti īpašā studijā, un tu iegūsi skaistas, rotējošas 360 grādu animācijas fotogrāfijas, kas atšķiras no mums ierastajām! Foto radīšanā tiek izmantota speciāla tehnika, kas ļauj izveidot kvalitatīvus foto 360 leņķī.

Klinšu kāpšana ar instruktoru

Jā, arī šī aktivitāte ir pieejama Latvijā! Tagad ikvienam alpīnisma cienītājam ir iespēja trenēties, izaicināt sevi un nodarboties ar aktīvu dzīvesveidu, dodoties uz klinšu kāpšanas sienu Ķīpsalas peldbaseina – sporta kompleksā. Klinšu sienai ir pieejamas dažādas grūtības pakāpes, tādēl to bez problēmām var izmēģināt arī tie, kuri nekad dzīvē neko tādu nav darījuši. Viss nepieciešamais inventārs tiek nodrošināts, un nodarbība notiek kopā ar profesionālu instruktoru.

Lidojums ar gaisa balonu

Uz brīdi pieskaries debesīm, un izbaudi skatu, kuru no augšas redz putni. Lidojums ar gaisa balonu ir brīnišķīga  un patiesi oriģināla dāvana, par kuru priecāsies ikviens. Lidojumu var veikt dažādās vietās - Siguldā, Tukumā, Jelgavā, Bauskā, Baldonē, Kuldīgā. Lidojuma laikā tiek mēroti aptuveni 10 – 20 km.

Brauciens ar limuzīnu pa Rīgu

Izbaudi iespēju vizināties “Mercedes S 420” limuzīnā pa mūsu skaisto galvaspilsētu! Ierodies uz ballīti kā zvaigzne, papildini kāzu dienu ar neatkārtojamu pārsteigumu! Piedāvājumā iekļauts brauciens pa Rīgu stundas garumā.

Karikatūra no Karikatura.lv

Ikviens savā dzīvē noteikti kaut reizi ir redzējis karikatūru. Tās ir pārsteidzoši līdzīgas oriģināliem, smieklīgas un interesantas. Sagādā savam draugam, kolēģim vai ģimenes loceklim jauku dāvanu – profesionāļa zīmētu karikatūru, turklāt tēlu un darbības vidi varēsi izvēlēties pats! Ierāmē attēlu, lai tas arī pēc vairākiem gadiem atgādinātu par jautrām atmiņām!

 

Ceram, ka tev šīs idejas noderēs, lai iepriecinātu savus mīļos Ziemassvētkos!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu