TOP11 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas no FromMe dāvanu kataloga tuvam cilvēkam

ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētkos bieži vien gribās palutinās savus mīļos ar aizraujošu dāvanu - oriģinālu un negaidītu. Taču vai ir iespējams noteikt, ko var uzskatīt par oriģinālu dāvanu? Mēs katrs esam tik atšķirīgi ar saviem uzskatiem, vērtībām, gaumi un domāšanu. Kas vienam šķiet īpašs, citam var būt ikdienišķs un parasts. Tieši šī ir viena no dilemmām, ar ko saskaras cilvēki, kad viņiem nepieciešams atrast oriģinālas Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem – mīļotajam cilvēkam, draugiem, ģimenei, kolēģiem u.c.

 

Kā lai zina, kas ir un nav oriģināls? Vienu mēs varam teikt droši – dzēriena pudele, saldumi, apģērbs vai dažādas iekārtas nudien nav nekas oriģināls. Taču, ja vēlies atrast ko patiesi īpašu, lai pārsteigtu un iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku, “FromMe.lv” ir sagatavojis idejas, kuras vari apskatīt sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ieskaties mūsu izveidotajā sarakstā TOP 11 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas. Pārsteidz tuviniekus ar patiesi aizraujošām dāvanām. Citas dāvanu idejas meklē sadaļā Oriģinālas dāvanas.

fromme dāvanas

1. Brauciens zirga kamanās

brauciens ar zirga kamanām

Brauciens ar kamanām ik īstena ziemas aktivitāte, kas garantē tūlītēju svētku sajūtu. Tā ir iespēja atpūsties svaigā gaisā un izbaudīt kārtīgus ziemas priekus. Par oriģinālu dāvanu šo padara zirgu iesaiste un klātbūtne. Atpūta dabā jebkurā gadalaikā ir labākā atpūta. Piedāvājums ir paredzēts četrām personām, tāpēc šī dāvana var tikt dāvāta visai ģimenei vai piedzīvojumu kāram draugu lokam. 

2. Skeletona izjūtas nobraucienā ''Varde''

skeletona nobrauciens varde

Ja vēlaties saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi". Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Izmēģiniet traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h. Nobrauciens ar Vardi ir lieliska Ziemassvētku dāvana asu izjūtu cienītājiem. 

3. Brauciens ar sniega motociklu

brauciens ar sniega moci

Brauciens ar sniega motociklu ir lielisks izklaides veids sporta cienītājiem. Tā ir iespēja izbaudīt ziemu komplektā ar ātrumu. Sniega motocikla brauciens ir paredzēts 1-2 personām un stundu ilgā brauciena maršruts ir pa mežu. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā, tāpēc nav jāsatraucas par pieredzes trūkumu. Līdzīgas dāvanas meklē Fromme kategorijā Dāvanas vīrietim.

4. Lidojums lidmašīnas simulatorā

lidojuma simulācija pilota lomā

AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kura piedāvā teorētisku un praktisku apmācību topošiem un esošiem pilotiem. Lidojumam lidmašīnas simulatorā iespējams izvēlēties lokāciju – reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē. Šī ir iedvesmojoša un oriģināla dāvana vīrietim. Pārsteidz savu tēti ar šo un citām līdzīgām Ziemassvētku dāvanām kategorijā Oriģināla dāvana tētim.

5. Kvests slepenā istaba

kvests dāvanu karte

Kvesti ir aizraujošas prāta spēles, kuru laikā ir jārisina mīklas, jāseko norādījumiem un jāmeklē dažādi priekšmeti. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tiem, kas grib patverties no aukstuma un izbaudīt aizraujošas aktivitātes iekštelpās. Tad kvesti ir piemērots izklaides veids. Kvests Slepenā Istaba ir interesanta izlaušanās spēle par burvestībām, maģiju un noslēpumiem.

6. BLIND DREAMS restorāna apmeklējums

blind dreams restorāns

Nevis neredzēt, bet redzēt citādi. Šī ir iespēja atklāt pasauli no jauna, iemācīties saprast un novērtēt līdz šim neiepazīto. Uzdāvini iespēju iepazīt jaunu pasauli, kura dod iespēju izpausties sajūtām, iztēlei, garšai, smaržai. Blind dreams vakariņas ir neparasts vakariņu piedāvājums, kas ir jāizmēģina katram. Lieliska ideja ir arī Restorāni Rīgā dāvanu karte, ko izmantot 10 dažados restorānos Rīgā.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

7. Tattoo Imanta dāvanu karte

tetovējuma dāvanu karteLai iesāktu jauno gadu ar pārmaiņām, Tattoo Imanta dāvanu karte ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tetovējumu entuziastam. Šī dāvana ir piemērota tiem, kas jau kādu laiku domā par tetovējuma izveidi. Atbalsti šo lēmumu un uzdāvini iespēju uzdrīkstēties un izrotāt savu ķermeni.

 

8. Erotiskā fotosesija

erotiskā fotosesijaZiemassvētki ir īstais laiks uzdāvināt dāvanu, kas palīdzēs iesākt jauno gadu ar jaunu pārliecības vilni. Ja kāds no apdāvināmajiem tev tuviem cilvēkiem vienmēr labprāt gozējas fotokameras priekšā, iespējams lieliska dāvana ir Erotiskā fotosesija. Tā ir iespēja ieraudzīt pašam sevi no citas puses, pārkāpt pāri sevis norobežotajai komforta zonai un sajusties lieliski. 

9. Karikatūru studija

karikatūra dāvanu karte

Ziemassvētkos ierasts dāvināt apsveikuma kartiņas, taču bieži vien tās ar katru gadu paliek arvien garlaicīgākas un garlaicīgākas. Karikatūru studija karikatūristi.lv ir radusies, lai radītu unikālas un pārsteidzošas karikatūras, kas iepriecinātu Tevi un Tavus draugus. Apvienojoties nozares labākajiem speciālistiem, ir izveidojusies karikatūras studija karikatūristi.lv.

10. Peintbols parkā Bušas

peintbols dāvanu karte

Peintbols parkā Bušas domāts tiem, kam patīk aktīva atpūta un peintbols.  Peintbols ir komandas spēle, kas ļauj izbaudīt kopības sajūtu, pildot dažādus spēles scenārijus. Un kāpēc gan neizbaudīt šo spēli arī ziemā – pa sniega kupenām un piesnigušiem mežiem. Piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc šo spēli iespējams izbaudīt ar tuvākajiem draugiem un aktīvi pavadīt laiku.

11. Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums augstu debesīs ir piedzīvojums, ko vismaz reizi dzīvē nepieciešams izbaudīt ikvienam. Ja arī citi lidojuma veidi ir pieejami vien gada siltajā sezonā, tad lidojums ar gaisa balonu ir pieejams visu cauru gadu. Dāvanas saņēmējs varēs pēc izvēles baudīt sniegotas ziemas skatus, rudens lapas, plaukstošu pavasari vai zaļo vasaru.

 

 

Lai dāvanu karti padarītu īpašāku, pievieno tai klāt kādu papildinājumu. Labas idejas ir sirsnīgi apsveikuma pantiņi, svētku gardumi, pašcepti saldumi un piparkūkas, joku dāvanas vai kas cits. 

 

Rakstā Dāvanas aktīvam vīrietim ziemā atradīsi vēl citas vērtīgas dāvanu idejas ar aktīvās atpūtas piedāvājumiem.

 

fromme dāvanas

 

Ceram, ka tev šīs idejas noderēs, lai iepriecinātu savus mīļos Ziemassvētkos!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu