TOP10 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas no FromMe dāvanu kataloga tuvam cilvēkam

fromme dāvanas

Ziemassvētkos bieži vien gribās palutinās savus mīļos ar aizraujošu dāvanu - oriģinālu un negaidītu. Taču vai ir iespējams noteikt, ko var uzskatīt par oriģinālu dāvanu? Mēs katrs esam tik atšķirīgi ar saviem uzskatiem, vērtībām, gaumi un domāšanu. Kas vienam šķiet īpašs, citam var būt ikdienišķs un parasts. Tieši šī ir viena no dilemmām, ar ko saskaras cilvēki, kad viņiem nepieciešams atrast oriģinālas Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem – mīļotajam cilvēkam, draugiem, ģimenei, kolēģiem u.c.

 

Kā lai zina, kas ir un nav oriģināls? Vienu mēs varam teikt droši – dzēriena pudele, saldumi, apģērbs vai dažādas iekārtas nudien nav nekas oriģināls. Taču, ja vēlies atrast ko patiesi īpašu, lai pārsteigtu un iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku, “FromMe.lv” ir sagatavojis idejas, kuras vari apskatīt sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ieskaties mūsu izveidotajā sarakstā TOP 10 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas. Pārsteidz tuviniekus ar patiesi aizraujošām dāvanām. Citas dāvanu idejas meklē sadaļā Oriģinālas dāvanas.

 

1. Brauciens zirga kamanās

Brauciens ar kamanām ik īstena ziemas aktivitāte, kas garantē tūlītēju svētku sajūtu. Tā ir iespēja atpūsties svaigā gaisā un izbaudīt kārtīgus ziemas priekus. Par oriģinālu dāvanu šo padara zirgu iesaiste un klātbūtne. Atpūta dabā - jebkurā gadalaikā - ir labākā atpūta.

 

Piedāvājums ir paredzēts četrām personām, tāpēc šī dāvana var tikt dāvāta visai ģimenei vai piedzīvojumu kāram draugu lokam. To novērtēs gan lielie, gan mazie. Pieaugušajiem šis piedzīvojums, iespējams, uzjundīs bērnības atmiņas un piedzīvojumu garšu. Savukārt mazajiem šis būs neaizmirstams un aizraujošs piedzīvojums ar ko asociēt ziemu! Kamanu vietā iespējams izbaudīt braucienu arī ar ratiem.
 

2. Skeletona izjūtas nobraucienā ''Varde''

Ja vēlaties saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi". Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā. Izmēģiniet traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h un atklājiet sevī skeletonista talantu.

 

Nobrauciens ar Vardi ir lieliska Ziemassvētku dāvana asu izjūtu cienītājiem. Pārsteidz Ziemassvētkos ar oriģinālu dāvanu - uzdāvini to aktīvam pārim vai draugiem, kas labprāt izbaudītu šo aktivitāti. Nobrauciens ir plecu pie pleca, tāpēc to var baudīt kopā.
 

3. Brauciens ar sniega motociklu

Brauciens ar sniega motociklu ir lielisks izklaides veids sporta cienītājiem. Tā ir iespēja izbaudīt ziemu komplektā ar ātrumu. Sniega motocikla brauciens ir paredzēts 1-2 personām un stundu ilgā brauciena maršruts ir pa mežu. Brauciens ar sniega motociklu notiek pieredzējuša instruktora pavadībā, tāpēc nav jāsatraucas par pieredzes trūkumu.

 

Lieliska dāvana Ziemassvētkos, mūsuprāt, ir aktivitātes, ko baudīt dabā. Ja to iespējams apvienot ar kādu neparastu un emocijām bagātu izklaidi - oriģināla dāvana ir izdevusies. Pārsteidz ar sniega motocikla izbraucienu savu tēti, brāli, draugu vai mīļoto vīrieti. Viņi noteikti to novērtēs. Līdzīgas dāvanas meklē Fromme kategorijā Dāvanas vīrietim.
 

4. Lidojums lidmašīnas simulatorā

AvioService ir licencēta lidmašīnu pilotu skola, kura piedāvā teorētisku un praktisku apmācību topošiem un esošiem pilotiem. Dāvanas saņēmējam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē. Tā ir aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu. Lidojuma laikā gan vizuāli, gan ar skaņas efektiem tiek lidojumam identiska sajūta.

 

Lidojumam lidmašīnas simulatorā iespējams izvēlēties lokāciju - reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē. Šī ir iedvesmojoša un oriģināla dāvana vīrietim, kas ir vēlējies vai joprojām vēlas kļūt par lidmašīnas pilotu un apceļot visu pasauli. Pārsteidz savu tēti ar šo un citām līdzīgām Ziemassvētku dāvanām kategorijā Oriģināla dāvana tētim.
 

5. Kvests slepenā istaba

Kvesti ir aizraujošas prāta spēles, kuru laikā ir jārisina mīklas, jāseko norādījumiem un jāmeklē dažādi priekšmeti. Šī ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tiem, kas grib patverties no aukstuma un izbaudīt aizraujošas aktivitātes iekštelpās. Tad kvesti ir piemērots izklaides veids. Kvests Slepenā Istaba ir interesanta izlaušanās spēle par burvestībām, maģiju un noslēpumiem.

 

Kvesti ir oriģināla dāvana, ko iespējams baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem. Jūs tiekat ieslēgti telpā, no kuras jāizkļūst 60 minūšu laikā. Šis ir lielisks pārbaudījums tam, cik labi tu spēsi sadarboties komandā, pamanīt izmaiņas sev apkārt un pievērst uzmanību detaļām. 
 

6. BLIND DREAMS restorāna apmeklējums

Nevis neredzēt, bet redzēt citādi. Šī ir iespēja atklāt pasauli no jauna, iemācīties saprast un novērtēt līdz šim neiepazīto. Uzdāvini iespēju iepazīt jaunu pasauli, kura dod iespēju izpausties sajūtām, iztēlei, garšai, smaržai. Blind dreams vakariņas ir neparasts vakariņu piedāvājums, kas ir jāizmēgina katram.

 

Katrs viesis tiks pārsteigts ar gardām 2 kārtu vakariņām un vīnu, kā arī muzikālu priekšnesumu. Šīs vakariņas būs iespēja saprast, kā jūtas neredzīgs cilvēks un gūt īpašas izjūtas. Garšas, smaržas, taustes sajūta un paspilgtināsies, tāpat kā visas citas maņas. Par viesiem rūpesies Blind Dreams personāls, kam var pilnībā uzticēties, jo viņi tumsā jūtas tikpat droši, kā redzīgie gaismā. Uzdāvini vēl neatklātas sajūtas.

 

fromme dāvanas
 

7. Tattoo Imanta dāvanu karte

Lai iesāktu jauno gadu ar pārmaiņām, Tattoo Imanta dāvanu karte ir lieliska dāvana Ziemassvētkos tetovējumu entuziastam. Šī dāvana ir piemērota tiem, kas jau kādu laiku domā par tetovējuma izveidi. Atbalsti šo lēmumu un uzdāvini iespēju uzdrīkstēties un izrotāt savu ķermeni.

 

Tetovēšanas salonā Tattoo-Imanta darbojas tikai sava aroda profesionāļi, kuri ir ieguvuši godalgotas vietas sacensībās.  Tetovēšanas salons Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums. Iespējams, jauns tetovējums ir oriģināla dāvana māsai, brālim vai kādam tuvam draugam.
 

8. Erotiskā fotosesija

Ziemassvētki ir īstais laiks uzdāvināt dāvanu, kas palīdzēs iesākt jauno gadu ar jaunu pārliecības vilni. Ja kāds no apdāvināmajiem tev tuviem cilvēkiem vienmēr labprāt gozējas fotokameras priekšā, iespējams lieliska dāvana ir Erotiskā fotosesija. Tā ir iespēja ieraudzīt pašam sevi no citas puses, pārkāpt pāri sevis norobežotajai komforta zonai un sajusties lieliski. A

 

Šī noteikti ir oriģināla Ziemassvētku dāvana, ko vari uzdāvināt savai mīļotajai sievietei vai tieši otrādāk - mīļotajam vīrietim. r savu juteklisko un pavedinošo dabu, erotiskā fotogrāfija ir mākslas veids, kur fotogrāfs rūpīgi veido attēla kompozīciju. Rezultātā tiek iegūtas mākslinieciskas un jutekliskas fotogrāfijas.
 

9. Karikatūru studija

Ziemassvētkos ierasts dāvināt apsveikuma kartiņas, taču bieži vien tās ar katru gadu paliek arvien garlaicīgākas un garlaicīgākas. Tāpēc, iespējams, laiks pievienot apsveikuma kartiņām jaunu vērtību. Pārsteidz kādu draugu vai ģimenes locekli ar neparastu kartiņu - karikatūru. 

 

Karikatūru studija karikatūristi.lv ir radusies, lai radītu unikālas un pārsteidzošas karikatūras, kas iepriecinātu Tevi un Tavus draugus. Apvienojoties nozares labākajiem speciālistiem, ir izveidojusies karikatūras studija karikatūristi.lv. Pasūti karikatūru, kas balstīta uz tevis iesniegtu fotogrāfiju un nesatraucies par to, ka kāds cits jau būs sagatavojis šādu dāvanu. Oriģināla dāvana Ziemassvētkos garantēta!
 

10. Peintbols parkā Bušas

Peintbols parkā Bušas domāts tiem, kam patīk aktīva atpūta un peintbols.  Peintbols ir komandas spēle, kas ļauj izbaudīt kopības sajūtu, pildot dažādus spēles scenārijus. Un kāpēc gan neizbaudīt šo spēli arī ziemā - pa sniega kupenām un piesnigušiem mežiem. Piedāvājums paredzēts 6 personām, tāpēc šo spēli iespējams izbaudīt ar tuvākajiem draugiem un aktīvi pavadīt laiku.

 

Pieredzējuši kluba treneri palīdzēs Tev organizēt spēles ar ķīlnieku glābšanu, karoga iegūšanu un daudzu citu interesantu uzdevumu izpildi. Unikālā kluba atmosfēra palīdzēs Tev aizmirst par visu citu pasaulē un koncentrēties cīņas uzdevuma izpildei. Peintbols ir lieliska dāvana, kuru novērtēs ikviens aktīvās atpūtas entuziasts!

 

11. Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums augstu debesīs ir piedzīvojums, ko vismaz reizi dzīvē nepieciešams izbaudīt ikvienam. Ja arī citi lidojuma veidi ir pieejami vien gada siltajā sezonā, tad lidojums ar gaisa balonu ir pieejams visu cauru gadu. Dāvanas saņēmējs varēs pēc izvēles baudīt sniegotas ziemas skatus, rudens lapas, plaukstošu pavasari vai zaļo vasaru.

 

Lidojums notiek nelielās grupās, tāpēc tā ir lieliska iespēja dalīt emocijas un jaunos iespaidus ar citiem cilvēkiem. Pacelšanās notiek lēni un pakāpeniski, tāpēc lidojuma laikā iespējams arī pārvarēt savas bailes no augstuma. Šī ir fantastiska dāvana, kas sniegs jaunas emocijas, ko atcerēties vēl ilgi!

 

 

Lai dāvanu karti padarītu īpašāku, pievieno tai klāt kādu papildinājumu. Labas idejas ir sirsnīgi apsveikuma pantiņi, svētku gardumi, pašcepti saldumi un piparkūkas, joku dāvanas vai kas cits. 

 

Rakstā Dāvanas aktīvam vīrietim ziemā atradīsi vēl citas vērtīgas dāvanu idejas ar aktīvās atpūtas piedāvājumiem.

 

fromme dāvanas

 

Ceram, ka tev šīs idejas noderēs, lai iepriecinātu savus mīļos Ziemassvētkos!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu