Ko dāvināt aktīvam vīrietim ziemā

19.02.2019

 

Esam apkopojuši dāvanu idejas, kas varētu patikt aktīvam un sportiskam vīrietim ziemā. Dāvanas pasniegšanas iemesls varētu būt gan Ziemassvētku dāvana, gan dāvana dzimšanas dienā vai citos svētkos.

Dāvanu idejas vīrietim izvēlējāmies, balstoties uz šādiem pieņēmumiem:

  • aktīvam vīrietim patīk būt kustībā;
  • aktīvs vīrietis vēlas izmēģināt ko jaunu;
  • sportisks vīrietis vēlas sacensties;
  • sportisks vīrietis pats zin, kas viņam vajadzīgs;
  • aktīvam vīrietim patīk būt kopā ar draugiem.

Balstoties uz šiem pieņēmumiem, esam izveidojuši dāvanu izlasi, tajā iekļaujot dažādu atpūtas kompleksu dāvanu kartes, konkrētus atpūtas piedāvājumus un specializētu sporta un hobiju veikalu dāvanu kartes.

FromMe dāvanu kartes var personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, kas piešķir dāvanai papildus vērtību. Lasi vairāk: Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti.

 

Aktīvās atpūtas vietu dāvanu kartes

Dāvanu karti ir labi dāvināt, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties, kādam pakalpojumam to izmantot, bet dāvanas saņēmējs var izvēlēties jebkuru dāvanu kartes summu, konkrētā pakalpojuma sniedzēja cenu diapozona ietvaros.

Žagarkalns dāvanu karte - slēpošanas un atpūtas bāze Cēsīs

FromMe_Zagarkalns

Viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām aktīvam vīrietim, kuram patīk vai gribas izmēģināt kalnu slēpošanu ir Žagarkalna dāvanu karte. Žagarkalns ir vieta, kur Latvijā būs visvairāk sniega, un aktīvā ziemas sezona tur ir visgarākā. Tas tāpēc, ka sezonai beidzoties, Žagarkalna komanda sniegu noglabā īpašā novietnē nākošajam gadam, un sezonas laikā aktīvi ražo jaunu sniegu.

Žagarkalna dāvanu karti var izmantot gan slēpošanas kalna pacēlāja kartes iegādei, gan inventāra nomai, gan instruktora pakalpojumiem.

“Reiņa trase” dāvanu karte - aktīvās atpūtas centrs pie Siguldas

FromMe Reiņa trase

Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” ziemas sezonā piedāvā ne tikai slēpošanas kalnu, bet arī distanču slēpošanas trasi un iespēju iznomāt tam nepieciešamo inventāru. Šī ir laba dāvana arī visai ģimenei, jo arī par bērniem Reiņa trasē ir padomāts - slēpošanas kalns ir piemērots bērniem, bet tie, kas neslēpo, var izpriecāties kameršļūkšanas trasē. Dāvanu karti var arī izmantot gardai maltītei Reiņa trases kafejnīcā un palikšanai viesnīcā.

Neraizējies, ka ziema var nebūt sniegota, un būs grūti ieplānot dāvanu kartes izmantošanu. Dāvanu karte izmantojama visu gadu, jo vasaras sezonā to var izmantot golfa spēlei, vai arī vienkārši atpūsties viesnīcā un pavakariņot kafejnīcā.

Adventure Ride dāvanu karte - zirgu stallis Ādažos

FromMe_Adventure rideAdventure Ride zirgu stallis piedāvā dažādus interesantus un oriģinālus piedāvājumus, no kuriem dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev piemērotāko. Aktīvākie izvēlēsies izjādes pa laukiem vai pa jūrmalu. Īpašais ziemas piedāvājums ir brauciens ar slēpēm aiz zirga, jeb skijorings ar zirgu.

Ja vīrietis vēlēsies izmantot dāvanu karti kopā ar ģimeni, tad izbrauciens ar kamanām vai ar pajūgu būs kā jauks piedzīvojums. Bērniem arī patiks uzzināt vairāk par zirgu dzīvi, un tiks novērtēta iespēja pacienāt zirgus ar burkāniem.

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vīrietim

Dāvanu aktīvam vīrietim var izvēlēties tādu, kas ļauj izbaudīt ātrumu vai sacensību garu, un sniedz devu adrenalīna. Šie piedāvājumi viņu neatstās vienaldzīgu.

Izbrauciens ar sniega moci - dāvana ar adrenalīnu

FromMe izbrauciens sniegamici

Lai šo ziemu atcerētos vēl spilgtāk, brauciens ar sniega motociklu būs lieliska dāvana. Dāvanu var izmantot divatā, braucot pa mežu instruktora pavadībā. Ja ziemā ar sniegu nav paveicies, tad dāvanu karti var samainīt pret izbraucienu ar kvadraciklu, kas sagādās līdzīgas emocijas un sniegs kāroto adrenalīna devu.

 

 

Kaitsērfings ziemā - dāvana vēja un sniega izbaudīšanai

FromMe kaitsērfings ziemāKaitsērfinga 2 stundu apmācības ar inventāra nomu ir lieliska iespēja iemācīties kaitot nesaslapinoties. Tā ir lieliska izklaide ziemā ar sniega dēli - īpaši Latvijā, kur plaši lauki ir daudz biežāk sastopami kā kalni.

 

 

 

Kērlinga dāvanu karte - lieliska atpūta kopā ar draugiem

FromMe kērlinga halleJa vēlies uzdāvināt aktīvu atpūtu kopā ar draugiem un pie viena izmēģināt ko jaunu, kērlings būs piemērota dāvana. Tā ir iespēja izmēģināt olimpisko sporta veidu, un, iespējams, iegūt jaunu hobiju.

 

 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim ziemā

Tiem, kas ir piedzīvojumu kāri, var uzdāvināt kādu oriģinālu dāvanu, kas sniegs iespēju izbaudīt ko jaunu un aizraujošu. Šie piedāvājumi ir tādi, par kuriem dāvanas saņēmējs, iespējams, nemaz nezinās, tāpēc to uzdāvināšanai būs arī pārsteiguma moments.

Skijorings aiz zirga - izbaudīt ko jaunu

FromMe_Adventure ride skijoringsŠī noteikti ir iespēja izbaudīt piedzīvojumu, kas reiz ir bijis olimpiskais sporta veids. Dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt sniegu un ātrumu braucot ar slēpēm, sniega dēli vai piepūstu kameru aiz rikšojoša zirga.

 

 

 

Nobrauciens ar bobsleju - tas nav kā TV ekrānā 

FromMe bobsleja nobrauciensOriģināla dāvana vīrietim, kam patīk sekot līdzi Latvijas bobslejistu gaitām pasaules sacensībās. Šī ir neaizmirstama iespēja traukties lejup pa Siguldas bobsleja trasi īstā bobā un sasniegt 100 km/h ātrumu. Dāvanu var izmantot divatā kopā ar draugu.

 

 

 

Zaļā varde - aizraujoša skeletona pieredze

FromMe_skeletona nobrauciens

Vēl viena lieliska iespēja traukties lejā pa Siguldas bobsleja trasi un izbaudīt nedaudz asākas - skeletona izjūtas. Braucējam uz vēdera ir jāieguļas "Vardē" un jāizbauda visas ātrās taisnes un straujās virāžas. Dāvana izmantojama kopā ar draugu, lai pēc brauciena ir ar ko padalīties iespaidos.

 

 

 

Dāvanu kartes veikalos aktīvai atpūtai ziemā

Ja zināt vīrieša hobiju vai aizraušanos, dāvanu karte specializētā veikalā būs laba izvēle. Ik viens, kam ir nopietns hobijs, ir ieplānojis jau 10 kārotus pirkumus uz priekšu, tāpēc saņemot dāvanu, viņš jau acu priekšā redzēs to, ko vēlas nopikt.

XSports dāvanu karte - pazīstami zīmoli un zinoši eksperti

FromMe_XSportsJa draugam patīk kalnu slēpošana, distanču slēpošana vai braukšana ar sniega dēli, tad zini, ka šajā veikalā viņš noteikti zinās, kā labi izmantot iegūto dāvanu. Veikalā ir pārstāvēti gan zināmi, klasiski sporta brendi, gan moderni zīmoli. XSports piedāvā arī inventāra nomu. Vasarā veikals pārtop par velo veikalu.

 

 

Veikals “Ieroči” dāvanu karte - viss atpūtai dabā

FromMe_IeročiVeikals “Ieroči” ir specializēts veikals medniekiem un makškerniekiem, bet veikala piedāvājuma klāstā ir arī viss nepieciešamais pārgājieniem un dabas baudīšanai. Jebkurš mednieks vai makšķertnieks Latvijā būs priecīgs par šo dāvanu - veikali ir gan Rīgā, gan citur Latvijā.

 

 

OSveikals dāvanu karte - viss skriešanai ārpus lielceļiem

FromMe_ OSVeikalsJa skriešana pa takām, mežiem ir tava drauga sirdslieta, tad dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā OSveikals būs labākā dāvana, ko viņš varētu sagaidīt. Dāvanu karti varēs izmantot arī OSveikals izbraukuma tirdzniecības vietās dažādās skriešanu sacensību norises vietās.

 

 

Sportland dāvanu karte - universāla dāvana sportiskam vīrietim

FromMe_SportlandSportland ir visiem zināms sporta un ikdienas preču veikals ar plašu veikalu tīklu visā Latvijā. Dāvanu karte Sportland dos sajūtu, ka vēlies atbalstīt dāvanas saņēmēja sporta gaitas, bet viņš varēs izvēlēties tieši to, kas konkrētajā brīdī ir vairāk vajadzīgs.

 

 

 

Domājot, ko dāvināt sportiskam vīrietim, varam ietekt kādu veselīgas atpūtas piedāvājumu - sporta masāžu un SPA procedūru. Tās viņam ļautu mazliet atslābt un atlaist saspringušos muskuļus. Te gan atsevišķus piedāvājumus neizcēlām, bet tos varat atrast FromMe.lv sadaļā SPA saloni un masāžas vīrietim.
 

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu