Ko dāvināt aktīvam vīrietim ziemā

15.11.2022

Dāvana vīrietim ziemā

Meklējot labas dāvanas vīrietim svētkos, balstījāmies uz tādām dāvanu idejām, kas varētu patikt aktīvam un sportiskam vīrietim ziemā. Līdz ar to šajā rakstā apkopotās dāvanu idejas vīrietim izvēlējāmies, balstoties uz pieņēmumiem, ka tavam jubilāram patīk aktīva atpūta svaigā gaisā, viņš vēlas izmēģināt ko jaunu, novērtē dāvanas hobijam vai arī viņam patīk būt kopā ar draugiem.

 

Ja jau zini kurā virzienā gribi meklēt dāvanas vīrietim, vari uzreiz doties uz interesējošo raksta sadaļu:

 

Atceries, ka FromMe dāvanu kartes var personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, kas piešķir dāvanai papildus vērtību. Lasi vairāk mūsu rakstā Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti.

 

Dāvanu kartes dizains

 

 

Aktīvās atpūtas vietu dāvanu kartes

Dāvanu karti ir labi dāvināt, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties, kādam pakalpojumam to izmantot, bet dāvanas saņēmējs var izvēlēties jebkuru dāvanu kartes summu, konkrētā pakalpojuma sniedzēja cenu diapozona ietvaros.

 

Žagarkalns dāvanu karte – slēpošanas un atpūtas bāze Cēsīs

FromMe_Zagarkalns

Viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām aktīvam vīrietim, kuram patīk vai gribas izmēģināt kalnu slēpošanu ir Žagarkalna dāvanu karte. Tā ir vieta, kur Latvijā būs visvairāk sniega, un aktīvā ziemas sezona tur ir visgarākā. Žagarkalna dāvanu karti var izmantot gan slēpošanas kalna pacēlāja kartes iegādei, gan inventāra nomai, gan instruktora pakalpojumiem.

“Reiņa trase” dāvanu karte – aktīvās atpūtas centrs pie Siguldas

FromMe Reiņa trase

Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” ziemas sezonā piedāvā ne tikai slēpošanas kalnu, bet arī distanču slēpošanas trasi un iespēju iznomāt tam nepieciešamo inventāru. Neraizējies, ka ziema var nebūt sniegota, un būs grūti ieplānot dāvanu kartes izmantošanu. Dāvanu karte izmantojama visu gadu, jo vasaras sezonā to var izmantot golfa spēlei, vai arī vienkārši atpūsties viesnīcā un pavakariņot kafejnīcā.

 

Dārziņu dāvanu karte – izjādes ar zirgiem Dārziņos

izjade ar zirgu darzinos

Dārziņi piedāvā izbaudīt brīnumaino Latvijas dabu dažādos gadalaikos, dodoties pasakainā izjādē ar zirgiem. Tiem vīriešiem, kam patīk pavadīt laiku ārā ar dzīvniekiem, izjāde ar zirgu varētu būt mierpilna un aizraujoša dāvana vienlaikus. Tas ir labs veids, kā baudīt svaigu gaisu un iegūt forši pavadītu dienu.

 

 

 

Dāvanu karte hobija veikalā

 

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vīrietim

Dāvanu aktīvam vīrietim var izvēlēties tādu, kas ļauj izbaudīt ātrumu vai sacensību garu, un sniedz devu adrenalīna. Šie piedāvājumi viņu neatstās vienaldzīgu.

 

Izbrauciens ar sniega moci – dāvana ar adrenalīnu

FromMe izbrauciens sniegamici

Lai šo ziemu atcerētos vēl spilgtāk, brauciens ar sniega motociklu būs lieliska dāvana. Dāvanu var izmantot divatā, braucot pa mežu instruktora pavadībā. Ja ziemā ar sniegu nav paveicies, tad dāvanu karti var samainīt pret izbraucienu ar kvadraciklu, kas sagādās līdzīgas emocijas un sniegs kāroto adrenalīna devu.

 

Kaitsērfings ziemā – dāvana vēja un sniega izbaudīšanai

FromMe kaitsērfings ziemā

Kaitsērfinga 2 stundu apmācības ar inventāra nomu ir lieliska iespēja iemācīties kaitot nesaslapinoties. Tā ir lieliska izklaide ziemā ar sniega dēli – īpaši Latvijā, kur plaši lauki ir daudz biežāk sastopami kā kalni. Šāda dāvana aktīvam vīrietim ziemā būs tieši laikā.

 

 

Nakts piedzīvojums purvā – piedāvājums ar sniega kurpēm, 2 cilvēkiem

nakts pastaiga purva

Vēl viens aktīvās atpūtas piedzīvojums, kas būtu laba dāvana vīrietim ziemā, ir nakts piedzīvojums purvā. Nakts melnumā katra skaņa liek mosties iztēlei un prātā uzbur idejas par tās iespējamo avotu. Arī dzīvnieki nakts laikā kļūst aktīvāki, un var gadīties redzēt daudz meža un purva iemitniekus, ko dienas laikā sastapt gadās reti. Kopumā šis būs lielisks piedzīvojums!

 

Kērlinga spēle – lieliska atpūta kopā ar draugiem

FromMe kērlinga halle

Ja vēlies uzdāvināt aktīvu atpūtu kopā ar draugiem un pie viena izmēģināt ko jaunu, kērlings būs piemērota dāvana. Tā ir iespēja izmēģināt olimpisko sporta veidu, un, iespējams, iegūt arī jaunu hobiju. Kopumā laba dāvanas izvēle, kas ļaus labi pavadīt laiku.

 

 

 

 

 

 

Dāvanu kartes veikalos aktīvai atpūtai ziemā

Ja zināt vīrieša hobiju vai aizraušanos, dāvanu karte specializētā veikalā būs laba izvēle. Ik viens, kam ir nopietns hobijs, ir ieplānojis jau 10 kārotus pirkumus uz priekšu, tāpēc saņemot dāvanu, viņš jau acu priekšā redzēs to, ko vēlas nopirkt.

 

Dāvanu karte hobijam – izvēle dažādiem hobijiem

davanu karte hobijamLaba dāvana vīrietim Ziemassvētkos vai ziemas jubilāram ir dāvanu karte hobijiem. Šī ir apvienotā dāvanu karte, kas darbojas vairākos hobiju veikalos. Šī dāvanu karte būs noderīga tiem, kam interesē sportošana, makšķerēšana, medīšana, muzicēšana, rokdarbi, galda spēles, slēpošana un daudzas citas aktivitātes. 

 

Dāvana viņam – dažādi piedāvājumi vīrietim

davanu karte virietimDāvanu karte DĀVANA VIŅAM ir universāla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegādāties noderīgas lietas mājai vai savam hobijam, kā arī nogaršot gardus ēdienus kādā restorānā vai parūpēties par savu frizūru lieliskā frizētavā. Zem šīs dāvanu kartes ir apvienotas dažādas izvēles, kas šo padara par foršu dāvanu.

 

XSports dāvanu karte – pazīstami zīmoli un zinoši eksperti

FromMe_XSports

Ja draugam patīk kalnu slēpošana, distanču slēpošana vai braukšana ar sniega dēli, tad zini, ka šajā veikalā viņš noteikti zinās, kā labi izmantot iegūto dāvanu. Veikalā ir pārstāvēti gan zināmi, klasiski sporta brendi, gan moderni zīmoli. XSports piedāvā arī inventāra nomu. Vasarā veikals pārtop par velo veikalu.

 

Veikals “Ieroči” dāvanu karte – viss atpūtai dabā

FromMe_Ieroči

Veikals “Ieroči” ir specializēts veikals medniekiem un makškerniekiem, bet veikala piedāvājuma klāstā ir arī viss nepieciešamais pārgājieniem un dabas baudīšanai. Jebkurš mednieks vai makšķertnieks Latvijā būs priecīgs par šo dāvanu - veikali ir gan Rīgā, gan citur Latvijā.

 

OSveikals dāvanu karte – viss skriešanai ārpus lielceļiem

FromMe_ OSVeikals

Ja skriešana pa takām, mežiem ir tava drauga sirdslieta, tad dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā OSveikals būs labākā dāvana, ko viņš varētu sagaidīt. Dāvanu karti varēs izmantot arī OSveikals izbraukuma tirdzniecības vietās dažādās skriešanu sacensību norises vietās.

 

Sportland dāvanu karte – universāla dāvana sportiskam vīrietim

FromMe_Sportland

Sportland ir visiem zināms sporta un ikdienas preču veikals ar plašu veikalu tīklu visā Latvijā. Dāvanu karte Sportland dos sajūtu, ka vēlies atbalstīt dāvanas saņēmēja sporta gaitas, bet viņš varēs izvēlēties tieši to, kas konkrētajā brīdī ir vairāk vajadzīgs.

 

 

Ūdens pudele – veselīgam ieradumam regulāri padzerties

ūdens pudele

Dāvanu karte ūdens pudelei ir lieliska dāvana ikvienam, kas ikdienu pavada aktīvi. Tādā gadījumā īpaši svarīgi ir regulāri padzerties un justies labi. Starp interneta veikala Ūdens Pudele piedāvājumu atradīsi ne vien ūdens pudeles, bet arī termopudeles, termosus un termokrūzes atpūtai pie dabas.

 

 

atraka davanu iegade

 

Domājot, ko dāvināt sportiskam vīrietim, varam ietekt kādu veselīgas atpūtas piedāvājumu - sporta masāžu un SPA procedūru. Tās viņam ļautu mazliet atslābt un atlaist saspringušos muskuļus. Te gan atsevišķus piedāvājumus neizcēlām, bet tos varat atrast FromMe.lv sadaļā SPA saloni un masāžas vīrietim.

 

Lai izdodas atrast lielisku dāvanu vīrietim ziemā!

 


 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu