Ko dāvināt aktīvam vīrietim ziemā

11.01.2021

Dāvana vīrietim ziemā

 

Esam apkopojuši dāvanu idejas, kas varētu patikt aktīvam un sportiskam vīrietim ziemā.

Zemāk apkopotās dāvanu idejas vīrietim izvēlējāmies, balstoties uz šādiem pieņēmumiem:

  • patīk aktīva atpūta svaigā gaisā;
  • vēlas izmēģināt ko jaunu;
  • novērtē dāvanas hobijam;
  • patīk būt kopā ar draugiem.

 

Ja zināt jau kurā virzienā gribat meklēt, varat uzreiz doties uz interesējošo raksta sadaļu:

 

FromMe dāvanu kartes var personalizēt ar īpašu sveiciena tekstu, kas piešķir dāvanai papildus vērtību. Lasi vairāk: Ieteikumi, kā personalizēt dāvanu karti.

Aktīvās atpūtas vietu dāvanu kartes

Dāvanu karti ir labi dāvināt, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties, kādam pakalpojumam to izmantot, bet dāvanas saņēmējs var izvēlēties jebkuru dāvanu kartes summu, konkrētā pakalpojuma sniedzēja cenu diapozona ietvaros.

Žagarkalns dāvanu karte – slēpošanas un atpūtas bāze Cēsīs

FromMe_Zagarkalns

Viena no labākajām Ziemassvētku dāvanām aktīvam vīrietim, kuram patīk vai gribas izmēģināt kalnu slēpošanu ir Žagarkalna dāvanu karte. Tā ir vieta, kur Latvijā būs visvairāk sniega, un aktīvā ziemas sezona tur ir visgarākā. Žagarkalna dāvanu karti var izmantot gan slēpošanas kalna pacēlāja kartes iegādei, gan inventāra nomai, gan instruktora pakalpojumiem.

“Reiņa trase” dāvanu karte – aktīvās atpūtas centrs pie Siguldas

FromMe Reiņa trase

Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” ziemas sezonā piedāvā ne tikai slēpošanas kalnu, bet arī distanču slēpošanas trasi un iespēju iznomāt tam nepieciešamo inventāru. Neraizējies, ka ziema var nebūt sniegota, un būs grūti ieplānot dāvanu kartes izmantošanu. Dāvanu karte izmantojama visu gadu, jo vasaras sezonā to var izmantot golfa spēlei, vai arī vienkārši atpūsties viesnīcā un pavakariņot kafejnīcā.

 

Adventure Ride dāvanu karte – zirgu stallis Ādažos

FromMe_Adventure ride

Adventure Ride zirgu stallis piedāvā dažādus interesantus un oriģinālus piedāvājumus, no kuriem dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev piemērotāko. Aktīvākie izvēlēsies izjādes pa laukiem vai pa jūrmalu. Īpašais ziemas piedāvājums ir brauciens ar slēpēm aiz zirga, jeb skijorings ar zirgu.

 

 

Dāvanu karte hobija veikalā

 

Aktīvās atpūtas piedāvājumi vīrietim

Dāvanu aktīvam vīrietim var izvēlēties tādu, kas ļauj izbaudīt ātrumu vai sacensību garu, un sniedz devu adrenalīna. Šie piedāvājumi viņu neatstās vienaldzīgu.

Izbrauciens ar sniega moci – dāvana ar adrenalīnu

FromMe izbrauciens sniegamici

Lai šo ziemu atcerētos vēl spilgtāk, brauciens ar sniega motociklu būs lieliska dāvana. Dāvanu var izmantot divatā, braucot pa mežu instruktora pavadībā. Ja ziemā ar sniegu nav paveicies, tad dāvanu karti var samainīt pret izbraucienu ar kvadraciklu, kas sagādās līdzīgas emocijas un sniegs kāroto adrenalīna devu.

 

Kaitsērfings ziemā – dāvana vēja un sniega izbaudīšanai

FromMe kaitsērfings ziemā

Kaitsērfinga 2 stundu apmācības ar inventāra nomu ir lieliska iespēja iemācīties kaitot nesaslapinoties. Tā ir lieliska izklaide ziemā ar sniega dēli - īpaši Latvijā, kur plaši lauki ir daudz biežāk sastopami kā kalni.

 

 

Kērlinga spēle – lieliska atpūta kopā ar draugiem

FromMe kērlinga halle

Ja vēlies uzdāvināt aktīvu atpūtu kopā ar draugiem un pie viena izmēģināt ko jaunu, kērlings būs piemērota dāvana. Tā ir iespēja izmēģināt olimpisko sporta veidu, un, iespējams, iegūt jaunu hobiju.

 

 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim ziemā

Tiem, kas ir piedzīvojumu kāri, var uzdāvināt kādu oriģinālu dāvanu, kas sniegs iespēju izbaudīt ko jaunu un aizraujošu. Šie piedāvājumi ir tādi, par kuriem dāvanas saņēmējs, iespējams, nemaz nezinās, tāpēc to uzdāvināšanai būs arī pārsteiguma moments.

Skijorings aiz zirga – izbaudīt ko jaunu

FromMe_Adventure ride skijorings

Šī noteikti ir iespēja izbaudīt piedzīvojumu, kas reiz ir bijis olimpiskais sporta veids. Dāvanas saņēmējs varēs izbaudīt sniegu un ātrumu braucot ar slēpēm, sniega dēli vai piepūstu kameru aiz rikšojoša zirga.

 

 

Nobrauciens ar bobsleju – tas nav kā TV ekrānā 

FromMe bobsleja nobrauciens

Oriģināla dāvana vīrietim, kam patīk sekot līdzi Latvijas bobslejistu gaitām pasaules sacensībās. Šī ir neaizmirstama iespēja traukties lejup pa Siguldas bobsleja trasi īstā bobā un sasniegt 100 km/h ātrumu. Dāvanu var izmantot divatā kopā ar draugu.

 

 

Zaļā varde – aizraujoša skeletona pieredze

FromMe_skeletona nobrauciens

Vēl viena lieliska iespēja traukties lejā pa Siguldas bobsleja trasi un izbaudīt nedaudz asākas - skeletona izjūtas. Braucējam uz vēdera ir jāieguļas "Vardē" un jāizbauda visas ātrās taisnes un straujās virāžas. Dāvana izmantojama kopā ar draugu, lai pēc brauciena ir ar ko padalīties iespaidos.

 

 

 

Dāvanu kartes dizains

 

Dāvanu kartes veikalos aktīvai atpūtai ziemā

Ja zināt vīrieša hobiju vai aizraušanos, dāvanu karte specializētā veikalā būs laba izvēle. Ik viens, kam ir nopietns hobijs, ir ieplānojis jau 10 kārotus pirkumus uz priekšu, tāpēc saņemot dāvanu, viņš jau acu priekšā redzēs to, ko vēlas nopikt.

XSports dāvanu karte – pazīstami zīmoli un zinoši eksperti

FromMe_XSports

Ja draugam patīk kalnu slēpošana, distanču slēpošana vai braukšana ar sniega dēli, tad zini, ka šajā veikalā viņš noteikti zinās, kā labi izmantot iegūto dāvanu. Veikalā ir pārstāvēti gan zināmi, klasiski sporta brendi, gan moderni zīmoli. XSports piedāvā arī inventāra nomu. Vasarā veikals pārtop par velo veikalu.

 

Veikals “Ieroči” dāvanu karte – viss atpūtai dabā

FromMe_Ieroči

Veikals “Ieroči” ir specializēts veikals medniekiem un makškerniekiem, bet veikala piedāvājuma klāstā ir arī viss nepieciešamais pārgājieniem un dabas baudīšanai. Jebkurš mednieks vai makšķertnieks Latvijā būs priecīgs par šo dāvanu - veikali ir gan Rīgā, gan citur Latvijā.

 

OSveikals dāvanu karte – viss skriešanai ārpus lielceļiem

FromMe_ OSVeikals

Ja skriešana pa takām, mežiem ir tava drauga sirdslieta, tad dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā OSveikals būs labākā dāvana, ko viņš varētu sagaidīt. Dāvanu karti varēs izmantot arī OSveikals izbraukuma tirdzniecības vietās dažādās skriešanu sacensību norises vietās.

 

Sportland dāvanu karte – universāla dāvana sportiskam vīrietim

FromMe_Sportland

Sportland ir visiem zināms sporta un ikdienas preču veikals ar plašu veikalu tīklu visā Latvijā. Dāvanu karte Sportland dos sajūtu, ka vēlies atbalstīt dāvanas saņēmēja sporta gaitas, bet viņš varēs izvēlēties tieši to, kas konkrētajā brīdī ir vairāk vajadzīgs.

 

 

Ūdens pudele – veselīgam ieradumam regulāri padzerties

ūdens pudele

Dāvanu karte ūdens pudelei ir lieliska dāvana ikvienam, kas ikdienu pavada aktīvi. Tādā gadījumā īpaši svarīgi ir regulāri padzerties un justies labi. Starp interneta veikala Ūdens Pudele piedāvājumu atradīsi ne vien ūdens pudeles, bet arī termopudeles, termosus un termokrūzes atpūtai pie dabas.

 

 

Domājot, ko dāvināt sportiskam vīrietim, varam ietekt kādu veselīgas atpūtas piedāvājumu - sporta masāžu un SPA procedūru. Tās viņam ļautu mazliet atslābt un atlaist saspringušos muskuļus. Te gan atsevišķus piedāvājumus neizcēlām, bet tos varat atrast FromMe.lv sadaļā SPA saloni un masāžas vīrietim.
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu