Oriģinālas dāvanas no sirds

17.01.2013

oriģinālas dāvanas fromme

Ļoti liela nozīme ir tam, kam dāvana ir paredzēta un kādam mērķim meklēta. Lai tiktu sagatavota personiska un oriģināla dāvana, nepieciešams kaut cik labi iepazīt tās saņēmēju. Lielākoties pietiek ar to, ka zina, kas interesē konkrēto personu – aktīvā atpūta,  SPA un masāžas, veselība, māja un dārzs,  māksla un dizains vai vienkārši atpūta.

 

Bet, kā atrast atbilstošu un tajā pašā laikā oriģinālu dāvanu, kura atbilst dāvanas saņēmēja interesēm? Šajā ziņā FromMe.lv ir lielisks ceļvedis tev oriģinālas dāvanas atrašanā. Ja ir vēlme atrast ko nu patiešām oriģinālu, sadaļa – oriģināla dāvana būs tas, ko meklējat!

 

Oriģinālas dāvanas

Oriģinālas dāvanas – tās atklāj dāvanas saņēmējam to, cik ļoti īpašs mums viņš ir. Dāvanas tiek meklētas speciāli viņai vai viņam. Tās ir mūsu sajūtas – kā mēs jūtamies, kad esam šim cilvēkam blakus. Tāpēc dāvināsim īstas dāvanas – dāvanas no sirds! 

 

Tad nu esam apkopojuši oriģinālas dāvanas 3 kategorijās – sievietei, vīrietim un pārim kopīgai atpūtai un laika pavadīšanai.

 

Oriģinālas dāvanas sievietei

 oriģinālas dāvanas sievietei

Šajā apakšsadaļā smelies iedvesmu jautrām un interesantām dāvanu idejām sievietei svētkos. Šīs dāvanu idejas sievietei noderēs dzimšanas dienā, izlaidumā un arī citos nozīmīgos svētkos.

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa blonuJa vēlies sievietei sagādāt lielu pārsteigumu, tad lidojums ar gaisa balonu ir lieliska ideja. Tas ir stundu ilgs piedzīvojums, kas ikvienam kaut reizi ir jāizbauda. Sieviete varēs lūkoties pāri skaistajai Latvijas dabai un izbaudīt mirkli sev pašai. Jāpiebilst, ka lidojumi gan norisinās grupās, tāpēc pilnīgu vientulību izbaudīt nesanāks. 

 

Kliņģera cepšana maizes ceptuvē Lāči

maizes cepšanaPaša rokām gatavots kliņģeris ir lieliska izklaide, ko apvienot ar kopā būšanu draugu, otrās pusītes vai ģimenes lokā. Šī aktivitāte ir iespēja uzzināt vairāk par gardas maizes cepšanu un labi pavadīt laiku ar 5 cilvēkiem.

 

 

Latviskas rotaslietas no Cita Rota

cita rotaRotaslietas ir dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt. Taču ir labi saņemt ne vien skaistas, bet arī oriģinālas rotaslietas. Zīmols Cita Rota rada burvīgas rotaslietas ar latviešu dizaina akcentiem. Piedāvājumā ir arī latviešu rakstu un audumu apģērbi un dažādi aksesuāri.

 

Tematiskā fotosesija

fotosesija

Tā kā sievietēm patīk pucēties un justies skaistām, tas ir jāliek pielietas. Tematiska fotosesija ir lieliska dāvana, kas ļaus sievietei sajusties skaistai un par sevi pārliecinātai. Tā ir oriģināla dāvana, kas sagādās prieku un izveidos skaistas atmiņas, kurās vizuāli vienmēr lūkoties.

 

 

Oriģinālas dāvanas vīrietim

oriģinālas dāvanas vīrietim

Vīrieši bieži vien ir praktiķi, taču cik jau var dāvināt vienas un tās pašas ikdienas nepieciešamības! Ir laiks savus vīriešus palutināt ar ko aizraujošu. Tāpēc izvēlies lieliskas dāvanas vīrietim. Šeit apkopotās dāvanas derēs ikvienam vīrietim – vīram, tētim, brālim, brālēnam, draugam, absolventam utt.

 

Lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplānuJa vīrietis ir īsts ekstrēmists, tad oriģināls piedzīvojums viņam varētu būt lidojums ar paraplānu. Tas ir varens piedzīvojums, ko izbaudīt vismaz reizi dzīvē. Lidojums var tikt baudīts divējādi – mierīgi un ekstrēmi. Ekstrēmais lidojums būs īsāks, taču tas sniegs izbaudīt dažādus lidojuma trikus gaisā!

 

Dāvanu karte tetovējumam

dāvanu karte tetovējumamJa vīrietim jau ir kāds tetovējums, ko viņš labprāt papildinātu, tad dāvanu karte tetovējumam ir ļoti oriģināla dāvana svētkos. Tā palīdzēs vīrietim iegādāties un izveidot stilīgu tetovējumu. Šī ir īpaši lieliska dāvana arī tad, ja vīrietis jau ilgi sapņo par savu pirmo tetovējumu. 

 

Šaušana ar loku

šaušana ar lokuLielisks piedzīvojums, kas aiznesīs vīrieti uz viduslaikiem, ir iespēja izmēģināt savas prasmes loku šaušanā. Šis ir piedāvājums, kurā 2 stundu garumā 2 personas varēs iemācīties šaut ar loku – turklāt ar dažādiem veidiem. Šaušana ar loku ir interesanta un aizraujoša prasme, ko apgūt. 

 

Brauciens ar kvadraciklu 

brauciens ar kvadracikluIzbraucienā ar kvadraciklu dāvanas saņēmējam būs iespēja stundas garumā pārbaudīt savas spējas vairākās trasēs. Tas ir oriģināls piedāvājums, kas patiks ātruma cienītājiem. Brauciens ar kvadraciklu ļaus aizmirst visas rūpes un ļauties jautrībai.

 

 

 

Oriģinālas dāvanas pārim

oriģinālas dāvanas pārim

Ja meklē apsveikumu pārim, tad laba ideja ir kas tāds, kas ļaus abiem kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. Vislabākās dāvanas pārim atradīsi šīs sadaļas turpinājumā – tās ļaus abiem baudīt vienam otra klātbūtni.

 

Brīvdienu atpūta pilī

atpūta pilīJa pāris svin īpašus svētkus, kā, piemēram, apaļu gada dienu vai kāzas, tad ekskluzīva dāvanas ideja varētu būt brīvdienas pilī. Par piemēru piedāvājam variantu Jaunmoku pils atpūtu. Tā ir fantastiska iespēja iejusties karaļu lomā un pavadīt romantiskas brīvdienas kopā. Iekļautas vakariņas, nakšņošana luksusa numurā, spa un muzeja apmeklēšana.

 

Izjāde ar zirgu svaigā gaisā

izjāde ar zirgiemLieliska atpūta svaigā gaisā ir izjāde ar zirgiem. Tas ļaus baudīt dabas skaistumu un zirgu radīto mieru. Zirgi ir dzīvnieki, kas izstaro īpašu noskaņu un harmoniju. Tās būs lieliskas pārmaiņas pēc pilsētas piepildītās ikdienas un tās radītajiem trokšņiem.  

 

 

Suši piegāde uz mājām

fugu sushiIr labi baudīt arī slinkus randiņus mājās. Reizēm tas ir viss, kas pēc garas darba nedēļas ir nepieciešams – mīļotais cilvēks blakus, laba filma fonā un gards ēdiens. Fugu Sushi ir kafejnīca Rīgā, kas veic piegādi un piedāvā gardus suši par labu cenu. 

 

 

SPA atpūta Siguldā

spa hotel siguldaVēl viens lielisks kopīgas atpūtas piedāvājums ir SPA atpūta Siguldā. Tā ir bezrūpīga nakšņošana skaistajā viesnīcā SPA Hotel Ezeri un pirts kompleksa atpūta divām personām. Pakarsēties pirtiņā, labi izgulēties un baudīt baseina peldes izklausās pēc sapņa!

 

 

 

restorani riga

 

 

Lai izdodas atrast meklēto! Priecīgus svētkus un laimīgus jubilārus!

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu