Idejas kāzu dāvanām - FromMe.lv iesaka

20.05.2019

Tuvojoties kāzām, viens no aktuālākajiem jautājumiem svētku viesiem ir svētku tērpa izvēle, bet vienlīdz svarīgs ir jautājums, ko dāvināt jaunajam pārim šajos īpašajos svētkos - kāzu dienā. Šajā rakstā atradīsi lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunlaulātajiem, kuras iepriecinās viņus gan laulību dienā, gan vēl ilgi pēc tās. Mūsdienās daudzi izvēlas jaunajam pārim dāvināt naudu. Arī paši jaunlaulātie ielūgumos mēdz norādīt, ka vēlas dāvanu saņemt naudas formā. Par saņemto dāvanu jaunlaulātie paši vēlāk var iegādāties savai kopdzīvei vajadzīgās lietas, segt svinību izdevumus vai kāzu ceļojuma izmaksas. Bet, ja pāris nav pats noteicis, kādu dāvanu vēlas saņemt, ir iespējams izvēlēties mīļāku un interesantāku dāvanu, kas jauno pāri ne tika iepriecinās, bet arī pārsteigs!

 

Šajā rakstā atradīsi:

Noderīgi, domājot par dāvanu idejām

 

Domājot par kāzu dāvanām, ir jāņem vērā, cik praktiska un noderīga jaunajam pārim būs izvēlētā dāvana. Jāņem vērā arī tas, ka neviens nav priecīgs saņemt dāvanā to, kas viņam jau ir, vai nav vajadzīgs. Tieši tas pats attiecas arī uz jauno pāri. 

Kādreiz bija populāri kāzās dāvināt lietas mājai, lai atbalstītu jaunā pāra kopdzīvi. Tas rezultējās ar diviem gludekļiem un pilnu plauktu ar tējas servīzēm. Mūsdienās lielākā daļa pāru jau pirms kāzām dzīvo kopā, un kopdzīvei vajadzīgās lietas jau ir sagādājuši. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc pāri vēlas, lai uz kāzām dāvina naudu, jo tad viņi paši var izvēlēties, kas viņiem nepieciešams. Aicinājums dāvināt naudu bieži vien saistīts arī ar vēlmi saņemto naudu iztērēt skaistam medus mēnesim vai kāzu izmaksu segšanai.

Ja pāris nav uzsvēris, ka dāvanā vēlas saņemt naudu, un  tu vēlies uzdāvināt pārim ko noderīgu mājai, tad labāk ir izvēlēties dāvanu karti. Iegādājoties dāvanu karti specializētā veikalā, piemēram, mēbeļu veikalā, tiek nodotas emocijas, ka dāvinātājs grib pārim uzlabot kopā būšanas prieku viņu ģimenes ligzdiņā. Vienlaikus pārim tiek atstāta iespēja izvēlēties, kas viņiem nepieciešams.

Lieliska alternatīva naudai ir universāla dāvanu karte, piemēram, FromMe dāvanu karte. Tā ir praktiska un plaši izmantojama dāvana - to var izmantot vairākos veikalos un pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Tā ir pareizā izvēle, ja dāvināt aploksni ar naudu šķiet bezpersoniski, vai vēlies, lai pāris naudiņu izmanto tevis iecerētiem mērķiem, piemēram, kopīgai atpūtai vai mājas iekārtošanai. Izmantojot dāvanu karti ar personalizētu sveicienu un novēlējumu, jaunais pāris atcerēsies gan par dāvinātāju, gan par viņa labo gribu. Ja dāvina tikai naudu, tad tā iekrīt kopējā kāzu naudas "bankā" un tai pazūd saikne ar dāvinātāju. 

Ja Tu vēlies pasniegt īpašu dāvanu, FromMe.lv dāvanu karšu centrs ir sagatavojis Tev kāzu dāvanu idejas, no kurām izvēlēties. 

Dāvanas romantiskiem piedzīvojumiem divatā


 

Romantiska atpūta divatā ir lieliska izvēle, ja vēlies uzdāvināt piedzīvojumu, kuru pāris var baudīt kopā. 

Atpūta pilī vai muižā

Romantiska atpūta divatā kādā burvīgā muižā, pilī, viesu namā vai lauku mājā ir populāra kāzu dāvana no viesiem, jo ikdienā pāri tomēr nakšņo mājās, ne pilīs. Šī būs neaizmirstama pieredze, kuru viņi atcerēsies visu mūžu.  Piemēram, Mālpils muižā jaunais pāris varēs baudīt gardas vakariņas un atpūsties luksus numuriņā. Vairāk par jaunajiem pāriem piemērotiem piedāvājumiem Latvijas pilīs un muižās lasi mūsu rakstā Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai.

Latvisku pirts rituālu baudīšana

Pēdējā laikā arvien vairāk tiecamiesdzīvot harmonisku dzīvi, novērtējot arī dzimtenes tradīcjas. Ja vēlies uzdāvināt harmonisku, tradīcijām bagātu dāvanu jaunajam pārim, tad pirts rituāls pārim Lejasmārtiņos burvīgs un juteklisks piedzīvojums. Tas sniegs jaunajam pārim pilnīgu miesas un gara relaksāciju un ļaus iepazīt vienam otru vēl tuvāk. Šī dāvana īpaši piemērota pāriem, kuri kāzas izvēlējušies svinēt latviskā, tradicionālā gultnē, jo kāzu dāvana būs pieskaņota kāzu tematikai, kā arī pāra raksturam.

Kāzu ceļojums vai otrais medusmēnesis

Uzdāvini jaunlaulātajiem iespēju izbaudīt kāzu ceļojumu, vai arī iespēju doties otrajā medusmēnesī, lai ilgāk pakavētos skaistajā, tikko noslēgto laulību atmosfērā. Šaubies, vai Tava izvēle sakritīs ar viņu gaumi? Ceļojumu biroja dāvanu karte būs īstā dāvana, jo tad pāris tad pats varēs izvēlēties, kur vēlas doties. Iespējams izvēlēties arī konkrētu mazo kāzu ceļojumu, kuru varētu apvienot ar jaunā pāra fotosesiju, piemēram, braucienu ar jahtu Turaida. Atceries - ceļojumi vienmēr būs novērtēta kāzu dāvana.

Vairāk ideju romantiskai atpūtai meklē rakstā Romantiska atpūta diviem – populārākā dāvana pārim.

Praktiskas dāvanas ģimenes ligzdiņai

  
Laulība ir jauns sākums, kas saistās ar pārmaiņām. Dažreiz šķiet, ka pārmaiņas būs nemanāmas, bet jaunais ģimenes statuss tomēr dara savu. Daudziem pāriem tas sākas uzreiz pēc medusmēneša - kad vairs nav jātaupa līdzekļi, lai segtu kāzu tēriņus, pāris sāk sapņot par citām iespējām investēt savus līdzekļus, piemēram, ērtībām ģimenes ligzdiņā! 
 

Dāvanas mājokļa iekārtošanai

Praktiskas dāvanas jaunā pāra mājokļa iekārtošanai, ir aktuālas, ja jaunā ģimene plāno pārvākties, vai iegādāties jaunu mājokli, kas iet roku rokā ar jauna interjera izveidi. Tomēr, lai nenošautu greizi un sagādātu pārim prieku nevis vilšanos, daudz noderīgāk un ērtāk gan tev, gan dāvanas saņēmējiem būs, ja pasniegsi dāvanu karti. Ar to viņi varēs iegādāties savai gaumei atbilstošus interjera priekšmetus, aksesuārus, virtuves piederumus un pat mēbeles. Ja zini, ka pāris plāno pārvākties, vai sapņo par remontiņu esošajās mājās, izvēlies dāvanu karti veikalā Mājai un dārzam, vai arī santehnikas un apkures tehnikas veikalā Komforts.

Dāvana, lai viņi iesāktu katru laulātās dzīves rītu ar gardu kafiju

Ja abiem jaunlaulātajiem garšo kafija, tad dāvanu karte kafijas automāta iegādei Es Mīlu Kafiju konceptveikalā būs lieliska izvēle. Tu uzdāvināsi viņiem iespēju iesākt katru kopdzīves rītu ar tiešām gardu un kvalitatīvu kafiju. Lai katra kopdzīves diena iesāktos ar smaidu, mieru un mirkli kopā!

 

 

Ja gaidāms ģimenes pieaugums

Tino One dāvanu karteJa vēlm nav zināms, ka tiek gaidīts bērniņš, bet ir nojausma, ka tas notiks pavisam drīz, kāzu dāvana var būt kāda no Latvijā ražotajām Tiny One spilvengultām vai mantiņām. Tās patiks pārim arī tad, ja mazais vēl nav ieplānots, jo viņi paši varēs uz tām atpūsties gan iekštelpās, gan ārā. Jaunlaulātajiem, kuri ir ieplānojuši drīzu bērniņa nākšanu pasaulē, ļoti noderīga dāvana būs  arī zīdaiņu un bērnu preces. Ne vienmēr ir zināms bērniņa dzimums, un kādas lietas jaunajiem vecākiem būs vajadzīgas, tādēļ vislabākais risinājums ir dāvanu karte bērnu preču iegādei – šūpulīšiem, ratiem, drēbītēm, mazuļa vai mazuļa gaidīšanas fotosesijai Viva Studio - iespēju ir daudz! Lai arī ko tu izvēlēsies, tā būs sirsnīga, mīļa un ļoti praktiska dāvana, jo ļaus sagabāt skaistās atmiņas!  

Dāvanas aizraujošam laulības sākumam

Kāzu dāvanām nav obligāti jābūt romantiskām - uzdāvini dāvanu karti aktīvai atpūtai! Elpu aizraujoši piedzīvojumi ir lielisks veids, kā stiprināt savstarpējo uzticību, kas laulībā ir īpaši svarīga. Ekstrēmas dāvanas arī patiks pāriem, kuri ikdienā vienmēr atrod un novērtē aktīvas nodarbes. 

Romantiska izjāde un pirts atpūta diviem

Zirgu sētas Klajumi izjāde ar zirgiem, pirtiņa un romantiska nakts diviem. Jaunais pāris būs vietā, kur saule Latvijā uzaust visātrāk - pie Latvijas austrumu robežas. Ja jaunais pāris spēs tik agri piecelties, viņi saullēktu varēs vērot zirgu mugurās. Klajumos viņi baudīs harmoniju ar dabu ārpus ikdienas pilsētas steigas. Māla traukos tiks pasniegta maltīte no lauku produktiem, klausoties kamīnā sprēgājošas malkas skaņās.

 

Izbrauciens ar kvadricikliem

Ja motoru rūkoņa vilina, un liek sirdij sisties straujāk abiem jaunlaulātajiem, tad kopīgs izbrauciens ar kvadricikliem būs īstā dāvana viņiem kāzu dienā. Turklāt, izbrauciens ar kvadricikliem ļoti simboliski parāda laulības dzīves ritumu - tie vedīs pāri kalniem un lejām, pa dažādiem ceļiem un neceļiem. Kvadriciklu braucienu, kopā ar romantisku atpūtu pirtī un nakti numuriņā vari uzdāvināt, izvēloties dāvanu karti romantiskai atpūtai Leiputrijā. Šī noteikti būs lieliska kāzu dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, turklāt izmantojama jebkurā sezonā!

Golfa spēle un nakšņošana viesu namā pārim

Aktīva atpūta - golfa spēle un romantiska nakts pārim viesu namā būs lieliska kāzu dāvana sportiskam pārim. Izaicini viņus sacensties golfa spēlē deviņu bedrīšu laukumā, un pēc tam pavadīt romantisku nakti  viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā.

Tur viņi varēs uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam. Varbūt golfs kļūs par viņu jauno, kopīgo hobiju.

Dāvanas, kas atgādinās par skaistajām kāzām

Ja šķiet, ka pārim viss jau ir, tad uzdāvini to, kas atgādinās viņiem par skaistajām atmiņām. Lai paskatoties uz Tavu dāvanu, viņi atceras par kāzu dienā piedzīvoto!

Karikatūra

Nereti karikatūra spēj pateikt vairāk kā fotogrāfija. Oriģināla kāzu dāvana būs jautra karikatūra diviem no karikatūristi.lv. Gluži kā žurnālos, avīžu lapās un interneta portālos - krāsainās un jautrās karikatūras izraisīs pozitīvas emocijas un ļaus jaunajam pārim pasmaidīt. Karikatūra tiks izveidota no Tavas vai paša jaunā pāra atsūtītās fotogrāfijas.  Pārsteidz jauno pāri ar ko īpašu!

 

Fotosesija pēc kāzām

Burvīga dāvana skaistām atmiņām ne tikai par kāzu dienu, bet arī par skaisto kopdzīvi pēc tās! Žilbinoša fotosesija Viva Studio fotostudijā ļaus iemūžināt jauno pāri pēc kāzām - jau patiesā laulības dzīvē. 

 

 

 

Fotobarons – foto un apdrukas salons dāvanu karte

Salonā Fotobarons jaunā ģimene varēs iegādāties savu pirmo ģimenes albumu, un attīstīt bildes, ko tajā ievietot. Daudzi pāri labprāt izvēlas salonā izveidot kanvu - lielformāta gleznu, uz kuras uzdrukāt kādu no skaistākajām bildēm, lai mājās vienmēr redzamā vietā būtu atgādinājums par īpašo dienu un to, cik laimīgi abi toreiz bija.

 

 

Dāvanas brīžiem divatā un saskaņai ikdienā

Daži saka, ka pēc kāzām kopdzīve vairs nešķiet tik interesanta. Lai pāris pierāda pretējo! Uzdāvini dāvanu, kas viņu mīlestībai pavērs jaunas iespējas saskaņai un brīžiem divatā.

Lai pāris būtu elegants

Saskaņoti pāri ir laimīgi pāri, vai ne? Ja pāris ciena Latvijas ražojumus un latviskās identitātes zīmes, tad uzdāvini dāvanu karti veikalā Cita Rota. Veikala Cita Rota piedāvājumā sev piemērotas, Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus atradīs abi.  Līgavai patiks Cita Rota piedāvājumā esošās kaklarotas, rokassprādzes, kleitas, svārki, tunikas, siltie vilnas mētelīši un citi aksesuāri, savukārt līgavainis novērtēs īpašā dizaina aproču pogas, kreklus, džemperus, šortus un gredzenus.

 

Be-with apģērbi apskāvieniem

“Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Galvenais mērķis ir veicināt kopā būšanu, radot papildus iespējas neuzkrītošiem siltiem pieskārieniem! Apģērbos izmantoti ādai ļoti patīkami un ilgtspējīgi audumi: eko-sertificēts bambuss un kokvilnas flīss. Īpaši dizainētās “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras. Apģērbi ir ērti un elpojoši un kad tos uzvelk, negribas vilkt nost!

 

Debenhams – universālveikals visai ģimenei

Debenhams ir starptautiski atpazīstams zīmols, kas piedāvā britu dizaineru apģērbu kolekcijas sievietēm, vīriešiem un bērniem, kā arī preces mājai, brīvā laika pavadīšanai un skaistumam. Tur atradīsies gan noderīgas lietas ģimenes ligzdiņai, gan īpaši apģērbi aksesuāri un kosmētika īpašajiem dzīves mirkļiem - medusmēnesim, kopīgiem piedzīvojumiem un vienkārši gaumīgai, laiskai kopā būšanai.

 

Šīs un vēl daudzas citas lieliskas iespējas dāvanām tevi gaida dāvanu karšu centra FromMe.lv sadaļā Kāzu dāvanas.

Padomā arī par unikālu un skaistu dāvanas iesaiņojumu. Lieliskas idejas, kā iesaiņot un pasniegt dāvanu, atradīsi FromMe.lv rakstā Dāvanu saiņošana un pasniegšana.

Vēlam, lai Tev izdodas sagādāt perfektu kāzu dāvanu jaunlaulātajiem!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu