Idejas kāzu dāvanām - FromMe.lv iesaka

20.05.2019

Tuvojoties kāzām, viens no aktuālākajiem jautājumiem svētku viesiem ir – ko dāvināt jaunajam pārim kāzu dienā. Šajā rakstā atradīsi lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunlaulātajiem, kuras iepriecinās viņus gan laulību dienā, gan vēl ilgi pēc tās.

 

Mūsdienās daudzi izvēlas jaunajam pārim dāvināt naudu. Arī paši jaunlaulātie ielūgumos mēdz norādīt, ka vēlas dāvanu saņemt naudas formā. Par saņemto dāvanu jaunlaulātie paši vēlāk var iegādāties savai kopdzīvei vajadzīgās lietas, segt svinību izdevumus vai kāzu ceļojuma izmaksas. Bet, ja pāris nav pats noteicis, kādu dāvanu vēlas saņemt, ir iespējams izvēlēties mīļāku un interesantāku dāvanu, kas jauno pāri ne tika iepriecinās, bet arī pārsteigs.

 

Šajā rakstā atradīsi:

 

 

Padomi dāvanu izvēlē

 

Kāzu dāvanas izvēle ir ļoti svarīga, jo vēlamies pāri iepriecināt un sniegt ko noderīgu. Lai nekļūdītos dāvanas izvēlē, esam apkopojuši dažus vērtīgus ieteikumus un padomus.

 

Dāvanai jābūt noderīgai un unikālai

Domājot par kāzu dāvanām, ir jāņem vērā, cik praktiska un noderīga jaunajam pārim būs izvēlētā dāvana. Jāņem vērā arī tas, ka neviens nav priecīgs saņemt dāvanā to, kas viņam jau ir, vai nav vajadzīgs. Tieši tas pats attiecas arī uz jauno pāri. 

 

Kādreiz bija populāri kāzās dāvināt lietas mājai, lai atbalstītu jaunā pāra kopdzīvi. Tas rezultējās ar diviem gludekļiem un pilnu plauktu ar tējas servīzēm. Mūsdienās lielākā daļa pāru jau pirms kāzām dzīvo kopā, un kopdzīvei vajadzīgās lietas jau ir sagādājuši. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc pāri vēlas, lai uz kāzām dāvina naudu, jo tad viņi paši var izvēlēties, kas viņiem nepieciešams. 

 

Dāvanu karte vienmēr noderēs

Ja pāris nav uzsvēris, ka dāvanā vēlas saņemt naudu, tad labāk ir izvēlēties dāvanu karti. Iegādājoties dāvanu karti specializētā veikalā, piemēram, mēbeļu veikalā, tiek nodotas emocijas, ka dāvinātājs grib pārim uzlabot kopā būšanas prieku viņu ģimenes ligzdiņā. Vienlaikus pārim tiek atstāta iespēja izvēlēties, kas viņiem nepieciešams.

 

Lieliska alternatīva naudai ir universāla dāvanu karte, piemēram, FromMe dāvanu karte. To var izmantot vairākos veikalos un pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Izmantojot dāvanu karti ar personalizētu sveicienu un novēlējumu, jaunais pāris atcerēsies gan par dāvinātāju, gan par viņa labo gribu. Ja dāvina tikai naudu, tad tā iekrīt kopējā kāzu naudas "bankā" un tai pazūd saikne ar dāvinātāju. 

 

Ja Tu vēlies pasniegt īpašu dāvanu, FromMe.lv dāvanu karšu centrs ir sagatavojis Tev kāzu dāvanu idejas, no kurām izvēlēties.

 

 

Dāvanas romantikai divatā


 

Romantiska atpūta divatā ir lieliska izvēle, ja vēlies uzdāvināt piedzīvojumu, kuru pāris var baudīt kopā. Kvalitatīvi pavadīts laiks abiem kopā būs lielisks laulību dzīves sākums.

 

Atpūta pilī vai muižā

Romantiska atpūta divatā kādā burvīgā muižā, pilī, viesu namā vai lauku mājā ir populāra kāzu dāvana no viesiem, jo ikdienā pāri tomēr nakšņo mājās, ne pilīs. Šī būs neaizmirstama pieredze, kuru viņi atcerēsies visu mūžu.  Piemēram, Mālpils muižā jaunais pāris varēs baudīt gardas vakariņas un atpūsties luksus numuriņā. Vairāk par jaunajiem pāriem piemērotiem piedāvājumiem Latvijas pilīs un muižās lasi mūsu rakstā Latvijas pilis un muižas.

Latvisku pirts rituālu baudīšana

Pēdējā laikā arvien vairāk tiecamies dzīvot harmonisku dzīvi, novērtējot arī dzimtenes tradīcijas. Ja vēlies uzdāvināt tradīcijām bagātu dāvanu jaunajam pārim, tad pirts rituāls Lejasmārtiņos ir laba izvēle. Tas sniegs jaunajam pārim pilnīgu miesas un gara relaksāciju, un ļaus iepazīt vienam otru vēl tuvāk. 


 

Kāzu ceļojums vai otrais medusmēnesis

Uzdāvini jaunlaulātajiem iespēju izbaudīt kāzu ceļojumu vai iespēju doties otrajā medusmēnesī. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tad pāris tad pats varēs izvēlēties, kur vēlas doties. Iespējams izvēlēties arī konkrētu mazo kāzu ceļojumu, kuru varētu apvienot ar jaunā pāra fotosesiju, piemēram, braucienu ar jahtu Turaida. Ceļojumi vienmēr būs novērtēta kāzu dāvana.

 

Vairāk ideju romantiskai atpūtai meklē rakstā Romantiska atpūta diviem.

 

 

Praktiskas dāvanas ģimenes ligzdiņai

  
 

Laulība ir jauns sākums, kas saistās ar pārmaiņām. Dažreiz šķiet, ka pārmaiņas būs nemanāmas, bet jaunais ģimenes statuss tomēr dara savu. Daudziem pāriem tas sākas uzreiz pēc medusmēneša - kad vairs nav jātaupa līdzekļi, lai segtu kāzu tēriņus, pāris sāk sapņot par citām iespējām investēt savus līdzekļus, piemēram, ērtībām ģimenes ligzdiņā! 

 

Dāvanas mājokļa iekārtošanai

Praktiskas dāvanas pāra mājokļa iekārtošanai ir aktuālas, ja jaunā ģimene plāno pārvākties vai iegādāties jaunu mājokli. Lai nenošautu greizi, noderīgāk ir pasniegt dāvanu karti. Pāris varēs iegādāties savai gaumei atbilstošus interjera priekšmetus, aksesuārus, virtuves piederumus un pat mēbeles. Ja zini, ka pāris plāno pārvākties vai sapņo par remontiņu esošajās mājās, izvēlies dāvanu karti veikalā Mājai un dārzam,vai arī santehnikas un apkures tehnikas veikalā Komforts.

Garda rīta kafija

Ja abiem jaunlaulātajiem garšo kafija, tad dāvanu karte kafijas automāta iegādei Es Mīlu Kafiju veikalā būs lieliska izvēle. Tu uzdāvināsi viņiem iespēju iesākt katru kopdzīves rītu ar tiešām gardu un kvalitatīvu kafiju. Turklāt tas arī laus ietaupīt, jo nebūs vairs katru rītu jādodas uz kafejnīcu pēc iemīļotas kafijas. Lai katra kopdzīves diena iesāktos ar smaidu, mieru un mirkli kopā!

 

Ja gaidāms ģimenes pieaugums

Tino One dāvanu karteJa ir nojausma, ka tiek gaidīs bērniņš, kāzu dāvana var būt kāda no Latvijā ražotajām Tiny One spilvengultām. Tās patiks pārim arī tad, ja mazais vēl nav ieplānots, jo viņi paši varēs uz tām atpūsties. Ne vienmēr ir zināms bērniņa dzimums un kādas lietas jaunajiem vecākiem būs vajadzīgas, tādēļ vislabākais risinājums ir dāvanu karte bērnu preču iegādei – šūpulīšiem, ratiem, drēbītēm, mazuļa vai mazuļa gaidīšanas fotosesija. Lai arī ko tu izvēlēsies, tā būs sirsnīga un praktiska dāvana.

 

 

Dāvanas aizraujošam laulības sākumam

Kāzu dāvanām nav obligāti jābūt romantiskām – uzdāvini dāvanu karti aktīvai atpūtai! Elpu aizraujoši piedzīvojumi ir lielisks veids, kā stiprināt savstarpējo uzticību, kas laulībā ir īpaši svarīga. Ekstrēmas dāvanas arī patiks tiem pāriem, kuri ikdienā vienmēr atrod laiku aktīvām nodarbēm.

 

Romantiska izjāde un pirts atpūta diviem

Izjāde ar zirgiem ar pirtiņu un nakšņošanu ir lieliska dāvana. Jaunais pāris būs vietā, kur saule Latvijā uzaust visātrāk – pie Latvijas austrumu robežas. Ja jaunais pāris spēs tik agri piecelties, viņi saullēktu varēs vērot zirgu mugurās. Klajumos viņi baudīs harmoniju ar dabu ārpus ikdienas pilsētas steigas. Māla traukos tiks pasniegta maltīte no lauku produktiem, klausoties kamīnā sprēgājošas malkas skaņās.

 

Izbrauciens ar kvadricikliem

Ja motoru rūkoņa vilina, tad kopīgs izbrauciens ar kvadricikliem būs īstā dāvana viņiem kāzu dienā. Turklāt izbrauciens ar kvadricikliem ļoti simboliski parāda laulības dzīves ritumu – tie vedīs pāri kalniem un lejām, pa dažādiem ceļiem un neceļiem. Kvadriciklu braucienu, kopā ar romantisku atpūtu pirtī un nakti numuriņā vari uzdāvināt, izvēloties dāvanu karti romantiskai atpūtai. Šī būs lieliska kāzu dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, turklāt izmantojama jebkurā sezonā.

Golfa spēle un nakšņošana viesu namā pārim

Aktīva atpūta – golfa spēle un nakšņošana viesu namā būs lieliska kāzu dāvana sportiskam pārim. Izaicini viņus sacensties golfa spēlē deviņu bedrīšu laukumā, un pēc tam pavadīt romantisku nakti  viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā. Tur viņi varēs uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam. Varbūt golfs kļūs par viņu jauno, kopīgo hobiju.

 

 

Dāvanas, kas atgādinās par skaistajām kāzām

Ja šķiet, ka pārim viss jau ir, tad uzdāvini to, kas atgādinās viņiem par skaistajām atmiņām. Lai paskatoties uz Tavu dāvanu, viņi atceras par kāzu dienā piedzīvoto!

 

Jautra karikatūra

Nereti karikatūra spēj pateikt vairāk kā fotogrāfija. Oriģināla kāzu dāvana būs jautra karikatūra diviem. Gluži kā žurnālos, avīžu lapās un interneta portālos – krāsainās un jautrās karikatūras izraisīs pozitīvas emocijas un ļaus jaunajam pārim pasmaidīt. Karikatūra tiks izveidota no Tavas vai paša jaunā pāra atsūtītās fotogrāfijas.  Pārsteidz jauno pāri ar ko īpašu!

 

Fotosesija pēc kāzām

Burvīga dāvana skaistām atmiņām ne tikai par kāzu dienu, bet arī par skaisto kopdzīvi pēc tās ir lieliska dāvanas ideja! Žilbinoša fotosesija Viva Studio fotostudijā ļaus iemūžināt jauno pāri pēc kāzām – jau patiesā laulības dzīvē. Dāvanu karte ir derīga veselu gadu, tāpēc, iespējams, pārim izdosies arī iemūžināt sevi jauno vecāku lomā. Līdzīgas dāvanas skati sadaļā Fotosesijas.

 

Foto un apdrukas salona dāvanu karte

Salonā Fotobarons jaunā ģimene varēs iegādāties savu pirmo ģimenes albumu un attīstīt bildes, ko tajā ievietot. Daudzi pāri labprāt izvēlas salonā izveidot kanvu – lielformāta gleznu, uz kuras uzdrukāt kādu no skaistākajām bildēm, lai mājās vienmēr redzamā vietā būtu atgādinājums par īpašo dienu un to, cik laimīgi abi ir kopā. 

 

 

 

 

Dāvanas brīžiem divatā un saskaņai ikdienā

Daži saka, ka pēc kāzām kopdzīve vairs nešķiet tik interesanta. Lai pāris pierāda pretējo! Uzdāvini dāvanu, kas viņu mīlestībai pavērs jaunas iespējas saskaņai un brīžiem divatā.

 

Lai pāris būtu elegants

Ja pāris ciena Latvijas ražojumus un latviskās identitātes zīmes, tad loriģināla dāvana ir dāvanu karte Cita Rota. Veikala Cita Rota sev piemērotas Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus atradīs abi. Tās var būt kaklarotas, rokassprādzes, kleitas, svārki, tunikas, siltie vilnas mētelīši vai stilīgas dizaina aproču pogas, krekli, džemperi, šorti un gredzeni. Foršs veids, kā palutināt abus!

 

Be-with apģērbi apskāvieniem

“Be-with” ir oriģināls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Zīmols vēlas veicināt pāru labklājību un kopā būšanu ar apģērbu palīdzību. Apģērbos izmantoti ādai ļoti patīkami audumi un īpaši radītas “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras. Lai mīlestība nepazūd un turpina dzirksteļot vēl ilgi!

 

 

Debenhams – universālveikals visai ģimenei

Debenhams ir zīmols, kas piedāvā britu dizaineru apģērbu kolekcijas sievietēm, vīriešiem un bērniem, kā arī preces mājai, brīvā laika pavadīšanai un skaistumam. Šī ir praktiska davana ar kuru nevar nošaut greizi. Ar dāvanu karti pāris varēs izvēlēties noderīgas lietas ģimenes ligzdiņai vai ko īpašu medusmēnesim.

 

 

Šīs un vēl daudzas citas lieliskas iespējas dāvanām tevi gaida dāvanu karšu centra FromMe.lv sadaļā Kāzu dāvanas.

 

Padomā arī par unikālu un skaistu dāvanas iesaiņojumu. Lieliskas idejas, kā iesaiņot un pasniegt dāvanu, atradīsi FromMe.lv rakstā Dāvanu saiņošana un pasniegšana.

dāvanu karte fromme

Vēlam, lai Tev izdodas sagādāt perfektu kāzu dāvanu jaunlaulātajiem!

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu