Idejas kāzu dāvanām - FromMe.lv iesaka

06.03.2023

Tuvojoties kāzām, viens no aktuālākajiem jautājumiem svētku viesiem ir – ko dāvināt jaunajam pārim kāzu dienā. Šajā rakstā atradīsi lieliskas kāzu dāvanu idejas jaunlaulātajiem, kuras iepriecinās viņus gan laulību dienā, gan vēl ilgi pēc tās.

 

Mūsdienās daudzi izvēlas jaunajam pārim dāvināt naudu. Arī paši jaunlaulātie ielūgumos mēdz norādīt, ka vēlas dāvanu saņemt naudas formā. Par saņemto dāvanu jaunlaulātie paši vēlāk var iegādāties savai kopdzīvei vajadzīgās lietas, segt svinību izdevumus vai kāzu ceļojuma izmaksas. Bet, ja pāris nav pats noteicis, kādu dāvanu vēlas saņemt, ir iespējams izvēlēties mīļāku un interesantāku dāvanu, kas jauno pāri ne tika iepriecinās, bet arī pārsteigs.

 

Šajā rakstā atradīsi:

 

 

Nauda vai universāla dāvanu karte

fromme karte

Bieži vien kāzās ir ierasts dāvināt naudu. Daudzās kultūrās tā ir jau gadu simtiem ilga tradīcija, tomēr Latvijā šī pieeja dalās. Daži izvēlas uzdāvināt kādu dāvanu kopdzīves sākumam vai naudu, ko pāris varēs izmantot saviem ieskatiem. Mēs ticam, ka var iegūt labāko no abām pusēm – tā arī ir radusies mūsu universālā FromMe karte.

 

Daudzveidīgs piedāvājums

FromMe karte ir dāvanu karte, kas piedāvā iespēju iepirkties vai atpūsties 50 FromMe partneru uzņēmumos. To var pielīdzināt klasiskai lielveikalu dāvanu kartei, bet ar daudz plašāku partneru un piedāvājumu loku. Dažus no populārākajiem partneriem var redzēt augšējā attēlā – 707.lv, Kolonna, STENDERS, Baltvilla, Žagarkalns, UDENSPUDELE.LV un daudzi citi.

Summa no 5 EUR līdz 400 EUR

Dodoties uz kāzām un domājot par kāzu dāvanu, ir jāpadomā par summu, kas pārim tiks dāvināta. FromMe gadījumā summu var izvēlēties līdz pat 400 EUR. Tā kā FromMe kartes piedāvājums ir tik plašs, tad šī summa dāvanu kartei dāvanas ziņā var tikt pielīdzināta naudai. Pāris tāpat izvēlēsies, kur to izmantot. 

Iespēja FromMe karti personalizēt

Bieži vien dzirdam, ka naudu dāvināt ir ļoti bezpersoniski. Tāpēc cenšamies piedāvāt pēc iespējas plašākas iespējas, kā personalizēt mūsu dāvanu kartes. Sniedzam iespēju izvēlēties skaistu aploksni, pievienot kartei klāt apsveikuma kartīti, gardu šokolādi, ierakstīt sveiciena tekstu utt. Personalizēta dāvana vienmēr būs īpašāka!

Glīts iesaiņojums

FromMe karti ir iespējams skaisti iesaiņot aploksnē pēc jūsu izvēles. Tai pievienot klāt bantīti un šokolādi. Ir svarīgi, lai dāvana būtu skaista un izceltos no pārējām. 

 

 

Dāvanas romantikai divatā


 

Romantiska atpūta divatā ir lieliska izvēle, ja vēlies uzdāvināt piedzīvojumu, kuru pāris var baudīt kopā. Kvalitatīvi pavadīts laiks abiem kopā būs lielisks laulību dzīves sākums.

 

Atpūta pilī vai muižā

dāvanu karte atpūtai pilīRomantiska atpūta divatā kādā burvīgā muižā, pilī, viesu namā vai lauku mājā ir populāra kāzu dāvana no viesiem, jo ikdienā pāri tomēr nakšņo mājās, ne pilīs. Šī būs neaizmirstama pieredze, kuru viņi atcerēsies visu mūžu.  Piemēram, Mālpils muižā jaunais pāris varēs baudīt gardas vakariņas un atpūsties luksus numuriņā. Vairāk par jaunajiem pāriem piemērotiem piedāvājumiem Latvijas pilīs un muižās lasi mūsu rakstā Latvijas pilis un muižas.

Latvisku pirts rituālu baudīšana

pirts atpūta diviemPēdējā laikā arvien vairāk tiecamies dzīvot harmonisku dzīvi, novērtējot arī dzimtenes tradīcijas. Ja vēlies uzdāvināt tradīcijām bagātu dāvanu jaunajam pārim, tad pirts rituāls Lejasmārtiņos ir laba izvēle. Tas sniegs jaunajam pārim pilnīgu miesas un gara relaksāciju, un ļaus iepazīt vienam otru vēl tuvāk. 


 

Kāzu ceļojums vai otrais medusmēnesis

brauciens ar jahtuUzdāvini jaunlaulātajiem iespēju izbaudīt kāzu ceļojumu vai iespēju doties otrajā medusmēnesī. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo tad pāris tad pats varēs izvēlēties, kur vēlas doties. Iespējams izvēlēties arī konkrētu mazo kāzu ceļojumu, kuru varētu apvienot ar jaunā pāra fotosesiju, piemēram, braucienu ar jahtu Turaida. Ceļojumi vienmēr būs novērtēta kāzu dāvana.

 

Vīna SPA terapija Siguldā 

vīna terapija spa pārimRomantiska dāvana pārim ir kopīga spa atpūta kādā atpūtas kompleksā vai viesnīcā. SPA Hotel Ezeri ir eleganta viesnīca Siguldā, kur pārim ir pieejama relaksējoša atpūta. Viņu jaunais piedāvājums Vīna spa terapija ir veids, kā abiem patīkami un reizē interesanti atpūsties. Kad vēl ir pabūts vīna putu vannā, vai ne? 

 

 

 

Vairāk ideju romantiskai atpūtai meklē rakstā Romantiska atpūta diviem.

 

 

Praktiskas dāvanas ģimenes ligzdiņai

  
 

Laulība ir jauns sākums, kas saistās ar pārmaiņām. Dažreiz šķiet, ka pārmaiņas būs nemanāmas, bet jaunais ģimenes statuss tomēr dara savu. Daudziem pāriem tas sākas uzreiz pēc medusmēneša – kad vairs nav jātaupa līdzekļi, lai segtu kāzu tēriņus, pāris sāk sapņot par citām iespējām investēt savus līdzekļus, piemēram, ērtībām ģimenes ligzdiņā! 

 

Dāvanas mājokļa iekārtošanai

mājai un dārzam dāvanu kartePraktiskas dāvanas pāra mājokļa iekārtošanai ir aktuālas, ja jaunā ģimene plāno pārvākties vai iegādāties jaunu mājokli. Lai nenošautu greizi, noderīgāk ir pasniegt dāvanu karti. Pāris varēs iegādāties savai gaumei atbilstošus interjera priekšmetus, aksesuārus, virtuves piederumus un pat mēbeles. Ja zini, ka pāris plāno pārvākties vai sapņo par remontiņu esošajās mājās, izvēlies dāvanu karti veikalā Mājai un dārzam,vai arī santehnikas un apkures tehnikas veikalā Komforts.

Garda rīta kafija

dāvanu karte kafijas aparātamJa abiem jaunlaulātajiem garšo kafija, tad dāvanu karte kafijas automāta iegādei Es Mīlu Kafiju veikalā būs lieliska izvēle. Tu uzdāvināsi viņiem iespēju iesākt katru kopdzīves rītu ar tiešām gardu un kvalitatīvu kafiju. Turklāt tas arī laus ietaupīt, jo nebūs vairs katru rītu jādodas uz kafejnīcu pēc iemīļotas kafijas. Lai katra kopdzīves diena iesāktos ar smaidu, mieru un mirkli kopā!

 

Ja gaidāms ģimenes pieaugums

trude apģērbu dāvanu karteJa ir nojausma, ka tiek gaidīs bērniņš, kāzu dāvana var būt kāda no Latvijā ražotajām TRUDE veikala precēm. Tas ir pašmāju veikaliņš, kas ražo skaistus apģērbus visai ģimenei – sākot jau ar mazu bērniņu līdz arī vecāku drēbēm, kas ir savstarpēji mīļi saskaņotas.  Ne vienmēr ir zināms, kādas lietas jaunajiem vecākiem būs vajadzīgas, tādēļ vislabākais risinājums ir dāvanu karte bērnu preču iegādei – šūpulīšiem, drēbītēm vai mazuļa gaidīšanas fotosesija. Tā būs sirsnīga un praktiska dāvana.

Dāvanu karte pirkumiem internetā

707.lv dāvanu karte pirkumiem internetāVēl viena praktiska dāvana pārim ir dāvanu karte pirkumiem internetā. Izvēlējāmies 707.lv veikalu, jo tas ir pieejams ar ļoti plašu un daudzveidīgu piedāvājumu. Pāris te varēs iegādāties lietas kopīgai atpūtai, mājai, hobijam – varbūt tas būs jauns TV, kvalitatīva gultasveļa vai telts jauniem piedzīvojumiem. 

 

 

Dāvanas aizraujošam laulības sākumam

Kāzu dāvanām nav obligāti jābūt romantiskām – uzdāvini dāvanu karti aktīvai atpūtai! Elpu aizraujoši piedzīvojumi ir lielisks veids, kā stiprināt savstarpējo uzticību, kas laulībā ir īpaši svarīga. Ekstrēmas dāvanas arī patiks tiem pāriem, kuri ikdienā vienmēr atrod laiku aktīvām nodarbēm.

 

Romantiska izjāde un pirts atpūta diviem

izjāde un pirts atpūta pārimIzjāde ar zirgiem ar pirtiņu un nakšņošanu ir lieliska dāvana. Jaunais pāris būs vietā, kur saule Latvijā uzaust visātrāk – pie Latvijas austrumu robežas. Ja jaunais pāris spēs tik agri piecelties, viņi saullēktu varēs vērot zirgu mugurās. Klajumos viņi baudīs harmoniju ar dabu ārpus ikdienas pilsētas steigas. Māla traukos tiks pasniegta maltīte no lauku produktiem, klausoties kamīnā sprēgājošas malkas skaņās.

 

Izbrauciens ar kvadricikliem

izbrauciens ar kvadracikliemJa motoru rūkoņa vilina, tad kopīgs izbrauciens ar kvadricikliem būs īstā dāvana viņiem kāzu dienā. Turklāt izbrauciens ar kvadricikliem ļoti simboliski parāda laulības dzīves ritumu – tie vedīs pāri kalniem un lejām, pa dažādiem ceļiem un neceļiem. Kvadriciklu braucienu, kopā ar romantisku atpūtu pirtī un nakti numuriņā vari uzdāvināt, izvēloties dāvanu karti romantiskai atpūtai. Šī būs lieliska kāzu dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem, turklāt izmantojama jebkurā sezonā.

Saulriets ar laivu vai SUP dēli purvā

sup brauciens pārimAktīva atpūta – saulriets ar laivu vai SUP dēli pārim būs lieliska kāzu dāvana sportiskam pārim. Advaita Adventures, kas piedāvā šo piedzīvojumu, saka, ka ikdienas steiga apklust, kad ieslīdi uz SUP dēļa vai laivā maģiskajā Skaista ezerā. Tā ir forša iespēja atpūsties, it īpaši tad, ja fonā ir skaists saulriets un mīļotais cilvēks blakus. 

Peldošas pirts noma

peldoša piorts atpūtaAizraujošs veids, kā kopīgi atpūsties, ir šis peldošas pirts nomas piedāvājums. Pāris varēs izvēlēties sev piemērotu dienu un laiku, kad baudīt pirtiņas sniegto atpūtu, taču jaunā un interesantā veidā – peldot pa Daugavu. Piedāvājums ir pieejams līdz 5 cilvēkiem, tāpēc šo var pārvērst arī par ģimenes atpūtu. 

 

 

Dāvanas, kas atgādinās par skaistajām kāzām

Ja šķiet, ka pārim viss jau ir, tad uzdāvini to, kas atgādinās viņiem par skaistajām atmiņām. Lai paskatoties uz Tavu dāvanu, viņi atceras par kāzu dienā piedzīvoto!

 

Jautra karikatūra

karikatūra dāvana pārimNereti karikatūra spēj pateikt vairāk kā fotogrāfija. Oriģināla kāzu dāvana būs jautra karikatūra diviem. Gluži kā žurnālos, avīžu lapās un interneta portālos – krāsainās un jautrās karikatūras izraisīs pozitīvas emocijas un ļaus jaunajam pārim pasmaidīt. Karikatūra tiks izveidota no Tavas vai paša jaunā pāra atsūtītās fotogrāfijas.  Pārsteidz jauno pāri ar ko īpašu!

 

Kopīgs pāra portrets uz kanvas

pāra portrets uz kanvasSkaistām atmiņām piedāvājam pārim uzdāvināt kādu skaistu kanvu, ko varēs pielikt pie sienas. Ja tavā īpašumā ir skaisti attēli ar pārim īpašām bildēm, tad pāra portrets uz kanvas būs ļoti vērtīga dāvana. Tā palīdzēs iekārtot jaunā pāra ligzdiņu, turklāt ar viņiem īpašām atmiņām. 

 

Fotosesija pēc kāzām

fotosesija pārim pēc kāzāmBurvīga dāvana skaistām atmiņām ne tikai par kāzu dienu, bet arī par skaisto kopdzīvi pēc tās ir lieliska dāvanas ideja! Žilbinoša fotosesija Viva Studio fotostudijā ļaus iemūžināt jauno pāri pēc kāzām – jau patiesā laulības dzīvē. Dāvanu karte ir derīga veselu gadu, tāpēc, iespējams, pārim izdosies arī iemūžināt sevi jauno vecāku lomā. Līdzīgas dāvanas skati sadaļā Fotosesijas.

 

Foto un apdrukas salona dāvanu karte

dāvanu karte foto drukai

Salonā Fotobarons jaunā ģimene varēs iegādāties savu pirmo ģimenes albumu un attīstīt bildes, ko tajā ievietot. Daudzi pāri labprāt izvēlas salonā izveidot kanvu – lielformāta gleznu, uz kuras uzdrukāt kādu no skaistākajām bildēm, lai mājās vienmēr redzamā vietā būtu atgādinājums par īpašo dienu un to, cik laimīgi abi ir kopā. 

 

 

Dāvanas brīžiem divatā un saskaņai ikdienā

Daži saka, ka pēc kāzām kopdzīve vairs nešķiet tik interesanta. Lai pāris pierāda pretējo! Uzdāvini dāvanu, kas viņu mīlestībai pavērs jaunas iespējas saskaņai un brīžiem divatā.

 

Lai pāris būtu elegants

cita rota dāvanu karte

Ja pāris ciena Latvijas ražojumus un latviskās identitātes zīmes, tad loriģināla dāvana ir dāvanu karte Cita Rota. Veikala Cita Rota sev piemērotas Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus atradīs abi. Tās var būt kaklarotas, rokassprādzes, kleitas, svārki, tunikas, siltie vilnas mētelīši vai stilīgas dizaina aproču pogas, krekli, džemperi, šorti un gredzeni. Foršs veids, kā palutināt abus!

 

Be-with apģērbi apskāvieniem

be-with apģērba dāvanu karte pārim

“Be-with” ir oriģināls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Zīmols vēlas veicināt pāru labklājību un kopā būšanu ar apģērbu palīdzību. Apģērbos izmantoti ādai ļoti patīkami audumi un īpaši radītas “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras. Lai mīlestība nepazūd un turpina dzirksteļot vēl ilgi!

 

 

Gleznošana un vīna baudīšana

gleznošana un vīnsJa gleznošana tavam pārim nav sveša, tad šis vīna un mākslas apvienojums būs tieši laikā. Tas ir interesants veids, kā abiem kopīgi izveidot gleznu, taču ar daudz interesantāku un relaksētāku pieeju. Jaunas meistardarbs būs izveidots vīna baudīšanas procesā, veidojot ne tikai skaistu gleznu, bet arī labām atmiņām pilnu vakaru. 

 

House of British Brands – universālveikals visai ģimenei

dāvanu karte house of british

House of British Brands ir zīmols, kas piedāvā britu dizaineru apģērbu kolekcijas sievietēm, vīriešiem un bērniem, kā arī preces mājai, brīvā laika pavadīšanai un skaistumam. Šī ir praktiska davana ar kuru nevar nošaut greizi. Ar dāvanu karti pāris varēs izvēlēties noderīgas lietas ģimenes ligzdiņai vai ko īpašu medusmēnesim.

 

 

 

Šīs un vēl daudzas citas lieliskas iespējas dāvanām tevi gaida dāvanu karšu centra FromMe.lv sadaļā Kāzu dāvanas.

 

 

Padomi kāzu dāvanu izvēlē

 

Kāzu dāvanas izvēle ir ļoti svarīga, jo vēlamies pāri iepriecināt un sniegt ko noderīgu. Lai nekļūdītos dāvanas izvēlē, esam apkopojuši dažus vērtīgus ieteikumus un padomus.

 

Dāvanai jābūt noderīgai un unikālai

Domājot par kāzu dāvanām, ir jāņem vērā, cik praktiska un noderīga jaunajam pārim būs izvēlētā dāvana. Jāņem vērā arī tas, ka neviens nav priecīgs saņemt dāvanā to, kas viņam jau ir, vai nav vajadzīgs. Tieši tas pats attiecas arī uz jauno pāri. 

 

Kādreiz bija populāri kāzās dāvināt lietas mājai, lai atbalstītu jaunā pāra kopdzīvi. Tas rezultējās ar diviem gludekļiem un pilnu plauktu ar tējas servīzēm. Mūsdienās lielākā daļa pāru jau pirms kāzām dzīvo kopā, un kopdzīvei vajadzīgās lietas jau ir sagādājuši. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc pāri vēlas, lai uz kāzām dāvina naudu, jo tad viņi paši var izvēlēties, kas viņiem nepieciešams. 

 

Dāvanu karte vienmēr noderēs

Ja pāris nav uzsvēris, ka dāvanā vēlas saņemt naudu, tad labāk ir izvēlēties dāvanu karti. Iegādājoties dāvanu karti specializētā veikalā, piemēram, mēbeļu veikalā, tiek nodotas emocijas, ka dāvinātājs grib pārim uzlabot kopā būšanas prieku viņu ģimenes ligzdiņā. Vienlaikus pārim tiek atstāta iespēja izvēlēties, kas viņiem nepieciešams.

 

Lieliska alternatīva naudai ir universāla dāvanu karte, piemēram, FromMe dāvanu karte. To var izmantot vairākos veikalos un pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Izmantojot dāvanu karti ar personalizētu sveicienu un novēlējumu, jaunais pāris atcerēsies gan par dāvinātāju, gan par viņa labo gribu. Ja dāvina tikai naudu, tad tā iekrīt kopējā kāzu naudas "bankā" un tai pazūd saikne ar dāvinātāju. 

 

 

 

Ja Tu vēlies pasniegt īpašu dāvanu, FromMe.lv dāvanu karšu centrs ir sagatavojis Tev kāzu dāvanu idejas, no kurām izvēlēties.

 

Padomā arī par unikālu un skaistu dāvanas iesaiņojumu. Lieliskas idejas, kā iesaiņot un pasniegt dāvanu, atradīsi FromMe.lv rakstā Dāvanu saiņošana un pasniegšana.

dāvanu karte fromme

Vēlam, lai Tev izdodas sagādāt perfektu kāzu dāvanu jaunlaulātajiem!

 

 

 

 

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu