Dāvanu idejas Auna zīmē dzimušajiem

12.03.2019


 

Auni dzimšanas dienas svin laikā no 21. marta līdz 20. aprīlim. Auns ir Uguns zīme. Auna zīmē dzimušie vienmēr vēlas darboties, šai vēlmei piemīt rosinošs motīvs. Impulss rodas dvēseles dziļumos pēkšņi, un neviens nezina tā avotu. Pakļauts impulsam, pārņemts ar sevi, viņam visu vajag uzreiz. Viņam ir ļoti daudz radošu, spontānu ideju, kuras viņš dzīvē ne vienmēr realizē, bet pats to īsti nepamana, jo rodas aizvien jaunas un jaunas idejas. Tāds cilvēks impulsa iespaidā rīkojas strauji, parasti intervāls starp impulsu un rīcību ir īss.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Auniem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Mazliet par Aunu

Auns vienmēr izvēlas saspringtu, dinamisku dzīves stilu, kaut arī pats neprot daudzos darbus veikt ar vienmērīgu intensitāti, tāpēc vienmēr tiecas atrast atbilstošus apstākļus to veikšanai. Tādiem cilvēkiem nav nepieciešams miers, viņi ilgi nevar atrasties bezdarbībā, viņiem nepārtraukti rodas idejas, spēj aizraut apkārtējos ar savu entuziasmu, un viņi neklausās nekādos iebildumos.

 

Dāvanai jābūt saistītai ar Auna vaļasprieku

Kas ir vislabākā dāvana Aunam? Auns ir ļoti darbīgas un zinātkāras dabas. Viņa hobiji bieži mainās, turklāt katra jauna aizraušanās Aunam – tā ir vesela neizpētīta pasaule, kas aizņem visu viņa uzmanību. Atbilde ir acīmredzama. Aunam ir nepieciešama tāda dāvana, kas sakritīs ar viņa šī brīža vēlmēm un vaļaspriekiem.

 

Ja meklējiet, ko dāvināt Aunam, ieklausieties paša Auna vēlmēs. Visticamāk, viņš pats iepriekš dos mājienu (vai pat pierunās pilnas ausis) par to, ko gribētu saņemt no jums dāvanā. Ja Auns jums nav pateicis pats, par ko sapņo, uzprasiet viņam to tieši. Tas viņam patiks.

 

Auns ir maksimālists

Labi, ja finanses atļauj jums izdarīt dāvanu “ar vērienu”, atbilstoši Auna maksimālismam. Šādas dāvanas viņš novērtē visvairāk! Būtībā dāvana Aunam var būt “ar vērienu” arī izmēros, pēc principa, ka “labām dāvanām jābūt daudz”.
 

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Ja esi ieinteresēts dāvanu idejās, ko dāvināt Aunam, lasi šo rakstu. Taču, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa
 

Idejas, meklējot dāvanu Auniem

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Auna zīmē dzimušajiem.
 

Ziedi

Auns mīl puķes, īpaši, ja tās ir spilgtās krāsās un to ir daudz. Viņš nenovērtēs ēdelveisa maigo skaistumu, toties būs sajūsmā par ziedu salonā “simts kārtās” prasmīgi ietītu rožu pušķi, tulpēm, krizantēmām, turklāt visaktīvākajos toņos.

 

Oriģināls svētku iepakojums nav mazāk svarīgs kā paši ziedi. Vīrietim Aunam piestāvēs košie amariļļi vai antūrijas, bet daudz un kuplā pušķī. Aunam patīk uz savas palodzes vai dārzā sastādīt dažnedažādus stādus, lai redzētu, kas no tiem izaug, tāpēc ziedu vietā lieliska dāvana Aunam ir stādi podiņos.

 

Dāvana hobijam

Iegādājoties dāvanu, ņemiet vērā to, ar ko Auns šobrīd ir aizrāvies. Atbalstiet viņa hobiju! Pievērsiet uzmanību tam, ka aktīvajam Aunam hobiji regulāri mainās, tā ka nepaļaujieties uz gadu vecu informāciju, bet uzziniet precīzi, ar ko Auns nodarbojas tieši šobrīd.

 

Oriģināla dāvana

Ja nezini, ko dāvināt Aunam, tad ar oriģinālu dāvanu trāpīsi tieši mērķī. Aktīvajam, dzīvi mīlošajam Aunam vienmēr patiks tādas dāvanas kā īsāks vai garāks ceļojums, izbrauciens vai kaut neliels piedzīvojums – gājiens uz mīļākās grupas koncertu, jautra ballīte, pikniks draugu lokā.

 

Auns pusaudzis vai jaunietis būs priecīgs par dāvanu karti apmācībām, lekcijām, kursiem, piemēram, planierisma vai robotikas nodarbībām, bet jaunai sievietei Aunam patiks make-up vai frizūru veidošanas nodarbības.

 

Uzaiciniet savu Aunu uz drifta sacensībām, ralliju vai uz kartinga halli adrenalīna medībās. Ja Auns ir sportists, uzdāviniet dalību maratona posmam vai “Stirnu buka” skrējienam. Aunam patiks arī izjāde ar zirgiem vai brauciens suņu vilktās kamanās.

 

Enerģiskais Auns mīl uzturēt sevi labā formā. Fitnesa kluba vai baseina abonements, dāvanu karte skaistumkopšanas salonā arī vienmēr būs noderīga dāvana Aunam.

 

Tehnika

Ja līdzekļi atļauj, uzreiz dāviniet viņam Ferrari. Bet, ja nopietni, tad atcerieties: tehnikā Auns vērtē ne tikai kvalitāti, bet arī stilīgas funkcionālās īpašības. Viņu ir viegli iepriecināt ar jebkuru tehnisku jauninājumu, kā arī ar neparastu dizainu.

 

Tā kā modernā tehnika piedāvā plašu izvēli, tad dāvanas meklējumi var kļūt par aizraujošu nodarbi – automašīnas aksesuāri vai telefona piederumi tiks pieņemti ar prieku. Tehnoloģiskas ierīces, instrumentu komplekts meistaram, ekskluzīvas šķiltavas vai krāšņa pīpe noderēs Aunam, kura aizraušanās jums ir labi zināmas.

 

Greznuma priekšmeti, aksesuāri

Garlaicīga klasiska kaklarota vai gredzens diez vai iepriecinās Aunu, pat ja tā maksās lielu naudu. Aunam ir vienlīdzīgi svarīgi, lai rotaslieta nebūtu lēta un vienlaicīgi priecētu aci ar oriģinalitāti. Labs variants ir autorizstrādājumi.

 

Auns ir spilgts gan fiziski, gan dvēseliski. Viņš ir piedzīvojumus alkstošs. Ja gribat uzdāvināt smaržas, tad aromātam jābūt tikpat enerģiskam un uzmundrinošam kā pats Auns, kas palīdzētu uzturēt viņa pašvērtējumu, impulsivitāti un drosmi. Aunam patiks spilgtas, aktīvas, pikantas un ugunīgas smaržas. Labi, ja tās būs sarkanā vai oranžā krāsā - sarkanā roze, muskuss, kanēlis, mandarīns, koriandrs, ingvers, sandalkoks, vaniļa, ģerānija, tabaka, melnie pipari, sarkanais apelsīns, laims, kafija. Reizēm Auna sievietes alkst pēc kā salda. Auns nav vienaldzīgs pret apkārtējo viedokli, tāpēc izvēlieties viņam pazīstamu zīmolu parfīmu, bet ne obligāti klasiku, Aunam vairāk patiks modernas novitātes.

 

Sadzīves priekšmeti

Auns seko līdzi savam izskatam un pienācīgi novērtēs kosmētikas komplektu vai labus, dārgus ķermeņa kopšanas līdzekļus.

 

Auns ir spējīgs dāvanā novērtēt praktiskumu, bet atcerieties: tas nav viņam pirmajā vietā. Tāpēc pat visbanālākajai lietai, kas paredzēta Aunam dāvanā, ir jābūt oriģinālai, ar kādām papildu opcijām. Piemēram, apsildāmas čībiņas. Lai jūsu fantāzijai nav robežu!

 

Saimnieciskie Auni novērtēs dažādus virtuves piederumus – grils, elektriskā vafeļu vai kēksu panna, elektroniskie virtuves svari, kā arī blenderi, kafijas automāti vai kafijas dzirnaviņas noderēs Auna saimniecībā.

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Aunam. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Lidojums ar deltaplānu vai paraplānu

Lidojums ar deltaplānuAuna azartiskajai dabai patiks izmēģināt lidojumu ar deltaplānu, tikai atgādiniet viņam, ka jāatceras izmantot dāvana vasarā. Lidojumi un atpūta gaisā ir lielisks veids, kā piedzīvot ko neparastu. Aunam noteikti patiktu palūkoties uz pilsētu no vairāku simtu metru augstuma.

 

2. Izbaudīt skeletona nobrauciena izjūtas

Skeletona nobrauciens ar vardiLidojums ar deltaplānu būs ideāla dāvana vasarai, bet marta beigās kopā ar jubilāru Aunu vēl var paspēt izbaudīt skeletona nobraucienu. Skeletona izjūtas nobraucienā "Varde" liks sajust ekstrēmas izjūtas un lieliski pavadīt laiku Siguldas bobsleja trasē.

 

3. Izjāde ar zirgiem

Izjādes ar ziriemUzdāviniet savam jubilāram Aunam iespēju pavadīt laiku svaigā gaisā kopā ar graciozo un spēcīgo dzīvnieku zirgu. Viņam tas noteikti patiks! Izjādes ar zirgiem ir mirklis atpūtas, kad mierīgi izbaudīt meža svaigumu jebkurā gadalaikā.

 


4. Ūdens motocikla noma

Ūdens motocikla nomaEkstrēmists Auns labprāt izbaudīs adrenalīna medības ar ūdensmotociklu. Esiet gatavs doties viņam līdzi! Ūdens motocikla noma 40 min ir piemērota dāvana tam Aunam, kurš nebaidās no ātruma un ūdens. Apvienojot šīs divas lietas, izklaides var sākties. 

 

 

5. Ceļojums uz Šmakovkas muzeju un degustācija

Šmakovkas muzejsKā lai nebauda šādu dāvanu! Ugunīgais Auns būs sajūsmā par ugunīgo latgaļu šmakovku. Latgolys šmakovkys ceļojums būs dažādu notikumu un ekskursiju piepildīts, tāpēc Aunam noteikti būs interesanti. Ņemot līdzi draugus vai ģimeni, diena būs izdevusies.

 

6.Dāvanu karte ceļojumam tepat Baltijā

Orange Weekends ceļojumu aģentūraAuns, kuram patīk viss, kas notiek ātri, labprāt izbaudīs nedēļas nogales ceļojumu tepat mūsu kaimiņzemēs. Orange Weekends ceļojumu aģentūra rīko dažādus ceļojumus un pierāda to, ka, lai dotos aizraujošā ceļojumā, patiesībā nav nemaz jābrauc tik tālu.
 


7. Dāvanu karte veikalā makšķerniekiem un medniekiem

Ieroči veikals medniekiem un makšķerniekiemVeikalā “Ieroči” ir pieejams viss, ko varētu kārot Auna zīmē dzimis vīrietis. Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči" noderēs jebkuram vīrietim.  Un ja nu tomēr medības nav īstais hobijs, tad citas hobija lietas var pameklēt šeit: Sportam un hobijam
 


8. Dāvanu karte veikalā OSveikals

OSveikals orientēšanās sporta veikalsViss nepieciešamais Aunam skrējējam dabā – gan orientieristam, gan taku skrējējam, gan pārgājienu cienītājam. OSveikals - orientēšanās sporta veikals nodrošinās ar visu nepieciešamo sportošanai jebkuros laikapstākļos.
 

 

9. Dāvanu karte stādu audzētavā 

Dārza darbi mājai un dārzamŠeit noteikti atradīsiet kādu eksotisku vai neparastu stādu, ar ko iepriecināt Auna dabas pētnieka jūtas. Dārza darbi dāvanu kartes noderēs jauna mājokļa iekārtošanai vai rosīgai vasaras sezonai, audzējot skaistus stādus. 

 

10. Dāvanu karte modernā briļļu veikalā

Outlet OptikaKurš Auns gan atteiksies no moderna aksesuāra, kas var celt viņa prestižu savās un apkārtējo acīs! Outlet Optika dāvanu karte sniegs iespēju tikt pie skaistiem briļļu ietvariem, kas pavasara saulei iznākot no ilgās ziemas, noteikti noderēs. 

 


11. Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Dāvanu karte apakšveļas veikalāKatra sieviete ar baudu iepirktos šādā veikalā. Uzdāviniet savai Aunītei šo prieku, un viņa to noteikti atcerēsies ar pateicību. Apakšveļa dāvanu kartes ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt tuvai sievietei no mīļotā vīrieša vai vīra. Sieviete sajutīsies glaimota.

 


12. Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Dāvanu karte pulksteņu veikalāUgunīgie Auni allaž cenšas visur būt pirmie. Uzdāviniet savam jubilāram dāvanu no pulksteņu veikala, lai viņam tas vienmēr arī izdodas! Pulksteņi dāvanu kartes sniegs iespēju tikt pie jauna un skaista aksesuāra, kas izcili papildina tēlu.

 


13. Makeup privātkonsultācija

Makeup provātkonsultācijaLieliska dāvana skaistai, modernai Aunu sievietei, kura vienmēr vēlas izskatīties izcili. Make-up privātkonsultācija ļaus papildināt savas zināšanas par to, kā sapucēties svarīgiem pasākumiem un ikdienai.

 14. Peldbaseina abonements

Peldbaseina abonementsSportiskais un enerģiskais Auns izbaudīs arī mierīgāku atpūtu peldbaseinā. Bet, ja viņš vēlēsies izpausties aktīvi, šeit viņam būs arī tāda iespēja. Peldbaseina apmeklējums ir noderīga dāvana vienmēr, īpaši, kad nevar sagaidīt peldēšanas sezonu. Gan izklaide, gan treniņš – divi vienā. 15. Kaitsērfinga apmācības

KaitsērfingsIdeāla nodarbe azartiskajam Aunam – ūdens, saule, vējš un iespēja pārbaudīt savas spēju robežas! Kaitsērfinga apmācības ir aizraujoša aktivitāte, ko apgūt un tas noteikti vismaz reizi ir jāizdara ikvienam. 

 

 

 

 

Ko nedāvināt Auniem

Meklējot dāvanu pēc horoskopa zīmes, ir labi zināt ne tikai dāvanu idejas Aunam, bet ko labāk nedāvināt Aunam. Diplomātija nav Auna stiprākā puse. Viņš nevarēs noslēpt savu vilšanos vai pat neapmierinātību ar nevēlamu dāvanu, tā ka dāviniet to, kas Aunu tiešām iepriecinās, vai arī naudu. Atšķirībā no daudzām citām zīmēm nauda vai dāvanu karte ir labs variants dāvanai Aunam. Viņš atradīs tām vērtīgu pielietojumu un neaizmirsīs, ka šo dāvanu viņam uzdāvinājāt tieši jūs.

 

Aunam patīk dāvanas, ko var lietot katru dienu un ilgi. Neizdevusies dāvana Auna zīmē dzimušajiem ir ēdamlietas, tās var būt tikai kā piedeva pamatdāvanai. Nav vajadzības dāvināt kaut ko ar slēptu nozīmi vai zemtekstu, visticamāk, Auns to neuztvers. Tāpat Auns nenovērtēs trauslu, eksotisku ziedu, pašdarinātu dāvanu vai suvenīrus-putekļu krājējus.


Mīkstie lācīši un rokdarbi nevar noderēt kā dāvanas variants Aunam. Protams, gadās arī viņam iegribas šajā jomā, tomēr dāviniet Aunam nieciņus tikai tādā gadījumā, ja esat pārliecināti, ka tieši par to viņš šobrīd sapņo. Ja tomēr nē, tā būs naudas izmešana vējā.

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Auns gluži kā bērns priecāsies par gandrīz vai jebkuru dāvanu un jutīsies apvainojies, ja par dāvanu būsiet aizmirsis. Auns, visdrīzāk, nepieņems dāvanu no cilvēka, kurš viņam nav tīkams.


Neaizmirstiet par dāvanas ārējo noformējumu – tam jābūt spilgtam, dzīvespriecīgam un jāizstaro enerģija, tāpat kā paša Auna ugunīgai dabai.


Ja jūs neesat pārliecināts par savu izvēli, ja nezināt, ar ko viņš ir aizrāvies vai arī sen neesat satikušies ar Aunu, uzdāviniet viņam naudu lielā, stilīgā, spilgtā aploksnē. Plašajai, ekspansīvajai Auna dabai, kuras stihija ir Uguns, ir svarīgi, lai dāvana pievērstu skatienus un priecētu ar sulīgām, dzīvespriecīgām krāsām.
 

Dāvanu idejas un padomi

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu