Skeletona izjūtas nobraucienā diviem tūristu atrakcijā "Varde" Siguldas bobsleja trasē

Personu skaits: 2
Sezona: Ziema
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē 2 personām.

  Ja vēlaties saprast, ko nozīmē skeletons, pamēģiniet izbraukt ar "Vardi". Jūs ieguļaties "Vardē" uz vēdera un braucat pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, kur norisinās arī Pasaules kausa posmi skeletonā.

  Izmēģiniet traukties lejā pa trasi ar maksimālo ātrumu 70-80 km/h un atklājiet sevī skeletonista talantu!

  Šī būs lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā. Patiks gan maziem, gan lieliem!

  Atrakcijas diviem atrakciju parkā Varde - lieliska dāvana aktīvas atpūtas cienītājiem!

Dāvanā ietilpst:

 • 1 nobrauciens ar tūristu atrakciju „Varde”;
 • vieta - Siguldas kamaniņu un bobsleja trase
 • Piedāvājums 2 personām (atrakcija ir droša un pieejama arī maziem bērniem);
 • piedāvājumu var izmanot  ziemas sezonā: no novembra līdz martam;
 • braucieni ar tūristu atrakciju „Varde” obligāti jāpiesaka, zvanot pa tālr. 29244948 vai rakstot uz e-pastu karina@makars.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Makara - tūrisma birojs dāvanu karti € 10 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Makara - tūrisma birojs dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu