Dāvanu idejas, ko dāvināt Mežāzim

22.12.2021

 

Mežāži dzimšanas dienas svin laikā no 22. decembra līdz 19. janvārim. Mežāzis ir Zemes zīme. Mežāžu attieksmi pret dzīvi veido praktiski apsvērumi, un viņi nelabprāt maina situāciju, ja vien nav pilnībā droši, ka pārmaiņas ieviesīs pozitīvas izmaiņas. Taču Mežāžos aiz pasaulīgās maskas slēpjas kas vairāk. Šajā zīmē dzimušie ir domājoši un introspektīvi cilvēki. Viņi nevar attīstīt savu garīgo pusi, iepriekš neapguvuši prasmi dzīvot sabiedrībā. 

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Mežāžiem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Mežāzi

Galvenais Mežāža zīmē dzimušo dzīves uzdevums ir gala rezultāta iegūšana – visa novešana līdz galam un pilnībai. Mežāzis bieži sašaurina dzīves daudzveidību līdz vienam vienīgam mērķim, kurš viņam ir ļoti svarīgs. 

 

Cilvēki, kuri dzimuši Mežāža zīmē, prot un mīl strādāt. Uzcītīgi, neatlaidīgi un pašapzinīgi, viņi nelido pa mākoņiem, bet dzīvo stabili uz zemes. Soli pa solim virzās pa savu nosprausto mērķu kāpnēm, pasaulei demonstrējot neticamu pacietību un izturību. Mežāža dzīve balstās uz loģiku un izstrādātām metodēm – viņš nepieņem iracionālo, neloģisko.

 

Dāvanai Mežāzim ir jābūt noderīgai

Visam apkārt notiekošajam jābūt pamatotam, arī dāvanu izvēlei. Izvēlieties dāvanu ar loģikas palīdzību (tā ir sfēra, kurā mērķtiecīgais Mežāzis dzīvo), nevis emocijām. Skaistums viņam saistās ar lietderīgumu, bet visādi nieciņi Mežāzim ir tukša vieta, pat vēl sliktāk, jo tie lieki aizņems vietu viņa dzīves telpā! 

 

Īstajai dāvanai Mežāzim vēlams būt viņa dzīves galvenās nodarbošanās turpinājumam. Tai nav obligāti jābūt saistītai ar darbu. Ir Mežāži darbaholiķi, bet ir arī mākslinieki, kolekcionāri utt. Ja jūs pazīstat Mežāzi vismaz kādu laiku, tad noteikti zināt, kas ir viņa dzīves jēga – darbs, kolekcija, mājsaimniecība, hobijs vai kaut kas cits. 

 

Dāvanas lietderīgums jāapvieno ar oriģinalitāti

Uz šī pamata arī izvēlieties dāvanu! Tikai nepārspīlējiet ar praktiskumu, jo Mežāzis ir cilvēks, nevis robots. Dāvanā viņš, tāpat kā pārējie, vēlas redzēt arī nelielu pārmērību. Tāpēc dāvanas lietderīgums jākompensē ar kaut ko oriģinālu – piemēram, dizainu vai jaunām funkcijām. 

 

Ja jūs vēlaties rīkoties nekļūdīgi, tad pajautājiet Mežāzim, ko viņš vēlētos sev dāvanā – viņam tas patiks. Viņš pat piedāvās jums vairākus izvēles variantus. Savukārt, ja nu tiešām nezināt, ko uzdāvināt Mežāzim, uzdāviniet viņam naudu vai dāvanu karti. Mežāzis neiztērēs to sīkumiem. Viņš izvēlēsies sev lielisku dāvanu un atcerēsies, ka to viņam uzdāvinājāt tieši jūs.

 

Praktiskas dāvanu kartes hobijam

 

Idejas, meklējot dāvanu Mežāzim

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Mežāža zīmē dzimušajiem.

 

Svētkiem atbilstošs ziedu pušķis

Mežāzim ir svarīgs tas, cik ļoti izvēlētais ziedu pušķis atbilst īstajam svētku iemeslam (randiņš, lietišķa tikšanās, dzimšanas diena). Jubileja? Pērciet lielas sarkanas rozes. 8. marts? Tulpes un narcises. Īsāk sakot, izvēlieties “pareizo” pušķi un neaizmirstiet par “pareizu” iepakojumu un dāvana Mežāzim ir izdevusies.

 

Mežāža iemīļots hobijs

Mežāža prātam ir nepieciešams treniņš, tāpēc viņam patīk loģikas spēles, lielas krustvārdu mīklas, sarežģītas puzles, galda spēles. Ja nezināt, ko uzdāvināt Mežāzim, tad ņemiet to vērā dāvanas izvēlē un viņš to novērtēs. 

 

Lieliska dāvana Mežāzim vienmēr būs laba, nopietna grāmata, kuras galvenā tēma viņu interesē, vai arī labi zināma, uzticama žurnāla abonements. 

 

Mežāzim patīk kalnu slēpošana, autosports, dragreiss, kross. Šīs zīmes cilvēki nereti dod priekšroku hobijiem, kas saistīti ar zemledus makšķerēšanu, slidošanu, hokeju. Ja Mežāzis nolemj pievērsties kādam sporta veidam, viņš bieži vien iegulda lielus līdzekļus ekipējumā. Tāpēc īsti vietā un laikā būs tāda dāvana Mežāzim, kas papildinās viņa hobija ekipējumu. 

 

Greznuma lietas, kas izceļ Mežāža statusu sabiedrībā

Ja Mežāzis taisa karjeru, tad lavadāvana viņam būs aksesuāri darbam, kas izcels viņa labklājību un statusu. Lieliskas dāvanas izvēles varētu būt respektabla pildspalva, galda piederumi, dārgs sienas pulkstenis utt. Meklējot dāvanu Mežāzim, jāņem vērā, ka viņš novērtēs visu, kas uzsver viņa statusu sabiedrībā. Viņš būs gandarīts par savu fotogrāfiju īpašā dzīves brīdī skaistā, dārgā ierāmējumā, krūzi ar viņa vārdu, dārgu pildspalvu ar gravējumu. 

 

Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet Mežāzim klasiskas rotas. Ideālās rotaslietas viņam – tās, kuras nekad neizies no modes un kuras nebūtu kauns uzlikt uz prezidenta pieņemšanu. Tām nav obligāti jābūt ļoti dārgām, bet noteikti – respektablām un elegantām. 

 

Tehnika un sadzīves priekšmeti, kas atvieglos Mežāža ikdienu

Mežāzi – darbarūķi iepriecinās tehnika vai oriģināls aksesuārs, kas ir saistīts ar darbu, jo īpaši, ja tas viņam darbu atvieglos. Mežāzim ļoti patīk tehnika, jo tā palīdz viņam darbā un cīņā ar mājas nekārtību. Augstākās tehnoloģijas – viņa jājamzirdziņš. Tikai ņemiet vērā, ka gan sadzīves priekšmetiem, gan datortehnikai, gan jebkuriem gadžetiem jābūt izcilas kvalitātes, no vadošām firmām. 

 

Pie Mežāža mājās ir jābūt pilnīgai kārtībai – līdzīgi kā tas ir viņa racionālajā galvā. Mežāzis ļoti mīl kārtību lietās. Jūs trāpīsiet mērķī, ja jūsu dāvana palīdzēs Mežāzim cīņā ar nekārtību darba vietā un mājās, piemēram, ērta lādīte, konteiners ēdiena uzglabāšanai vai kumode (ja ums šķiet, ka tai būs vieta viņa mājā). 

 

Jo vairāk ir kastīšu un plauktiņu, jo labāk! Mežāzis tiem visiem atradīs pielietojumu. Tāpēc, ja meklē piemērotu dāvanu Mežāzim, tad vēlamā izvēle ir priekšmeti lietu sistematizācijai: fotoalbums, lādītes rotām un rokdarbiem, instrumentu kaste. Dabīgi, ka šāda tipa dāvanu vienkāršība ir jākompensē ar stilīgu dizainu.

 

Mežāzis kā komfortu mīloša zīme novērtēs mīkstu, siltu pledu, spilvenus viņa mājokļa interjeram, trauku komplektu, sudraba galda piederumus vai kādu citu kvalitatīvu, stilīgu un noderīgu dāvanu viņa komforta palielināšanai. 

 

Respektablas smaržas

Mežāzis ir loģisks, pašdisciplinēts un racionāls, kaut aiz viņa nesatricināmās ārienes slēpjas gūzma emociju. Smaržu izvēlē galvenais nosacījums – lai labi smaržo! Galu galā viņa stabilitātei, elegancei un pievilcībai neviens aromāts nevar kaitēt. 

 

Kā pašam stabilākajam Zemes zīmes pārstāvim Mežāzim piestāvēs svaigi, klasiski aromāti – ardehīns, bergamote, citrons, sandalkoks, ciedrs, mimoza, magnolija, pačūlija. Ideālais parfīms Mežāzim ir neuzkrītošs. Tam ir jābūt dārgam un respektablam aromātam, bet tik delikātam, ka par tā esamību varētu tikai nojaust.

 

Stilīgi suvenīri, nieciņi

Izvēloties Mežāzim dāvināt suvenīrus, ir jābūt uzmanīgam. Derēs dārga, stilīga lietiņa, kuru nav kauns parādīt kolēģiem darbā vai ģimenes locekļiem un draugiem kā viņa panākumu un labklājības zīmi (statuete, šķiltavas, glezna). Par šādām dāvanām Mežāzis vienmēr priecāsies. Tomēr Mežāža attieksme pret lētiem nieciņiem ne tikai nav labvēlīga vai vienaldzīga, bet ir pat negatīva. “Putekļu krājēji”, “nevajadzīgi atkritumi” – viņa viedoklis par tiem.

 

'trākā dāvanu iegāde

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Mežāzim. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Dāvanu karte hobija lietu veikalā

golfsMežāzim labi varētu patikt dāvanu karte sportiskam hobijam vai aktīvajai atpūtai pie dabas, piemēram makšķerēšanai vai medīšanai. Jebkuram vaļaspriekam vienmēr ir nepieciešami jauni gadžeti vai rīki, un tā īsti par to zināt jau var vienīgi pats hobija īpašnieks.

 

2. Dāvanu karte foto salonā

foto salonsMežāzim kā estētam un praktiķim reizē noteikti patiks iespēja gan pasūtīt bildes, kas sen nav attīstītas un sakārtotas foto albumā, gan iegādāties foto rāmīšus un kanvas skaistāko fotogrāfiju izvietošanai mājas interjerā. Tāpēc dāvanu karte foto salonā ir lieliska dāvana Mežāzim.

 

3. Dāvanu karte galda spēļu veikalā

Brain Games galda spēlesTā kā Mežāzim patīk galda spēles, galvas lauzīšanas uzdevumi, tad iespēja izvēlēties dāvanu šajā veikalā jubilāru noteikti iepriecinās. BrainGames dāvanu karte piedāvā izvēlēties starp dažādām populārām galda spēlēm aizraujošiem vakariem ar draugiem vai ģimeni.

 

4. Kvestu istabas pārbaudījums 

kvestiŠis pārbaudījums Mežāzim ļaus parādīt viņa prāta spējas, organizatora talantu un aukstasinību. Gatavojieties kopā ar jubilāru pavadīt interesantu vakaru! Kvesti ir patiesi jautrs laika pavadīšanas veids, ko iespējams tematiski pielāgot gan līdzi paņemtajai kompānijai, gan garastāvoklim.

 

5. Slēpošanas kalna Žagarkalns dāvanu karte

Žagarkalns dāvanu karteGan Mežāzim aktīvam ziemas sporta veidu cienītājam, gan Mežāzim, kurš vēl tikai vēlas apgūt skaisto prasmi slēpot, šī dāvana noteikti patiks. Žagarkalns ir viena no labākajām slēpošanas atpūtas bāzēm Latvijā un patiks gan lieliem, gan maziem.

 

 

6. Dāvanu karte pulksteņu veikalā

pulksteņiMežāzis novērtēs kvalitatīvu un smalku dāvanu, kas ne jau tāpat vien tiek uzskatīta par prestiža simbolu. Ja nepieciešams izvēlēties konkrētu pulksteņu kategoriju – smalkākie pulksteņi būs Ženēva, labi ikdienas pulksteņi Timebar, bet modernākie sporta viedpulksteņi pulsometrs.lv.

 

7. Uz auguma šūts uzvalks vai kleita

Bruni AtelierNekas labāk par pēc mēra šūtu apģērbu nevairos Mežāzim savas vērtības apziņu. Šī dāvana noteikti būs Mežāzim pa prātam un izcels viņa izsmalcināto un profesionālo dabu. Skaists uzvalks noderēs jebkuram vīrietim gan ikdienā, gan īpašos notikumos un svētkos, tāpēc Bruni Atelier dāvanu karte ir lieliska izvēle. 

 

8. Izbrauciens ar kvadraciklu vai sniega motociklu

Brauciens ar kvadracikluAzartiskais ziemas jubilārs Mežāzis novērtēs adrenalīna pilnu braucienu pa sniegu vai uzsalušu trasi ar sniega moci vai kvadraciklu. Kvadracikla noma ir lieliska aktivitāte, ko izbaudīt un sajust ātrumu gan vienam pašam, gan draugu kompānijā. Svaigs gaiss un adrenalīns ir lieliska kombinācija jebkurā gadalaikā. 

 

9. Brauciens ar drifta tricikliem

drifta halleBet, ja zināt, ka jūsu jubilāram nepatīk aukstums un sniegs, tad kā alternatīva noderēs brauciens drifta hallē ar drifta triciklu. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu.

 

 

10. Iespēja iemācīties kādu elitāru hobiju

niršanas apmācībaMežāzim patīk ekskluzīvas lietas un aizraušanās, kāpēc gan lai tā nebūtu niršana ar akvalangu, zirgu izjādes vai golfs, ko palīdzētu apgūt šāda dāvana.  Atliek vien izvēlēties dāvanas saņēmēja gaumei un dzīvesveidam atbilstošāko hobiju un sniegt iespēju to apgūt.

 

11. Vakariņas glaunā restorānā

vakariņas restorānāUzdāviniet savam Mežāzim skaistu vakaru restorānā FermaMajorenhoff vai Jonathan SPA restorānā. Būs patīkami gan jums, gan jubilāram. Tikai neaizmirstiet par piemērotu puķu pušķi, ar ko greznot vakariņu galdu. Citu izsmalcinātu restorānu idejas meklējiet kategorijā Restorānu piedāvājumi.

 

 

12. Interneta veikala dāvanu karte

dāvanu karte interneta veikalā 707.lvAr šādu dāvanu karti jubilārs Mežāzis varēs nopirkt kādu iekārotu gadžetu vai ko saimniecībā noderīgu. Un tieši tādu, kas atbildīs viņa kvalitātes un cenas prasībām. Tāda dāvana, ko var izvēlēties pats, būs vislabākais un trāpīgākais variants, tāpēc interneta veikala dāvanu karte ir īstā izvēle.

 

13. FromMe dāvanu karte

fromme dāvanu karteLai gan Mežāzis priecātos arī par naudu aploksnītē, šī dāvana būs daudz labāka par naudu. Varat piemērot personalizēšanas iespēju tieši savam jubilāram, kā arī skaisti iesaiņot. Dāvanas saņēmējs FromMe karti varēs iztērēt kādā veikalā, relaksējošā SPA procedūrā, aktīvā atpūtā vai vēl kādā citā no piedavājumiem.

 

14. KOLONNA dāvanu karte

Kolonna day SPADāvanu karte, ko var uzdāvināt arī mazākā summā mazākos svētkos, kas aizvien būs noderīga, klasiska un personiska. Kolonna skaistumkopšanas salons parūpēsies par dāvanas saņēmēja skaistumu un labsajūtu. Šī ir dāvana, kas sniegs gan lieliskas emocijas, gan ārējo izskatu.

 

15. Dāvanu karte pērļu rotaslietām

pearls4us dāvanu kartePearls4us piedāvā klasiskas sieviešu rotas lietas no kvalitatīvām upes pērlēm, kas noteikti apmierinās Mežāža nepieciešamību pēc skaistas, bet klasiskas un elegantas rotas dažādiem dzīves gadījumiem. Galvenais izvēlēties tādas rotas, kas nekad neizies no modes un būs mūžam skaistas. Citas izsmalcinātas rotaslietas, ko uzdāvināt Mežāzim, atradīsi kategorijā Juvelierizstrādājumi.

 

16. Stenders dāvanu karte

STENDERSPārbaudīta vērtība jebkuram, arī Mežāzim – noderīga dāvanu karte, ar kuru var iegādāties kaut ko skaistu un patīkamu vai vienkārši noderīgu un kvalitatīvu no STENDERS piedāvājuma klāsta. Darbu aizņemtam Mežāzim noteikti patiks iespēja relaksēties mājās un sarīkot pašam savu SPA vakaru.

 

17. Eleganta, Latvijā šūta naktsveļa

Satīna un atlasa audums lieliski iezīmēs Mežāža sievietes skaisto siluetu, kā arī ļaus naktī izjust komfortablu temperatūru miegam. Vai tas būtu Rose Dreamwear naktsveļas komplekts, halāts vai kleita, šī dāvana sievietei liks izskatīties un justies kā karalienei.

 

 

18. Es Mīlu Kafiju veikala dāvanu karte

es mīlu kafiju dāvanu karteDarbīgajiem Mežāžiem kafija ir svēta. Es Mīlu Kafiju interneta veikala dāvanu karte noderēs, lai iegādātos gardu kafiju, kā arī kafijas automātus, piena putotājus, tējas, ekskluzīva dizaina kafijas krūzes un citus aksesuārus izcilam kafijas baudījumam. 

 

 

 

Ko nedāvināt Mežāzim

Esiet uzmanīgi ar pārsteigumiem un izjokošanām. Konservatīvais Mežāzis tos labākajā gadījumā nenovērtēs, bet sliktākajā gadījumā iekļūsiet Mežāža “melnajā sarakstā” kā nesmalkjūtīgs cilvēks. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Pēc Mežāža domām skaists un piemērots dāvanas iesaiņojums ir ne mazāk svarīgs kā pati dāvana, jo tas palīdz radīt īstu svētku noskaņojumu. Lai kāda un cik liela būtu dāvana, ziedi ir obligāta piedeva! 

 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!

 

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi interesantajā rakstā Birthday gifts for Capricorn woman.

 

Dāvanu kartes internetā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu