Labākie kvestu piedāvājumi - izvēlies piemērotāko

21.01.2019
Kvesti jeb izlaušanās istabas ir reālas spēļu telpas, kurās spēles dalībnieki ir ieslēgti, un stundas laikā viņiem ir jāatrod izeja. Izejas meklējumos jāizmanto atjautība, jārisina dažādas mīklas, jāievēro sakarības un jāatrod telpās paslēpti priekšmeti, kas nepieciešami, lai nokļūtu tuvāk izejai. Ja grupai izdodas izlauzties pirms noteiktā laika beigām, kvests ir uzvarēts. 
 
 
 
Parasti viena izlaušanās istaba sastāv no vairākām telpām, katra no tām ir arvien tuvāk izejai. Izlaušanās istabas ierīko, sekojot dažādām tematikām, un izvēlēties piemērotāko ne vienmēr ir viegli.
Lai palīdzētu atrast piemērotāko no izaicinājumiem, dāvanu karšu platformas FromMe.lv komanda ir izveidojusi kvesta dāvanu karšu izlasi, lai palīdzētu orientēties plašajā piedāvājumā!
Raksta sākumā aplūkots spēles pieaugušajiem, bet zemāk - bērniem piemēroti izaicinājumi.
 
 

Misija: Rīga - Spiegu spēles - escape room, kur varēsi iejusties slepenā aģenta lomā

Kvests Spiegu spēles

Vai esi vēlējies kļūt par slepeno aģentu? Vairums sapņotāju aģentu un spiegu dzīves spriedzi vēro tikai TV ekrānos, vai lasa par spiegu piedzīvojumiem grāmatās.

Questroom "Misija: Rīga - Spiegu spēles" ļauj iejusties spiegu lomā, veicot īpaši nozīmīgu misiju! Spiegu komandai jāpaspēj nepieķertiem ielauzties dubultaģenta Pētersona dzīvoklī, lai nolaupītu slepenos dokumentus, kuri atrodas augstas drošības lāzeru seifā.

Korporatīvs - situācija pēc korporatīvās ballītes

Kvests Korporatīvs

Questroom izlaušanās spēle “Korporatīvs” dāvanas saņēmējam ļaus piedzīvot trakulīgu ceļojumu spriedzes situācijā, kas var rasties pēc korporatīvās ballītes ar darba kolēģiem. 

Darba pasākumis ir pārvērties vērienīgā ballītē. Nākošajā dienā pēc pasākuma Jūs - vidējā līmeņa menedžeris, pamostaties savas kompānijas tualetē, neatceroties neko no pagājušās nakts notikumiem. Izrādās, ka boss jau ir ceļā uz ofisu, un Jums savas karjeras vārdā ir jāizkļūst no situācijas, un jāpaspēj atrast nozaudēto gada pārskata atskaiti.

Baiļu kolekcionārs - kvests, kurā komanda jutīsies kā asa sižeta trillerī

Kvests Baiļu kolekcionārs

Spēles dalībniekiem būs jāiejūtas izmeklēšanas operatīvās grupas lomā, kas seko maniakam, kas paveicis virkni asiņainu noziegumu. Komandai jāizkļūst no istabas, un jāaptur maniaks!

Šajā spēlē tiek izmantotas dažādas jaunās tehnoloģijas, kuras nav pieredzētas citos kvestos. Kvestu piedāvā Mysteria.

 

Kvests - performance: Neprāts - šausmu istaba 2 personām

Kvests - performance ir teātra izrāde ar aktieriem, kurā dāvanas saņēmējam tiks piešķirta galvenā loma. Šī ir dāvana visdrosmīgākajam cilvēkam - tam, kas šausmu filmas vēro pat aci nepamirkšķinot. Spēle pieejama no 18 gadu vecuma.

Par istabu: dāvanas saņēmēji pārstāv drosmīgu žurnālistu grupu, kura par lielu atlīdzību nolemj doties uz  baisu vietu, no kuras vēl neviens nav atgriezies dzīvs. Viņi domā, ka tā būs viegla nauda, bet nemaz nevarat iedomāties, kas sagaidīs īstenībā. 

Kvesta istaba Bunkurs - kad drošā paslēptuve kļūst par slazdu

Situācija, kas bunkurs, kurā vajadzētu patverties no ārpasaules draudiem, kļūst par slazu, jo tajā ievietots spridzeklis! 

Par kvestu: Dāvanas saņēmējs atrodas dziļi zem zemes bunkurā, kurā ir paslēpts spridzeklis. Viņiem ir dotas tikai 60 minūtes, lai izkļūtu uz virszemes. Nepieciešams pasteigties! Viņiem jātiek ārā pēc iespējas ātrāk.

 

Stāsts par pazudušo profesoru - escape room par zinātnieku, kas pētījis paranormālo

Kvests Stāsts par pazudušo profesoru

Vai arī Jūs kādreiz pārņem sajūta, ka uz pasaules neesam vieni? Spēles tematika saistās ar pazuduša zinātnieka meklēšanu. Viņš visu mūžu ir ticējis, ka šajā pasaulē ir vairāk nekā mēs šobrīd atzīstam. Profesors savu mūža darbu ir veltījis paranormālu parādību, NLO, ārpasaules civilizāciju un smalko enerģiju izpētei. Taču kādu dienu viņš mīklaini pazūd. Jūsu uzdevums - atšķetināt noslēpumu un atrodast profesora zinātniskos darbus, kurus viņš atstājis mantojumā cilvēcei. Kvestu piedāvā Mysteria.

Dr. Cinks: Glābjot pasauli - kvests, kurā varēsi atkārtot ķīmijas zināšanas

Izlaušanās - Doktors Cinks

Dāvanas saņēmējs ar komandu nokļūst gūstā ļaunā Dr. Cinka laboratorijā. Izlaušanās istaba ar īpašu piedzīvojumu, kura laikā varēs atsaukt atmiņā skolas laika zināšanas. 

mandai ir ne tikai jāglābj sevi, bet arī visu pasauli no iznīcības. Nāksies atkārtot skolā gūtās ķīmijas zināšanas - ciparus, formulas un ķīmiskos elementus. Šis var būt lielisks veids, kā veicināt interesi par ķīmiju - dalībnieki var apgūt daudz ko jaunu, vai labi aizmirstu. Piedzīvojumu nodrošina Quest Room.

Svētā grāla nolaupīšana - izlaušanās spēl vēstures mīļotājiem

Escape room - Svētā grāla laupīšana

Ja meklē ar vēsturi saistītas dāvanas, tad izlaušanās spēles, kuru tematika ir vēsturiska, būs lieliska dāvana. Ir vairāki kvesti, kuru laikā iespējams iejusties pagātnes noskaņās. Senākais laiks, kurā iespējams nokļūt ir Leoardo da Vinči laiks.

Mysteria kvests “Svētā grāla nolaupīšana” ļaus izzināt zinātnieka iedvesmotā laikmeta mīklas. Šajā izlaušanās spēlē garantēta pilnīga iejušanās pārdomātā atmosfērā, būs jāatrod nomaskēti slēpņi, jāizzina sarežģīti mehānismi un jāatmin neparastas mīklas. Turklāt, šoreiz uzdevums ir ne tikai izkļūt no telpas, bet arī nolaupīt Svēto Grālu - to pašu, no kura, saskaņā ar kristiešu leģendām, Svētā vakarēdiena laikā Jēzus dzēra vīnu ar saviem mācekļiem!

Monas Lizas afēra - paaugstinātas grūtības jeb īstu zagļu cienīgs izaicinājums

Kvests Monas Lizas afēra ir izaicinājums, kas maksimāli pietuvināts reāliem laupīšanas apstākļiem. Dāvanas saņēmējam tiks piešķirta galvenā loma, veicot laupīšanu, kas pa spēkam vien pieredzējušiem zagļiem. Šī ir spēle pieredzējušiem vai ambicioziem spēlētājiem - kvests ir īpaši izaicinošs, ar paaugstinātas sarežģītības līmeni.  Kvestu piedāvā Escape Room.

Par kvestu: no Luvras uz banku laicīgai glabāšanai tiek atvesta Leonardo slavenā glezna. Tajā pašā laikā pieredzējušam zagļu grupējumam, kurā darbojas arī dāvanu kartes saņēmējs, tiek izteikts piedāvājums to nolaupīt.

Disko dejotājs - kvests 70-to gadu noskaņās

Kvests Disko dejotājs

Bez disko 70-tie gadi nebija iedomājami. Komandai stundas laikā jāatrod veids, kā atkal ieslēgt Disko bāru un visas tā iekārtas. Šī būs neaizmirstama dāvana tiem, kam kaut ko izsaka tādas mūzikas grupas kā Bee Gees, The Tramps, vai arī ir zināma tāda lieta kā Juke Box. Piedzīvojumu nodrošina Lock Action.

 

1985 - Ceļojums pagātnē - LPSR sajūtas

Kvests Ceļojums pagātnē

Komanda nokļūst 1985. gadā, Rīgā, Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas galvaspilsētā. Ir jāatrod laika mašīnas atslēga - vai komanda spēs izprast tā laika priekšmetus un tos pareizi pielietot? Ja neizdosies mašīnu stundas laikā iedarbināt, dāvanas saņēmēju sagaida jautra dzīve 1985. Gadā. Šis kvests var būt interesanta dāvana vecākiem vai vecvecākiem! Šis kvests ir Questroom spēle.

Senā kapteiņa kajīte - jūrnieku dārgumu kārotājiem

Vai dārgumi, ko apvijušas jūrnieku leģendas, vienmēr ir likušies neaizsniedzami? Šī ir iespēja to mainīt!

Par kvestu: Leģenda vēsta, ka Vecais kapteinis ir atstājis daudz dārgumu. Dāvanas saņēmējiem nāksies atklāt Senā burinieka noslēpumus un tikt līdz bagātību slēpnim, bet viņiem jāatceras - pirāti neguļ un var apsteigt viņus! Kvestu piedāvā Escape Room.

Loterijas laupīšana - Kriminālās ekselences fonda noskaņas

Kvests Loterijas laupīšana

Kriminālie ģēniji sarosās - ir daudz iespēju, kur pārbaudīt prāta asumu! Izaicinājums ir nopietns - vai spēsiet aplaupīt rūpīgi apsargātu loteriju?

Questroom izlaušanās spēlē "Loterijas laupīšana" notiek liela loterija, kuras galvenā balva ir 1 miljons eiro. Protams, Jums ir vēlme iegūt visu laimestu sev. Tomēr loterijas organizētāji šo naudu tā pat vien neatdos - jāveic viltīga aplaupīšana naktī. Izaicinājumu netrūks!

Ieroču barons - kvests kā saldais ēdiens mafijas cienītājiem

Kvests - Ieroču barons

Iespēja iejusties ieroču barona labāko rokaspuišu ādā. Barona un teroristu darījums neizdevās, tomēr Ieroču Barons jau paredzēja šādu situāciju un ir sagatavojis atkāpšanās ceļu.

Vai Tu spēj domāt kā īsts kriminālās ekselence ģēnijs? Tas, vai komanda spēs atrast visus Barona rokaspuišiem izliktos pavedienus, būs īsts izaicinājums kriminālā prāta izprašanai. Kvestu piedāvā Questroom.

Konspirtīvais dzīvoklis 007 - kvests, kurā iejusties Aģenta 007 ādā

Kvests - Konspiratīvs dzīvoklis

Šī kvesta laikā dalībniekiem būs jāpalīdz aģentam “007”. Misijas laikā jaunajiem Aģentūras spiegiem ir dots uzdevums. Ir jāpabeidz tas, ko iesācis slavenais aģents, kurš nebūt nav tikai filmu varonis, bet arī pavisam reāls spiegs!  Spiegu piedzīvojumu piedāvā Questroom.

 

Apburtā muiža - Mistiskais šausmu kvests

Kvests - Apburtā muiža

Mistika, laika mezgli un neatrisināti noziegumi, kas iesprostojuši starp pasaulēm pagātnes rēgus - tieši tas sagaida Questroom spēlē "Apburtā muiža" Komanda nonāk pagātnē, kurā rēgi apsēduši muižu. Iesprostotiem laikā, komanas biedriem draud palikšana tur, kur pēdējo maltīti baudījusi muižnieka ģimene. Neviens neizdzīvoja, un neidzīvos arī komanda, ja nepagūs tikt prom!  Interesanti, ka lai izietu šo kvestu, noderēs ne tikai redze, bet arī dzirde un pat oža.

Paranormālā parādība - izķļūt no šausmu mājas

Kvests Paranormālā parādība

Šis stāsts ir par senu māju, kuras pagātni nu vietējie stāsta kā šausmu stāstu. Tajā reiz dzīvojusi kāda ģimene, no kuras kādu dienu pazudusi meita. Pēc tam arī pārējie ģimenes locekļi bailēs pametuši māju. Neviens no jaunajiem iemītniekiem nav spējis mājā ilgi uzturēties, un vairāki no iemītniekiem arī pazuduši. Tomēr tieši šoreiz dāvanas saņēmēju pārsteidz lietusgāzes un pērkons. Vienīgā vieta, kur patverties, ir pamestā māja, no kuras izkļūt nav nemaz tik viegli! Kvesta istaba no Amnesia.

Slepenā istaba - atgūstiet medaljonu, kurā ieslodzīts dēmons

Kvests Slepenā istaba

Tiem, kas tic burvjiem un burvestībām, patiks NoEscape kvests "Slepenā istaba". Katrā leģendā ir sava taisnība, tāpat arī šajā. Daudzu gadsimtu garumā ordenis glabājis noslēpumu par tumšo dēmonu, kurš tika noķerts un ieslodzīts burvju medaljonā. Šobrīd medaljonu nolaupījuši tumšie spēki, kuri vēlas izlaist dēmonu brīvībā. Ir jādodas medaljona meklējumos uz vienu no mistiskajām vietām - dzīvo istabu. Kurš glābs pasauli no iznīcības?

Noslēpumu māja - izkļūt no mājas, ko apsēdis pats nelabais

Kvests Noslēpumu māja ir iespēja pārbaudīt savus spēkus, meklējot izeju no apsēstas mājas, kurā mīt patiess ļaunums. Kaimiņi met tai līkumu un prāto, ka māja ir nolādēta, un šeit ir apmeties pats Ļaunums. Neviens tā arī nezina, kur pazuda ģimene, kas tur dzīvoja. No mājas izkļūt nespēja pat tie, kas neticēja pārdabisku spēku esamībai un solīja atbrīvot to no lāsta. Spēli piedāvā Escape Room.

 

 

Izlaušanās spēles bērniem

Nezini, kā interesanti pavadīt dienu ar bērniem? Izlaušanās spēles ir lielisks risinājums gan ģimenēm, kas vēlas pavadīt laiku kopā, gan bērnu ballītēm, lai sagādātu labākos svētkus! 

 

Jampadracis muzejā - kvests visai ģimenei

Kvests Jampadracis muzejā

Ģimenes piedzīvojums Quest Room pārbaudījumu istabā „Jampadracis muzejā” varētu būt tieši tas, kas vajadzīgs! Tur sagaidīs izglītojoša Latviešu vēstures priekšmetu ekspozīcija un senā kultūra, tomēr pārbaudījums būs sarežģītāks, nekā vienkārša ekspozīcijas aplūkošana. Stāsts ir par to, ka negaidītu pārsteigumu rezultātā tiek aizcirstas istabas durvis. Lai izkļūtu ārā, būs kopīgi jāpierāda, cik daudz Jūs zināt par senajiem latviešu priekšmetiem un senlatviešu dzīves gudrību.

ILŪZIJA - izlaušanās spēle, kurā jāizkļūst no sapņa

Kvests Ilūzija

Spēlētājiem būs iespēja atrasties sapnī, kurā gaida daudz neparastu lietu un interesantu pavērsienu. Izbaudīt sapņu zemi ir ļoti aizraujoši, bet lai nepaliktu tajā līdz mūža galam, komandai būs jātiek no sapņa ārā, pirms noskan modinātājs! Kvestu piedāvā Mysteria.

 

Zvaigžņu Spēles  - kvests, kas patiks puikām

Kvests Zvaigžņu spēles

Ja “Jampadracis muzejā” jau piedzīvots, vai arī šķiet, ka bērniem vairāk interesē piedzīvojumi kosmosa kuģī, tad bērnu kvests - "Zvaigžņu Spēles", būs lieliska izvēle. 

Izlaušanās spēles laikā kosmiskais kuģis ar svarīgu kravu lido pa Andromedas plašumiem. Bērniem 60 minūšu laikā jāizpilda visus uzdevumus, jāuzvar ienaidniekus, jākļūst par galaktikas varoņiem un jāatgriežas mājās. Bērnus gaida daudz aizraujošu, interesantu uzdevumu un piedzīvojumu!  Spēli piedāvā Quest Room.

Arkādes spēles - jautras sacensības savā starpā

Arkādes spēles - jauns kvesta formāts, kurā dalībnieki tiek sadalīti divās komandās, kuras sacenšas savā starpā. Spēlē katrai komandai ir savs spēļu laukums. Kvests būs lieliska dāvana pusaudžiem un ģimenei, kā arī pieaugušajiem, kam patīk spēles un sacensību gars! Interesanti būs gan divatā, gan četru cilvēku kompānijā. Spēli var spēlēt arī kuplākā pulkā - līdz pat astoņiem cilvēkiem, bet tad jāiegādājas dāvanu karte lielākā vērtībā. Spēli piedāvā Escape Room.

Alise Brīnumzemē  - krāsainu un interesantu telpu pilns escape room bērniem

Kvests Zvaigžņu spēles
Lūisa Kerola pasaulslavenais romāns ir nemirstīga klasika, kas vēl arvien ir spējīga apburt kā bērnus tā arī pieaugušos lasītājus. Bērniem noteikti patik piedzīvojums, kurā viņi paši varēs viesoties brīnumzemē! Ja pirms tam būs dzirdēts stāsts par Alises piedzīvojumiem, vai redzēta filma, bērniem tas tiešām būs īpašs notikums. Spēli piedāvā Quest Room.

 

 

Izaicini sevi un draugus piedzīvot vairāk, pārbaudi komandas atjautību un spēju sadarboties! Meklē šos izaicinājumus FromMe.lv dāvanu karšu centra sadaļā Kvesti un izlaušanās spēles. 

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu