4 stikla apgleznošanas nodarbības studijā Lady Club

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Lady Club aicina izdaiļot savu ikdienu, apgūstot stikla, porcelāna vai keramiskās virsmas apgleznošanu. Lieliska dāvana ikvienam mākslas mīļotājam!

  Nav jābūt māksliniekam un nav jāprot gleznot, lai spētu radīt uz stikla burvīgus zīmējumus! Stikla apgleznošanā izmanto speciālas tehnikas, kas ļauj cilvēkiem bez gleznošanas prasmēm radīt apbrīnojamus mākslas darbus no parastiem stikla traukiem vai radītu izcilas gleznas uz stikla!

  Visi nepieciešamie materiāli un instrumenti ir iekļauti nodarbību cenā.

  Nodarbības pasniedz praktizējoša māksliniece, mākslas akadēmijas maģistre un pasniedzēja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi – Sandra Zagurila.

  Norises dienas: sestdienās no 11:00 līdz 13:00.

 • Lūdzam pieteikties kursiem, rakstot uz e-pastu [email protected] Vēstulē lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu, tālr. nr. un dāvanu kartes nr. Viens pircējs var iegādāties līdz 2 dāvanu kartēm un apmeklēt nodarbību ar draugu.
 • Papildus informāciju par nodarbībām Lady Club vari uzzināt, zvanot pa tālr. 27052518 (Kristīna Kisa, Lady Club vadītāja) vai mājaslapā www.ladyclub.lv.
 • Norises dienas: sestdienās no 11:00 līdz 13:00.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu