Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem

21.06.2020

Dāvanas vēzim FromMe

Vēži dzimšanas dienas svin laikā no 21. jūnija līdz 20. jūlijam. Vēzis ir Zemes zīme. Gluži kā šīs zīmes simbolam krabim, Vēžiem piemīt skarba āriene, kas sargā ievainojamo iekšējo būtību. Vēžu jūtīgā iekšējā pasaule to padara par zodiaka zīmi, kas sevi aizsargā vairāk nekā citas zīmes. Vēžiem piemīt spēcīgi izteiktas īpašnieciskuma tieksmes, viņi nekad nepiekritīs šķirties no tā, kas kādreiz nokļuvis viņu rokās. Vēža uzdevums ir krāt un uzkrāt, pārspējot pat Vērsi. Tas notiek pasīvi, jo Vēzim nav raksturīga aktivitāte.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Vēžiem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Vēzi

Vēži dzīvo emociju, instinktu, priekšnojautu un intuīcijas Ūdens pasaulē: viņus vairāk raksturo jušana, nevis domāšana. Šāda attieksme pret vidi Vēžiem liek daudz asāk izjust apkārtējās pasaules noskaņas un emocijas. Vēzis “grib” un precīzi zina, ko grib. Pēc dabas tā ir sievišķā zīme, vairāk par pārējām zīmēm saistīta ar mātišķo sākotni.

 

Vēzis ir saistīts ar saknēm, viņš mīl savu ģimeni, vecākus, bērnus, ir cieši saistīts ar saviem tuviniekiem. Savās mājās Vēzis jūtas ērti un atbrīvoti. Tur parasti valda patīkama psiholoģiskā atmosfēra. Mājas var nomainīt, bet ieradumiem un tēva mājām ir liela nozīme Vēža dzīvē.

 

Īstās dāvanas izvēlē jābūt ļoti precīzam

Vēzis ir jūtīga un tajā pašā laikā noslēgta horoskopa zīme. Izvēlēties viņam dāvanu ir sarežģīti. Slepenībā viņš sagaida no jums, ka trāpīsiet “tieši mērķī”, kaut gan pats nevēlas afišēt savas vēlmes. Protams, labāk būtu uzdāvināt Vēzim to, par ko viņš sapņo. Ja jūs neesat pārliecināti par izvēli, pastāv tādas dāvanas, kas Vēzim vienmēr būs noderīgas.

 

Neaizmirstiet, ka Vēzis ir estēts, viņam jādāvina gaumīga dāvana un dāvanai ir jāpriecē acis! Neskatoties uz uzskatu, ka Vēzim patīk praktiskas lietas, attiecībā uz dāvanu tas nav obligāts nosacījums. Vēzis dvēselē ir romantiķis. Ja jūs pasniegsiet viņam kārbiņu ar dzīviem taurenīšiem vai nosauksiet viņa vārdā zvaigzni, viņš būs vienkārši sajūsmā.

 

Piemērota dāvana Vēzim liks sajusties novērtētam

Vēzim piemērota dāvana nereti ir jāuzmin pašam, jo viņš neatklāj savas vēlmes.  Uzminēta dāvana ir kā zīme, ka jūs pazīstat viņa gaumi un rēķināties ar viņu. Un tas jūtīgajam Vēzim ir ļoti svarīgi. Tomēr jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet viņam to, kas iepriecināja viņu jau kādu citu reizi. Dāvana, kas patika Vēzim vakar, patiks arī šodien!

 

Dāvanu kartes dizains

 

Idejas, meklējot dāvanu Vēzim

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Vēža zīmē dzimušajiem.

 

Īpaši un neparasti ziedi

Vēži mīl neparastus, eksotiskus un maigus ziedus. Rozes ir pārāk vulgāras viņu dabai! Vēži dos priekšroku vienai, smalki smaržīgai lilijai, nevis milzīgam gladiolu pušķim. Viņiem vairāk patiks jebkuri ziedi gaišos, maigos toņos: lilijas, gerberas, frēzijas. Labs variants Vēzim: puķe mēģenē ar ūdeni vai puķu podā, jo tad viņš varēs par to ilgi jūsmot. Tāpat lieliska dāvanu ideja Vēzim ir pašam savs koks – kastaņkoka, ozola vai lazdas stāds, ko iestādīt savā teritorijā.

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Juvelierizstrādājumos Vēzim ir svarīga izsmalcinātība. Kliedzošas rotaslietas ar spīguļiem nav piemērota dāvana Vēzim. Dāviniet Vēzim sudraba rotas un jūs nekļūdīsieties. Ja jūs izvēlaties rotu ar akmeņiem, dodiet priekšroku gaišiem un mirdzošiem – kā Mēness, kas ir labvēlīgs Vēzim. Sievietei–Vēzim vienmēr patiks smalka sudraba ķēdīte vai rokassprādze ar piekariņiem. Ja Vēzis nēsā auskarus, izvēlieties smalkus sudraba auskariņus ar pērli vai mēnessakmeni. Savukārt vīrietim–Vēzim piemērota dāvana būs daudzfunkcionāls un tajā pašā laikā gaumīgs pulkstenis ar ādas siksnu. Derēs arī aproču pogas vai kaklasaites piespraude.

 

Dāvanas mājokļa iekārtošanai

Vēzis ir vismājīgākā horoskopa zīme. Mājas viņam nozīmē visu. Tāpēc viņš novērtēs jebkuru dāvanu, kas padarīs viņa mājvietu komfortablāku, mājīgāku un skaistāku. Dāvanā var būt ērtas mēbeles, spilveni, pleds, kāju soliņš, ko nolikt pie klubkrēsla. Arī istabas ādas čības vai vilnas zeķes.

 

Vēzis novērtēs tādas paša darinātas lietas kā ar rokām adītu džemperi, šalli, cimdus vai cepuri. Tad Vēzis zinās, ka esat centies dāvanas izgatavošanā. Vēžiem arī pašiem patīk nodarboties ar rokdarbiem, tāpēc noderēs izejmateriāli rokdarbiem – dzija, floristikas materiāli, pērlītes rotām, veidošanas materiāli, krāsu palete vai otas – atkarībā no tā, ar kādu rokdarbu vai mākslas veidu aizraujas Vēzis.

 

Vēzis dievina visu, kas saistīts ar vēsturi, atmiņām, pagātni. Dāvana retro stilā, antikvārie priekšmeti, laba ilustrēta vēstures grāmata, glezna, fotoalbums vai fotorāmis – tās visas ir lieliskas dāvanu idejas Vēžiem.

 

Gastronomija

Vēzim patīk labi paēst vai pašam gatavot. Mājas pasēdēšanas ģimenes un draugu lokā ir viņa iemīļotākā nodarbošanās, tāpēc ja nezināt, ko dāvināt Vēzim, jūs vienmēr būsiet izvēlējies pareizi, ja uzdāvināsiet viņam kaut ko no galda piederumiem: traukus, tasīšu komplektu vai virtuves aksesuārus. Varat dāvināt skaistus un ērti lietojamus virtuves piederumus – katlu, pannu, rīvi, nažu komplektu.

restorāna dāvanu karte

 

Tāpat Vēzis būs priecīgs par labu konjaku, viskiju, vīnu. Varat uzdāvināt Vēzim gardumu grozu – rieksti, mandeles, tumšā šokolāde, žāvēti augļi, svaigas ogas, izsmalcināts siers, kūpināta gaļa vai zivis, kliņģeris vai torte – tas vienmēr iepriecinās Vēzi.

 

Tehnika

Vēzis ir saimnieciska zīme, savā mājā viņš tiecas radīt maksimālu komfortu. Viņam noderēs jebkura tehnika, kas atvieglos viņa darbu (no putekļsūcēja-robota līdz trauku mazgājamajai mašīnai). Novērtēs arī tehniku, kas padarīs mājokli vēl mājīgāku (mūzikas centrs, DVD atskaņotājs). Jāatceras, ka Vēzis tehnikas izvēlē var būt visai izvēlīgs, tāpēc jābūt piesardzīgam.

 

Tehnika, kas spēj apstādināt mirkli un ļauj gremdēties pagātnes notikumos, arī būs laba dāvana. Fotoaparāts, telefons ar labu kameru vai digitālais fotorāmis Vēzim ļoti patiks. Ja Vēzis ir mājas īpašnieks, dāviniet viņam dārza kamīnu, ērtu un ietilpīgu grilu, zāles pļāvēju vai ūdens sūkni – jebkas, kas būs noderīgs saimniecībā, Vēzi iepriecinās.

 

Vēzim kā Ūdens zīmei patīk pavadīt laiku pie ūdens, tāpēc piemērota dāvana Vēža zīmē dzimušajiem būs gumijas vai motorlaiva, telts, guļammaiss, makšķerēšanas piederumi, spožs lukturis nakts pastaigām. Vēzis ir arī saimniecisks un darbīgs, tāpēc noderēs labas kvalitātes darba rīki – cirvis, dārza šķēres, lāpsta, grābeklis u.c.

 

Romantiskas un maigas smaržas

Vēlēšanās būt atzītam sociālajā vidē liek Vēzim domāt par tādu papildinājumu kā smaržas. Tā kā Mēness ietekmē Vēzis ir mainīgs un jūtīgs mājīguma iemiesojums, viņam nepieciešamas vairākas smaržas, ko mainīt atkarībā no viņa noskaņojuma.

 

Uz aromātu jūtīgajam Vēzim jābūt romantiskam un maigam kā pavasara vēja pūsmai. Nekādu asu smaržu! Aromātam jābūt arī jutekliskam – frēzija, peonija, granātābola svaigums, lotosa ziedu burvība, vijolīte, gurķis, melone, vaniļa, heliotrops, ceriņš, maijpuķītes, lavandas pieklusinātie toņi, mirres un jasmīns. Tās ir smaržas, kas Vēža sievietei liktu justies meitenīgi un reizē radītu nedaudz skumju noskaņu.

 

Tā kā Vēzis bieži atskatās pagātnē, viņam patiks aromāts, kas jau iepriekš bijis pazīstams un atgādinās pagātnē piedzīvotās pozitīvās emocijas. Vēzis būs sajūsmā no viņa bērnības vai jaunības aromāta. Tāpat iepriecinoša dāvana Vēžiem būs maigi smaržojoši un kvalitatīvi sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi (kosmētika, dušas komplekti, šampūns, matu kopšanas līdzekļi, vannas bumbas vai putas, dezodorants, skūšanās putas, krēmi).
 

 

Nieciņi un suvenīri 

Vēzis ir viena no tām nedaudzajām horoskopa zīmēm, kurai var dāvināt jebkurus nieciņus, bet tiem ir jābūt gaumīgiem un jāpiestāv viņa dzīvoklim vai viņam pašam pēc stila. Ja Vēzis ir kolekcionārs, nebūs nekā labāka par papildinājumu viņa kolekcijai. Tas varētu būt porcelāna eņģelītis vai pat vecs gludeklis.

 

fromme dāvanu kartes

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Vēzim. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. SPA & Beauty piedāvājums 

SPA & BeautyKurš gan nevēlas izbaudīt īpašas rūpes par sevi! Vēzis ar prieku izmantos šādu piedāvājumu un būs pateicīgs par šādu dāvanu – SPA & Beauty piedāvājums. Tā ir iespēja uz brīdi izrauties no steigas pilnās ikdienas un uzelpot, palutinot pašam sevi. Kas var būt labāks par to? 

 

2.  Romantiska atpūta diviem Jaunmoku pilī

Jaunmokupils atpūta diviemVēžus raksturo izsmalcinātība, tāpēc atpūsties kādā no Latvijas visskaistākajām pilīm ir īstā dāvana katram vēzim. Karaliska atpūta Jaunmoku pilī dos iespēju Vēzim pabūt kopā ar savu tuvāko cilvēku un izbaudīt īpašu attieksmi un atmosfēru, kas noteikti viņam būs pa prātam. Izsmalcināts restorāns, labiekārtoti numuriņi un senatnes gars ik katrā detaļā liks Vēzim justies patiesi palutinātam.

 

3. Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga restorānā 

Īpašais šefpavāra piedāvājums BellevueBellevues apmeklējums diviem dos iespēju Vēzim noteikti būs pa prātam, jo dos viņam iespēju būt īpaši pamanītam viņa svētku reizē. Viesoties glaunā restorānā un baudīt gardu maltīti jau vien ir skaisti un patīkami, taču ar apziņu, ka teik baudīts šefpavāra īpašais piedāvājums – svētki var sākties!

 

4. Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā FERMA

Restorāns FERMAGaršīgs ēdiens izsmalcinātā atmosfērā apmierinās Vēža estētisko gaumi un vēlmi labi paēst draugu lokā. Lieliska dāvana būs "Restorāni Rīgā"  dāvanu karte, kuru ir iespējams 10 fantastiskos restorānos. "FERMA" restorāns  ir piemērs tam, cik gardi var paēst smalkā restorānā – turklāt, kur cieņā tiek turēti latviešu virtuves ēdieni no augstvērtīgām un sezonai atbilstošām sastāvdaļām.
 

 

5. Dāvanu karte jaukam restorānam Jūrmalā

House of lights restorānsVēzis ar baudu atpūšas un prot baudīt garšīgu ēdienu, tāpēc šāda dāvana Vēzim būs īpaši pa prātam. House of lights dāvanu karte ļaus paviesoties skaistajā un mierīgajā Jūrmalā, kur iespējams nogaršot uz grila pagatavotus ēdienus. 

 

 

6. Dāvanu karte atpūtai ar ģimeni Esena dārzos

Esena dārziĢimeniskais Vēzis būs laimīgs pavadīt dienu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem sakārtotā vidē, tāpēc par šādu dāvanu priecāsies visa Vēža saime. Atpūta Esenu dārzos tiks novērtēta tās daudzo aktivitāšu dēļ, jo iespējams izstaigāt gaisa takas, doties braucienā ar SUP dēļiem, spēlēt boulingu, dažādas āra spēles un citas aizraujošas laika pavadīšanas aktivitātes visai ģimenei. 

 

7. Dāvanu karte galda spēlēm ar draugiem

Brain Games galda spēlesGalda spēles rada mājīgumu, un mājīgums ir Vēža zīmes simbols. Brain Games dāvanu karte ļauj atcerēties par to, ka reizēm galda spēles ir labākais, kā izklaidēt ciemiņus. Ar šādu dāvanu un pieteikšanos ciemos uz galda spēļu vakaru jūs iekarosiet Vēža labvēlību.

 

8. Dāvanu karte ūdens pudelei

ūdens pudele

Vēzim, kā jau ūdens zīmei, ir īpaša saikne ar ūdeni. Lai atcerētos dienas laikā to pietiekamā daudzumā uzņemt, laba dāvanas ideja Vēzim ir stilīga ūdens pudele. Dāvanu karte ūdens pudelei ļaus Vēzim pašam izvēlēties sev piemērotāko pudeli. Skaista ūdens pudele priecēs gan vizuāli, gan arī uzlabos veselību – īpaši karstajās vasaras dienās. 

 

9. Brauciens ar jahtu Turaida

Brauciens ar jahtu TuraidaVēzis sajūsmināsies par romantisku izbraucienu ar jahtu saulainā vasaras dienā. Brauciens ar jahtu gan ļaus atslēgties no ikdienas un baudīt vēju matus, gan arī sajust pilnīgu brīvību. Tas vēstīs arī par zināmu statusu, ko Vēzis notiekti novērtēs. 

 

 

10. Saulrieta reiss – romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem

Saulrieta reiss kuģītisRomantika divatā noteikti sajūsminās sirsnīgo Vēzi viņa skaistajā svētku dienā. Brauciens ar kuģīti diviem ir lieliska atpūta pašā pilsētas centrā, ko izbaudīt ar draugiem vai ģimenes locekļiem. 

 

 

11. FAB Adventures piedzīvojums pilsētas kanālā

FAB AdventuresŪdens, saule, vējš – lieliska dāvana romantiskajam vasaras vidum jubilāram Vēzim. FAB Adventured dāvanu karte ir lieliska izvēle, jo SUP dēļi piemēroti gan aktīvākam, gan arī mierīgākam laika pavadīšanas veidam. Uz liela izmēra dēļiem iespējams braucienu baudīt arī kopā ar kādu citu, lai būtu jautrāk un drošāk.

 

12. Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Niršanas apmācībaŪdens zīme Vēzis novērtēs iespēju pavērot zemūdens pasaules burvību un varbūt satikt kādu vēzīti. Niršanas apmācība dāvanu karte ļaus izbaudīt vēl nepieredzēto un noteikti sagatavos Vēzi kādam eksotiskam ceļojumam, kur niršanas prasmes lieti noderēs. 

 

13. Poētika - profesionālās apmācības centrs dāvanu karte

Floristikas meistarklase Lady ClubVēzim, kuram patīk ziedi un māksla, floristikas prasmju apgūšana būs lieliska izklaide.  Poētika - profesionālās apmācības centrs dāvanu karte ļaus Vēzim apgūt šo skaisto mākslas tehniku, kas nākotnē noteikti liks radoši izpausties. Iespējams, drīz vien Vēzis spēs likt lietā savus spēkus un jauniegūtās prasmes paštaisītu dāvanu gatavošanai.

 

 

14. Zīda apgleznošanas kursi

Dekupāžas kursi Deko IdejaTalantīgais, mākslinieciskais Vēzis būs priecīgs par iespēju apgūt ko jaunu un skaistu. Zīda apgleznošanas nodarbības ir vēl viens lielisks jauna hobija veids – kas to lai zina, varbūt Vēzim ar šo rokdarbu kursiem izdosies atrast savu mīļāko nodarbi.

 

 

15. Dāvanu karte uzvalku, kreklu un kostīmu individuālai šūšanai

Bruni AtelierIndividuāli darināts apģērbs tieši Vēzim un tieši pēc viņa gaumes būs brīnišķīga dāvana. Bruni Atelier dāvanu karte noderēs tiem, kas lielu daļu laika pavada oficiālā apģērbā, kā arī tiem, kas vēlētos tikt palutināti ar kvalitatīvu uzvalku vai uz auguma šūtiem svārkiem. 
 

 

16. Dāvanu karte sajūtām bagātai kosmētikai

STENDERSStendera kosmētika rada mājīguma un reizē svētku sajūtu, kas Vēzim vienmēr ir bijusi svarīga. Ar šādu dāvanu nekļūdīsieties. Stenders dāvanu karte ir ipaši piemērota aizņemtam Vēzim, kam neatliek laika pašam sev. Šis ir veids, kā nodoties pelnītai atpūtai mājās un izveidot pašam savu mazo SPA salonu. 

 

17. Dāvanu karte sirsnīgam un saskaņotam apģērbam no TRUDE

TRUDE apģērbsJa Vēzim ļaus izvēlēties to, kas viņam patīk un piestāv, bez spiediena no malas, par šādu dāvanu viņš būs priecīgs. TRUDE dāvanu karte ļaus izvēlēties kādu apģērbu gan lieliem, gan maziem. Šie apģērbi ir trendīgi, koši, ar skaistiem tekstiem, kā arī pašmāju zīmola radīti. 

 

18. Dāvanu karte mājai un dārzam veikalā Cerise

Veikals CeriseSaimnieciskais un par mājas komfortu gādājošais Vēzis labprāt savu dāvanu karti izmantos šajā veikalā. Cerise dāvanu karte ļaus sakopt mājokli un izpausties dārza iekārtošanā.

 

 

 

Ko nedāvināt Vēžiem

Nekādā gadījumā nedāviniet konservatīvajam Vēzim to, kas nav viņa stilā. Piemēram, drēbes, kuras viņš nenēsās, bet kuras, jūsuprāt, viņam piestāvētu. Vēzis vienkārši apvainosies, jo uzskatīs, ka jūs viņu nepieņemat tādu, kāds viņš ir, tāpēc cenšaties uzlabot viņa izskatu.

 

Vēzis nenovērtēs jūsu dāvanas oriģinalitāti. Nedāviniet Vēzim lielas, uzkrītošas, apšaubāmi gaumīgas vai avangardiskas lietas – tās Vēzim nepatiks un avangardu viņš nenovērtēs.

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanā Vēzim pats galvenais ir tās izsmalcinātība. Ja vēlaties dāvanu iesaiņot, dariet to skaisti, bet vienkārši.

Nedāviniet Vēzim dāvanu steigā, jo Vēzim ir būtiski, kā tā tiek pasniegta. Tam noteikti jābūt veselam rituālam, kurā jāuzsver viņa neaizstājamā loma jūsu dzīvē.

 

Vēl citas noderīgas dāvanu idejas var atrast rakstā Birthday gifts for Cancer woman.

 

Dāvanu kartes internetā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu