Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem

21.06.2019

Dāvanas vēzim FromMe

Mazliet par to, kādi ir Vēži

Gluži kā šīs zīmes simbolam krabim, Vēžiem piemīt skarba āriene, kas sargā ievainojamo iekšējo būtību. Vēžu jūtīgā iekšējā pasaule to padara par zodiaka zīmi, kas sevi aizsargā vairāk nekā citas zīmes. Vēžiem piemīt spēcīgi izteiktas īpašnieciskuma tieksmes, viņi nekad nepiekritīs šķirties no tā, kas kādreiz nokļuvis viņu rokās. Vēža uzdevums ir krāt un uzkrāt, pārspējot pat Vērsi. Tas notiek pasīvi, jo Vēzim nav raksturīga aktivitāte.

 

Vēži dzīvo emociju, instinktu, priekšnojautu un intuīcijas Ūdens pasaulē: viņus vairāk raksturo jušana, nevis domāšana. Šāda attieksme pret vidi Vēžiem liek daudz asāk izjust apkārtējās pasaules noskaņas un emocijas. Vēzis “grib” un precīzi zina, ko grib. Pēc dabas tā ir sievišķā zīme, vairāk par pārējām zīmēm saistīta ar mātišķo sākotni. Vēzis ir saistīts ar saknēm, viņš mīl savu ģimeni, vecākus, bērnus, ir cieši saistīts ar saviem tuviniekiem. Savās mājās Vēzis jūtas ērti un atbrīvoti. Tur parasti valda patīkama psiholoģiskā atmosfēra. Mājas var nomainīt, bet ieradumiem un tēva mājām ir liela nozīme Vēža dzīvē.

 

Vēzis ir jūtīga un tajā pašā laikā noslēgta horoskopa zīme. Izvēlēties viņam dāvanu ir sarežģīti. Slepenībā viņš sagaida no jums, ka trāpīsiet “tieši mērķī”, kaut gan pats nevēlas afišēt savas vēlmes. Protams, labāk būtu uzdāvināt Vēzim to, par ko viņš sapņo, bet ja jūs neesat pārliecināti par izvēli, pastāv tādas dāvanas, kas Vēzim vienmēr būs noderīgas. Neaizmirstiet, ka Vēzis ir estēts, viņam jādāvina gaumīga dāvana un dāvanai ir jāpriecē acis! Neskatoties uz uzskatu, ka Vēzim patīk praktiskas lietas, attiecībā uz dāvanu tas nav obligāts nosacījums. Vēzis dvēselē ir romantiķis. Ja jūs pasniegsiet viņam kārbiņu ar dzīviem taurenīšiem vai nosauksiet viņa vārdā zvaigzni, viņš būs vienkārši sajūsmā.

 

Nav viegli izvēlēties dāvanu Vēzim, jo viņš neatklāj savas vēlmes. Tomēr pacentieties, jo viņš gaida, lai jūs uzminētu! Uzminēta dāvana ir kā zīme, ka jūs pazīstat viņa gaumi un rēķināties ar viņu. Un tas jūtīgajam Vēzim ir ļoti svarīgi. Tomēr jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet viņam to, kas iepriecināja viņu jau kādu citu reizi. Dāvana, kas patika Vēzim vakar, patiks arī šodien!

 

Mums, kā dāvanu ekspertiem, ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Lasi šo rakstu, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt Vēzim. Taču, ja meklē dāvanu pēc horoskopa un vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

Turpinājumā apraksts, kas varētu patikt Vēzim, bet, ja vēlaties uzreiz aplūkot konkrētas dāvanu idejas, dodieties uz šī raksta sadaļu Piemērotas dāvanas.

Idejas, meklējot dāvanu Vēžiem

Ziedi

Vēži mīl neparastus, eksotiskus un maigus ziedus. Rozes ir pārāk vulgāras viņu dabai! Vēži dos priekšroku vienai, smalki smaržīgai lilijai, nevis milzīgam gladiolu pušķim. Viņiem vairāk patiks jebkuri ziedi gaišos, maigos toņos: lilijas, gerberas, frēzijas. Labs variants Vēzim: puķe mēģenē ar ūdeni vai puķu podā, jo tad viņš varēs par to ilgi jūsmot. Tāpat lieliska dāvanu ideja Vēzim ir pašam savs koks – kastaņkoka, ozola vai lazdas stāds, ko iestādīt savā teritorijā.

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Juvelierizstrādājumos Vēzim ir svarīga izsmalcinātība. Kliedzošas rotaslietas ar spīguļiem nav piemērota dāvana Vēzim. Dāviniet Vēzim sudraba rotas un jūs nekļūdīsieties. Ja jūs izvēlaties rotu ar akmeņiem, dodiet priekšroku gaišiem un mirdzošiem – kā Mēness, kas ir labvēlīgs Vēzim. Sievietei–Vēzim vienmēr patiks smalka sudraba ķēdīte vai rokassprādze ar piekariņiem. Ja Vēzis nēsā auskarus, izvēlieties smalkus sudraba auskariņus ar pērli vai mēnessakmeni. Savukārt vīrietim–Vēzim piemērota dāvana būs daudzfunkcionāls un tajā pašā laikā gaumīgs pulkstenis ar ādas siksnu. Derēs arī aproču pogas vai kaklasaites piespraude.

 

Mājīgums

Vēzis ir vismājīgākā horoskopa zīme. Mājas viņam nozīmē visu. Tāpēc viņš novērtēs jebkuru dāvanu, kas padarīs viņa mājvietu komfortablāku, mājīgāku un skaistāku. Dāvanā var būt ērtas mēbeles, spilveni, pleds, kāju soliņš, ko nolikt pie klubkrēsla. Arī istabas ādas čības vai vilnas zeķes.

 

Vēzis novērtēs tādas paša darinātas lietas kā ar rokām adītu džemperi, šalli, cimdus vai cepuri. Tad Vēzis zinās, ka esat centies dāvanas izgatavošanā. Vēžiem arī pašiem patīk nodarboties ar rokdarbiem, tāpēc noderēs izejmateriāli rokdarbiem – dzija, floristikas materiāli, pērlītes rotām, veidošanas materiāli, krāsu palete vai otas – atkarībā no tā, ar kādu rokdarbu vai mākslas veidu aizraujas Vēzis.

 

Vēzis dievina visu, kas saistīts ar vēsturi, atmiņām, pagātni. Dāvana retro stilā, antikvārie priekšmeti, laba ilustrēta vēstures grāmata, glezna, fotoalbums vai fotorāmis – tās visas ir lieliskas dāvanu idejas Vēžiem.

 

Gastronomija

Vēzim patīk labi paēst vai pašam gatavot. Mājas pasēdēšanas ģimenes un draugu lokā ir viņa iemīļotākā nodarbošanās, tāpēc ja nezināt, ko dāvināt Vēzim, jūs vienmēr būsiet izvēlējies pareizi, ja uzdāvināsiet viņam kaut ko no galda piederumiem: traukus, tasīšu komplektu vai virtuves aksesuārus. Varat dāvināt skaistus un ērti lietojamus virtuves piederumus – katlu, pannu, rīvi, nažu komplektu.

 

Tāpat Vēzis būs priecīgs par labu konjaku, viskiju, vīnu. Varat uzdāvināt Vēzim gardumu grozu – rieksti, mandeles, tumšā šokolāde, žāvēti augļi, svaigas ogas, izsmalcināts siers, kūpināta gaļa vai zivis, kliņģeris vai torte – tas vienmēr iepriecinās Vēzi.

 

Tehnika

Vēzis ir saimnieciska zīme, savā mājā viņš tiecas radīt maksimālu komfortu. Viņam noderēs jebkura tehnika, kas atvieglos viņa darbu (no putekļsūcēja-robota līdz trauku mazgājamajai mašīnai). Novērtēs arī tehniku, kas padarīs mājokli vēl mājīgāku (mūzikas centrs, DVD atskaņotājs). Jāatceras, ka Vēzis tehnikas izvēlē var būt visai izvēlīgs, tāpēc jābūt piesardzīgam.

 

Tehnika, kas spēj apstādināt mirkli un ļauj gremdēties pagātnes notikumos, arī būs laba dāvana. Fotoaparāts, telefons ar labu kameru vai digitālais fotorāmis Vēzim ļoti patiks. Ja Vēzis ir mājas īpašnieks, dāviniet viņam dārza kamīnu, ērtu un ietilpīgu grilu, zāles pļāvēju vai ūdens sūkni – jebkas, kas būs noderīgs saimniecībā, Vēzi iepriecinās.

 

Vēzim kā Ūdens zīmei patīk pavadīt laiku pie ūdens, tāpēc piemērota dāvana Vēža zīmē dzimušajiem būs gumijas vai motorlaiva, telts, guļammaiss, makšķerēšanas piederumi, spožs lukturis nakts pastaigām. Vēzis ir arī saimniecisks un darbīgs, tāpēc noderēs labas kvalitātes darba rīki – cirvis, dārza šķēres, lāpsta, grābeklis u.c.

 

Smaržas

Vēlēšanās būt atzītam sociālajā vidē liek Vēzim domāt par tādu papildinājumu kā smaržas. Tā kā Mēness ietekmē Vēzis ir mainīgs un jūtīgs mājīguma iemiesojums, viņam nepieciešamas vairākas smaržas, ko mainīt atkarībā no viņa noskaņojuma.

 

Uz aromātu jūtīgajam Vēzim jābūt romantiskam un maigam kā pavasara vēja pūsmai. Nekādu asu smaržu! Aromātam jābūt arī jutekliskam – frēzija, peonija, granātābola svaigums, lotosa ziedu burvība, vijolīte, gurķis, melone, vaniļa, heliotrops, ceriņš, maijpuķītes, lavandas pieklusinātie toņi, mirres un jasmīns. Tās ir smaržas, kas Vēža sievietei liktu justies meitenīgi un reizē radītu nedaudz skumju noskaņu.

 

Tā kā Vēzis bieži atskatās pagātnē, viņam patiks aromāts, kas jau iepriekš bijis pazīstams un atgādinās pagātnē piedzīvotās pozitīvās emocijas. Vēzis būs sajūsmā no viņa bērnības vai jaunības aromāta. Tāpat iepriecinoša dāvana Vēžiem būs maigi smaržojoši un kvalitatīvi sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi (kosmētika, dušas komplekti, šampūns, matu kopšanas līdzekļi, vannas bumbas vai putas, dezodorants, skūšanās putas, krēmi).
 

 

Nieciņi un suvenīri 

Vēzis ir viena no tām nedaudzajām horoskopa zīmēm, kurai var dāvināt jebkurus nieciņus, bet tiem ir jābūt gaumīgiem un jāpiestāv viņa dzīvoklim vai viņam pašam pēc stila. Ja Vēzis ir kolekcionārs, nebūs nekā labāka par papildinājumu viņa kolekcijai. Tas varētu būt porcelāna eņģelītis vai pat vecs gludeklis.

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta
 

SPA & Beauty piedāvājums Viņai viesnīcā Hotel Jūrmala SPA

Kurš gan nevēlas izbaudīt īpašas rūpes par sevi! Vēža sieviete ar prieku izmantos šādu piedāvājumu un būs pateicīga par šādu dāvanu.

SPA & Beauty piedāvājums

 

 

Nakšņošana diviem un masāža greznajā Dikļu pilī

Šī dāvana dos iespēju Vēzim pabūt kopā ar savu tuvāko cilvēku un izbaudīt īpašu attieksmi un atmosfēru, kas noteikti viņam būs pa prātam

Dīkļu pils atpūta diviem

 

 

Īpašais šefpavāra piedāvājums Bellevue Park Hotel Riga restorānā divām personām

Šī dāvana dos iespēju Vēzim noteikti būs pa prātam, jo dos viņam iespēju būt īpaši pamanītam viņa svētku reizē.

Bellevues apmeklējums diviem

 

 

Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā FERMA

Garšīgs ēdiens izsmalcinātā atmosfērā apmierinās Vēža estētisko gaumi un vēlmi labi paēst draugu lokā.

FERMA dāvanu karte

 

 

Dāvanu karte jaukam restorānam Jūrmalā

Vēzis ar baudu atpūšas un prot baudīt garšīgu ēdienu, tāpēc šāda dāvana Vēzim būs īpaši pa prātam.

Lighthouse dāvanu karte

 

 

Dāvanu karte atpūtai ar ģimeni Esena dārzos

Ģimeniskais Vēzis būs laimīgs pavadīt dienu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem sakārtotā vidē, tāpēc par šādu dāvanu priecāsies visa Vēža saime.

Atpūta Esenu dārzos

 

 

Dāvanu karte galda spēlēm ar draugiem

Galda spēles rada mājīgumu, un mājīgums ir Vēža zīmes simbols. Ar šādu dāvanu un pieteikšanos ciemos uz galda spēļu vakaru jūs iekarosiet Vēža labvēlību.

Brain Games dāvanu karte

 

 

Brauciens ar jahtu Turaida

Vēzis sajūsmināsies par romantisku izbraucienu ar jahtu saulainā vasaras dienā.

Brauciens ar jahtu


 

 

Saulrieta reiss - romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem

Romantika divatā noteikti sajūsminās sirsnīgo Vēzi viņa skaistajā svētku dienā.

Brauciens ar kuģīti diviem


 

 

SUP Adventures piedzīvojums pilsētas kanālā

Ūdens, saule, vējš – lieliska dāvana romantiskajam vasaras vidum jubilāram Vēzim.

SUP piedzīvojuma dāvanu karte


 

 

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš

Ūdens zīme Vēzis novērtēs iespēju pavērot zemūdens pasaules burvību un varbūt satikt kādu vēzīti.

Niršanas apmācība dāvanu karte

 

 

Floristikas meistarklase studijā Lady Club

Vēzim, kuram patīk ziedi un māksla, floristikas prasmju apgūšana būs lieliska izklaide.

Floristikas meistarklase dāvanu karte

 


 

Dekupāža kurss rokdarbu skolā “Deko Ideja”

Talantīgais, mākslinieciskais Vēzis būs priecīgs par iespēju apgūt ko jaunu un skaistu.

Dekupāža kurss dāvanu karte

 


 

Dāvanu karte uzvalku, kreklu un kostīmu individuālai šūšanai

Individuāli darināts apģērbs tieši Vēzim un tieši pēc viņa gaumes būs brīnišķīga dāvana.

Bruni Atelier dāvanu karte

 


 

Dāvanu karte sajūtām bagātai kosmētikai

Stendera kosmētika rada mājīguma un reizē svētku sajūtu, kas Vēzim vienmēr ir bijusi svarīga. Ar šādu dāvanu nekļūdīsieties.

Stenders dāvanu karte

 

 

Dāvanu karte sirsnīgam un saskaņotam apģērbam no TRUDE

Ja Vēzim ļaus izvēlēties to, kas viņam patīk un piestāv, bez spiediena no malas, par šādu dāvanu viņš būs priecīgs.

TRUDE dāvanu karte

 

 

Dāvanu karte mājai un dārzam veikalā Cerise

Saimnieciskais un par mājas komfortu gādājošais Vēzis labprāt savu dāvanu karti izmantos šajā veikalā

Cerise dāvanu karte

 

 

 

Ko nedāvināt Vēžiem

Nekādā gadījumā nedāviniet konservatīvajam Vēzim to, kas nav viņa stilā. Piemēram, drēbes, kuras viņš nenēsās, bet kuras, jūsuprāt, viņam piestāvētu. Vēzis vienkārši apvainosies, jo uzskatīs, ka jūs viņu nepieņemat tādu, kāds viņš ir, tāpēc cenšaties uzlabot viņa izskatu.

 

Vēzis nenovērtēs jūsu dāvanas oriģinalitāti. Nedāviniet Vēzim lielas, uzkrītošas, apšaubāmi gaumīgas vai avangardiskas lietas – tās Vēzim nepatiks un avangardu viņš nenovērtēs.

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanā Vēzim pats galvenais ir tās izsmalcinātība. Ja vēlaties dāvanu iesaiņot, dariet to skaisti, bet vienkārši.

Nedāviniet Vēzim dāvanu steigā, jo Vēzim ir būtiski, kā tā tiek pasniegta. Tam noteikti jābūt veselam rituālam, kurā jāuzsver viņa neaizstājamā loma jūsu dzīvē.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu