Dāvana mammai, ko dāvināt dzimšanas dienā vai māmiņdienā

01.05.2022

dāvana mammai

Mamma ir viena no īpašākajiem cilvēkiem mūsu katra dzīvē. Kad viņai tuvojas kādi svētki – dzimšanas diena vai Māmiņdiena it īpaši, tad vēlamies viņu iepriecināt un pateikt lielu paldies par visu. Tomēr tas reizēm ir izaicinājums izdomāt, kas varētu būt laba dāvana mammai.

 

Lai atvieglotu šo problēmu, esam nākuši talkā un apkopojuši dažādus lieliskus dāvanu piedāvājumus mammai. 

 

Lai būtu vieglāk izlemt, ko dāvināt mammai, dāvanas un dāvanu kartes var sagrupēt un izvēlēties pēc dažādiem kritērijiem. Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanas atpūtai, skaistumam, aktīvai laika pavadīšanai dabā un ne tikai.

 

Lai vieglāk orientēties rakstā, šeit raksta saturs:

 

Citas vērtīgas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstā Dāvana mammai – idejas, ko uzdāvināt svētkos.

 

Dāvana mammai

dāvanas mammai

Latviešiem svētku ir daudz, tāpēc visu laiku ir jādomā par oriģinālām dāvanu idejām. Šajā sadaļā esam apkopojuši dāvanu idejas dažādiem svētkiem – dzimšanas un vārda dienā, Mātes dienā, Ziemassvētkos un arī kāzu jubilejās.

 

 

Dāvanas mammai dzimšanas dienā

Dzimšanas diena ir īpaši svētki, kad visa uzmanība tiek vērsta uz svētku jubilāru. Kad pienāk mammas dzimšanas diena, vēlamies viņu patiesi iepriecināt un pasniegt viņai ko vērtīgu.Dzimšanas dienas dāvanai ir jābūt tādai, kas patiesi iepriecinās un sniegs arī ko vērtīgu. Ko tādu, kas būs tikai viņai pašai.

 

Laba dāvanas ideja ir kas relaksējošs. Lielisks piemērs ir nomierinoša Medus masāža vai Šokolādes masāža. Abi piedāvājumi sniegs patīkamas sajūtas un būs arī labi veselībai. Šādu masāžu laikā āda un iekšējie orgāni tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām. Masāžas vispārīgi būs lieliska dāvana, ja vēlies parūpēties par mammas labsajūtu.

 

 

Dāvanas mammai vārda dienā

Vārda dienas ir vairāk simboliski svētki, kuros parasti lielas dāvanas nav ierasts dāvināt. Šeit esam apkopojuši dažus mīļus un jaukus ieteikumus.

 

Laba dāvana ir kas skaists un smaržīgs no STENDERS veikala. Dāvanu karte STENDERS sniegs viņai iespēju izvēlēties kādu skaistumkopšanas līdzekli, vannas bumbu, skrubi vai jebko citu. Mamma varēs izbaudīt dienu mājās ar pašas veidotu SPA rituālu. Tas ir īpaši piemērots variants tad, ja ikdienā tava mamma ir aizņemta un nespēj izbrīvēt pietiekami daudz brīvā laika, lai dotos uz kādu SPA centru.

 

Vēl jauka dāvana mammai vārda dienā varētu būt uzaicinājums uz Brokastīm kafejnīcā Mierā. Tas varētu kalpot par jauku randiņu, kura laikā gardi pabrokastot un labi pavadīt laiku kopā.

 

ražots latvijā

 

 

Dāvanas mammai Māmiņdienā

Māmiņdiena ir svētki, kad novērtējam mātes sniegtās rūpes un nesavtīgu mīlestību. Tā ir diena, kad viņai sniegt ko sen kārotu, bet pa virsu visam citam – atpūtu. Pelnītu un sen lolotu atpūtu.

 

Šajos svētkos pats svarīgākais ir būt kopā ar mammu, jo viņa vislabāk māk novērtēt, cik labi ir būt kopā. Ņemot vērā, ka ārā ir pavasaris, ziedu vietā var uzdāvināt ziedus podiņos vai varbūt pat labāk būtu Dāvanu karte ziedu audzētavā. Tomēr tikai viņa zina, kādas puķes labprāt gribētu redzēt konkrētā dārza vietā. 

 

Vēl viens puķaina dāvana varētu būt dāvanu karte Augu tante. Tas ir skaists interneta veikals, kas ir pils ar dažādiem augiem – lieliem, maziem, eksotiskiem, bet visiem vienlīdz burvīgiem. Mamma varēs nesteidzīgi izskatīt interneta veikala piedāvājumu un atrast sev piemērotākos telpaugus.

 

Izrādot rūpes par mammu, laba un aktuāla dāvana varētu būt arī Dāvanu karte ūdens pudelei vai termo krūzei. Tā būs dāvana, kas būs ikdienā noderīga, veicinās viņas labsajūtu un kaut kādā mērā arī uzlabos pasauli. Ar to domājam, ka aiztaupīl lieku atkritumu radīšanu pērkot vienreizējās ūdens pudeles vai kafijas krūzītes. Ar UDENSPUDELE.LV dāvanu karti mamma varēs izvēlēties kādu no īpaši mammai piemērotajām ūdens pudelēm, kas apkopotas rakstā Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai māmiņdienā.

 

māmiņdienas dāvanas

 

Dāvanas mammai Ziemassvētkos

Ziemassvētki ir laiks, kad izrādīt mīlestību un rūpes pret saviem tuvākajiem cilvēkiem. Tas ir laiks, kad pavadīt laiku kopā un darīt to kvalitatīvi.

 

Ziemassvētkos mammai dāvini prieku, ko sagādās ģimenes izjāde zirgu mugurās. Piedāvājums ir paredzēts četrām personām, pēc izjādes iekļaujot arī kafijas pauzi Jumpravmuižas parkā. Mamma būs laimīga, esot kopā ar ģimeni un pavadot kvalitatīvu laiku visiem kopā svaigā gaisā.

 

Ja mammai patīk aktīvi piedzīvojumi, laba ziemas dāvana var būt arī Žagarkalna apmeklējums. Tā ir forša iespēja visai ģimenei doties kopīgā piedzīvojumā uz kalnu. Tur arī varēs kārtīgi saelpoties svaigu gaisu, mest telefonus pie malas un izslēpoties.

 

Ja tomēr viņai labāk patīk pasēdēt siltā un omulīgā gaisotnē, tad laba dāvana ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir derīga 10 dažādos restorānos un mamma pati varēs izvēlēties, kuru restorānu apmeklēt vai paņemt maltīti līdzņemšanā.

 

restorāni rīgā dāvanu karte

 

 

Dāvana mammai un tētim kāzu jubilejā

Kāzu jubileja ir īpašs notikums, kas priecē ne vien abus vecākus, bet arī visu ģimeni. Tētim un mammai kāzu jubilejā vari dāvināt kādu sirsnīgu kopā izmantojamu dāvanu. Dāvanas mammai, gluži tāpat kā Dāvanas tētim, izvēlamies ļoti rūpīgi un pārdomāti. Vai tā būtu dāvana dzimšanas dienā vai dāvana vārda dienā, dāvana vecākiem vienmēr tiek sarūpēta ar vislielāko mīlestību. Izvēles iespējas, ko dāvināt mammai svētkos, ir ļoti plašas.

 

Laba izvēle būtu Romantiska atpūta Hotel Ezeri SPA Siguldā. Ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļās – Dāvanas kāzās un kāzu jubilejā. Šeit atradīsi vairākas romantiskas dāvanas saviem vecākiem, ko dāvināt kāzu jubilejā.

 

Tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – Dāvanas mammai un izvēlies vispiemērotāko dāvanu viņai svētkos.

 

dāvanu kartes internetā

 

Kopīgai atpūtai Ieskaties FromMe.lv sadaļā – Dāvanas Māmiņdienā un izvēlies visskaistāko dāvanu savai māmiņai svētkos.

 

Vēl citus interesantus un praktiskus ieteikumus atradīsi blogā Idejas dāvanai mammai un rakstā Dāvana mammai Māmiņdienā. Lai izdodas!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu