Dāvanas mammai - ko dāvināt mammai dzimšanas dienā vai māmiņdienā

29.08.2017

Tas reizēm ir izaicinājums izdomāt, kas varētu būt laba dāvana mammai. Dāvanas mammai, gluži tāpat kā dāvanas tētim, izvēlamies ļoti rūpīgi un pārdomāti. Vai tā būtu dāvana dzimšanas dienā vai dāvana vārda dienā, dāvana vecākiem vienmēr tiek sarūpēta ar vislielāko mīlestību.

Lai būtu vieglāk izlemt, ko dāvināt mammai, dāvanas un dāvanu kartes var sagrupēt un izvēlēties pēc dažādiem kritērijiem.

 

Dāvana mammai pēc svinību iemesla

Dāvanu idejas, ko dāvināt mammai dzimšanas dienā: medus masāža vai šokolādes masāža sniegs patīkamas sajūtas, un tā būs laba arī veselībai. Šādu masāžu laikā āda un iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar bioloģiski aktīvām vielām. Masāžas vai skaistumkopšanas procedūras, būs lieliska dāvana, ja vēlies parūpēties par mammas labsajūtu.

Dāvanas vārda dienā – interesantas dāvanas vienmēr iepriecina tās saņēmēju. Interesanta dāvana pieejamā cenu kategorijā varētu būt zivtiņu pedikīrs Garra Ruffa SPA iepriecinās un sagādās vēl līdz šim neizjustas, bet patīkamas sajūtas. Jauka dāvana mammai vārda dienā varētu būt uzaicinājums uz laiskām brokastīm kafejnīcā Mierā.

Dāvana Mātes dienā – šajos svētkos pats svarīgākais ir būt kopā ar mammu, jo viņa vislabāk māk novērtēt, cik labi ir būt kopā. Ņemot vērā, ka ārā ir pavasaris, ziedu vietā varat uzdāvināt ziedus podiņos vai varbūt pat labāk būtu dāvanu karte ziedu stādu audzētavā. Jo tikai viņa zin, kādas puķes labprāt gribētu redzēt konkrētā dārza vietā.  Ieskaties FromMe.lv sadaļā – dāvanas Māmiņdienā, un izvēlies visskaistāko dāvanu savai māmiņai svētkos.

Ko dāvināt mammai Ziemassvētkos? Dāvini prieku, ko sagādās brauciens zirga kamanās no Adventure Ride. Brauciena laikā kopā ar ģimeni varēsiet priecāties par stirniņu atstātajām pēdām un iekārt priedītēs kādu burkānu vai ābolu. Mamma būs laimīga, esot kopā ar ģimeni!

Dāvana vecākiem kāzu jubilejā – tētim un mammai kāzu jubilejā vari dāvināt kādu sirsnīgu kopā izmantojamu dāvanu. Laba izvēle būtu romantiska atpūta Hotel Ezeri SPA Siguldā. Ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļās – kāzās un kāzu jubilejā, šeit Tu atradīsi vairākas romantiskas dāvanas saviem vecākiem, ko dāvināt kāzu jubilejā.

 

Dāvana mammai var tikt izvēlēta arī pēc viņas interesēm

Mammai patīk aktīvā atpūta? Kā būtu ar tādu dāvanu kā lidojums ar deltaplānu virs Rīgas? Tā būs atbilstoša dāvana mammām, kurām patīk izbaudīt asākas izjūtas.

Varbūt tāda dāvana mammai kā baseins un SPA centra apmeklējums spēs viņu uzmundrināt. Šī dāvana būs piemērota, ja zini, ka mammai patīk apmeklēt SPA un masāžas.

Bet, iespējams, Tavai mammai patīk iemācīties ko jaunu? Tad apmācības un kursi būs īstā dāvana – kafijas pagatavošanas meistarklases apmeklējums no Andrito dos jaunas zināšanas un prasmes kafijas pagatavošanas pasaulē.

 

Izvēles iespējas, ko dāvināt mammai svētkos ir ļoti plašas, tomēr, ja joprojām nezini, ko dāvināt, tad ieskaties FromMe.lv dāvanu sadaļā – dāvanas mammai un izvēlies Tavuprāt vispiemērotāko dāvanu viņai svētkos.

Dāvana mammai dzimšanas dienā vai dāvana vārda dienā – ieskaties FromMe.lv plašajā dāvanu piedāvājumā un izvēlies dāvanu mammai.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu