Dāvanu idejas, ko dāvināt Skorpionam

21.10.2023

 

Skorpioni dzimšanas dienas svin laikā no 23. oktobra līdz 21. novembrim. Skorpions ir Ūdens zīme, un, iespējams, ir vissarežģītākā un visnesaprastākā zodiaka zīme. Skorpioni ir atklāti un ļoti mērķtiecīgi, tāpēc viņi izceļas. Dzīvi tie uztver galējībās -  vai nu ļoti nopietni, vai arī ar vieglumu.

 

Šī noslēpumainā un neizdibināmā zīme izjūt nepieciešamību kaut kam pilnībā nodoties un tas visspilgtāk izpaužas tuvās un patiesās attiecībās. Skorpiona zīmē dzimušie mēdz justies vientuļi un ilgojas pēc dziļām, lojalitātes pilnām draudzībām un attiecībām, bet tie neveidos šos kontaktus vieglprātīgi. Skorpioni seko savai intuīcijai, rūpīgi izvērtējot, kam sniegt savu lojalitāti un uzticību. Līdz ar to, ja Skorpions ir tavs sabiedrotais, tad vari būt drošs, ka esi ieguvis patiesu draugu!

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Skorpioniem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām:

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Skorpioniem

Šīs zīmes cilvēki tiecas dzīvot ar vērienu. Viņu dzīvē ir sastopamas gan kaislības, gan bailes un uztraukumi. Skorpiona izturība un dabas dotā spēja ātri atjaunot spēkus pēc jebkuriem pārbaudījumiem rada viņā gandrīz vai nepieciešamību pēc ekstremāliem apstākļiem. Viņš labi zina, ka atšķirībā no citiem cilvēkiem, viņš ne tikai spēs pārvarēt šķēršļus, bet tie padarīs viņu vēl stiprāku.

 

Dāvanā svarīga oriģināla pieeja

Skorpioniem piemīt apbrīnojama personība, tāpēc viņi sagaida, ka arī uzdāvinātās dāvanas būtu īpašas. Visu, kas pamodinās viņa spēcīgo fantāziju, viņš pieņems ar sajūsmu. Pirmkārt, tas attiecas uz piedzīvojumiem un ceļojumiem (piemēram, priekšmeti ar etniskiem motīviem), kā arī rokdarbiem un dāvanām, kas izcels viņa dabisko seksualitāti. Dāvanas un suvenīri ar erotisko zemtekstu vienmēr būs īstās (protams, ja to atļauj situācija un pazīšanās līmenis).

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

 

Skorpions mīl spēcīgas emocijas

Nekad nevaicājiet Skorpionam, ko viņam uzdāvināt. Visticamāk, viņš atbildēs “neko”, jo uzskata jebkuru iemeslu svinībām, pat savas simtgades jubileju, par maznozīmīgu. Skorpionam patīk neviennozīmīgas emocijas – piemēram, stihijas sacelšanās. Pat ja jūs izvēlaties viņam gleznu ar saulespuķēm, tām labāk jābūt saulespuķēm pirms negaisa, vai kārtīgā vasaras svelmē.

Galu galā, ja nezināt, ko uzdāvināt Skorpionam, tad uzdāviniet viņam naudu. Tā viņu iepriecinās, jo nauda – tā ir brīvība! Brīvība pirkt to, kas patīk. Skorpionam labas dāvanas dzimšanas dienā liksies arī dāvanu kartes interesantā veikalā vai grāmatnīcā, kas dos viņam iespēju izvēlēties to, ko ikdienā neatļautos. 

 

 

 

Idejas, meklējot dāvanu Skorpionam

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Skorpiona zīmē dzimušajiem.

 

Ziedi ar īpašu pievienoto vērtību

Skorpionam patīk visi ziedi, kam piemīt jutekliskums un kaislība, piemēram, eksotiskas lilijas, smaržīgās frēzijas vai milzīgas rozes ar apreibinošu aromātu. Skorpions dievina viņa dzimšanas laika puķes – mārtiņrozes, krizantēmas ar rūgteno aromātu apbur Skorpionu un būs laba dāvana sievietei dzimšanas dienā.

 

Galvenais Skorpionam – zieda enerģētika, tā dabas spēks, un jo tā vairāk, jo labāk. Izcili oriģināla ideja dāvanai būs augu ekosistēma - tā ir vesela, pašpietiekama pasaule stikla burkā, ko neietekmē arējie apstākļi! Tā skorpionu intriģēs, un atgādinās par to, ka ja skorpiona iekšienē viss būs līdzsvarots, nevieni ārējie draudi nespēs viņu izsist no sliedēm!

 

Eksotiskas, ekstrēmas dāvanas

Cīņa un risks ir Skorpiona stihijas, tāpēc viņam droši var dāvināt visu, kas ir saistīts ar spēka atribūtiem: stilizēti ieroči (viskija pudele–pistole, “duncis” papīram), dekoratīvs sienas zobens, afrikāņu maskas. Akmentiņš no Mēness, tehnikas jauninājums, reta grāmata, rotas it kā no tālām zemēm – viņam patiks jebkura eksotika!

Dāvana Skorpioniem var būt arī priekšmets, kas ir saistīts ar mīklām un noslēpumiem: stikla bumba ar zibeņiem iekšpusē, amulets, aksesuāri ar maģisko simboliku. Skorpioni nav vienaldzīgi pret mistiku. Ja zināt, ka jūsu Skorpions aizraujas ar mistiku vai ezotēriku, noderēs jebkurš instruments šīs intereses attīstīšanai. Tas var būt arī astroloģijas žurnāla abonements, vai arī abonements kādai mājaslapai, kurā iespējams labāk izpētīt savu zvaigžņu ceļu, dzīves mērķus, psiholoģiju vai citus aspektus, kas varētu interesēt konkrētajam skorpionam! 

 

Labi pavadīts brīvais laiks

Skorpions kā Ūdens zīme dievina ūdeni un visu, ko ūdens var piedāvāt no ūdenssporta – daivings, laivošana, burāšana, pelde baseinā, izbrauciens ar kuģīti. Aktīva vai laiska atpūta ūdens tuvumā Skorpionu sajūsminās. Taču ne tikai ūdens stihija ir tuva Skorpionam – uzdāviniet viņam lidojumu ar gaisa balonu, lēcienu ar izpletni vai jebkāda veida lidojumu, un jūsu Skorpions būs sajūsmā.

Skorpions ir arī intelektuāla zīme. Viņš daudz lasa, runājas ar draugiem un meklē dzīves jēgu. Viņam garšo sarkanvīns un apbur kaislīgas dejas. Skorpions novērtēs deju kursu apmeklējuma dāvanu karti, biļetes uz teātri, kino, koncertu, jaunu lietu izmēģināšanu. Taču viens viņš uz turieni neies, dāvinātājam būs jādodas kopā ar jubilāru.

 

oriģinālas dāvanas

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Jebkurā jūsu uzdāvinātā lietā – no putekļsūcēja līdz mākslas priekšmetiem – Skorpions novērtēs spēcīgu dizainu. Skorpiona spēcīgā enerģētika iet kopsolī ar spilgtām un emocionālām dabas parādībām – varavīksnes, ziemeļblāzmas, saulrieta un saullēkta, vētras, negaisa, vulkāna izvirduma attēli uz jūsu dāvinātiem priekšmetiem patiks Skorpionam. Viņam patīk arī priekšmeti, kas izgatavoti no dabas materiāliem (īpaši rokdarbi): koka, ādas, akmeņiem, kā arī dzelzs un tērauda. 

 

Daudzfunkcionāla tehnika

Skorpions mīl tehniskas lietas un pārzina tās. Viņa asais prāts uztver tehniku kā palīgu. Lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā būs gan sadzīves priekšmetu ērtības, gan datoru opcijas, gan visu no tele–foto–video tehnikas. Tehnikā viņu saista spēks un daudzfunkcionalitāte. Supervieds telefons vai virtuves kombains, kurš ja nu vienīgi uz Mēnesi nelido, – tas viss ir paredzēts uz nākotni tendētam Skorpionam. Tā kā Skorpions nevar iedomāties savu dzīvi bez labas kafijas un saldumiem – viņu sajūsminās moderns kafijas automāts un vafeļu vai mafinu panna.

 

Skorpions novērtēs jebkuru ērtu un praktisku lietu, ja vien tā būs oriģināla. Skorpionam patiks, ja jūs uzdāvināsiet viņam kaut ko ar erotikas piesitienu, piemēram, stilīgu, zīdaini glāsmainu gultas veļu, mīkstus spilvenus, pūkainu paklāju, ko noklāt pie gultas. 

 

Spēcīgas un izteiksmīgas smaržas

Skorpions  ir tik dziļš, neatšifrējams un karsts kā vulkāns okeāna dzīlēs, kas spējīgs transformēties un sublimēt enerģiju. Tas asociējas ar lotosu – skaistu, tīru svēto ziedu, kas paceļas no purva vides. Sarežģīta, nedaudz pretrunīga, juteklīga aromātu gamma ir īsti viņa stilā. Ir pieļaujami pipari, ingvers, anīss, sarkanais apelsīns, gardēnija, ciedrs, pačūlija, muskats, mandeles un arī maigais lotoss, kas pastiprina noslēpumainību. 

 

Suvenīri, nieciņi

Skorpions no visām zīmēm visvairāk aizraujas ar savu Zodiaka simbolu. Nav brīnums, par viņu taču ir uzrakstīts tik daudz intriģējoša. Tā kā visādi nieciņi ar skorpiona simboliku ir vienmēr vietā: tie atgādinās viņam, cik viņš ir neatkārtojams.

Turklāt kaislīgajam Skorpionam ir laba humora izjūta: suvenīri un joku mantiņas ar erotikas elementiem viņu uzjautrinās. Neaizmirstiet par Skorpiona seksuālo enerģētiku: viņam šī sfēra ir tik ļoti dabiska, ka viņš ar prieku saņems dāvanu ar mājienu par “to”. Derēs gan smieklīgi suvenīri, gan gleznas, gan arī sadzīves priekšmeti erotiskā stilā.

 

 

fromme dāvanu karte

 

Piemērotas dāvanas Skorpionam

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Skorpionam. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

Dāvanu karte, ko var izmantot 10 restorānos

Restorāni rīgā ; restorani rigaSkorpioniem ļoti tīks dāvanu karte Restorāni Rīgā - tā ļauj dāvanas saņēmējam izvēlēties doties uz jebkuru no 10 piedāvātajiem restorāniem. Skorpionam tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, vai gūt jaunus iespaidus vēl neapmeklētā vietā.  

 

Nakšņošana ar masāžu

SPA hotel Baltvilla ; SPA pārim ; atpūta pārimSkorpions savā dziļākajā būtībā ir nelabojams romantiķis, un ar šādu dāvanu jūs iekarosiet viņa sirdi un labvēlību. Romantiska SPA nakts diviem Baltvillā iekļauj romantisku atpūtu ar mīļoto cilvēku, nakšņošanu viesnīcā Baltvilla un terasi, kur sagaidīt saulrietu un saullēktu. Citus līdzīgus romantiskus piedāvājumus iespējams atrast FromMe rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu


Brīvdienas ar nakšņošanu viduslaiku pilī

Brīvdienas viduslaiku pilī

Romantiska nakšņošana Jaunpils pils apartamentos, baronu cienīga maltīte viduslaiku mūzikas un sveču gaismā un ekskursija ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos.Romantiski noskaņotu Skorpionu apburs Brīvdienas viduslaiku pilī – romantika, piedzīvojums, noslēpumainība. Grezna atpūta ir Skorpiona stilā, tāpēc lieliska izvēle būs atpūta pilī.

 

 

Knockout Barbershop apmeklējums

Knockout Barber ShopSkorpionu vīriešiem patīk labi izskatīties un patīk būt palutinātiem. Dāvanu karte Knockout Barber Shop sniegs vīrietim abas šīs lietas. Turklāt Skorpions noteikti būs apmierināts ar sniegto kvalitāti un tradicionālo pieeju, jo darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi. Pieejami arī griezumi ar bārdas nažiem!

 

Saullēkta vai saulrieta saigaidīšana noslēpumainā purvā

Advaita adventures dāvanu karte piedzīvojumiem purvā

Jūsu jubilārs svētkos būs lielā sajūsmā par šādu iespēju – izbaudīt romantiku un miglas vālus pār purva ezeriņiem. Saules rotaļas un jutekliska baudījuma apsolījums – ideāla dāvana Skorpionam. Advaita Adventures piedzīvojumi purvos saullēktā ir iespēja dzīvot patiesi un skaisti, kamēr citi vēl guļ. Tas ir kā izdīvot noslēpumu, ko saņemas atklāt tikai retais! 


Kvestu istabas pārbaudījums 

Kvesti

Ar šo dāvanu karti Skorpionam ir iespēja izvēlēties jebkuru izlaušanās istabu! Izlaušanās spēļu klāsts ir plašs mistisku prāta mežģu, kuri patiks Skorpionam. Kvesti būs lieliska iespēja Skorpionam arī saviem draugiem parādīt savas izcilās prāta spējas. Skorpioniem topā varētu būt kvesti “Slepenā istaba” un “Baiļu kolekcionārs”, jo šīs izlaušanās istabas ir patiesi baisas – tieši kā Skorpionam patīk! 

 

BrainGames dāvanu karte

Brain Games galda spēles

Skorpionam noteikti patiks dažādas stratēģiskās galda spēles un prāta mežģi, kā arī iespēja sevi pierādīt draugiem un ģimenei. Tikai neriskējiet ar šādu dāvanu, ja pats neesat gatavs spēlēt kopā ar jubilāru. Visādi citādi – BrainGames dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana Skorpionam, kas uzdāvinās jautrus un azarta pilnus vakarus. 

 

Dāvanu karte tehnikai

Dāvanu karte tehnikaiSkorpioniem patīk tehnika, dažādi gaddžeti un jaunākās tehnoloģijas, tāpēc dāvanu karte kādā no interneta veikaliem pulsometrs.lvinserv.lv vai 707.lv varētu dot iespēju iegādāties kādu sen kārotu tehnoloģisko iekārtu. Skorpions pats varēs izvēlēties to, kas visvairāk kārojās, jo pieminētie interneta veikali pārsteidz ar plašo izvēli.


 

Pilnīga relaksācija, peldot visumā

floutings salonā flouting universe

Kāpēc gan neuzdāvināt Skorpionam iespēju planēt kosmosā? Tieši tādas sajūtas sniedz floutings! Floutings salonā Floating Universe ir īpaša procedūra, kas nodrošina visātrāko un dziļāko mūsdienās zināmo relaksāciju un meditēšanu. Tā notiek īpaši aprīkotā floutinga kapuslā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā. Ūdens tur ir ļoti sāļš, tāpēc tajā nav jāpeld - tas neļaus iegrimt. 

 

Dažādas aktivitātes uz un zem ūdens

Brauciens ar ūdens mociSkorpions un ūdens – divas absolūti nedalāmas vienības. Tāpēc nekad nekļūdīsieties ar dāvanu, kas ietvers aktīvus un mazāk aktīvus atpūtas piedāvājumus uz ūdens. Kategorijā Aktīvā atpūta uz ūdens būs gan ūdensmoči, gan laivošana vai supošana pa Daugavu, arī niršanas apmācības.

 

Garda šokolādes meistarklase diviem

šokolādes meistarklaseTā kā Skorpionam patīk grezas, skaistas un unikālas lietas, pašam savas šokolādes tāfelītes izveidošana varētu būt fantastiska dāvana. Šokolādes meistarklase ir  vieta, kur apgleznot šokolādes tāfelīti un pagatavot šokolādes trifeļu kolekciju. Visam pa vidu šokolādes fabrikas CAPS! īpašniece Ilze Garanča pastāstīs līdz kaulam patiesu stāstu par uzņēmuma darbību un tā rašanos.

Baseina abonements

Peldbaseina apmeklējums

Mierīgākas dabas Skorpions izbaudīs ūdens sniegto baudījumu komfortablā baseinā. Baseina abonements iekļauj piecu reižu apmeklējumu Ķīpsalas baseinā. Šī būs lieliska dāvana gan tiem, kas nodarbojas ar peldēšanu, gan tiem, kas vēlas sevi uzturēt lieliskā formā, gan arī tiem, kas pa vasaru nav paspējuši pietiekami daudz izdzīvoties pa ūdeni. 
 

Lidojums ar paraplānu tandēmā

Lidojums ar paraplānu tandēmā

Skorpionam patīk sevi izaicināt un izjust ko neparastu. Lidojums ar paraplānu ir iespēja Skorpionam uzdāvināt asas izjūtas un ļaut apskatīt Rīgu no putna skatu punkta. Lidojums notiek ar instruktoru, tāpēc iespējams izjust arī pavisam ekstrēmas sajūtas, veicot akrobātisko triku pilnu lidojumu. Šis vai citi lidojumi Skorpionam sniegs nepieciešamo ekstrēmo sajūtu devu!

Peintbols vai lāzertags

Peintbols

Skorpioniem patīk ieroči un cīņas – te viņš izpaudīsies pēc pilnas programmas. Ar šādu dāvanu ieraudzīsiet Skorpiona azartisko dabu. Peintbola dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo jubilārs pats izvēlēsies tās izmantošanas datumu un uzaicinās spēles dalībniekus uz jautri pavadītu dienu svaigā gaisā. 

 

Dāvanu karte saistīta ar Skorpiona hobiju

Veikals IeročiJa jums ir zināms, ka Skorpions aizraujas ar kādu hobiju, tad šāda dāvana ļaus nopirkt ko sen kārotu un kļūt savā hobijā labākam. Dāvanu karte hobijam ir dāvana, kas noteikti tiks novērtēta. Iespējams izvēlēties no tādiem hobijiem kā makšķerēšana, medīšana, golfa spēle, peldēšana, zirgu izjādes u.c. 

 

Apakšveļas dāvanu karte

Lauma Lingerie apakšveļaJutekliskajam Skorpionam Apakšveļas dāvanu karte būs īsti pa prātam. Ja zināt sava Skorpiona gaumi vai esat īpaši tuvi, izvēlēties dāvanu pats, bet noderēs arī kā dāvanu karte. Iespējams izvēlēties starp tādiem zīmoliem kā LAUMA lingerie, Triumph, QUEEN lingerie u.c.

 

Dāvanu karte rotaslietām

Nela Gems dabīgo akmeņu rotaslietasProtams, lielāku prieku Skorpionam sagādātu jau nopirktas rotas, bet, ja nav iespējas savu jubilāru satikt un apsveikt klātienē vai arī īsti labi nepazīstat viņa gaumi, tad Skorpions novērtēs arī Rotaslietu dāvanu karti. Iespēja izvēlēties garantēs vien to, ka Skorpionam patiesi patiks saņemtā dāvana.

 

Eleganta dizaina ūdens pudele

ūdens pudeleZīmols Ūdens pudele izplata skaistas un stilīgas ūdens pudeles ikdienai, darbam, sportam un ceļošanai. Piedāvājumā ir plaša izvēle, lai Skorpions varētu tikt pie elegantas un skaistas ūdens pudeles tieši savai gaumei. Dāvanu karte ūdens pudelei parūpēsies par to, ka Skorpions tiks pie tieši savas ūdens pudeles, kas visvairāk iepatikusies!

 

 

Universāla dāvanu karte īpašam pirkumam

FromMe dāvanu karteFromMe karte ir personalizējama dāvanu karte ar plašāko izmantošanas iespēju klāstu. Tā kā dāvanu kartei ir iespējams pievienot ļoti personisku sveiciena tekstu, iesaiņot sarkanā aploksnē, ko aizdarīt ar vaska zīmogu, šis ir iespējams labākais veids, kā Skorpionam pasniegt universālu dāvanu karti.

 

 

Ko nedāvināt Skorpionam

Skorpioni dievina dāvanu kartes, bet ne jebkuru, tāpēc izvēlieties uzmanīgi! Dāvanu karte parastā lielveikalā (tad labāk dāvināt naudu) vai biļetes uz kādu ilgi gaidāmu pasākumu nav tā veiksmīgākā izvēle Skorpionam. Tas Skorpionam radīs stresu saplānot savu aizņemto dzīvi, lai paspētu dāvanu izbaudīt. Tā viņš var aizmirst par dāvanas izmantošanas termiņu, palaist to garām un faktiski palikt bez dāvanas. Ja nu vienīgi dāvinātājs apņemas Skorpionam atgādināt par dāvanas  izmantošanu un aizvest viņu to izbaudīt. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Skorpionu galīgi neinteresē, kā ir iesaiņota dāvana, tā var būt arī pavisam bez iesaiņojuma. Galvenais ir pati dāvana, nevis tās iesaiņošanas vai pasniegšanas veids. Bez tam Skorpions dievina pārsteigumus – viņš būs sajūsmā par it kā nejauši uz viņa galda atstātu dāvanu vai par “meklējumu karti”, kas pamazām posmu pēc posma aizvedīs līdz dāvanai.

 

Vēl citas dāvanas Skorpionam atrodi rakstā Birthday gifts for Scorpio woman.

 

Ja vēlies ieskatīties arī citu horoskopa zīmju dāvanu ieteikumos, tos atradīsi rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

 

Dāvanas

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu