Dāvanu idejas, ko dāvināt Svariem

21.09.2023

Svari dzimšanas dienas svin laikā no 23. septembra līdz 22. oktobrim. Svari ir Gaisa zīme. Svari ir vislielākie perfekcionisti visā zodiakā. Satikties ar Svariem ir ļoti patīkami. Delikāti un izpalīdzīgi, viņi harmoniski iekļaujas jebkurā kompānijā. Atšķirībā no horoskopa zīmju lielākās daļas Svarus ar dāvanu ir viegli iepriecināt. Pat, ja jūs neuzminēsiet viņa vēlmes, Svari neapvainosies: viņi dievina pārsteigumus un ir sajūsmā jau par to faktu vien, ka viņiem dāvina kaut ko patīkamu.

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Svariem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām:

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Svariem

Svaru simbols šo zīmi saista ar taisnprātību, un spēcīgi attīstītā godīguma izjūta ir redzama Svaru spējā saglabāt objektivitāti un vispusīgi izvērtēt jebkuru problēmu. Tomēr, Svari bieži konfliktē ar prasību izdabāt savām vēlmēm un nepieciešamību patikt apkārtējiem. Rezultātā Svari daudz laika pavada, nespēdami izšķirties un izstrādājot sarežģītu stratēģiju. Lai uzņemtos iniciatīvu, Svari vienlaikus vēlas nonākt pie kompromisa. Svaru zīmē dzimušie bieži vien vilcināsies un atturēsies, taču aiz ārējās neizlēmības slēpjas dzelzs apņēmība.

Svariem ir svarīgi, kā viņi izskatās, kā apģērbti, kā apkārtējie izturas. Svariem nevar pārmest gaumes trūkumu. Tiekšanās pēc skaistā un harmonijas Svariem paver ceļu mākslā. Svari ciena skaistumu un estētisko vērtību augstākās īpašības.

 

Dāvanā svarīgs ir pārsteigums

Kaut gan Svari ir pateicīgi par jebkuru dāvanu, tomēr vislabākā ir tā, par kuru viņi sen sapņojuši. Pacentieties uzzināt, kas tā būtu, bet tā, lai Svari par to neuzzina. Dāvana Svariem var būt klasiska vai moderna, ar humoru vai bez tā, dārga vai nedārga – Svari jebkurā gadījumā ar prieku to pieņems. Vienīgais, ko Svari – estēti – jums varētu nepiedot, ir bezgaumība. Dāvanai ir jābūt izsmalcinātai un tai jāpriecē acis!

Nekad nejautājiet Svariem tieši, ko viņi vēlētos saņemt dāvanā, jo viņiem ļoti svarīgs ir tieši pārsteigums! Svarus iepriecinās jebkura skaista, izsmalcināta, gaumīga dāvana. Pat tehnikā viņiem pirmajā vietā ir tieši dizains! Ja nezini, ko dāvināt Svariem, ņem vērā, ka viņiem ir attīstītas visas maņas. Tāpēc dāvanai labi jāsmaržo, labi jāizskatās un ir jābūt patīkamai taustei.

Dāvanai Svariem jābūt orientētai uz maņu orgāniem (piemēram, glezna, mākslas priekšmeti – redzei, dārgs parfīms – ožai, laba mūzika – dzirdei, lietas no audumiem, kuriem patīkami skarties (zīds, samts, mīksta vilna) – taustei).

 

Svariem nozīmīgs ir līdzsvars

Izvēloties dāvanu Svariem, izvairieties no pārspīlējumiem it visā: skaņās, krāsās, aromātos. Spilgtas, kontrastu krāsas viņiem nepatīk, bet toties dāvana pasteļtoņos iepriecinās. Smaržu izvēlē dodiet priekšroku maigiem aromātiem, mūzikā – melodiskumam.

 

davu kartes

Idejas, meklējot dāvanu Svariem

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Svaru zīmē dzimušajiem.

 

Ziedi

Pat vismazākais pušķis Svariem nedrīkst būt pieticīgs. Svari pratīs novērtēt gan greznu iesaiņojumu, gan dizainera gaumi. Mājās Svariem parasti aug daudz puķu, tādēļ izsmalcināta puķe podā viņiem ir laba dāvana. Tikai izvairieties no tādām banalitātēm kā ģerānija vai līdakaste. Varat izvēlēties kādu eksotisku istabas augu vai augu kompozīciju, kas Svarus priecēs ilgu laiku. 

 

Pasākumi, hobiji

Svari priecāsies par uzaicinājumu uz deju vakaru vai deju kursiem, elitāru klubu, bridža vakaru vai viktorīnu kopā ar draugu komandu. Svari labprāt sporto paši, tāpēc noderēs arī sporta aprīkojums vai dāvanu karte fitnesa klubā, bet vēl vairāk Svarus iepriecinās iespēja vērot sporta sacensības.

Svari atpūšas izglītojoties – viņus iepriecinās dāvanu karte apmācību semināram, kursiem, lai varētu apgūt ko jaunu un savdabīgu. Svari labprāt glezno, modelē apģērbu, vada pasākumus. 

 

Romantiska atpūta

Svari ar prieku rīko omulīgas pasēdēšanas ar draugiem. Šim nolūkam noderēs tāda dāvana Svariem, kas vakaru pie kamīna padarīs vēl omulīgāku. Tāpat Svariem patiks romantiska atpūta kopā ar mīļoto cilvēku komfortablā un greznā viesnīcā, izmantojot SPA piedāvājumus vai baudot laiskas brīvdienas. Ieprieciniet savu jubilāru Svarus un uzaiciniet uz omulīgām vakariņām patīkamā atmosfērā.

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Svariem var dāvināt greznumlietas, tāpēc dāvana sievietei dzimšanas dienā būs vislabākā kāda smalka rotaslieta, vai praktiski aksesuāri, jo tās netiek uzskatītas par nekam nederīgiem niekiem. Tā Svaru acīs ir funkcija greznot pašu mājokli, darīt tīkamu ikdienu vai atgādināt par dāvinātāju. Svariem patīk labas lietas, bet viņi nav no tiem, kuriem vissvarīgākā ir cena. Viņus var iepriecināt ne tikai ar klasiskām rotām no dārgakmeņiem, bet arī ar dizainera darbu un labu bižutēriju. Vienīgā prasība pret dāvanu – elegance un gaume. 

 

Tehnika un sadzīves priekšmeti

Svariem patiks viss – gan sadzīves tehnikas jauninājumu ērtums, gan jebkura foto/video tehnika (jo ar tās palīdzību viņi varēs realizēt savu mākslinieka talantu!), gan datortehnika (palīgs darbā). Galvenais, kas jāatceras: stils un dizains viņiem ir un būs pirmajā vietā, pat tehnikā – un neko tur nevar darīt.

Svari priecāsies par jebkuru dāvanu, tādēļ laba dāvana vīrietim dzimšanas dienā, kas padarīs viņa māju vēl mājīgāku, skaistāku un komfortablāku. Ērtas mēbeles un interjera priekšmeti, gleznas, dekoratīvi sīkumi, dekoratīva lampa, tasītes no smalka porcelāna – īsāk sakot, viss, kas spēs padarīt Svaru māju vēl ērtāku un mājīgāku. Svari mīl siltumu un ērtības, tāpēc priecāsies par spilveniem dīvānam, paklāju savai istabai, siltu, mīkstu pledu rudens vakariem ar grāmatu vai smaržīgas kafijas krūzi.

 

 

Smaržas

Ideālam parfīmam Svariem jābūt dārgam, izsmalcinātam un neuzkrītošam. Nekādu spilgtu, un jo īpaši smacīgu un smagu aromātu! Venera, kas pārvalda Svaru zīmi, piešķir viņiem estēta statusu un pievilkšanas spēku. Tā kā inteliģentie Svari bieži vien visu dzīvi meklē harmoniju, viņi labprāt izvēlas smaržas, kas dod līdzsvara sajūtu. Tam nepieciešama kripatiņa asuma, kas emocionāli atmodina. Tie var būt klasiskie aromāti, kuru sastāvā ir arbūzu, persiku, citrona, mimozas, liepas, jasmīna, meža ogu, ābolu, tuberozes, sveķu, tējas koka, sandalkoka aromāts. 

 

Suvenīri, nieciņi

Nieciņi Svaru izpratnē nav nekādi nevajadzīgi sīkumi, jo to galvenais uzdevums ir radīt mājās komfortu. Prasības pret tiem ir vienkāršas: tiem jābūt atbilstošiem dzīvoklim pēc stila un jāvēstī par tās īpašnieku statusu un gaumi. Derēs arī maigas mīkstās mantiņas gaišos toņos, jo tās ir tik patīkamas taustei.

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Svariem. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dzimšanas dienas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei. 

 

 

1. Restorāns Ferma dāvanu karte

Restorāns FERMAIzsmalcināta gaisotne, izsmalcināti ēdieni, un ja vēl ir lieliska sabiedrība, tad tā varētu būt labākā dāvana Svariem. Svinīgas vakariņas restorānā ir lielisks iemesls iziet no mājas, sapucēties un nodoties nesteidzīgām sarunām. Turklāt restorāns FERMA parūpēsies jau īsta gardēža cienīgu piedzīvojumu.

Restorāns Ferma dāvanu karte

2. Galda spēles no Brain Games

Brain Games galda spēlesLielisks veids, kā pavadīt vairāk laika kopā ar draugiem interesantā un aizraujošā gaisotnē. Domājams, Svari izvēlēsies nevis dziļi stratēģiskās spēles, bet jautras ballīšu spēles. Jebkurā gadījumā – lieliska dāvanas izvēle, kas parūpēsies par to, lai nekad nav garlaicīgi. 

Brain Games dāvanu karte

3. Nela Gems rotas vai dāvanu karte

Nela Gems dabīgo akmeņu rotaslietasGaumīgas, dabīgas un Latvijā darinātas rotas iepriecinās elegantos, skaistumu mīlošos Svarus. Nela Gems rotas ir zināmas ar to apburošo mirdzumu, ko sniedz Swarovski kristāli un skaistās pērles. Šī dāvana Svariem noteikti patiks.

Nela Gems dāvanu karte

 

4. Dāvanu karte iecienītajam sportam un hobijam

Dāvanu karte sportam un hobijamSvari nopietni pieķeras savam hobijam, tāpēc priecāsies, ja atbalstīsiet viņu aktivitātes ar atbilstošas dāvanas izvēli. Turklāt tikai pats hobija baudītājs spēs skaidri izvēlēties sev piemēroto dāvanu.Tāpēc viena no hobiju dāvanu kartēm ir lielisks apsveikums svētkos.

Dāvanu kartes sportam un hobijam

5. Ražots Latvijā dāvanu karte

Ražots Lattvijā dāvanu karteLatvijā darinātas lietas – apģērbs, aksesuāri, dizaina lietas – patiks gaumīgajiem, elegantajiem Svariem. Turklāt viņi noteikti novērtēs savā īpašumā iegūt kādu latviešu dizaineru darinātu rotaslietu. To izvēle ir plaša un ar šo dāvanu karti tā visa ir Svaru rīcībā.

Ražots Latvijā dāvanu karte 

6. Radošās nodarbības sevis pilnveidošanai

Radošie kursiGan ar mākslu saistītās, gan praktiskās nodarbības, kas dos iespēju padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi, piesaistīs un iepriecinās Svarus. FromMe dāvanu katalogā iespējams izvēlēties starp dažādām radošajām nodarbībām, to starp, gleznošanu, kaligrāfiju, dekupāžu u.c.

Radošo kursu dāvanu kartes

7. Izmēģināt labākās austeres īpašā meistarklasē

Austeru meistarklase restorānā BuržujsMēģiniet piedāvāt Svariem izmēģināt ko jaunu, iepazīt jaunu garšas baudījumu, un vislabāk būs, ja Svaru tuvākais cilvēks arī piedalīsies šajā piedzīvojumā. Šis ir stāsts par un ap austerēm – tiks izcelta to izcelsme, vēsture, daudzveidība, atvēršana, ēšana, garšas īpašības un saderība ar vīnu.

Austeru meistarklase restorānā Buržujs

8. Gaumīgs apģērbs

timberland dāvanu karteSvariem patīk izskatīties skaisti, jo tas viņiem palīdz dzīvot tik pat skaisti! Izvēlies dāvanu karti no apģērbu un aksesuāru veikaliem. Svariem tīkams ir prestižais Timberland, un ko sportisku var nopirkt no Sportland vai House of Brands veikala. Nekad nevar zināt, kad pienāks situācijā, kurā nāksies atstāt labu iespaidu.

Apģērbu un aksesuāru veikalu dāvanu kartes

9. Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonuSvari kā romantiķi un sapņotāji varētu piepildīt kādu savu sapni, piemēram, lidot ar gaisa balonu. Skats uz zemi no gaisa balona piepildīs Svaru vēlmi pēc skaistā uz ilgāku laiku. Turklāt šis piedzīvojums noteikti ir jāizbauda katram vismaz reizi dzīvē.

Lidojums ar gaisa balonu

 

10. Sporta nodarbības

Sporta nodarbībasLai gan vairāk Svariem patīk vērot sporta sacensības, arī viņi paši neatteiksies no aktīva dzīvesveida. Izvēlies kādu no FromMe lieliskajiem piedāvājumiem – izjādi ar zirgiem, slēpošanu, niršanu, klinšu kāpšana u.c. interesantus piedzīvojumus.

Sporta nodarbības dāvanu kartes

 

11. Atpūta Rakšu kamieļu parkā

Rakšu lielais piedzīvojumsAtpūtas parka apmeklējums ar laba piedzīvojuma piegaršu – iespēja izvest pastaigā lamu, izjāt kamieļa mugurā, lemuru barošana un daudz kas cits. Svari kopā ar savu tuvāko cilvēku izbaudīs šādu relaksējošu atpūtu dabā.  

Rakšu lielais ceļojums

 

12. Izjāde ar zirgiem brīvā dabā

Izjāde ar zirgiemPiedāvājiet savam jubilāram mazliet aktīvāku atpūtu svaigā gaisā. Izjāde ar zirgiem būs vilinoša dāvana rudens noskaņās. Turklāt jubilārs šo piedzīvojumu varēs izbaudīt kopā ar mīļoto cilvēku, kādu ģimenes locekli vai draugu.

Izjāde ar zirgu apvidū

 

13. Laiska atpūta Piena Muižā

Atpūta Piena muižāĻoti skaisti numuriņi ar vannu istabas vidū, dažādas peldes un SPA procedūras dos iespēju Svariem doties tālāk no lielpilsētas un izbaudīt mierīgu atpūtu. Šī ir dāvana ir nepieciešama ikvienam, kura ikdiena ir steigas pilna. Laiks atpūsties un sevi palutināt.

Dāvanu karte Piena muižā

 

14. Smalks matu griezums

Frizieris barbershop dāvanu kartePraktiskākai dāvanai noteikti var izvēlēties friziera vai barbershop dāvanu karti. Dāvanu karti Knockout Barbershop, Kolonna skaistumkopšanas salonā, vai citā frizētavā Svari atzīs par labu, jo novērtēs dāvanas estētiskumu un lielisko rezultātu pēc salona apmeklējuma. Kuram gan nepatīk tikko grieztu matu elegance?

Frizētavu dāvanu kartes

15. Smalks izbrauciens ar vakariņām Jonathan SPA

Jonathan SPA EstateEkskursija uz pasakaino Amatciemu, kur lieliski atpūsties Jonathan SPA un pavakariņot vienā no Latvijas TOP 30 restorāniem būs lieliska dāvana Svariem. Viesnīca Jonathan Spa Estate ir neparasta, gleznainas ainavas ieskauta vieta, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Jonathan Spa Estate apmeklējums

16. Izbrauciens ar vēsturisko kuģīti pa Vecrīgu

Vecpilsētas panorāmas reissRomantisks, mierīgs izbraukums ar kuģīti ar saktu uz mīļi, skaisto Vecrīgu piepildīs Rīgu mīlošu Svaru sirdi ar prieku un labsajūtu. Šis ir veids kā ieraudzīt skaisto, ko ikdienas steigā neievērojam un pietiekami daudz nenovērtējam. 

Vecpilsētas panorāmas reiss

 

17. Piemesties kādam lielākam pirkumam

707.lv interneta veikalsJa zināt, ka jūsu apdāvināmie Svari ko ļoti vēlas, tad varat pielikt savu daļu viņa īpašajam pirkumam. To var izdarīt ar dāvanu karti plaša preču klāsta interneta veikalā, piemēram, interneta veikalā 707.lv. Tikai piedomājiet, kā šo dāvanu pasniegt pārsteidzošā veidā. Varbūt var palīdzēt kādas Joku dāvanu idejas.

707.lv interneta veikals

 

 

Ko nedāvināt Svariem

Nauda aploksnē nav tā veiksmīgākā dāvanas izvēle Svariem, jo, pirmkārt, tas nav interesanti. Otrkārt, viņiem nepatīk izvēlēties no pārāk liela piedāvājumu apjoma un pieņemt lēmumus. Turklāt, tas liedz iespēju pārsteigt Svarus. Tāpat nevajag dāvināt nerūpīgi iesaiņotas dāvanas vai bez personiska noformējuma, jo svari ir tie, kas pamana detaļas.

Tā arī meklējot dāvanu, cenšaties izvairīties no tām dāvanām, kas ir vienkārši izvēlētas, bet neparāda, ka jūs esat pievērsuši uzmanību saņēmēja interesēm un vēlmēm. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Meklējot skaistu dāvanu, neaizmirstiet par ne mazāk skaistu dāvanas iepakojumu. Neaizmirstiet par sīkumiem, jo Svari tos lieliski pamana – lai cenu zīmes ir noņemtas, lai būtu interesants, glīts un gaumīgs dāvanas iesaiņojums. Ja nesanāk nopirkt ideālo dāvanu Svariem, vienkārši izdariet Svaru labā ko jauku un negaidītu – Svari novērtē dažādus mazus, bet atbilstošus uzmanības apliecinājumus. 

 

Ja vēlies atrast vēl citas dāvanu idejas, kas nav dāvanu kartes, ieskaties rakstā Birthday gifts for Libra woman

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu