4 zīda apgleznošanas nodarbības Lady Club

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Izsmalcināts hobijs īstām lēdijām! Un Tev nav jāprot zīmēt, jo tas ir pa rokai ikvienam! Lady Club aicina ikvienu interesentu iemācīties apgleznot zīda šalles, lakatus un zīmēt gleznas uz zīda.

  Zīda apgleznošana ir viena no vecākajām rokdarbu mākslām, kas ir populāra arī mūsdienās, jo šī nodarbe ir pa spēkam ikvienam un ļauj realizēt savu radošo potenciālu. Katra otas kustība pārvērš zīda auduma gabalu par neatkārtojamu autordarbu.

  Zīda apgleznošana ir ļoti pateicīgs darbs, jo pat radušās kļūdas zīmējumos var viegli pārvērst par jaunām zīmējuma detaļām. Nav jāprot zīmēt, lai apgleznotu zīdu, jo pastāv dažādas tehnikas zīda apgleznošanā, kas ļauj pārnest uz zīda pat vissarežģītākos zīmējumus, neprasot zīmēšanas talantu. Apgleznotu zīdu var ievietot rāmī un istabu rotās brīnišķīga glezna, var izveidot neparastu šalli, lakatu, kas kļūs par lielisku garderobes papildinājumu.

  Visi nepieciešamie materiāli un instrumenti ir iekļauti nodarbību cenā.

  Nodarbības pasniedz praktizējoša māksliniece, mākslas akadēmijas maģistre un pasniedzēja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi – Sandra Zagurila.

  Nodarbību norises dienas:
  • svētdienās no 14:00 līdz 16:00;
  • pirmdienās no 18:00 līdz 20:00

 • Lūdzam pieteikties kursiem, rakstot uz e-pastu mail@ladyclub.lv. Vēstulē lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu, tālr. nr. un dāvanu kartes nr.
 • Norises dienas: svētdienās no 14:00 līdz 16:00; pirmdienās no 18:00 līdz 20:00.
 • Pārējām nodarbībām dāvanu karšu īpašniekiem tiek sniegta 20% atlaide.
 • Papildus informāciju par Lady Club nodarbībām vari uzzināt, zvanot pa tālr. 27052518 (Kristīna Kisa, Lady Club vadītāja) vai mājaslapā www.ladyclub.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu