4 gleznošanas nodarbību kurss iesācējiem hobiju studijā Lady Club

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Vienmēr sapņoji iemācīties gleznot, vai varbūt tas jau ir Tavs hobbijs? Atklāj un attīsti savu mākslinieka talantu studijā Lady Club!

  Iedomājies, uz baltās papīra lapas Tu vari projicēt savas domas, sajūtas, pārdrošāko fantāzijas lidojumu un galvenais - skaistumu, kas mīt Tevī. Izkrāso savu ikdienu, apmeklējot gleznošanas kursus, kuros varēsi iegūt un izkopt savas spējas!

  "Lady Club" radošajās nodarbībās Tu apgūsi būtiskākos kompozīcijas veidošanas principus un iemācīsieties izmantot dažādas gleznošanas tehnikas. 

  Visi nepieciešamie materiāli un instrumenti ir iekļauti nodarbību cenā.

  Nodarbības pasniedz praktizējoša māksliniece, mākslas akadēmijas maģistre un pasniedzēja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi  – Sandra Zagurila.

  Norises dienas: 
  ceturtdienās no 18:00 līdz 20:00; 
  svētdienās no 10:00 līdz 12:00.

 • Lūdzam pieteikties kursiem, rakstot uz e-pastu mail@ladyclub.lv. Vēstulē lūgums norādīt savu vārdu, uzvārdu, tālr. nr. un dāvanu kartes nr.
 • Viens pircējs var iegādāties līdz 2 dāvanu kartēm un apmeklēt nodarbību ar draugu. Pārējām nodarbībām dāvanu karšu īpašniekiem tiek sniegta 50% atlaide.
 • Norises dienas: ceturtdienās no 18:00 līdz 20:00; svētdienās no 10:00 līdz 12:00.
 • Papildus informāciju par Lady Club nodarbībām vari uzzināt, zvanot pa tālr. 27052518 (Kristīna Kisa, Lady Club vadītāja) vai mājaslapā www.ladyclub.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu