Dāvanu idejas Dvīņu zīmē dzimušajiem

21.05.2022

 

Dvīņi dzimšanas dienas svin laikā no 21. maija līdz 20. jūnijam. Dvīņi ir Gaisa zīme. Dvīņi ir pretrunīgas personības iemiesojums: vienu brīdi viņi ir spoži, komunikabli un sabiedriski, bet jau nākamajā – samulsuši un apjukuši. Dvīņi ir ļoti kustīga Zodiaka zīme. Gaiss ir Dvīņu stihija, un viņiem patīk viss, kas to atgādina, ienesot viņu dzīvē brīvību un plašumu. Dāvanai Dvīņiem ir jābūt atšķirīgai, oriģinālai. Dvīņi var apvainoties, ja viņiem uzdāvina kaut ko konservatīvu, pat ja tas nemaksā lēti.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Dvīņiem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Dvīņiem

Šī zīme vairāk nekā jebkura cita iemieso cilvēka dabas dualitāti. Dvīņi sevī apvieno pretmetus: gaismu un tumsu, intuīciju un loģiku, prātu un emocijas, garīgo un materiālo. Dvīņus saista viss, kas sniedz jaunu informāciju – grāmatas, avīzes, televīzija un kino.

 

Protams, visvairāk viņus interesē cilvēki. Starp citu, tiklīdz sarunu biedrs pārstāj sniegt jaunu informāciju, Dvīņi zaudē par viņu interesi. Cilvēki, kuri dzimuši Dvīņu zīmē, nekad nemēģina pārveidot pasauli, bet izzina to tādu, kāda tā ir, un brīnišķīgi pielāgojas tai. Viņi tiecas salikt dzīvi pa plauktiņiem pēc kādas shēmas, tāpēc gandrīz nekad nespēj to izzināt visā tās pilnībā.

 

Vislabākā dāvana Dvīnim ir pārsteigums

Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir ļoti vērīgi un dziļi domājoši. Viņus saista nodarbošanās mākslā vai zinātnē. Viņi ir ļoti nervozi un nemierīgi un bieži ieslīgst galējībās. Viņi ir aizdomīgi, reti uzticas citiem, uzskata, ka pārējiem cilvēkiem piemīt tikai tādas īpašības, kādas raksturīgas viņiem pašiem. Dažreiz piemīt tieksme uz skaudību, ir tendence uz spēcīgi izteiktu praktiskumu.

 

Lai nekļūdītos un atrastu vislabāko dāvanu Dvīnim, būtu labi precīzi uzzināt, kas iepriecinās Dvīņus. Tomēr tas ir jādara uzmanīgi. Ja pajautāsiet tieši, Dvīņi var apvainoties, jo pats svarīgākais dāvanā, pēc viņu domām, ir pārsteigums. Pārsteidziet Dvīņus, un jūsu dāvana izrādīsies pati labākā! Lai gan arī tad, ja aizmirsīsiet Dvīņus apdāvināt, viņi to īpaši ļaunā neņems, jo būtiski viņiem ir paši cilvēki.

 

Ja klausīsies uzmanīgi, par īstās dāvanas izvēli Dvīnis pastāstīs pats

Tomēr nepavisam nav grūti uzzināt to, par ko sapņo Dvīņi. Pietiks aprunāties ar viņiem par tehniku, suvenīriem utt. Atklātie Dvīņi paši pasniegs jums visas savas vēlmes kā uz paplātes, tāpēc ātri vien top skaidrs, kas ir vispiemērotākā dāvana Dvīnim. Dvīņi noteikti pratīs novērtēt roku darbu (jo tāda paša taču nevienam citam nav!), kā arī izstrādājumus, kas izskatās viegli un gaisīgi, piemēram, no stikla un tērauda. Atslēgas vārds Dvīņu dāvanām – oriģinalitāte, pat tad, ja dāvana ir kāds nieciņš.

Oriģinālas dāvanas

 

Idejas, meklējot dāvanu Dvīņiem

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Dvīņa zīmē dzimušajiem.

 

Ziedi

Dvīņi, jo īpaši sievietes, ir sajūsmā par ziediem! Turklāt absolūti visām – no acīs krītošām rozēm līdz atraitnītēm. Tie nav obligāti jāpērk dārgā veikalā, Dvīņi nenovērtēs greznu iepakojumu. Viņiem patīk apbrīnot pašas puķes, nevis gofrētu papīru. Vislabākais pušķis ir tāds, kas sastāv no dažādiem augiem un ziediem. Dvīņiem ļoti patiks ziedošas puķes podiņā, kas iepriecinās viņus ilgāk nekā grieztie ziedi. Tāpat Dvīņiem būs liels prieks par oriģinālu stādu viņa ziedu dārzam vai pat par garšaugu podiņā virtuves palodzei.

 

Greznuma lietas un aksesuāri

Dvīņi ir mazliet ārišķīgi, tāpēc lieliska dāvana Dvīņu zīmē dzimušajiem būs jebkuri stilīgi un oriģināli aksesuāri, kurus neuzkrītoši var izlikt apskatei, piemēram, šķiltavas, josta, aproce u.c. Viņi ir sajūsmā no pārsteigumiem un priecāsies par jebkuru neparastu un, jo īpaši, eksotisku dāvanu: suvenīru no tālām zemēm, dizainera rotām, pulksteni, kuram rādītāji iet pretējā virzienā.

 

Dvīņi vienādi nespēs pienācīgi novērtēt banālu bižutēriju un garlaicīgu zelta ķēdīti. Lai pamodinātu viņu fantāziju, uzdāviniet Dvīņiem roku darbu, piemēram, aborigēnu rokassprādzi no Lieldienu salām, indiāņu auskarus vai retu dizainera darbu. Ir vēlami visdažādākie ornamenti un etniskā stila elementi. Izcila dāvanu ideja Dvīņiem ir kāds dizaina priekšmets vai rotaslieta, kas ir tikai vienā eksemplārā vai ārkārtīgi neparasta un reta.

 

Piedzīvojumi un ceļojumi

Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet Dvīņiem piedzīvojumu. Ceļojums, biļete uz neparastu pasākumu, lidojums ar deltaplānu vai gaisa balonu, gājiens uz modernu sporta vai mūzikas klubu, dalība karaoke konkursā, abonements daivinga nodarbībām vai pelde baseinā kopā ar delfīniem – jebkuras spilgtas, neierastas sajūtas patiks Dvīņiem! Dvīņi vienlīdz novērtēs ceļojumu gan tepat pa Latviju vai Baltiju, gan uz eksotiskām zemēm, tāpēc varat izvēlēties dāvanu atbilstoši savām iespējām.

 

Dvīņiem patīk interesantas un intriģējošas lietas, tāpēc lieliska dāvana būs arī uzaicinājums uz izlaušanās istabu, prāta spēļu sacensībām vai pavadīt nakti Karaostas cietumā. Jebkurš piedzīvojums Dvīņus uzlādēs pozitīvi.

 

Tehnika

Dvīņi ir sajūsmā par dažādiem gadžetiem un tehniskiem jauninājumiem, īpaši jau tiem, kurus var ielikt somiņā vai kabatā.

 

Komunikabliem Dvīņiem piemērota dāvana būs jauns mobilais telefons, vai kāds telefona aksesuārs. Tie viņiem var būt vairāk nekā tikai viens. Pats par sevi saprotams, ka lietām ir jābūt modernām. Taču viņus iepriecinās arī jebkuri citi jauninājumi, īpaši jau no sadzīves tehnikas (piemēram, robots–putekļsūcējs, radio dušas kabīnei), vai arī tādi, ko var paņemt sev līdzi (MP3, elektroniskā grāmata, planšetdators utt.).

 

Dvīņiem patīk oriģinālas lietas jebkurā jomā, tāpēc arī blenderis ar gaismas diodēm, mikseris ar 5 putošanas režīmiem, elektroniskais kafijas automāts ar visdaudzveidīgākajām funkcijām, saldējuma automāts vai maizes cepamā krāsniņa ir lieliski piemērota dāvana Dvīņa zīmē dzimušajiem.

 

Dāvana hobija veikalā

 

Smaržas

Ja vēlaties Dvīņiem dāvināt smaržas, ņemot vērā Dvīņu duālo dabu, smaržu izvēle var svārstīties starp svaigumu un rozes maigumu, kā arī kontrastēt ar tumšu dzintara jutekliskumu. Dažādās intensīvās sajūtas liek Dvīņiem būt mainīgiem un izvēlēties smaržas pēc garastāvokļa.

 

Duālismam piestāv izteiksmīgi kontrastējoši aromāti – garšaugi, tai skaitā piparmētra, citrusaugļi, citronzāle, sandalkoks, rieksti, mentols, gurķis, viņiem piestāvēs kaut kas viegls, svaigs un straujš. Garastāvokļa vadīti, viņi priecāsies par kādu saldenu aromātu – lilijām, jasmīnu. Tomēr uzbāzīgi, smagi aromāti nav domāti Dvīņiem. Parfīmam jābūt ļoti noturīgam, ar vienu pūtienu jāpietiek visai dienai, ideāli būtu pat naktij.

 

Tikpat laba dāvanu ideja Dvīnim varētu būt ķermeņa kopšanas līdzekļi (kosmētika, parfīms, dušas komplekti, šampūni, matu kopšanas līdzekļi, vannas bumbas).

 

Sadzīves priekšmeti

Mājsaimniecība nav vairuma Dvīņu stiprākā puse. Tomēr tie Dvīņi, kuri ir saimnieciski un apveltīti ar kādu radošu talantu, spēs pienācīgi novērtēt jūsu dāvanu arī šajā jomā. Te būtu vietā laba dzija, audums šūšanai, šūšanas piederumi, varbūt pat eleganta šujmašīna ar milzumu funkciju vai adāmmašīna.

 

Dvīņiem patiks kādi sadzīves priekšmeti, kam ir kāda inovatīva pieskaņa. Piemēram inovatīva ūdens pudele, mikro gaisa mitrinātājs, gudrais sienas pulkstenis vai vēl kas cits.

 

Interesanta lasāmviela

Dvīņi ir ļoti intelektuāli, viņiem patīk daudz lasīt. Lieliski noderēs laba zinātniski populārā literatūra vai žurnāla abonements par zinātni, ceļojumiem, atklājumiem.

 

Dvīņiem īpaši patīk grāmatas ar daudz skaistām bildēm – tā viņi iedvesmojas saviem nākošajiem ceļojumiem un piedzīvojumiem.

 

 

Nieciņi un suvenīri 

Ir patīkami dāvināt dāvanas Dvīņiem, jo viņiem ir tik viegli izdabāt! Galvenais ir atcerēties, ka viņiem piestāvēs tikai tādi oriģināli nieciņi un aksesuāri, kurus var nodemonstrēt sabiedrībā. Somiņa, atslēgu piekariņš, pildspalva, maks un tamlīdzīgas dāvanu idejas tiks novērtētas, ja tajās ir stils un, protams, sava rozīnīte.

 

 
Ūdens pudeles
 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Dvīnim. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Rotaslietas ar Swarovski kristāliem no zīmola Nela Gems

Nela Gems rotaslietasGaisīgas un vieglas rotas no mirdzošiem Swarovski kristāliem būs īpaši piemērotas gaisīgajiem Dvīņiem. Nela Gems dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo Dvīnim būs iespēja izvēlēties rotu un mirdzēt, kā nevienam citam. Dvīņi īpaši novērtēs iespēju izveidot paši savu unikālo rokassprādzi, izvēloties akmeņus un to krāsas, kā arī piekariņus ar pašu izvēlētiem gravējumiem.

 

2. Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānuDvīņi kā Gaisa stihijas pārstāvji izbaudīs katru mirkli lidojumā, vienalga, ar ko un kur! Deltaplāns dāvanu karte ir iespēja palidināties vairāku simtu metru augstumā pāri Rīgas centram. Ja Dvīnis dzīvot Rīgā, tad iespējams ar instruktoru palidot garām arī Dvīņa mājām un pavērto apkārtni no putna skatu punkta. 
 

 

3. Virtuālās realitātes ceļojums

Daivinga apmācībaPiedzīvojums ir pats labākais Dvīņu zīmes draugs un gan jau jūs pazīstat savu apdāvināmo Dvīni, lai zinātu, vai šī dāvana spēs ielīksmot tieši jūsu jubilāru. Virtuālās realitātes dāvanu karte sniegs iespēju piedzīvot jaunas emocijas un ieskatīties citādākās pasaulēs kā mūsējā.

 

4. SUP piedzīvojums purvā vai uz Rīgas kanāla

fab piedzīvojums purvāJebkurš piedzīvojums izpelnīsies Dvīņu ovācijas. Dodieties šajā piedzīvojumā kopā ar savu jubilāru! FAB piedzīvojums dāvanu karte ļaus izvēlēties gan lokāciju, gan laiku, kad baudīt braucienus uz SUP dēļiem. Ūdens, saule un fantastiski cilvēki blakus – piedzīvojums ir garantēts. 

 

5. Ekskursija uz Latgali 

Ekskursija pa Latgali 2 personāmJa ir iespēja atklāt Latgali no cita skatu punkta un pārsteigt Dvīni, tad nekavējieties to izmantot.  Ekskursija uz Latgali 2 personām dāvanu karte ir iespēja ieraudzīt ko jaunu un ikdienā nepamanītu. Bieži vien mēdzam neapjaust, cik skaistā vietā patiesībā dzīvojam. Uzzinot tās vēsturi, domas var krasi mainīties. 

 

6. Dāvanu karte ceļojumu aģentūrā

Ceļojumu aģentūraCeļojums labā kompānijā Dvīņu zīmes pārstāvi iedvesmos ilgam laikam. Šāda dāvana Dvīnim tiks augstu novērtēta. Ceļojumu aģentūra dāvanu karte parūpējas par to, lai ceļojums norit veiksmīgi, izplānoti un viss, kas Dvīnim atliek, ir baudīt notikumus. 

 

 

7. Dalība auto-foto orientēšanās sacensībās

auto foto orientēšanāsKas jauns, nebijis, izaicinošs noteikti būs Dvīņu zīmes pārstāvja garā! Auto-foto orientēšanās dāvanu karte ir veids, kā pavadīt laiku aizraujošā un spriedzes pilnā gaisotnē ar tik pat aizrautīgiem cilvēkiem – draugiem vai ģimeni. 


 

8. Radošie kursi 

Floristikas meistarklaseJa zināt, ka jūsu jubilāram patīk radīt skaistumu, šī izvēle būs īstā jūsu Dvīnim. Radošo kursu dāvanu karte ir kas ļoti interesants, ko izmēģināt Dvīnim, kas sirdī ir mākslinieks. Roku veiklības un iztēles darbināšana palīdzēs uz brīdi aizmirst ikdienas problēmas un padzīvot sapņu pasaulē.

 

9. Gleznošanas nodarbības

Gleznošanas nodarbībasPat tad, ja Dvīni daba nav apveltījusi ar gleznotāja talantu, jauni izaicinājumi iepriecinās Dvīņu zīmes pārstāvi! Gleznošanas kursi dāvanu karte ļaus attīstīt un uzlabot esošās prasmes, kas var izvērsties par varenu piedzīvojumu. Gleznošana ir arīdzan terapeitiska procedūra, kas nomierina un ļauj atbrīvoties.

 

10. Izlaušanās istabas piedzīvojumi

KvestiĪstā izklaide piedzīvojumus mīlošās zīmes pārstāvjiem! Bez tam šo dāvanu varat izmantot kopā ar savu jubilāru! Kvesti dāvanu karte ļaus izvēlēties kādu aizraujošu spēli, kas patiešam liks padomāt un likt lietā savas atjautības spējas. Lieliska izklaide, ko veikt kompānijā ar jautriem cilvēkiem. 

 

11. Vakariņas tumsā

Blind Dreams vakariņas tumsāNebijušas sajūtas, vakariņojot pilnīgā tumsā – iespēja izbaudīt garšas, smaržas, taustes doto baudījumu. Vakariņas tumsā dāvanu karte ļaus izjust ēdienu īpaši precīzi, ļaujot savām garšas kārpiņām darboties izteiktāk. Šī ir lieliska pieredze, kuras laikā būs ne vein piepildīts vēders, bet arī iegūta jauna perpektīve.

 

12. Izmēģināt austeres restorānā Buržujs

Austeres diviemArī tad, ja jūsu apdāvināmais Dvīnis nav sajūsmā par austerēm, par piedzīvojumu un čiliņu austeru restorānā gan Dvīnis būs priecīgs.  Austeres diviem dāvanu karte ir kā smalks piedzīvojums, no kura Dvīnis noteikti nespēs atteikties. 

 

 

13. Dāvanu karte galda spēļu veikalā BrainGames

Brain Games galda spēlesBrainGames dāvanu karte ir lielisks veids, kā atgriezties bērnībā un izbaudīt kādu jautru galda spēli kopā ar savu ģimeni vai draugiem. Ja uzdāvināsiet kaut ko no šī veikala savam Dvīnim, nebrīnieties par turpmākā gada izklaidēm, apciemojot savu apdāvināto.

 

 

14. Dāvanu karte veikalā Pulsometrs

Sporta preces PulsometrsSavam Dvīnim-sportistam noteikti atradīsiet kādu piemērotu gadžetu, ar ko pastilot sporta nodarbībās citu sportistu priekšā. Pulsometrs dāvanu karte ļāus Dvīnim tikt pie kāda stilīga pulsometra, jaudīgas GoPro kameras vai konkrētam sporta veidam piemērota inventāra.
 

15. Dāvanu karte veikalā Es Mīlu Kafiju

Es mīlu kafiju Var nopirkt gan kafiju, gan tēju, gan kafijas aparātus, un šāda iespēja sajūsminās Dvīni, kurš mīl kafiju un  kuram patīk to pagatavot īpašā veidā. Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs piemērota dāvana tam Dvīnim, kurš bez kafijas nespēj iedomāties savus rītus un pēcpusdienas.

 

 

Ko nedāvināt Dvīņiem

Nevajadzētu Dvīņiem dāvināt naudu – tā ātri iztērēsies dažādiem sīkumiem, un no dāvanas nekas pāri nepaliks, it kā jūs neko nebūtu dāvinājuši. Nekādā gadījumā nedāviniet Dvīņiem milzīgus, maz funkcionālus priekšmetus kā vāzes, gleznas, sienas dekorus, sienas pulksteņus u.c. Kustīgie Dvīņi, kuru stihija ir Gaiss, nemīl piebāzt savu mājvietu ar liekiem priekšmetiem.

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanā Dvīņiem pats galvenais ir tās saturs, nevis iesaiņojums. Viņi nepievērš uzmanību iepakojumam, tāpēc uz to varēsiet ietaupīt.

 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!

 

Ja vēl joprojām esi dāvanas meklējumos, ieskaties rakstā Birthday gifts for Gemini woman. Te atradīsi dažādas dāvanu idejas Dvīņiem. 

 

Dāvanas internetā

 

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu