Dāvanas, ko iegādāties un uzdāvināt attālināti

30.03.2020

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli koronavīrusa dēļ, šajā laikā ieteicama ir sociālā distancēšanās – palikšana mājās un izvairīšanās no cilvēkiem. Svētki šobrīd nav prioritāte, un daudziem savas dzimšanas un vārda dienas nākas svinēt bez ballītēm un iepriekš izplānotajām aktivitātēm. Tomēr apsveikt savus mīļos šajā laikā ir īpaši svarīgi.

 

Šajā rakstā par to, ka apsveikt savus savus mīļos ar drošām, praktiskām un personiskām dāvanām no FromMe.lv. Īpaši pieminēsim mūsu partneru dāvanu kartes, kuru izmantošana ir aizvien droša, lai neaplipinātos ar koronavīrusu.

 

FromMe dāvanu kartes – drošas un personiskas

FromMe dāvanu serviss piedāvā elektronisku dāvanu karšu iegādi no aptuveni 400 uzņēmumiem Latvijā. Liela daļa no tiem arī šajā laikā turpina sniegt savus pakalpojumus un tirgot preces savos interneta veikalos. 

 

Lūk daži iemesli, kāpēc FromMe dāvanu kartes būs laba dāvana:

 

1. Elektroniski pasniedzama un personiska dāvana

FromMe dāvanu kartes iespējams iegādāties internetā un nosūtīt jubilāram uz e-pastu. Pastāv arī citi dāvanu piegādes veidi. Pirkuma brīdī dāvanu karti iespējams personalizēt ar paša izvēlētu sveiciena tekstu, ko papildināt ar EMOJI smaidiņiem, sirsniņām un citiem simboliem. 

2. Dāvana, ko iespējams izmantot, neizejot no mājas

Šo dāvanas iespēju par drošu izvēli padara tas, ka jubilārs saņemto dāvanu karti spēs izmantot no mājām. Dāvanu piedāvājumā ir dažādi interneta veikali, kā arī ēdienu piegādes. Tāda veidā dāvanas saņēmējs varēs izmantot savu dāvanu karti, neizejot no mājām. 

3. Dāvanu kartes ir praktiska dāvana ar izvēles iespēju

Dāvanu karte jau savā būtībā dāvanas saņēmējam ļauj pašam izvēlēties konkrētu pirkumu, ko vēlas. Bet, ja dāvanas saņēmējs, nevar atrast neko vajadzīgu, tad viņš var dāvanu samainīt pret jebkuru citu dāvanu karti no plašā FromMe piedāvājuma.

4. Garš izmantošanas termiņš ar iespēju vēl pagarināt

Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir 12 mēneši. Ja dāvanu karti šajā termiņā neizdodas izmantot, pēc individuāla pieprasījuma, dāvanu kartes izmantošanas termiņu var pagarināt. 

 

Raksta turpinājumā esam apkopojuši dāvanu idejas, kuras var iegadāties un arī izmantot ievērojot sociālo distancēšanos.

 

Lūk vairākas dāvanu kategorijas, kurās esam piedāvājumus sagrupējuši:

 

Dāvanu kartes interneta veikalos

Šobrīd, kad iešana ārā no mājas nav ieteicama, iepirkšanās internetā ir ļoti ērts un efektīvs risinājums. Neizejot no mājām, virtuāli iespējams aplūkot simtiem un tūkstošiem dažādu preču, izvēloties un iegādājoties sev nepieciešamāko. Prakstiska dāvanu karte interneta veikalā ir lieliska dāvana, jo tās saņēmējs spēs pats sev izvēlēties to, kas noteikti ikdienā noderēs vai ir nepieciešams jau labu laiku, kā arī prece tiks piegādata līdz pašai mājai visā Latvijā.

 

Gaļas Piegāde Jums interneta lielveikals

Gaļas piegāde Jums dāvanu karteGaļasPiegādeJums.lv ir svaigas gaļas interneta veikals – vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu svaigas gaļas iegādei. Šajā veikalā iespējams iegādāties svaigu gaļas produkciju, šasļiku, kūpinājumus un desas. 


 

707.lv interneta veikals

707.lv interneta veikala dāvanu karteDāvanu karte 707.lv interenta veikalā ir praktiska dāvana, ko novērtēs katrs tehnoloģiju vai praktisku dāvanu cienītājs. 707.lv veikalā iespējams iegādāties datortehniku un telefonus, TV, audio, video un foto ierīces, sadzīves tehniku, kā arī preces skaistumam, veselībai, tūrismam, sportam, automašīnām, santehnikai, mājai un dārzam.


 

Inserv.lv – darba instrumenti

INSERV.lv dāvanu karteINSERV.lv dāvanu karte piedāvā iegādāties dažādus darba instrumentus mājai un dārzam. Šī ir lieliska dāvana īstam mājas saimniekam, kuram noderētu jauns instrumentu komplekts. Īpaši tagad, kad mājās ir jāpavada vairāk laika. Ar šo dāvanu karti vīrietis varēs iegādāties rokas instrumentus un darbarīkus, elektro instrumentus, dārza tehniku, darba drošības apģērbu un aksesuārus.
 

Zoo Centrs – viss mājdzīniekiem

zoo centrs dāvanu karteŠajā laikā īpaši svarīgi ir arī parūpēties par saviem mājdzīvniekiem. Ar Zoo Centra dāvanu karti tas ir iespējams – veikals piedāvā barību, mantiņas un kopšanas līdzekļus, kas nepieciešami suņiem, kaķiem, zivīm, grauzējiem, putniem un reptiļiem. Dzīvnieku mīlis noteikti novērtēs šādu dāvanu, jo tā izrāda rūpes pret to, kas viņam ir svarīgs.

 

Rotaļnīca.lv – rotaļlietu veikals bērniem

rotaļnīca dāvanas bērniem

Lai droši un ērti varētu apsveikt arī savus un draugu bērnus, noderēs dāvanu karte no Rotaļnīcas. Dāvanu karte paredzēta pirkumiem bērnu veikalā "Rotaļnīca". Veikalā "Rotaļnīca" atradīsiet augstas kvalitātes, attīstošas bērnu rotaļlietas, spēles un radošos komplektus dažādiem vecumiem, no tādiem Eiropā pazīstamiem ražotājiem, kā "Djeco", "New Classic Toys", "Le Toy Van", "Tuban" u.c.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

fromme karte

Lieliska praktiskā dāvana ir FromMe karte. Ar FromMe karti tās saņēmējs savu dāvanu varēs izvēlēties kādā no 40 populārākajiem FromMe.lv reģistrētajiem uzņēmumiem visā Latvijā pilnīgi jebkuru preču vai pakalpojumu iegādei. Šis ir lielisks risinājums gadījumā, kad nav nojausmas par to, kas jubilāram ir nepieciešams – izvēle paliek pilnīgi viņa paša ziņā. Izvēlē ir iekļauti arī visi pārējie veikali no šī saraksta. 

 

 

Dāvanu kartes iemīļotajam hobijam

Sociālā distancēšanās sniedz iespēju vairāk laika veltīt sev – doties garās pastaigās, kustēties, izdarī lietas, kurām iepriekš nebija laiks, kā arī nodoties saviem iemīļotajiem hobijiem. Dāvanu karte jubilāra hobijam būs iepriecinoša un ļoti novērtēta dāvana. Šis ir labākais laiks, kad attīstīt savu hobiju un pavadīt laiku lietderīgi.

 

Salmo – makšķernieku veikals

salmo dāvanu karteMakšķerēšana šobrīd ir lielisks hobijs, jo tas ļauj izvairīties no cilvēku pūļiem un netraucēti būt svaigā gaisā. Salmo ir lielākais makšķerēšanas veikals Rīgā, kas piedāvā preces iegādāties arī internetā. Salmo dāvanu karte ļaus iegādaties tādas preces kā Salmo makšķerlietas, Norfin apģērbi, Cobra āķi, Lucky John mānekļi, Holiday preces tūrismam un atpūtai, un pat Outland laivas.
 

4Speed – moto ekipējuma un rezerves daļu veikals

4Speed dāvanu karte4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls. Interneta veikala 4Speed interneta veikala piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai – 4Speed dāvanu karte ļaus iegādāties no lietus un vēja aizsargājošu apģērbu, bruņas, ķiveres, cimdus, zābakus, somas, stiprinājumus un citus moto aksesuārus. 
 

Sportland – sporta un ikdienas apģērbs dāvanu karte

sportland dāvanu karteSporta apģērbs un aprīkojums visām gaumēm ir atrodams Sportland veikalos. Tur atrodams viss intensīviem treniņiem un aktīvai atpūtai. Sportland interneta veikals nodrošina ērtu iepirkšanos no jebkuras vietas Latvijā, un protams, visu var iegādāties arī veikalos klātienē. Sportland dāvanu karte ir lieliska izvēle dāvanai, jo garderobē vienmēr atradīsies, ko papildināt.

 

Braingames – galda spēļu dāvanu karte

braingames dāvanu karteTiem, kam no mājām šobrīd norit gan darbs, gan mācības, noteikti ir nepieciešams kāds jauns izklaides veids – piemēram, aizraujošas galda spēles. Braingames dāvanu karte ļaus jubilāram iegādāties kādu interesantu galda spēli internetā, kas vakarus kopā ar ģimeni padarīs par jautru notikumu. Šī ir lieliska dāvana ģimenei, absolventam vai draugam.

 

OSveikals – orientēšanās sporta veikals 

osveikals dāvanu karteAr OSveikals dāvanu karti šajā laikā tu iepriecināsi draugu, kuram patīk aktīvs dzīvesvieds – orientēšanās, rogainings un taku skriešana. Ar šo dāvanu karti jubilārs internetā varēs iegādāties visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību – specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. 
 

Muzikasveikals.lv – mūzikas instrumentu veikals

mūzikas veikals instrmentiem

Muzikasveikals.lv ir lielākais mūzikas instrumentu interneta veikals Latvijā, kas specializējas un konsultē par mūzikas instrumentiem, to īpašībām un specifikācijām. Internetā iespējams sev pasūtīt vēlamo instrumentu, tā piederumus un aprīkojumu. Ilglaicīgi paliekot mājās, brīvo laiku iespējams izmantot apgūstot kādu jaunu instrumentu.

 

Stādu audzētava

stādu audzētavas

Kādam, kas labprāt rušinās pa savu piemājas dārziņu, noteikti patiktu iespēja internetā iegādāties jaunus stādus. Rožleju stādu audzētava piedāvā iegādāties dažādus krūmus un puķes no Lielvārdes, Baižu stādu audzētava piedāvā iegādāties aptuveni 700 veidu un šķirņu ziemciešu stādus. Savukārt Robežnieku kokaudzētava piedāvā 190 dažādu krāsu un formu skujkoku, kā arī skaistas zemciešu puķes.

 

 

Skaistuma lietu interneta veikali

Kad garlaicība, sēžot mājās, sit augstu vilni, tad skaistumlietu iegādāšanās internetā noteikti ļaus sajusties labāk. Ar apģērbu un aksesuāru dāvanu kartes palīdzību svētku jubilārs varēs sevi palutināt ar paša izvēlētu rotaslietu vai kādu stilīgu t-kreklu.

 

Nela Gems – rotaslietas ar Swarovski kristāliem

nela gems dāvanu karteNela Gems veiksmīgi rada skaistumu, izgatavojot spožas un kvalitatīvas rotas, kas priecē gan ikdienā, gan svētkos. Plašajā interneta veikala rotaslietu piedāvājumā ir sudraba auskari, mirdzošas kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni ar regulējamiem izmēriem, kā arī apburošas brošas. Nela Gems dāvanu karte ļaus jubilārei pašai izvēlēties sev piemērotāko rotaslietu.
 

Diamond Sky dāvanu karte

diamond sky dāvanu karteDiamond Sky ir Eiropā ražota augstas kvalitātes bižutērija ar Swarovski kristāliem. Šis zīmols ir daudzu modes dāmu iecienīts bižutērijas un aksesuāru ražotājs. Diamond Sky dāvanu karte tās saņēmējai ļaus sajusties kā īstai karalienei un tikt palutinātai ar ko skaistu un mirdzošu, nepametot savas mājas.


 

Vincento – bižutērijas veikals 

vincento rotaslietasKvalitativas bižurtērijas interneta veikals Vincento piedāvā plašu sieviešu, vīriešu un bērnu bižutērijas izvēli kvalitātes un skaistuma cienītājiem. Vincento dāvanu karte ir piemērots apsveikums tiem, kam patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar mirdzošu rotaslietu palīdzību. Lielākajā daļā veikala Vincento rotājumu tiek izmantoti oriģināli „Swarovski” kristāli, bet tāpat arī īpaši kristāli no Austrijas.
 

Goldlight Jewellery – juvelierizstrādājumu veikals

goldlight jewelleryGoldlight Jewellery dāvanu karte tās saņēmējai ļaus internetā iegādāties rotaslietas no tādiem zīmoliem kā  Miluna Kiara, Le Gi, Zoccai, Ti Sento, APM Monaco, Viventy, Marmara Sterling.  Šīs ir  rotaslietas jebkurai gaumei un dzīves situācijai, kā arī dāvanu karte piedāvā arī kvalitatīvu un rūpīgu juvelierizstrādājumu remontu.
 

 

Zīmola Latvietis oficiālais veikals eucow.com

latvietis dāvanu karteŠobrīd atbalstīt vietējos latviešu dizainerus ir ļoti svarīgi. Interneta veikalā www.eucow.com iespējams iegādāties oriģinālos zīmola Latvietis un Latviete, kā arī citu fonda radīto zīmolu un sadarbības partneru produktus. Latvietis dāvanu karte ir lieliska dāvana kādam, kas atbalsta vietējos dizainerus un kas novērtētu stilīgu latviešu darinājumu. 

 

 

Dāvanu kartes ēdienu piegādei

Daudzi restorāni un kafejnīcas šajā laika posmā ir ciet. Paliekot mājās, ir vairāk brīva laika, ko veltīt gatavošanai. Tomēr reizēm gribās paslinkot un pasūtīt uz mājām svaigu un gardu ēdienu. Ir vietas, kas šādu pakalpojumu piedāvā arī šobrīd. Šāda dāvana noteikti tiktu novērtēta – īpaši svētkos, kad gatavot negribās.

 

Fugu Sushi – suši piegāde

fugu sushi dāvanu karteSuši būs lielisks papildinājums svinībām, romantiskam vakaram, vienkāršam vakaram mājās vai pat pusdienu pārtraukumam, tāpēc tā ir lieliska dāvana ikvienam. Dāvanu karte suši piegādei Rīgā ir lieliska dāvana, ko pasniegt svētkos. Fugu Sushi dāvanu karte ir lieliska dāvana draugam, māsai vai kolēģiem, kas mīl suši, un kam suši piegāde uz mājām ir regulāra izvēle.

Andalūzijas suns

andalūzijas suns

Andalūzijas suns ir mūsdienīgs restorāns, kas piedāvā plašu ēdienu izvēli, kā arī piegādi līdz pat mājas durvīm. Andalūzijas suns dāvanu karte sniegs iespēju izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem.
 

Tex-Mex Republic restorāns

tex-med republic dāvanu karteTex-Mex Republic restorāns ir viens no tiem uzņēmumiem, kas turpina darbību arī šajā laika posmā, piegādājot ēdienus uz mājām. Tex-Mex piedāvā nobaudīt gan eksotiskos meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar gardiem un atspirdzinošiem dzērieniem. Restorāna meistardarbs ir  nevainojami steiki, mutē kūstošas ribiņas un pikanti vistas spārniņi. Tex-Mex dāvanu karte noteikti tiks novērtēta.
 

i-FOOD – veselīga ēdiena piegāde

i-food ēdiena piegādei-Food komanda piedāvā veselīgas, sabalansētas maltītes Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotājiem, kas piemērotas visiem, kas vēlas zaudēt svaru, vai tieši otrādi, palielināt to. Uzņēmuma piedāvājums ikvienam palīdzēs ēst sabalansēti un veselīgi, ietaupot laiku un līdzekļus. Dāvanas saņēmējs ar i-FOOD dāvanu karti varēs izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu no vairākām programmām, ieskaitot veģetāru piedāvājumu.

 

Aizvien aktuāli aktīvās atpūtas piedāvājumi

Aiz loga ir pavasaris un skaidrās debesis ar sauli katru dienu vilina iziet ārā un izbaudīt skaisto laiku. Par laimi, kamēr tiek ievēroti socialās distancēšanās noteikumi, tas ir atļauts. Aktīvās atpūtas piedāvājumi ir droši, jo to organizatori rūpējas par distances ieturēšanu un citiem drošības pasākumiem dāvanas izmantošanas brīdī. Turklāt, ņemot vērā dāvanu kartes ilgo izmantošanas termiņu, visi zemāk uzskaitītie dāvanu piedāvājumi var tikt izmantoti arī pēc vairākiem mēnešiem, kad situācija, cerams, būs uzlabojusies.

 

Adventure Ride – zirgu stallis un izjādes

adventure ride zirgu stallisZirgiem piemīt īpaša enerģija – tā spēj nomierināt un uzlādēt ar pozitīvu enerģiju. Katrs no mums uz radušos ārkārtas stāvokli valstī reaģē citādāk, tāpēc mierpilna izjāde ar zirgu varētu būt lielisks veids, kā sajust mieru. Adventure Ride zirgu stallis ir pietiekami tuvu Rīgai, lai tur nokļūtu no jebkura Latvijas reģiona.
 

KMH – kvadriciklu un motociklu noma

KMH dāvanu karteVeids, kā izlādēt uzkrāto enerģiju un arī negatīās emocijas, ir ar ātruma un dabas palīdzību. Brauciens ar kvadraciklu vai motociklu ir lielisks veids, kā sajust ātrumu un kārtīgi iztrakoties, vienlaikus saelpojoties svaigu gaisu. Kvadraciklu noma ir lieliska dāvana tikai 30 km attālumā no Rīgas, kur varēs atpūsties, uzlādēties un apgūt jaunas iemaņas.
 

Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā 

sup adventuresDrīzumā sāksies aktīvās atpūtas veidi, ko vēl joprojām varēs izmantot, ievērojot distancēšanos. SUP Adventures dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas ļaus pavadīt mierpilnu vakaru vai rītu, sagaidot purvā saullēktu vai saulrietu. Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā rīta agrumā vai pašā vakarā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus. 
 

Laivošana diviem pa Rīgas kanālu 

laivošana diviemLaivošana diviem ir aktīvās atpūtas dāvana, kas ietver laivošanu un svaigu iespaidu piedevu tepat Rīgas centrā. Iespēja ikvienam rīdziniekam un Rīgas viesiem iepazīt pilsētu no sev neierasta skatu punkta, airējot ar divvietīgām, drošām smailītēm pa Rīgas kanālu, Daugavas ūdeņiem un iepazīstot tās līčus, kanālus un pietekas.


 

Ūdens motocikla noma

ūdens motociklu nomaAdrenalīna bagāts brauciens ar ūdens motociklu 40 minūšu garumā ir īstā izvēle ātruma un adrenalīna cienītājiem. Sniedziet patiesi jautras un neatkārtojamas emocijas uz ūdens, ko izbaudīt siltajos pavasara un karstajos vasaras mēnešos. Brauciens ar ūdens motociklu ir lieliska dāvana aktīvai atpūtai dabā. Arī šo dāvanu varēs izbaudīt, ievērojot sociālo distancēšanos.

 
 
 
Dāvanu piegāde

Dāvanu idejas un padomi

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu