Dāvanas vecākiem

19.05.2017

Vecāki ir svarīgākie cilvēki mūsu dzīvē. Tie mūs ir izaudzinājuši, lolojuši, vienmēr labu vēlējuši. Tieši tāpēc varētu būt grūti saprast, kas ir labākā dāvana vecākiem. Grūti tāpēc, ka vecāki taču ir pelnījuši to visu labāko, kas pasaulē vien ir. Taču neuztraucies, jo mums, FromMe komandai, ir padomā dāvanu idejas. Esam sagatavojuši reālus dāvanu piedāvājumus, kas noteikti iepriecinātu Tavus vecākus. Viss, kas Tev ir jāizdara, ir jāveic izvēle.

 

Dāvanas iespējams dāvināt ļoti dažādos svētkos. Ja Tev interesē Ziemassvētku dāvanas vecākiem, dāvana vecākiem kāzās – kāzu jubilejā un, ja domā, ko dāvināt un meklē idejas dāvanām vecākiem kāzu dienā un citos svētkos, tad izmanto FromMe sniegtās iespējas. Tu noteikti būsi apmierināts, jo esam izveidojuši veselu dāvanu kategoriju, kas veltīta dāvanu idejām vecākiem – Dāvanas vecākiem.

 

Rakstā apkopotas šādas sadaļas:

 

 

Ziemassvētku dāvanas vecākiem

Ziemassvētki ir ģimenes laiks. Skaisti ir ne vien paši svētku un svētku vakars, bet arī pirmssvētku sezona. Tāpēc sāc laicīgi plānot dāvanu idejas mīļajiem, lai gatavošanās svētkiem būtu bezrūpīga un patīkama. Ziemassvētki mūsu katra sirdī ievieš siltumu un sirsnību. Tieši tādai ir jābūt dāvanai Ziemassvētkos. Tavi vecāki noteikti novērtēs dāvanu, kas ir uzdāvināta no sirds. Tai ir jāizrāda rūpes par vecākiem un vienlīdz jāpasaka paldies par visu, ko vecāki Tavā labā gada garumā ir paveikuši. Ieskaties FromMe piedāvājumu klāstā zemāk un atrodi jaukākās Ziemassvētku dāvanas vecākiem.

 

Ziemassvētku fotosesija Viva Studio

 Ziemassvētki ir īstais laiks, kad visai ģimenei satikties uz kopīgu Ziemassvētku fotosesiju. Vecāki būs īpaši priecīgi par šādu dāvanu un novērtēs iespēju visai ģimenei iemūžināt kopīgi pavadītu laiku. Un no uzņemtajiem attēliem vienmēr var izveidot skaistu Ziemassvētku kartiņu, ko izsūtīt kā apsveikumu radiniekiem. 

 

Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze dāvanu karte

Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase. Šī būs lieliska dāvana aktīviem vecākiem, kuri izbauda slēpošanu un īstus ziemas priekus. Uzaicini vecākus uz dienu dabā ar Žagarkalns dāvanu karti

 

SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri 

Ja tomēr Tavi vecāki ziemas laikā labprāt patverās no aukstuma, tad piemērota dāvana būtu SPA pirts kompleksa apmeklējums. Uzdāvini vecākiem SPA Hotel Ezeri apmeklējumu  un iespēju aizbraukt atpūsties uz skaisto Siguldu. Miera un patiesas atpūtas cienītājiem šī būs ļoti augstu novērtēta dāvana.

 

Ceļojums diviem uz Tallinu apskatīt leduskritumus

Jauk Ziemassvētku dāvana vecākiem varētu būt arī kāds ceļojums nedaudz ārpus Latvijas robežām. Ceļojums uz Tallinu ir lieliska iespēja apskatīt Keilas leduskritumu, kas ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Tāpat ceļojuma laikā Tavi vecāki varēs iepazīt Tallinas vecpilsētu un nodoties skaistām, ziemīgām pastaigām. 

 

 

Dzimšanas dienas dāvanas vecākiem

Dzimšanas dienā svētku jubilārs vēlas būt lutināts un mīļots. Tā ir diena, kuru gribās pavadīt kopā ar mīļajiem cilvēkiem, jo tieši ģimene ir svarīgākā vērtība dzīvē. Meklējot dzimšanas dienas dāvanu vecākiem, ir jāņem vērā, ka dāvanas izvēlei ir jāsimbolizē rūpes. Ar šo dāvanu Tu godināsi savus vecākus un noteikti vēlies tos iepriecināt. Dzimšanas diena ir lielisks laiks, lai ļautu saviem vecākiem parūpēties par sevi. Tāpēc labākās dzimšanas dienas dāvanas vecākiem būs saistītas ar atpūtu, relaksāciju un veselību.

 

Krioterapijas procedūra diviem – Veselības centrā “Krio”

Dzimšanas dienā ir svarīgi parūpēties par savu labsajūtu un arīdzan veselību. Dāvana, kas izrādīs rūpes pret vecākiem, būs Krioterapijas procedūra.  Krioterapija jeb aukstumterapija dod spēku, stiprina imunitāti un atjauno veselību, kā arī liek mirdzēt un vairoties dabiskajai enerģijai. Tā ir lieliska un vienlīdz neparasta dāvana, ko varēs izbaudīt abi vecāki kopā.

Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža VSpa

Pilna ķermeņa masāža – tā nav parasta masāža, bet gan vesels atveseļošanās rituāls. Tā dāvās spēku un enerģiju uz ilgstošu laiku, ļaus visam ķermenim atslābināties un noņems sāpes. Visa ķermeņa ārstnieciskā masāža ir dāvana, kas izrāda rūpes. SPA atpūta ir dāvana, kas pasaka - ir laiks atpūsties. 

 

Kolonna – skaistumkopšanas salons dāvanu karte

Kolonna ir 17 skaistumkopšanas salonu un frizētavu ķēde visā Latvijā ar diviem DAY SPA saloniem, sporta klubu „Centrs” un ārstu dermatologu klīniku „Lāzerklīnika”. Kolonna dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai, kura noteikti ir pelnījusi sevi palutināt. Sniedz viņai šo iespēju savā dzimšanas dienā atpūsties un skaisti sapucēties.

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

Pucēties ir pieņemts ne tikai sievietēm - arī vīrieši labprāt rūpējas par savu ārējo izskatu. Šī ir piemērota dāvana tētim dzimšanas dienā. Uzdāvini Knockout Barber shop dāvanu karti un iepriecini tēti ar iespēju sakopties svētkiem un sajusties patiesi vīrišķīgam.

 

 

Kāzu jubilejas dāvanas vecākiem

Kāzu jubileja ir svarīgi svētki ne vien pašam pārim, bet arī pārējai ģimenes daļai. Šī diena ir skaisti svētki precētajam pārim un tajā pašā laikā rāda lielisku piemēru apkārtējiem par kopdzīvi. Parādi vecākiem, ka Tu esi pateicīgs par lielisko ģimeni, ko viņi abi ir izveidojuši. Kāzu gadadienā uzdāvini vecākiem ko patiesi īpašu. Piemērotas dāvanas ļaus vecākiem pavadīt laiku kopā un pilnvērtīgi atpūsties. Idejas dāvanām, kas nodrošina kopīga laika pavadīšanu, meklē FromMe sagatavotajā rakstā Pavadīt laiku kopā.

 

Romantiskas trīs kārtu vakariņas un glāze vīna divām personām 

Romantiskas vakariņas restorānā Le Sommet ir izsmalcināta dāvana vecākiem. Vakariņas restorānā ir fantastisks iemesls sapucēties un izbaudīt vienam otra sabiedrību. Romantiskas trīs kārtu vakariņas vecākus iepriecinās ar gardu maltīti un fantastisku pilsētas panorāmu no viesnīcas 11. stāva. Lai ļautu izvēlēties vecakiem sev tīkamāko restorānu, laba dāvana ir Restorāni Rīgā dāvanu karte.

 

restorāni rīgā dāvanu karte fromme

 

Atpūta 2 personām Citrus SPA centrā

Romantiska atpūta ir lieliski piemērota dāvana vecākiem kāzu gadadienā. Uzdāvini romantisku un relaksējošu atpūtu Citrus SPA Jēkabpilī. Atpūta Citrus SPA centrā piedāvājumā ietilpst 2h ilga atpūta, kam seko nakšņošana viesnīcā. Piedāvājumā iekļautas arī brokastis nākošajā dienā un rīta SPA procedūra. Ko vēl vairāk var vēlēties?

 

Izjāde ar zirgu apvidū divām personām

Izjāde ar zirgu ir lieliska dāvana kāzu jubilejā, ja pārim patīk pavadīt laiku dabā. Zirgu klātbūtne sniedz mieru un pozitīvu enerģiju. Izjādes laikā pa meža takām un pauguriem dāvanas saņēmējus priecēs arī skaistā daba. Izjādes notiek visu gadu, tāpēc izjādes laikā, atkarībā no sezonas, dāvanas saņēmējiem iespējams baudīt vasarīgi ziedošas pļavas, rudens lapkriti, sniegotus laukus vai dabas atmošanos pavasarī.

Saulrieta reiss – romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga

Kopīga atpūta uz kuģīša Vecrīga ir lieliska dāvana kāzu jubilejas svētkos. Romantiskā brauciena laikā pāris varēs nobaudīt atpūtas kuģīša kokteiļus uz atvērtā klāja, kurš ir dekorēts tropiskās noskaņās. Tur brauciena laikā būs iespēja izbaudīt sauli, atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Izklausās pēc patīkama un mierīga vakara uz ūdens.

 

 

Dāvanas vecākiem Mātes un Tēva dienā

Gan Mātes diena, gan Tēva diena abi ir vienlīdz īpaši un skaisti svētki. Šajos svētkos vecāku bērniem ir pieņemts parūpēties par vecākiem un uzdāvināt viņiem īpašu dienu. Šajos svētkos ir svarīgi dāvāt mīlestību un pateicību pret vecākiem. Saki viņiem paldies par visu, ko Tavā labā viņi ir darījuši. Novērtē to un izvēlies šajā svētku dienā palutināt vecākus ar īpašu dāvanu. Mātes dienā dāvini mammai iespēju uzsākt kādu jaunu aizraušanos vai apgūt ko interesantu. Lieliska dāvana Tēva dienā ir ar tēta hobiju saistīta dāvana. Pierādi vecākiem, ka Tu viņus atbalsti, un motivē uz jauniem laika pavadīšanas veidiem.

 

Make-up privātkonsultācija

Ja Tava mamma ir manāmi ieinteresēta skaistumkopšanā un labprāt uzzinātu vairāk par dekoratīvās kosmētikas pielietošanu un noklausītos noderīgos padomos, tad Make-up privātkonsultācija ir lieliska dāvana Mātes dienā! Šī dāvana ir piemērota, ja Tava mamma labprāt izmēģina ko jaunu un apgūst jaunas tehnikas un paņēmienus.

 

Mājai un Dārzam veikals dāvanu karte

Mājai un Dārzam dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai, kurai patīk rušināties pa savu piemājas dārziņu, iekārtot mājokli, stādīt ziedus un rūpēties par ģimenes labsajūtu mājās. Zināms, ka apkārtējā vide ļoti ietekmē labklājību un katra garastāvokli. Esam pārliecināti, ka šī dāvana ir piemērots apsveikums Mātes dienā.

 

Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči" dāvanu karte

''Ieroči'' dāvanu karte ir piemērots apsveikums Tēva dienā, ja Tavam tētim patīk medīt vai makšķerēt. Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Un kurš gan var labāk izvēlēties plašajā un specifiskajā preču klāstā, ja ne pats hobija īpašnieks, tāpēc dāvanu karte ir īstā izvēle.

 

 

Kādā no šīm lieliskajām izlasēm noteikti gaida tā dāvana, par kuru Tavi vecāki būs patiesi priecīgi. Vērts piebilst, ka īstās dāvanas iespējams atlasīt pēc to atrašanās vietas. Izvēlies tuvāko atpūtas kompleksu, restorānu vai nepieciešamo veikalu šeit:

Vidzemē

Zemgalē

Kurzemē

Latgalē

 

Novēlam patīkamu iepirkšanos! 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu