Romantiskas trīs kārtu vakariņas un glāze vīna divām personām restorānā Le Sommet

Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Romantiskas vakariņas, baudot 3 ēdiena kārtas, glāzi izcila vīna un ekskluzīvu pilsētas panorāmu no Bellevue Park Hotel Riga viesnīcas 11. stāva.

  Romantiskas vakariņas ir iespēja skaisti pavadīt laiku kopā, izbaudot ne tikai vienam otra sabiedrību, bet arī lielisko ēdienu un pilsētas panorāmu. Šī ir lieliska dāvana kāzu jubilejā, Valentīndienā vai citos svētkos, kuros vēlies uzdāvināt kvalitatīvi pavadītu laiku kopā!

  Vakariņas var lieliski apvienot ar Bellevue Park Hotel Riga viesnīcas SPA centra apmeklējumu vai nakti numuriņā. 

 • Nepieciešama rezervācija, zvanot no 16:00 līdz 23:00 pa tālr. 67069040, rakstot uz e-pastu: lesommet@bellevue.lv vai piesakoties restorāna mājas lapā www.lesommet.lv, vismaz 3 diennaktis pirms vēlamā rezervācijas datuma.
 • Rezervācijas atteikšana jāveic vismaz diennakti pirms rezervētā datuma.
 • Restorāna darba laiks P.-Sv. 17:00-23:00.
 • Restorāna apmeklētājiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Restorāns Le Sommet dāvanu karti € 50 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu