Ideja laimes akai ar sajūtu dāvanām

30.11.2019

 

Ziemassvētku laikā gaisā virmo pozitīvas emocijas un tās noteikti gribās nodot cilvēkiem apkārt. Pēdējā laikā populāras kļūst dāvanas, kas sniedz sajūtas – prieku, apņēmību, adrenalīnu vai piedzīvojumu garu. Šajā rakstā sniedzam ieteikumu, kā to apvienot ar īpašu dāvanu pasniegšanas veidu, kas rada satraukumu un arī pārsteigumu. Tā ir laimes aka ar emociju dāvanām.

 

Šāda apdāvināšanās būs interesants un jautrs notikums tuvāko draugu lokā vai darba kolektīvā. Iespējams, ka daudzi atviegloti uzelpos, jo šādā veidā apdāvināšanās kļūst par pilnībā baudāmu procesu, jo izpaliek dāvanas meklēšana, izvēle, sagāde un iesaiņošana. Par to parūpēsies FromMe dāvanu karšu centra dāvanu eksperti. Vajadzīgs tikai kāds atbildīgais, kas savāks dāvanu budžetu, saskaņos izvēlēto dāvanu sarakstu un saņems dāvanu kartes iesaiņotas krāsainās aploksnēs.

 

Dāvanas pārsteiguma elements

Laimes akas būtība slēpjas tajā, ka dāvanas saņēmējs nezin, ko saņems dāvanā - tā tiek izlozēta loterijā. Galvenais nosacījums ir saglabāt dāvanu slepenību un patiesi pārsteigt ar izlozētajām dāvanām. Dāvanu izlozi var veikt visdažādākajos veidos: vienkārši izvelkot krāsainās aploksnes vai numurējot aploksnes un izvelkot numuru dublikātus no cepures. 

Lai laimes aka izdotos, visām dāvanām ir jābūt aptuveni vienādā cenas robežā, piemēram, 30 – 50 EUR cenu diapazonā. Tādā veidā katram dāvanas saņēmējam izdosies savā īpašumā iegūt kādu patīkamu piedzīvojumu, ar ko iesākt jauno gadu vai vēl paspēt izbaudīt atlikušajā svētku nedēļā! 

 

Dāvana, kas patiks visiem

Galvenais, ko ieteicams ievērot laimes akas veidošanas procesā, ir piedomāt par to, lai tajā esošās dāvanas ir universālas un patiktu jebkuram. Šajā gadījumā, ja tiek dāvinātas dāvanu kartes, tās jau pašas par sevi ir universālas un katram noteikti noderīgas. Un tomēr var gadīties, ka kāds adrenalīnu raisošs piedzīvojums patiks vienam, bet kāds cits priekšroku dos kādai izzinošai meistarklasei. FromMe dāvanu eksperti palīdzēs izvēlēties piemērotākās dāvanas, kas atbilst tieši Jūsu dāvanu budžetam.

Lai visi pēc Ziemassvētku dāvanu apmaiņas būtu priecīgi un apmierināti ar savu lozi, vērts pieminēt, ka jebkuru iegūto dāvanu karti iespējams apmainīt. Tas nozīmē, ja kāds nav aktīvas atpūtas piekritējs un labprāt Ziemassvētkos iegūtu kādu relaksējošu SPA procedūru vai noderīgu dāvanu karti lielveikalā, tad tas ir iespējams. Visas FromMe dāvanu kartes to izmantošanas termiņā ir apmaināmas pret citu FromMe dāvanu katalogā atrodamu dāvanu atbilstošā vērtībā.

 
 

FromMe dāvanu idejas

Šajā sarakstā apkopotas vairākas vērtīgas un aizraujošas dāvanu kartes laimes akai, kas dāvanu saņēmējos radīs prieku un patīkamu satraukumu.

 

Slēpošanas un atpūtas bāze Žagarkalns

Žagarkalna dāvanu karte slēpošanas kalnam būs piemērota dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords. Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase, kā arī Žagarkalnā ir labākais snovparks Latvijā.

Restorāna dāvanu karte

Restorāna dāvanu karte un īpašie piedāvājumi dažādos restorānos Rīgā un citur Latvijā ir lieliska dāvanas ideja. Vakariņas restorānā ir piemērota dažādās apsveikšanas situācijās gan lietišķās, gan draudzīgās, gan tuvās attiecībās, tāpēc šī būs piemērota davana gan ģimenei, gan draugiem, gan arī kolēģiem. Atliek vien izvēlēties kādu konkrētu restorānu.

Taste Caps! šokolādes gardumi un meistarklase

Runā, ka šokolādes ēšana padara laimīgu. CAPS! meistarklases arī  to var! Paralēli meistarklasēm, CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs. Katra konfekte ir roku darbs. Tās top no īstām ziemeļu reģiona ogām un augļiem, šokolādes un mazliet saldā krējuma. Īstam saldumu mīlim šī dāvana noteikti patiks, jo varēs gan saēsties kvalitatīvu šokolādi, gan uzzināt ko jaunu!

Kvestu istaba

Arī Kvestu istaba ir lieliska dāvana, kas ir gan aizraujoša, gan universāla. Kvests ir spēle, kuras galvenais nosacījums ir atrisināt kādu mistēriju un izlauzties no istabas. Tas jādara risinot dažādas mīklas, pildot uzdevumus un sekojot norādēm. Kvesti ir aizraujoša laika pavadīšana ārpus mājas gan ziemā, gan vasarā, gan maziem, gan lieliem.

Lidojums ar paraplānu

Dāvana, kas piemērota īstiem adrenalīna cienītājiem, ir lidojums ar paraplānu. Tas ir kas tāds, kas jāizmēgina vismaz reizi dzīvi katram no mums. Lidojums vairāku simtu metru augstumā un burvīgs skats no putna lidojuma. Lidojumu paraplānā iespējams baudīt divējādi – gan mierpilnā lidojumā, gan arī ķerot adrenalīnu un asas izjūtas, piedzīvojot akrobātiskus trikus. Lidojums notiek ar pieredzējušu instruktoru, tāpēc drošība ir garantēta.

Šaušana ar lokiem

Šaušanas apmācība ar lokiem ir lieliska pieredze, ko katram vērts iegūt. Šī ir lieliska izvēle, kas radīs azartu, sacensību garu, kā arī ļaus izmēģināt ko jaunu un interesantu. Instruktors apmācīs visus šāvējus, dodot padomus drošībai un pareizai mērķēšanas tehnikai. Tāpat instruktori palīdzēs izvēlēties katram piemērotāko loku, un pastāstīs daudz ko interesantu par inventāra vēsturi, uzbūvi un darbības principiem.

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Šī dāvana sniegs piedzīvojuma sajūtas, ko iespējams gūt vadot lidmašīnu. Lidojums lidmašīnas simulatorā būs ļoti interesanta un izzinoša pieredze. Turklāt lidojuma laikā iespējams izvēlēties lidojuma lokāciju – reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus, kas var būt gan saulaina diena, vētra vai sniegputenis. Tas gūto pieredzi maksimāli pielīdzina reālam lidojumam. 

Drifta halles dāvanu karte 

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai, kur izmēģināt braucienu ar Wolftrike elektriskajiem tricikliem, kas spēj traukties pat 50 km/h lielā ātrumā.  Dāvanas saņēmējs kopā ar draugu varēs izbaudīt kontrolētu sānslīdi, kas skan sarežģīti, taču patiesībā šī aktivitāte ir piemērota visiem – bērniem, pieaugušajiem un pat senioriem!

 

Skeletona izjūtas nobraucienā "Varde" Siguldas bobsleja trasē

Šī būs lieliska dāvana aktīviem cilvēkiem, kam patīk ziema un sportiska atpūta svaigā gaisā. Būs jāieguļās "Vardē" uz vēdera un jābrauc pa trasi lejā, izbaudot gan straujās virāžas, gan ātrās taisnes. Brauciens norisinās Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē 2 personām. Nobrauciens ar Vardi ir lieliska sajūtu dāvana, kas jāpiedzīvo visiem.

 

Brauciens ar sniega motociklu 

Šī ir dāvana tiem, kas vēlas ziemu baudīt citādāk un ar nedaudz ekstrēmākām sajutām. Brauciens ar sniega motociklu ļaus 30 minūšu laikā kārtīgi iztrakoties un izslidināties pa mežu, kā arī baudīt piedzīvojumu garu. Lieliska dāvana gan vīrietim, gan arī sievietēm, kas mīl adrenalīnu un motora rūkoņu.

 

Brauciens zirga kamanās vai ratos

Brauciens zirga kamanās vai ratos no Adventure Ride būs aizraujoša dāvana, ko baudīt gan ģimenes lokā, gan kopā ar draugiem. Brauciena laikā kopā ar ģimeni varēs priecāties par dabu un stirniņu atstātajām pēdām, ja zemi klās sniegs. Tāpat bērni labprāt iekar priedītēs kādu burkānu vai ābolu. Bērniem šī aktivitāte būs īpaši aizraujoša, jo iespējams viņi vēl nebūs piedzīvojuši ko tādu.

 

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

"Laimas" dāvanu karte sniedz iespēju izbaudīt šokolādes maģiju un pat parastā dienā radīt svētku sajūtas. Ir iespēja izvēlēties apmeklēt gardu un atmiņā paliekošu ekskursiju saldākajā Rīgas muzejā, kā arī izmantot iespēju un kļūt par šokolādes meistaru mājīgajā un saldajā šokolādes darbnīcā. Muzejs piedāvā izbaudīt šokolādes piedzīvojumu savā dzimtajā valodā, izvēloties audio gidu, kas padara apmeklējumu īpaši izzinošu.

Look at Riga 5D kino seanss

5D kinoteātris Look at Riga piedāvā daudzdimensiju filmu, kas veidota kā ceļojums pa Rīgu vienmēr nemainīgi perfektos laika apstākļos. Līdz ar mūsdienīgas metropoles aizrautīgo ritmu, tiek apskatīti tās nozīmīgākie vēstures, mākslas un arhitektūras objekti no cita skatu punkta. Redzēt, cik skaista izskatās Rīga no putna lidojuma, ieskatīties acīs mūsu “Mildai” un traukties brīvā lidojumā virs Daugavas būs īsts piedzīvojums.

 

 

Ja Jums patīk šī ideja un vēlaties, lai FromMe dāvanu eksperts palīdz izvēlēties tieši jūsu situācijai atbilstošākās dāvanas, droši sazinieties ar mums:

FromMe.lv kontakttālrunis – 63030300

Epasta adrese – klienti@fromme.lv.

 

FromMe komanda novēl, lai izdodas noorganizēt aizraujošu laimes aku un padarīt šos Ziemassvētkus neaizmirstamus!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu