Ideja laimes akai ar sajūtu dāvanām

02.11.2022

 

Ar vien populārākas kļūst dāvanas, kas sniedz sajūtas – prieku, apņēmību, adrenalīnu vai piedzīvojumu garu. Šādas dāvanas vari apskatīt FromMe.lv kategorijā Ziemassvētku dāvanas. Savukārt šajā rakstā sniedzam ieteikumu, kā noderīgu dāvanu karti apvienot ar īpašu dāvanas pasniegšanas veidu, kas rada patīkamusatraukumu un arī pārsteigumu. Tā ir laimes aka ar emociju dāvanām.

 

Šajā rakstā atradīsi:

 

Dāvanu izloze būs interesants dāvanu pasniegšanas veids tuvāko draugu lokā vai darba kolektīvā. Iespējams, ka daudzi atviegloti uzelpos, jo šādā veidā apdāvināšanās kļūst par pilnībā baudāmu procesu, jo izpaliek dāvanas meklēšana, izvēle, sagāde un iesaiņošana. Par to parūpēsies FromMe dāvanu karšu centra dāvanu eksperti.

 

Vajadzīgs tikai kāds atbildīgais, kas savāks dāvanu budžetu, saskaņos izvēlēto dāvanu sarakstu un saņems dāvanu kartes iesaiņotas krāsainās aploksnēs. Kāpēc izvēlēties laimes aku kā apdāvināšanas metodi?

 

Dāvanas pārsteiguma elements

Laimes akas būtība slēpjas tajā, ka dāvanas saņēmējs nezin, ko saņems dāvanā - tā tiek izlozēta loterijā. Galvenais nosacījums ir saglabāt dāvanu slepenību un patiesi pārsteigt ar izlozētajām dāvanām. Dāvanu izlozi var veikt visdažādākajos veidos: vienkārši izvelkot krāsainās aploksnes vai numurējot aploksnes un izvelkot numuru dublikātus no cepures. 

 

Lai laimes aka izdotos, visām dāvanām ir jābūt aptuveni vienādā cenas robežā, piemēram, 30 – 50 EUR cenu diapazonā. Tādā veidā katram dāvanas saņēmējam izdosies savā īpašumā iegūt kādu patīkamu piedzīvojumu, ar ko iesākt jauno gadu vai vēl paspēt izbaudīt atlikušajā svētku nedēļā! 

 

Dāvana, kas patiks visiem

Galvenais, ko ieteicams ievērot laimes akas veidošanas procesā, ir piedomāt par to, lai tajā esošās dāvanas ir universālas un patiktu jebkuram. Šajā gadījumā, ja tiek dāvinātas dāvanu kartes, tās jau pašas par sevi ir universālas un katram noteikti noderīgas.

 

Un tomēr var gadīties, ka kāds adrenalīnu raisošs piedzīvojums patiks vienam, bet kāds cits priekšroku dos kādai izzinošai meistarklasei. FromMe dāvanu eksperti palīdzēs izvēlēties piemērotākās dāvanas, kas atbilst tieši Jūsu dāvanu budžetam.

 

Dāvanu karti iespējams samainīt

Lai visi pēc Ziemassvētku dāvanu apmaiņas būtu priecīgi un apmierināti ar savu lozi, vērts pieminēt, ka jebkuru iegūto dāvanu karti iespējams apmainīt. Tas nozīmē, ja kāds nav aktīvas atpūtas piekritējs un labprāt Ziemassvētkos iegūtu kādu relaksējošu SPA procedūru vai izsmalcināta restorāna apmeklējumu, tad tas ir iespējams.

 

Visas FromMe dāvanu kartes to izmantošanas termiņa laikā ir apmaināmas pret citu FromMe dāvanu katalogā atrodamu dāvanu atbilstošā vērtībā.

 
restorāni rīgā dāvanu karte
 
 
 

FromMe dāvanu idejas

Šajā sarakstā apkopotas vairākas vērtīgas un aizraujošas dāvanu kartes laimes akai, kas dāvanu saņēmējos radīs prieku un patīkamu satraukumu.

 

Dāvanu karte ziemas atpūtas kompleksā

dāvanu karte žagarkalnāZiemas prieki patīk ikvienam, tāpēc dāvanu karte ziemas atpūtas kompleksā varētu būt lieliska izvēle. Dāvanu karte Žagarkalnā īpaši patiks snovotājiem lielākā snovparka Latvijā dēļ. Savukārt atpūtas centrs Reiņa trase nodrošina ar 5 lieliskām slēpošanas trasēm gan lieliem, gan maziem. Tik daudz izvēles un veidi, kā baudīt sniegotu ziemu!

 

Restorāna dāvanu karte

dāvanu karte restorāni rīgāVakariņas restorānā ir piemērota dāvana dažādās apsveikšanas situācijās lietišķās, draudzīgās un tuvās attiecībās, tāpēc šī būs piemērota dāvana ģimenei, draugiem un kolēģiem. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ļaus šo izvēli viņiem veikt pašiem, jo te apkopoti šobrīd 11 dažādi restorāni. Ar katru restorānu atsevišķi iepazīsties mūsu sadaļā Restorānu piedāvājumi.

Taste Caps! šokolādes gardumi un meistarklase

šokolādes meistarklaseRunā, ka šokolādes ēšana padara laimīgu. CAPS! meistarklases arī  to var! Paralēli meistarklasēm, CAPS! ir dabīgu šokolādes konfekšu ražotājs. Katra konfekte ir roku darbs. Tās top no īstām ziemeļu reģiona ogām un augļiem, šokolādes un mazliet saldā krējuma. Īstam saldumu mīlim šī dāvana noteikti patiks, jo varēs gan saēsties kvalitatīvu šokolādi, gan uzzināt ko jaunu!

SPA pirts kompleksa apmeklējums

ezeri spa pirts fromme

Viesnīca SPA Hotel Ezeri ir skaista vieta Siguldā, kurā jāpaciemojas ikvienam. Tā piedāvā daudzveidīgas SPA procedūras un pilnīgu mieru. Ziemas sezonā jo īpaši gribās baudīt siltumu, tāpēc pirts kompleksa apmeklējums ir lieliska dāvana. Divu veidu pirtis un baseini ir labs atpūtas apvienojums! 

 

Elementari.lv – ēdiena sastāvdaļu piegādes serviss

elementari.lv dāvanu karteTiem, kam patīk gatavot un izmēģināt jaunas receptes, svaigu iedvesmu spēs sniegt Elementari.lv dāvanu karte. Tas ir serviss, kas tev pēc izvēles piegādās kāda ēdiena sastāvdaļas un recepti. Ēdienus varēsi izvēlēties no viņu plašā piedāvājuma. Tad atliks vienīgi sekot līdzi instrukcijai un pārsteigt sevi ar restorāna maltīti. Gatavošana  būs daudz atvieglotāka un ātrāka, taču joprojām interesanta.

Kvestu istaba

dāvanu karte kvestam pēc izvēlesArī Kvests ir lieliska dāvana, kas ir gan aizraujoša, gan universāla. Kvests ir spēle, kuras galvenais nosacījums ir atrisināt kādu mistēriju un izlauzties no istabas. Tas jādara risinot dažādas mīklas, pildot uzdevumus un sekojot norādēm. Kvests pēc izvēles ļaus saņēmējam pašam izvēlēties kvesta uzņēmumu un piedāvājumu. Lieliskus piedāvājumus atrodi rakstā Labākie kvesti.

Lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplānuDāvana, kas piemērota adrenalīna cienītājiem, ir lidojums ar paraplānu. Tas ir jāizmēģina vismaz reizi dzīvi katram no mums. Lidojums vairāku simtu metru augstumā un burvīgs skats no putna lidojuma. Lidojumu paraplānā iespējams baudīt divējādi – gan mierpilnā lidojumā, gan arī ķerot adrenalīnu un asas izjūtas, piedzīvojot akrobātiskus trikus. Lidojums notiek ar pieredzējušu instruktoru, tāpēc drošība ir garantēta.

Šaušana ar lokiem

šaušana ar lokuŠaušanas apmācība ar lokiem ir lieliska pieredze, ko katram vērts iegūt. Šī ir lieliska izvēle, kas radīs azartu, sacensību garu, kā arī ļaus izmēģināt ko jaunu un interesantu. Instruktors apmācīs visus šāvējus, dodot padomus drošībai un pareizai mērķēšanas tehnikai. Tāpat instruktori palīdzēs izvēlēties katram piemērotāko loku, un pastāstīs daudz ko interesantu par inventāra vēsturi, uzbūvi un darbības principiem.

Izbrauciens ar kartingiem vai tricikliem

brauciens ar kartingiemDrifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai, kur izmēģināt braucienu ar Wolftrike elektriskajiem tricikliem, kas spēj traukties pat 50 km/h lielā ātrumā.  Savukārt, ja ir vēlme sajust ātru uzrāvienu jau pašā startā un izvairīties no nepatīkama degvielas aromāta, īstā izvēle ir brauciens ar kartingiem

 

Atpūta virtuālajā realitātē

atpūta virtuālajā realitātēŠī būs lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas piedzīvot ko jaunu un interesantu. Virtuālā realitāte piedāvā ikvienam izbaudīt kādfu trakulīgu piedzīvojumu – lidot augstu debesīs, doties uz jaunām vietām, iejusties video spēļu varoņu lomās utt. VR Gaming dāvanu karte ir populāra dāvanas izvēle, kas mūsdienās patiks plašam saņēmēju lokam.

 

Brauciens ar sniega motociklu 

brauciens ar sniega mociŠī ir dāvana tiem, kas vēlas ziemu baudīt citādāk un ar nedaudz ekstrēmākām sajutām. Brauciens ar sniega motociklu ļaus 30 minūšu laikā kārtīgi iztrakoties un izslidināties pa mežu, kā arī baudīt piedzīvojumu garu. Lieliska dāvana gan vīrietim, gan arī sievietēm, kas mīl adrenalīnu un motora rūkoņu. Siltajā sezonā šo dāvanu var aizstāt ar braucienu ar kvadraciklu.

Izjāde ar zirgu

brauciens zirga kamanās

Izjāde ar zirgu ir aizraujoša dāvana, ko baudīt gan ģimenes lokā, gan kopā ar draugiem vai otro pusīti. Izjādes notiek visa gada garumā, tāpēc arī pēc Ziemassvētkiem varēs doties ziemīgā piedzīvojumā pabūt dabā un mierīgā zirgu klātbūtnē. Tā kā dāvanu karte izjādei ir derīga veselu gadu, dāvanas saņēmējs var lemt par labu arī izjādei pavasarī var vasarā. 

Floutings – iespēja izbaudīt bezsvara stāvokli

foutings fromme

Dāvana, kas sniegs fantastisku relaksāciju un mieru, ir floutinga apmeklējums. Šī ir stundu ilga procedūra, kas norit aptuveni 30cm seklā baseinā, kas piepildīts ar magnija sāli. Ūdens blīvums ir tik liels, ka cilvēka ķermenis paceļas virs ūdens virsmas un šādā stāvoklī arī paliek. Šī ir iespēja sajust bezsvara stāvokli, baudīt mieru un klusumu, kā arī palutināt savu ādu.

Relaksējoša SPA atpūta Ezeri SPA Hotel

dāvanu karte ezeri spa hotelSkaista vieta Siguldā, kur baudīt relaksējošu atpūtu un dabas mieru, ir Ezeri SPA Hotel. Tā ir SPA viesnīca, kur pilnvērtīgi atpūsties ar dažādu SPA klāstu, nakšņot elegantos numuriņos un baudīt gardu ēdienu restorānā. Dāvanu karte Ezeri SPA Hotel būs ļoti patīkams pārsteigums svētkos.

 

"Laimas" šokolādes muzeja apmeklējums

dāvanu karte muzejā laima"Laimas" dāvanu karte sniedz iespēju izbaudīt šokolādes maģiju. Ir iespēja izvēlēties apmeklēt gardu un atmiņā paliekošu ekskursiju saldākajā Rīgas muzejā, kā arī izmantot iespēju un kļūt par šokolādes meistaru mājīgajā un saldajā šokolādes darbnīcā. Muzejs piedāvā izbaudīt šokolādes piedzīvojumu savā dzimtajā valodā, izvēloties audio gidu, kas padara apmeklējumu īpaši izzinošu.

Niršanas apmācības

niršanas apmācības fromme

Ikvienam, kuru interesē zemūdens pasaule, patiktu dāvanā saņemt niršanas apmācības. Šī ir dāvana, kas ļaus uzzināt vairāk gan praktiski, gan teorētiski. Siltajā sezonā niršanas prakse notiek Slokas karjerā, taču ziemā Ķīpsalas baseinā. Lieliska iespēja apgūt ko jaunu un aizraujošu!

 

 

 

Lai smeltos vairāk dāvanu idejas, ieskaties rakstā Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos. Tajā apkopoti pētījuma rezultāti un praktiski piedāvājumi.

fromme iesaiņojums

 

 

Ieteikumi dāvanu izlozei

Lai dāvanu lozēšanas process būtu jautrs un interesants, vērts parūpēties par īpašu dāvanu izlozes veidu. Zemāk esam apkopojuši dažas vērtīgas idejas, no kurām vari izvēlēties piemērotāko, balstoties uz kolektīvu un cilvēku skaitu!

 

Izloze no groziņa

Vienkāršākais veids, kā rīkot laimes aku, ir visas dāvanu kartes salikt vienā groziņā. Tad katrs dāvanas saņēmējs neskatoties var izvilkt savu dāvanu. Lai šo procesu padarītu interesantāku, var izdomāt kādas blakus aktivitātes. Piemēram, palūgt noskaitīt svētku pantiņu un tikai tad ļaut izvilkt no groziņa dāvanu karti.

Dāvanu izloze pēc cipariem

Dāvanu kartes var salikt arī aploksnēs, kuras iedalītas pa cipariem. Tad nu katrs varēs paļauties uz saviem veiksmes cipariem un skaitļiem, un noskaidrot, vai tie šajos svētkos atnesīs vēlamo!

Aizsieto acu izloze

Pārsteigumi patīk daudziem, tāpēc tas ir lielisks veids, kā dāvināšanas procesam piešķirt īpašu vērtību. Viens veids, kā panākt pārsteiguma elementu, ir aizsiet acis un tad ļaut ''uz dullo'' izvēlēties savu dāvanu. Tas var notikt kādā mazā kabinetā, kur uz visām sienām salīmētas dāvanu kartes. Dāvanu saņēmēju iegriezt un tad likt atrast savu dāvanu. Vai, piemēram, sakarināt dāvanu kartes lentēs no griestiem. Tad tieši tāpat iegriezt un ļaut dāvanas saņēmējam izvēlēties savu brīnuma dāvanu.

Laimes rats

Gadījumā, ja vēlies, lai dāvanu saņēmēji redz savas dāvanu iespējas un pielieto domu spēku savas īstās dāvanas izvēlē, labs variants ir laimes rats. Sagādāt laimes ratu, kas griežas, nav tik grūti. Tad katrs pa vienam var ieņemt savu rindas kārtību un uzgriezt laimes ratu, iegūstot kādu no pievienotajām dāvanu kartēm. Spēles patīk ikvienam, tāpēc šāds dāvināšanas variants ir ļoti aizraujoša vakara aktivitāte!

 

Ziemassvētku dāvanas ir īpašas, jo tās izsaka rūpes un paldies par gada laikā sniegto atbalstu. Laba ideja ir veidot laimes aku ar pašdarinātām dāvanām. Ja esi apņēmības pilns Ziemassvētkos izlozēt jaukas paša veidotas dāvanas, rakstā Paštaisītas dāvanas Ziemassvētkos atradīsi lieliskas idejas.

 

fromme dāvanu piegāde

 

Ja meklē dāvanas kolēģiem, tad ieskaties rakstā Dāvanas kolēģiem – kā atrast labāko

 

Ja Jums patīk šī ideja un vēlaties, lai FromMe dāvanu eksperts palīdz izvēlēties tieši jūsu situācijai atbilstošākās dāvanas, droši sazinieties ar mums:

 

FromMe.lv kontakttālrunis –27243030

Epasta adrese – [email protected].

 

 

FromMe komanda novēl, lai izdodas noorganizēt aizraujošu laimes aku un padarīt šos Ziemassvētkus neaizmirstamus!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu