Dāvanu idejas, ko dāvināt Strēlniekam

21.11.2019

Dāvanas strēlniekam

Strēlnieki dzimšanas dienas svin laikā no 23.novembra līdz 21.decembrim. Strēlnieks ir Uguns zīme. Strēlnieks ir optimists. Viņam patīk zināšanas un viņš nemitīgi paplašina savu izglītību. Tieši tas šos cilvēkus padara par interesantiem sarunu un dzīves biedriem. Strēlniekam raksturīga nepārtraukta vajadzība pēc garīgiem un fiziskiem stimuliem. Kamēr viņa prāts meklē dzīves jēgu, otra būtības daļa demonstrē instinktus un kaisli. 

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Strēlniekiem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām:

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Strēlniekiem

Šo enerģisko zīmi uzskata par nepastāvīgu, bet Strēlnieka filozofa daba ne vienmēr nonāk pretrunā ar zīmes piezemētību. Strēlnieks allaž tiecas pretī tāliem apvāršņiem, meklē jaunu kalnu, kurā uzkāpt vai kārtējo piedzīvojumu, kurā mesties. Viņam patīk ceļot, jo tādā veidā paplašina savu apziņu un atbrīvojas no ikdienas ierobežojumiem un nosacījumiem. 

 

Strēlnieku iedvesmo jaunu mērķu izvirzīšana un tiekšanās uz tiem. Dzīve ir piedzīvojums, ceļojums, meklējumi, un patiesā dzīves jēga ir iepazīt nezināmo un parādīt šo ceļojumu pēc iespējas interesantāku, daudzveidīgāku, vērienīgāku un izzinošāku. Mērķa sasniegšana nav galvenais.

 

Dāvanā svarīgas asas izjūtas

Labākās dāvanas zinātkārajiem un sabiedriskajiem Strēlniekiem – noteikti ceļojumi! Uzdāviniet viņam braucienu uz tropisku salu vai kāpienu Everestā, un viņš būs jūsu parādnieks uz mūžu. 

 

Strēlnieks dievina jautrību, tāpēc ar humoru un pārsteigumiem ir neiespējami pārcensties. Izjokošanas, dāvanas ar humoru ir tas, kas dzīvespriecīgam Strēlniekam nepieciešams. Ideālā variantā dāvanai Strēlniekam jāgarantē asas, spilgtas izjūtas, vienalga, vai tā būtu galvu reibinoša grāmata, vai lēciens ar izpletni.  

 

dāvanu karte hobijam

 

Idejas, meklējot dāvanu Strēlniekam

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Strēlnieka zīmē dzimušajiem.

Koši un krāsaini ziedi

Ziedi ienes mājā prieku, tāpēc dzīvespriecīgam Strēlniekam to jo vairāk, jo labāk. Viņš novērtē jebkurus ziedus – gan stilīgu pušķi no salona dāvanu iepakojumā, gan klēpi svaigi plūktu pļavas puķu un augu, gan puķi podiņā, gan stādu no stādu laukuma. Ziedu daudzveidība un krāsu dažādība būs lieliska dāvana Strēlniekam. 

 

Eksotiskas un ekstrēmas dāvanas

Strēlnieks ir vienīgā Zodiaka zīme ar ieroci rokās. No pirmā acu uzmetiena tas ne visai piestāv viņa dzīvespriecīgai, vieglajai dabai. Tomēr Strēlnieka nosliece uz risku un ceļojumiem runā pati par sevi. Pneimatiskais ierocis, mājas šautuve un pat elementāras šautriņas neatstās viņu vienaldzīgu. 

 

Brīvā laika pavadīšana un hobiji

Galvenais Strēlnieka hobijs, izklaide un dzīves jēga saistās ar ceļojumiem – tuviem un tāliem. Labākā dāvana Strēlniekam ir saistīta ar ceļojumu vai/un ar asām izjūtām. Uzdāviniet viņam ekstremālu turneju, peldi ar delfīniem vai alpīnisma nodarbību kursus, un viņš būs laimīgs! Strēlniekam vienmēr ir vēlami un aktuāli jebkuri tūrisma atribūti: daudzfunkcionāls lukturis, ērta jostas soma, mugursoma, kompass u. c.

 

Laikā, kad Strēlnieks neceļo, viņam patīk apmeklēt mazus, izsmalcinātus klubus ar izmeklētu publiku un izcilu virtuvi. Strēlnieki ļoti labprāt izvēlas kvalitatīvu izklaidi, kas prasa līdzekļus. Tāpēc uzdāviniet Strēlniekam iespēju piepildīt kādu savu sapni, un viņš būs no tiesas laimīgs. 

 

Strēlnieks ir zinātkārs, viņš mīl visu jauno. Viņam patīk jebkura skaļa novitāte, vai tā būtu filma, grāmata, vai gājiens uz pirmizrādi. Strēlnieki visu mūžu labprāt mācās ko jaunu – tāpēc lieliska dāvana būtu valodas kursi, deju kursi, vai radošie kursi.

 

Greznuma lietas un koši aksesuāri

Rotaslietās, tāpat kā apģērbā, Strēlnieks mīl visu spilgto un neparasto: lielas aproces ar etniskiem rakstiem, košas krelles no dzīvespriecīga tirkīza (kā debesis, uz kurām tēmē Strēlnieks), plati gredzeni ar akmeņiem. Strēlnieka formula ir vienkārša: “Rotaslietām ne tikai jāizrotā, bet arī nedaudz jāizgrezno!” 

 

Vīrietim patiks pamanāma kaklasaites adata vai aproču pogas, koša kaklasaite, pulkstenis, kas ne tikai rāda laiku, bet arī grezno Strēlnieka roku. 

 

Daudzfunkcionāli un viegli pārnēsājami gadžeti

Sabiedriskais Strēlnieks laiku pārsvarā pavada ārpus mājas, tāpēc ir sajūsmā par tehniskām lietām, kuras viegli var ielikt somiņā vai kabatā. Strēlnieks nevar iedomāties savu dzīvi bez daudzfunkcionālām ierīcēm (nemēdz būt par daudz funkciju!) – ir daudz labāk, kad visas nepieciešamās funkcijas ir vienā ierīcē, nekā stiept līdzi gan MP3, gan fotoaparātu, gan telefonu. Viņš būs pateicīgas arī par dažādiem tehnikas gadžetiem un novitātēm.

 

Mēbeles, trauki, gultas veļa var izrādīties Strēlniekam aktuāla dāvana. Parasti Strēlnieks visai maz laika velta saimniecības darbiem,tāpēc viņam mājās var nebūt elementāru sadzīves priekšmetu. Uzdāvinot pirmās nepieciešamības priekšmetu, kura viņam nav, jūs ļoti izpalīdzēsiet. Jūs izrādīsiet patiesas rūpes, ja uzdāvināsiet viņam tieši to, kas ir nepieciešams vai vēlams viņa saimniecībā. 

 

Ziedu smaržas

Strēlnieks parasti zina, kādu aromātu izvēlēties, lai pastiprinātu savu šarmu. Katrā ziņā aromātam jābūt tādam, kas vedina uz filozofiskām pārdomām un liek apjaust kosmiskos plašumus. Dzīvespriecīgais Strēlnieks nes savā sirdī sauli, tāpēc viņam ļoti patīk sajust ziedu smaržu, kas atgādina par vasaru un bezgalību.

 

Parfīms Strēlniekam – tā ir visa ziedu aromātu daudzveidība, it kā viņš būtu izgājis no trokšņainās pilsētas tieši ziedu pļavā. Vai arī vīrišķīgais mežs, kas izplata egļu un melnās tējas smaržu, safrāns, krustnagliņas, muskatrieksts un sievišķīgais puķu dārzs ar neļķu, rožu, ģerāniju un zvaigžņu anīsa un lotosa aromātu domāts Strēlnieka dvēselei un garam. Smaržai jārosina optimisms un atklātums.

 

Suvenīri no ceļojumiem

Strēlniekam varētu patikt kādi suvenīri, kas saistās ar ceļojumiem – viņi nereti pat tos kolekcionē. Ja atradīsiet kādu jaunu un nebijušu eksemplāru viņa kolekcijai, tas noteikti sajūsminās Strēlnieku. 

 

fromme dāvanu karte

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Strēlniekam. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Dāvanu karte ceļojumam  

Dāvanu karte ceļojumam

Šī noteikti ir dāvana Nr. 1 Strēlnieka dāvanu listē, ko viņš novērtēs visvairāk. Ja vēl varat piedāvāt Strēlniekam savu kompāniju ceļojumā, labāku dāvanu nevar vēlēties. Dāvanu karte ceļojumam noderēs, lai patvertos no ziemas aukstuma un dotos uz kādu siltāku vietu baudīt dzīvi un nodoties neaizmirstamam ceļojumam. 

 

2. Aizraujošs izlaušanās istabas piedzīvojums

Izlaušanās istaba kvesti

Kvesti ir lieliska dāvanas ideja Strēlniekam, jo šis spēles veids garantē īstu piedzīvojumu. Azartiskais Strēlnieks ar prieku izmēģinās savus spēkus šajā piedzīvojumā, risinās mīklas un sekos norādēm. Šī ir deāla dāvana draugu kompānijai, kas arī svētku svinības padarīs īpašas. 

 

3. Dāvanu karte iemīļotajam hobijam

Klinšu kāpšanaDāvanu karte hobijam vienmēr ir lieliska ideja, jo dāvanas saņēmējs patsvarēs izvēlēties sev nepieciešamo. Protams, ka azartiskais Strēlnieks ar prieku izvēlēsies sev tieši to, kas viņa hobiju vai iemīļoti nodarbošanos padarīs vēl aizraujošāku un sniegs vēl asākas izjūtas.

 

4. Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu

Gaiss, debesis un piedzīvojums – jebkurš Strēlnieks būs sajūsmā par šādu dāvanu! Lidojums ar deltaplānu ir fantastiska iespēja lidot augstu gaisā pāri visai pilsētai un izbaudīt asas izjūtas. Kategorijā Lidojumi atradīsi citus lidojumu piedzīvojumus, par kuriem Strēlnieks noteikti priecātos. 

 
 

5. Peintbola vai lāzertaga spēle ar draugiem

Peintbols lāzertags

Strēlnieks savu draugu lokā noteikti izbaudīs iespēju paturēt rokā ieroci un iztrakoties  labā kompānijā. Peintbola dāvanu karte ļaus iztrakoties modernajos parkos un labi pavadīt laiku. Peintbols ir jautra izklaide un lieliska adrenalīna deva,  tāpēc tā būs izcila izvēle tiešām lieliskai dāvanai.

 

6. Šaušanas apmācība ar lokiem

Šaušanas apmācība ar lokiem

Kā jau norāda pats zodiaka zīmes nosaukums – šī ir īstā Strēlnieka stihija! Dāvanu karte lokšaušanas nodarbībai ir lieliska izvēle, ja meklē dāvanu, kas radīs azartu, sacensību garu, kā arī ļaus izmēģināt ko jaunu un interesantu. Instruktors apmācīs visus šāvējus, dodot padomus drošībai un pareizai mērķēšanas tehnikai, kā arī pastāstīs daudz ko interesantu par inventāra vēsturi, uzbūvi un darbības principiem.

 

7. Slēpošanas kalna dāvanu karte

Žagarkalns

Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase. Slēpošanas kalna dāvanu karte būs pa prātam Strēlniekam gan aktīvam slēpotājam, gan tādam, kas grib iemācīties pie pieredzējušiem instruktoriem.


 

8. Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem

Brauciens ar kartingiem sniedz īstas emocijas un azartu. Izvēlieties dāvanu karti kartingiem un sniedziet iespēju sacensties par to, kurš trasē uzrādīs labāko apļa laiku. Piedāvājiet Strēlniekam piedzīvojumu – un būsiet padarījis viņu laimīgu. Kāpēc gan lai piedzīvojums nenotiktu kartinga trasē!

 
 

9. Izbrauciens ar sniega moci

Brauciens ar sniega motociklu

Tikpat labs piedzīvojums būs izbrauciens ar sniega moci vai kvadraciklu – kaislīgais Strēlnieks būs sajūsmā. Brauciens ar sniega motociklu no Jena Motors būs aizraujoša aktīvās atpūtas dāvana, baudot ziemas priekus. Taču Izbrauciens ar kvadracikliem varētu būt laba alternatīva bez sniega gadījumā.

 
 

10. Nobrauciens ar bobsleja ragavām

Brauciens ar bobsleja ragavām

Brauciens ar bobsleju ir lieliska dāvana Strēlniekam un ikvienam azarta un sporta mīļotājam. Nekas Strēlnieku nebaida – ja var mūsu bobslejisti olimpiādē, arī jubilārs Strēlnieks var! Šī ir iespēja Strēlnieka izmēģināt traukties pa trasi ar ātrumu 100km/h un atklāt sevī bobslejista talantu. 

 
 

11. Tetovējums

Tetovējums Tattoo Imanta

Dāvanu karte tetovēšanas salonā būs oriģināla dāvana Strēlniekam, kas neatstās vienaldzīgu. Tetovēšanas salons Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums. Tetovēšanas salonā Tattoo-Imanta darbojas tikai sava aroda profesionāļi. Ja skaidri zināt, ka šis ir Strēlnieka sapnis – palīdziet viņam to īstenot! 

 

12. Restorāna dāvanu karte

Restorāna dāvanu karte

Restorānu dāvanu kartes ir izcila dāvanas ideja Strēlniekam, jo viņš novērtēs iespēju pavadīt laiku kopā ar saviem cilvēkiem patīkamā gaisotnē gan savā dzimšanas dienā, gan vienkārši tāpat. Atliek vien izvēlēties kādu eksotiskas virtuves restorānu ar Strēlniekam piemērotu krāšņu un svinīgu interjeru, un dāvana ir izdevusies.

 

13. Kērlinga spēle ar draugiem

Kērlings

Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam – kērlingam. Šis olimpiskais sporta veids kļūst arvien populārāks visā pasaulē, un tikai no paša dāvanas saņēmēja būs atkarīgs, vai kērlings būs viņa hobijs vai olimpiskais sapnis, kas realizēsies. Kērlinga spēle ir vēl viens interesants piedzīvojums, ko bez jūsu dāvanas nez vai jubilārs Strēlnieks kādreiz izbaudītu. 

14. Gleznošanas meistarklase

Gleznošanas meistarklase

Ja Strēlnieka hobijs ir gleznošana, zīmēšana vai vienkārši mandalu krāsošana, Gleznošanas meistarklase pavērs viņam jaunu līmeni sava hobija attīstībā. Lieliska alternatīva gleznošanai ir jebkuri citi Radošie kursi starp kuriem atrast ko Strēlniekam piemērotu un interesējošu. 

 

15. Iespēja uzspēlēt golfu

golfs

Lai gan golfs varētu Strēlniekam likties par gausu, tomēr iespēja iemācīties šo elitāro sportu, kurā ir pozitīvs sacensību gars, var atklāt jaunas šķautnes Strēlnieka azartiskajā raksturā. Golfa spēle iemāca precizitāti, kā arī sniedz lielisku iespēju pārbaudīt savas spējas šajā sporta veidā. 

 

16. Deju kursi

Deju kursi

Skaisti kustēties, dejot, izbaudīt svinīgu gaisotni deju zālē noteikti patiks jūsu jubilāram Strēlniekam. Deju kursi ir lieliska iespēja apgūt gan klasiskas dejas kā valsi, gan arī ko eksotiskāku, piemēram, latīņamerikas salsu vai austrumu dejas. 

 

 

 

Ko nedāvināt Strēlniekam

Nedāviniet bezatbildīgam Strēlniekam naudu – viņš to iztērēs vienā mirklī un pat neatcerēsies, par ko. Netērējiet savus līdzekļus par bezpersonisku, pelēku dāvanu. Ja nepietiek naudas kādam košam pārsteigumam, labāk aizvediet savu Strēlnieku “uz Munameģi”. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Strēlnieks mīl pašu svinību atmosfēru, un, jo tā ir piesātinātāka, jo labāk. Grandiozs superšovs vai ballīte ar vērienu viņam patiks! Pasniedziet dāvanu, iesaiņotu košā, greznā dāvanu papīrā, ar ballītei pieskaņotu tematiku, un Strēlnieks vēl ilgi atcerēsies gan dāvanu, gan dāvinātāju.

 

Dāvanu kartes internetā

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu