Ziemassvētku dāvanas klientiem un uzņēmumiem

ziemassvētku dāvanas klientiem un uzņēmumiem

Ziemassvētkos ar labiem darbiem un noderīgām dāvanām vēlamies iepriecināt ne tikai savus tuvākos cilvēkus mājās, bet arī tos, ar kuriem ikdienā pavadam ļoti daudz laika kopā darba vidē. Kad darbinieki un kolēģi jau ir apsveikti vai dāvanu idejas tiem sarūpētas, tad laiks padomāt arī par to, kas ir noderīgas Ziemassvētku dāvanas klientiem un uzņēmumiem.

 

Piedāvājam apsvērt 3 galvenās dāvanu idejas, no kurām viena varētu būt piemērota tieši taviem klientiem vai visam uzņēmumam. 

 

Šajā rakstā uzzini vairāk par minētajām trim dāvanu izvēlēm un noskaidro, kura ir piemērotākā tieši taviem saņēmējiem. Bet par FromMe piedāvājumu B2B klientiem skaties lapā Korporatīvās dāvanas.

 

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte – atpūta restorānā

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Restorāna apmeklējums ir universāla dāvana, kas ir noderīga dažādos gadījumos. Tā var būt personiska dāvana, ko pasniegt saviem tuvākajiem draugiem un mīļotajam cilvēkiem, taču tā ir arī pietiekami lietišķa dāvanas izvēle, kas piemērota saviem klientiem un sadarbības uzņēmumiem. 

 

Ja uzdāvināsi uzņēmumam dāvanu karti restorānā, tas varēs izvērsties par lielisku veidu, kā kolektīvs varēs pavadīt laiku kopā. Ar šo dāvanu tu sarīkosi viņiem kopīgu saliedēšanās pasākumu, kas gada beigās būs lielisks veids, kā atpūsties un palūkoties atpakaļ uz gada laikā paveikto. 

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir īpaša ar to, ka tev kā dāvinātājam nav jāveic izvēle par konkrētu restorānu.

 

Šajā dāvanu kartē vienuviet apkopoti tādi restorāni, kā:

  • FERMA – vieta gardām maltītēm latviešu gaumē pretī burvīgajam Viesturdārzam;
  • Andalūzijas suns – rosīgs restorāns Berga Bazārā ar dažādu kultūru maltīšu izvēli;
  • Herbārijs – restorāns, bārs, kas ļaus baudīt gardus kokteiļus un ēdienus augu ieskautā telpā;
  • Buržujs - resorāns jaunu garšu baudītājiem, kas ir labakā vieta austeru piedāvājumā.

 

Universālā Restorāni Rīgā dāvanu karte iekļauj šos un vēl citus restorānus, ko apmeklēt kopā ar saviem darbiniekiem un sadarbības partneriem. Ja tu meklē Ziemassvētku dāvanas klientiem un uzņēmumiem, tad Restorāni Rīgā dāvanu karte būs lieliska izvēle. Dāvanu karte ir derīga 9 dažādos restorānos, turklāt uz kartes esošo summu iespējams sadalīt un izmantot arī vairākos piegājienos. 

 

 

Dāvanu karte kādā atpūtas kompleksā

dāvanu karte atpūtas kompleksā

Ziemassvētki ir lieliski piemērots laiks, kad sevi apbalvot ar pelnītu atpūtu. Meklējot Ziemassvētku dāvanas klientiem un uzņēmumiem, kopīga atpūta kādā SPA kompleksā varētu būt labs veids, kā pavadīt laiku kopā ārpus ierastās darba vides. 

 

Esam apkopojuši dažus SPA centru piedāvājumus, kas varētu būt visaktuālākie – SPA centrs krāšņajā Siguldā vai rosīgajā Jūrmalā, kā arī SPA centrs pavisam netālu tepat Pierīgā vai arī veselu 150km attālumā no galvaspilsētas pilnīgam mieram. Šajā sadaļa apkopojām no visa pa mazumiņam – lai ir no kā izvēlēties.

 

Ezeri SPA Hotel dāvanu karte atpūtai Siguldā

dāvanu karte ezeri spa hotelSiguldā atrodas skaistais Ezeri SPA Hotel atpūtas komplekss, kas piedāvā palutināt ne tikai ar relaksējošām atpūtas procedūrām, bet arī ar vareni burvīgu atrašanās vietu. Te kopā varēs baudīt dažādas skaistumkopšanas un atpūtas iespējas, kā arī nakšņot smalkos numuriņos un baudīt gardas maltītes viesnīcas restorānā. Ezeri SPA Hotel dāvanu karte ir piemērota bezrūpīgai atpūtai jebkurā laikā. 

Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte atpūtai kūrortpilsētā

hotel jūrmala spa dāvanu karteBaudīt mierpilnu atpūtu rosīgajā kūrortpilsētā kolektīvam ļaus Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte. Šī viesnīca ļaus baudīt visdažādāko klāstu atpūtas piedāvājumus pēc izvēles, kā arī baudīt lielisku skatu pa viesnīcas logiem. Ja sen nav būts Jūrmalā, tad šī būs laba iespēja arī ļauties nesteidzīgai pastaigai pa populāro Jomas ielu.

 

Dāvanu karte Piena muižā Berghof

piena muiža dāvanu karteJa gribās palutināt kolektīvu ar kārtīgu piedzīvojumu tālu prom no Rīgas centra, tad 150km attālumā no galvaspilsētas uz relaksējošu atpūtu ciemos gaidīs Piena muiža Berghof. Tā ļaus baudīt dažādus SPA rituālus, ieskaitot arī piena vannas. Dāvanu karte Piena muiža sniegs iespēju arī doties uz Piena muzeju, kā arī baudīt muižas eleganto un izcili saglabāto iekārtojuma atmosfēru.

SPA viesnīca Baltvilla skaistajā Baltezerā

dāvanu karte baltvillāSavukārt, ja visērtākā Ziemassvētku dāvana klientiem un uzņēmumiem būtu tepat netālu no Rīgas, piemērota izvēle būs SPA viesnīca Baltvilla, kas atrodas pie paša Baltezera. Tā ir vien 15km attālumā no galvaspilsētas centra, taču ļauj pilnvērtīgi izbaudīt dabas mieru, ezera skaistumu un SPA procedūru relaksāciju. Lieliskā dāvanu karte Baltvilla viesnīcā būs labs veids, kā palutināt kolēģus. 

 

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Un noslēgumā vēlamies iepazīstināt ar universālo FromMe karti, kas saņēmējam ļauj izvēlēties sev piemērotāko dāvanu pašam. Universālā FromMe karte ļauj iepirkties vai norēķināties par pakalpojumiem pie 50 populārākajiem FromMe.lv dāvanu karšu sadarbības partneriem. To starpā ir labi zināmi veikali, skaistuma saloni, atpūtas vietas un veselības iestādes.

 

Līdz ar to FromMe karte sniegs iespēju uzņēmumam uzdāvināt jau iepriekš minēto atpūtu vai arī ko praktiskāku, piemēram, iepirkties 707.lv interneta veikalā. Tas ļautu uzņēmumam izvēlēties jaunu televizoru, kondicionieri, spēļu konsoli atpūtai vai jebko citu noderīgu ikdienai, ko izbaudīt visiem darbiniekiem kopā. Tā ir lieliska pateicības dāvana svētkos ar iespēju precīzu dāvanu izvēlēties pašiem. 

 

Ja vēlaties dāvanu karti īpaši noformēt, to var iesaiņot kartītē ar gardu šokolādi no Skrīveru Saldumi. 

 

Dāvanu kartes ir īpašas arī ar to, ka tām var ērti pievienot klāt sveiciena tekstu, lai dāvanu karti personalizētu. Par to vairāk uzzini rakstā Dāvanu kartes noformējums.

 

 

Ātrākā dāvanu iegāde

 

Dāvanu karte ir noderīga dāvana Ziemassvētkos, kas iepriecinās. Un noderīga dāvana no sirds ir labākais, ko vispār iespējams saņemt Ziemassvētkos. It īpaši, ja to var saņemt savā e-pastā 5 minūšu laikā vai nosūtīt ar pastu un saņemt pa dažām dienām. 

 

Ar FromMe.lv piedāvātajām Ziemassvētku dāvanu kartēm varat iepazīties mūsu dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Lai izdodas pārsteigt un no sirds iepriecināt!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu